Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N900 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 17:19:30 vasta tsitaadiga

Kahtlen, nad mõtlesidki teha rohkem sellist pocket-sized notebooki, pole raske panna seda keerama(nii homescreene kui muid), see oli nende poolt arvatavasti strateegiline otsus.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2009 01:29:38 vasta tsitaadiga

Kogu paanika selle külili asendi kohta, kasutage veidi rohkem kui paar minutit seadet, mõistate, et polegi nii hull. Tahad niiväga vertikaalset asendit, mudi natuke seda shelli, opensource ju icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2009 13:58:53 vasta tsitaadiga

Maitse asi, mina soovitaksin isikliku kogemuse põhjal siiski n97, uus firmware 2.0 tegi asja väga kiireks nii,et enam ei pea ka seda kartma. Telefon mahub ilusti ühte kätte ning on mugav. Muide järgmine aasta pidi n900 mini ka välja tulema. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.11.2009 15:32:02 vasta tsitaadiga

Kui firmware tegi N97 kiiremaks siis oluliselt võimekama rauaga N900 peaks ju veelgi kiirem olema icon_razz.gif

Ise siiski hetkel ei näe konkurenti n900'le, peamiselt tänu tolle Maemo platformile mida saan täpselt vastavalt enda vajadustele modida nagu isu tuleb. Pea täielikult avatud, jooksutab sama OS'i mida lauamasin ning on suhteliselt tuttava ülesehitusega, mida enamat võiks üks asjaarmastaja häkker tahta icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2009 18:23:07 vasta tsitaadiga

Seda küll, kui plaanid telefoni kasutada ainult kahe käega ,muidu jääb ta natuke suureks. Olin ise ka vaimustunud sellest kuni sain demo telefoni proovida, 2h piisas, et langetada oma otsus. Seega kui võimalik proovi ennem seda natuke, kasvõi näpi EMT või Elisa esinduses ja mõtle kuidas sa taga igapäevaselt hakkama saad. Aga maitse asi nagu öeldakse.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002




sõnum 02.11.2009 23:58:24 vasta tsitaadiga

overgrow kirjutas:
Seega kui võimalik proovi ennem seda natuke, kasvõi näpi EMT või Elisa esinduses ja mõtle kuidas sa taga igapäevaselt hakkama saad. Aga maitse asi nagu öeldakse.


Kas proovimudelid on kuskil esindustes näppimiseks väljas juba?

_________________
Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 10:31:12 vasta tsitaadiga

Vist mitte, asi pole veel müügis
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 13:16:59 vasta tsitaadiga

USA ajalehed pajatavad tekkinud "delayst" - kas see siiamaile ka mõikab?
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.11.2009 13:31:20 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=V6JfxdWg0HI

Graafika võimsusest ei paista puudust tulevat icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 04.11.2009 19:22:42 vasta tsitaadiga

Kes tahavad Live demo näha siis siin saab:

http://v6sa.itcollege.ee/shared/Estobuntu/Plakat_07-10-2009/plakat.png

_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 10.11.2009 12:45:10 vasta tsitaadiga

11:40 10.11.2009
N900 tarneid alustati.
Info pärit The Way We Live Next 3.0 twitteri voogudest.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 10.11.2009 19:19:13 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Kogu paanika selle külili asendi kohta, kasutage veidi rohkem kui paar minutit seadet, mõistate, et polegi nii hull. Tahad niiväga vertikaalset asendit, mudi natuke seda shelli, opensource ju icon_wink.gif

Jah, sest normaalne inimene ostab endale kasutamiseks telefoni, mille kallal tuleb hakata programmeerimisoskust lihvima
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 15.11.2009 19:00:04 vasta tsitaadiga

Normaalne inimene ostab endale 1-2K hinnaklassis telefoni, mitte N900 icon_razz.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2009 19:09:09 vasta tsitaadiga

kami kirjutas:
d3t kirjutas:
Kogu paanika selle külili asendi kohta, kasutage veidi rohkem kui paar minutit seadet, mõistate, et polegi nii hull. Tahad niiväga vertikaalset asendit, mudi natuke seda shelli, opensource ju icon_wink.gif

Jah, sest normaalne inimene ostab endale kasutamiseks telefoni, mille kallal tuleb hakata programmeerimisoskust lihvima

