|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Blendz
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2009
|
12.12.2009 01:01:21
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
Täna juhtus üks väga naljakas lugu: mind sõimati noobiks ja camperiks, kuna ma demolitionis kaitsesin bomb kohta ACR+heartbeatiga ning ühe tondi ~4 korda maha lasin
|
no heartbeat sensoriga istuda ühes ja samas kohas (mis juba ilma sensoritagi oleks lame), on suht nõme oodata, et vastane tuleb ja siis kiiresti nurga tagant välja hüpata ja teda suure eelisega lasta.. või siis niisama selga lasta.
| tsitaat: |
| Aga ma ei saa aru miks Scart NII PALJU rantib. On kuidas on ning siia kuulub lihtne ütlus "Kui ei meeldi, uks on seal -->". See on selge, et igal mängul on ju omad plussid ja miinused ning mulle ka akimbo 1887 ei meeldi, aga ei tule siia foorumisse 2 lehte kiirendama seetõttu. |
+1
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
12.12.2009 01:10:37
|
|
|
Pole miski 2 nädalat enam mänginud peale lvl70 saamist, suht palju närve läheb selle mängu peale ning ära on tüüdanud. Küll matchmaking failib kui party-ga joinida üritad ja mida iganes. Mängu faile ja exploite võibki siia loetlema jääda. Iseenesest hea mäng kui välja arvata balance ja serveri probleemid.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
12.12.2009 15:36:45
|
|
|
| Blendz kirjutas: |
| no heartbeat sensoriga istuda ühes ja samas kohas (mis juba ilma sensoritagi oleks lame), on suht nõme oodata, et vastane tuleb ja siis kiiresti nurga tagant välja hüpata ja teda suure eelisega lasta.. või siis niisama selga lasta. |
no kui demolitionis pommi valvad, siis ju mööda mapi ringi ei jookse
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
12.12.2009 15:41:36
|
|
|
Ollaz, miks mitte? Ega see ole kah kaitsemine.
Ise küll vihkan neid, kes lihtsalt istuvad ühes nurgas terve map'i ja siis ütlevad, et objective ongi "Defend".
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Blendz
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2009
|
12.12.2009 16:17:47
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
| Blendz kirjutas: |
| no heartbeat sensoriga istuda ühes ja samas kohas (mis juba ilma sensoritagi oleks lame), on suht nõme oodata, et vastane tuleb ja siis kiiresti nurga tagant välja hüpata ja teda suure eelisega lasta.. või siis niisama selga lasta. |
no kui demolitionis pommi valvad, siis ju mööda mapi ringi ei jookse  |
Dude ütles juba kõik ära - kui ringi liigud, mitte ei telgi stabiilselt kõige mõttetuma attachmentiga, siis saad ju samuti maha lasta vastaseid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
12.12.2009 16:33:09
|
|
|
| Ega neid nurgas istujaid ka raske maha võtta pole, viska enda mõlemad smoke või flash granaadid sisse ja mine rapi noaga ära.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
12.12.2009 16:37:16
|
|
|
Pomm on plantitud ja iga hinna eest üritavad nemad defuseda seda ning mina olen kaitsja rollis - miks peaksin minema mööda mapi neid jahtima kui nad kõik tulevad stabiilselt pommipaiga suunas?
Praegune ajas küll harja punaseks: IWNetil läks ühe mänguga ~2 minutit aega et vahetada host (ühel max ping, teistel kõigil punane). Aga see pole veel kõik, otsisin FFA mänge, 4 korda sain kicki (mängu ei jõudnud) "host migration could not be complete" ja siis teised 2 korda sain "Could not connect to host." ehk ootasin 10 minutit, et saaks mängu, kuid tulutult..
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
12.12.2009 16:49:03
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
Pomm on plantitud ja iga hinna eest üritavad nemad defuseda seda ning mina olen kaitsja rollis - miks peaksin minema mööda mapi neid jahtima kui nad kõik tulevad stabiilselt pommipaiga suunas?
|
Oleneb kuidas kaitsed...
nagu camperid ikka:
istud põõsas ei liigu üldse või:
lased ühe maha reloadid, tuleb teien lased maha jne, kuni enam mingi 3sec jooksul ei tule kedagi ja lähed ise.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
12.12.2009 17:16:41
|
|
|
| Cerberos, et ma surma saaks ja siis vaataks kuidas nemad pommi defusevad?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kutsu
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009
|
12.12.2009 20:01:41
|
|
|
sain lõpuks end game challengesi tehtud!!
