Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV aastalõpu loos 2009, pott 38275 EEK väljaloositud märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2009 12:20:26 vasta tsitaadiga

Siis loosi ei tule ja papp jääb Tanelile sügismöllu joogirahaks. reaalsus on karm icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurask
Kreisi kasutaja


liitunud: 07.11.2003




sõnum 17.11.2009 18:20:07 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
Nüüd on rikkaimad HV.-lased teada icon_lol.gif


Ei see tabel seda küll õigesti ei näita:D

_________________
IT haldus | IT hooldus | CarrotArrow.com
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2009 19:14:15 vasta tsitaadiga

Täna vaid üks panus tehtud, see aasta ilmselt 10 000 täis ei saa icon_cool.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2009 19:25:01 vasta tsitaadiga

Tanel, 10k tuleb 101% täis. Detsembri palgapäevad ju alles tulekul...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2009 20:51:13 vasta tsitaadiga

Panen ka oma ebaõnne jälle proovile icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2009 23:09:09 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Tanel, 10k tuleb 101% täis. Detsembri palgapäevad ju alles tulekul...
Just! Endalgi plaanis mõni pilet juurde võtta detsembri algul.... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2009 23:27:56 vasta tsitaadiga

1. detsembriga tuleb raudselt täpselt see summa täis mis mina pakkusin selle ennustamise teemas ja peale seda enam ei osteta ühtki piletit thumbs_up.gif .
Tegelikult peaks ise ka paar piletit võtma , väike kulu võrreldes sellega palju nt võitmisest kasu oleks thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 02:54:12 vasta tsitaadiga

Miks loto reklaam maha võeti?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 04:10:21 vasta tsitaadiga

enigma, "aegus" lihtsalt. Küll Tanel varsti uuesti lisab.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 19:28:48 vasta tsitaadiga

Panustatud thumbs_up.gif
Nüüd jääme kenasti detsembri viimaseid päevi ootama icon_cool.gif onfire.gif banana_dance.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2009 12:55:06 vasta tsitaadiga

Tehtud
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2009 14:49:46 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Nu a mis saab siis kui kogu summa ei tule nii suur see aasta - heategevuse 15% tuleks häbiväärselt väikene?


Väike või mitte.
Heategevus on heategevus, sel aastal lihtsalt panus väiksem.
Usun et keegi ei pahanda selle üle, pigem hea meel, et kellelgi ikka jätkub ka teistele jagada.

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2009 15:14:59 vasta tsitaadiga

võtan siis ka osa , hetkel 5-e piletiga, detsembris ka aega veel...
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 19.11.2009 15:59:24 vasta tsitaadiga

võtsin ka 4 piletit
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Monamehere
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2006




sõnum 19.11.2009 20:04:53 vasta tsitaadiga

Kui tihti see poti summa uueneb? Ks vahetult peale pangalingi ostu? Kas see ostustatistika vaheleht, et kui palju keegi on juba üleval? icon_biggrin.gif

Sorry kui loll küsimus . . .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2009 20:12:15 vasta tsitaadiga

Kuni paarkümmend minutit võib olla uuendamise ajavahe.
Ja kindlasti tuleb vajutada "Tagasi kaupmehe juurde" nupule thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.11.2009 01:32:30 vasta tsitaadiga

annan ka siis õnnele võimaluse tulla:)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2009 15:09:34 vasta tsitaadiga

Foorumi ID   Summa
PCman   500.00
Flacko   500.00
mati29   250.00
DigeBeni   250.00
winter   250.00
rahulik   250.00
Estnx   250.00
omgwtf   200.00
Artur R.   200.00
Anti112   200.00
Ra*   150.00
Ands   150.00
WerteX   125.00
Okman   125.00
Trwind55   100.00
eldarion   100.00
Mark0   100.00
Max Powers   100.00
djkiller   100.00
pois11   100.00
ertr2   100.00
Tsebu   100.00
m0nx   100.00
Rax.   100.00
zimson   100.00
Cocapunn   100.00
Mart352   75.00
ceemic   75.00
teretalv   75.00
nadussee   50.00
masterx   50.00
Monamehere   50.00
Riivo77   50.00
hqs   50.00
Celos   50.00
jankii   50.00
kalevipoeg   50.00
reints   50.00
ridariass   50.00
arm2004   50.00
minake   50.00
kevin411   50.00
estownya   50.00
flake   50.00
-cocain-   50.00
snaki   50.00
punktiir   50.00
puuma   50.00
marco   50.00
cdrom   50.00
jeesus188   50.00
maxtor1   50.00
inc   25.00
egert   25.00
Betamax   25.00
innar11   25.00
hardi_k   25.00
kivinek8laline   25.00
Mercury   25.00
k2iguvahetaja   25.00
yellowcard   25.00
Skeptik   25.00
Onedream   25.00
Hr.X   25.00
1dumbpcuser   25.00
MarioA.   25.00
K3ndu   25.00
kurask   25.00
enigma   25.00
walkman   25.00
[VaHuR]   25.00
Jarmo   25.00
anduke88   25.00
MelesMeles   25.00
zipelgas   25.00
traks   25.00
vuttjan   25.00
AllanK20   25.00
ak47   25.00
euforia   25.00
SGC   25.00
Killerwave   25.00
Lennard   25.00
dpz   25.00
ppargma   25.00
zpsy   25.00
rere252   25.00
martenjv   25.00
malukas   25.00
zoybone   25.00
heikis   25.00
   
