Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 15:12:00 vasta tsitaadiga

filoloogina tean täpselt mida tähendab sõna norm
ka ÕS annab sellele üks üheselt vaste, kui tänapäevaseid enam lugeda ei oska siis 60 ndad 70 ndad jne
näiteks kui sa lähed restorani siis antakse sulle praad normi järgi. seega toimib ka kõu võrk normeeritult, ehk kui on 960 megabitti ring on 120 füüsilist mega näopeale. kliente on ütleme 50 tuhat. neist pidevalt on netis üteleme 10 tuhat, siis jagame 120 füüsilist mega 10 000 peale ära saame 0,012 megabaiti
ja see 0,012 ongi kõu norm.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 15:17:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja see 0,012 ongi kõu norm.



seda on palju veel..arvuta uuesti.

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 17:23:01 vasta tsitaadiga

kas see uus kast (C-Motech CNR 680W) on millegi poolest parem ka kui letis müügil olev wifiga seade?

ja kas üleeelmist (Axesstel MV410) on üldse kuskilt võimalik saada enam?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 17:32:41 vasta tsitaadiga

MV410 pidi tundlikum olema. Seda väideti klienditeeninduses. Juurde seda mudelit enam ei tulevat.
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 18.11.2009 18:03:06 vasta tsitaadiga

Midagi toimub hetkel neil seal:

Selline peaks olema internet ikka.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 18:37:54 vasta tsitaadiga

No mis ulme seade ja piirkond see veel on, et sääraseid kiiruseid näeb icon_eek.gif Mul on siin parimatel suvepäevadel olnud vaid 1.6Mb/s
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 18.11.2009 19:05:33 vasta tsitaadiga

RvD kirjutas:
No mis ulme seade ja piirkond see veel on, et sääraseid kiiruseid näeb icon_eek.gif Mul on siin parimatel suvepäevadel olnud vaid 1.6Mb/s

Tallinn ja MV410 ilma väliantennita ja üks arvuti istub läbi Wifi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 19:12:45 vasta tsitaadiga

huvitav, et mul ping parem aga upload pole veel kunagi üle 0.7Mb/s olnud.
Ju siis masti kala vms
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2009 13:32:12 vasta tsitaadiga

Hmm, selliseid numbreid näen küll ainult öösel alates kella 2st või nii.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 19.11.2009 14:25:44 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Hmm, selliseid numbreid näen küll ainult öösel alates kella 2st või nii.

Ma näen neid kas siis hommikuti või öösiti, päeval selliseid tavaliselt ette ei tule.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maailm
Piiratud kasutaja
Maailm

liitunud: 29.10.2009




sõnum 20.11.2009 20:13:17 vasta tsitaadiga



Sai kah KÕU-ga liitutud icon_smile.gif Lähim mast on 8km , seda siis selle kõu24 seadmega. Täna sai ära otsitud ka suundantenn, homme proovib sellega ka.

_________________
Pokkerit mängid aga rakeback ei saa? Liitu!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 21.11.2009 07:25:35 vasta tsitaadiga

see tundub olema vanema koduseadme absoluutne lagi
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 21.11.2009 08:54:13 vasta tsitaadiga

kui sa selle seadme prügikasti viskaks ja uut prooviks, siis sa näeks seal uue seadme absoluutset lage ma arvan icon_wink.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2009 12:24:52 vasta tsitaadiga

Kiirus on küll märkimisväärne, aga ping on veel törts nigel icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maailm
Piiratud kasutaja
Maailm

liitunud: 29.10.2009




sõnum 21.11.2009 13:57:34 vasta tsitaadiga



Ilma antennita jätkuvalt icon_smile.gif
Ja ruuter.ee andmetel: 1405.5 Kbit/sec

Lausa imeline icon_smile.gif

_________________
Pokkerit mängid aga rakeback ei saa? Liitu!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 21.11.2009 14:59:16 vasta tsitaadiga

ISP: Elion Enterprises Limited ?!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gne
HV kasutaja
gne

liitunud: 31.12.2003




sõnum 21.11.2009 16:40:51 vasta tsitaadiga

Aidake hädast välja:
Kas selline nõukaantenn
Spoiler Spoiler Spoiler
sobiks kõule lisaantenniks?
Kui jah siis kuidas ma pagana pihta seda ühendama pean? Pilt
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Põhjaka toit
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 21.11.2009 18:30:38 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
ISP: Elion Enterprises Limited ?!

