|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
12.11.2009 12:07:05
|
|
|
Sorry! Ma surfisin eelpool kirjeldatud viisil terve tagasitee Riiast - Tallinna ja kordagi ei sulgenud telefon kumbagi nendest! Nett oli muidugi väga uimane aga see oli vist ühenduse probleem (Eurolines Lux Expressi WiFi)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.11.2009 12:21:56
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
tanel99, vahepeal kasutasin miskit programmi, aga see oli suhtkoht kasutu kuna näitas alati 6 pulga puhul 100%, olenemata sellest et kas telefon oli äsja laadimast võetud või juba üle päeva sees olnud.
Süsteem pole kahjuks võrreldavgi SE täpsusega, mis näitab täpset protsenti ka laadimise ajal ja on täpne igal hetkel (protsendid hakkavad langema koheselt peale laadimast võtmist, mitte alles siis kui pulgad kaduma hakkavad). |
Ise kasutan sellist vidinat, lisaks aku % dile näitab veel muid asju kah...
http://www.moubail.com/downloads/deviceinfo-widget/  |
% käitub täpselt sama moodi: kuni ees on 6 pulka näitab see 100%.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
12.11.2009 14:09:15
|
|
|
| stents kirjutas: |
Sorry! Ma surfisin eelpool kirjeldatud viisil terve tagasitee Riiast - Tallinna ja kordagi ei sulgenud telefon kumbagi nendest! Nett oli muidugi väga uimane aga see oli vist ühenduse probleem (Eurolines Lux Expressi WiFi) |
See probleem tekkiski vist peale mõnda tarkvarauuendust. Kas on muudetud telefoni mäluhaldust või midagi säärast. Lihtsalt HV foorumis surfates ei juhtu midagi, probleemid tekivad Postimehe ja muude suurte lehtedega.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
12.11.2009 15:50:17
|
|
|
| Hm... ma praegu just proovisin üle koduse WiFi ja ei mingit probleemi... muidugi ma ei viitsinud seda Postimeest väga põhjalikult lugeda aga telefoni enda brauseriga avas nii pilte kui artikleid... Opera mobilega tegi seda veelgi kiiremini! Taustal mängis player! Firmware on V31.0.101 16-09-2009 RM-356 (C) NMP
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
12.11.2009 20:11:12
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| stents kirjutas: |
| Huvitav, miks ei saa!? Paned playeri mängima ja painad seda punast nuppu - player jääb taustal mängima ja alustad netis surfamist! Raadiol on isegi menüüs valik - mängi taustal! Playeril ma millegipärast ei ole leidnud sellist... |
ta viitas sellele, et mälu saab täis ja telefon suleb automaatselt kummagi nendest. |
huvitav et mul pole sellega probleemi veel tekkinud...
aga see on tobe jah, et ei saa "mängi taustal/peida" vms. valida...isegi N82'l saab ja muusikatelefonil ei saa
igatahes mul pani kinni pleieri, kui punast vajutada...vb nüüd mingi uuema softiga saab
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
12.11.2009 20:27:34
|
|
|
| HA kirjutas: |
| striker13 kirjutas: |
| stents kirjutas: |
| Huvitav, miks ei saa!? Paned playeri mängima ja painad seda punast nuppu - player jääb taustal mängima ja alustad netis surfamist! Raadiol on isegi menüüs valik - mängi taustal! Playeril ma millegipärast ei ole leidnud sellist... |
ta viitas sellele, et mälu saab täis ja telefon suleb automaatselt kummagi nendest. |
huvitav et mul pole sellega probleemi veel tekkinud...
aga see on tobe jah, et ei saa "mängi taustal/peida" vms. valida...isegi N82'l saab ja muusikatelefonil ei saa
igatahes mul pani kinni pleieri, kui punast vajutada...vb nüüd mingi uuema softiga saab |
punase asemel vajuta keskmist nuppu siis saab ikka ju või hoia keskmist all ja vali midagi muud
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
12.11.2009 21:53:47
|
|
|
keegi kõvamees on suutnud win7 ja nokia pc suite vahel kh ühenduse luua v? endal igaljuhul ei tunne pc telefoni üldse ära ja nokia pc suitega ei toimu kh miskit telefon küll reageerib usb juhtme ühendamisel a arvutis ei juhtu miskit
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
12.11.2009 21:56:48
|
|
|
töötab nagu kulda win7 x64 ja täitsa ilma meelitamata.
