Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 155, 156, 157  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002




sõnum 27.11.2009 00:29:01 vasta tsitaadiga

Ma vist tean, mida sa mõtled...
pnkbstrA.exe ?
Kui jah, siis mul aitas compability mode`i XP-le toppimine ning adminni õigustega käivitamine.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2009 01:03:32 vasta tsitaadiga

Ei ole vaja, piisab kui Punkbusteri update teed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2009 03:22:40 vasta tsitaadiga

Nii sai nüüd 2 kuud mängitud demot mp-is, ja asi hakkas meeldima ,eriti lahe oli täna ühe teamiga koos pelada kes seal mängis, kogu aeg olid naad koos ,liitusin ka ja mängisin nendega kohe teine asi oli ,kui üksi lasta icon_smile.gif!
Eks pean mingi aeg originaali ostma ja seda mängima!
Ja hiljem proovida juba mingi ,teamiga liituda icon_smile.gif !
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2009 10:09:44 vasta tsitaadiga

Maxxxim kirjutas:
Ei ole vaja, piisab kui Punkbusteri update teed.
Punkbusteri update on tehtud läbi evenbalance.com . Ei aidanud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2009 10:11:59 vasta tsitaadiga

Erik_Est, PB täielik uninstall. Lased maha, teed restardi. Lased uuesti peale, restart, teed update.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002




sõnum 27.11.2009 11:24:14 vasta tsitaadiga

Maxxxim kirjutas:
Ei ole vaja, piisab kui Punkbusteri update teed.


Jah, ka mina mõtlesin nii. Siiski ainuke asi mis toimis, oli eelpool kirjeldatu.
Mingeid reinstalle ei viitsinud tegema hakata.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2009 16:01:38 vasta tsitaadiga

pbsetubiga saab ilusti asja uuendatud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2009 16:12:25 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
pbsetubiga saab ilusti asja uuendatud.
See ei toitnud. icon_confused.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002




sõnum 27.11.2009 21:23:54 vasta tsitaadiga

Selle netiga, mis teil seal on, ei kannata vist eriti multiplayeri teha icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2009 21:59:22 vasta tsitaadiga

No sõltub , vahel pole palju rahvast "kodus" või magavad siis ikka saab icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2009 19:09:49 vasta tsitaadiga

Nika0, Praegu on Steamis hea pakkumine, saab 10 € kätte http://store.steampowered.com/app/24860/ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 22:04:28 vasta tsitaadiga

Kuidas Ati hd4200 bf2-ga hakkama saab?
_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 22:11:40 vasta tsitaadiga

arvatavasti kehvalt icon_rolleyes.gif
aga võin ka eksida. proovi demoga järgi. icon_lol.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 22:18:39 vasta tsitaadiga

Saab vabalt hakkama. Pole probleemi. Veel kehvemate kaartidega saab isegi hakkama.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 03.12.2009 22:34:41 vasta tsitaadiga

Ise mängisin 7600gt'ga... kehvake aga mängimis isu oli nii suur et kannatasin ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2009 08:28:21 vasta tsitaadiga

Kui mäng välja tuli, oli mul ATI Radeon 9600Pro ja sai ka kenasti mängitud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 04.12.2009 15:39:40 vasta tsitaadiga

Ma lasin isegi 9250, polnud isegi eriti õudne... icon_redface.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2009 14:33:18 vasta tsitaadiga

Enne oli mul msi nvidia gf 7300gs medium/high peal jooksis
hd 4200 peaks parem minuarust olema kui see 7300 juust.

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2009 21:09:41 vasta tsitaadiga

Tra kui kuradi marru ajab raisk, iga päev ~2 bani "cheatimise" eest,no pole enam mängida mitte kuskil.
Peab ise tegema serveri muud midagi..
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2009 21:16:56 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kas mängunimega CookieHorros on AHV ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 14.12.2009 21:52:01 vasta tsitaadiga

Ta oli kunagi bf2.pri.ee liige, aga viimasel ajal pole sealt tema kohta midagi kuulda olnud.
Siin ei tundu teda vist liikuvat...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 15.12.2009 11:20:18 vasta tsitaadiga

Kas selline asi on võimalik et kui mängida ühes kindlas serveris ühes kindlas maailmas jookseb arvuti kinni (kiilub kinni), teiste mängudega nagu ei jamaks. Masinaks win 7 64 bit.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 11:57:08 vasta tsitaadiga

ronn, ainult ühes serveris on nii, või mitmes ? Vb on serveri enda viga.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 15.12.2009 14:10:08 vasta tsitaadiga

ühe serveri jalalabadis, teistes pole nagu märkanud
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 16:53:45 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Kas keegi teab, kas mängunimega CookieHorros on AHV ?

