|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
04.12.2009 20:01:01
Windows XP ei boodi ülesse. |
|
|
Tere!
Üks hull probleem tekkis.
Jutustan algusest peale:
Arvutis oli üks täispikk .mkv film. Tahtsin seda ümber konvertida .avi'ks, trükkisin googlesse sisse convert .mkv to .avi ja läksin järgmisele lingile:
http://www.ojosoft.com/how-to-convert/mkv-to-avi-converter.html
Vajutasin Free download ja edasi Download 1.
Peale seda arvuti täielikult pangestus, midagi ei saanud teha, ühesõnaga jooksis kokku. Mõtlesin, et mis siis ikka, ja lülitasin arvuti korpuse küljes olevast nupust välja. Seejärel kohe sisse tagasi. Teeb ilusti alguses oma asju, kuni jõuab buutimiseni, teeb selle ka ära ja edasi on must ekraan , seda kasutajate valimist, login'i ei näegi.
Mis juhtus?
Proovisin ka XP install plaadi ja flopyga midagi, kuid tühja.
Formatit ei taha ka teha, kuna palju vajalikke asju seal, millel pole veel jõudnud varukoopiat teha.
Ahjaa, isegi Safe Mode'sse ei lase, mingi pikk failide nimekiri tuleb miskipärast ette.
Mida saaksin teha, et arvutisse pääseda?
Praegu olen teises kompuutris loomulikult.
UP!
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
04.12.2009 20:02:12
|
|
|
Kui safe mode ka ei aidanud(desktopi ette ei tule), siis ikka vaja lähemalt vaadata.
Andmeid päästa vajadusel, jne.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
05.12.2009 14:45:34
|
|
|
Kas see võimalus on, et tõsta ketas teise arvutisse?
Mul see ainult üks ketas, kus peal kõik-OS, pildid, filmid, dokumendid.
UP !
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armin81
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
05.12.2009 15:08:28
|
|
|
Viska teise arvutisse ketas. Kopeeri vajalikud asjad ära ja saad formati ning uue installi teha.
_________________ Otsid mööblit? Uuri Siit või Siit.
Soovid kolida? Vaata Siia. |
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
05.12.2009 21:28:18
|
|
|
| Heh, nagu mingi iroonia, teises arvutis pole sata pesa, töötab hoopis IDE peal...
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armin81
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
06.12.2009 00:03:38
|
|
|
Asukoht? Leiad ehk mõne lahke AHV-i kes aitab andmeid kopeerida vms. või lükkad ajutiselt teise ketta sisse millele saad installida windowsi?
_________________ Otsid mööblit? Uuri Siit või Siit.
Soovid kolida? Vaata Siia. |
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
19.12.2009 16:16:34
|
|
|
Tere jälle, arvuti käis paranduses, kuid tagasi sain ta probleemidega:
Taskbar ei näita miskipärast avatud programme, st. ükskõik mis akna avan, taskbar seda ei näita ning teise akna jaoks pean kasutama alt+tab funktsiooni.
Samuti ei tööta üheski rakenduses copy-paste funktsioon, isegi faile ja kaustu ei saa tõsta-kopeerida, brauserites samamoodi, tabe ei saa ka liigutada.
Ning peale selle on arvuti üleslaadimine muutunud poole aeglasemaks.
Äkki keegi oskab lahendust pakkuda, või teen varukoopiad ja format ?
UP !
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
19.12.2009 16:39:59
|
|
|
| radok kirjutas: |
Tere jälle, arvuti käis paranduses, kuid tagasi sain ta probleemidega:
Taskbar ei näita miskipärast avatud programme, st. ükskõik mis akna avan, taskbar seda ei näita ning teise akna jaoks pean kasutama alt+tab funktsiooni.
Samuti ei tööta üheski rakenduses copy-paste funktsioon, isegi faile ja kaustu ei saa tõsta-kopeerida, brauserites samamoodi, tabe ei saa ka liigutada.
Ning peale selle on arvuti üleslaadimine muutunud poole aeglasemaks.
Äkki keegi oskab lahendust pakkuda, või teen varukoopiad ja format ?
UP ! |
Soovitan teha lihtsalt varukoopiad ja format. Pärast saad ilusti teha värske installi op-süsteemile ning failid tagasi kopeerida .
