|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
09.11.2009 19:28:07
TÄHELEPANU! Kui te kasutate pangalinki...(kasutage vaid ametlikult toetatud brausereid) |
|
|
Kallid HV kasutajad!
Viimastel nädalatel ei möödu enam päevagi, kui ei eksita mõne pangalingi tingimuse vastu.
Kui te kasutate pangalinki, siis jälgige palun paari asja:
1) Pangalingi kasutamise tingimustes on selgelt rasvaselt kirjutatud, et peale makse sooritamist panga keskkonnas tuleb kindlasti vajutada nuppu "Tagasi kaupmehe juurde"!!!
Viimasel ajal on sagenenud juhtumid, kus seda nõuet ei täideta, selle asemel et nuppu pressida, suletakse lihtsalt brauseri aken. Ja siis tullakse mulle kurtma, miks krediit pole laekunud, mis tähendab et ma pean pangast käsitsi iga kord makse eraldi üle kontrollima.
Palun täitke seda nõuet! - See tingimus pole niisama välja mõeldud. Selle nupu mõtteks on pangaserverist meie serverile automaatse kinnituse saatmine ülekande toimumise kohta.
2) Telli õige teenus! Jällegi, viimasel ajal on sagenenud juhtumid, kus tellitakse täiesti vale teenus (näiteks HV-toetus või HV-OT), ja siis tullakse kurtma, miks pole HV-krediit laekunud.
Pangalingi tingimused -> https://www.hinnavaatlus.ee/pangalink
Tänan tähelepanu eest!
EDIT: Üks VÄGA OLULINE nüanss asja juures on veel see, et kasutage palun pankade poolt ametlikult toetatud brausereid!
Safari, Chrome ja Opera brauserid, mis Swedbank poolt ei ole toetatud, võivad crashida, kui vajutate "Tagasi kaupmehe juurde" nupule ja kuna automaatne maksekinnitus seoses sellega ei tule meile kohale, siis nende kasutajate puhul on meil probleem. et me peame neid makseid pidevalt käsitsi üle kontrollima.
Ühesõnaga - palun kasutage vähemalt Swedbank pangalingi puhul ametlikult toetatud Internet Explorerit või Firefoxi
Safari, Chrome ja Opera kasutamisel võib teenus olla häiritud
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
viimati muutis Tanel 15.12.2010 18:57:41, muudetud 16 korda |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
09.11.2009 19:36:12
|
|
|
| ma sain selle sama asjaga vist hakkama:D,et ei pannud tagasi kaupmehe juurde
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
09.11.2009 19:37:52
|
|
|
... ma soovitaks natuke teenuste järjestust muuta ja krediidi ostmise kõige esimeseks tõsta, kuna seda kasutatakse ilmselt kõige tihedamini ja teinekord võib toetuse valida lihtsalt tähelepanematusest, kuna see on praegu kõige esimene valik ja visuaalselt sarnane tekst ja sama hind ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
09.11.2009 19:45:39
|
|
|
ma ei saa aru kuidas saab nii tuulepea olla ja valet teenust tellida
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
09.11.2009 19:46:22
|
|
|
Tegin esimese makse ja sain kenasti hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
09.11.2009 19:48:05
|
|
|
Ma eksinud pole, aga peab ikka natuke vaeva nägema, et aru saada, mis teenust nüüd tahan kasutada. Et paar korda vist teenust kasutanud ja teisel korral ikka jään vaatama, mis see nüüd oligi, mida ma eelmine kord tegin.......... Ei tea kas selgemaks seda saabki teha, aga huvitav, et otse foorumist ei saa panka. See oleks kiirem voimalus voibolla?
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
09.11.2009 19:57:15
|
|
|
| Tiim kirjutas: |
ma ei saa aru kuidas saab nii tuulepea olla ja valet teenust tellida  |
... selle kohta võiks öelda, et kui jätta võimalus eksimiseks, siis võib selle peale kasvõi mürki võtta, seda ka tehakse ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 09.11.2009 20:40:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
09.11.2009 20:38:10
|
|
|
| Mina tegin esimest korda selle vea.Vabandan ka siiralt ja olen nüüd targem!
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
09.11.2009 20:47:10
|
|
|
Pole senini pangalingiga probleeme olnud.
Päris mitu korda seda kasutanud - seda mida tahtsin teha - seda ka sain teha.
Pigem kipub asi jah rohkem kas tähelepanematuse või tont teab mille probleem olema.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andresv
HV kasutaja
liitunud: 06.12.2004
|
09.11.2009 20:48:31
|
|
|
Sorry, aga selle "tagasi kaupmehe juurde" tegemata jätmise jaoks saadavad ju pangad ka automaatse vastuse.