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
12.11.2009 22:04:58
|
|
|
siis vist viga telefonis v selles uues softi uuenduses...
E:läpakas tundis kohe mobla ära ja kõik ok...järelikult ikka viga laua arvutis
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
12.11.2009 22:05:54
|
|
|
| Spacefly kirjutas: |
| töötab nagu kulda win7 x64 ja täitsa ilma meelitamata. |
Sama siin...
Mingeid suuri probleeme ei tekkinud..
Vsajalikud Driverid katkus endale ise alla WU`st...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pokerhentz
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2009
|
13.11.2009 12:27:02
|
|
|
tervist, nüüd siis siukene probleem tekkinud, et ekraanil tkaob kell pidevalt ära, lihtaslt jääb sinna tühi koht, kus peaks olema kell, ja kui sinna peale vajutada avaneb see koht, kus peaks olema suur kell, aga seda ka pole , mida teha?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsill
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2006
|
14.11.2009 14:46:42
|
|
|
Kui mul mälu täis saab, siis ei hakka iseenesest küll midagi sulguma, lihtsalt viskab koguaeg seda teadet ette.
Muidu tahtsin küsida, et kas kuidagi on võimalik teha nii, et java rakendused installitaks mälukaardile, mitte telefonimällu?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
14.11.2009 14:57:55
|
|
|
| tsill kirjutas: |
Kui mul mälu täis saab, siis ei hakka iseenesest küll midagi sulguma, lihtsalt viskab koguaeg seda teadet ette.
Muidu tahtsin küsida, et kas kuidagi on võimalik teha nii, et java rakendused installitaks mälukaardile, mitte telefonimällu? |
Rakendusi installides küsib ju peaaegu alati, et kummale mälule asi installida
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsill
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2006
|
14.11.2009 15:22:54
|
|
|
| Java rakendusi installides ei küsi
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
14.11.2009 18:39:26
|
|
|
Praegu viskas kaks korda HinnaVaatlusse sisselogimise peale browseri kinni. Vahemälu oli hetk tagasi kustutatud. Mälu täis teadet ette ei löönud. Seda lööb siiamaani ainult siis, kui browseris on mingi suurem leht lahti ja hakkan galeriist videot vaatama. Sel juhul keeldub video mängimisest, aga nett jääb üldjuhul käima. Peab vist hardreseti tegema.
Kopeerisin telefonist pilte ja hetk tagasi vahetas lambist esiekraanil taskulambi shortcuti muusikapoe vastu. USB juhtme eemaldamisel vahetas tagasi
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
14.11.2009 22:28:14
|
|
|
| Skynet häkib su telefoni.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
evald112
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006
|
15.11.2009 17:58:56
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
Praegu viskas kaks korda HinnaVaatlusse sisselogimise peale browseri kinni. Vahemälu oli hetk tagasi kustutatud. Mälu täis teadet ette ei löönud. Seda lööb siiamaani ainult siis, kui browseris on mingi suurem leht lahti ja hakkan galeriist videot vaatama. Sel juhul keeldub video mängimisest, aga nett jääb üldjuhul käima. Peab vist hardreseti tegema.
Kopeerisin telefonist pilte ja hetk tagasi vahetas lambist esiekraanil taskulambi shortcuti muusikapoe vastu. USB juhtme eemaldamisel vahetas tagasi  |
Kui sa oled massmälu reziimis siis kaob kaardil olevate rakenduste kasutamise võimalus ja ta eemaldab need ära. st kaart muutub telefonile kättesaamatuks.
_________________ I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused. |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
16.11.2009 22:30:21
|
|
|
mul õppis telefon uue triki ära
varem suutsin kah tummkõnesid teha-
siis nüüdm tegi nii telefon heises (normaalse valjusega) ees oli helistaja ja helitugevuse tulp (mis n'itab kõlari valjudust)
see oli aga miinimumi peal, nii kui valjemaks panid nii sikutas kohe nulli tagasi. kõne vastu võttes helistajat ei kuulnud.
muusika ja kõik mängis normaalselt - seal helivaljuduse nupp töötas- aitas restart.
järjest rohkem tundub, et töökõnedeks peab miski muu telefoni vaatama.
küll lülitub mul arvuti tööjuures välja kui telefon heliseb, äratus ja meeldetuletus tunneb kella veelvähem kui mu naine
tummkõned ja kõne mittevõimalik vastuvõtmine .
