Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 175, 176, 177 ... 703, 704, 705  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 07.12.2009 23:12:30 vasta tsitaadiga

Motiv8 kirjutas:
PitBull kirjutas:
Kui läheb kaduma, siis otsida saab vist ainult saatja? Kohalikus postkontoris pole mõtet lärmi lüüa?


Lärmi löömisest pole kasu, sest kui kohalikku postkontorisse pole pakki tulnud, siis nemad ei näe midagi, vähemalt lihtpakkide kohta mulle sealt nii öeldi. Kui, aga kohalik postiljon paki ära vótab, siis saad teada küll, kus kaduma läks.


Siin asi kisub ikka mega sogaseks- lihtpakid võetakse arvele vaid siis, kui need antakse üle postkontoris ja seda vaid selleks, et sina sealt saaksid.Mingit ülevaadet neil lihtpakkidest muus osas pole ja seda kas tuli pakk või ei tulnud sulle pakk ei tea seal keegi.Need pakid liiguvad nagu tavaline kiri.
Eriti huvitav on väide, et tead kui postiljon paki on võtnud??? Mismoodi sa seda tead..valgustad äkki?
Postiljon võtab need pakid nagu ka ajalehed ja läheb viib laiali ja sina tead kas ta tõi või ei toonud?Tead, et naaber ei võtnud postkastist?Selgeltnägijad...
Postiljon siis mingi müstilise koodi alusel saab need lihtpakid ja pärast saad tõestada???Miks sa postitad.......

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 07.12.2009 23:22:15 vasta tsitaadiga

Tähitud saadetisega oli viimati üks EP poolne apsakas, millest muidugi Post rõõmsalt üle astus. Nimelt ei tundnud kohalik külapostiljon paki peal nime ära (Olenemata nimest, TULEB pakk väljastada antud aadressile, kui viimane on õige ja mida ta ka oli), ning saatis rõõmsalt Hiinasse tagasi. Viisakalt saadeti perse ja kliendi oma mure. Õnneks saatis Hiina pool paki uuesti. icon_smile.gif
Mulle oleks jubedalt meele järgi, kui Eestis saaks vastuvõtvaks pakikandjaks välisriikidest keegi muu asutus. Selleks on vaja siiski midagi rangelt ümber korraldada, sest EP on nagu riiklik asutus või seotud üsna karmilt riigiga või selle esindamisega rahuvsvahelisel postiturul vm?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 07.12.2009 23:46:46 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:

Postiljon võtab need pakid nagu ka ajalehed ja läheb viib laiali ja sina tead kas ta tõi või ei toonud?Tead, et naaber ei võtnud postkastist?Selgeltnägijad...
Postiljon siis mingi müstilise koodi alusel saab need lihtpakid ja pärast saad tõestada???Miks sa postitad.......


Ma ei teadnud, et sa postiljonina töötad, sorry et kuidagi solvasin. "Sind"(postiljoni) saab paki kadumises, siis süüdistada, kui postkontoris on näha, et pakk läbi läinud, aga jah lihtpakke nad ei registreeri ja selle alla see ei kuulu. Kui naabrit kardad, muretse korralik postkast, millel lukk on.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 07.12.2009 23:58:42 vasta tsitaadiga

Motiv8 kirjutas:
soodent kirjutas:

Postiljon võtab need pakid nagu ka ajalehed ja läheb viib laiali ja sina tead kas ta tõi või ei toonud?Tead, et naaber ei võtnud postkastist?Selgeltnägijad...
Postiljon siis mingi müstilise koodi alusel saab need lihtpakid ja pärast saad tõestada???Miks sa postitad.......


Ma ei teadnud, et sa postiljonina töötad, sorry et kuidagi solvasin. "Sind"(postiljoni) saab paki kadumises, siis süüdistada, kui postkontoris on näha, et pakk läbi läinud, aga jah lihtpakke nad ei registreeri ja selle alla see ei kuulu. Kui naabrit kardad, muretse korralik postkast, millel lukk on.


Ise ajad täielikku BS-i ja siis vihastad minu peale.Postiljonid ei vii laiali tähitud pakke.. järelikult ei saa ka neid süüdistada asjade kadumises millega nad ei tegele.
Alati ma kahetsen, kui siin foorumis kusagil miskit kirjutan... paras altai krai siin.Vastik.

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2009 00:07:12 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Postiljonid ei vii laiali tähitud pakke.. järelikult ei saa ka neid süüdistada asjade kadumises millega nad ei tegele.

