Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla
1600 px
25%
 25%  [ 7 ]
1400 px
11%
 11%  [ 3 ]
1200 px
62%
 62%  [ 17 ]
hääli kokku : 27

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
AndreP
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2008




sõnum 23.12.2009 18:41:08 vasta tsitaadiga

Ma ei teagi mis selle viimasega juhtus, kuid need püksid on lihtsalt liiga läikivad ja hakavad küll väga detailselt silma just aga orginaalsuuruses oli parem igatahes :S
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2009 21:30:18 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib esimene! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2009 21:38:40 vasta tsitaadiga

zlad, viska kordinaadid vms thumbs_up.gif encounter ehk EN, mitte EE? veel, st icon_wink.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sanderpois
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 25.12.2009 17:57:27 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Sanderpois 25.12.2009 18:03:04, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2009 17:58:17 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2009 18:01:14 vasta tsitaadiga

Sanderpois, Su viimased kaks pilti jätavad väga suva klõpsude mulje. icon_rolleyes.gif Teine on aga väga hea. Kuigi ma ei saa täpselt aru kuidas see tehtud on.
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sanderpois
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 25.12.2009 18:05:44 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
Sanderpois, Su viimased kaks pilti jätavad väga suva klõpsude mulje. icon_rolleyes.gif Teine on aga väga hea. Kuigi ma ei saa täpselt aru kuidas see tehtud on.


Kaks viimast on tõesti vähe kehvakesed, võrreldes teistega. Pilte pole töödeldud.
Ma saan alles oma kaameraga sõbraks icon_smile.gif
Aitäh siiski!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 26.12.2009 11:19:24 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2009 11:24:04 vasta tsitaadiga

Fabulous kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

ma ise vist korjaks vasakult otsa ära. siis oleks tibens tobens minu silmale.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andyco
HV kasutaja
andyco

liitunud: 15.10.2004




sõnum 26.12.2009 11:53:52 vasta tsitaadiga

busse kirjutas:
Fabulous kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

ma ise vist korjaks vasakult otsa ära. siis oleks tibens tobens minu silmale.
Arhitektuuri pildistamiseks ei piisa kaamera olemasolust. Me ju kõik oskame maju pildistada erinevate nurkade alt. Iseasi, mida sinu silm heana näeb. Tahaks siin teemas ilusaid pilte näha ikka.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 26.12.2009 11:57:03 vasta tsitaadiga

andyco...Ilu on Vaataja Silmades icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 11:01:54 vasta tsitaadiga

AndreP, Sibula pilt, 5+ icon_smile.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 18:51:02 vasta tsitaadiga

ilu on vaataja silmades, kuid endale see meeldib icon_smile.gif
lume valgeks saamist peab harjutama veel mõnuga.
Spoiler Spoiler Spoiler


rohkem http://www.busse.pri.ee/2009/12/26/lumi-sadas-maha-ja-valgeks-laks-maa/

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 27.12.2009 19:09:14 vasta tsitaadiga

busse kirjutas:
ilu on vaataja silmades, kuid endale see meeldib icon_smile.gif
lume valgeks saamist peab harjutama veel mõnuga.
Spoiler Spoiler Spoiler


rohkem http://www.busse.pri.ee/2009/12/26/lumi-sadas-maha-ja-valgeks-laks-maa/


Anna andeks aga isiklikult küll ei leia selles pildis miskit icon_confused.gif
Aga see kõigest minu arvamus.
Ei mõistnud ka seda, et mis selle lume valgeks saamisega mõtlesid?
Tavaliselt ta sajabki taevast juba valgena icon_rolleyes.gif

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 19:13:15 vasta tsitaadiga

Cert85 kirjutas:
busse kirjutas:
ilu on vaataja silmades, kuid endale see meeldib icon_smile.gif
lume valgeks saamist peab harjutama veel mõnuga.
Spoiler Spoiler Spoiler


rohkem http://www.busse.pri.ee/2009/12/26/lumi-sadas-maha-ja-valgeks-laks-maa/

Ei mõistnud ka seda, et mis selle lume valgeks saamisega mõtlesid?
Tavaliselt ta sajabki taevast juba valgena icon_rolleyes.gif


vale säriga kipub halliks minema.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 20:54:38 vasta tsitaadiga

busse kirjutas:
Cert85 kirjutas:
busse kirjutas:
ilu on vaataja silmades, kuid endale see meeldib icon_smile.gif
lume valgeks saamist peab harjutama veel mõnuga.
Spoiler Spoiler Spoiler


rohkem http://www.busse.pri.ee/2009/12/26/lumi-sadas-maha-ja-valgeks-laks-maa/

Ei mõistnud ka seda, et mis selle lume valgeks saamisega mõtlesid?
Tavaliselt ta sajabki taevast juba valgena icon_rolleyes.gif


vale säriga kipub halliks minema.

