Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  HV SuperPi 1M Challenge märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 73, 74, 75  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 13.11.2009 11:13:55 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Jaan, 21x248BCLK ei ole võimalik?

Üle 4.9-4.95GHz see prose ei toiminud.
21x248 oleks 5,2GHz icon_smile.gif
Ma lasin 21X235 samuti piid, mäludeks need HyperX-d@ 940MHz/CL8, parem polnud.
Eile olin natuke väsinud, nädalavahetusel peaks seda proset veel uurima selgema peaga.
LN2 mul praktiliselt otsas, äkki tood SS tagasi? (ja mobo/ddr2-d, sest 3d01 oleks hea e8500-ga lasta)
See 9800GX2 on veel minu käes, äkki saab sellega mõned asjad kirja icon_wink.gif


viimati muutis Jaan 13.11.2009 11:39:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 13.11.2009 11:29:35 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
G80 kirjutas:
Jaan, 21x248BCLK ei ole võimalik?

Üle 4.9-4.95GHz see prose ei toiminud.
21x248 oleks 5,2GHz icon_smile.gif
Ma 21X235 samuti piid, mäludeks need HyperX-d@ 940MHz/CL8, parem polnud.
Eile olin natuke väsinud, nädalavahetusel peaks seda proset veel uurima selgema peaga.
LN2 mul praktiliselt otsas, äkki tood SS tagasi? (ja mobo/ddr2-d, sest 3d01 oleks hea e8500-ga lasta)
See 9800GX2 on veel minu käes, äkki saab sellega mõned asjad kirja icon_wink.gif

Ikka saab.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2009 16:43:30 vasta tsitaadiga

kiireid läpakaid natuke :

Alienware M17x
Intel core 2 xtreme qx9300
11x275 3025mhz
mem 1400 mhz 11-10-10 icon_lol.gif
aeg: 15.522

kindlasti saaks rohkem aga ei ole aega selle riistapuuga väga mängida icon_redface.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2009 18:10:03 vasta tsitaadiga

Ennem katsetasin tiba niisama ja tegin Dualcore AMD tulemuse üle.

Tabelisse pole mõtet panna kuna cnq jäi peale ja muu soga jooksis ka taustal.
Eks millalgi teen alla 17sek-i ära, siis saab tabelisse kah.
Prose oli siis 20x205=4100MHz
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2009 04:58:00 vasta tsitaadiga


I7 975 158.5x31 @ 4898 mhz
3x1gb D9GTR @2.3v @1902 mhz 7-6-6-20-60 thumbs_down.gif
aeg: 8.234

krt lootsin ikka 5 GHz kätte saada, aga ei ... max runniks jäi ca 4920-40 mhz icon_rolleyes.gif

ln2 needed beer_yum.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2009 14:47:00 vasta tsitaadiga

Tabel uuendatud icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2009 00:11:54 vasta tsitaadiga

E2160 (ES)


Minu tagasihoidlik skoor ka icon_smile.gif vähemalt saan tabelisse.

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2009 08:20:48 vasta tsitaadiga

Mingi pointless 1M run, emaplaat siuke plokkar ikka, aga sel kuul saab vist Classified kätte, siis saab aegu teha icon_smile.gif

Intel® Core™ i7 920 D0 4948MHz 1.68v SLBEJ 3912B351
3x2Gb A-Data PC12800 DDR3 1885MHz CAS 7-6-6-15 1T 2.2v
Gigabyte EX58-UD5 235.6MHz

Aeg - 08.140s
PP40276

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2009 08:24:52 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Mingi pointless 1M run


You meant "lambi run"? icon_lol.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2009 08:30:17 vasta tsitaadiga

Degwees, päris lamp polnud kuna nokitsesin timingutega jne icon_biggrin.gif lihtsalt pointless aga noh icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2009 08:36:13 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Degwees, päris lamp polnud kuna nokitsesin timingutega jne icon_biggrin.gif lihtsalt pointless aga noh icon_biggrin.gif



Tava jahutuse kohta ju vägagi hea icon_wink.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2009 08:43:14 vasta tsitaadiga

Cb4, noo ei ole kuna Classifiediga peaks 5GHz+ saama benchida sama vesijahutusega või kasvõi õhuga. A noh see selleks icon_razz1.gif varsti saan classified kätte
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2009 08:44:34 vasta tsitaadiga

Njah, tean mida sa tunned. Mu prose lippas ka g80 käes hoopis teistmoodi.
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 16.11.2009 08:57:22 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Cb4, noo ei ole kuna Classifiediga peaks 5GHz+ saama benchida sama vesijahutusega või kasvõi õhuga. A noh see selleks icon_razz1.gif varsti saan classified kätte

5ghz + õhuga never!
Ära kujuta ette endale.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2009 09:15:35 vasta tsitaadiga

