Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kuroi
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2009




sõnum 02.12.2009 08:51:29 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Paistab, et suht enamus attachmentid lähevad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 11:37:26 vasta tsitaadiga

jup olen seda omalnahal tunda saanud icon_biggrin.gif paljudel oli paanika, aga õnneks oli tolhetkel just m16 ironsight käepärast ja sellega oli siis lõbu laialt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 02.12.2009 12:51:21 vasta tsitaadiga

Kolmas nuke olemas!!!! icon_biggrin.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 02.12.2009 13:25:25 vasta tsitaadiga

läheb väga MMORPG'ks ära.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 15:40:52 vasta tsitaadiga

Mul SP läbi tehtud aga menüüs näitab ikka et 77% tehtud mäng. Keegi teab mis jama võib olla? PEaks ju oelam 100% tehtud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 15:44:06 vasta tsitaadiga

Kõik intelid ka käes?
Ja Spec-Op tehtud?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 15:45:30 vasta tsitaadiga

no jah specop on 100%tehtud veteraniga..aga neid inteleid ma ei korjanud jah (kui sa neid läpakaid mõtled)
.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 15:48:28 vasta tsitaadiga

jacuzzy kirjutas:
no jah specop on 100%tehtud veteraniga..aga neid inteleid ma ei korjanud jah (kui sa neid läpakaid mõtled)
.

Läpakad jah. Ma kindel ei ole, aga arvan, et need annavad ka mingi osa juurde.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 16:26:49 vasta tsitaadiga

Kuidas selle EMP'ga muidu on, et see kehtib ju ainult vastastel? Sinu relval on ikka kõik hästi, aga mis siis kui vastane võtab sinu relva endale kätte? Järsku siis kaob ära või on ikka alles?

Kusjuures ei ole ilma selle täpita väga raske tegelikult lasta..

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 02.12.2009 16:51:03 vasta tsitaadiga

jacuzzy kirjutas:
no jah specop on 100%tehtud veteraniga..aga neid inteleid ma ei korjanud jah (kui sa neid läpakaid mõtled)
.

veteraniga lõpu teed ja kõik intelid ära võtad saad 100%
inteleid võid korjata ükskõik mils raskusega
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 16:53:00 vasta tsitaadiga

Mul viimasel ajal paar korda juhtunud selline asi, et keset MP-it pilt hangub nagu ja siis viskab monitori mustaks (monitor nagu lülituks üldse välja...arvuti ise töötab nagu edasi). Pilti monitorile ette kah ennem ei saa kui restarti arvutile teen!
Milles kala võib olla?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 17:05:05 vasta tsitaadiga

jacuzzy kirjutas:
Mul viimasel ajal paar korda juhtunud selline asi, et keset MP-it pilt hangub nagu ja siis viskab monitori mustaks (monitor nagu lülituks üldse välja...arvuti ise töötab nagu edasi). Pilti monitorile ette kah ennem ei saa kui restarti arvutile teen!
Milles kala võib olla?

+1..... mul aeg-ajalt sama jamps
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 02.12.2009 17:13:16 vasta tsitaadiga

Neljas nuke olemas. icon_biggrin.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruks
HV vaatleja
Ruks

liitunud: 23.09.2007




sõnum 02.12.2009 17:38:11 vasta tsitaadiga

Päris kiirest tulevad nuke'd sul ma sain alles esimese eile.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuroi
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2009




sõnum 02.12.2009 18:33:32 vasta tsitaadiga

Ma sain eile Nuke challange tehtud. Enne prestiget olin seda oma 5 korda juba kasutanud. Prestige ajal sai seda 10x kasutatud... Rohkem ei viitsi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.12.2009 19:28:01 vasta tsitaadiga

Milleks on vaja üldse siia postitada kui Nuke'i saad juba mitmendat korda? icon_rolleyes.gif
Kirjutage kui esimest korda saate ja siis kui mingi challenge'i tehtud saate...

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 02.12.2009 19:52:13 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Milleks on vaja üldse siia postitada kui Nuke'i saad juba mitmendat korda? icon_rolleyes.gif
Kirjutage kui esimest korda saate ja siis kui mingi challenge'i tehtud saate...


Postcounti saab juurde
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 02.12.2009 21:40:32 vasta tsitaadiga

mis see prestige endast kujutab?
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 21:58:45 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
mis see prestige endast kujutab?


