Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Left 4 Dead 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2009 16:52:55 vasta tsitaadiga

ise sain odavamalt kui 400ga icon_biggrin.gif ja saaks veel
kes tahab siis kirjutage pmi


viimati muutis zpsy 16.11.2009 18:02:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2009 23:29:20 vasta tsitaadiga

When Left 4 Dead 2 will go live at Valve HQ:

# Tuesday, November 17th, 12:00 AM (midnight) Eastern Standard Time

Which translates to:

# Monday, November 16th, 9:00 PM Pacific Standard Time
# Monday, November 16th, 10:00 PM Mountain Standard Time
# Monday, November 16th, 11:00 PM Central Standard Time
# Tuesday, November 17th, 12:00 AM (midnight) Eastern Standard Time
# Tuesday, November 17th, 5:00 AM Greenwich Mean Time
# Tuesday, November 17th, 8:00 AM Moscow Time
# Tuesday, November 17th, 2:00 PM Japan Standard Time


Mis peaks siis 07:00 hommikut 17.nov meil tähendama. thumbs_up.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2009 23:51:21 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
When Left 4 Dead 2 will go live at Valve HQ:

# Tuesday, November 17th, 12:00 AM (midnight) Eastern Standard Time

Which translates to:

# Monday, November 16th, 9:00 PM Pacific Standard Time
# Monday, November 16th, 10:00 PM Mountain Standard Time
# Monday, November 16th, 11:00 PM Central Standard Time
# Tuesday, November 17th, 12:00 AM (midnight) Eastern Standard Time
# Tuesday, November 17th, 5:00 AM Greenwich Mean Time
# Tuesday, November 17th, 8:00 AM Moscow Time
# Tuesday, November 17th, 2:00 PM Japan Standard Time


Mis peaks siis 07:00 hommikut 17.nov meil tähendama. thumbs_up.gif

sama öeldi ka COD MW2st... aga mängida sain juba kella 1-2 paikku icon_smile.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loser
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006




sõnum 17.11.2009 13:21:18 vasta tsitaadiga

Toimivad? Preload võimalus oli juba pikalt ette olemas, kuskil 08.15 sain mina mängu käima. Pole paha.
E: Läbi Steami ostetud küll, ei uurinud neid kohti kust võtit odavalt saada.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 17.11.2009 18:42:45 vasta tsitaadiga

Kurat kõik serverid mingi mega läägiga icon_evil.gif thumbs_down.gif
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 17.11.2009 19:28:01 vasta tsitaadiga

Ei tea, mul pole küll probleeme olnud. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 18.11.2009 22:59:14 vasta tsitaadiga

Spitterina on versuses kõige ägedam rünnata. Chargeril ja jockel on ka omad eelised. Hard raini campaing on orginaalne ja mul lemmik. Häiriv on, et paljudes kohtades tuleb neid zombisid lõpmatuseni, see pole nagu normaalne. Samasugust jama tehti ka L4D1 custom mappidel. Parishi viimane map on ikka sitaks raske. Ime kombel suutsin üksinda helikani jõuda. Tiim polnud ka eriti suurem asi. Mu lemmik melee on katana sellega on kõige parem vehkida. Jama, et sellel mootorsael kütus nii kähku otsa saab. Parim relv on üks automaat, mida saab poolelisti zuumida. Räägiti, et granaadid ka pidid olema, kuid pole veel ühtegi leidnud. Teisi moode peale versust ja coop pole veel õieti proovinudki, sest versusest tekib selline sõltuvus, et aeg möödub märkamatult.
Mäng on SUPER MEGA HÜPER!!!

_________________
zero


viimati muutis 486 19.11.2009 14:49:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeroj
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002




sõnum 19.11.2009 09:32:40 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
miks inimesed peost tahavad osta? seal mingi kirves hind, ostke steamist, baltikumile odavam kui teistele.