Normaalne inimene teeb vahet telefonil ja mobiilsel internetiseadmel icon_wink.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxakas
HV vaatleja


liitunud: 20.02.2002




sõnum 15.11.2009 22:40:09 vasta tsitaadiga

Ehki normaalne inimene ei kipu liialdama, tuleb nentida, et arvestades seda, et seadmel jookseb peal Maemo OS, mis ei põhine linuxil, vaid on ise üks Debiani variant, siis tegemist on juba pigem läpakaga, mis mahub taskusse icon_cool.gif. Mõtle ise, mis võimalusi sa selle seadmega saad kasutada: OpenOffice programmid - ise loed, redigeerid jne.. oma dokumente, samuti on ju võiumalik kasutada paljusid linuxi enda programme. thumbs_up.gif
_________________
Mis on lubatud mulle ei pruugi olla lubatud sulle ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.11.2009 02:34:17 vasta tsitaadiga

On ka võimalik ise neid juurde kirjutada banana_dance.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 16.11.2009 10:26:59 vasta tsitaadiga

raxakas kirjutas:
Ehki normaalne inimene ei kipu liialdama, tuleb nentida, et arvestades seda, et seadmel jookseb peal Maemo OS, mis ei põhine linuxil, vaid on ise üks Debiani variant, siis tegemist on juba pigem läpakaga, mis mahub taskusse icon_cool.gif.


mh?

_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxakas
HV vaatleja


liitunud: 20.02.2002




sõnum 16.11.2009 11:27:02 vasta tsitaadiga

www.gsmarena.com/nokia_n900_is_shipping_now_nokia_x6_expected_to_follow_soon-news-1244.php

Minu teave pärines sealt icon_rolleyes.gif

_________________
Mis on lubatud mulle ei pruugi olla lubatud sulle ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 16.11.2009 11:38:51 vasta tsitaadiga

raxakas kirjutas:
www.gsmarena.com/nokia_n900_is_shipping_now_nokia_x6_expected_to_follow_soon-news-1244.php
Minu teave pärines sealt icon_rolleyes.gif


po-angliiski vaja selgeks teha siis -
The N900 runs Nokia's Maemo OS, which isn't "Linux-based" like some other OSes - it is Linux, a fork from Debian, actually.

aga noh, veebikirjanike pedelauseehitused vahepeal ajavad ka helgeimad pead segadusse.

_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eemeez
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2009




sõnum 16.11.2009 14:51:00 vasta tsitaadiga

Mitte just kõige parem review: http://am.ee/node/863
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 16.11.2009 21:25:52 vasta tsitaadiga

Eemeez kirjutas:
Mitte just kõige parem review: http://am.ee/node/863


selle kirjatüki kohta review ei ütleks, pigem mingi lühikogemuslik blogiparagrahv.

_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2009 15:42:42 vasta tsitaadiga

Nii, on juba müügil ka kuskil või käib ikka ainult verbaalne kiimlemine?
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2009 16:35:38 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:
Nii, on juba müügil ka kuskil või käib ikka ainult verbaalne kiimlemine?


Homme peaks Starcom-is müügile tulema.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 20.11.2009 20:45:05 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
On ka võimalik ise neid juurde kirjutada banana_dance.gif

Symbianile kah, ju. Või, okei. Et ikka täismõõduslist programmi kirjutada pead selle saama allkirjastatud SymbianSigned poolt jne. Aga see on vb pigem hea, kui halb ju.

Aga ma ei taha öelda, et Symbian on parem icon_smile.gif Kindlasti olen Maemost rohkem huvitatud. Kahju ainult et mulle N97 rohkem meeldib. Kuidagi sümpaatsem tundub. Kuigi, tõsi, nii riistvara kui, mis siin salata, ka tarkvara on iganenud võrreldes N900-ga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2009 12:27:41 vasta tsitaadiga

Arvutimaailm teab pajatada: N900 hind saab olema ca 8000-8500.
Starcomis pakutakse 9,4k eest...
Nokia peakontor räägib, et 1 detsember alles Eestisse midagi müüki saadetakse...
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.11.2009 12:40:08 vasta tsitaadiga

Kui 1 dets kohale jõuab on ju suht hea, UK'sse pidi jõudma vist 1 päev varem, ehk 30 nov icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2009 12:43:07 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Kui 1 dets kohale jõuab on ju suht hea, UK'sse pidi jõudma vist 1 päev varem, ehk 30 nov icon_smile.gif

