|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
16.11.2009 16:52:55
|
|
|
ise sain odavamalt kui 400ga ja saaks veel
kes tahab siis kirjutage pmi
viimati muutis zpsy 16.11.2009 18:02:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
16.11.2009 23:29:20
|
|
|
When Left 4 Dead 2 will go live at Valve HQ:
# Tuesday, November 17th, 12:00 AM (midnight) Eastern Standard Time
Which translates to:
# Monday, November 16th, 9:00 PM Pacific Standard Time
# Monday, November 16th, 10:00 PM Mountain Standard Time
# Monday, November 16th, 11:00 PM Central Standard Time
# Tuesday, November 17th, 12:00 AM (midnight) Eastern Standard Time
# Tuesday, November 17th, 5:00 AM Greenwich Mean Time
# Tuesday, November 17th, 8:00 AM Moscow Time
# Tuesday, November 17th, 2:00 PM Japan Standard Time
Mis peaks siis 07:00 hommikut 17.nov meil tähendama.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
16.11.2009 23:51:21
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
When Left 4 Dead 2 will go live at Valve HQ:
# Tuesday, November 17th, 12:00 AM (midnight) Eastern Standard Time
Which translates to:
# Monday, November 16th, 9:00 PM Pacific Standard Time
# Monday, November 16th, 10:00 PM Mountain Standard Time
# Monday, November 16th, 11:00 PM Central Standard Time
# Tuesday, November 17th, 12:00 AM (midnight) Eastern Standard Time
# Tuesday, November 17th, 5:00 AM Greenwich Mean Time
# Tuesday, November 17th, 8:00 AM Moscow Time
# Tuesday, November 17th, 2:00 PM Japan Standard Time
Mis peaks siis 07:00 hommikut 17.nov meil tähendama.  |
sama öeldi ka COD MW2st... aga mängida sain juba kella 1-2 paikku
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loser
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2006
|
17.11.2009 13:21:18
|
|
|
Toimivad? Preload võimalus oli juba pikalt ette olemas, kuskil 08.15 sain mina mängu käima. Pole paha.
E: Läbi Steami ostetud küll, ei uurinud neid kohti kust võtit odavalt saada.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
17.11.2009 18:42:45
|
|
|
Kurat kõik serverid mingi mega läägiga
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuubik
HV kasutaja
liitunud: 02.12.2007
|
17.11.2009 19:28:01
|
|
|
Ei tea, mul pole küll probleeme olnud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
18.11.2009 22:59:14
|
|
|
Spitterina on versuses kõige ägedam rünnata. Chargeril ja jockel on ka omad eelised. Hard raini campaing on orginaalne ja mul lemmik. Häiriv on, et paljudes kohtades tuleb neid zombisid lõpmatuseni, see pole nagu normaalne. Samasugust jama tehti ka L4D1 custom mappidel. Parishi viimane map on ikka sitaks raske. Ime kombel suutsin üksinda helikani jõuda. Tiim polnud ka eriti suurem asi. Mu lemmik melee on katana sellega on kõige parem vehkida. Jama, et sellel mootorsael kütus nii kähku otsa saab. Parim relv on üks automaat, mida saab poolelisti zuumida. Räägiti, et granaadid ka pidid olema, kuid pole veel ühtegi leidnud. Teisi moode peale versust ja coop pole veel õieti proovinudki, sest versusest tekib selline sõltuvus, et aeg möödub märkamatult.
Mäng on SUPER MEGA HÜPER!!!
_________________ zero
viimati muutis 486 19.11.2009 14:49:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeroj
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2002
|
19.11.2009 09:32:40
|
|
|
| Tonsor kirjutas: |
| miks inimesed peost tahavad osta? seal mingi kirves hind, ostke steamist, baltikumile odavam kui teistele. |
Vaatasin ka et mängu alla laadides saab kähku kätte ja maksab 200-300kr vähem kui ProGames'st osta. Huvitav, kellele sellist poodi üldse vaja on? Kas sel allalaadimisel on ka mingi konks äkki, tekib kahtlus?