Tal vist 1Mbit Elioni WiMax siis, mitte KÕU.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 21.11.2009 18:50:25 vasta tsitaadiga

mis seal vahet, mis ta on, peaasi, et kõmiseb icon_lol.gif
Omal hetkel EMT selline:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maailm
Piiratud kasutaja
Maailm

liitunud: 29.10.2009




sõnum 22.11.2009 00:11:44 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
urri kirjutas:
ISP: Elion Enterprises Limited ?!

Tal vist 1Mbit Elioni WiMax siis, mitte KÕU.


Kõu ikka icon_smile.gif Ei tea jah mis elioni teemat loobib...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 22.11.2009 09:09:08 vasta tsitaadiga

Duckhead, tundub et sa siis oled kohas kus emt kõmiseb
kasutaks isegi, kuid Kuusalu külje all ei kõmise emt kohe mitte
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.11.2009 11:14:04 vasta tsitaadiga

urri: OT: Sinu võlusõnaks on 3G-väliantenn, mille oled omal maja katusele paigaldanud. icon_wink.gif
Näiteks selline siis:
http://www.tehnoturg.ee/EE/3875/PAN06
-----------------------------------------
gne: Seda, nõuk. antenni saab täiesti kasutada, aga täitma pead 2 tingimust:
A) Pead kusagilt saama / või ise tegema U-aasa, mis on 300/50 oomi ja mis kinnitatakse "selle väänatud" elemendi mutrite alla kinni.
B) "Mustas karbis" asuva antennivõimendi viskad minema ja tood 50-oomilise kaabli otse KÕU-seadmesse.

Aga muidu on sel antenni päris mitu head omadust.
- Suur võimendustegur.
- saab väga täpselt saatemastile suunata.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 12:20:59 vasta tsitaadiga

Täna lippab päris hästi. icon_razz.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 22.11.2009 14:25:08 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Täna lippab päris hästi. icon_razz.gif

No pühapäeva hommik ja enamus koolijütse alles magab. icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 15:00:39 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Ping on täna kuidagi kahtlaselt hea ja ega netil ka väga viga ole icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 22.11.2009 15:18:36 vasta tsitaadiga

Minu keskmine üldiselt:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 22.11.2009 17:57:29 vasta tsitaadiga

tahanteada, krt oled sa loll või oledki loll beer_yum.gif icon_rolleyes.gif
3G-ga pole Kuusau lähistel veel midagi pistmist
on proovitud igati - ei midagi, seega - pole ka miskit abi ka pakutud väliantennist
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2009 18:38:58 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
on proovitud igati - ei midagi

mis siis.. antenni võid ju ikkagi püsti panna w00t.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
creepyguy4
HV kasutaja
creepyguy4

liitunud: 29.10.2008




sõnum 22.11.2009 22:02:47 vasta tsitaadiga

Täna oli jahm erakordelt kiire.Download võttis vahepeal isegi 10 mb/s sisse icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gne
HV kasutaja
gne

liitunud: 31.12.2003




sõnum 22.11.2009 23:48:29 vasta tsitaadiga

tahanteada, tänud!
_________________
Põhjaka toit
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vaikeboa
HV vaatleja
vaikeboa

liitunud: 10.11.2009




sõnum 23.11.2009 00:36:12 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
RCC: Mida rohkem Eesti Energia ise ressursse kasutab ja veel rohkem kasutama hakkab, seda v2hem j22b "laiatarbele".