Vaatasin ka et mängu alla laadides saab kähku kätte ja maksab 200-300kr vähem kui ProGames'st osta. Huvitav, kellele sellist poodi üldse vaja on? Kas sel allalaadimisel on ka mingi konks äkki, tekib kahtlus?
Iseenesest Steam suht kallis, ma usun et leiab sama hinnanumbriga mis seal eurodes ka dollarites.


viimati muutis eeroj 19.11.2009 10:05:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2009 09:50:29 vasta tsitaadiga

Ei ole mingit konksu. Ise pre-orderisin 4packi osana ja sain 400.-ga hakkama. Mängu osas nõustun 486-ga. Granaatide all mõeldi ehk M79 e. Thumper granaadiheitjat. Seda ikka vahetevahel leiab.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vinku
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2008




sõnum 20.11.2009 15:04:49 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Spitterina on versuses kõige ägedam rünnata. Chargeril ja jockel on ka omad eelised. Hard raini campaing on orginaalne ja mul lemmik. Häiriv on, et paljudes kohtades tuleb neid zombisid lõpmatuseni, see pole nagu normaalne. Samasugust jama tehti ka L4D1 custom mappidel. Parishi viimane map on ikka sitaks raske. Ime kombel suutsin üksinda helikani jõuda. Tiim polnud ka eriti suurem asi. Mu lemmik melee on katana sellega on kõige parem vehkida. Jama, et sellel mootorsael kütus nii kähku otsa saab. Parim relv on üks automaat, mida saab poolelisti zuumida. Räägiti, et granaadid ka pidid olema, kuid pole veel ühtegi leidnud. Teisi moode peale versust ja coop pole veel õieti proovinudki, sest versusest tekib selline sõltuvus, et aeg möödub märkamatult.
Mäng on SUPER MEGA HÜPER!!!


Igal kampaanial on mingi eriline asi.
Spoiler Spoiler Spoiler


Minu arust on just see väga lahe. Täiesti vinge on lihtsalt, isegi need erilised finaalid.
Kõik meeldib absoluutselt! Versus on ka lahe, aga Scavenge on lemmik. Mmm, enda lemmik kampaania on Dark Carnival, sest seal on jube hea muusika. Hordi muusika on 5+ thumbs_up.gif
Muusika on üldse hea kõikjal seal muidugi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 20.11.2009 15:12:44 vasta tsitaadiga

Hard rainis pidasin ma silmas effektsed vihma ja levelite ülesehitust, et tuleb samu leveleid mööda tagasi minna.

Muusika mulle L4D2 nii väga ei meeldi, liiga country või mis iganes muusikastiil see on?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-xyx-
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2009




sõnum 20.11.2009 15:22:45 vasta tsitaadiga

küsiks siis mängu omanike käest, et mis mängus see uus ja enneolematu süsteem on? kas saab siis L4D1 omanikega koos mängida, nagu kunagi juttu oli? kas uisutamine on kadunud (nagu demos väga häiris)?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 20.11.2009 15:38:50 vasta tsitaadiga

-xyx- kirjutas:
küsiks siis mängu omanike käest, et mis mängus see uus ja enneolematu süsteem on? kas saab siis L4D1 omanikega koos mängida, nagu kunagi juttu oli? kas uisutamine on kadunud (nagu demos väga häiris)?


Mis uisutamine, seleta täpsemalt?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-xyx-
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2009




sõnum 20.11.2009 16:05:06 vasta tsitaadiga

kõndimise asemel libisesid nii zombied kui inimesed, jalad liikusid küll aga aeglasemalt
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 20.11.2009 16:14:56 vasta tsitaadiga

-xyx- kirjutas:
kõndimise asemel libisesid nii zombied kui inimesed, jalad liikusid küll aga aeglasemalt


Ei märganud seda demos ega ka praegu. Minuarust tõmblevad nad piisavalt palju, mille tõttu tabamine on raskem. Võrreldes esimese osaga neil ikka rohkem animatsioone, kui varem, kükitavad ja roomavad koguaeg. Vahest jooksevad mulle niimoodi kõrvale, et ei näe kus see munnraisk on, peksab ja peksab koguaeg.
Igastahes hardcore, keegi expiga mõne campi ka lõpetanud juba?

_________________
zero


viimati muutis 486 21.11.2009 00:49:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3rT6699
HV kasutaja
K3rT6699

liitunud: 01.04.2008




sõnum 20.11.2009 23:43:25 vasta tsitaadiga

hull mäng icon_biggrin.gif Väga rahul. Üritame kambaga realism + expert esimest kampaaniat, saime peaaegu teise safehouse, kohe kuidagi ei õnnestunud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2009 01:23:42 vasta tsitaadiga

K3rT6699, saite siis lõpuks sinna teise safehouse-i? Väga hull teema käis ikka koguaeg thumbs_up.gif icon_smile.gif Kahju, et ma lõpuks lahkuma pidin. Oleks heameelega edasi madistanud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3rT6699
HV kasutaja
K3rT6699

liitunud: 01.04.2008




sõnum 21.11.2009 02:33:20 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
K3rT6699, saite siis lõpuks sinna teise safehouse-i? Väga hull teema käis ikka koguaeg thumbs_up.gif icon_smile.gif Kahju, et ma lõpuks lahkuma pidin. Oleks heameelega edasi madistanud.