Osad postiljonid siiski toovad koos lehtedega ka Su tähitud paki kohale.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006




sõnum 08.12.2009 00:36:39 vasta tsitaadiga

3. nov tellitud pakk jõudis täna kohale (hiinast). icon_razz.gif Kaks pakki veel tulla, mis natuke hiljem tellitud. Varem on alati kiiremini saanud. Jube venimine käib ikka praegu. icon_sad.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2009 00:49:57 vasta tsitaadiga

woo456, november/detsember ongi sellised kuud. Jõulud on peamine süüdlane...
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003




sõnum 08.12.2009 03:18:06 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:

Ise ajad täielikku BS-i ja siis vihastad minu peale.Postiljonid ei vii laiali tähitud pakke.. järelikult ei saa ka neid süüdistada asjade kadumises millega nad ei tegele.
Alati ma kahetsen, kui siin foorumis kusagil miskit kirjutan... paras altai krai siin.Vastik.


Kelleks sa siis neid EP töötajaid nimetad kes mulle tähitud pakid personaalselt kohale tõid? Kas selle kohta on midagi ametlikku kirjas, et neil kaks eri diviisi, ma ei ole märganud.

Mul ei ole viimasel ajal ükski pakk põhja ameerikast või euroopast kaduma läinud, küll oli varem paar jama hiina pakkidega mispeale ma eriti ei osta asju kus märgitud, et tuleb HK'st. Taist seevastu tuli ilusti ja kiirelt ka regulaarne post. Varasemalt on olnud juhtumeid kus näiteks usa poolne eraisik ei suuda riigist välja postitada (dvd'd) ja pakk miskipärast sealpool kinni jääb.

Kaldun arvama, et seal on mitmed "filtrid" mis neid hiina pakke kinni võtavad. Nii sealpool kui ka siinpool. Keegi siin ei vaevu ka enam teavitama kui sinu nimeline hiina pakk on tolli või posti poolt tagasi saadetud. Tont teab mis selliste tagastustega veel sealpool tehakse, kas tagasi jõuavad või mitte.
Selle kohapealt võiks olla mõne kohaliku tollitöötaja või hästi informeeritud inimese kommentaar (mitte anonüümne väide või oletus) muidu pole midagi teha, sest kahtlustada võime kõike ja kõiki. Ise olen viimaste kuude jooksul keskmiselt 20pakki kuus tellinud ülal mainitud regioonidest.
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004




sõnum 08.12.2009 09:59:46 vasta tsitaadiga

seda ma pole kogenud, et pakk on tollis ja toll pole mulle sellest teada andnud. pigem toll töötab korrektselt. meie postkontoriga on see lahe, et isegi kui els eesti siseselt saadab, helistatakse et ega me ise ei saa pakile postkontorisse järgi minna icon_biggrin.gif

jöulud on nagunii suur blokk, et post ei liigu. samas eelmine aasta jöulude aeg küll sp special asju ära ei kadunud. see pigem selle aasta novembrist hakanud jama.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 08.12.2009 11:12:02 vasta tsitaadiga

DX.
status on asjal et shipped via air mail.
kas see tähendab, et pakk on nüüd Dx-i käest j6udnud hongkongi p6hjatutesse postkontoriurgastesse v6i sealt juba välja saadetud?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 08.12.2009 11:19:52 vasta tsitaadiga

jungleman kirjutas:
DX.
status on asjal et shipped via air mail.
kas see tähendab, et pakk on nüüd Dx-i käest j6udnud hongkongi p6hjatutesse postkontoriurgastesse v6i sealt juba välja saadetud?


võid kontrollida trackingu numbri järgi. iga shipitud tellimusega saad trackingu numbri
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 08.12.2009 15:12:46 vasta tsitaadiga

Ja nii nad pakkidega käituvad icon_sad.gif
_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lcriz
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 08.12.2009 16:07:03 vasta tsitaadiga

[quote="YRO"]Ja [url=http://www.youtube.com/watch?v=C3KBiNIIxU8]nii[/url] nad pakkidega käituvad icon_sad.gif[/quote]

Pole ime et HK-st tulevatel pakkidel mingi terve tonn mullikilet ümber on... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2009 16:19:07 vasta tsitaadiga

ja mis te tõesti arvate, et see ainult seal sedasi?icon_biggrin.gif ise eestis täpselt samasugust asja näinud. Samuti ega lennukite pealt käsitsi maha ei laeta neid pakke... transpordi lindi pealt kukuvad pakid 3-5m igaljuhul. Transpordi firmadel on selliste asjade jaoks kuludes rida mis sisaldab katki läinud kauba nõuete maksmist.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2009 17:55:18 vasta tsitaadiga

