Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2009 21:17:40 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
üks asi mis cod4'jas häiris ja nüüd veel topelt häirib on double p90 thumbs_down.gif ja naadi laskaja oleks ka võinud välja jätta. icon_wink.gif


Dual P90 on täiesti double facepalmi vääriline lisand mängule.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2009 22:02:51 vasta tsitaadiga

Sain mingi uue SMG.. Vector. Ma ei tea kas selles on samamoodi, et SMG'dega jookseb kiiremini, aga igatahes panin veel Marathon'i ja selle Lightweight'i peale ja vend kimab ikka jõhkralt kiirelt teise map'i otsa. Commando kah ja siis muudkui jooksed ja kütad kämperitele seljatagant nuga.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2009 23:04:13 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Sain mingi uue SMG.. Vector. Ma ei tea kas selles on samamoodi, et SMG'dega jookseb kiiremini, aga igatahes panin veel Marathon'i ja selle Lightweight'i peale ja vend kimab ikka jõhkralt kiirelt teise map'i otsa. Commando kah ja siis muudkui jooksed ja kütad kämperitele seljatagant nuga.


Panin isegi tähele kui Vectori valisin, et vend suht kiire. Kergemate relvadega jookseb kiiremini.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2009 23:17:28 vasta tsitaadiga

Väga segane jutt on siin viimased 20 posti icon_smile.gif Pooled sõnad on miskid mängu väljendid või lühendid icon_lol.gif


Pole vist piisav mängu mees, igatahes mina ei saa aru icon_neutral.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2009 23:22:13 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Väga segane jutt on siin viimased 20 posti icon_smile.gif Pooled sõnad on miskid mängu väljendid või lühendid icon_lol.gif


Pole vist piisav mängu mees, igatahes mina ei saa aru icon_neutral.gif


Millest sa aru ei saa icon_question.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2009 23:23:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pole vist piisav mängu mees, igatahes mina ei saa aru

thumbs_up.gif icon_razz.gif
see siin on nagu aabitsast,aga kui satud warcrafti teemasse siis ei saa üle sõna mitte keegi midagi aru peale paadunud fänni icon_neutral.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2009 23:27:29 vasta tsitaadiga

NJah icon_biggrin.gif

Mulle piisab sellest et mäng on hea, küll saan vajalikud asjad ka räägitud icon_smile.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2009 23:33:10 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Väga segane jutt on siin viimased 20 posti icon_smile.gif Pooled sõnad on miskid mängu väljendid või lühendid icon_lol.gif


Pole vist piisav mängu mees, igatahes mina ei saa aru icon_neutral.gif

KDR = kill/death ratio. Ehk siis tapmiste ja surmade suhe. Näiteks, kui sul on 180 killi ja 100 surma, siis on isu KDR 180 : 100 = 1,8. :p

Rohkem nagu vähem kasutatavaid lühendeid ei märganud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2009 23:34:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Rohkem nagu vähem kasutatavaid lühendeid ei märganud.

SMG icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 17.11.2009 23:35:47 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

Rohkem nagu vähem kasutatavaid lühendeid ei märganud.

SMG icon_lol.gif

Sub machine Gun. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2009 23:37:44 vasta tsitaadiga

K/D ratio on siis nii raske välja kirjutada icon_smile.gif Neid lühendeid ikka oli seal veel.

Huvitav, et teistes mängu teemades pole eriti selliseid lühendeid.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KristjanRa
HV kasutaja
KristjanRa

liitunud: 24.02.2009




sõnum 17.11.2009 23:39:44 vasta tsitaadiga

Võite mind kah steami lisada KristjanRawk
Kas praegu mingi kala, et serveritesse ei saa?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2009 23:40:00 vasta tsitaadiga

On küll , lihtsalt kui ise neid kasutad ei pane eriti tähele et kasutad icon_razz.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2009 23:48:49 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
K/D ratio on siis nii raske välja kirjutada icon_smile.gif

