Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ruks
HV vaatleja
Ruks

liitunud: 23.09.2007




sõnum 25.11.2009 17:23:18 vasta tsitaadiga

Üks kord sai visatud semtex vastase kilbi külge ja tüüp ei olnudki surnud icon_biggrin.gif kõndis rahulikult edasi icon_razz.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 25.11.2009 17:40:50 vasta tsitaadiga

See mask vms oli ehk peas siis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2009 19:37:17 vasta tsitaadiga

Mängu juures tekkis veel üks häiriv element - kui sa oled viimane elus ja saad surma, tekivad chatti ".." sõnumid, kuid inimesed kes kirjutavad on juba roundi algusest saadik surnud.. thumbs_down.gif

Sniperiga on kohati iga väga halb lasta, vastased mängiksid nagu 24/7 ja nende reaktsioon on täielikult 0 - kohe kui välja paistad saad kuuli. Võiks ka mapipõhine game selection olla, mõni map on ikka nii sitt (vabandust), et anna olla. Üks väike sidenote: ära kunagi seisa tünnide või gaasiballoonide kõrval icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2009 20:17:01 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Üks väike sidenote: ära kunagi seisa tünnide või gaasiballoonide kõrval :lol:

Oh super. Ma lähen seisan granaadi kõrval. Nii tohib? TÄnud mees :)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 25.11.2009 20:42:28 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Sniperiga on kohati iga väga halb lasta, vastased mängiksid nagu 24/7 ja nende reaktsioon on täielikult 0 - kohe kui välja paistad saad kuuli. Võiks ka mapipõhine game selection olla, mõni map on ikka nii sitt (vabandust), et anna olla. Üks väike sidenote: ära kunagi seisa tünnide või gaasiballoonide kõrval icon_lol.gif



Link

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2009 21:04:01 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Ollaz kirjutas:
Sniperiga on kohati iga väga halb lasta, vastased mängiksid nagu 24/7 ja nende reaktsioon on täielikult 0 - kohe kui välja paistad saad kuuli. Võiks ka mapipõhine game selection olla, mõni map on ikka nii sitt (vabandust), et anna olla. Üks väike sidenote: ära kunagi seisa tünnide või gaasiballoonide kõrval icon_lol.gif



Link


See oleks pidanud GL-iga olema icon_lol.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flip
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2007




sõnum 25.11.2009 21:12:02 vasta tsitaadiga

Single player on mängul tõesti hea ja paistab olevat korralik ja viimistletud.
Kas multiplayeris peab olema alati party ja ainult nii saab mängida või on kuidagi muud moodi ka võimalik?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2009 22:19:44 vasta tsitaadiga

Need venelased käivad küll pinda. :/
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 25.11.2009 22:30:33 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Need venelased käivad küll pinda. :/

Täpselt :S
Ise viskan koheselt shield userite shiledi külge semtexi=dedz
või siis jooksen juurde ja annan nuga

MP's kui sõbraga tahad pelada sisi party. VÕi on ka võimalus tema peal joinida mängu icon_wink.gif
Üksi oled enda partys ja see midagi ei muuda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2009 22:54:33 vasta tsitaadiga

kellelgi veel sellist probleemi on, et viskab keset mängu desktopile. Ilgelt närvi ajab tavalisel kõike parema koha pealt minimeerib mänguakna ära.

Äkki teab rohtu keegi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.11.2009 23:07:33 vasta tsitaadiga

jacuzzy, proovi nVidia drivusid vahetada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 25.11.2009 23:16:02 vasta tsitaadiga

jacuzzy kirjutas:
kellelgi veel sellist probleemi on, et viskab keset mängu desktopile. Ilgelt närvi ajab tavalisel kõike parema koha pealt minimeerib mänguakna ära.

Äkki teab rohtu keegi.


Äki vajutad WIN klahvi?
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2009 23:16:50 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
jacuzzy kirjutas:
kellelgi veel sellist probleemi on, et viskab keset mängu desktopile. Ilgelt närvi ajab tavalisel kõike parema koha pealt minimeerib mänguakna ära.