Iseenesest Steam suht kallis, ma usun et leiab sama hinnanumbriga mis seal eurodes ka dollarites.
viimati muutis eeroj 19.11.2009 10:05:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
19.11.2009 09:50:29
|
|
|
| Ei ole mingit konksu. Ise pre-orderisin 4packi osana ja sain 400.-ga hakkama. Mängu osas nõustun 486-ga. Granaatide all mõeldi ehk M79 e. Thumper granaadiheitjat. Seda ikka vahetevahel leiab.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vinku
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2008
|
20.11.2009 15:04:49
|
|
|
| 486 kirjutas: |
Spitterina on versuses kõige ägedam rünnata. Chargeril ja jockel on ka omad eelised. Hard raini campaing on orginaalne ja mul lemmik. Häiriv on, et paljudes kohtades tuleb neid zombisid lõpmatuseni, see pole nagu normaalne. Samasugust jama tehti ka L4D1 custom mappidel. Parishi viimane map on ikka sitaks raske. Ime kombel suutsin üksinda helikani jõuda. Tiim polnud ka eriti suurem asi. Mu lemmik melee on katana sellega on kõige parem vehkida. Jama, et sellel mootorsael kütus nii kähku otsa saab. Parim relv on üks automaat, mida saab poolelisti zuumida. Räägiti, et granaadid ka pidid olema, kuid pole veel ühtegi leidnud. Teisi moode peale versust ja coop pole veel õieti proovinudki, sest versusest tekib selline sõltuvus, et aeg möödub märkamatult.
Mäng on SUPER MEGA HÜPER!!! |
Igal kampaanial on mingi eriline asi.
Spoiler 
Dead Center - iga 30 sekundi tagant tuleb hord.
Dark Carnival - "lõpmatuseni hord safe roomi ukse juures"
Swamp Fever - finaalis kaks Tanki.
Hard Rain - hästi palju Wandering Witche
The Parish - "car alarm event"
Minu arust on just see väga lahe. Täiesti vinge on lihtsalt, isegi need erilised finaalid.
Kõik meeldib absoluutselt! Versus on ka lahe, aga Scavenge on lemmik. Mmm, enda lemmik kampaania on Dark Carnival, sest seal on jube hea muusika. Hordi muusika on 5+
Muusika on üldse hea kõikjal seal muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
20.11.2009 15:12:44
|
|
|
Hard rainis pidasin ma silmas effektsed vihma ja levelite ülesehitust, et tuleb samu leveleid mööda tagasi minna.
Muusika mulle L4D2 nii väga ei meeldi, liiga country või mis iganes muusikastiil see on?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-xyx-
HV vaatleja
liitunud: 12.02.2009
|
20.11.2009 15:22:45
|
|
|
| küsiks siis mängu omanike käest, et mis mängus see uus ja enneolematu süsteem on? kas saab siis L4D1 omanikega koos mängida, nagu kunagi juttu oli? kas uisutamine on kadunud (nagu demos väga häiris)?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
20.11.2009 15:38:50
|
|
|
| -xyx- kirjutas: |
| küsiks siis mängu omanike käest, et mis mängus see uus ja enneolematu süsteem on? kas saab siis L4D1 omanikega koos mängida, nagu kunagi juttu oli? kas uisutamine on kadunud (nagu demos väga häiris)? |
Mis uisutamine, seleta täpsemalt?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-xyx-
HV vaatleja
liitunud: 12.02.2009
|
20.11.2009 16:05:06
|
|
|
| kõndimise asemel libisesid nii zombied kui inimesed, jalad liikusid küll aga aeglasemalt
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
20.11.2009 16:14:56
|
|
|
| -xyx- kirjutas: |
| kõndimise asemel libisesid nii zombied kui inimesed, jalad liikusid küll aga aeglasemalt |
Ei märganud seda demos ega ka praegu. Minuarust tõmblevad nad piisavalt palju, mille tõttu tabamine on raskem. Võrreldes esimese osaga neil ikka rohkem animatsioone, kui varem, kükitavad ja roomavad koguaeg. Vahest jooksevad mulle niimoodi kõrvale, et ei näe kus see munnraisk on, peksab ja peksab koguaeg.
Igastahes hardcore, keegi expiga mõne campi ka lõpetanud juba?