Ei saanud icon_biggrin.gif sealt oli ikka tükk maad edasi veel ja väga karmid kohad...tegime nüüd siiski realism ja normal tasemega esimese kampaania ära. Teinekordki Ramones icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vinku
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2008




sõnum 21.11.2009 16:39:18 vasta tsitaadiga

Palju, palju raskem kui L4D1 kohe kindlasti. SI spawnib 2x rohkem kui esimeses. 2 Smokerit korraga nagu mida? Expert tundub vahepeal täitsa võimatu ja tuli panna madalama raskustaseme peale (isegi siis oli raske vahepeal.)
Kogu aeg sihuke madin, et lihtsalt võimas icon_wink.gif
Muusika ei ole kohe mitte kuidagi country. Trummid on tavaline hordi muusika, kuid on lisatud kampaaniale sobilik pillimuusika, nii et see lisab vürtsi. L4D1 oli kogu aeg üks ja sama jura, siin ei tüüta ära vähemasti.
L4D1 on nagunii minevik, keegi seda enam ei mängi (mina küll vähemasti.) L4D2 on ikka tõesti kümneid kordi parem.
Levelid on jah väga suured ja hästi tehtud. Pommitamine on ka huvitav viimases kampaanias.

http://www.gamespot.com/pc/action/left4dead2/review.html?tag=tabs;reviews

The Good
* New campaigns are very well designed
* Explosive new guns and deadly new melee weapons
* Scavenge mode is a great short-form Versus mode
* New survivors have more character, and new infected have fun abilities
* Realism mode delivers a new level of tension.

The Bad
* No major leaps forward in gameplay
* AI allies can still trip you up.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 21.11.2009 16:52:12 vasta tsitaadiga

Vinku kirjutas:

The Bad
* AI allies can still trip you up.


ja jaa... sitt AI on neil tõesti!

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vinku
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2008




sõnum 23.11.2009 17:27:44 vasta tsitaadiga

Left 4 Dead 3?
http://e4g.info/2214/left-4-dead-2-to-get-a-sequel.html

Ise loodaks küll, et Euroopas võiks tulla.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2009 17:48:29 vasta tsitaadiga

See oleks küll FAIL kui Valve hakkaks iga aasta uue L4D järjega raha kokku kraapima. Ma tõesti loodan, et L4D2 saab sama toe nagu TF2 on saanud ja mida lubati juba L4D-le (kasvõi siis tasulise DLC näol). Igal aastal jälle uut L4D ostma ei taha hakata ja kolmanda osa eest enam ilmselt raha välja ei käiks.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 23.11.2009 19:55:06 vasta tsitaadiga

nad võiksid selle realism moodi ka l4d1 panna!
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2009 00:07:33 vasta tsitaadiga

Realism on jah tegija thumbs_up.gif
Aga serverid võiks korda teha. Täna proovisime tund aega kolmekesi serverit leida ja kõigis oli kas ping 300-500 või kui oli 60 siis järgnes 30sek kick icon_mad.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2009 00:18:49 vasta tsitaadiga

Kõik Campaign'd sai läbi tehtud ja põnevust jätkub rohkem kui esimeses osas. Rohkem on silma jäänud ka bugisi: Silma on jäänud Special Infected, kes käed külje peale välja sirutades kuskil kõrgel ringi uitavad, näiteks The Parish'i sillal. Hard Rain'i 3.s osas võis ühes kohas kinni jääda. Kui mängijat näiteks Charger pikali lööb korraks ja Jockey koheselt peale hüppab, siis maast ülesse tõusmise animatsioon mängib sel ajal kui Jockey juba mängijat oma bitchiks on teinud ja mööda mäppi ringi ratsutab.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timo324
HV kasutaja
timo324

liitunud: 30.06.2007




sõnum 26.11.2009 17:33:59 vasta tsitaadiga

Mängul imelik viga . Peale natukest mängimist mäng lihtsalt läheb kinni . Ükskord sain ainult 30 sek mängida ja olen ka saand 30 min mängida . Se negu täiesti suvalisel hetkel teeb nii . Errorit ei tule .