Päev varem pidi jah kohale jõudma, aga müüki arvati reaalselt jõudvat 1 detsember. Ei oska nüüd arvata, kas minna Soome tooma või mitte, sealne kolleeg juba edvistas.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
person
HV vaatleja

liitunud: 02.06.2009




sõnum 28.11.2009 23:27:35 vasta tsitaadiga

Solarises EMT esinduses oli näppimiseks eksemplar väljas (kuni ära varastati). Tundus kobakas küll... Kui sellest only landscapest häda pole, siis tuleb siiski ära osta. Karm masin...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2009 14:58:56 vasta tsitaadiga

Kui praegu on ainult mõned asjad, mis N900-jal tätavad portree moodis, siis järgmise update-ga see muutub.
Nokia N900 järgmise updatega tuleb kaasa täielik portree UI.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
person
HV vaatleja

liitunud: 02.06.2009




sõnum 30.11.2009 18:47:41 vasta tsitaadiga

Käisin täna esindustes (Solaris, Viru Keskus), kuna 30.11 pidi N900 müüki tulema. Mida aga polnud, see oli N900... ja mis oli?... uimased netis surfavad ükskõiksed klienditeenindajad, isegi uusi lubadusi ei viitsitud anda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.12.2009 13:26:22 vasta tsitaadiga

Online poodides tundub olevat release date lükatud 31/12/09 peale icon_sad.gif

[edit]
http://kauppa.nokia.fi/nokia-fi/product.aspx?sku=6958193&culture=fi-FI#__anchor_ProductSelector
Nokia Online Kauppa tiedottaa: N900 tilausten toimitukset viikolla 50.
Nokia Online väljamõeldud teavitab: N900 tellimuste tarned nädalal 50.

Ehk siis järgmine nädal peaks vist Nokia enda online poodidesse jõudma, vast siis nädala-paari jooksul ka kohalikesse.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madboy
HV kasutaja
madboy

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2009 14:01:31 vasta tsitaadiga

Helistasin Elisasse, need ikka vapralt väidavad, et homme on kohal...tahaks näha...
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.12.2009 14:08:48 vasta tsitaadiga

"Kohal" ja "müügis" on üldjuhul kaks eri asja.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanusa
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2007




sõnum 01.12.2009 22:16:21 vasta tsitaadiga

Tänane info Helsingi Nokia Flagship Store poest - konteiner mobiiltelefonidega on hilinenud päeva võrra ja N900 saabub müügile homme. Hind 579€. Teistel edasimüüjatel tuleb müüki 04/12. Siia müügile saabumine on tõenäoliselt seotud eespoolmainitud konteiner saabumisega. Solarise Nokia esindusnurgas öeldi müügihinnaks müstilise 10k. Ei ole nii rikas et Eestist asju osta, peab taas sõitma Soome...
Telefonist kah. Harjumatult suurevõitu tundus kuid kasutada oli küllaltki mugav. Esmapilgul võõras oli ka programmide paralleelse jooksutamise võimalus kuid ega N900polegi ju midagi muud kui helistamisvõimalusega internetiseade. Püstiasendis programmide jooksutamise võimalus on juba sisse ehitatud kuid ilmselt alles testfaasis ja aktiveeritakse ilmselt lähima tarkvarauuendusega. Kuna tegu linuxiga (Debian) siis on juba üles leitud viis seda aktiveerida (http://www.gsmarena.com/nokia_n900_ui_portrait_mode_enabled_coming_to_you_soon-news-1288.php)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 00:51:58 vasta tsitaadiga

EMT on oma talvises reklaamibukletis hinnaks pannud 8,5k, see Solarise esindus on lambaid täis.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanusa
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2007




sõnum 02.12.2009 12:54:36 vasta tsitaadiga

On see reklaambuklett kuskil netis ka juba üleval?

Kes soome keelt mõistav võib lugeda värsket arvustust N900 kohta: http://www.puhelinvertailu.com/uutiset.cfm/2009/11/30/testissa_nokia_n900_aito_mobiilitietokone_seka_hyvassa_etta_pahassa
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 16:14:12 vasta tsitaadiga

jaanusa kirjutas:
On see reklaambuklett kuskil netis ka juba üleval?