Ja vale valgetasakaaluga veel kõikideks muudeks toonideks icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 27.12.2009 22:47:01 vasta tsitaadiga

busse kirjutas:
Cert85 kirjutas:
busse kirjutas:
ilu on vaataja silmades, kuid endale see meeldib icon_smile.gif
lume valgeks saamist peab harjutama veel mõnuga.
Spoiler Spoiler Spoiler


rohkem http://www.busse.pri.ee/2009/12/26/lumi-sadas-maha-ja-valgeks-laks-maa/

Ei mõistnud ka seda, et mis selle lume valgeks saamisega mõtlesid?
Tavaliselt ta sajabki taevast juba valgena icon_rolleyes.gif


vale säriga kipub halliks minema.


Eks kaamera valgusmõõdik üritabki teda 18%liseks halliks saada.
Eks korraga valge lume saamine võib vist suht kergelt põlemisega lõppeda.


erko kirjutas:
busse kirjutas:
Cert85 kirjutas:
busse kirjutas:
ilu on vaataja silmades, kuid endale see meeldib icon_smile.gif
lume valgeks saamist peab harjutama veel mõnuga.
Spoiler Spoiler Spoiler


rohkem http://www.busse.pri.ee/2009/12/26/lumi-sadas-maha-ja-valgeks-laks-maa/

Ei mõistnud ka seda, et mis selle lume valgeks saamisega mõtlesid?
Tavaliselt ta sajabki taevast juba valgena icon_rolleyes.gif


vale säriga kipub halliks minema.

Ja vale valgetasakaaluga veel kõikideks muudeks toonideks icon_smile.gif


Ära muretse, selleks on RAW fail! icon_wink.gif

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 27.12.2009 23:10:47 vasta tsitaadiga

Välist välku oleks hädasti vaja
Spoiler Spoiler Spoiler

http://public.fotki.com/ummumm/lumi/27-12-2009/

E: Btw spoiler s*tub pildi teravuse reaalselt ära icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ramses007
HV kasutaja
ramses007

liitunud: 07.05.2007




sõnum 28.12.2009 00:32:48 vasta tsitaadiga

HighEnd,
Töödeldud?
OT: kus tehtud?

_________________
MBP 13"
EOS 5Dm2 / EOS 600D + 50mm F1.8 + 14mm F2.8 + 17-40mm F4
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 28.12.2009 01:10:03 vasta tsitaadiga

ramses007, töödeldud jep, tehtud hiiul hüppetornide vahel.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 01:29:06 vasta tsitaadiga

Kiisupilt ei meeldinudki kellelegi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 28.12.2009 01:33:45 vasta tsitaadiga

Kui saaksid selle kassi sinna armsamalt pildile, mitte niiviisi silmi kissitades. Usu, lastele ja naistele see meeldiks icon_razz.gif
_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreP
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2008




sõnum 28.12.2009 03:17:46 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
AndreP, Sibula pilt, 5+ icon_smile.gif

tänud, see on mul ka üks lemmikuid tegelt nendest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 28.12.2009 19:54:48 vasta tsitaadiga

Endale meeldib, aga kas teised ka selles miskit leiavad?

viimati muutis a1 28.12.2009 21:55:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 28.12.2009 20:22:58 vasta tsitaadiga

Miks te neid 100MPseid pilte siia üles laete?
_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 21:03:05 vasta tsitaadiga

a1 kirjutas:
Endale meeldib, aga kas teised ka selles miskit leiavad?
Spoiler Spoiler Spoiler
ei meeldi, sest see ei mahu mu 1440x900 ekraanile ära icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 28.12.2009 21:43:49 vasta tsitaadiga

Lugege veel ajaviiteks ja teadmiseks!

Enne pildi postitamist loe läbi reeglid:

Teemasse tohib postitada ainult enda tehtud pilte.

Teemasse on soovitatav postitada ainult link või pisipilt, mis viitab suurele pildile, kui tahad pilti otse teemas näidata, siis kasuta spoiler-tage.

Teemasse esitatud pildid peavad olema vähendatud mõistliku suuruseni (pikem külg kuni 800 px).

Viited mingitele suurematele pildikogumitele on mõttetud, neid ei viitsi keegi läbi vaadata. Vali välja parimad kaadrid ja lingi siia.

Piltide aruteluna on oodatud konstruktiivne kriitika, mitte postitused smailide ja hüüatustega "lahe, jama vms".

Muu arutelu (a la kaamerate ja mille iganes üle jäägu vastavasse foorumitesse).

Läbustajatel ja võõraste piltide esitajatel on suurepärane võimalus mõne ilusa AM-i saamiseks.

Enne pildi lisamist mõtle selle üle, kas oled valmis kaasnevaks kriitikaks ja kas see ikka on nii ilus pilt, et seda teistele näidata.

NB! Kui pildil on kujutatud inimest, siis mõtle enne pildi lisamist selle üle, kas pildil olev inimene ikka oleks enda sellisel kujul laiemale avalikusele presenteerimisega nõus.