Äkki saate selle kuidagi realiseerida - ehk töötleksite ka seda päringut, kus VK_AUTO=Y
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
09.11.2009 20:59:39
|
|
|
| Kas see arutelu ei käinud mitte hiljuti ühes teemast läbi. Keegi justkui väitis, et see funktsioon on olemas, kuid mitte kõikidel pankadel?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
09.11.2009 23:42:39
|
|
|
ma ei ole küll kunagi valesti teinud ülekannet, kuid igakord pean põhjalikult asjasse süvenema, ehk siis see https://www.hinnavaatlus.ee/pangalink/lisa/ leht on tsipake keeruliselt tehtud, ma ei ole küll mingi html-i php guru, kuid mina teeks 2 tulpa
Nimetus Summa (Kogus ja hind paneks üheks, sest miks üldse peaks kogus olema, võiks ju lihtsalt olla, summa, kas HV-l on tähtis, et ta saab 3x25.- kui võiks saada lihtsalt 75.- ?)
HV-krediit (kindlasti esimeseks) ja siis summa järgi
HV-krediidi eest on võimalik kasutada tasulisi HV foorumi teenuseid.
HV-toetus ja siis summa järgi
Selle summaga toetad HV keskkonna arengut
See lisa teade, selle mõttest mina aru ei saa, kui teadet vaja saata, siis PS tanelile vms, miks peaks panema mingi teate veel eraldi igale teenusele?
Hetkel kordub pea üle rea see Nimetus, hind kogud, pidevalt BR-id ja leht kilomeeter pikk, lisaks veel täiesti ebatähtis asi Nimetus boldis peaks ikka olema teenuse nimi
Samas võiks üldse ära jätta selle lehe https://www.hinnavaatlus.ee/pangalink/ ning progejal ei tohiks väga keeruline olla teostada kogu see summade liitmine viia üle https://www.hinnavaatlus.ee/pangalink/lisa/ lehe all otsa või siis üles.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
10.11.2009 16:05:33
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| andresv, kui see väide tõele vastab ja on teostatav, siis loomulikult uurime selle realiseerimist |
See vastab tõele. Selline VK_AUTO=Y on pankades kasutusel.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
10.11.2009 17:30:58
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| gnoom, kas kõikide pankade puhul (HV puhul siis Swedbank, SEB, Sampo) ? |
Jep.
Kindluse mõttes olen alati selle omaduse loodavatesse linkidesse sisse pannud kõikide pankade puhul. Nordeal on muidugi oma lähenemine asjale.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toooomas
HV kasutaja
liitunud: 29.08.2006
|
10.11.2009 17:42:11
|
|
|
Tellisin OT teenuse ning kõik töötab. Tuleb lihtsalt juhendeid lugeda.
Tehtud, ja teen veel!
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
11.11.2009 13:59:42
|
|
|
| andresv kirjutas: |
Sorry, aga selle "tagasi kaupmehe juurde" tegemata jätmise jaoks saadavad ju pangad ka automaatse vastuse.
Äkki saate selle kuidagi realiseerida - ehk töötleksite ka seda päringut, kus VK_AUTO=Y |
pankade poolt saadetavaid automaatseid vastuseid töödeldaksegi algusest peale.
samas ma pole kuskil näinud teadet, et pank on omale kohustuse võtnud vastav teade igal juhul teele saata - ehk siis see ei toimi garanteeritult.
täna näiteks on üks selline päring saadetud, vastu võetud ja ka korralikult töödeldud.
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
11.11.2009 14:43:34
|
|
|
| Kas Paypal-iga maksmisvõimalust on ka oodata mingil ajal?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
11.11.2009 15:03:58
|
|
|
| ex6 kirjutas: |
| Kas Paypal-iga maksmisvõimalust on ka oodata mingil ajal? |
HV võiks hoopis uuendusena kasutusele võtta sularahas tasumise ja miks ka mitte nö "naturaalmajanduse". näiteks koti kartulite eest saab 100 krediiti korvitäie munade või seakintsu eest vastavalt kokkuleppele jne.. Naiskasutajatel ka omad tasumise võimalused jne. jne.
Ja kelle miskit anda pole, see saab töötundidega krediiti osta. Tanelil ikka kusagil midagi vaja teha on.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
11.11.2009 17:22:17
|
|
|
Selle vale teenuse tellimise juhtude vähendamiseks pakuks välja selle, et vaikimisi poleks
valitud mitte mingit teenust ja et kasutaja ise peaks alati määrama teenuse, mida osta tahab.
Et kui teenus oleks määramata, siis oleks kohe error ja veateade nõuaks teenuse määramist.
