|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
11.12.2009 17:04:01
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Aga mul polegi mingit salasõna kontol  |
Hakkasin siis täna täpsemalt uurima ja tean nüüd miks see ette tuli.Nimelt mul Autounattend.xml failis määratud blank salasõna, et süsteem ise vajaliku konto looks installides:
<Password>
<PlainText>False</PlainText>
<Value>UABhAHMAcwB3AG8AcgBkAA==</Value>
</Password>
|
Ju siis see hakkas aeguma.Õnneks vaja ainult üks rida konsooli kribada: net accounts /maxpwage:unlimited
| friik1 kirjutas: |
| tomorrow, mulle lihtsalt tundub, et sa ei tööta IT halduse ega turva alal ega mõista UAC rakendatavust nendes valdkondades ning ajad oma kodukasutaja rida. |
Mulle jälle tundub, et sa töötad liiga palju IT halduse ja turva alal ega mõista kodukasutajate nurinat
ja kui tõesti firmadesse sobib rohkem siis palun väga.Pangu UAC ainult Business ja Entrerprise versioonidesse
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
11.12.2009 17:59:02
|
|
|
wanawoll, kuna mõningates olukorades on kasutajale lisaõigusi antud nng UAC on hetkelise mõtlemise kohaks, et võid teha midagi potentsiaalselt ohtlikku. Isegi kui mitte süsteemi õhkulaskvat vaid kasutaja tõõvõimalusi halvavat.
tomorrow, võibolla olen ma tõesti liiga palju oma töös kinni. Aga siiski olen seisukohal, et UAC on päris hea katise dumb-userile iseenda eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
11.12.2009 18:16:51
|
|
|
Pole juba ammu seda teemat jälginud...
win 7 peal juba pool aastat kuluks ära puhas install...
kas seda micros. lehelt ei saagi rohkem tirida? seda pidi järgmise aasta kevadeni saama?
mis see viimane build on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.12.2009 18:23:18
|
|
|
| Mask kirjutas: |
Pole juba ammu seda teemat jälginud...
win 7 peal juba pool aastat kuluks ära puhas install...
kas seda micros. lehelt ei saagi rohkem tirida? seda pidi järgmise aasta kevadeni saama?
mis see viimane build on? |
Spoiler 
RTM
Build 7600 siis ja tõmbamise asemel on enamus endale siin ametlikku juba tükimat aega tagasi hankinud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
11.12.2009 19:11:16
|
|
|
Proovisin eile seda huvi pärast. Poisid oleks võinud ikka bootsect 32bitise versiooni kaasa panna... Tarkpea üritab 32bit süsteemil 64bit ISO plaadile kirjutades ka 64bit bootsect'i kasutada, mis muidugi ei tööta...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
11.12.2009 23:04:33
|
|
|
All paremas nurgas on 2 folderit, tahtsin ikoone ära kaotada, kuid alles jäävad mingid ruudud ümber.
http://www.upload.ee/image/295619/desk.PNG
Mingit võimalust, kuidas neist lahti saada, et ainult folderi nimi näha oleks? XP puhul olen ma teinud, seal käis minu mälu järgi asi lihtsamalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
11.12.2009 23:29:39
|
|
|
Kas microsoft mitte auto-elevation jura ära ei parandanud? See, et UAC-d kinni ei saanud keerata ilma promptita parandati küll ära. Alguses oli see ka "design".