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
19.12.2009 18:10:25
|
|
|
Igaksjuhuks küsin üle:
Format tuleks siis teha süsteemikettale. Panen plaadi sisse ja restart. siis ootan ja kohe install xp now vms, siis ütleb et peab ketta ära kustutama, kuna seal peal on juba op süsteem. Teen seda? Ketas pole partitsioonideks tehtud ja operatsiooni süsteemiks oleks Windows XP Home Premium.
Või kuda see format käis?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
19.12.2009 18:31:41
|
|
|
| radok kirjutas: |
Igaksjuhuks küsin üle:
Format tuleks siis teha süsteemikettale. Panen plaadi sisse ja restart. siis ootan ja kohe install xp now vms, siis ütleb et peab ketta ära kustutama, kuna seal peal on juba op süsteem. Teen seda? Ketas pole partitsioonideks tehtud ja operatsiooni süsteemiks oleks Windows XP Home Premium.
|
Umbes nii jah, kuid soovitan teha 2 partitsiooni - üks on windowsile ja programmidele ning teine on dokumentitele/piltidele/muudele asjadele. Siis saad järgmine kord, kui vaja op-süsteem reinstallida, teha format ainult windowsi ja programmide partitsioonile ning teisele partitsioonile jäävad asjad ilusti alles.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
19.12.2009 21:38:14
|
|
|
| Niiet kustutan selle ainsa partitsiooni ära? Näitab ta enam ka ketast pärast seda, mul see ainuke ketas ka masinas.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
19.12.2009 21:42:48
|
|
|
| radok kirjutas: |
| Niiet kustutan selle ainsa partitsiooni ära? Näitab ta enam ka ketast pärast seda, mul see ainuke ketas ka masinas. |
Tuleb lihtsalt "Unpartitioned Space" vms.
E: Ning selle peale saad uued partitsioonid luua.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
19.12.2009 23:53:15
|
|
|
Hah, mõtlesin hakata tegema varukoopiaid, kuid mul ju copy-paste funktsioon ei funka, tõsta ka ei saa.
Ctrl+c, Ctrl+v ka ei tööta.
Mis moodi ma neid teeks ?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mike75
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2007
|
20.12.2009 00:48:03
|
|
|
| Kasuta mõnda live Linuxi plaati ja toimeta siis oma failid Linuxi all ära.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
20.12.2009 00:50:13
|
|
|
| Mingit lihtsamat varianti pole ?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
20.12.2009 01:36:59
|
|
|
| radok kirjutas: |
| Mingit lihtsamat varianti pole ? |
Võtta kõvaketas ja viia see kellegi teise arvutisse, kuhu saad failid ümber tõsta..
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
20.12.2009 10:37:18
|
|
|
See ju keerulisem kui live linuxi kasutamine.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
20.12.2009 14:05:54
|
|
|
| udusiil, no oleneb kelle jaoks. Täielikul võhikul (antud teema autori kohta ma ei tea) on lihtsam ketas teisele viia, kui mingisuguse Linuxi LiveCD'ga tegeleda. Endalegi on toodud samas olukorras kettaid, kus tegelt piisaks lihtsast võttest, et asi tööle saada.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
21.12.2009 10:56:27
|
|
|
Okei, kust ma selle Linuxi LiveCD saan ?
Mis sellega üldse tegema peab, installin samale kettale?
Ning kui on vaja fail kuskilt tirida ja kõrvetada, siis see plaadipõletusfunktsioon ka mul ei tööta enam, õnneks veel plaate loeb.
UP !
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
21.12.2009 11:09:18
|
|
|
endiselt. kus ülalmainit kast asub. pingviinipeded, tehke omale selgeks, et winil on ka vastavad ludinad olemas: windows PE - miniPE, partpe, erd (emergency repair disk jne.
kuuldavast viimane miniPE oskab usb pulgal ka olla. aga see vst juba ilmselge tuumateadus. mina kahtlustan su masinasse sattunud pahalast, mida "paranduses" äris lõplikult ei eemaldatud. aga noh, kui formaat juba jälle raviiks on tunistatud, andke minna.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
21.12.2009 11:17:27
|
|
|
Mis see loeb kus kast asub?