Kes soome keelt mõistav võib lugeda värsket arvustust N900 kohta: http://www.puhelinvertailu.com/uutiset.cfm/2009/11/30/testissa_nokia_n900_aito_mobiilitietokone_seka_hyvassa_etta_pahassa


Netis ei ole, aga topeltpluss kliendile tuli see koju postkasti.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanusa
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2007




sõnum 02.12.2009 17:13:49 vasta tsitaadiga

EMT-l hind lõpuks üleval - kliendile 8990, tavahind 9490. Huvitav, mainitakse mingit soodushinda ka N900-le detsembrikampaania ajal:
http://www.emt.ee/wwwmain?screenId=content.private&componentId=ContentProviderComponent&pageId=386303&menuId=167&language=EST.
Elisal hetkel veel hinda polnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.12.2009 17:16:58 vasta tsitaadiga

Just helistasin ja sain teada, et üheski emt esinduses koha peal seda hetkel veel ei ole icon_sad.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madboy
HV kasutaja
madboy

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 17:24:05 vasta tsitaadiga

Helistasin Elisase ka...sealt öeldi, et vahelaos on olemas ja homsest veetakse poodidesse laiali icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.12.2009 17:29:21 vasta tsitaadiga

Solarisesse pidi jõudma nädala lõpus, muudesse kohtadesse nädala-paari jooksul.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overgrow
HV kasutaja
overgrow

liitunud: 03.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2009 18:51:29 vasta tsitaadiga

ma hoiatan tõesti enne kui ostate -proovige natuke, tegemist on väga suure telefoniga (st võiks isegi öelda interneti tabletiga, millega saab helistada) kui teid ei häiri, et telefoni 99% ajast peate 2 käega kasutama siis ostke
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 16:38:17 vasta tsitaadiga

Elisas on igatahes kohal, 2tk sai kätte kohe - hind oli ärikliendile meeldiv 7,9k+km
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 22:48:35 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:
Elisas on igatahes kohal, 2tk sai kätte kohe - hind oli ärikliendile meeldiv 7,9k+km

Ebameeldiv ju, see teeb 9.5k letihinnaks, EMT pakub ärikliendile 600.- odavamalt.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madboy
HV kasutaja
madboy

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2009 23:30:51 vasta tsitaadiga

Elisas kliendihind 7990.- koos käibega. Mina ostsin vähemalt selle hinnaga. Natuke kobakas on aga mind väga ei häiri. Esmamulje on päris hea. Täna oli saadaval Lasnamäe ja Kristiine Elisas. Homme peaks ka mujale jõudma.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanusa
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2007




sõnum 04.12.2009 11:29:03 vasta tsitaadiga

madboy kirjutas:
Elisas kliendihind 7990.- koos käibega. Mina ostsin vähemalt selle hinnaga. Natuke kobakas on aga mind väga ei häiri. Esmamulje on päris hea. Täna oli saadaval Lasnamäe ja Kristiine Elisas. Homme peaks ka mujale jõudma.


Elisal pole kodulehel hindagi väljas aga juba müüvad. Kas siinmüüdav on Skandinaavia (täpitähed klaviatuuril) või Euroopa (ilma täpitähtedeta) versioon?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 04.12.2009 11:46:18 vasta tsitaadiga

Väidetavalt osteti Solarise EMT esindusest moblad ära paari tunni jooksul ning järgmised tulevad poodidesse järgmine nädal icon_sad.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madboy
HV kasutaja
madboy

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2009 12:11:13 vasta tsitaadiga

jaanusa kirjutas:

Elisal pole kodulehel hindagi väljas aga juba müüvad. Kas siinmüüdav on Skandinaavia (täpitähed klaviatuuril) või Euroopa (ilma täpitähtedeta) versioon?


Täitsa täpitähtedega on. Aga esimene probleem mis avastasin on see, et ma ei saa panka mobiili id'ga. Ega keegi siin ravi ei tea selle vastu? Pean Elisat ka tüütama selle teemaga.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2009 16:58:14 vasta tsitaadiga

Järgmine bugi - Skype üle 3G jookseb, Toyota sisseehitatud HF seda aga miskipärast edastada ei oska. Huvitaval kombel ei oska ka tavakõne edastada, müstika täielik.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
person
HV vaatleja

liitunud: 02.06.2009




sõnum 05.12.2009 23:20:17 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on mingi idee, kuidas Symbianiga Nokiast SMS sõnumid N900-sse kolida. See on Nokial vastik komme, mitte mõelda kolimise peale. Kunagi kui kolisin E-seeria peale kaotasin kõik SMS-id. Paistab et sel korral juhtub sama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N900 mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.