Aga sain oma heli crashimisest lahti. Seda põhjustas kas 1) Foobar2000 või 2) SRS Audio Sandbox. Sest kui windowsi uuesti installisin ja neid kahte enam ei kasuta, on kõik korras. Mõnel oli ka probleem Avira anti viirusega ja ühe kindla Microsoft Office updatega, mis koostöös panid heli loopima pooleks sekundiks ja ainus väljapääs oli restart.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
12.12.2009 00:55:49
|
|
|
| No jah, need on vajalikud süsteemifailid ja lolli peaga neid nakatada ei saa, kui just tahtlikult ei käivita kahtlaseid koodijuppe. Eks tihend määrab ka OS saatuse tihti, see et osad windowsi kasutajad lausidioodid on, ei tee temast õnneks halba OSi ja pole see mingi "flaw". Ma võin ette kujutada kui pinda see käiks, kui need sealt eemaldataks. Avad firefoxi ja iga lehe laadimisel küsib mingi host protsess luba..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
12.12.2009 01:08:08
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
| No jah, need on vajalikud süsteemifailid ja lolli peaga neid nakatada ei saa, kui just tahtlikult ei käivita kahtlaseid koodijuppe. Eks tihend määrab ka OS saatuse tihti, see et osad windowsi kasutajad lausidioodid on, ei tee temast õnneks halba OSi ja pole see mingi "flaw". Ma võin ette kujutada kui pinda see käiks, kui need sealt eemaldataks. Avad firefoxi ja iga lehe laadimisel küsib mingi host protsess luba.. |
No point on selles, et MS ise ütleb arendajatele, et te peate oma programme nii muutma, et need UAC-d ei "ärritaks".Samas ise nad pole viitsinud seda teha vaid on läinud lihtsa vastupanu teed ja teinud nn "valge nimekirja".Muidugi arendajate programme sinna ei lisata.Samas ainuüksi otsetee tegemine oma installitud programmi jaoks, et see UAC-d ei "ärritaks" on üle mõistuse keerukas: http://www.sevenforums.com/tutorials/11949-elevated-program-shortcut-without-uac-prompt-create.html
Samasse klassi faili õiguste ülevõtmisega by default meetodil
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
12.12.2009 01:18:27
|
|
|
Mnjaa. Ennast muidu UAC ei häiri, parem ongi kui ta kohati peal on, äkki satub olude sunnil mõni ussike arvutisse ja näiteks "fraps.exe" on ka nakatunud ja tahaks nagu ise tööle minna, kuid UAC-ga keelan ära (anti-viirus ka muidugi peal). Mõnes mõttes saan MS-ist aru, miks selline üldse tehti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
12.12.2009 11:52:16
|
|
|
Security Firm: Windows 7 Less Secure Than Vista
Tomshardware
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
12.12.2009 15:46:49
|
|
|
1dumbpcuser, see ei ole kuskiltotsast nii tähtis uudis, et peaks igale poole seda postitama irw, less secure sellepärast, et UAC ei tüüta nii palju ja no anti-virus installed hoiatus jms. "puudub"? Mõttetu "uudis" imo.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
12.12.2009 16:35:15
|
|
|
ise kasutan avast 4.8 Home free edition ja kõik töötab ilusti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aimar115
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
12.12.2009 17:12:06
|
|
|
keegi media centeris internet tv on tööle saanud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
12.12.2009 17:31:18
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Crow kirjutas: |
| Millist Anti-viirust soovitaTe win7 64 bit ul...JNE |
Kui tahad tasuta siis MS enda Microsoft Security Essentials kõlbab küll.
Kui tasulist siis ise kasutan nt ESET NOD32 .
Paha ei teeks ka pahavaratõrjega parraleelselt kasutamine.Nt SpyBot Search & Destroy(tasuta) |
Ise kasutan AVG mis on ka tasuta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
12.12.2009 17:56:23
|
|
|
| Crow kirjutas: |
| Millist Anti-viirust soovitaTe win7 64 bit ul...JNE |
Mina kasutasin varem avast 4.8 Home free edition-it, nüüd Microsoft Security Essentials.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raggamasta
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2009
|
12.12.2009 19:09:17
|
|
|
Ma ei tea, ma pole mingi arvutiguru ega midagi aga igatahes ma lasin endale peale windows 7. Probleem on aga selles, et ma ei lasknud eelnevalt XP´d maha ja nüüd on nad mul mõlemad C ketta peal.