Kast asub Haapsalus muidu, ja millise ludinaga ma ta siis korda saaks?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
21.12.2009 11:25:37
|
|
|
alsutaks sellest, et kas viirused on korralikult tõrjutud ? mida sa täpselt teha tahad? kui formaatida, siis teine ketas (usb) külge ja andmed sinna, plaat sisse, partitsioon minema, uued kaks (sys ja andmed eraldi) peale. . microsoft security essentials on hetkel päris tõhusaks osutuud. haapsallu ma appi sulle tulema ei hakka.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
21.12.2009 12:26:27
|
|
|
Tahan kõigist vigadest vabaneda, ning format tundub selleks kõige õigem. Enne tahaks aga välisele kõvakettale koopiad teha, mis ei õnnestu, kuna:
Taskbar ei näita miskipärast avatud programme, st. ükskõik mis akna avan, taskbar seda ei näita ning teise akna jaoks pean kasutama alt+tab funktsiooni.
Samuti ei tööta üheski rakenduses copy-paste funktsioon, isegi faile ja kaustu ei saa tõsta-kopeerida, brauserites samamoodi, tabe ei saa ka liigutada.
Ning peale selle on arvuti üleslaadimine muutunud poole aeglasemaks.
Ning kui on vaja fail kuskilt tirida ja kõrvetada, siis see plaadipõletusfunktsioon ka mul ei tööta enam, õnneks veel plaate loeb.
Ja viirused on tõrjutud.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
21.12.2009 14:40:08
|
|
|
iinuksi asemel on mõttekas sikutada hierons`boot cd, miniPE.. plaadile tuleks see ilmselt kõrvetada selles arvutis, kust sa parasjagu postitad. buudid siis plaadilt üles, ning miniPE s kasutad nt powerdesk i asjade kopeerimiseks.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DicesOf
HV vaatleja
liitunud: 24.02.2008
|
21.12.2009 15:09:22
|
|
|
Võid proovida mingit eraldiseisvat programmi failide kopeerimiseks. Eeldades, et sa asju alla ikka saad laadida?
Näiteks: http://www.codesector.com/teracopy.php
Ei ole küll ise proovinud, aga no tundub, et sul midagi väga kaotada ka ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
21.12.2009 16:36:04
|
|
|
Alla saan laadida küll.
Materjali mida tahan kätte saada on umbes 8GB jagu.
Ning kus ma selle miniPE saan, googeldades ei leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
21.12.2009 20:33:46
|
|
|
| Mis programm see tegelikult üldse on ?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
21.12.2009 20:38:33
|
|
|
live windows.
Spoiler 
MiniPE is basically a live Windows XP CD that allows you to fix your operating system, get rid of virus', fix disk drives, connect to remote computers, and about anything else you would need to do...all without having to have XP running on the machine you want to use it on. Over 100 tools included on this disk....
This CD is meant to "autoboot" meaning that when the CD is placed in the tray, and your computer is rebooted or turned off/on, the system will boot to the OS located on the CD. You may have to change some BIOS settings if your computer does not look to the CD before the HD for system booting. You may also have to press a key during boot to bring up a menu to choose your boot device.