KÕU loodi küll ja EE vajadusi silmas pidades. Lisaks loodi sellele ka nii öelda kliendi pool,et see maksaks teenust kasutades kinni televõrgu prjekti. Kuna aga algselt plaanitud projekt EE siseselt ei käivitunud siis jäi asi pooleli ja edasi arendatakse KÕU-st ainult kliendi poolt. EE ise kasutab KÕU-d väga minimaalselt, kogu kauglugemine toimib ja jääb toimima üle GSM võrgu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2009 12:37:30 vasta tsitaadiga

vaikeboa kirjutas:
tahanteada kirjutas:
RCC: Mida rohkem Eesti Energia ise ressursse kasutab ja veel rohkem kasutama hakkab, seda v2hem j22b "laiatarbele".


KÕU loodi küll ja EE vajadusi silmas pidades. Lisaks loodi sellele ka nii öelda kliendi pool,et see maksaks teenust kasutades kinni televõrgu prjekti. Kuna aga algselt plaanitud projekt EE siseselt ei käivitunud siis jäi asi pooleli ja edasi arendatakse KÕU-st ainult kliendi poolt. EE ise kasutab KÕU-d väga minimaalselt, kogu kauglugemine toimib ja jääb toimima üle GSM võrgu.


Ei kasuta EE seda kõud midagi nii minimaalselt, töö tegemiseks kasutavad nad seda küll.
Tean seda kuna tuttav töötab seal.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaikeboa
HV vaatleja
vaikeboa

liitunud: 10.11.2009




sõnum 23.11.2009 18:43:37 vasta tsitaadiga

Ei hakka "targematega" vaidlema icon_biggrin.gif . Vaikeboa on kahjuks või õnneks selle asjandusega väga tihedalt seotud. icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.11.2009 18:57:09 vasta tsitaadiga

Tegelikult ega siin midagi vaielda pole - rääkigu KÕU-Fännid mida tahes. icon_biggrin.gif

Televõrgu kodulehel on selgelt kirjas, et kes on Televõrgu peremees / omanik ning kelle tööülesannete täitmine on Prioriteet. icon_wink.gif
"Kasutades ära olemasolevaid eeliseid kasvatada ettevõtte väärtust osutades teenuseid, mis aitavad Eesti Energial muutuvas turusituatsioonis säilitada vanu ja võita juurde uusi kliente."
http://www.televork.ee/index.php?menuID=210|287|289

Ja kui seda Missiooni-ülesannet ei täideta, siis viskab Sandor Liive selle Televõrgu "tänavale". icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wifi.ee
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2006




sõnum 23.11.2009 19:30:37 omad joped vasta tsitaadiga

On nähtud energeetikuid kelle arvutis lendab Kõu rakett ka seal kus teistel tilgub.
Oma sägad trollis ei trügi . Kui palju on aknaid ja laudu EE büroos?

_________________
WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2009 20:50:45 vasta tsitaadiga

EE büroos kasutatakse kõu raadioühendust? Kahtlen selles sügavalt.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2009 20:52:44 vasta tsitaadiga

masendav kui palju eesti kraami seederid torrent võrgus peituvad kou.ee ja televork.ee ip taha
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maailm
Piiratud kasutaja
Maailm

liitunud: 29.10.2009




sõnum 23.11.2009 23:44:23 vasta tsitaadiga

Mina viin homme-ülehomme oma kõu tagasi :S masendav kuidas kortermaja katusel oleva antennigagi on ühenduse kiirus 0,1-0,3mb/s :S
_________________
Pokkerit mängid aga rakeback ei saa? Liitu!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2009 23:45:47 vasta tsitaadiga

Maailm kirjutas:
Mina viin homme-ülehomme oma kõu tagasi :S masendav kuidas kortermaja katusel oleva antennigagi on ühenduse kiirus 0,1-0,3mb/s :S