Küsimus on aga selles, et win 7 küll töötab aga on mega aeglane. Üks põhjusi võib olla see, et mul on ainult 15G vaba ruumi, kuna XP ja kõik muu sodi on siiani veel peal.
Seega, kas on siin mõni muhe vana, kes aitaks ja ütleks, kuidas ma sellest jamast lahti saan (XP ja kogu muu krempel, programmid, mängud etc.)? Põhimõtteliselt nii, et jääks ainult see windows 7 peale.
Igasugused sobivad lingid ja nõuanded on teretulnud.
Aitäh!
PS! Otsisin siit foorumist aga ei leidnud, ilmselt olen liiga võhik-sorri!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
12.12.2009 19:16:36
|
|
|
| Raggamasta kirjutas: |
Ma ei tea, ma pole mingi arvutiguru ega midagi aga igatahes ma lasin endale peale windows 7. Probleem on aga selles, et ma ei lasknud eelnevalt XP´d maha ja nüüd on nad mul mõlemad C ketta peal.
Küsimus on aga selles, et win 7 küll töötab aga on mega aeglane. Üks põhjusi võib olla see, et mul on ainult 15G vaba ruumi, kuna XP ja kõik muu sodi on siiani veel peal.
Seega, kas on siin mõni muhe vana, kes aitaks ja ütleks, kuidas ma sellest jamast lahti saan (XP ja kogu muu krempel, programmid, mängud etc.)? Põhimõtteliselt nii, et jääks ainult see windows 7 peale.
Igasugused sobivad lingid ja nõuanded on teretulnud.
Aitäh!
PS! Otsisin siit foorumist aga ei leidnud, ilmselt olen liiga võhik-sorri!  |
Kui sa tahad lihtsalt kõik puhtaks saada ja ainult win7 peale, siis tee ometigi uus install ja selle käigus algusotsas hoia silmad lahti, on olemas kohake täiendavateks tegevusteks kus saad kettalt pardi maha kustutada ja uuesti luua+formaatida ja siis tuleb ilus puhas install.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.12.2009 22:18:37
|
|
|
Keegi teab tarkvaralist nippi, kuidas saada tööle 4-kanali stereo? st. et helikaarti nii front kui ka rear pesast tuleks sama heli?
Tahaks saata heli korraga nii võimu kui klappidesse. XP all polnud sellega mingit probleemi, aga W7 "pipardab".
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
13.12.2009 00:32:02
|
|
|
| bladerunner, mis kaarti kasutad? VIA oma siinpool tegi kõik automaatselt ja front on täpselt sama mis rear.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raggamasta
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2009
|
13.12.2009 02:39:05
|
|
|
No ei ole võimalik isegi sätteid muuta, win 7 ultimate jookseb jõle aeglaselt.
Peaks nagu piisavalt pädev masin ka olema, beta kunagi jooksis väga sujuvalt :S
Valed driverid või milles kala võib olla?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
13.12.2009 05:43:43
|
|
|
| Raggamasta kirjutas: |
No ei ole võimalik isegi sätteid muuta, win 7 ultimate jookseb jõle aeglaselt.
Peaks nagu piisavalt pädev masin ka olema, beta kunagi jooksis väga sujuvalt :S
Valed driverid või milles kala võib olla? |
No nagu XYZ ütles.Clean install.Lased vana partitsiooni koos XP ja asjadega maha installi käigus ja Win 7 puhtalt peale.
Praegu on sul jumal teab mis frankenstein seal
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raggamasta
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2009
|
13.12.2009 11:06:35
|
|
|
Unustasin mainida, et tegin ära clean installi. Kuid probleem on ikka õhus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
13.12.2009 14:11:21
|
|
|
Raggamasta, no kuidas sa said täiesti clean installi teha kui väidad, et XP on alles? Installi uuesti ning installi alguses annab ketta partitsioone valida kuhu installida jne.
