|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kuroi
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sessa
HV veteran

liitunud: 27.09.2004
|
02.12.2009 11:37:26
|
|
|
jup olen seda omalnahal tunda saanud paljudel oli paanika, aga õnneks oli tolhetkel just m16 ironsight käepärast ja sellega oli siis lõbu laialt
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kutsu
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009
|
02.12.2009 12:51:21
|
|
|
Kolmas nuke olemas!!!!
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2005
|
02.12.2009 13:25:25
|
|
|
| läheb väga MMORPG'ks ära.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jacuzzy
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006
|
02.12.2009 15:40:52
|
|
|
| Mul SP läbi tehtud aga menüüs näitab ikka et 77% tehtud mäng. Keegi teab mis jama võib olla? PEaks ju oelam 100% tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
02.12.2009 15:44:06
|
|
|
Kõik intelid ka käes?
Ja Spec-Op tehtud?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jacuzzy
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006
|
02.12.2009 15:45:30
|
|
|
no jah specop on 100%tehtud veteraniga..aga neid inteleid ma ei korjanud jah (kui sa neid läpakaid mõtled)
.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
02.12.2009 15:48:28
|
|
|
| jacuzzy kirjutas: |
no jah specop on 100%tehtud veteraniga..aga neid inteleid ma ei korjanud jah (kui sa neid läpakaid mõtled)
. |
Läpakad jah. Ma kindel ei ole, aga arvan, et need annavad ka mingi osa juurde.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
02.12.2009 16:26:49
|
|
|
Kuidas selle EMP'ga muidu on, et see kehtib ju ainult vastastel? Sinu relval on ikka kõik hästi, aga mis siis kui vastane võtab sinu relva endale kätte? Järsku siis kaob ära või on ikka alles?
Kusjuures ei ole ilma selle täpita väga raske tegelikult lasta..
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
02.12.2009 16:51:03
|
|
|
| jacuzzy kirjutas: |
no jah specop on 100%tehtud veteraniga..aga neid inteleid ma ei korjanud jah (kui sa neid läpakaid mõtled)
. |
veteraniga lõpu teed ja kõik intelid ära võtad saad 100%
inteleid võid korjata ükskõik mils raskusega
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jacuzzy
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006
|
02.12.2009 16:53:00
|
|
|
Mul viimasel ajal paar korda juhtunud selline asi, et keset MP-it pilt hangub nagu ja siis viskab monitori mustaks (monitor nagu lülituks üldse välja...arvuti ise töötab nagu edasi). Pilti monitorile ette kah ennem ei saa kui restarti arvutile teen!
Milles kala võib olla?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
02.12.2009 17:05:05
|
|
|
| jacuzzy kirjutas: |
Mul viimasel ajal paar korda juhtunud selline asi, et keset MP-it pilt hangub nagu ja siis viskab monitori mustaks (monitor nagu lülituks üldse välja...arvuti ise töötab nagu edasi). Pilti monitorile ette kah ennem ei saa kui restarti arvutile teen!
Milles kala võib olla? |
+1..... mul aeg-ajalt sama jamps
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kutsu
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009
|
02.12.2009 17:13:16
|
|
|
Neljas nuke olemas.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruks
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2007
|
02.12.2009 17:38:11
|
|
|
| Päris kiirest tulevad nuke'd sul ma sain alles esimese eile.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kuroi
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2009
|
02.12.2009 18:33:32
|
|
|
Ma sain eile Nuke challange tehtud. Enne prestiget olin seda oma 5 korda juba kasutanud. Prestige ajal sai seda 10x kasutatud... Rohkem ei viitsi
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
02.12.2009 19:28:01
|
|
|
Milleks on vaja üldse siia postitada kui Nuke'i saad juba mitmendat korda?
Kirjutage kui esimest korda saate ja siis kui mingi challenge'i tehtud saate...
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
02.12.2009 19:52:13
|
|
|
| softis kirjutas: |
Milleks on vaja üldse siia postitada kui Nuke'i saad juba mitmendat korda?
Kirjutage kui esimest korda saate ja siis kui mingi challenge'i tehtud saate... |
Postcounti saab juurde
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
02.12.2009 21:40:32
|
|
|
mis see prestige endast kujutab?