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antiii
HV vaatleja
liitunud: 15.11.2008
|
12.12.2009 22:44:06
|
|
|
Üldjoontes jään mänguga väga rahule ning praegu küll midagi erilist ette heita pole, peale selle, et natuke lühike oli.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Blendz
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2009
|
12.12.2009 23:01:44
|
|
|
| antiii kirjutas: |
Üldjoontes jään mänguga väga rahule ning praegu küll midagi erilist ette heita pole, peale selle, et natuke lühike oli.  |
SP on kõigest väike osa mängust. Codi seeriad on mõeldud eelkõige online's mängimiseks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
12.12.2009 23:18:28
|
|
|
ainult, et onlines vägistatakse sind pooleks kui heasse meeskonda ei satu
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
13.12.2009 00:16:55
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
| Praegune ajas küll harja punaseks: IWNetil läks ühe mänguga ~2 minutit aega et vahetada host (ühel max ping, teistel kõigil punane). Aga see pole veel kõik, otsisin FFA mänge, 4 korda sain kicki (mängu ei jõudnud) "host migration could not be complete" ja siis teised 2 korda sain "Could not connect to host." ehk ootasin 10 minutit, et saaks mängu, kuid tulutult.. |
Jube porno. Sama laks siin. Täna pole kordagi mängida saanud.
Hommikul 11-12 ajal ajasin mängu pöördesse, lootuses natuke mängida, panin sis Find Game, vahepeal pidin aga ära käima korra (ca 30min), tagasi jõudes ikka otsis matchi veel.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.12.2009 00:44:01
|
|
|
| Sama, ma pole täna suht mängida saanudki. IW.net kas ei leia üldse mängu või tulistab lobbysse pääsenuna kohe, et "cannot connect to host" ja kõik.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
13.12.2009 00:46:43
|
|
|
Mul pole küll täna probleeme olnud.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
13.12.2009 01:37:21
|
|
|
Sul on vedanud siis!
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
13.12.2009 01:37:49
|
|
|
+1
Kõige parem on ikka vastaseid taevast tuleva kasti juures maha nottida, nigu "naised minu no.u" ümber.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohvitser12
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2009
|
13.12.2009 01:59:36
|
|
|
Mul sõber rääkis,et kui tõmmata see mäng,siis multiplayerit ei saa mängida...Kas on nii või kuidas siis mängida saab?
_________________ K.Tali |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
13.12.2009 02:07:49
|
|
|
| ohvitser12 kirjutas: |
| Mul sõber rääkis,et kui tõmmata see mäng,siis multiplayerit ei saa mängida...Kas on nii või kuidas siis mängida saab? |
Osta endale mäng, kui tahad MP mängida.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri_s
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
13.12.2009 02:24:55
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
| ohvitser12 kirjutas: |
| Mul sõber rääkis,et kui tõmmata see mäng,siis multiplayerit ei saa mängida...Kas on nii või kuidas siis mängida saab? |
Osta endale mäng, kui tahad MP mängida. |
~200.- eeki pole ju teab mis kallis
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
13.12.2009 11:55:30
|
|
|
ma sain vist ban-i või siis ühendust pakkuv teenus sules pordid
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
13.12.2009 12:27:01
|
|
|
| caarel123 kirjutas: |
ma sain vist ban-i või siis ühendust pakkuv teenus sules pordid  |
Tohoh. Banni mille eest, koodi panid v
Ma usun, et IWNet paneb segast lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
13.12.2009 12:55:39
|
|
|
ei koodinud ma midagi lihtsalt üks hommik enam steam sisse ei loginud
algus on et update steam ja seejärel viskab ette et ma poleks nagu neti-ga ühendusesgi
pilt siis allpool
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
13.12.2009 12:59:24
|
|
|
| caarel123 kirjutas: |
ei koodinud ma midagi lihtsalt üks hommik enam steam sisse ei loginud
algus on et update steam ja seejärel viskab ette et ma poleks nagu neti-ga ühendusesgi
pilt siis allpool
Spoiler 
|
tee steamile reinstall, mul aitas kunagi sama errori puhul
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
13.12.2009 12:59:33
|
|
|
| saage ükskord sellest fucking imageshakingust üle, miks te upload.ee ei kasuta?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
13.12.2009 13:06:33
|
|
|
Timo1337, olen neid kümneid kordi teinud ning tegin formati ka, kuid asjatult
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
13.12.2009 13:50:54
|
|
|
| caarel123 kirjutas: |
| Timo1337, olen neid kümneid kordi teinud ning tegin formati ka, kuid asjatult |
Loe steami foorumit seal on kindlasti kirjas mis tegema peab.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
13.12.2009 16:37:05
|
|
|
| ohvitser12 kirjutas: |
| Mul sõber rääkis,et kui tõmmata see mäng,siis multiplayerit ei saa mängida...Kas on nii või kuidas siis mängida saab? |
Jube jama lugu eks ole
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skull717
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2009
|
13.12.2009 17:27:17
|
|
|
| Selline asi nüüd et mingi kutse oli et kas ma tahan minna mingisse chati läksin siis oli http://freesteams.justfree.com/ siis kysiti parooli ning emaili ma loll kirjutasin ning l2ks minut mooda BAMM email ning steami pass l2inud mul oleks abi vaha :S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
13.12.2009 17:38:57
|
|
|
| Skull717 kirjutas: |
| Selline asi nüüd et mingi kutse oli et kas ma tahan minna mingisse chati läksin siis oli http://freesteams.justfree.com/ siis kysiti parooli ning emaili ma loll kirjutasin ning l2ks minut mooda BAMM email ning steami pass l2inud mul oleks abi vaha :S |
Mul tuleb ka neid iga päev, viimati oli mingit kaks üsna samasugust linki. Õnneks ma nii loll ei ole, et igalepoole oma andmeid annan.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
13.12.2009 17:41:28
|
|
|
meie ei saa midagi teha, steami support on ainus, kes aidata saaks
https://support.steampowered.com/
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
13.12.2009 17:47:33
|
|
|
| Skull717 kirjutas: |
| Selline asi nüüd et mingi kutse oli et kas ma tahan minna mingisse chati läksin siis oli http://freesteams.justfree.com/ siis kysiti parooli ning emaili ma loll kirjutasin ning l2ks minut mooda BAMM email ning steami pass l2inud mul oleks abi vaha :S |
saada enda steami nimi ja tee oma mängu dvd-st pilt koos plaadi, nime, koodiga, ehk aitavad
umbes nii.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skull717
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2009
|
13.12.2009 18:12:40
|
|
|
|
Ma ei eriti ei saa inglise keels aru kh :S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
13.12.2009 20:07:26
|
|
|
Mis jama on ma ei saa steami sisse..Ütleb , et login Failed..??