Üks inimene seletas mõned postid tagasi selle puhtalt lahti !
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 02.12.2009 22:13:59 vasta tsitaadiga

leidsin!
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 10:47:13 vasta tsitaadiga

Mingi suuremat sorti patch on varsti välja tulemas....
Huvitavat lugemist siit.... LOE
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 03.12.2009 11:31:24 vasta tsitaadiga

Lugupeetud softis:See on mul eesmärk ,sest tahan ära teha nuke challengesi ja pean foorumis on seisu üleval.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 11:37:49 vasta tsitaadiga

Kutsu kirjutas:
Lugupeetud softis:See on mul eesmärk ,sest tahan ära teha nuke challengesi ja pean foorumis on seisu üleval.

Keda see kotib peale sinu enda.... no saadki oma challenge tehtud, mis siis..... mis me sellest targemaks saame.
Kutsu kirjutas:
..... ja pean foorumis on seisu üleval.

ära enam peale võta icon_lol.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CPUdye
HV kasutaja
CPUdye

liitunud: 21.02.2009




sõnum 03.12.2009 12:53:04 vasta tsitaadiga

ei tea kas dedicate server ka kunagi tulekul on ? :S
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 03.12.2009 12:54:18 vasta tsitaadiga

OK villu90 ma postitan oma järgmise sõnumi siis kui ma saan nuke x10 challengesi tehtud.Sobib?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 12:59:31 vasta tsitaadiga

No krt.. mina ei suuda endale normaalset kooslust leida. Mida kõrgemale levelile (hetkel lvl 55) jõuan, seda rohkem tundub, et mind ownitakse, pidevalt olen kusagil viimase 3 seas Free For All modes. Relvadest on valik 3 automaadi vahel: SCAR HBAR, M4 ja ACR. Samuti jama perkide ja relvade lisavarustuse valimisel. Nagu ma aru saan, siis igast scope pole mõtet eriti peale toppida, kuna tavaline ironsight teeb sama töö ära, heartbeat sensor on suht aeglane (selleks ajaks kui sinna uus info jõuab, on vastane ammu mujal, kui just ühe koha peal ei passi) järgi jäävad 2 reaalset valikut Silencer või FMJ. Perk 1 on tavaliselt scavenger, Perk 2 valik 3 vahel - hardline, stoping power, cold-blooded, Perk3 ei olegi nagu midagi kasulikku kui siis ehk Steady Aim.

Mõnel väiksel mapil saab vahel ka kuulipritsi ja Strikeriga (shotgun) ringi joostud.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 13:21:20 vasta tsitaadiga

Eilse õhtu seisuga kasutan pea igal mapil Scari,kuna M4 sai tehtud
Scar + FMJ + AGO(vahest sumbutt Afganis)
PP2000 + FMJ + Red Dot
Semtex(va kilbi kunnidele)
2x Stunnarid

Perk
Pling Pro
Hardline Pro (M4-ga Cold-Blooded Pro)
Ninja Pro
Viimane ja kõige mõttetum Final Stand,krt tühjaks ei saa jätta ning kasu pole asjast muhvigi icon_neutral.gif

e:mõned typod


viimati muutis WäntWõll 03.12.2009 13:53:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 13:31:04 vasta tsitaadiga

Kutsu kirjutas:
OK villu90 ma postitan oma järgmise sõnumi siis kui ma saan nuke x10 challengesi tehtud.Sobib?

sobib
Kutsu kirjutas:
OK villu90 ma......

Alkost sa pole ikka veel üle saanud

VILLU70
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 13:55:00 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Eilse õhtu seisuga kasutan pea igal mapil Scari,kuna M4 sai tehtud
Scar + FMJ + AGO(vahest sumbutt Afganis)
PP2000 + FMJ + Red Dot
Semtex(va kilbi kunnidele)
2x Stunnarid

Perk
Pling Pro
Hardline Pro (M4-ga Cold-Blooded Pro)
Ninja Pro
Viimane ja kõige mõttetum Final Stand,krt tühjaks ei saa jätta ning kasu pole asjast muhvigi icon_neutral.gif

e:mõned typod

Sul 4 perki? Või mismoodi sa Ninja ja samal ajal Final Standi kasutad
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 03.12.2009 14:01:47 vasta tsitaadiga

Final stand on death streak perk...ehk siis 3 perki +1 perk death streak puhul icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 14:41:26 vasta tsitaadiga

Bingo,täpselt nii icon_lol.gif
Kui oleks 3-s perk olnud siis nimi on Last Stand icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 14:41:57 vasta tsitaadiga

Ajasin jah need sassi omavahel icon_redface.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skull717
HV vaatleja
Skull717

liitunud: 24.11.2009




sõnum 03.12.2009 17:37:38 vasta tsitaadiga

Mul küsimus. Kas tasub ära anda relvad ning alustada nullist uuesti, mis kasu ma saan sellest?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 17:48:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mis kasu ma saan sellest?

