Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gameshare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2009 02:21:13 vasta tsitaadiga

Critter Crunch

1. MummikAl
2. MummikAl
3.
4.
5.

võiks selle kamba ka siiski kokku ajada. see on väga hea mäng. proovige demo PSN'st siis saate ise ka aimu. videode pealt ei tundu nii põnev. icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smola
Kreisi kasutaja
smola

liitunud: 15.12.2004




sõnum 10.12.2009 10:44:05 vasta tsitaadiga

Lööks ka kampa, kuid mul see juba olemas icon_razz1.gif Tegu küll väga hea mänguga(ta võiks tegelekult pikem olla), kuid 100% trophy-de saamine sõi küll närve icon_biggrin.gif
MummikAl kirjutas:
Critter Crunch

1. MummikAl
2. MummikAl
3.
4.
5.

võiks selle kamba ka siiski kokku ajada. see on väga hea mäng. proovige demo PSN'st siis saate ise ka aimu. videode pealt ei tundu nii põnev. icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 10.12.2009 16:24:59 vasta tsitaadiga

ma olin ka seal kambas btw. ehk siis..

Critter Crunch

1. MummikAl
2. MummikAl
3. smola
4. NekoRobin
5.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smola
Kreisi kasutaja
smola

liitunud: 15.12.2004




sõnum 10.12.2009 17:10:59 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
ma olin ka seal kambas btw. ehk siis..

Critter Crunch

1. MummikAl
2. MummikAl
3. smola
4. NekoRobin
5.

ei-ei mind ärge pange mul see juba olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.12.2009 17:20:11 vasta tsitaadiga

Löön kah siis kampa, mis selle hinnaks tuleks?

Critter Crunch

1. MummikAl
2. MummikAl
3. NekoRobin
4. oliver989
5.

E:
EstBeast kirjutas:
Call of Duty: Classic ( 15$ ehk siis umbes 30 eeku näo pealt )
1. EstonianBeast
2. oliver989
3.
4.
5.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 11.12.2009 16:39:42 vasta tsitaadiga

Critter Crunch ja Battle tanks ülekanded tehtud.. aga muidu olen endiselt väga huvitatud MGS packist LBP'le? Olen ma tõesti ainuke? :/ või äkki keegi on endale ostnud ja ta pole seda gamesheerinud? Kõik teised LBP'ga seotud DLC'd huvitavad ka, kui kellelgil on.
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2009 21:56:41 vasta tsitaadiga

kellelgi Trine on võimalik jagada?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2009 00:03:36 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
kellelgi Trine on võimalik jagada?


kle mul endal sama huvi ja sõbral ka. äkki viitsid grupi koostada. seal oleks siis MummikAl, KornyMJ ja sina hetkel.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 12.12.2009 13:04:38 vasta tsitaadiga

Battle tanks/tanks battle ei meeldinud :/ kahtlane mäng.. keegi ei taha seda endale? Ma võiks deactivate selle kasutaja, millega tõmbasin selle, ja siis selle soovijale anda
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2009 14:32:29 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
Battle tanks/tanks battle ei meeldinud :/ kahtlane mäng.. keegi ei taha seda endale? Ma võiks deactivate selle kasutaja, millega tõmbasin selle, ja siis selle soovijale anda


battle tanks on kõikide tangimängude ema uusversioon icon_smile.gif ja minu arust isegi suht hästi välja kukkunud. kahekesi ja netis on hea lammutada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 12.12.2009 14:49:06 vasta tsitaadiga

njamh.. ei noh, ma proovin, eile kui mängisin oli peavalu ja hull uni, eks ma proovin millalgi uuesti aga ära vahetaks selle meelsasti.
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2009 14:57:28 vasta tsitaadiga

Trine:

1. MummikAl
2. aise
3. KornyMJ
4.
5.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.12.2009 15:41:46 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
Trine:

1. MummikAl
2. aise
3. KornyMJ
4. oliver989
5.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2009 15:53:31 vasta tsitaadiga

Call of Duty:Classic grupist võib mind maha kripsutada kuna ootus oli nii suur et ostsin ära
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Madiano
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2007




sõnum 12.12.2009 16:22:06 vasta tsitaadiga

oliver989 kirjutas:
MummikAl kirjutas:
Trine:

1. MummikAl
2. aise
3. KornyMJ
4. oliver989
5. Madiano


Critter Crunch

1. MummikAl
2. MummikAl
3. NekoRobin
4. oliver989
5. Madiano
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gthd
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2009




sõnum 12.12.2009 18:56:36 vasta tsitaadiga

aise, ma tahaksin burnouti aga ehk teeme nii et mina annan sulle enda psni sign in id ja passwordi siis sa tõmbad need mängud ära mis mul on ja siis mina teen sama sinu kasutajaga et sina annad enda sign in id ja passi ning siis ma tõmban burnouti ära
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 12.12.2009 23:42:53 vasta tsitaadiga

Et ma olen gameshare grupis ühe mängu saanud, aga ma ei taha seda enam, ja tahaks nt. kellelgile teisele anda, kas siis ma lähen account management > system activation > deactivate system??
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 12.12.2009 23:49:06 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
Et ma olen gameshare grupis ühe mängu saanud, aga ma ei taha seda enam, ja tahaks nt. kellelgile teisele anda, kas siis ma lähen account management > system activation > deactivate system??