"Ja nii edasi" pole ka nii raske välja kirjutada, kuid inimesed kasutavad ikkagi lühendit. Pealegi, tänapäeval on sinu kasutuses selline võimas abimees nagu Google, nii et kui segadusse satud, saab sealt alati abi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 18.11.2009 00:12:00 vasta tsitaadiga

Yondaime kirjutas:
(taken from modernwarfail2)

tsitaat:
How to show ping in numbers instead of signal bars

Step 1. Download and Install the Developer Console Unlocker / Hack to get access to the (ingame) console. More information about that can be found here:
http://www.modernwarfail2.com/2009/11/15/modern-warfare-2-unleashed-the-dev-console-unlocker-for-pc-v1-1/

Step 2. Then when u get in game pull down the console and type (without the quotes)

“/cg_scoreboardpinggraph 0″
“/cg_scoreboardpingtext 1″

Setting both to 1 will show both text and ping.

You need to type this in the console because it won’t work when added to .cfg files.

Step 3. You will get the numbers. This saves as far as I can tell but it will turn the graph back on if you close the game

Pic/Proof:
Spoiler Spoiler Spoiler


Obviously for those who aren't worried about getting banned. icon_smile.gif Could be fun seeing what kind of pings we're really getting. A bit retarded of IW to have ping bars when actual ping numbers are there in the game. icon_lol.gif

/Me wonders who the host is in that picture... icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 18.11.2009 00:13:51 vasta tsitaadiga

Nonii.. Saime Cyberlordiga Spec Ops'i tehtud icon_razz1.gif
Veterani peal loomulikult ja ei kulunudki aega jõuludeni icon_lol.gif

Viimane challenge oli kuidagi kerge. Noh, võrreldes kohe sellele eelnevaga icon_biggrin.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 00:16:58 vasta tsitaadiga

softis, Bomb Squadi ei taha aja peale üle teha Veteran tasemel? Time to beat 1:32.55 ja video ->
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 00:27:28 vasta tsitaadiga

lisage mind ka steami siis kets1. beer_yum.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InZ
HV kasutaja
InZ

liitunud: 25.01.2004




sõnum 18.11.2009 00:37:33 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru mis moodi on võimalik selles haiges steamis sõpradega koos mängida, iga kord kui panen join või invite sõbrale siis server full, täiesti võimatu :S
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 18.11.2009 00:44:00 vasta tsitaadiga

InZ, teed kõigepealt Party ja alles siis otsid mängu. icon_wink.gif
piraat262, vaatab. Pean Cyberiga nõu icon_biggrin.gif
Ega ausalt-öeldes väga moti pole. Ajaviiteks veel, aga hasarti see ülesanne juba niisamagi ei tekita eriti.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 00:48:10 vasta tsitaadiga

samas kõik tegelkult võiksid seal ühineda, kindlasti see on juba varem läbi käinud aga meelde tuletuseks. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InZ
HV kasutaja
InZ

liitunud: 25.01.2004




sõnum 18.11.2009 00:51:49 vasta tsitaadiga

hea öelda et teed party, kuidas see vene keeles välja näeb icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 01:06:10 vasta tsitaadiga

http://translate.google.ee/#en|ru|party

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 18.11.2009 01:27:01 vasta tsitaadiga

Ma küll ei viitsi mingeid aegu lööma hakata Spec opsis. Igav IMO. Lõbus on kõik 69 tähte ära teha, peale seda hakkab igav :p
BTW:
http://www.modernwarfare247.com/multiplayer/perks
näeb kõikide perkide PRO'de efektid ära
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 01:33:31 vasta tsitaadiga

Ise olen seda lehte kasutanud: http://callofduty.wikia.com/wiki/Call_of_Duty:_Modern_Warfare_2, kuid MW24/7 tundub... ilusam? icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 02:02:55 vasta tsitaadiga

Uusim patch eemaldas siis legaalsest mängust konsooli. Sest noh, see on paha või nii. Piraatmängudel töötab see rahumeeli edasi ja need ise onlainis. Had enough, Actision? Rääkimata siis DLCst, mis on juba mänguga kaasas ja juba ka lahti muugitud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 18.11.2009 02:09:59 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Uusim patch eemaldas siis legaalsest mängust konsooli. Sest noh, see on paha või nii. Piraatmängudel töötab see rahumeeli edasi ja need ise onlainis. Had enough, Actision? Rääkimata siis DLCst, mis on juba mänguga kaasas ja juba ka lahti muugitud.