_________________ zero
viimati muutis 486 21.11.2009 00:49:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3rT6699
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2008
|
20.11.2009 23:43:25
|
|
|
hull mäng Väga rahul. Üritame kambaga realism + expert esimest kampaaniat, saime peaaegu teise safehouse, kohe kuidagi ei õnnestunud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
21.11.2009 01:23:42
|
|
|
K3rT6699, saite siis lõpuks sinna teise safehouse-i? Väga hull teema käis ikka koguaeg Kahju, et ma lõpuks lahkuma pidin. Oleks heameelega edasi madistanud.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3rT6699
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2008
|
21.11.2009 02:33:20
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
K3rT6699, saite siis lõpuks sinna teise safehouse-i? Väga hull teema käis ikka koguaeg Kahju, et ma lõpuks lahkuma pidin. Oleks heameelega edasi madistanud. |
Ei saanud sealt oli ikka tükk maad edasi veel ja väga karmid kohad...tegime nüüd siiski realism ja normal tasemega esimese kampaania ära. Teinekordki Ramones
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vinku
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2008
|
21.11.2009 16:39:18
|
|
|
Palju, palju raskem kui L4D1 kohe kindlasti. SI spawnib 2x rohkem kui esimeses. 2 Smokerit korraga nagu mida? Expert tundub vahepeal täitsa võimatu ja tuli panna madalama raskustaseme peale (isegi siis oli raske vahepeal.)
Kogu aeg sihuke madin, et lihtsalt võimas
Muusika ei ole kohe mitte kuidagi country. Trummid on tavaline hordi muusika, kuid on lisatud kampaaniale sobilik pillimuusika, nii et see lisab vürtsi. L4D1 oli kogu aeg üks ja sama jura, siin ei tüüta ära vähemasti.
L4D1 on nagunii minevik, keegi seda enam ei mängi (mina küll vähemasti.) L4D2 on ikka tõesti kümneid kordi parem.
Levelid on jah väga suured ja hästi tehtud. Pommitamine on ka huvitav viimases kampaanias.
http://www.gamespot.com/pc/action/left4dead2/review.html?tag=tabs;reviews
The Good
* New campaigns are very well designed
* Explosive new guns and deadly new melee weapons
* Scavenge mode is a great short-form Versus mode
* New survivors have more character, and new infected have fun abilities
* Realism mode delivers a new level of tension.
The Bad
* No major leaps forward in gameplay
* AI allies can still trip you up.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
21.11.2009 16:52:12
|
|
|
| Vinku kirjutas: |
The Bad
* AI allies can still trip you up. |
ja jaa... sitt AI on neil tõesti!
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vinku
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2008
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
23.11.2009 17:48:29
|
|
|
| See oleks küll FAIL kui Valve hakkaks iga aasta uue L4D järjega raha kokku kraapima. Ma tõesti loodan, et L4D2 saab sama toe nagu TF2 on saanud ja mida lubati juba L4D-le (kasvõi siis tasulise DLC näol). Igal aastal jälle uut L4D ostma ei taha hakata ja kolmanda osa eest enam ilmselt raha välja ei käiks.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
23.11.2009 19:55:06
|
|
|
nad võiksid selle realism moodi ka l4d1 panna!
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
24.11.2009 00:07:33
|
|
|
Realism on jah tegija
Aga serverid võiks korda teha. Täna proovisime tund aega kolmekesi serverit leida ja kõigis oli kas ping 300-500 või kui oli 60 siis järgnes 30sek kick
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
24.11.2009 00:18:49
|
|
|
| Kõik Campaign'd sai läbi tehtud ja põnevust jätkub rohkem kui esimeses osas. Rohkem on silma jäänud ka bugisi: Silma on jäänud Special Infected, kes käed külje peale välja sirutades kuskil kõrgel ringi uitavad, näiteks The Parish'i sillal. Hard Rain'i 3.s osas võis ühes kohas kinni jääda. Kui mängijat näiteks Charger pikali lööb korraks ja Jockey koheselt peale hüppab, siis maast ülesse tõusmise animatsioon mängib sel ajal kui Jockey juba mängijat oma bitchiks on teinud ja mööda mäppi ringi ratsutab.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timo324
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
26.11.2009 17:33:59
|
|
|
Mängul imelik viga . Peale natukest mängimist mäng lihtsalt läheb kinni . Ükskord sain ainult 30 sek mängida ja olen ka saand 30 min mängida . Se negu täiesti suvalisel hetkel teeb nii . Errorit ei tule .