Kustuta kõik lisa-partitsioonid ära ning jäta üks primary alles, tee sellele format ja vajadusel tee sellest uuesti endale sobiva suurusega partitsioonid mille samuti ära formatid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
13.12.2009 17:02:06
|
|
|
probleem: coreldraw ja win7 64bt
soetasin win7 HP 64bt ja panin kõigepealt vana hea corel 12 peale.
esimene probleem, mis tekkis, oli seoses ~60m faili salvestamisega. teatas, et temp on täis ja mingu ma sinna kohta. ei aidanudki miski kui restart.
järgmiseks: jama paragrahv teksti kastidega - kogu masin läks lolliks, kui püüdsin kahte kasti jaotatud teksti alignmenti muuta. totaalne hangumine. reset. sedasi 2x.
kuna lahendust ei näinud, panin prooviks peale corel x3, sest töö oli vaja kiirelt lõpetada. sellega nagu jama pole.
oskab keegi öelda, mills probleem? peangi x3'le üle minema? või siis juba x4?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
13.12.2009 17:17:05
|
|
|
| Satakas kirjutas: |
probleem: coreldraw ja win7 64bt
soetasin win7 HP 64bt ja panin kõigepealt vana hea corel 12 peale.
esimene probleem, mis tekkis, oli seoses ~60m faili salvestamisega. teatas, et temp on täis ja mingu ma sinna kohta. ei aidanudki miski kui restart.
järgmiseks: jama paragrahv teksti kastidega - kogu masin läks lolliks, kui püüdsin kahte kasti jaotatud teksti alignmenti muuta. totaalne hangumine. reset. sedasi 2x.
kuna lahendust ei näinud, panin prooviks peale corel x3, sest töö oli vaja kiirelt lõpetada. sellega nagu jama pole.
oskab keegi öelda, mills probleem? peangi x3'le üle minema? või siis juba x4? |
Compability mode ei aita?
Paremklikk exe peal ja properties-compability
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raggamasta
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2009
|
13.12.2009 17:43:19
|
|
|
Ütlesin, et unustasin mainida, et tegin CLEAN installi. Lasin kõik täiesti maha ja ning nüüd on ainult win 7 peal. Kõik nagu on väga ilus ja tore aga ikkagi on probleem selles, et on aeglane. Algul arvasin, et äkki on asi driverites. Installisin vajalikud driverid, kuid ei midagi. Vaatan task manageri, siis näitab, et CPU usage 90-100% keskmiselt. Procecces 30+, psyhical memory 18%
Kui vaatan, et mis protsessid siis kõige rohkem ressurssi kasutavad, põhiline on svchost, neid on eriti palju avatud, kuid on ka seal teisi LOCAL ja System protsesse, mida on mitu töös ehk siis kodruvad selles listis.
Kas on võimalik, et cpu on XPle kohandatud ja ma peaksin midagi BIOSis või sätetes muutma?
Kas automaatselt win 7 poolt leitud video kaardi driverid ei või seda hangumist põhjustada?
PS! Ise pole lisanud ühtegi programmi ega mängu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
13.12.2009 17:56:45
|
|
|
| Raggamasta kirjutas: |
| Küsimus on aga selles, et win 7 küll töötab aga on mega aeglane. Üks põhjusi võib olla see, et mul on ainult 15G vaba ruumi, kuna XP ja kõik muu sodi on siiani veel peal. |
Väljenda ennast siis korrektselt!
Uusimad chipset driverid installitud?
Uusimad ATK/ACPI driverid installitud?
Uusimad video driverid netist tiritud ja installitud?
Helikaardi driverid installitud?
