Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 152, 153, 154 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui palju kulutad keskmiselt käsitööõllele kuus?
Ei kuluta sentigi!!!!
46%
 46%  [ 69 ]
<10€
28%
 28%  [ 43 ]
<30€
17%
 17%  [ 26 ]
<70€
4%
 4%  [ 7 ]
>70€ - ükski uus õlu ei jää maitsmata!
1%
 1%  [ 2 ]
>200€ tavalisele suurtootjate õllele
2%
 2%  [ 3 ]
hääli kokku : 150

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2009 05:36:26 vasta tsitaadiga

Täna vaatlesin Saku Kulda , krt Regalias on kange kraam odav aga krt õlled ikka kallid thumbs_down.gif . Aga kell oli hilja ja mujale ka ei viitsinud ronida .
Jack Daniels seal oli see-eest 230 EEK vms (ehk siis sigaodav) . Sinebrykhoff long drinki jõin ühe sõbra abil kuna endal sai raha otsa icon_redface.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.12.2009 07:46:08 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
libe kirjutas:
ise ütleks, et mõlemad joogiõlled

räägid ikka Bavaria Special Red 8.6-st?
Ei ütleks, et selle 7,9 kraadi eriti vesine oleks icon_biggrin.gif
kindlasti mitte
see bavaria jäi märkamatuks

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2009 07:57:35 vasta tsitaadiga

7.9 kraadi on lahja krt . Nali
Täna esimest korda nägin (ja jõin) 7 kraadiseid long drinke .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 05.12.2009 23:03:22 vasta tsitaadiga

olin umbusuga suhtunud ingveriõlusse ja seda mitte ostnud, täna otsustasin siiski ära proovida. Poleks arvanudki et nii hea on. Meenutas Corona EXTRAt laimiga. Ingverit ma seal küll ei osanud ära tunda icon_rolleyes.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2009 23:12:57 vasta tsitaadiga

Maximast varemgi saadud vanat kraami, mul läks siis kehvasti originaaliga mis oli ka kuu vana nelikpackis ja poolteist lahtisena... paraku tuli mullegi see avastus alles kodus ja maitse oli ikka jube. Praegused pinised õnneks on aga verivärsked, nati üle 2 nädala tagasi villitud nagu aru saan..

Muide soodukatest see nv leidsin, et 9.50+0,5 on prika pint ja 9,9+0,5 on nii aleksander kui ka alecoq premiumi pindised selveris (ma käisin tondil, seal vähemalt oli).
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 05.12.2009 23:28:47 vasta tsitaadiga

teise asjana ostsin ma vürtsporteri, mida ma ka ei jugenud varem osta. Aga see paraku leidis oma tee siiski kraanikausis icon_redface.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 06.12.2009 10:16:07 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
teise asjana ostsin ma vürtsporteri, mida ma ka ei jugenud varem osta. Aga see paraku leidis oma tee siiski kraanikausis icon_redface.gif


Poeetiliselt öeldes - sel hetkel oleks tahtnud su kraanikauss olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 06.12.2009 10:21:03 vasta tsitaadiga

kes armastas musta tsehhikat, siis kaupmehes on see 13.60 hetkel icon_razz.gif

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 06.12.2009 10:22:59 vasta tsitaadiga

kaupmehes ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero2340
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2005




sõnum 06.12.2009 10:32:18 vasta tsitaadiga

Saku valge ikka selle talve õlu thumbs_up.gif midagi paha ei ole öelda, kui siis vaid hind võiks odavam olla
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 06.12.2009 10:36:04 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Aardla hulgikaup oli selle nimi vanasti icon_razz.gif

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.12.2009 13:24:41 vasta tsitaadiga

see on see alla nelja kraadine lurr?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2009 13:58:21 vasta tsitaadiga

batman, kaupmees on 1 hulgikas mustamäel.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.12.2009 20:08:24 vasta tsitaadiga

Vesse 1-es on ka kaupmees
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2009 12:00:51 vasta tsitaadiga

Rabasin laupäeval kasti fatboyd ja vaata imet siiani on mõned veel järgi icon_cool.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2009 13:22:45 vasta tsitaadiga

mõtetult kallis taara. ostsin poolest rokki kuskilt just 8midagi pluss pant. pakspoisi editsioon on liitri kohta 10 eeku kallim. thumbs_down.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2009 14:03:59 vasta tsitaadiga

20kr ongi ju 1L icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2009 14:14:16 vasta tsitaadiga

rimis oli paksupoisi editsioon 28 eeku.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 07.12.2009 14:48:41 vasta tsitaadiga

Selveris 0,5L Puls extra 7,90.- pluss pant. Kas õige, et uuest aastast enam kangeid öllesi ei toodeta? Taurus kaob ära? Sellest oleks kahju.
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2009 14:49:08 vasta tsitaadiga

:S
selkus oli kollase sildiga, mingi 20,5 + eek?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2009 15:05:42 vasta tsitaadiga

laurx, Prismas oli 19.90+pnt
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 07.12.2009 16:01:37 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 10:26:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2009 16:11:11 vasta tsitaadiga

dpz, mis vahet seal on, kas õlu või siider? Aktsiisi maksad ikka samamoodi.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 07.12.2009 16:12:39 vasta tsitaadiga