Mis tast asja siis ? Tuttav nimi
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 20:58:58 vasta tsitaadiga

Ahf, võib öelda, et tegu pole väga meeldiva persooniga
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 16.12.2009 16:15:30 vasta tsitaadiga

Kõige funnim on ikka auto c4 täis toppida ja baasi sisse sõita, kus oodatakse koptereid icon_biggrin.gif
Enesetapukad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 19:43:47 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Kõige funnim on ikka auto c4 täis toppida ja baasi sisse sõita, kus oodatakse koptereid icon_biggrin.gif
Enesetapukad thumbs_up.gif


Ja vähegi normaalses serveris peale seda bänn saada icon_lol.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 16.12.2009 19:46:58 vasta tsitaadiga

-Kaivo- suguste pärast ma loobusin selle mängu mängimisest icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 16.12.2009 19:47:47 vasta tsitaadiga

kaitske baase siis icon_biggrin.gif
Aga kuna ma mängid vaid demot siis teil kergem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 19:49:30 vasta tsitaadiga

Aii see mulle meeldib, kuidas vaatad, mingi jorss paneb C4-ja auto täis ja siis üritab tanki rammida sellega icon_biggrin.gif aga tavaliselt tank võtab auto maha niiet icon_biggrin.gif Pärast hea vaadata, paari ebaõnnestunud katset inimene lihtsalt disconnectib. Sellepärast mulle meeldib infantry only.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 19:58:24 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
-Kaivo- suguste pärast ma loobusin selle mängu mängimisest icon_smile.gif

icon_lol.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 19:59:28 vasta tsitaadiga

BF1943-s saab suicedei eest -2 punkti kohe, nii et pole eriti mõtet seal pearl harbori moodi lennukiga tankile selga lennata
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 20:10:53 vasta tsitaadiga

xxlmaster, bf2 on kah suicide eest -2 osades serverites.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 16.12.2009 20:12:54 vasta tsitaadiga

BF Vietnamis oli asi lahedam.
Tõmbasid raadio käima ja sõitsid mööda linna ringi ja otsisid tanki.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2009 16:47:24 vasta tsitaadiga

Ei tea mitmendal kohal praegu BF2 on mängitavuse poolest? Kas tõuseb või langeb vaikselt?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2009 16:49:18 vasta tsitaadiga

äss, xfire andmetel BF2 seitsmendal kohal mängitavuse poolest. 179,548 minutes played. Ma ei tea kas see on päeva kohta või nädala.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2009 16:58:17 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
äss, xfire andmetel BF2 seitsmendal kohal mängitavuse poolest. 179,548 minutes played. Ma ei tea kas see on päeva kohta või nädala.

Täna - "Today's top games"

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 25.12.2009 23:42:51 vasta tsitaadiga

Ainult täna, steamis BF2 complete edition 77 krooni.
Ostan kinldasti ära, pole tulevikus enam plaati ega patchidega mässamist vaja.
(lol kunagi ostsin battlefieldi ca 700. eegu eest)

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2009 23:45:21 vasta tsitaadiga

Gunnar19, peale viimast patchi pole ju plaati enam vaja.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XNDR
HV kasutaja
XNDR

liitunud: 28.07.2007




sõnum 26.12.2009 14:49:59 vasta tsitaadiga

Panin ka mängu peale, nüüd harjutan ownisaamist. Raske mäng on :<
_________________
SteamID
twitch
level1.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2009 15:03:28 vasta tsitaadiga

XNDR, iga algus on raske ? Mis kasutajanimi on battlefieldis ? Kui vaja võin sind natuke aidata.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2009 16:20:16 vasta tsitaadiga

Keegi tundis Gunnarist puudust. Nüüd see probleem lahendatud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2009 16:37:32 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Keegi tundis Gunnarist puudust. Nüüd see probleem lahendatud.


bow.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 22:21:55 vasta tsitaadiga

Joystick hakkas nats lollitama icon_confused.gif Kisub paremale vahest harva...Aga mõtlesin ka juba ennem,et võiks midagi kõrgema otsa oma osta,et kui keegi enam ei lenda eriti hoogsalt, khm-hkm.
?

äss kirjutas:
Keegi tundis Gunnarist puudust. Nüüd see probleem lahendatud.

Veits igavaks kiskus jah.
Ootan juba põnevusega guntsi järgmist posti banana_dance.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 28.12.2009 09:02:30 vasta tsitaadiga

Ons veel kellegi sellist jama, et ei lae täielikult mäng tekstuuri ülesse graafika jääb poolikuks. Masinaks win 7 64 bit. 8800 GT. Aitab ainult mängu ümberlaadimine.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 10:24:54 vasta tsitaadiga

Mis mõttes ei lae päris üles ? maas on mustad laigud vms ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 28.12.2009 11:21:35 vasta tsitaadiga

midagi sarnast, maapinda pole.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 11:41:01 vasta tsitaadiga

Ehk uuendad oma video drivereid ? Teised mängud on korras ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 11:42:11 vasta tsitaadiga

mis teema on selle retardse bunnyhoppimisega ja pronesse sukeldumisega kui vastast nähakse? teeb mängu ikka maksimaalselt retardseks.
tuleks prone ära keelata, BC hea näide kuidas ilma ka hakkama saab.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 155, 156, 157  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.