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
02.12.2009 21:58:45
|
|
|
| caarel123 kirjutas: |
| mis see prestige endast kujutab? |
Üks inimene seletas mõned postid tagasi selle puhtalt lahti !
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
02.12.2009 22:13:59
|
|
|
leidsin!
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
03.12.2009 10:47:13
|
|
|
Mingi suuremat sorti patch on varsti välja tulemas....
Huvitavat lugemist siit.... LOE
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kutsu
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009
|
03.12.2009 11:31:24
|
|
|
Lugupeetud softis:See on mul eesmärk ,sest tahan ära teha nuke challengesi ja pean foorumis on seisu üleval.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
03.12.2009 11:37:49
|
|
|
| Kutsu kirjutas: |
| Lugupeetud softis:See on mul eesmärk ,sest tahan ära teha nuke challengesi ja pean foorumis on seisu üleval. |
Keda see kotib peale sinu enda.... no saadki oma challenge tehtud, mis siis..... mis me sellest targemaks saame.
| Kutsu kirjutas: |
| ..... ja pean foorumis on seisu üleval. |
ära enam peale võta
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CPUdye
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2009
|
03.12.2009 12:53:04
|
|
|
| ei tea kas dedicate server ka kunagi tulekul on ? :S
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kutsu
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009
|
03.12.2009 12:54:18
|
|
|
OK villu90 ma postitan oma järgmise sõnumi siis kui ma saan nuke x10 challengesi tehtud.Sobib?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMx
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
03.12.2009 12:59:31
|
|
|
No krt.. mina ei suuda endale normaalset kooslust leida. Mida kõrgemale levelile (hetkel lvl 55) jõuan, seda rohkem tundub, et mind ownitakse, pidevalt olen kusagil viimase 3 seas Free For All modes. Relvadest on valik 3 automaadi vahel: SCAR HBAR, M4 ja ACR. Samuti jama perkide ja relvade lisavarustuse valimisel. Nagu ma aru saan, siis igast scope pole mõtet eriti peale toppida, kuna tavaline ironsight teeb sama töö ära, heartbeat sensor on suht aeglane (selleks ajaks kui sinna uus info jõuab, on vastane ammu mujal, kui just ühe koha peal ei passi) järgi jäävad 2 reaalset valikut Silencer või FMJ. Perk 1 on tavaliselt scavenger, Perk 2 valik 3 vahel - hardline, stoping power, cold-blooded, Perk3 ei olegi nagu midagi kasulikku kui siis ehk Steady Aim.
Mõnel väiksel mapil saab vahel ka kuulipritsi ja Strikeriga (shotgun) ringi joostud.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
03.12.2009 13:21:20
|
|
|
Eilse õhtu seisuga kasutan pea igal mapil Scari,kuna M4 sai tehtud
Scar + FMJ + AGO(vahest sumbutt Afganis)
PP2000 + FMJ + Red Dot
Semtex(va kilbi kunnidele)
2x Stunnarid
Perk
Pling Pro
Hardline Pro (M4-ga Cold-Blooded Pro)
Ninja Pro
Viimane ja kõige mõttetum Final Stand,krt tühjaks ei saa jätta ning kasu pole asjast muhvigi
e:mõned typod
viimati muutis WäntWõll 03.12.2009 13:53:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
03.12.2009 13:31:04
|
|
|
| Kutsu kirjutas: |
| OK villu90 ma postitan oma järgmise sõnumi siis kui ma saan nuke x10 challengesi tehtud.Sobib? |
sobib
| Kutsu kirjutas: |
| OK villu90 ma...... |
Alkost sa pole ikka veel üle saanud
VILLU70
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMx
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
03.12.2009 13:55:00
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Eilse õhtu seisuga kasutan pea igal mapil Scari,kuna M4 sai tehtud
Scar + FMJ + AGO(vahest sumbutt Afganis)
PP2000 + FMJ + Red Dot
Semtex(va kilbi kunnidele)
2x Stunnarid
Perk
Pling Pro
Hardline Pro (M4-ga Cold-Blooded Pro)
Ninja Pro
Viimane ja kõige mõttetum Final Stand,krt tühjaks ei saa jätta ning kasu pole asjast muhvigi
e:mõned typod |
Sul 4 perki? Või mismoodi sa Ninja ja samal ajal Final Standi kasutad
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
03.12.2009 14:01:47
|
|
|
Final stand on death streak perk...ehk siis 3 perki +1 perk death streak puhul
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
03.12.2009 14:41:26
|
|
|
Bingo,täpselt nii
Kui oleks 3-s perk olnud siis nimi on Last Stand
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMx
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
03.12.2009 14:41:57
|
|
|
Ajasin jah need sassi omavahel
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skull717
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2009
|
03.12.2009 17:37:38
|
|
|
| Mul küsimus. Kas tasub ära anda relvad ning alustada nullist uuesti, mis kasu ma saan sellest?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
03.12.2009 17:48:55
|
|
|
| tsitaat: |
mis kasu ma saan sellest?