Setingud low peal , windowed mode . Laggi kah pole .
Kui keegi teab mis teha et mäng niimodi end kinni ei paneks siis öelgee.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuubik
HV kasutaja
liitunud: 02.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
26.11.2009 22:48:35
|
|
|
| timo324 kirjutas: |
Mängul imelik viga . Peale natukest mängimist mäng lihtsalt läheb kinni . Ükskord sain ainult 30 sek mängida ja olen ka saand 30 min mängida . Se negu täiesti suvalisel hetkel teeb nii . Errorit ei tule .
Setingud low peal , windowed mode . Laggi kah pole .
Kui keegi teab mis teha et mäng niimodi end kinni ei paneks siis öelgee. |
Wooehaheh, ooohaeohae, ahehhaehhae, ha. See on see piratud versioonide viga dude. Mine otsi googles natuke, HV pole see paik selliste küsimuste jaoks
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vinku
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2008
|
26.11.2009 23:21:41
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| nad võiksid selle realism moodi ka l4d1 panna! |
Loota ju võib.
L4D3 - huvitav oleks mingi Pariisis Eiffeli torni crescenedo ja Venemaal talvine, külm ja meil Euroopa metsades on ka pimedal ajal päris jube
Karakterid pidid olema väga erinevatest paikadest? Ei kujuta tõesti ette.
Enne muidugi võiks L4D2 toetada natuke. L4D3 ei näe raudselt uuel aastal
Aga L4D2 on tõesti lõpmatu lõbu! Esimene tüdines kiirelt ära, aga see on kuidagi unikaalne.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
26.11.2009 23:48:36
|
|
|
Aitab küll sellest L4D vorpimisest.. tehku Episode3 valmis parem ...
2 osa on piisav küll mõneks ajaks...
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuubik
HV kasutaja
liitunud: 02.12.2007
|
27.11.2009 00:31:06
|
|
|
L4D3 oleks juba liig. Nad võiksid HL seeriat arendada, siis hiljem alles tagasi tulla left 4 deadi juurde.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
27.11.2009 00:40:31
|
|
|
veso, no ega piratud versioon ainus pole, mis lampi pangestub. Mul kah õhtu jooksul vähemalt korra lööb keset mängu deski ette ilma igasuguse veateateta.
Loomulikult sellist kala pole nagu timo324 kirjeldas, et 30sek jooksul laob kinni. Panin nüüd uue nV195.62 driveri peale. Eks näis kas on kasu - olen kuulnud, et see pidi vähe aitama selle vastu.