Jah.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 13.12.2009 01:42:07 vasta tsitaadiga

mida fakki.. tahaks ühe tüübiga gamesheerida, siis mõned LBP asjad olid ütles, et has been activated on 5 systems blablabla aga teistel andis error 80029780.. WTF? ta demot küll lasi tõmmata a LBP DLCsi mitte icon_confused.gif thumbs_down.gif
Keegi teab, mis jama? Googledades leidsin, et gamesherega seotud, on ta siis sama mis "this has been activated on 5 systems blablabla"? või peab ta 24 tundi MITTE selle kasutajaga sisse logima?
Suht enamus LBP DLC kui mitte kõik on sellel tüübil sellel peal, sellepärast tahakski.. siin foorumis ta vist gthd.
Eriti nõme, et andsin talle 2 (PSN) mängu selle eest icon_rolleyes.gif
E: Natuke guugledasin uuesti, et tuleb välja, et see võib 3-4 päeva pärast ära minna.. eh noh, ma nädala keskel siis vaatan.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 13.12.2009 02:08:39 vasta tsitaadiga

No oled sa kindel, et tal tõesti pole see viie konsooliga seotud?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 13.12.2009 12:47:51 vasta tsitaadiga

vb. on aga samas, miks ta mõndadel ütleb, et on viie konsooliga seotud, teisel annab errori? Aga ma arvasin ka seda
tsitaat:
on ta siis sama mis "this has been activated on 5 systems blablabla"? või peab ta 24 tundi MITTE selle kasutajaga sisse logima?


ei nojamh.. rändom tüüpidega pole mõtet gamesheerida.. krt nii ahvatlev tundus lihtsalt kuna tal on põhimõtteliselt kõik LBP asjad, need mis ma ise ostaks + need mis ma ise ei ostaks aga lahedad.. icon_sad.gif

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2009 21:04:59 vasta tsitaadiga

Madiano kirjutas:
oliver989 kirjutas:
MummikAl kirjutas:
Trine:

1. MummikAl
2. aise
3. KornyMJ
4. oliver989
5. Madiano


Critter Crunch

1. MummikAl
2. MummikAl
3. NekoRobin
4. oliver989
5. Madiano


kes Trine ära ostab siis icon_biggrin.gif rahvas koos aga ostja puudub.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 13.12.2009 21:06:09 vasta tsitaadiga

küsige Malukat
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2009 21:06:56 vasta tsitaadiga

suhtlen juba malukaga trine teemal

ja critter crunch sai juba ära ostetud kahjuks ja kõik slotit täis.


viimati muutis MummikAl 13.12.2009 21:08:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 13.12.2009 21:07:41 vasta tsitaadiga

a critter crunch ostetud?
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2009 21:10:56 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
a critter crunch ostetud?


ostetud jah.

panin sulle psga andmed.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 13.12.2009 21:21:59 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
NekoRobin kirjutas:
a critter crunch ostetud?


ostetud jah.

panin sulle psga andmed.

nu mu ps3 hetkel pole minu käes praegu nii, et suht vahet pole.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2009 22:46:33 vasta tsitaadiga

malukas küsib 50.- näo pealt trine eest? kas kõik on nõus? saatke mulle ps, kes grupis osalevad, siis ma saadan konto andmed.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 21:16:23 vasta tsitaadiga

tahaks juba Trine kätte saada aga millegi pärast on kõik vennad kadunud icon_mad.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 15.12.2009 21:37:21 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
tahaks juba Trine kätte saada aga millegi pärast on kõik vennad kadunud icon_mad.gif


Don't Worry, mul ost tehtud icon_biggrin.gif, otsin passid üles ja saadan sulle PM-i mingi 10 min pärast.

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.12.2009 13:52:06 vasta tsitaadiga

malukas kirjutas:
aise kirjutas:
tahaks juba Trine kätte saada aga millegi pärast on kõik vennad kadunud icon_mad.gif


Don't Worry, mul ost tehtud icon_biggrin.gif, otsin passid üles ja saadan sulle PM-i mingi 10 min pärast.

