Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV aastalõpu loos 2009, pott 38275 EEK väljaloositud märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2009 22:14:20 vasta tsitaadiga

teretalv, paraku peame algsest lubadusest taganema, kuna me ei jõuaks puhtfüüsiliselt kõigile erinevaid teenuseid määratleda, nii et järgi jääb ikka kõigile mittevõitnutele tasuta krediit.
Asjal oleks jumet siis olnud, kui kohe algselt pileti ostmise ajal oleks saanud valiku teha, kuidas oleks soovinud krediidi/hv-ot jagunemist ja siis süsteem oleks pärast automaatselt selle jagamise teinud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2009 22:19:24 vasta tsitaadiga

Ei märganud avapostist, kas võidusumma on rahaline või nagu möödunud kord, kus sai selle eest vaid elektroonikat soetada?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2009 22:22:17 vasta tsitaadiga

Vastavalt kokkuleppele, kuid soovituslikult arvutustehnika/elektroonika vabal valikul.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 08.12.2009 23:48:08 vasta tsitaadiga

nii et pürotehnikat selle eest osta ei saa?(kui tnx 8k kr võidaks siis poleks nii suure summa eest midagi tehnilist osta)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2009 23:49:19 vasta tsitaadiga

Saab ka kombineerida.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2009 23:53:03 vasta tsitaadiga

ma võtan "dividendid" välja cashoudina thumbs_up.gif
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2009 01:50:13 vasta tsitaadiga

Eilsest praeguse hetkeni on potile kenasti juurde tiksunud, ligi 2000 EEK thumbs_up.gif

Siit saate jälgida -> https://www.hinnavaatlus.ee/hvloto

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2009 02:33:12 vasta tsitaadiga

kuidas selle ennustamsiega on? kui ma siin ütlen et tuleb 30000 kr pott ära kas siin seda ennustades läheb mu ennustus arevsse kah? sel teemal ennustamine oli foorumis vaba mikrofon aga ma ei sa sinna postitada icon_redface.gif ennustada saab siin https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5513115

minu ennustus on see et tuleb vähemalt 30 000 ära

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte


viimati muutis teretalv 09.12.2009 02:37:02, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2009 02:38:49 vasta tsitaadiga

Hiljaks jäid ennustamisega, novembri lõpus panime selle lukku icon_wink.gif
Arutelu ja ennustamine toimus muidu siin ja selleks pidi/peab omama VM postitusõigust.

HV-OT teenus lõppes sul 08.04.2008 16:31:22

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.12.2009 14:02:46 vasta tsitaadiga

No kui jõulupreemiat saan siis upitan ka end tabelis 75.- meeste sekka. Krediit kulub tõesti aeg-ajalt ära.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2009 16:34:20 vasta tsitaadiga

Ostsin veel kaks piletit. icon_smile.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2009 16:38:45 vasta tsitaadiga

Hakkab looma thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2009 20:25:22 vasta tsitaadiga

nüüd ilus summa juba:D
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2009 20:29:26 vasta tsitaadiga

Kena kena - 15000 EEK icon_razz.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 09.12.2009 20:40:18 vasta tsitaadiga

Keegi rikkus ära selle ilu icon_evil.gif Nüüd oleks vaja kiirelt 16k saada,siis jälle ilus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 04:19:43 vasta tsitaadiga

Parem siis juba 30k icon_razz.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 10:09:53 vasta tsitaadiga

kui kogu rull läheks heategevuseks siis juba parem juba 50K (A)
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 11:15:47 vasta tsitaadiga

Peab ka vist veel paar piletit omandama icon_wink.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.12.2009 18:20:17 vasta tsitaadiga

Tulevase potivõitja Panus: icon_biggrin.gif


_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2009 13:51:19 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
5 kõige pessimistlikumat pakkumist poti lõppsummaks:
maxsimiljo;13025
Skeptik;15000
masterx;16525
kr6ll;16650
Ihv;16875