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
16.11.2009 23:11:47
|
|
|
| Oot, saan õigesti aru, et lahtised klemmid põhjustavad pigem ragisemist, kui seda, et 5 kõnet järjest ei kuule kõlarist midagi? Et viimasel juhul on hoopis softikala?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
16.11.2009 23:18:17
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
Praegu viskas kaks korda HinnaVaatlusse sisselogimise peale browseri kinni. Vahemälu oli hetk tagasi kustutatud. Mälu täis teadet ette ei löönud. Seda lööb siiamaani ainult siis, kui browseris on mingi suurem leht lahti ja hakkan galeriist videot vaatama. Sel juhul keeldub video mängimisest, aga nett jääb üldjuhul käima. Peab vist hardreseti tegema.  |
Tegin hard-reseti. Mälu vabanes veel mingi kümne MB võrra, aga browser paneb end ikkagi aegajalt kinni. Kuskil peab mingi kala olema Kas wifi ebastabiilsus võib säärast asja tekitada (meetrised kiviseinad, kaks plekkkestaga suurt ahju)? Seda esineb ka mujal kui kodus; avalikud wifipunktid, kus on rohkem kui paar wifi võrku.
Pole veel netti ja muusikapleierit koos pikemalt töös hoidnud, aga ei usu, et seegi probleem kadunud on. Peab vist järgmist tarkvarauuendust ootama.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.11.2009 00:34:49
|
|
|
| radist87, mis versioon firmware?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
17.11.2009 00:45:05
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| radist87, mis versioon firmware? |
V 31.0.101
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
17.11.2009 12:21:14
|
|
|
Dailymobile foorumist jäi selline kirje silma:
yes v40 is spotted and v40 coming in november week 2nd-4th
features:
-music widget homescreen
-kinetic scrolling
-complete bug fix
Ei jõua enam ära oodata
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
17.11.2009 17:22:51
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| McCoffin kirjutas: |
| Oot, saan õigesti aru, et lahtised klemmid põhjustavad pigem ragisemist, kui seda, et 5 kõnet järjest ei kuule kõlarist midagi? Et viimasel juhul on hoopis softikala? |
Kuidas üldse need klemmid lahti tulevad või liiguvad? Kas kuularid ja mikrofonid pole mitte fikseeritud asendis  |
kuulari klemme annab lahti tõmmata, et hoida paremat kontakti kiibiga. kuid minukogemusi mööda teeb vahest ikka seda kala, et ei kuule kui keegi helistab teist poolt, keegi oskab aidata, kuidas korda teha?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wasp13
HV vaatleja

liitunud: 28.08.2007
|
18.11.2009 11:34:36
|
|
|
Tere
Olen tagasihoidlik Garmini kasutaja ja Nokia 5800 peal on mingi vana versioon sellest, kas keegi oskab soovitad milline garmin koos eestikeelse juhäälega on praegu uuem ja töötab korralikult, kasvõi mõni lingike viiteks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
18.11.2009 12:10:21
|
|
|
| wasp13 kirjutas: |
| Tere. Olen tagasihoidlik Garmini kasutaja ja Nokia 5800 peal on mingi vana versioon sellest, kas keegi oskab soovitad milline garmin koos eestikeelse juhäälega on praegu uuem ja töötab korralikult, kasvõi mõni lingike viiteks? |
mul on 5,00,50
| tsitaat: |
Changes made from version 5.00.20 to 5.00.30:
* Provide support for Nokia 5800 (S60 touch screen). |
https://buy.garmin.com/shop/store/downloadsUpdates.jsp?product=010-10844-00&cID=138&pID=11413
keelt ei mäleta, kas tuli kuskilt eraldi laadida, garmin.ee ?
kuskil seadetes keelasin ära gps netiühenduse,
kuid garmin näitas ikka aGPS pealkirja seadmele.
sis leidsin aparaadi menüü-seaded-telefon-rakend.seaded-positsioneerimine-positsioonimisviisid- seal saab agps linnukese ära võtta.
tundub et nüüd nagu leiaks kiiremini signaali. või lihtsalt loodan. nüüd ütleb G ka et "integreeritud gps" (mitte agps).