Feimi thumbs_up.gif
Sul ei ole siis tavaline kupp õla peal vaid raudrist mingi ornamendiga icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 21:49:15 vasta tsitaadiga

Skull717 kirjutas:
Mul küsimus. Kas tasub ära anda relvad ning alustada nullist uuesti, mis kasu ma saan sellest?


Erilist mõtet pole nullist alustada.... ennem uue mapi laadimist on aega ju sitaks ,et uus "komplekt" kokku laduda.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 03.12.2009 21:50:55 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Skull717 kirjutas:
Mul küsimus. Kas tasub ära anda relvad ning alustada nullist uuesti, mis kasu ma saan sellest?


Erilist mõtet pole nullist alustada.... ennem uue mapi laadimist on aega ju sitaks ,et uus "komplekt" kokku laduda.

Ta mõtles prestige-t.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 22:35:50 vasta tsitaadiga

Minusilmis parem kui lihtsalt lvl70 otsas istuda.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 03.12.2009 22:53:02 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Minusilmis parem kui lihtsalt lvl70 otsas istuda.

Yep, suht mõttetu ühe koha peale jääda toppama, kui MP'd edasi kavatsetakse mängida - ega mõne relva või perk'i kaotus nüüd nii jube kah ole icon_wink.gif

Kuradima raske on seda coldblooded pro'd kätte saada - kuidas seda fikseeritakse? kas vastase killstreak'i crate tuleb endale saada või lihtsalt selle kutsuja maha nottida? icon_rolleyes.gif
Ise kasutan muidu sellist hiilimistaktikat, mängin ainult Hardcore Headquarter'it:

SCAR-H + FMJ + Silencer
USP.45 + FMJ + Silencer
Stun Grenades
Throwing Knife

Bling Pro
Cold-Blooded
Ninja Pro

Killingstreak: UAV, Care Package, Predator Missile
Deathstreak: Martyrdom icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 23:16:56 vasta tsitaadiga

MMx, ära mängi free for alli ja team deathmatchi, mõlemad on parajad campfestid. Näiteks HQ on huvitavam ja telkimist tunduvalt vähem.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 23:19:00 vasta tsitaadiga

Ega ma kellegagi siit foorumist koos ei mängind alles? icon_smile.gif
EST oli küll nimes sees, aga rootsi lipp oli titleks icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Blendz
HV vaatleja
Blendz

liitunud: 10.08.2009




sõnum 04.12.2009 00:00:42 vasta tsitaadiga

heh, 1 tüüp friendslistis, kes samuti levelid haxis omale, sai vac-bänni.

ja kuuldavasti veel 2,5k mängijat ning neid tuleb veelgi - http://clanbase.ggl.com/news.php?nid=332304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.12.2009 00:06:22 vasta tsitaadiga

Blendz kirjutas:
heh, 1 tüüp friendslistis, kes samuti levelid haxis omale, sai vac-bänni.

ja kuuldavasti veel 2,5k mängijat ning neid tuleb veelgi - http://clanbase.ggl.com/news.php?nid=332304


danny kirjutas:
Probleem. kirjutas:
danny kirjutas:
villu70 kirjutas:
tegin omale lvl 70 (hack) ja KÕIK relvad ja statsid on lahti


Ja nüüd tasub oodata account BAN-i. icon_smile.gif

Selle eest ei saa banni.


Kes teab. icon_rolleyes.gif


icon_lol.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2009 00:08:46 vasta tsitaadiga

Ollaz,
tsitaat:

Näiteks HQ on huvitavam ja telkimist tunduvalt vähem.

icon_eek.gif
HQ ongi üks räme suur telklaager,COD4-s oli ja kindlasti pole seal *ittagi muutunud.
Kuid FFA-d ja TDM-i annab mängida erinevalt HQ-s oled nagu nätsus kinni oma taktikaga,team järgi ei tule ja lone Wolfina pole kannigi teha icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Blendz
HV vaatleja
Blendz

liitunud: 10.08.2009




sõnum 04.12.2009 00:18:44 vasta tsitaadiga

lol, suht naljakas ikka jah, et osad vennad olid nii kannatamatud, et ei suutnud rankhackita läbi lüüa.