Kas ma saan õieti aru, et uusim patch muudab ka "No Russian" levelit? http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=227298?cid=OTC-RSS&attr=CVG-General-RSS

Arvata oli, et venelased protestima hakkavad.

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 02:30:16 vasta tsitaadiga

Ma sain aru, et võib nüüd niisama läbi jalutada, et ei tulista.
Kuskil eespool keegi mainis, et üritas ükspäev sama, aga makarovile ei meeldinud selline tegumood ja lasi ta maha. icon_lol.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 18.11.2009 02:46:32 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
Ma sain aru, et võib nüüd niisama läbi jalutada, et ei tulista.
Kuskil eespool keegi mainis, et üritas ükspäev sama, aga makarovile ei meeldinud selline tegumood ja lasi ta maha. icon_lol.gif

see käib misiooni juurde et ta su maha laseb ju... lõpus seal...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 02:48:33 vasta tsitaadiga

Cerberos kirjutas:
danny kirjutas:
Ma sain aru, et võib nüüd niisama läbi jalutada, et ei tulista.
Kuskil eespool keegi mainis, et üritas ükspäev sama, aga makarovile ei meeldinud selline tegumood ja lasi ta maha. icon_lol.gif

see käib misiooni juurde et ta su maha laseb ju... lõpus seal...


Ei ei, muidu oli, et kui sa üldse ei lase siis laseb makarov enne missiooni lõppu su maha ja "mission filed".Aga nüüd vist tehti muudatus, et ei pea kõmmutama.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 02:52:06 vasta tsitaadiga

Hea tsitaat:
tsitaat:
...Simply hang back and don't shoot them. It's not compulsory. Not that that applies to the security forces of course, they deserve everything they get. Weapons free.


icon_biggrin.gif Milles turvad süüdi on, väikse palga eest peavad tööd rabama ja siis surema.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 03:24:17 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Uusim patch eemaldas siis legaalsest mängust konsooli. Sest noh, see on paha või nii. Piraatmängudel töötab see rahumeeli edasi ja need ise onlainis. Had enough, Actision? Rääkimata siis DLCst, mis on juba mänguga kaasas ja juba ka lahti muugitud.

Järjest "paremaks" läheb iga päevaga icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 18.11.2009 07:25:13 vasta tsitaadiga

47 minutit on mäng mulle serverit otsinud ja siiani pole "õnne" olnud. Niipalju siis IW matchmakingust.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 18.11.2009 08:59:08 vasta tsitaadiga

tänu uuele pätsile pani ka mäng pärast 10 mini mängimist pange (iw4mp.exe stoppend working)
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 09:50:14 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
tänu uuele pätsile pani ka mäng pärast 10 mini mängimist pange (iw4mp.exe stoppend working)



see probleem kummitab mind algusest saadik. teatud mapide ajal on kindel ,crash esimesel korral ja teist korda sama mapi minnes laeb ära ilusti.
järgenval korral peale töötamist juhtub sama asi.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 18.11.2009 10:21:17 vasta tsitaadiga

qzxcs kirjutas:
samas kõik tegelkult võiksid seal ühineda, kindlasti see on juba varem läbi käinud aga meelde tuletuseks. thumbs_up.gif


Pigem ehk ühineda siin - Steam Community - Call Of Duty Estonia
Õhtuti käib seal ikka kõva mürgeldamine ja Partyde tegemine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 12:10:16 vasta tsitaadiga

Küsimus suurele ringile.. Paljuga saab kõige odavamalt MW2 ?..ja kust
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005