Kui ei siis tee seda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
14.12.2009 12:37:11
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Compability mode ei aita? |
aaah, hilja, 12 juba maha võetud. millalgi ehk katsetan.
aga uus mure: panin windows manageri peale. pilt on selline:
kes aru ei saa - osad kraamid on alumise serva taga varjus ja skrollimist ega venitamist pole olemas. eriti jaburaks teeb asja see, et täpselt sama pilti näitas ta aasta tagasi vistas ja paar päeva tagasi win7 RC's. ehk veelgi huvitavamaks teeb asja see, et kui ma selle praegusele homepremiumile peale olin pannud, nägi ta täitsa ponks välja. seda aga vaid esimesel päeval. muud hullu nagu polekski, aga setingud nõuavad savemist ja savemise nuppu pole näha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
14.12.2009 14:40:52
|
|
|
updatesin ära. pilt on sama. täpselt sama versioon (updatemata) töötab siinsamas kõrval mu naise läpakal nagu linnuke. programmi kalaks on seda aga raske pidada, sest vistal oli oma vistamanager, RC'l kasutasin tavalist win7manageri ja praegu on win7 64bt manager ja kõik need tegid samamoodi.
praegu meenus aga, et mõnes programmis toimub juba pikemat aega teatav anomaalia, mida seni sellega seostada ei osanud. teen näituseks pildi corelist:
Spoiler 
pane tähele kahte anomaaliat:
1) ristike on poolik
2) "press ESC to cancel" on vähemgi kui poolik.
selliseid lõikamisi on esinenud ka teistes progedes aga kahjuks ei mäleta, millistes. kuna parasjagu koreldan, siis jäi see silma.
äkki on need omavahel seotud ja annavad aimu, kuidas viga parandada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
14.12.2009 14:50:54
|
|
|
| Satakas, lock taskbar on ikka pandud? Äkki see mingi aero kala? Basic skinniga oled proovinud ja compability mode?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
14.12.2009 14:57:24
|
|
|
| X4 ilma lock taskbar`ita on probleemivaba igatahes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
14.12.2009 17:10:35
|
|
|
taskbar lukus või lukust lahti - ikka sama.
pilt on sama aeroga ja aerota ja igas erinevas themes.
pilt on sama igast erinevates compatibility modides.
videodraiverid on uusimad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lorien
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2004
|
14.12.2009 21:30:10
|
|
|
| Lorien kirjutas: |
| Kas kellelgil siin on ka Media Playeriga probleeme? Mul on nii et päevas ca 4-8 korda viskab teksti et Media Player has stopped working keset muusikakuulamist. |
Heip:) Tõstan uuesti üles enda mure...Kas kellelgi on antud olukorraga kokkupuuteid ja sellele probleemile lahenduse leidnud? Olen ise ka aktiivselt otsinud mingit lahendust, aga siiani on seis sama
_________________ Live and let die.
\,,/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
14.12.2009 21:41:38
|
|
|
| Lorien kirjutas: |
| ... ja sellele probleemile lahenduse leidnud? |
kasutada alternatiive
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.12.2009 22:03:38
|
|
|
| Lorien kirjutas: |
| Lorien kirjutas: |
| Kas kellelgil siin on ka Media Playeriga probleeme? Mul on nii et päevas ca 4-8 korda viskab teksti et Media Player has stopped working keset muusikakuulamist. |
Heip:) Tõstan uuesti üles enda mure...Kas kellelgi on antud olukorraga kokkupuuteid ja sellele probleemile lahenduse leidnud? Olen ise ka aktiivselt otsinud mingit lahendust, aga siiani on seis sama  |
riistvara ebastabiilne
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
15.12.2009 01:43:40
|
|
|
Seline imelik asi win7 Ultimate, ja asi hangub mõnekümneks seciks siis meeletu asja tegemine ja kõik ok. Tundub nagu ketta kala. Aga ma ei saa aru, mis täpselt asja põhjustab. Uusimad Driverid peal. Vahest hangub Firefox vahets mõni muu asi, ei saa näiteks start nuppu vajutada jne.