Ülejäänuid saab näha siin


Nonii, 13025 siis käes icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

16525 käes icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2009 14:23:30 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Tanel kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
5 kõige pessimistlikumat pakkumist poti lõppsummaks:
maxsimiljo;13025
Skeptik;15000
masterx;16525
kr6ll;16650
Ihv;16875

Ülejäänuid saab näha siin


Nonii, 13025 siis käes icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

16525 käes icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Wow, kolme päevaga 3500 krooni. Kui enamvähem nii jätkuks siis võib isegi 30k+ ära tulla. Aga usun et reaalselt tuleb sinna 23000-25000 kanti.
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2009 15:20:41 vasta tsitaadiga

Võtsin juurde mõne pileti icon_cool.gif .
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2009 16:01:43 vasta tsitaadiga

ma kutsuks üles osalema võimalikult suure summaga. paljud vist ei taipa, et ega ei pea ise kogu raha oma taskust üles otsima, viite pereliikmete seas läbi korjanduse ja nii lihtne see ongi. ema-isa-õde-vend annavad igaüks sajaka pereliikmest HV kasutajale lisaks ja ongi summa koos, raha päritolu ei mängi rolli ju, ei pea olema raske it-tööga teenitud, et ainult selle raha eest võib osaleda
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2009 21:26:52 vasta tsitaadiga

Ma pean sööma ka.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2009 22:08:53 vasta tsitaadiga

Võtaks ka oma raske It-tööga teenitud raha eest mõned piletid, kuid mu pangalink jätkuvalt ei tööta.
Kurtsin Tanelile, lubas et saab korda, aga siiamaani ei midagi.

Tegemist siis SwedBankiga. Teiste pankadega pole olnud võimalust proovida.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2009 23:01:05 vasta tsitaadiga

Kui teistel töötab pangalink edukalt, siis järelikult ei tohiks probleem pangalingis olla icon_rolleyes.gif
Või oli mingi imelik ainulaadne probleem? Tuleta meelde? icon_redface.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2009 23:24:10 vasta tsitaadiga

Ei tea, eks ma pean siis katsetama hakkama.

Edit: proovisin teises arvutis ka. Ikka ei saanud.
Aga vend jällegi oma kasutajaga sai ilusti kasutada. Äkki on kasutajanimes selle "É"ga mingi asi? Ei taha pangalink tunnistada seda või midagi?
Kuigi samas, eelmistel aastatel olen saanud ilusti kasutada...

Kas manuaalselt ei saaks maksta piletite eest?


viimati muutis Éxxon 11.12.2009 23:25:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2009 23:25:20 vasta tsitaadiga

Éxxon kirjutas:
Ei tea, eks ma pean siis katsetama hakkama.


Just katsetasime Èxxon'iga... temal andis errori ja samas arvutis mul laseb panka... äkki asi kasutajanimes ja see "É" täht äkki mängib mingisugust rolli icon_rolleyes.gif

Edit: Vend jõudis ette... icon_smile.gif Noorem ja nobedamad sõrmed icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2009 23:42:23 vasta tsitaadiga

Éxxon, jah, tõenäoliselt sellest nimest võibki see tulla.
Muutsin su HV kasutajanime lihtsalt "Exxon"-iks, proovi nüüd.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2009 00:20:27 vasta tsitaadiga

Suurendasin veidi potti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2009 00:32:36 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Muutsin su HV kasutajanime lihtsalt "Exxon"-iks, proovi nüüd.


Ja töötabki icon_exclaim.gif

Ju selle viimase HinnaVaatluse uuendusega, kui mindi üle teisele tähesüsteemile ei meeldinud mu É täht enam...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2009 15:15:36 vasta tsitaadiga

Sai krabatud paar piletit thumbs_up.gif
Nüüd peab ootama detsembri lõppu icon_cool.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 12.12.2009 15:24:44 vasta tsitaadiga

Vältimaks eelmisel aastal olnud arusaamatust loosi heategevuse osas, siis küsin, et kas see heategevuse sihtkoht on juba leitud?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2009 15:46:20 vasta tsitaadiga

Ei, aktiivselt pole küll otsitud, aga kui paremat ei leia, siis läheb Tartu Ülikooli Lastekliinikule.
Kriteeriumiteks peaks olema tulumaksuvaba annetusvõimalus.
Niisama sularaha ei saa välja võtta ega ülekannet teha suvalisele inimesele/firmale.