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
13.12.2009 20:11:20
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
| Mis jama on ma ei saa steami sisse..Ütleb , et login Failed..?? |
... konto "röövitud"
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
13.12.2009 20:13:45
|
|
|
Tundub nii..E-mailile tuli kiri, et Password succesfully changed..WTF?
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skull717
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2009
|
13.12.2009 20:19:02
|
|
|
Yep, login failed. Aga kuidas saaks msni 2ra kustutada kui ma ei tea passi sest kui sain steamis hacki sai ka samal ajal hacki email.Destyni sulle tuli nagu groupi kutse right? Ning kysiti mingi pass ning email.Ning hiljem HACKED, nii email kui ka steam.
viimati muutis Skull717 13.12.2009 20:20:37, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
13.12.2009 20:22:17
|
|
|
Dear destiny1212,
This email message confirms that your Steam account password has been successfully changed.
We are sending this notice to ensure the privacy and security of your Steam account. If you authorized this change, no further action is necessary. If you did not authorize this change, or if you need additional help with your account, please follow this link to the Steam Support site and submit a request for assistance:
Ma ei saa midagi aru..
Saadetud: 13. detsember 2009. a. 16:41:02
Kurat just olin sees.
YEP sama moodi oli.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CPUdye
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2009
|
13.12.2009 20:22:50
|
|
|
| tean et siin temas on päris palju räägitud sellest kust saada odavalt ja hea hinnaga codi tean et gamepood.ee pakub ka midagi aga kas keegi teab kus saaks inglisekeelset hea hinnaga?selle venekeelsega pidi mingi ajude piix olema ju?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
13.12.2009 20:24:22
|
|
|
Mida nüüd esimese asjna tegema peaks?
Suht segaduses.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skull717
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2009
|
13.12.2009 20:28:28
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
Mida nüüd esimese asjna tegema peaks?
Suht segaduses.  |
Ei tea vist midagi, ma sain hacki ning midagi pole nüüd teha.Aga msni tahaks 2ra kustutada.Oskab keegi?Kui passi ei tea.6nnex oli m2ng 210 eeku ning halb oli see et sain kuu aega m2ngida ning sain 2sja just tactical nuke.Palju sul endal m2ng maksis muidu?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
13.12.2009 20:29:01
|
|
|
Msn-i ja E-mail on mul alles aga steami ei saa.
Mul oli Mw2 250.- ja Just pidin saama source 70.-
viimati muutis destiny12 13.12.2009 20:29:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
13.12.2009 20:29:47
|
|
|
Skull717, destiny12, võtke ühendust steam supportiga. Paar päeva läheb aega.
CPUdye, odavaim mis saad, on vast game.co.uk-st.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skull717
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2009
|
13.12.2009 20:31:06
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
Msn-i ja E-mail on mul alles aga steami ei saa.
Mul oli Mw2 250.- ja Just pidin saama source 70.- |
Aa, vb mul oli yks ja sama pass nii emaili kui ka steamil. Muidu m6lmad l2inud. Midagi pole nüüd teha. Msni turva kysimust ma loomulikult ei m2leta. Nii et m2ng metsas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
13.12.2009 20:33:26
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
Mida nüüd esimese asjna tegema peaks?
Suht segaduses.  |
Koodi uuesti ära ei saa muuta v?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skull717
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2009
|
13.12.2009 20:34:05
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| destiny12 kirjutas: |
Mida nüüd esimese asjna tegema peaks?
Suht segaduses.  |
Koodi uuesti ära ei saa muuta v? |
Eip.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
13.12.2009 20:42:18
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
Skull717, destiny12, võtke ühendust steam supportiga. Paar päeva läheb aega.
CPUdye, odavaim mis saad, on vast game.co.uk-st. |
Kuidas ma ühendust võtan?
E-maili ei jõua aga midagi.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silicoid
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
13.12.2009 20:43:15
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
| Kuidas ma ühendust võtan? |
Steamiga seotud email ikka töötab? Sinna saadetaksegi see "verification code"
_________________ What ever you say, I do that my way...
viimati muutis silicoid 13.12.2009 20:44:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 281 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|