--

muidu, ise eelistan FFAd ja demolitionit. FFAs rohkem actionit, pmst igakord olen 1. olnud ka. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2009 00:54:13 vasta tsitaadiga

wanawoll, HQ-s ongi põhimõte punkti juures telkimine ja siis järgmise juurde jooksmine, mitte nii, et lased mööda Underpass mappi ringi (TDM või F4A), mingid tondid passivad põõsas ja siis paugutavad kui tahavad, sa ise mitte kedagi/m*nnigi ei näe.. ma lihtsalt tõin siinkohal vale näite HQ kohta, seda tõesti, kuid see mis toimub TDM-is ja Free4Allis on ikka suht p*rses. CTF on vist tegelt üks game mode, kus ei telgita.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2009 00:55:56 vasta tsitaadiga

MitchriX kirjutas:



Kuradima raske on seda coldblooded pro'd kätte saada - kuidas seda fikseeritakse? kas vastase killstreak'i crate tuleb endale saada või lihtsalt selle kutsuja maha nottida? icon_rolleyes.gif


Coldblooded minu arust fikseerib siis, kui tõmbad vastase Miniguni, Harrieri, kopteri või need luurelennukid alla... (ühesõnaga hävitad vastase tehnikat, mis nemad sealt kastist saavad) Endal on pro käes ja VI level läheb sellel perkil challengite alt, 147 on olemas 250-st
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2009 01:00:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

TDM-is ja Free4Allis on ikka suht p*rses.

Ei tea mis mängu sa mängid aga minu poolt toksitav MW2 ei sisalda sellist laus istumist,loomulikult esienb igasugu mängijaid ja kui sa snipega mängid siis see ongi sinu ülesanne(samuiti nüüd siis ka kilbi mehed) icon_rolleyes.gif
see et sulle istumine snipega ei meeldi ei muuda teisi mängureid mõttetuks ja erinevaid game-modesid P*saks thumbs_up.gif
Mäni aga seda mis sulle meeldib ja jäta teised rahule,näiteks minule on Dm ja HQ laus idiootsus ja ajuvaba tegevus aga ma ei susise siin kui mõttetud nad on.
Igal ühel oma, lase üks beer_yum.gif hammaste taha ja relax icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 04.12.2009 01:19:33 vasta tsitaadiga

Ise olen siiani olnud ainult FFA ja TDMi mängija ning tulemus on järgnev:
http://www.upload.ee/image/285253/clipboard_upped.png

Mingit campi küll kurta ei saaks ning vaevalt minagi kellelegi kui camper meelde jäänud. Tuleb olla lihtsalt ise kaval ning vastasest nii mõistuse kui täpsusega üle sõita. Tihtipeale see küll välja ei tule, aga proovima ju peab.
Hiljuti hakanud siiski Dominationi poole vaatama õrnalt.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 04.12.2009 03:11:50 vasta tsitaadiga

Mängin ka vahelduva eduga, kes viitsib võib lisada steami kasutaja nimi symmi (mängus sees SymmiEST).
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2009 10:04:13 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

TDM-is ja Free4Allis on ikka suht p*rses.

Ei tea mis mängu sa mängid aga minu poolt toksitav MW2 ei sisalda sellist laus istumist,loomulikult esienb igasugu mängijaid ja kui sa snipega mängid siis see ongi sinu ülesanne(samuiti nüüd siis ka kilbi mehed) icon_rolleyes.gif

No te Tallinna rahvas, kõigil vähemalt DigiTV või fiiber taga, pole kurta midagi.. minu wimax leiab mänge, mille ping jääb ~130 kanti ja seda siis kui keegi ei toimeta. Satungi kahtlastesse mängudesse.. saan tõesti aru kui sniperiga või kilbiga telgiks, aga no mingid lambi tüübid passivad M4 ja M16 relvadega põõsas ei tee mängu sugugi huvitavaks. Ise mängin ka MW2-te siinkohal, täitsa sama mäng tundub olevat. Kõige rohkem häirib mind Akimbo P90 koos teatud perkidega, lasevad su lihtsalt kiiruse tõttu maha.
Ma ei sõimagi teisi game modesid ja mängureid mõttetuks, igaüks mängib jah seda mis meeldib, lihtsalt kommenteerin, et sellien telkimisfest on küll natuke jama, sest tahaks küll mängida neid game modesid ka, aga telkimine on lihtsalt nii suur, et minu skill on liiga väike neid tonte laskmaks.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.