Äkki teab rohtu keegi.


Äki vajutad WIN klahvi?


Ei mul win klahv väljalülitatud.


AGa uuendan driverid ära ja siis vaatan kas läks paremaks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2009 23:19:28 vasta tsitaadiga

jacuzzy kirjutas:
kellelgi veel sellist probleemi on, et viskab keset mängu desktopile. Ilgelt närvi ajab tavalisel kõike parema koha pealt minimeerib mänguakna ära.

Äkki teab rohtu keegi.


Ega sa juhuslikult AVG-d ei kasuta icon_question.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2009 23:26:41 vasta tsitaadiga

Kasutan küll

Mäng lihtsalt minimaliseerib ära ...kinni ei lähe nagu....lihtsalt pean mängu akna uuesti surueks tegema.

Arvad et AVG viga?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2009 23:30:18 vasta tsitaadiga

Mul AVG peal ja funkab normaalselt icon_rolleyes.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2009 23:30:52 vasta tsitaadiga

jacuzzy kirjutas:
Kasutan küll

Mäng lihtsalt minimaliseerib ära ...kinni ei lähe nagu....lihtsalt pean mängu akna uuesti surueks tegema.

Arvad et AVG viga?


Proovi seda, Ava AVG > tools > advanced settings. Seal on gaming mode, seal võta linnuke kastist ära. Kui see ei aita siis AVG-le uninstall. AVG kodulehe foorumis nad tunnistavad oma viga ja ütlesid, et fix tuleb millalgi.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2009 23:38:39 vasta tsitaadiga

steam foorumis käis ka suurem halamine
suht närvi ajab see asi, ent avg-d uninstallida ka ei viitsi
muide, cod (vähemalt minul) win keyd vajutades ei minimeeru, samuti alt+shiftiga
avg on päris korraliku käkiga maha saanud icon_lol.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2009 23:45:35 vasta tsitaadiga

DefXtreme, Kas seal ei peaks jus tlinnuke olema (enable just ju nagu lubaks fullscreenis mängida?)

Matti, Mul mänguajal ka ei toimi win nupp ja alt+tab aga mängu menüüs olles toimib küll.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 25.11.2009 23:48:51 vasta tsitaadiga

Kellel mängu ajal alt+tabida vaja on siis alt+esc teeb sama tööd.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2009 23:49:34 vasta tsitaadiga

alt+tab muidugi, mitte alt+shift

igatahes, kui ilma antiviiruseta olla ei taha, võib ka seda varianti proovida
http://forums.avg.com/ww-en/avg-free-forum?sec=thread&act=show&id=36243#post_36243
üritan isegi, sest sümptomid täpselt samad

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.11.2009 23:57:47 vasta tsitaadiga

Kuidas rohkem Killstreak Reward'e lahti saab? Või ongi piiratud kogus neid?
Hetkel on 11killi peal Chopper Gunner kõige nö parem ja kokku on vist mingi 6 äkki lahti neid.

Tulevad mingite levelitega need?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 00:01:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:
DefXtreme, Kas seal ei peaks jus tlinnuke olema (enable just ju nagu lubaks fullscreenis mängida?)


Selle game mode-ga on mingi jama AVG-l. Võta sealt linnuke ära vaata kas töötab.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 26.11.2009 00:10:19 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Kuidas rohkem Killstreak Reward'e lahti saab? Või ongi piiratud kogus neid?
Hetkel on 11killi peal Chopper Gunner kõige nö parem ja kokku on vist mingi 6 äkki lahti neid.

Tulevad mingite levelitega need?