Online
sõnum 18.11.2009 12:19:06 vasta tsitaadiga

http://www.g2play.net/store/Call-of-Duty-4-Modern-Warfare-UNCUT-VERSION2-Steam-Key.html
http://www.gamepood.ee/est/?page=catalog&cat=3&sub=8&item=7092&UID=2008051901351990.191.5.75
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 12:40:54 vasta tsitaadiga

tomm2n kirjutas:
http://www.g2play.net/store/Call-of-Duty-4-Modern-Warfare-UNCUT-VERSION2-Steam-Key.html
http://www.gamepood.ee/est/?page=catalog&cat=3&sub=8&item=7092&UID=2008051901351990.191.5.75


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


laulasmaa, 204.-
http://pcsto.ee/product.php?id_product=69749
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 12:44:23 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
tomm2n kirjutas:
http://www.g2play.net/store/Call-of-Duty-4-Modern-Warfare-UNCUT-VERSION2-Steam-Key.html
http://www.gamepood.ee/est/?page=catalog&cat=3&sub=8&item=7092&UID=2008051901351990.191.5.75


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


laulasmaa, 204.-
http://pcsto.ee/product.php?id_product=69749


tänud,lähen ostan ka homme ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsolend
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2007




sõnum 18.11.2009 14:28:18 vasta tsitaadiga

kuidas ma saan enda statistikat vaadata ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 14:55:55 vasta tsitaadiga

venekeelne? muukeelsena tarbitav?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 18.11.2009 15:13:02 vasta tsitaadiga

metsolend kirjutas:
kuidas ma saan enda statistikat vaadata ?

Ingame võta Barracks


viimati muutis Cerberos 18.11.2009 16:10:41, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 15:24:19 vasta tsitaadiga

eile veits "susisin" arvuti kallal, tulemuseks format icon_redface.gif
Kas nüüd mu statsid kaovad ära, nii SP kui MP-s?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 15:27:44 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
eile veits "susisin" arvuti kallal, tulemuseks format icon_redface.gif
Kas nüüd mu statsid kaovad ära, nii SP kui MP-s?


SP jah, MP ei icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 15:38:04 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
villu70 kirjutas:
eile veits "susisin" arvuti kallal, tulemuseks format icon_redface.gif
Kas nüüd mu statsid kaovad ära, nii SP kui MP-s?


SP jah, MP ei icon_biggrin.gif

Steam siis SP omasid ei salvesta?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 18.11.2009 16:02:34 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
DefXtreme kirjutas:
villu70 kirjutas:
eile veits "susisin" arvuti kallal, tulemuseks format icon_redface.gif
Kas nüüd mu statsid kaovad ära, nii SP kui MP-s?


SP jah, MP ei icon_biggrin.gif

Steam siis SP omasid ei salvesta?

Nii palju kui mina tean, salvestab Steam SP ja MP andmed samuti, kuna peale formati tegemist logid sa sisse ju sama kasutajaga.

Edit: Tähendab, kui MW2 failid veel alles, siis peaks Steam mõlemad ära salvestama.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 18.11.2009 16:11:03 vasta tsitaadiga

Wrong. Mõlemad kadunud kui backupi polnud
Nt ma proovisin enda steam useriga venna pc's ja kõik oli nullis, nii et jah. GL HF
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 16:53:14 vasta tsitaadiga

Kuidas selle vene key'ga on siis praegu? Saab Steami sisestada ja on kenasti võimalik ingliskeelne tõmmata? Võib "peab sõbralt ingliskeelse täismängu plaadi laenama"?

Ning paljuga see ainult key on? Gamepoest on eelmiste mängudega enamus odavamalt lasknud lihtsalt e-mailile key saata nagu ma aru saan (aka mäng ise ja karp jääb ikkagi neile).

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2009 16:54:46 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Kuidas selle vene key'ga on siis praegu? Saab Steami sisestada ja on kenasti võimalik ingliskeelne tõmmata? Võib "peab sõbralt ingliskeelse täismängu plaadi laenama"?

Ning paljuga see ainult key on? Gamepoest on eelmiste mängudega enamus odavamalt lasknud lihtsalt e-mailile key saata nagu ma aru saan (aka mäng ise ja karp jääb ikkagi neile).

Mäng on ikka sama kallis, postikulu ei tule ainult juurde mis on suht väike summa
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.