PS! kui resource monitori alt diski asju vaadata, siis sinine jutt on enmasti laes, korra tuleb alla siis saab nagu asju teha ja varsti vana jama tagasi :S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
15.12.2009 01:59:10
|
|
|
karuke, kas sul on seadistatud nii, et kui ühelt kettalt mingit programmi ei jookse ja midagi vaja ei ole, siis lükkab selle ketta nä. stand by-sse? Äkki sul see põhjustab probleeme?
Endal on niimoodi pandud ja kui teisele kettale lähen, siis läheb umb. 3 sek aega et ketas "üles" tuleks ning samal ajal ükski nupuke vms. ei tööta. Seda peaks vist BIOS`is seadistada saama kui ma ei eksi... oli vist mingi S1(POS) power state vms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
15.12.2009 14:09:46
|
|
|
Spoiler 
"Open file.." parema kliki menüüst puudu ja faili propertites ei näida "Details" tabi. Oskab keegi aidata? Arvan ise et midagi registris segi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
15.12.2009 16:46:27
|
|
|
On kellelgi õnnestunud leida lahendus, kuidas kopeerida kaustu koos nende sisuga nii, et kopeeritaks ka junctionid junctionitena?
Kui kasutada xcopy käsku võtmetega /i /k /o /b, siis õnnestub küll symlinkide kopeerimine, aga junctionid lähevad kaustana ja kui kopeerida rekursiivselt, siis koos selle kausta sisuga, millele nad viitavad.
Kui kasutada robocopy käsku, siis ka see ei tee junctioni ja kausta vahel vahet. Kui junction viitab iseendale, siis läheb lugu puhta pornoks kätte (sõna otseses mõttes) ja ainus võimalus midagi kopeerida on teha seda ilma kausta-junctioniteta /xjf võtmega
Microsoftilt on ka keegi juba sama küsimust küsinud ja vastust pole siiani
Näib, et see on üks äärmiselt elementaarne asi, mille peale pole üldse mõeldud. Täitsa jabur lugu. Windows 7 failisüsteem on neid paganama junctioneid otsast otsani täis ja kopeerimine on võimatu... (mitte et Vistal neid oluliselt vähem oleks)
Kuidas saab teha valmis terve op-süsteemi ja siis avastada, et kopeerida ei saa normaalselt?!
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
15.12.2009 21:54:59
|
|
|
31% of Windows 7 Problems Are From Install
TomsGuide
| tsitaat: |
1. Problems with installation: 31 percent
2. Missing applets or components: 26 percent
3. Aero theme is not running: 14 percent
4. DVD drive not found (this happens despite the drive being visible in the BIOS and the standard driver is working): 8 percent
5. Hidden extensions (Windows Explorer's default setting in all the versions of Windows is to hide file extensions, as well as system files and folders): 6 percent
6. Too many minidumps (By default Windows 7 keeps the last 50; minidumps are the memory images saved on the system when your PC crashes): 6 percent
7. Aero snap problems (Windows 7 has a handy new ability to move and resize windows, all in one movement, but sometimes it does not work as expected and can become annoying): 3 percent
8. iPhone won't sync with Windows 7 (usually with the 64-bit edition, the iPhone sometimes get recognized but then iTunes returns with the error 0xE8000065): 2 percent
9. Custom icons get changed with new theme (When a new Windows 7 theme is applied, custom icons can be lost): 2 percent
10. Taskbar problems (In Windows 7, it's difficult to tell at a glance whether an icon is a running application or a pinned shortcut): 1 percent |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
16.12.2009 00:47:13
|
|
|
oki oma asja sain korda. Omale õpetus Ära näpi BIOS´is seda mida sa ei tea ja ära installi RAID drivereid kui sul seda pole Tänan tähelepanu eest
Üks imelik asi on, millegi pärast loobib asi mul WD Passport ketast tagant ära ja seda ka siis kui ma oma vana masina steam kausta tahtsin üle copyda. imelik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|