   6950.00

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2009 00:59:05 vasta tsitaadiga

kannatust, kuu aega on veel aega, küll investeerijaid veel tuleb ja kui ei tule siis investeerin ise maximumi, hetkel 3 piletit ostetud, ühesõnaga suurendan võiduvõimalust icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 21.11.2009 03:29:24 vasta tsitaadiga

mis on valesti on see, et pealkirjas on sõna "juba" see peab olema "alles" sest siis inimesed vaatavad, oi alles nii vähe, ma panen juurde
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2009 08:03:05 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
mis on valesti on see, et pealkirjas on sõna "juba" see peab olema "alles" sest siis inimesed vaatavad, oi alles nii vähe, ma panen juurde

jajah, ütle masuajal "alles" ning rahvas kukub pappi pilduma icon_lol.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2009 11:01:20 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
punktiir kirjutas:
mis on valesti on see, et pealkirjas on sõna "juba" see peab olema "alles" sest siis inimesed vaatavad, oi alles nii vähe, ma panen juurde

jajah, ütle masuajal "alles" ning rahvas kukub pappi pilduma icon_lol.gif



äkki peaks "juba" asemel panema "vaid", siis lisaks isegi raha juurde icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2009 12:55:33 vasta tsitaadiga

See on copy-paste eelmisest loosist icon_smile.gif
Aga lasen selle ära muuta.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2009 13:53:17 vasta tsitaadiga

"alles" või "vaid" annaks teemale negatiivse maigu. Ma ei usu, et inimesed tõttaks rohkem panustama tänu sellele, et pott nii väike on. Pigem tehakse seda suurema poti puhul ja positiivse lähenemisega. Nagu see hetkel on.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 21.11.2009 15:35:31 vasta tsitaadiga

tegelt Tanel peaks peale iga laekumist nagu oksjonipidaja hüüdma: "7450!!! kas ma kuulen 7500!!!!" jne
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2009 15:50:55 vasta tsitaadiga

punktiir, jajah icon_lol.gif
"F5 esimest korda, F5 teist korda..."
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2009 15:11:25 vasta tsitaadiga

Huvitab, paljud seda ajutist pealkirja muutust nüüd tähele panevad? icon_cool.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2009 15:12:33 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Huvitab, paljud seda ajutist pealkirja muutust nüüd tähele panevad? icon_cool.gif

icon_biggrin.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif 75k pole paha.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 23.11.2009 15:14:08 vasta tsitaadiga

"HV aastalõpu loos 2009 (pott alles 75 500 EEK)" icon_eek.gif

Edit: Minu tähelepanu küll tõmbas see muudatus icon_redface.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pinki
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2009




sõnum 23.11.2009 18:13:56 vasta tsitaadiga

Väike panus ka minu poolt nüüd tehtud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2009 20:26:14 vasta tsitaadiga

Sai ka piletikesed ostetud ja elukaaslane teeb oma ülekannet ka hetkel.

Tekkis ka selline küsimus et, mida see niiöelda Event ise seal Lostis ette endast kujutab.