Levelitega saad unlockida neid, lõpuks kõik olemas, kuid kasutada võimalik ainult kolme.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 00:11:50 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Ollaz kirjutas:
Sniperiga on kohati iga väga halb lasta, vastased mängiksid nagu 24/7 ja nende reaktsioon on täielikult 0 - kohe kui välja paistad saad kuuli. Võiks ka mapipõhine game selection olla, mõni map on ikka nii sitt (vabandust), et anna olla. Üks väike sidenote: ära kunagi seisa tünnide või gaasiballoonide kõrval icon_lol.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

Keda sa siin mõnitada üritad? Mind, et ma 140 pingiga lastud ei saa hoste või?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AIQ88
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 26.11.2009 00:38:02 vasta tsitaadiga

Selline loll küsimus siis, et mis värk on kui mul on läpakas stepslis laadimas siis samal ajal MW2te mängides imeb aku nii tühjaks, et arvuti viskab kinni? Koigi teiste mängudega seda ei juhtu vaid ainult MW2ga. WTF?

Ehk siis kui mängu käivitan siis on aku 100% täis aga näiteks peale tundi näitab juba 40% ja kui edasi mängin viskab kinni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 00:44:56 vasta tsitaadiga

AIQ88 kirjutas:
Selline loll küsimus siis, et mis värk on kui mul on läpakas stepslis laadimas siis samal ajal MW2te mängides imeb aku nii tühjaks, et arvuti viskab kinni? Koigi teiste mängudega seda ei juhtu vaid ainult MW2ga. WTF?

Ehk siis kui mängu käivitan siis on aku 100% täis aga näiteks peale tundi näitab juba 40% ja kui edasi mängin viskab kinni.


Mind kohe täitsa huvitab mis läppar sul on.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AIQ88
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 26.11.2009 00:46:57 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
AIQ88 kirjutas:
Selline loll küsimus siis, et mis värk on kui mul on läpakas stepslis laadimas siis samal ajal MW2te mängides imeb aku nii tühjaks, et arvuti viskab kinni? Koigi teiste mängudega seda ei juhtu vaid ainult MW2ga. WTF?

Ehk siis kui mängu käivitan siis on aku 100% täis aga näiteks peale tundi näitab juba 40% ja kui edasi mängin viskab kinni.


Mind kohe täitsa huvitab mis läppar sul on.


Acer Aspire 6920G
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 00:52:09 vasta tsitaadiga

AIQ88 kirjutas:
Selline loll küsimus siis, et mis värk on kui mul on läpakas stepslis laadimas siis samal ajal MW2te mängides imeb aku nii tühjaks, et arvuti viskab kinni? Koigi teiste mängudega seda ei juhtu vaid ainult MW2ga. WTF?

Ehk siis kui mängu käivitan siis on aku 100% täis aga näiteks peale tundi näitab juba 40% ja kui edasi mängin viskab kinni.


Võta aku tagant, siis pole tal midagi tühjaks saada icon_razz.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AIQ88
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 26.11.2009 01:02:21 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
AIQ88 kirjutas:
Selline loll küsimus siis, et mis värk on kui mul on läpakas stepslis laadimas siis samal ajal MW2te mängides imeb aku nii tühjaks, et arvuti viskab kinni? Koigi teiste mängudega seda ei juhtu vaid ainult MW2ga. WTF?

Ehk siis kui mängu käivitan siis on aku 100% täis aga näiteks peale tundi näitab juba 40% ja kui edasi mängin viskab kinni.


Võta aku tagant, siis pole tal midagi tühjaks saada icon_razz.gif


No aga miks ta mul ikkagi aku tühjaks imeb? icon_eek.gif Sorry esimest korda näen sellist asja, et kui läpakas stepslis on siis saab aku tühjaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 26.11.2009 01:03:52 vasta tsitaadiga

AIQ88 kirjutas:
danny kirjutas:
AIQ88 kirjutas:
Selline loll küsimus siis, et mis värk on kui mul on läpakas stepslis laadimas siis samal ajal MW2te mängides imeb aku nii tühjaks, et arvuti viskab kinni? Koigi teiste mängudega seda ei juhtu vaid ainult MW2ga. WTF?

Ehk siis kui mängu käivitan siis on aku 100% täis aga näiteks peale tundi näitab juba 40% ja kui edasi mängin viskab kinni.


Võta aku tagant, siis pole tal midagi tühjaks saada icon_razz.gif


No aga miks ta mul ikkagi aku tühjaks imeb? icon_eek.gif Sorry esimest korda näen sellist asja, et kui läpakas stepslis on siis saab aku tühjaks.