G80, Never? icon_biggrin.gif nii ära ka ütle, vesi nüüd niipalju ka parem ple, loadis lendab temp lakke sajaga, nii nagu õhuga. Võin suga isegi kihla vedada, et teeksin ära mingi külma ilmaga ja classified icon_wink.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 16.11.2009 09:26:14 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
G80, Never? icon_biggrin.gif nii ära ka ütle, vesi nüüd niipalju ka parem ple, loadis lendab temp lakke sajaga, nii nagu õhuga. Võin suga isegi kihla vedada, et teeksin ära mingi külma ilmaga ja classified icon_wink.gif

icon_lol.gif Tahaks näha.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2009 19:49:53 vasta tsitaadiga

CPU: Phenom II X2 550 @ 4.06GHz / 1.4v
MBD: Asus M4A785TD-V EVO / 2639MHz NB
RAM: 2 x 2GB Tracend TX1800KLU-4GK DDR3 @ 1624MHz / 7-7-7-24-39 1T

1M = 16.973sek
Spoiler Spoiler Spoiler

Windows 7 ja toasooja lambirunni kohta käib küll.
Vcore ka def icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zero
HV kasutaja
zero

liitunud: 17.04.2004




sõnum 19.11.2009 16:50:42 vasta tsitaadiga

Sempon 140@3.53GHz
21.781s



Küsiks siis sellist asja, et palju nb-le volti võib anda? Ma ei näe oma BIOS-is palju see def on, ning ei oska seda sättida ka eriti kui algandmeid ei tea.

E:
19.813

Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2009 07:12:45 vasta tsitaadiga


7.609
I7 975 EE 152x35=5320mhz @Ln2
3x1 D9GTR 1828 7-6-6-18
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 20.11.2009 07:30:45 vasta tsitaadiga

Päris rets, hea 3d prose. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2009 08:18:27 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:

7.609
I7 975 EE 152x35=5320mhz @Ln2
3x1 D9GTR 1828 7-6-6-18


Assa krt icon_razz1.gif

Tubli töö, Esikoht ka kohe... thumbs_up.gif icon_smile.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dyzone
HV kasutaja
Dyzone

liitunud: 09.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2009 16:21:23 vasta tsitaadiga

Sponge Bob, gz @ top1 icon_biggrin.gif
_________________
team nS
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 24.11.2009 22:56:14 vasta tsitaadiga

36.891s

inboxiga

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 04.12.2009 15:30:20 vasta tsitaadiga


8.391

1.7v QPI icon_wink.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 04.12.2009 16:23:30 vasta tsitaadiga

format666, Kus mälu tab on?
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 04.12.2009 17:00:58 vasta tsitaadiga

j4i panemata; ).
2:8 jooksid. 7-8-7-20 1T
m4ludega oli mingi kala ei saanudki korralikult toole triple channelit.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 04.12.2009 20:58:46 vasta tsitaadiga

MacBook Pro 17'' icon_razz1.gif
Intel T9600
2x2GB DDR3 530MHz
WinXP ProSP3
1M- 16.625s

clockgeni veel käima pole saanud..
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2009 04:54:22 vasta tsitaadiga


10.469
AMD Phenom II 965 c3
31x212=6572mhz
NB 4028mhz
Mem 1697 mhz@6-6-6-18
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2009 15:40:51 vasta tsitaadiga

Sponge Bob, Tulemus väga ok thumbs_up.gif
Aga proovime pilte linkida mitte 3.75mb faili siia allalaadimiseks riputada thumbs_down.gif
beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2009 06:06:57 vasta tsitaadiga

Celeron 430 @ 4095Mhz
2Gb @ 546Mfz 4-4-4-12

Aeg: 17,453

http://static1.nagi.ee/i/p/538/8/1345208745aa27_l.jpg

E: tänud

_________________
Müüa EOS 50D


viimati muutis DonNiger 06.12.2009 06:27:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2009 19:54:27 vasta tsitaadiga

AMD Phenom II X4 965BE "C3" @ 6527MHz
2x2GB @ 713MHz @ 8-7-7-20
Gigabyte 790FXT-UD5P
10.625sec
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2009 22:40:09 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
AMD Phenom II X4 965BE "C3" @ 6527MHz
2x2GB @ 713MHz @ 8-7-7-20
Gigabyte 790FXT-UD5P
10.625sec


6408mhz
nb 4539mhz icon_cool.gif
aeg 10.610
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2009 23:19:11 vasta tsitaadiga

Sponge Bob, NB perf omab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 00:41:09 vasta tsitaadiga


Amd Phenom II 965 c3 @ 6600 mhz
super pi 1m, 10.313
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 00:50:07 vasta tsitaadiga

Sponge Bob, suudad alla 10 ka teha icon_wink.gif beer_yum.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 15.12.2009 00:52:25 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, Sellise perfiga vaja ~6811Mhz proset, mida siiamaani pole veel saavutatud, vähemalt lämmastikuga. icon_lol.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 00:53:57 vasta tsitaadiga

Smoking, et kui 6600mhz peal teeb inimene 10,3s siis 200mhz peab lisama, et 0,3 sekki alla saada? Ära tee nalja, 75mhz otsa ja tuleb ära.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 00:55:17 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, rumal oled või? Elementaarne arvutus. 6810+MHz on kindlasti vaja.