Küsimus korra veel selle maksuvaba piiri langetamise kohta. Kui pakk on teele pandud USAst enne 1. jaanuari, siis uue "tariifi" järgi makse ei kohandata, kuigi pakk alles näiteks jaanuari lõpus Eestisse jõuda võib?
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 08.12.2009 19:30:01 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Küsimus korra veel selle maksuvaba piiri langetamise kohta. Kui pakk on teele pandud USAst enne 1. jaanuari, siis uue "tariifi" järgi makse ei kohandata, kuigi pakk alles näiteks jaanuari lõpus Eestisse jõuda võib?


seda on siin vist ühe korra juba küsitud, vastust pole tulnud. mina arvan, et maksud saad ikka kaela, olenemata postitamise kuupäevast
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 08.12.2009 19:30:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

transpordi lindi pealt kukuvad pakid 3-5m igaljuhul


sinu silmamõõtu ma küll ei usalda icon_lol.gif

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2009 19:33:53 vasta tsitaadiga

heikis, aga kuidas sellega on, et "seadused tagasiulatuvalt ei kehti"? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003




sõnum 08.12.2009 20:31:56 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
tsitaat:

transpordi lindi pealt kukuvad pakid 3-5m igaljuhul


sinu silmamõõtu ma küll ei usalda icon_lol.gif


x2 ... thumbs_up.gif 5m tähendab siis teise korruse laest lendavaid pakke?
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sleepwalking
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2009 20:32:28 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
heikis, aga kuidas sellega on, et "seadused tagasiulatuvalt ei kehti"? icon_rolleyes.gif


loogiline oleks siinkohal, et maksustamisel võetaks aluseks maksukohustuse teke - milleks siis antud juhul on ELi (tolli)piiri ületamine, mitte saatmishetk.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2009 20:34:49 vasta tsitaadiga

sleepwalking, selge. Kõlab loogiliselt.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olari_93
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2008




sõnum 08.12.2009 23:19:48 vasta tsitaadiga

Nii on siis selline probleem, et kui tahan Ebays asja eest maksta (600.-), siis viskab mulle teate: This card cannot be used for this transaction. You can complete the checkout with another debit or credit card. Please enter your new card information below.
Kasutasin otsingut ja leidsin, et keegi sai antud teate, kui summa ületas limiidi, aga sellel kaardil pole kohe kindlasti limiit ületatud.
Täna proovisin ka, et kas viskab väikestel summadel sellise teate, aga ei. 40.- asja eest sain ilusti makstud.
Äkki oskab keegi aidata.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 09.12.2009 00:00:40 vasta tsitaadiga

olari_93 kirjutas:
Nii on siis selline probleem, et kui tahan Ebays asja eest maksta (600.-), siis viskab mulle teate: This card cannot be used for this transaction. You can complete the checkout with another debit or credit card. Please enter your new card information below.
Kasutasin otsingut ja leidsin, et keegi sai antud teate, kui summa ületas limiidi, aga sellel kaardil pole kohe kindlasti limiit ületatud.
Täna proovisin ka, et kas viskab väikestel summadel sellise teate, aga ei. 40.- asja eest sain ilusti makstud.
Äkki oskab keegi aidata.


mis kaarti kasutad?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 09.12.2009 07:28:36 vasta tsitaadiga

olari_93 kirjutas:
Nii on siis selline probleem, et kui tahan Ebays asja eest maksta (600.-), siis viskab mulle teate: This card cannot be used for this transaction. You can complete the checkout with another debit or credit card. Please enter your new card information below.
Kasutasin otsingut ja leidsin, et keegi sai antud teate, kui summa ületas limiidi, aga sellel kaardil pole kohe kindlasti limiit ületatud.
Täna proovisin ka, et kas viskab väikestel summadel sellise teate, aga ei. 40.- asja eest sain ilusti makstud.
Äkki oskab keegi aidata.

Kui tegu on virtuaalkaardiga, siis mul ei lase maksta eBays näiteks sama kuu aeguva SEB virtuaalkaardiga. Oli just mõned päevad tagasi sama jura, alguses ei taibanud ka ära.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006




sõnum 09.12.2009 08:24:16 vasta tsitaadiga

olari_93, proovi suurem summa raha peale kanda, kui tegu on virtuaalkaardiga.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 175, 176, 177 ... 703, 704, 705  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.