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 29.12.2009 10:58:08 vasta tsitaadiga


http://fc03.deviantart.net/fs71/i/2009/362/2/f/Lamborghini_Murcielago_by_ShadowPhotography.jpg
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 29.12.2009 11:13:47 vasta tsitaadiga

a1 kirjutas:
Endale meeldib, aga kas teised ka selles miskit leiavad?

Päris lahe (panin töölaua taustaks)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilverR
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 29.12.2009 18:40:57 vasta tsitaadiga

http://reinart.pri.ee/index.php?showimage=407
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 18:41:58 vasta tsitaadiga

Pildil olevale kahele inimesele on see pilt kindlasti super ja meeldib väga. Suvalisele inimesele on aga täiesti suvaline pilt. icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 29.12.2009 20:36:18 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Pildil olevale kahele inimesele on see pilt kindlasti super ja meeldib väga. Suvalisele inimesele on aga täiesti suvaline pilt. icon_wink.gif


nõus thumbs_up.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2009 16:20:58 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 30.12.2009 21:07:47 vasta tsitaadiga

SilverR kirjutas:
http://reinart.pri.ee/index.php?showimage=407

Lisaks eelkommenteeriatele,

Mehel lihtsalt vedeleb roosinupuke suus ja tüdruk lihtsalt nõjatub ümber tüübi ning käsi hoiab ka kuidagi vedelalt.
Kui juba minnakse stuudiosse ja asi ette võetud, siis natuke rohkem teatraalsust ja lavastust ei tee paha? Või siis lihtne koos tehtud portree pilt, mis näeb meeldivam välja, kui selline poolik teema.

Teised pildid su kataloogis on minu meelest väga head icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2009 23:45:28 vasta tsitaadiga

sai proovitud pildi mustvalgeks keeramist
kas liigse agaruse või kalibreerimata monitori tõttu jäi lõpptulemus tumedavõitu
või siis mitte?

http://jno-j.deviantart.com/art/The-Lost-Lighthouse-148593764

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2009 00:06:56 vasta tsitaadiga

Matti kirjutas:
sai proovitud pildi mustvalgeks keeramist
kas liigse agaruse või kalibreerimata monitori tõttu jäi lõpptulemus tumedavõitu
või siis mitte?

http://jno-j.deviantart.com/art/The-Lost-Lighthouse-148593764



Ei olegi tume. Vbl keeraks ainult punast (kui need tuletorni triibud üldse on punased) natuke heledamaks.

Pilt meeldib muidu väga
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 31.12.2009 02:10:33 vasta tsitaadiga

Matti, Supper, kuigi minu silm puhkaks rohkem, kui torn oleks sirgelt.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 31.12.2009 02:16:59 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Matti, super, kuigi minu silm puhkaks rohkem, kui torn oleks sirgelt.


Ja horisont viltu? Nagu aru olen saanud siis ka päriselt vildakas see torn.

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jüri Öö
HV kasutaja
 Jüri Öö

liitunud: 31.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2009 02:17:53 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Matti, super, kuigi minu silm puhkaks rohkem, kui torn oleks sirgelt.

Kui torn sirgeks teha, läheb horisont viltu, mis on veel hullem. Antud kontekstis mõjub majakas väga mõnusalt kergelt viltu olles.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 31.12.2009 02:18:22 vasta tsitaadiga

Cert85, Sul on täitsa õigus. Ei pannudki tähele, et horisont paigas.
Siis thumbs_up.gif , viltune horisont oleks igatahes vähemmeeldivam.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2009 11:37:58 vasta tsitaadiga

Kusjuures hetkel on see torn üsnagi otse juba. Vahepeal oli ikka tunduvalt rohkem kiivas.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2009 14:30:18 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Christmassy. icon_cool.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 31.12.2009 16:50:11 vasta tsitaadiga

Väga ehmatanud näoga kass.
frame on selline või ongi mingi plüüskarvadega asi sul?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2009 20:26:25 vasta tsitaadiga

seven` kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Christmassy. icon_cool.gif

Juba parem kuid välguvalgust on ikka liiga palju. Modell on hea muidugi icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 01.01.2010 03:02:19 vasta tsitaadiga

Head Uut Aastat!


_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 03:12:08 vasta tsitaadiga

monty11, Mõnus beer_yum.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 01.01.2010 09:12:34 vasta tsitaadiga

monty11, thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

PILT ÕIGE JA ÕIGEL AJAL thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Head uut aastat kõigile icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 01.01.2010 14:22:06 vasta tsitaadiga

monty11, väga lahe pilt. Ehk räägiksid kuidas tehtud on ning mis seadetega?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 14:27:44 vasta tsitaadiga

Üritasin ka pauku ja välku sensorile saada, aga no spontaanselt ja improviseeritult midagi kätte ei saanud.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 16:11:40 vasta tsitaadiga

solution, pikk säri ja säraküünlad.

Kellelgi (kainekssaanutel) ilutulestikust ei olegi pilti icon_rolleyes.gif
Hääd uut ka fotorahvale beer_yum.gif

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.