Raudselt sul toite juhe seest puruks vms ja ei anna voolu läbi, seetõttu töötab aku peal? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AIQ88
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 26.11.2009 01:14:37 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
AIQ88 kirjutas:
danny kirjutas:
AIQ88 kirjutas:
Selline loll küsimus siis, et mis värk on kui mul on läpakas stepslis laadimas siis samal ajal MW2te mängides imeb aku nii tühjaks, et arvuti viskab kinni? Koigi teiste mängudega seda ei juhtu vaid ainult MW2ga. WTF?

Ehk siis kui mängu käivitan siis on aku 100% täis aga näiteks peale tundi näitab juba 40% ja kui edasi mängin viskab kinni.


Võta aku tagant, siis pole tal midagi tühjaks saada icon_razz.gif


No aga miks ta mul ikkagi aku tühjaks imeb? icon_eek.gif Sorry esimest korda näen sellist asja, et kui läpakas stepslis on siis saab aku tühjaks.


Raudselt sul toite juhe seest puruks vms ja ei anna voolu läbi, seetõttu töötab aku peal? icon_biggrin.gif


aga miks ta mul siis muidu aku täis laeb näiteks Dragon Ageí tagudes voi netis olles?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 01:22:27 vasta tsitaadiga

Kuidas mõndadel on nimi värviline lobby-s? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 01:26:59 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
Kuidas mõndadel on nimi värviline lobby-s? icon_neutral.gif

Color code. See juba ammusest ajast CoD mängudes olnud. Pead nimes lihtsalt kasutama ^ ja siis number 0-9.

Näiteks nii ^1d^2a^3n^4n^5y. Nüüd oleks sul iga nimetäht erinevat värvi. Ma kahjuks ei mäleta, mis number mis värvile vastab, eks seda saad ise proovida.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 01:29:02 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
danny kirjutas:
Kuidas mõndadel on nimi värviline lobby-s? icon_neutral.gif

Color code. See juba ammusest ajast CoD mängudes olnud. Pead nimes lihtsalt kasutama ^ ja siis number 0-9.

Näiteks nii ^1d^2a^3n^4n^5y. Nüüd oleks sul iga nimetäht erinevat värvi. Ma kahjuks ei mäleta, mis number mis värvile vastab, eks seda saad ise proovida.


Lihtsalt mind pole kunagi kottinud icon_smile.gif aga tänud.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 01:44:17 vasta tsitaadiga

Väike OT:
Tahaks lindistada mõningast gameplayd COD's oma läpakaga kuid FRAPS on pask. Tõmbab frame'i nii alla, et võimatu on sujuvat pilti näidata, isegi kui fps oli 100+. On mingeid paremaid alternatiive?

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 26.11.2009 02:21:52 vasta tsitaadiga

Viilutaja, panid half-size ja 25-30 fps max frapsist?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 02:31:44 vasta tsitaadiga

Lindista väiksemal resol .
Või siis kaameraga .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonso
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2009




sõnum 26.11.2009 06:02:35 vasta tsitaadiga

mureks see NAT/STRIKE. ei saa seda openiks . noh kõik mis oskasin proovisin ära , porte avasin , tulemüüri windoosal lükkasin maha, ei miskit. et oman siis windows 7-t, ruuteriks thomson tg784, ühendus elioni digitv 100mega.aga siuke asi , kui ruuterilt võtsin interneti kaabli järelt ära ja panin arvutile otse järgi , siis oli NAT/Open. Seda varianti kasutada aga ei saa kuna teised ka tahavad netti kasutada ja telekat tahaks ka näha. on kellelgi ehk ideid mida teha? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 09:44:34 vasta tsitaadiga

ot:
Spoiler Spoiler Spoiler
.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 26.11.2009 09:57:35 vasta tsitaadiga

No aga pane frapsis et ta lindistaks 60'ne fpsiga. Siis peaks ju sujuv olemas(iseasi kas sul reaalselt seda 60't välja ka veab)

Ja ole valmis tohutuks ruumi kaoks. Fraps lindistab uncompressed .avi faile mis on üüratud(Räägime siin kümnetest GB'dest pikemate videode puhul)


viimati muutis Redikate 26.11.2009 10:21:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 26.11.2009 10:09:19 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
ot:
Spoiler Spoiler Spoiler
.