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
18.11.2009 14:17:28
|
|
|
Vaatasin vabas mikrofonis naljakate piltide lehelülge 97. Esimesel korral laadis 3,6MB, pani pleieri kinni, laadis veel mõned sekundid ja pani browseri kinni. Teisel korral tegin eelnevalt mälu tühjaks ja pleier ei käinud. Browser sikutas alla u 9,8 MB ja sulgus. Mõlemal korral Mälu täis teadet ei andnud. Mälu oli kasutuses mingi 20 MB. Kuskil tuleb mingi pidur peale, üle mille telefon mälu kasutusele ei anna.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
18.11.2009 15:16:55
|
|
|
| kas mõnda normi freeware gps proget ei eksisteeri(va google maps) mis omaks ka mingit kiiruse ja aja kalkuleerimist?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sfxw
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2004
|
18.11.2009 19:10:48
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| sfxw, külili keerates ei lahenda seda muret? |
Kui sa laadimisvärki mõtled, siis see peenike laadimispistik tundub nii habras, et vähimagi juhtme pinges oleku korral(kasvõi enda raskuse mõjul) võib see hakata painduma. Mu autolaadija spiraaljuhe suht lühike, norm. asendis 25-30cm ja venitatult u. 50cm. Enamasti läheb seda vaja gps'i kasutamisel ja mulle meeldib püstine ekraanipilt rohkem. Samuti on telefoninumbri valimiseks nn. tärgiklahvid püstises asendis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.11.2009 20:21:25
|
|
|
| Kui autos hands-free süsteem olemas, siis oleks mõistlik see laadimisjuhe kinnitada selle aluse külge ehk.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
18.11.2009 20:43:36
|
|
|
see pealasuv laadijaauk on jah inseneriteaduse tipp. Spiraallaadijast mugavam antud aparaadiga on aga väljatõmmatava juhtmega laadija. Esiteks on kaabel peenem (paistab vähem silma) ja teiseks tõmbad niipalju välja kui vaja ja ülejäänu ei töllerda jalus.
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.11.2009 17:16:55
|
|
|
Pisike probleem: Nokia Ovi Maps 3.0's ei suuda ma koordinaatide järgi otsida.
Luup -> Address -> Options -> Search by coordinates -> klikin teksti peal -> ei suuda siin ühtegi numbrit muuta, ette jääb igas asendis 00 igas asendis.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
19.11.2009 17:35:51
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
Pisike probleem: Nokia Ovi Maps 3.0's ei suuda ma koordinaatide järgi otsida.
Luup -> Address -> Options -> Search by coordinates -> klikin teksti peal -> ei suuda siin ühtegi numbrit muuta, ette jääb igas asendis 00 igas asendis. |
Proovisin just. Kui näpuga nullide peale vajutada, siis järgmine aken lahti, kus saad siis muuta.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.11.2009 17:57:14
|
|
|
olafsand, seal ekraanil mul ei toimigi see muutmine, ilusasti tuli full-screen qwerty nähtavale kuid miski ei muuda väärtust.
edit: nojah, ainult alphanumeric keypadiga võtab numbreid vastu
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
19.11.2009 20:40:53
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
olafsand, seal ekraanil mul ei toimigi see muutmine, ilusasti tuli full-screen qwerty nähtavale kuid miski ei muuda väärtust.
edit: nojah, ainult alphanumeric keypadiga võtab numbreid vastu  |
võimalik, ei ole proovinud full qwerty`ga. Iseenesest nõme muidugi
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
20.11.2009 22:57:01
|
|
|
Niisiis, telefon tagasi soomest ja paistab, et midagi nad seal tegid, sest aku peab nüüd 3-4 päeva. Ülemus ostis ka endale, aga täpselt sama viga, et üle 24h ei taha aku kesta.
Tegin talle update ja nüüd tal mure chrysleri uconnectiga: et kui häälvalimisega helistada, siis Uconnect ühendab ennast lahti, aga kui tavapäraselt valida, või kiirklahviga, siis pole probleemi. Enda omaga proovisin ka, täpselt sama probleem.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klooose
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2007
|
22.11.2009 20:13:47
|
|
|
Otsisin siin teemas ikka korralikult, aga ei leidnud täpset vastust. Et kas display peal on veel ka mingi klaas või kui oma ekraani ära kriibin, siis pean kogu display välja vahetama? See võib olla ka silmaga nähtav, aga ma ei saa aru, pime nagu ma olen:D
Ette tänades igatahes.