Teoreetiliselt saab teha annetuse ka tulumaksuvaba annetuse nimekirjas mitteolevale ühingule, kuid siis peaks tulumaksu maha arvama.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2009 16:35:57 vasta tsitaadiga

Tartu Ülikooli Lastekliinik on igati väärt variant thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2009 13:18:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tartu Ülikooli Lastekliinik on igati väärt variant thumbs_up.gif

niigi ülerahastatud ja hellitatud punkte ei tasu sponsoreerida, pigem annetage sinna heategevuseks see raha mis pole elu sees heategevust saanud ja vajab kangesti seda

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2009 13:20:54 vasta tsitaadiga

teretalv, aga palun, juhindu allolevast postitusest ja tee ettepanekuid thumbs_up.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5537293#5537293

On sul muidu andmeid, et see Lastekliinikum on ülerahastatud või on tegemist pelgalt subjektiivse arvamusega icon_question.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2009 12:55:29 vasta tsitaadiga

märgin kah teema ära.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2009 14:27:02 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
teretalv, aga palun, juhindu allolevast postitusest ja tee ettepanekuid thumbs_up.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5537293#5537293

On sul muidu andmeid, et see Lastekliinikum on ülerahastatud või on tegemist pelgalt subjektiivse arvamusega icon_question.gif

Kuna Tartu Ülikooli Kliinikum on riigi rahadega majandav ja neil päris palju toetajaid, siis oleks mõtet ehk toetada mõnda riigiga mitteseonduvat MTÜ-d?
Üks näide: http://www.elfond.ee/

Lihtsalt näide, kindlasti on veel taoliseid organisatsioone, mis otseselt riigiga seotud pole ja vajaksid toetamist.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2009 14:27:27 vasta tsitaadiga

Betamax, võtab kaalumisele thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2009 14:28:00 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
teretalv, aga palun, juhindu allolevast postitusest ja tee ettepanekuid thumbs_up.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5537293#5537293

On sul muidu andmeid, et see Lastekliinikum on ülerahastatud või on tegemist pelgalt subjektiivse arvamusega icon_question.gif


http://paber.ekspress.ee/viewdoc/AE370AB11DAC503CC225749D00338218
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2009 14:35:47 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tanel kirjutas:
teretalv, aga palun, juhindu allolevast postitusest ja tee ettepanekuid thumbs_up.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5537293#5537293

On sul muidu andmeid, et see Lastekliinikum on ülerahastatud või on tegemist pelgalt subjektiivse arvamusega icon_question.gif

Kuna Tartu Ülikooli Kliinikum on riigi rahadega majandav ja neil päris palju toetajaid, siis oleks mõtet ehk toetada mõnda riigiga mitteseonduvat MTÜ-d?
Üks näide: http://www.elfond.ee/

Lihtsalt näide, kindlasti on veel taoliseid organisatsioone, mis otseselt riigiga seotud pole ja vajaksid toetamist.


Toetaks Betamaxi toodud "lihtsalt näidet".

Samas mul on varasemast juba meeles, mida siin arvati "mitte-lastele/inimestele" minevast heategevusest.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2009 14:37:37 vasta tsitaadiga

Üldiselt need lastehaiglate ja muud haiglate-haigustega seonduvad heategevused on pidevalt aktuaalsed ning neile tehakse väga tihti kampaaniaid. Ei ütleks, et need on ülerahastatud, aga tähelepanu ja rahalist toetust saavad igatahes tunduvalt rohkem kui mõni muu valdkond.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 14.12.2009 15:21:29 vasta tsitaadiga