Accessories
* Hash Calculator 2.0
* Calculator
* Free-Cal 1.3
* Dead Pixel Buddy
* keyboard layout (change foreign language layout on--the-fly)
Document Viewers
* PDF Reader
* Atlantis Word Processor
* Spread32
* Editor? Text Editor
* Wordpad
* notepad
System Tools
* Avast! ScanDisk
* Dependency Walker 2.1
* Resource Hacker 3.4.0.79
* PE Resource Explorer
* Everest 2.20 Corp & Ultimate
* AIDA32 3.93
* Password Renew 1.0 RC2
* SAMInside v2.3.0.0
* Keyfinder PE
* EzPcFix
* CPU Clock
* Trout 2.0 (Trace Route)
* DiskWipe
* Unstoppable Copier
* Check Disk
* WinImage 6.10
* Disk Copy (floppy)
* ServiceView
* Unknown Devices
Registry Editors
* Avast! RegEdit
* X-setup Pro 6.6
* RegEditPE 0.2b
* RegEditPE 0.9c
* Registry File Viewer
* Registry Restore Wizard
Avast! Tools
* Avast! AntiVirus 2.0
* Avast! Registry Editor
* Avast! Registry Cleaner
* Avast! Scan Disk
* Avast! Junk File Remover
* Avast! Data Shredder
* Avast! Event Viewer
* Avast! Services/Drivers
Hard Drive Tools
* Partition Magic 8
* Treesize Pro
* DiskData
* DiskTective
* DirectorySnoopFAT32
* DirectorySnoopNTFS
* Drive Investigator
* Fix MBR
* WD Diagnostic
* DriveLook 1.0
* SectorSpyXP
* DiskScann
* PartitionInfo
* PartitonEdit
* HD Tune
* HardDriveSpeed
* PE Mount
* RAID Recontructor 2.31
* DiskExplorer-FAT 2.31
* DiskExplorer-NTFS 2.31
* GetDataBack-FAT 2.31
* GetDataBack-NTFS 2.31
Paragon HD Tools
* Paragon Hard Disk Mgr 6 (tech-RAMDrive)
* Paragon HD Manager (Pro-CD)
File Management
* PowerDesk Pro 5
* AB Commander 6.6
* ExplorerXP 1.06
* Total Commander 6.03a
* a43 File Management 2.45
* freeCommander 2004.10
* xplorer?-lite
* Windows Explorer
* ERD Explorer
* PowerDesk File Finder
* Disk Recon 1.0
* Effective File Search 3.3
* Agent Ransack
* DupFinder
* PackIt duplicate file finder
* UltraCompare 1.10
Data Recovery
* O&O Unerase 2.0
* R-Studio 2.0
* Easy Recovery Pro 6.03
* CIA UnErase 1.1
* Active@ Undelete 5.0.015
* GetDataBack-FAT 2.31
* GetDataBack-NTFS 2.31
* RecoverMyFiles 2.29
* Handy Recovery 1.0
* RecoverItAllPro 3.2.3264
* FileRecovery 3.0
* FinalData Enterprise
* Restoration 2.5.14
* EnCase 4.20 Forensics
* WinHex 12.5 SR-5 Forensic Edition
Data Removal
* X-Ways Security
* Eraser 5.7
* Avast! Data Shredder
* DiskWipe
* File Shredder 1.41
File Compression
* WinRAR 3.50
* WinZIP 8.1
AntiVirus & Spyware
* Avast!BARTCD
* AntiVir Personal AntiVirus
* TrendMicro SysClean
* NOD32 VirusCleaner
* Norton AntiVirus
* McAfee AntiVirus
* Avast! VirusCleaner
* McAfee Stinger
* Spybot Search & Destroy 1.4
* Ad-Aware Pro SE 1.06r1
* a? AntiTrojan 1.5
System Backup
* Symantec Ghost 8
* Acronis True Image 8
* Drive Image 2002
* Paragon Drive Backup
* Drive SnapShot 1.35
* Fab's AutoBackup 2
ISO Apps
* Ultra ISO 7.6.2.1180 ME
* WinISO 5.3
Hex Editors
* Hex Workshop 4.23
* 010 HexEditor 2.0
* WinHex 12.5 SR-5 Forensic Edition
* UltraEdit 11.00
* XVI32 Hex Editor 2.5.1.0
* Tiny Hexer 1.0.1.18
Image Viewers
* XnView v1.74
* IrfanView 3.97
* 11View
Defraggers
* Perfect Disk 7
* VoptXP 7.21
* DefragNT 1.9
* Winternals Power Defragger
* DIRMS defragger
Internet
* Opera 8.02
* Firefox 1.06
* Flashget 1.71
* FileZilla FTP
* WS_FTP LE
* Trillian IM
* eMule
* eMule+ 1.1f
* IP-Tools
* Trace Route 2.0
* Angry IP Scanner 2.21
* PuTTY 0.54 (Telnet-SSH)
* Remote Desktop Connection
* Tight VNC Viewer
* ServiWin 1.1
CD Burning
* Nero 5.5.10.56
* Small CD Writer 1.12
* Deepburner
* Easy DVD Burner
* Sateira CD Burner
Additional Apps
* WinImage 6.10
Network
* Angry IP Scanner 2.21
* Remote Desktop Connection
* Tight VNC Viewer
* PE Network Configurator
* IP Config GUI version