Sellise resoga lindistades jääb pudelikaelaks kõvaketas mis ei suudalihtsalt nii kiiresti seda capturet sinna kirjutada.
Võibolla oleks abi SSD st
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 26.11.2009 10:36:48 vasta tsitaadiga

Lihtsam on teha tavalise HD formaadiga. Milleks üldse kellelgi nii suure resoga on vaja mingit mängu recordida?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.11.2009 11:54:06 vasta tsitaadiga

Svenx kirjutas:
Lihtsam on teha tavalise HD formaadiga. Milleks üldse kellelgi nii suure resoga on vaja mingit mängu recordida?


Et Blu-Ray fragmovie't teha äkki? icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 12:12:27 vasta tsitaadiga

Ruumipuudust pole. Ja nii suure resoga tahan lindistada sellepärast, et jääks võimalikult hea kvaliteet. Arvate, et kõvaketas piirab? Mul neid kaks tükki sees, kas äkki peaks panema lindistama selle peale, kust mängufaile ei loeta? Tegelt mul on juba nii, et OS on ühe 7200rpm (16mb) ketta peal ning mäng siis teise samasuguse peal. Blue-ray fragmovie oleks ju hea mõte iseenesest. Tegelt tahan lihtsalt näidata ühele vennale kui hästi mul see mäng läppari peal jookseb. Tõestusmaterjal, in away icon_rolleyes.gif Samas jama, et Fraps suudab ainult 60 kaadrit sekundis lindistada. Mul keskmine 60+ sellel resol... ning Frapsi 60 fpsi on ikka väga kummaline, nagu oleks pigem 30 fpsi, mingi micro studder on sees koguaeg icon_confused.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.11.2009 12:15:32 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/user-movie/modern-warfare-2-rick-roll/335223?playlist=featured icon_lol.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 26.11.2009 12:50:11 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 12:51:01 vasta tsitaadiga

Kas MW2 pole võimalik recorida läbi mängu nagu cod4's ? ( tean jah et konsooli vist pole aga kuidagi peab ju kindlasti saama kuna mängumootor sama juu )
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 26.11.2009 12:57:48 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Ruumipuudust pole. Ja nii suure resoga tahan lindistada sellepärast, et jääks võimalikult hea kvaliteet. Arvate, et kõvaketas piirab? Mul neid kaks tükki sees, kas äkki peaks panema lindistama selle peale, kust mängufaile ei loeta? Tegelt mul on juba nii, et OS on ühe 7200rpm (16mb) ketta peal ning mäng siis teise samasuguse peal. Blue-ray fragmovie oleks ju hea mõte iseenesest. Tegelt tahan lihtsalt näidata ühele vennale kui hästi mul see mäng läppari peal jookseb. Tõestusmaterjal, in away icon_rolleyes.gif Samas jama, et Fraps suudab ainult 60 kaadrit sekundis lindistada. Mul keskmine 60+ sellel resol... ning Frapsi 60 fpsi on ikka väga kummaline, nagu oleks pigem 30 fpsi, mingi micro studder on sees koguaeg icon_confused.gif

Mingit ULME süsteemi ajad kokku icon_biggrin.gif

Ja niipalju kui mina tean siis fraps lindistab täpselt nii suure FPS'iga kui sa siia lahtrisse kirjutad:
http://www.upload.ee/image/275231/clipboard_upped.png

Aga üldiselt unusta oma 1920x.... lindistamine ära. Tahad talle näidata kui hästi jookseb siis kutsu külla mitte ära ürita ulmelisi asju.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Midigi
HV kasutaja
Midigi

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2009 12:59:47 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
http://www.gametrailers.com/user-movie/modern-warfare-2-rick-roll/335223?playlist=featured icon_lol.gif


päris hea icon_lol.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.