|
Feimi
Sul ei ole siis tavaline kupp õla peal vaid raudrist mingi ornamendiga
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
03.12.2009 21:49:15
|
|
|
| Skull717 kirjutas: |
| Mul küsimus. Kas tasub ära anda relvad ning alustada nullist uuesti, mis kasu ma saan sellest? |
Erilist mõtet pole nullist alustada.... ennem uue mapi laadimist on aega ju sitaks ,et uus "komplekt" kokku laduda.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kecco-
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2008
|
03.12.2009 21:50:55
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
| Skull717 kirjutas: |
| Mul küsimus. Kas tasub ära anda relvad ning alustada nullist uuesti, mis kasu ma saan sellest? |
Erilist mõtet pole nullist alustada.... ennem uue mapi laadimist on aega ju sitaks ,et uus "komplekt" kokku laduda. |
Ta mõtles prestige-t.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
03.12.2009 22:35:50
|
|
|
| Minusilmis parem kui lihtsalt lvl70 otsas istuda.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
03.12.2009 22:53:02
|
|
|
| -RaiTz- kirjutas: |
| Minusilmis parem kui lihtsalt lvl70 otsas istuda. |
Yep, suht mõttetu ühe koha peale jääda toppama, kui MP'd edasi kavatsetakse mängida - ega mõne relva või perk'i kaotus nüüd nii jube kah ole
Kuradima raske on seda coldblooded pro'd kätte saada - kuidas seda fikseeritakse? kas vastase killstreak'i crate tuleb endale saada või lihtsalt selle kutsuja maha nottida?
Ise kasutan muidu sellist hiilimistaktikat, mängin ainult Hardcore Headquarter'it:
SCAR-H + FMJ + Silencer
USP.45 + FMJ + Silencer
Stun Grenades
Throwing Knife
Bling Pro
Cold-Blooded
Ninja Pro
Killingstreak: UAV, Care Package, Predator Missile
Deathstreak: Martyrdom
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
03.12.2009 23:16:56
|
|
|
| MMx, ära mängi free for alli ja team deathmatchi, mõlemad on parajad campfestid. Näiteks HQ on huvitavam ja telkimist tunduvalt vähem.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
03.12.2009 23:19:00
|
|
|
Ega ma kellegagi siit foorumist koos ei mängind alles?
EST oli küll nimes sees, aga rootsi lipp oli titleks
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Blendz
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006

|
04.12.2009 00:06:22
|
|
|
| danny kirjutas: |
| Probleem. kirjutas: |
| danny kirjutas: |
| villu70 kirjutas: |
| tegin omale lvl 70 (hack) ja KÕIK relvad ja statsid on lahti |
Ja nüüd tasub oodata account BAN-i.  |
Selle eest ei saa banni. |
Kes teab.  |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
04.12.2009 00:08:46
|
|
|
Ollaz,
| tsitaat: |
Näiteks HQ on huvitavam ja telkimist tunduvalt vähem.
|
HQ ongi üks räme suur telklaager,COD4-s oli ja kindlasti pole seal *ittagi muutunud.
Kuid FFA-d ja TDM-i annab mängida erinevalt HQ-s oled nagu nätsus kinni oma taktikaga,team järgi ei tule ja lone Wolfina pole kannigi teha
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Blendz
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2009
|
04.12.2009 00:18:44
|
|
|
lol, suht naljakas ikka jah, et osad vennad olid nii kannatamatud, et ei suutnud rankhackita läbi lüüa.