Storage
* Auto RAMdisk sizer
* Adaptec ASPI verification
Additional Features
* SATA drive support for many controllers
* NIC support for many cards
* Clear RAM Drive
* Change display resolution & color bit-depth
* Change mouse characteristics
* Change date & time
* Accessibility Options
* Task Manager
* GeoShell Taskbar
* WindowBlinds 4.5
FIXED:
Intel NIC support
010 HexEditor
ADDED:
AudioGrabber
CD Info
CD Speed
CPU Bench
CPU-Z
DiskCheck
DupFinder
eMule+ 1.1f
Explore2fs
Memory Analyzer
MemTest
Partition Table Doctor v3
Passmark BurnInTest
Quick Bench
R-Linux
Shutdown/Reboot
Trillian
Visual File Info
Win IP Config
Windows Explorer
Acronis Disk Director 10
Kaspersky AV v4 Personal
Test Disk (HDD scanner/repair)
Avira AntiVir Version 7
7-zip 4.58 beta 4
wireless key viewer
ATTO - Hard Drive Benchmarker
REMOVED:
ISOBuster
MicroWorld AV
UPDATED:
010 HexEditor
A43 file mgr
acronis true image workstation 9.1 build 3886
cpu-z to 1.40.5
deep burner to 1.8.0.225 PRO
Everest Ultimate & Corp
Fabs Autobackup to 2.1.0
FileZilla to v3.07
Firefox to 2.0.0.11 portable
Flashget
free undelete to Free Undelete 2.0
ghost32 to v11
Nero burning rom to 7.10.1.0
NF4 S-ATA DRIVERS
Nod32 Antivirus to 2.70.39
Opera to 9.23.8808
password renew to 1.1 beta
UltraISO to 8.6.6
Utilities Pack
WinHex
WinRAR to 3.71
X-Ways Security
|
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
23.12.2009 19:30:46
|
|
|
Tirisin miniPE alla, võtsin PowerISO'ga lahti ja extractisin mälupulgale. Mälupulk on FAT failisüsteem.
Panin siis selle teise arvuti taha ning üritasin sealt bootida. Enne muutsin BIOS'is muidugi Boot Device'd ära, ning siis masin käima uuesti, kuid ta ei taha mälupulgalt bootida.
Mis viga võiks olla?
Pidin hoopis põletama (Burn) PowerISO'st selle image?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
23.12.2009 20:46:05
|
|
|
minul on ta plaadile tehtud.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
24.12.2009 12:56:30
|
|
|
Mingitmoodi sain ma ta plaadile, PowerISO'ga.
Tahtsin faile kopeerida, kuid ei saa, sest ei tunne välist kõvaketast ära.
Viskas üle ja võtsin plaadi välja ning läksin pärast hoopis SafeMode's sisse.
Seal sain oma asjad imekombel toimetatud.
Peale seda siis Win'i installikas sisse ja restart, tegin formati ära, kõik oli ilusti, lasin XP ka peale, ning kui kõik valmis oli, läksin desktopile.
Nüüd on järgmine probleem:
Enam ei saa internetti ühenduda. Käisin control panelis ringi ja uurisin internet settinguid. Kõik tundub nagu õige olevat.
Läks installimisel midagi valesti ?
My Network Places all on ka ainult 1394 Connection.
Ruuteriks on muidu Thomson TG585 v7.
Äkki oskab keegi aidata, kuna ilma internetita ei saa ma ka ju XP'd registreerida.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
24.12.2009 13:12:07
|
|
|
draiverid on puudu. emaplaadi tootja koduleht annab sulle vastava sodi.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
24.12.2009 13:34:54
|
|
|
| Driverid peab safe mode's installima?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
24.12.2009 13:36:04
|
|
|
ei. 1. kas kasutad ilmselt kaasas olevat setup.exe t või näitad device manager > konkreetne seade > "update driver" alt ette kausta, kus asjad asuda võiks ja ta kopeerib vastavad failid sobivuse korral ise.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
25.12.2009 14:53:05
|
|
|
Suured tänud laurx , aitasid hädast välja
Kui saaks paneks praegu ühe positiivse.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
25.12.2009 18:35:06
|
|
|
pane või kirjuta tanelile, et ta paneks.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|