Elukaaslane nagu vihjas et pole kunagi sinna sattunud, võiks ju, samas ise pole kunagi ühelgi HV evendil ( väsinud, pea ei suuda eestikeelset vastet leiutada ) käinud, veedan küll palju aega foorumites teemasid lugedes aga ei kirjuta ise just palju. Seega teab mis kedagi ei tunne, tea. Kuidas võõraid vastu võetakse, samas eks me võime nurgas istuda ja õlut/veini vms libistada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2009 20:31:02 vasta tsitaadiga

Uptame kah siis icon_smile.gif Panustajate edetabel.
Kõige eesotsas olevatel kasutajatel peaks siis tõenäosusteooria järgi olema kõige suuremad võimalused võitudeks (25 EEK = 1 pilet v. 500 EEK = 20 piletit)
Tuletame meelde, et iga kasutaja, kellel on vähemalt 3 piletit, saab teoreetiliselt võita kõik 3 võidusummat thumbs_up.gif

Foorumi ID   Summa
PCman   500.00
roolik   500.00
Flacko   500.00
mati29   250.00
DigeBeni   250.00
winter   250.00
rahulik   250.00
Estnx   250.00
omgwtf   200.00
Artur R.   200.00
Anti112   200.00
Ra*   150.00
Ands   150.00
WerteX   125.00
Okman   125.00
Trwind55   100.00
eldarion   100.00
Mark0   100.00
Max Powers   100.00
djkiller   100.00
pois11   100.00
ertr2   100.00
Tsebu   100.00
m0nx   100.00
Rax.   100.00
zimson   100.00
Cocapunn   100.00
Mart352   75.00
ceemic   75.00
teretalv   75.00
nadussee   50.00
masterx   50.00
Monamehere   50.00
Riivo77   50.00
hqs   50.00
Celos   50.00
jankii   50.00
kalevipoeg   50.00
reints   50.00
ridariass   50.00
arm2004   50.00
minake   50.00
Corwin   50.00
kevin411   50.00
estownya   50.00
flake   50.00
-cocain-   50.00
snaki   50.00
punktiir   50.00
Joss   50.00
puuma   50.00
marco   50.00
cdrom   50.00
rastix   50.00
jeesus188   50.00
maxtor1   50.00
inc   25.00
egert   25.00
Betamax   25.00
innar11   25.00
hardi_k   25.00
kivinek8laline   25.00
Mercury   25.00
Pinki   25.00
k2iguvahetaja   25.00
yellowcard   25.00
Skeptik   25.00
Onedream   25.00
Hr.X   25.00
1dumbpcuser   25.00
MarioA.   25.00
K3ndu   25.00
madmel   25.00
kurask   25.00
enigma   25.00
walkman   25.00
[VaHuR]   25.00
Jarmo   25.00
anduke88   25.00
Pro7   25.00
MelesMeles   25.00
zipelgas   25.00
traks   25.00
vuttjan   25.00
AllanK20   25.00
ak47   25.00
euforia   25.00
filx   25.00
SGC   25.00
Killerwave   25.00
Lennard   25.00
dpz   25.00
ppargma   25.00
zpsy   25.00
rere252   25.00
martenjv   25.00
malukas   25.00
zoybone   25.00
gertp   25.00
heikis   25.00

   7725

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 18:07:17 vasta tsitaadiga

Peame väikesed korrektuurid tegema ja allolevad ekslikult märgitud topeltpanused eemaldama.

(märkisin ootel maksed ekslikult makstuks)

1tk rastix 50.00
1tk masterx 25.00
1tk nadussee 25.00
1tk PCman 250.00
1tk Ra* 75.00
1tk WerteX 100.00

Kokku: 525 EEK

Huvitav, et need kasutajad kokkuvõtet nähes ise vigu ei märganud icon_rolleyes.gif
Aga see selleks, edaspidi üritan vigu vältida thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 19:01:06 vasta tsitaadiga

Tanel, Kus see tk kirjas on ? Mina näen ainult summasid mis makstud on icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 19:02:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kus see tk kirjas on ?

https://www.hinnavaatlus.ee/hvloto

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 19:04:48 vasta tsitaadiga

Ei ole ju seal ka näha icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 19:09:22 vasta tsitaadiga

reints, doh.gif tk polegi kirjas, vaid loe CTRL + F nimed üle. See tk oli mõeldud Nevermindile, kes peaks need topeltpanused eemaldama.
Double checkisin pangakontost üle.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 19:23:20 vasta tsitaadiga

Kokku peaks olema mul ostetud 150.- pileteid.

26.11.2009 25.-
15.11.2009 25.-
09.11.2009 100.-
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 19:29:54 vasta tsitaadiga

WerteX, kontrollib kohe üle.