Selles osas olen Mafia-ga nõus, et lõpetagu see rahalüpsmine ära ja tehku E3 valmis. Üks minu oodatumaid mänge üldse . Ma saan aru, et L4D2 tehti suur mootori uuendus mida mingil põhjusel ei saanud L4D jaoks teha aga nüüd peaks ju kõik vinks-vonks olema ja võib hakata L4D2 jaoks DLC-d vorpima, mitte jälle uut mängu. Näiteks DOD:S-le tehti Source mootori upgrade ja omab kõiki selle eelised ning seda tehti täiesti tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuubik
HV kasutaja
liitunud: 02.12.2007
|
27.11.2009 00:54:58
|
|
|
Oi ma kujutan ette EP3 uuendatud mootoriga, võiks saada ka inimesi lasta läbi samamoodi, see oleks võimas (raudselt pean pettuma, sest seda ei tehta)
*soz
viimati muutis nuubik 27.11.2009 17:54:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
27.11.2009 00:59:55
|
|
|
| nuubik kirjutas: |
Oi ma kujutan ette EP3 uue mootoriga, võiks saada ka inimesi lasta läbi samamoodi, see oleks võimas (raudselt pean pettuma, sest seda ei tehta) |
Esimest korda kuulen, et mingi uus mootor peaks tulema. Siiani arvasin, et nad kavatsevad seda Source`d kuni järgmise sajandini edasi arendada.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
27.11.2009 01:08:32
|
|
|
| 486, kui võrrelda esimest source mootorit praegusega, siis vahe on nagu öö ja päev. Ehkki korrektsem oleks jah väljendada "uus source mootori versioon"
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
27.11.2009 02:49:40
|
|
|
| Kus koha pealt saab osta kõige odavamalt karbi versiooni?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
27.11.2009 11:33:47
|
|
|
| Killzone88, miks sa karbiversiooni tahad? Niikuinii peab Steami konto tegema ja key sellega siduma. Pärast jääb see karp ainult riiulikaunistuseks.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuubik
HV kasutaja
liitunud: 02.12.2007
|
27.11.2009 16:57:13
|
|
|
Hind: 625.00
Kliendihind: 655.00
haha
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
27.11.2009 18:08:04
|
|
|
| nuubik kirjutas: |
Hind: 625.00
Kliendihind: 655.00
haha  |
Paistab, et nad vihkavad kliente
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
27.11.2009 18:23:56
|
|
|
Ükskord ka mõistlik hind Eesti edasimüüja poolt (võrreldes Steami hinnaga)
Läbi Steami ostes tuleks ~600.-
Siiski endiselt on kõige mõistlikum osta 4-pakk.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
29.11.2009 15:48:46
|
|
|
Läbi steami ostes on hetkel kõvad soodukad vaadake järgi. Ise ostsin sealt nelipaki. l4d2 oli 333 EEKu ja esimene osa 90
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
29.11.2009 16:37:32
|
|
|
Nüüdseks on vähemalt kliendihind normaliseerunud
Kas keegi on juba kuskil märganud karbiversiooni Eestis? Tahaks just karbiga, kuna siis on hiljem hea vaadata, ning häid aegu meenutada...
Lisaks on mu nett sigaaeglane.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
29.11.2009 19:34:55
|
|
|
Minu arust võiks iga aast uus osa välja tulla. 20-30 euri pole küll summa, mille pärast nutta.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
30.11.2009 00:32:47
|
|
|
| Siis küll, kui see on ainuke mäng mida mängida, aga kui aastas kulutada teiste mängude peale ka raha, siis on ikka küll. Ja see maksab juba ligemale 40 € ja enam kui soodusajal mitte osta!
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
30.11.2009 14:36:32
|
|
|
Kuradi perse raisk, serveri valik on ikka täielik sitt. Ping varieerub 200 ja 1500 vahel nagu wtf? Eile sai terve päev L4D1 mängitud ja ping pea igas serveris ~50. Kurat nad L4D2 kunagi korda ka teevad või. Tänu selle mängitakse ka seda jumalast vähe, versus on peaaegu tühi. Ühest teisest foorumist lugesin, et paljud kelle ping kõrge lähevad MW2, sest see kõrge ping on ikka tõsine probleem.
Fuck you valve!
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
30.11.2009 14:52:44
|
|
|
| Tõepoolest olemasolevad ametlikud serverid pingi poolest sakivad sajaga. Campaigne tegi oma jopedega oma hostitud local serveris ja pingid olid kõigil 40-50. Ei tea kas 200-250 ping mõjutas või Survival on tõesti nii metsikult raskeks tehtud, et juba 2. minutil olid suvakal tiimil kaki püksis...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
30.11.2009 22:38:35
|
|
|
PS: V6imalik tellida Vene-keelne version (mis maksab 200krooni) . aga me ei garanterime et see version mangib normaalne Eestis.
Gamepood...
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
target
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2003

|
03.12.2009 13:14:23
|
|
|
Ühesõnaga vene-keelse versiooni cd-keyga saab inglisekeelse versiooni ära regada?
On seal üldse cd-key?
_________________ PSN: powwa25 |
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
03.12.2009 13:18:40
|
|
|
target, cd-key on jah, mille seod oma steami kontoga.
On üldse keegi proovinud, kas vene regiooni võti meil töötab ja mis keeles mäng sel juhul on?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|