Setingud low peal , windowed mode . Laggi kah pole .

Kui keegi teab mis teha et mäng niimodi end kinni ei paneks siis öelgee.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 26.11.2009 22:45:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Some guy found out how to fix this u just open the console and type "mat_queue_mode 0" no quotations.


Pole kindel, aga kui töötab, siis pane command konsooli.

Võetud
http://www.gamespot.com/pc/action/left4dead/show_msgs.php?topic_id=m-1-46787740&pid=937406
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 26.11.2009 22:48:35 vasta tsitaadiga

timo324 kirjutas:
Mängul imelik viga . Peale natukest mängimist mäng lihtsalt läheb kinni . Ükskord sain ainult 30 sek mängida ja olen ka saand 30 min mängida . Se negu täiesti suvalisel hetkel teeb nii . Errorit ei tule .

Setingud low peal , windowed mode . Laggi kah pole .

Kui keegi teab mis teha et mäng niimodi end kinni ei paneks siis öelgee.


Wooehaheh, ooohaeohae, ahehhaehhae, ha. See on see piratud versioonide viga dude. Mine otsi googles natuke, HV pole see paik selliste küsimuste jaoks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vinku
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2008




sõnum 26.11.2009 23:21:41 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
nad võiksid selle realism moodi ka l4d1 panna!

Loota ju võib.


L4D3 - huvitav oleks mingi Pariisis Eiffeli torni crescenedo ja Venemaal talvine, külm ja meil Euroopa metsades on ka pimedal ajal päris jube thumbs_up.gif
Karakterid pidid olema väga erinevatest paikadest? Ei kujuta tõesti ette.
Enne muidugi võiks L4D2 toetada natuke. L4D3 ei näe raudselt uuel aastal icon_wink.gif
Aga L4D2 on tõesti lõpmatu lõbu! Esimene tüdines kiirelt ära, aga see on kuidagi unikaalne.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 26.11.2009 23:48:36 vasta tsitaadiga

Aitab küll sellest L4D vorpimisest.. tehku Episode3 valmis parem ... icon_rolleyes.gif
2 osa on piisav küll mõneks ajaks...

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 27.11.2009 00:31:06 vasta tsitaadiga

L4D3 oleks juba liig. icon_razz.gif Nad võiksid HL seeriat arendada, siis hiljem alles tagasi tulla left 4 deadi juurde. icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2009 00:40:31 vasta tsitaadiga

veso, no ega piratud versioon ainus pole, mis lampi pangestub. Mul kah õhtu jooksul vähemalt korra lööb keset mängu deski ette ilma igasuguse veateateta.
Loomulikult sellist kala pole nagu timo324 kirjeldas, et 30sek jooksul laob kinni. Panin nüüd uue nV195.62 driveri peale. Eks näis kas on kasu - olen kuulnud, et see pidi vähe aitama selle vastu.

Selles osas olen Mafia-ga nõus, et lõpetagu see rahalüpsmine ära ja tehku E3 valmis. Üks minu oodatumaid mänge üldse thumbs_up.gif. Ma saan aru, et L4D2 tehti suur mootori uuendus mida mingil põhjusel ei saanud L4D jaoks teha aga nüüd peaks ju kõik vinks-vonks olema ja võib hakata L4D2 jaoks DLC-d vorpima, mitte jälle uut mängu. Näiteks DOD:S-le tehti Source mootori upgrade ja omab kõiki selle eelised ning seda tehti täiesti tasuta.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 27.11.2009 00:54:58 vasta tsitaadiga

Oi ma kujutan ette EP3 uuendatud mootoriga, võiks saada ka inimesi lasta läbi samamoodi, see oleks võimas icon_smile.gif (raudselt pean pettuma, sest seda ei tehta)

*soz icon_redface.gif


viimati muutis nuubik 27.11.2009 17:54:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 27.11.2009 00:59:55 vasta tsitaadiga

nuubik kirjutas:
Oi ma kujutan ette EP3 uue mootoriga, võiks saada ka inimesi lasta läbi samamoodi, see oleks võimas icon_smile.gif (raudselt pean pettuma, sest seda ei tehta)


Esimest korda kuulen, et mingi uus mootor peaks tulema. Siiani arvasin, et nad kavatsevad seda Source`d kuni järgmise sajandini edasi arendada.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2009 01:08:32 vasta tsitaadiga