Aktsiisi sa ei joo - ikka õllet või siidrit, tahaks näha karvaste pubis neid siidrit libistamas icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2009 16:18:13 vasta tsitaadiga

siidrid ju ka märksa kallimad. põhisihtgrupp jääks ikka 7,5-pöördeliste öllede juurde.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 07.12.2009 17:48:44 vasta tsitaadiga

Taurusest oleks just kahju, teised kangemad õlled eriti ei meki.
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
57
HV vaatleja
57

liitunud: 01.04.2005




sõnum 07.12.2009 21:52:05 vasta tsitaadiga

Tere õllekunnid! Kus Tallinnas hulgilaos saaks kastidega taarat õlle vastu vahetada? Oli hää koht nagu Supernetto aga praeguseks on see piiksustunud XL säästukas koos oma taaraautomaadiga. Mõtlen sedasi, et viskad oma taarakastid sinna ja võtad kastidega õlut (ei viitsi iga päev pudelikaupa tavapoest vedada) juurde. Kaupmees äkki? Pakkuge palun variante.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 07.12.2009 21:55:54 vasta tsitaadiga

Mina peale koolilõpetamise tähistamist käisin samal eesmärgil Männikul http://www.haljas.ee/
Igaks juhuks tasub üle helistada. 10+ aastat äkki seal olukorda muutnud...

Väidetavalt sai ka Punase tänava hulgilaost, aga seal poel ise käinud.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
57
HV vaatleja
57

liitunud: 01.04.2005




sõnum 07.12.2009 22:18:29 vasta tsitaadiga

Haljas pakub ainult veintsi ja granaatõunamahla. Punasel tänaval sai isegi kunagi käidud kui seal veel Saku ladu oli. Praeguseks on nad oma tegevuse lõpetanud juba u. 2004 alates.
e: Kes see meil siin see Kaupmehe kunn nüüd oligi? Winterwind vist? Äkiste oskab tema midagi tarka öelda?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.12.2009 22:56:33 vasta tsitaadiga

kaupmehesse viivad osad firmad kastidega taarat küll..
aga seda kuidas asi reaalselt seal välja näeb ma öelda ei oska..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
toffelmann
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2008




sõnum 09.12.2009 09:31:53 vasta tsitaadiga

Vesse Kaupmehes olen ka näinud et viiakse taarat.
_________________
OSTAN ÕLEKLAASE, -KANNE.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2009 21:50:11 vasta tsitaadiga

Frederik, alkoholivaba.

Peale esimest lonksu, mille tegi paremaks ootusärevus, joon edasi ainult viisakusest ja austusest õlle vastu.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 09.12.2009 22:26:24 vasta tsitaadiga

Uue kidra liikudeks läheb hetkel Jõulu Sokk...

Teie terviseks beer_yum.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 11:13:14 vasta tsitaadiga

Proovisin poolkogemata Saku Porterit.
Oleks teadnud, et nii hea on oleks juba ammu seda ostnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 13:19:27 vasta tsitaadiga

Saku Lite käigus.
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 14:17:06 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Jõin eile alkovaba vahuveini Törley. Enam ei joo icon_rolleyes.gif

Aiai tunnen kaasa .
Sauna kõrvale jääkülm Premium Export on ikka sigahea thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 14:27:53 vasta tsitaadiga

kus miskit soodukat oleks? plaan täna oimetuks vaadelda..
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 14:35:33 vasta tsitaadiga

Tiim, neljapäeval ? icon_eek.gif
Soodukatest ei tea kahjuks hetkel midagi pole poodi eriti sattunud .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 14:41:10 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
kus miskit soodukat oleks? plaan täna oimetuks vaadelda..

www.etk.ee
www.selver.ee
www.maxima.ee
www.rimi.ee
www.comarket.ee

_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 14:46:20 vasta tsitaadiga

Calsberg, rock ja pindine alexander (purgis) + premium, puel olid rimis soodukad icon_cool.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 14:48:36 vasta tsitaadiga

Tiim, võta taurust/bocki siis juba kui lõppeesmärk nii tähtis on icon_razz.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 15:25:41 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Tiim, neljapäeval ? icon_eek.gif


nädala viimane tööpäev icon_cool.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 17:27:09 vasta tsitaadiga

Käsin täna kooliajast poes ja vanainimeste poes oli pindiste sasside 6pack hinnaga 53.90+pant (kui ma õigesti mäletan, sinna 50 kanti oli).
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 17:51:25 vasta tsitaadiga

Saku Valge täna jälle suurepäraste maitseelamuste nautimiseks hangitud beer_yum.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 18:34:22 vasta tsitaadiga

niisiis võtsin 3, 2 liitrist pilkut vanainimeste poest, 23 koos pandiga. Vaatlen.
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 18:39:19 vasta tsitaadiga

kas pilkudest annab end oimetuks vaadelda või? see läheb ju alt otsast kiiremini välja kui peale valada jõuad icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 18:45:13 vasta tsitaadiga

no ei tea, teen täna proovi icon_smile.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 10.12.2009 18:57:17 vasta tsitaadiga

Maksimarketis on 1L Jõulu Sokk 19.60

Pilkuliste seast Säästu Pilsner 2L 21.80+1.-
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 18:59:05 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
niisiis võtsin 3, 2 liitrist pilkut vanainimeste poest, 23 koos pandiga. Vaatlen.
Mis pood see selline on? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 19:14:13 vasta tsitaadiga

No Konsum, nii nagu siin räägitakse.
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 152, 153, 154 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.