_________________ Ära arva kunagi, et see on täiuslik. |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
22.11.2009 21:47:31
|
|
|
| Klooose kirjutas: |
Otsisin siin teemas ikka korralikult, aga ei leidnud täpset vastust. Et kas display peal on veel ka mingi klaas või kui oma ekraani ära kriibin, siis pean kogu display välja vahetama? See võib olla ka silmaga nähtav, aga ma ei saa aru, pime nagu ma olen:D
Ette tänades igatahes. |
Kui ekraani ära kriibid on joke. Eraldi klaasi selle peal ei ole.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
22.11.2009 22:03:22
|
|
|
radist87, Tead milline see telefon seest on? Kui ei tea siis vaata "kuulari parandus" videosid juutubist... Siis näed et displey ees on klaas mis on seotud puutetundlikusega. Seda saab vahetada....
Ebay
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klooose
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2007
|
22.11.2009 22:27:13
|
|
|
| Steff. kirjutas: |
radist87, Tead milline see telefon seest on? Kui ei tea siis vaata "kuulari parandus" videosid juutubist... Siis näed et displey ees on klaas mis on seotud puutetundlikusega. Seda saab vahetada....
Ebay |
Suured tänud!
_________________ Ära arva kunagi, et see on täiuslik. |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
22.11.2009 23:00:00
|
|
|
| Steff. kirjutas: |
radist87, Tead milline see telefon seest on? Kui ei tea siis vaata "kuulari parandus" videosid juutubist... Siis näed et displey ees on klaas mis on seotud puutetundlikusega. Seda saab vahetada....
Ebay |
Siiski pole tegu tavalise klaasiga, mille eest ära kakud ja ära vahetad. See on puutetundlik ekraan, mille vahetamine on oluliselt kallim, kui niisama korpuse klaas. Kuid jah, vahetamine on võimalik.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
22.11.2009 23:13:21
|
|
|
radist87, Loe mu postitust aeglaselt otsast lõpuni... Kuigi jah tegemist pole klaasiga jah. aga mõte jääb samaks. Ning kui uus olemas on see koduste vahendite abil tehtav...
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.11.2009 01:07:29
|
|
|
radist87, parem ikka kui ekraani vahetada.
Edit:
hea telefon on, juhuslikult sattus see pooleks minutiks ujuma mõne millimeetri jagu kõlaritepoolse küljega õlle sisse (suuremast hädast päästis see plastikust ümbris), kuid telefon ei teinud sellest väljagi. Sai pabersalvrätikuga ära kuivatatud ja kiirelt kõlarite funktsioneerimist proovitud ning siiamaani toimib edasi.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
23.11.2009 01:14:47
|
|
|
Sellepoolest on suht mõnus, et klaviatuur ei täitu taskus olles igasugu tubakasodiga. Ekraan on suhteliselt keemiakindel ka: tööl vastan kõnedele kummikindaid käest võtmata ja vaha, mis teeb tavalise plastiku pehmeks ei ole sellele märke peale jätnud.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronn
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2005
|
23.11.2009 10:35:11
|
|
|
| Huvitav kas ainult mina nii arvan et Nokia enda navigeerimis soft see Nokia maps või mis tal see uuem versioon nüüd oligi OVI, on üks täielik jura.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
23.11.2009 11:42:09
|
|
|
| ronn kirjutas: |
| Huvitav kas ainult mina nii arvan et Nokia enda navigeerimis soft see Nokia maps või mis tal see uuem versioon nüüd oligi OVI, on üks täielik jura. |
Sa pole ainuke, kes nii arvab
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
23.11.2009 12:43:50
|
|
|
Kas teile siis ei meeldigi, kui kaart keerutab ennast ekraanil vabalt valitud suunas, kolm korda sekundis
Lisaks ei ole mul siiani õnnestunud uuema versiooni kaarti täies mahus arvutist peale laadida. Praegu on peal mingi pooletoobine kaart.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
23.11.2009 17:49:49
|
|
|
Sai natuke googeldatud ja leidsin siis sellise teema: http://www.zshare.net/download/6784137241b7c9b8/
Sellega tekkis vasakusse serva ülevalt alla keritav riba, mis sisaldab praktiliselt kõiki vajaminevaid shortcut`e. Et asi toimima hakkaks ja riba nähtav oleks, siis tuleb peale teema installi ja valimist aktiivseks teemaks ka avakuva teemaks valida Orange. Väga 5 lahendus mu meelest seniks, kui uue updatega asi selliseks tehakse ka Nokia enda poolt
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|