Kus sa täpselt paikned? Äkki on signaali leviga mingi tõsine probleem.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maailm
Piiratud kasutaja
Maailm

liitunud: 29.10.2009




sõnum 24.11.2009 01:04:21 vasta tsitaadiga

Mina paiknen kärknas, (tartust 10km), lähim mast 8km, suunasin masti poole ja midagi :S masendav icon_smile.gif
_________________
Pokkerit mängid aga rakeback ei saa? Liitu!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2009 01:20:47 vasta tsitaadiga

Ahaa - aga on sul sinna masti otsenähtavus? Mul käib signaal üle küngaste ja altpoolt mägesid aga nii nigelaid kiiruseid küll ei näe.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2009 01:33:51 vasta tsitaadiga

Maailm kirjutas:
Mina paiknen kärknas, (tartust 10km), lähim mast 8km, suunasin masti poole ja midagi :S masendav icon_smile.gif


Kas ainult suunasid antenni? Kaheksa kilomeetrit on piisav maa, et suundantenn mastist raudpolt mööda vaataks. Kompassi ja krammhaaval liigutamisega annab asi päris ilusti paika mängida

Endal annab suundantenniga Käreverest vana koduseadmega Voldi mast säärast kiirust.


Kui Vedu mast ikka umkinni on, proovi ka Tartu ja Voldi maste. Endal andis ka Tartu päris häid tulemusi.


Igaks juhuks küsin üle. Kas kasutusel on 50 oomine kaabel, mille pikkus jääb alla kümne meetri ja mille otsas asetsev antenn asetseb risti maaga?

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 24.11.2009 03:07:34 vasta tsitaadiga

Maailm kirjutas:
Mina paiknen kärknas, (tartust 10km), lähim mast 8km, suunasin masti poole ja midagi :S masendav icon_smile.gif

http://kou.televork.ee/index.php
Sealt saad leida üles lähima masti omale ja mis kraadide all see mast on, selle abil saad ka paremini antenni seadistada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2009 12:18:07 vasta tsitaadiga

keegi MV410 ei müü ära?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maailm
Piiratud kasutaja
Maailm

liitunud: 29.10.2009




sõnum 24.11.2009 19:03:20 vasta tsitaadiga

Sai täna tagasi viidud, 30-ndal pidi mingi uus seade tulema, mis vabalt 10-15km kaugusele ära võtab ilma lisaantennita icon_smile.gif Eks proovib siis toda icon_smile.gif
_________________
Pokkerit mängid aga rakeback ei saa? Liitu!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MENACE
HV vaatleja

liitunud: 14.01.2006




sõnum 25.11.2009 22:20:54 vasta tsitaadiga

juba 4-5 päeva on selline probleem et tihti kaob internet. Varem kõik töötas normaalselt. Ei saa aru võib olla see on minu viga?



Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unn
HV kasutaja


liitunud: 16.05.2002




sõnum 26.11.2009 00:39:16 vasta tsitaadiga

See ongi uuemate sarvikute (Kõu24) tüüpviga millele EE midagi mõistlikku kosta ei oska vaid soovitab selle teadmisega edasi elada icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2009 12:56:02 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

24/7 võiks siuke olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 30.11.2009 16:23:31 vasta tsitaadiga

Uus seade väljas:
http://www.kou.ee/index.php?id=183
NB! Antud seadet saab soetada ainult KÕU12 paketiga.
D:
Winterwind kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

24/7 võiks siuke olla icon_biggrin.gif

Ojaa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maailm
Piiratud kasutaja
Maailm

liitunud: 29.10.2009




sõnum 30.11.2009 16:25:32 vasta tsitaadiga

Uus seade taga icon_smile.gif Kõu12 siis.

_________________
Pokkerit mängid aga rakeback ei saa? Liitu!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.