http://www.loomakaitse.ee/ - käin omapoolse idee ka välja, kuid võitlema siin teemas ei viitsi sel aastal enam hakata stiilis "kellel pole võimalik end ise aidata." Lisan lihtsalt omapoolse argumendina, et lastekodud ja meditsiinivaldkond on siiski stabiilselt rahastatavad ükskused. ning ka suhteliselt tihti meedias promotud annetuste võimalused. Tõsi- piisavast kogusest on asi kaugel, kuid kõikvõimalikud varjupaigad tiksuvad vaid entusiastide ja annetajate toel. Oleks ka rahul, kui see idee kaalumisele võetakse. Tänan.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cocapunn
HV vaatleja
Cocapunn

liitunud: 29.05.2009




sõnum 14.12.2009 15:30:30 vasta tsitaadiga

algul oli juttu, et toetatakse lastehaiglaga seonduvat ja seepärast ostsin mõned piletid, kui siin mõni arvab, et neil on küllalt siis ei usu seda mitte. ja kas ei saa annetada kogu summat näiteks laste kõnnirobotile või mõnele muule kindlale asjale?
isiklikult ei poolda loomadele selle raha andmist- inimesed on tähtsamad ja hetkel abivajajaid palju.

_________________
Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees``
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2009 15:38:31 vasta tsitaadiga

Näiteks 20 000 EEK poti pealt 3000 EEK pole teab mis suur summa, sellest ei jätku niikuinii kõigile abivajajatele ja seepärast ei tasu ka vaidlema hakata.
Senimaani oleme kahe loosi korral toetanud lapsi Tartu Ülikooli Lastekliinikumi kaudu, see aasta pole aga välistatud teiste projektide, s.h loomade/loodusprojektide toetamine.
Võtame kõik variandid arvesse ja lõpliku otsuse langetab vaidluste vältimiseks siiski HinnaVaatlus (nagu ka loositingimustes on öeldud):

tsitaat:
Heategevuse koha pealt toimub küll arutelu ja arvamuste kuulamine, aga HinnaVaatlus jätab endale õiguse teha lõplik otsus heategevusrahade jaotamise suhtes!

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cocapunn
HV vaatleja
Cocapunn

liitunud: 29.05.2009




sõnum 14.12.2009 15:46:09 vasta tsitaadiga

ok. eks elu õpetab- teine kord tuleb raha ikka sinna panna, kuhu kindlalt tead, et läheb.
_________________
Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees``
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 14.12.2009 15:48:22 vasta tsitaadiga

ot:
Jäägu igale oma arvamus, milline eluvorm kui tähtis on icon_smile.gif Endal tiksub nagunii igakuiselt püsikorraldus abivajajatele, aga ega piisavalt ei saa ilmselt kunagi üheski valdkonnas olema. Kui lõplik otsus langetatud, siis palun sellest teada anda ja siis läheb ka minu poolt piletite ostuks. Seniks kõike kena icon_smile.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2009 16:01:42 vasta tsitaadiga

Imo peaks kõik irisejad tegema selgeks kõigepealt misasi on loto/loterii/loos.
Kui tahad oma panusest 100% heategevuseks, siis mine ja anneta. Minu arust on see siin loos ja loosireeglid on selgelt kirjas, on ka kirjas et 15% läheb heategevuseks ja see jääb HV otsutada, kuhu täpselt.
Kui paljudest loosidest 15% võidust automaatselt heategevuseks läheb? No vot. Siin on kaks ühes, võiduvõimalus nagu ikka looside puhul ja võimalus ka heategevusse panus panna.
Annetus ja võiduloos on ikka kaks eri asja, rääkige Taneliga kui tahate eraldi "HV-aastalõpu heategevuskampaania" teha.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2009 16:09:46 vasta tsitaadiga

Tuletame siis meelde ka veel, kuidas pott jaguneb:

Pott: 20 000 EEK
I koht 10 000 EEK
II koht 5000 EEK
III koht 2000 EEK
Heategevus 3000 EEK

Pott: 40 000 EEK
I koht 20 000 EEK
II koht 10 000 EEK
III koht 4000 EEK
Heategevus 6000 EEK

Vähemalt 3 pileti olemasolul on ühel kasutajal teoreetiliselt võimalik võita kõik potisummad, sest peale võitu jääb välja vaid konkreetne väljaloositud üks pilet.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV aastalõpu loos 2009, pott 38275 EEK väljaloositud mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.