--
muidu, ise eelistan FFAd ja demolitionit. FFAs rohkem actionit, pmst igakord olen 1. olnud ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
04.12.2009 00:54:13
|
|
|
| wanawoll, HQ-s ongi põhimõte punkti juures telkimine ja siis järgmise juurde jooksmine, mitte nii, et lased mööda Underpass mappi ringi (TDM või F4A), mingid tondid passivad põõsas ja siis paugutavad kui tahavad, sa ise mitte kedagi/m*nnigi ei näe.. ma lihtsalt tõin siinkohal vale näite HQ kohta, seda tõesti, kuid see mis toimub TDM-is ja Free4Allis on ikka suht p*rses. CTF on vist tegelt üks game mode, kus ei telgita.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMx
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
04.12.2009 00:55:56
|
|
|
| MitchriX kirjutas: |
Kuradima raske on seda coldblooded pro'd kätte saada - kuidas seda fikseeritakse? kas vastase killstreak'i crate tuleb endale saada või lihtsalt selle kutsuja maha nottida?
|
Coldblooded minu arust fikseerib siis, kui tõmbad vastase Miniguni, Harrieri, kopteri või need luurelennukid alla... (ühesõnaga hävitad vastase tehnikat, mis nemad sealt kastist saavad) Endal on pro käes ja VI level läheb sellel perkil challengite alt, 147 on olemas 250-st
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
04.12.2009 01:00:59
|
|
|
| tsitaat: |
TDM-is ja Free4Allis on ikka suht p*rses.
|
Ei tea mis mängu sa mängid aga minu poolt toksitav MW2 ei sisalda sellist laus istumist,loomulikult esienb igasugu mängijaid ja kui sa snipega mängid siis see ongi sinu ülesanne(samuiti nüüd siis ka kilbi mehed)
see et sulle istumine snipega ei meeldi ei muuda teisi mängureid mõttetuks ja erinevaid game-modesid P*saks
Mäni aga seda mis sulle meeldib ja jäta teised rahule,näiteks minule on Dm ja HQ laus idiootsus ja ajuvaba tegevus aga ma ei susise siin kui mõttetud nad on.
Igal ühel oma, lase üks hammaste taha ja relax
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
04.12.2009 01:19:33
|
|
|
Ise olen siiani olnud ainult FFA ja TDMi mängija ning tulemus on järgnev:
http://www.upload.ee/image/285253/clipboard_upped.png
Mingit campi küll kurta ei saaks ning vaevalt minagi kellelegi kui camper meelde jäänud. Tuleb olla lihtsalt ise kaval ning vastasest nii mõistuse kui täpsusega üle sõita. Tihtipeale see küll välja ei tule, aga proovima ju peab.
Hiljuti hakanud siiski Dominationi poole vaatama õrnalt.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
04.12.2009 03:11:50
|
|
|
| Mängin ka vahelduva eduga, kes viitsib võib lisada steami kasutaja nimi symmi (mängus sees SymmiEST).
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
04.12.2009 10:04:13
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| tsitaat: |
TDM-is ja Free4Allis on ikka suht p*rses.
|
Ei tea mis mängu sa mängid aga minu poolt toksitav MW2 ei sisalda sellist laus istumist,loomulikult esienb igasugu mängijaid ja kui sa snipega mängid siis see ongi sinu ülesanne(samuiti nüüd siis ka kilbi mehed) |
No te Tallinna rahvas, kõigil vähemalt DigiTV või fiiber taga, pole kurta midagi.. minu wimax leiab mänge, mille ping jääb ~130 kanti ja seda siis kui keegi ei toimeta. Satungi kahtlastesse mängudesse.. saan tõesti aru kui sniperiga või kilbiga telgiks, aga no mingid lambi tüübid passivad M4 ja M16 relvadega põõsas ei tee mängu sugugi huvitavaks. Ise mängin ka MW2-te siinkohal, täitsa sama mäng tundub olevat. Kõige rohkem häirib mind Akimbo P90 koos teatud perkidega, lasevad su lihtsalt kiiruse tõttu maha.
Ma ei sõimagi teisi game modesid ja mängureid mõttetuks, igaüks mängib jah seda mis meeldib, lihtsalt kommenteerin, et sellien telkimisfest on küll natuke jama, sest tahaks küll mängida neid game modesid ka, aga telkimine on lihtsalt nii suur, et minu skill on liiga väike neid tonte laskmaks.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|