486, kui võrrelda esimest source mootorit praegusega, siis vahe on nagu öö ja päev. Ehkki korrektsem oleks jah väljendada "uus source mootori versioon"
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 27.11.2009 02:49:40 vasta tsitaadiga

Kus koha pealt saab osta kõige odavamalt karbi versiooni?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2009 11:33:47 vasta tsitaadiga

Killzone88, miks sa karbiversiooni tahad? Niikuinii peab Steami konto tegema ja key sellega siduma. Pärast jääb see karp ainult riiulikaunistuseks.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 27.11.2009 16:55:34 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Killzone88, miks sa karbiversiooni tahad? Niikuinii peab Steami konto tegema ja key sellega siduma. Pärast jääb see karp ainult riiulikaunistuseks.
Lõpuks tuleb gamepoodi müüki! http://www.gamepood.ee/est/?page=catalog&cat=3&sub=8&let=&item=7110&UID=20091127154813213.35.170.74
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 27.11.2009 16:57:13 vasta tsitaadiga

Hind: 625.00
Kliendihind: 655.00

haha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2009 18:08:04 vasta tsitaadiga

nuubik kirjutas:
Hind: 625.00
Kliendihind: 655.00

haha icon_biggrin.gif


Paistab, et nad vihkavad kliente icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2009 18:23:56 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
Lõpuks tuleb gamepoodi müüki! http://www.gamepood.ee/est/?page=catalog&cat=3&sub=8&let=&item=7110&UID=20091127154813213.35.170.74

Ükskord ka mõistlik hind Eesti edasimüüja poolt thumbs_up.gif (võrreldes Steami hinnaga)
Läbi Steami ostes tuleks ~600.-
Siiski endiselt on kõige mõistlikum osta 4-pakk.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2009 15:48:46 vasta tsitaadiga

Läbi steami ostes on hetkel kõvad soodukad vaadake järgi. Ise ostsin sealt nelipaki. l4d2 oli 333 EEKu ja esimene osa 90 icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 29.11.2009 16:37:32 vasta tsitaadiga

Nüüdseks on vähemalt kliendihind normaliseerunud icon_biggrin.gif
Kas keegi on juba kuskil märganud karbiversiooni Eestis? Tahaks just karbiga, kuna siis on hiljem hea vaadata, ning häid aegu meenutada...
Lisaks on mu nett sigaaeglane.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 29.11.2009 19:34:55 vasta tsitaadiga

Minu arust võiks iga aast uus osa välja tulla. 20-30 euri pole küll summa, mille pärast nutta.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2009 00:32:47 vasta tsitaadiga

Siis küll, kui see on ainuke mäng mida mängida, aga kui aastas kulutada teiste mängude peale ka raha, siis on ikka küll. Ja see maksab juba ligemale 40 € ja enam kui soodusajal mitte osta!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 30.11.2009 14:36:32 vasta tsitaadiga

Kuradi perse raisk, serveri valik on ikka täielik sitt. Ping varieerub 200 ja 1500 vahel nagu wtf? Eile sai terve päev L4D1 mängitud ja ping pea igas serveris ~50. Kurat nad L4D2 kunagi korda ka teevad või. Tänu selle mängitakse ka seda jumalast vähe, versus on peaaegu tühi. Ühest teisest foorumist lugesin, et paljud kelle ping kõrge lähevad MW2, sest see kõrge ping on ikka tõsine probleem.
Fuck you valve!

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2009 14:52:44 vasta tsitaadiga

Tõepoolest olemasolevad ametlikud serverid pingi poolest sakivad sajaga. Campaigne tegi oma jopedega oma hostitud local serveris ja pingid olid kõigil 40-50. Ei tea kas 200-250 ping mõjutas või Survival on tõesti nii metsikult raskeks tehtud, et juba 2. minutil olid suvakal tiimil kaki püksis...
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 30.11.2009 22:38:35 vasta tsitaadiga

PS: V6imalik tellida Vene-keelne version (mis maksab 200krooni) . aga me ei garanterime et see version mangib normaalne Eestis.

Gamepood... icon_lol.gif

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.12.2009 13:14:23 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga vene-keelse versiooni cd-keyga saab inglisekeelse versiooni ära regada? icon_smile.gif

On seal üldse cd-key?

_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 13:18:40 vasta tsitaadiga

target, cd-key on jah, mille seod oma steami kontoga.
On üldse keegi proovinud, kas vene regiooni võti meil töötab ja mis keeles mäng sel juhul on?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Left 4 Dead 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.