Saada mulle ka siis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2009 14:07:05 vasta tsitaadiga

ma sain eile kätte, tal netiga mingi kala.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoRnyMJ
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2009 10:10:37 vasta tsitaadiga

Hakake nüüd rabama, sest 10.12 tuli välja uus mäng "Revenge of the wounded dragons", tegemist on vanakooli stiilis beat 'em up'iga PS3 kuues, tutvustav video - siin. Ülikõva!

Revenge of the wounded dragons:
1. KoRnyMJ
2. MummikAl
3.
4.
5.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 18.12.2009 10:15:13 vasta tsitaadiga

tundub khuul, palju 1 koht maksab?
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2009 13:24:08 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
tundub khuul, palju 1 koht maksab?


25.-
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2009 13:34:08 vasta tsitaadiga

KoRnyMJ kirjutas:
Hakake nüüd rabama, sest 10.12 tuli välja uus mäng "Revenge of the wounded dragons", tegemist on vanakooli stiilis beat 'em up'iga PS3 kuues, tutvustav video - siin. Ülikõva!

Revenge of the wounded dragons:
1. KoRnyMJ
2. MummikAl
3. aise
4.
5.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seguplönn
HV kasutaja
seguplönn

liitunud: 20.03.2008




sõnum 18.12.2009 14:45:03 vasta tsitaadiga

Revenge of the wounded dragons:
1. KoRnyMJ
2. MummikAl
3. aise
4.seguplönn
5.

_________________
fallaces sunt rerum species
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cauder
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2007




sõnum 18.12.2009 14:52:00 vasta tsitaadiga

Revenge of the wounded dragons:
1. KoRnyMJ
2. MummikAl
3. aise
4.seguplönn
5.Cauder
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kohv
HV kasutaja
Kohv

liitunud: 04.07.2009




sõnum 21.12.2009 17:36:42 vasta tsitaadiga

Ega keegi juhuslikult mushroom warsist huvitatud pole? Võtaks end sellisesse gruppi hea meelega ligi. icon_smile.gif

EDIT: Sain mängu juba kätte.


viimati muutis Kohv 21.12.2009 21:21:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2009 20:02:24 vasta tsitaadiga

Cauder kirjutas:
Revenge of the wounded dragons:
1. KoRnyMJ
2. MummikAl
3. aise
4.seguplönn
5.Cauder


kandke üle kes kandnud pole, tahaks proovida juba icon_confused.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seguplönn
HV kasutaja
seguplönn

liitunud: 20.03.2008




sõnum 21.12.2009 21:14:50 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:


kandke üle kes kandnud pole, tahaks proovida juba icon_confused.gif


what he said icon_razz.gif

_________________
fallaces sunt rerum species
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2009 21:18:58 vasta tsitaadiga

elu või heinad icon_cool.gif

kandke malukale üle kes seda mängu tahtsid.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 21.12.2009 21:26:25 vasta tsitaadiga

E: teen ostu täna ära, homme tuleb viimane raha ka icon_smile.gif.
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2009 21:03:36 vasta tsitaadiga

Hustle Kings

1. aise
2.
3.
4.
5.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoRnyMJ
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2009 14:28:28 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
Hustle Kings

1. aise
2. KoRnyMJ
3.
4.
5.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 24.12.2009 20:15:08 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
NekoRobin kirjutas:
a critter crunch ostetud?


ostetud jah.

panin sulle psga andmed.

Praegu pole tõesti vaja aga ma pole sõnumit saanud.. icon_rolleyes.gif

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smola
Kreisi kasutaja
smola

liitunud: 15.12.2004




sõnum 25.12.2009 13:50:52 vasta tsitaadiga

Call of Duty: World at War map packid kellelgil olemas? Äkki keegi mingi summa eest nõus jägada?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoRnyMJ
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2009 14:03:04 vasta tsitaadiga

Siin ka Hustle Kingsi tutvustav video - http://www.youtube.com/watch?v=TnOtSBL62U8
Hea piljard kulub alati ära.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cauder
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2007




sõnum 25.12.2009 15:02:35 vasta tsitaadiga

Küsiks ära, et kas kellegi on pakkuda ka mingeid vanemaid mänge.Ntks oleks väga huvitatud Fat Princessist ja Battlefieldidst.Vaeval kellegi on, aga igaksjuhuks küsin.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl963
HV kasutaja
Carl963

liitunud: 18.10.2009




sõnum 25.12.2009 16:13:49 vasta tsitaadiga

Mul On Olemas . : Trine,PAIN,.detuned,Burn Zombie Burn ! .
Trine - 25 EEK
.detuned - 10 EEK
Burn Zombie Burn ! - 15 EEK
PAIN - 20 EEK
KÕIK SLOTID VEEL VABAD ! icon_biggrin.gif

_________________
PSN : zlatake123-

V/M [PS3]: Tiger Woods PGA TOUR 10, NBA LIVE10, F.E.A.R2!!!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gameshare mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.