EDIT: sinu panustega kõik OK thumbs_up.gif

Segadust tekitas see, et varasemad panused märgiti 13.november kuupäevaga.
Kontrollin ka teised ASAP üle.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 19:30:16 vasta tsitaadiga

Vähemalt raha on maha läinud ja tagasi ei ole tulnud.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HannesN
HV kasutaja
HannesN

liitunud: 24.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 20:24:07 vasta tsitaadiga

Proovin ka siis õnne. Masuajal on kõigil raha vaja ja ju sellepärast see pott ka kiiresti täitub thumbs_up.gif

viimati muutis HannesN 27.11.2009 00:53:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 20:26:21 vasta tsitaadiga

HannesN kirjutas:
Proovin ka siis õnne. Masuajal on kõigil raha vaja ja ju sellepäarst see pott ka kiiresti täitub thumbs_up.gif


Pott täitub üliaeglaselt eelmiste aastatega võrreldes.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 20:42:49 vasta tsitaadiga

No mis teha , TäPe , pluss veel Detsembri algus alles tulekul .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2009 10:08:38 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Peame väikesed korrektuurid tegema ja allolevad ekslikult märgitud topeltpanused eemaldama.

(märkisin ootel maksed ekslikult makstuks)


1tk masterx 25.00

Huvitav, et need kasutajad kokkuvõtet nähes ise vigu ei märganud icon_rolleyes.gif
Aga see selleks, edaspidi üritan vigu vältida thumbs_up.gif


Mul peaks küll kaks piletit makstud olema icon_razz1.gif

19.11.2009 25.00
09.11.2009 25.00


Edit;
Et mitu makstud piletit mul siis hetkel on ? (enda arust peaks kaks olema, mida ka pangast näha) Kokkuvõtet vaadates uurisingi, et kas ikka on kaks ja oli. Ja nüüd teemat lugedes, on tekkinud kummaline segadus icon_eek.gif


viimati muutis masterx 27.11.2009 14:42:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valthorn
HV vaatleja
valthorn

liitunud: 01.09.2009




sõnum 27.11.2009 12:19:33 vasta tsitaadiga

Sai ka panus tehtud : )
_________________
opladii
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2009 16:11:38 vasta tsitaadiga

võtsin veel 2tk juurde thumbs_up.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2009 01:48:35 vasta tsitaadiga

Nüüd ei saa midagi enam aru.

Kas see, et mõlemad maksed on 13 kuupäevaga on miskit segaduse korraldanud vai milles asi.

Endal 2x250.- pileteid.

Ei saa enam miskit aru siin...

Tanel kirjutas:
Peame väikesed korrektuurid tegema ja allolevad ekslikult märgitud topeltpanused eemaldama.

(märkisin ootel maksed ekslikult makstuks)

1tk PCman 250.00


Huvitav, et need kasutajad kokkuvõtet nähes ise vigu ei märganud icon_rolleyes.gif
Aga see selleks, edaspidi üritan vigu vältida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2009 11:03:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas see, et mõlemad maksed on 13 kuupäevaga on miskit segaduse korraldanud vai milles asi.

selles jah, kontrollin ASAP üle - pole lihtsalt aega saanud.
Pileteid tühistanud veel pole midagi - RAHU.

Probleem tekkis sellest, et tegin selleaastase loosi tegin eelmise aasta loosi põhjale pangalingis.
13.november sai asi ümber tehtud ja selle kuupäevaga ka siis väike segadus osade panustega.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2009 11:25:17 vasta tsitaadiga

Nii, topelt topelt topelt kontrolli järel on lõpuks ülim tõde ja tühistamisele lähevad vaid allolevad ekslikult makstuks märgitud ootel maksed

1tk rastix 50.00
1tk nadussee 25.00
1tk Ra* 75.00

Nende kasutajate tehtud reaalsed panused jäävad loomulikult kehtima.

Vabandame kõikide asjaosaliste ees icon_smile.gif thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2009 11:39:12 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Nii, topelt topelt topelt kontrolli järel on lõpuks ülim tõde ja tühistamisele lähevad vaid allolevad ekslikult makstuks märgitud ootel maksed

1tk rastix 50.00
1tk nadussee 25.00
1tk Ra* 75.00

Nende kasutajate tehtud reaalsed panused jäävad loomulikult kehtima.

Vabandame kõikide asjaosaliste ees icon_smile.gif thumbs_up.gif

tõde on karm icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV aastalõpu loos 2009, pott 38275 EEK väljaloositud mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.