6604,8x10,313=68115
68115/9,999=6812MHz


viimati muutis ceemic 15.12.2009 00:56:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 15.12.2009 00:55:52 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, overclocker. icon_lol.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 00:59:22 vasta tsitaadiga

ceemic, rumal? Noo seda võid endas otsida. Milleks on vaja just prose takti? Kas mälu ei oma enam mingit tähtsust? Kas twiikimise oskus ei oma ka mingit tähtsust? Köhh köhh, mõtle enne kui postitad.
Smoking, ...

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 01:00:41 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, ole pai mine magama ja hommikul värske peaga loe/postita uuesti.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 15.12.2009 01:00:50 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, Tegid jälle margi täis.
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 15.12.2009 01:04:47 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, 1 millionit komakohta PI-st arvutab protsessor, mitte midagi muud. Tweakidega muudad lihtsalt perfi paremaks.
Okei, elementaarne näide: Pistad sisse hüpper supper 2500Mhz@7-7-7-21 mälud, mis kahandavad perfi 67900pp-ni, siis sub 10 saamiseks läheks vaja 67900/9.999=6790Mhz takti.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 01:10:07 vasta tsitaadiga

G80, sorry vaan, et ei suuda sul kõvaks ajada enda jutuga
Smoking, siiski ma arvan, et midagi jääb ka twiikimise taha, sajandik. 6700MHz peal peaks olema küll 9,9sec võimalik.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 01:11:54 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, mis on parim pp, mis sa AMD peal näinud oled? Võta see aluseks ning tee lihtne arvutus. Ei ole ju mõtet niisama vaielda, kui fakte ei tea.
6700x9,999=66993pp - mina pole veel näinud, et keegi nii hea perfi välja oleks võlunud.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 15.12.2009 01:14:27 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
G80, sorry vaan, et ei suuda sul kõvaks ajada enda jutuga.

Kõvaks ei aja aga hea kõhutäie naerda sain küll. icon_lol.gif

Alla 10s aega hetlel naljalt LN2-ga ei näe.
Heeliumiga poleks probleemi C3-ga.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 15.12.2009 01:15:07 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, samal taktil sajandiku maha saamiseks läheks vaja 67446pp, mis oleks ülekaalukalt maailma parim perf.
6700Mhz taktil läheks vaja veel utoopilisemat 66993pp, millega läheksid juba ajalukku.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 01:29:07 vasta tsitaadiga

G80, noo oled ikka väga kindel, et margi maha tegemine kui ma ütlen, et asi on tehtav aga keegi ei taha uskuda, ainult lolli näoga irnutakse.. olen sind kusagil minevikus haavanud? Alla 10 sekundi ei näegi naljalt, kas ma tegin nalja seal kui ütlesin, et on võimalik? Oled sa testinud järgi, et tead mida väidad?
ceemic, samamoodi ütlen, et kui pole proovinud siis ei saa ka öelda nii, et kindlasti ei tule.. kõik on tehtav!

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 15.12.2009 01:33:47 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, Täna sai sponge juures piid tehtud küll, lihtsalt puhtalt paari twiigiga ei saa perfi nii heaks, kuna perfi niigi juba hea, vaja lihtsalt CPU takti/NB takti juurde aga mõlemad juba suht maskimaalsed.Ning AMD-il niigi mälud eriti üle 900MHz ei tee.Spongel D9 GMH kividega olemas.Paremat väga võtta pole.
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2009 01:35:54 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, paremaid prosesid on võimalik alati leida, ehk siis on võimalik tänu sellele ka paremaid tulemusi saada. Perfil aga leitakse iga erineva prosetüübiga kiirelt piirid, millest oluliselt paremaks minna ei saa. Võta või 65nm C2D maagiline 50000pp või 45nm 45000pp piir. Alla nende on loomulikult saadud, kuid need mõned-sajad "pp-d" on tühised, et oluliselt 1M tulemus paraneks.
Kui sul igav on, siis võta hwboti phenomite 1M tulemused ette ning arvuta parimate tulemuste pp-d. Siis saad ettekujutuse, mis suurusjärgus need on. Ning enda rahustuseks lahuta parimast maha veel paarsada pp-d, et leida see "eriti hea" perf. Seal see piir asubki...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  HV SuperPi 1M Challenge mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 73, 74, 75  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.