Kusjuures need valitavad teenuste nimetused peaks ka olema arusaadavama sõnastusega:
"HV OT teenus" vs. "Vaba mikrofoni foorumi postitamise õigus"
"HV toetus" vs. "Rahaline annetus HV hüvanguks"
jne.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
13.11.2009 19:52:25
|
|
|
| pange siis mingi NB! Ilma siia vajutamiseta võtame terve konto tühjaks.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
13.11.2009 19:59:47
|
|
|
Soovitan punaselt selle kirjutada sinna,see must värv ,eriti ei mõjuta inimesi,kaasaarvatud mind
pildipeal .soovitaks ka ikka punasega jälle. ära unusta on nagu ,et noh võid kah no aga ei pea ,umbes nii.
viimati muutis laulasmaa 13.11.2009 20:00:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.11.2009 19:59:47
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Huvitav, kas tõesti on nii raske läbi lugeda pangalingi tingimused
https://www.hinnavaatlus.ee/pangalink
Lisaks on veel peale teenuse valimist ja enne maksma asumist rasvaselt korratud sama asja:
 |
Too see "Tagasi kaupmehe juurde" tekst rohkem välja, hetkel upub ta selle portsu teksti sisse ära ja tõesti, inimesed ei viitsi seda lugeda, ka ise ei loe sellist ümmargust teksti, mis enamus lehekülgedel sama on.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
13.11.2009 21:00:51
|
|
|
tuleks lisada, et kui ei vajuta "Tagasi kaupmehe juurde", siis RAHA(krediiti) EI SAA!
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
13.11.2009 21:46:11
|
|
|
| Tiim kirjutas: |
| tuleks lisada, et kui ei vajuta "Tagasi kaupmehe juurde", siis RAHA(krediiti) EI SAA! |
Ja raha läheb HV hüvanguks.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
13.11.2009 21:47:11
|
|
|
| HDvurle kirjutas: |
| Tiim kirjutas: |
| tuleks lisada, et kui ei vajuta "Tagasi kaupmehe juurde", siis RAHA(krediiti) EI SAA! |
Ja raha läheb HV hüvanguks.  |
ja see oleks nii hea:D oma lollus viib HV Kõrgemale tasemele
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
14.11.2009 09:38:09
|
|
|
| gnoom kirjutas: |
| ex6 kirjutas: |
| Kas Paypal-iga maksmisvõimalust on ka oodata mingil ajal? |
HV võiks hoopis uuendusena kasutusele võtta sularahas tasumise ja miks ka mitte nö "naturaalmajanduse". näiteks koti kartulite eest saab 100 krediiti korvitäie munade või seakintsu eest vastavalt kokkuleppele jne.. Naiskasutajatel ka omad tasumise võimalused jne. jne.
Ja kelle miskit anda pole, see saab töötundidega krediiti osta. Tanelil ikka kusagil midagi vaja teha on.  |
pmt hakkame oma riiki looma Kus Kuningas on Tanel ,ning jagab meile tööd OT ning krediidi jaoks
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
14.11.2009 13:42:10
|
|
|
no on tainad
usun et kui suurelt kuhugi See minu pakutud lause lisada, siis kaovad need jamad päevapealt
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
14.11.2009 15:58:13
|
|
|
| Tiim kirjutas: |
usun et kui suurelt kuhugi See minu pakutud lause lisada, siis kaovad need jamad päevapealt  |
Ei tasu selles sugugi nii kindel olla.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
14.11.2009 16:01:07
|
|
|
| gnoom kirjutas: |
| Tiim kirjutas: |
usun et kui suurelt kuhugi See minu pakutud lause lisada, siis kaovad need jamad päevapealt  |
Ei tasu selles sugugi nii kindel olla.  |
no siis saab HV vähemalt kõvasti pappi
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Monamehere
HV vaatleja
liitunud: 28.03.2006
|
15.11.2009 15:19:06
|
|
|
Uuuuhh ooo - kui võidan siis -
|
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
22.11.2009 23:01:23
|
|
|
See "Tagasi kaupmehe juurde" juurde kõlab kuidagi samamoodi nagu "Tagasi avalehele" vms - umbes, et "Külastage meid jälle" - paljudel juhtudel lehtedel sarnane link eesmärgiga,
et kunde klikiks veel tema lehel ringi, mitte ei suunduks kuskile mujale.
Lihtsalt ei kõla vajalikuna vaid pigem reklaamimaigulise soovitusena.
Ei ole isiklikult kasutanud, ja mu arvamus on lihtsalt arvamus.
Kõigepealt üritan omale ID kaardiga seda krediiti hankida aga pidevalt ikaldub, sertifikaadi ja PIN'i küsib ilusti ära ja siis IE väidab, et lehelt ei ole sertifikaat kättesaadav, Firefox jääb lihtsalt igavesti mõttesse...
Muidu ID kaardindus pankades ja mujal nagu toimiks...
_________________ --------------- |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
30.11.2009 19:25:56
|
|
|
tegelt ka muuta ei saa midagi v ? sul endal kergem ühekorra vaeva näha ,ning igaveseks asi korras või koguaeg jännata selle panga teemaga ja ülekandeid kontrollida
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
30.11.2009 21:30:40
|
|
|
Kui inimene tellib turismifirmast vale lennupileti on see inimese süü, mitte lennufirma või turismifirma...
Aga HV-s vale asja tellimine on kuidagi palju andeks-antavam... miks?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
30.11.2009 21:57:49
|
|
|
ex6, natuke ämber näide, lennupiletidega on lood võrreldamatult komplitseeritumad ja isegi, kui kliendile soovitaks vastu tulla, siis pole see samadel tingimustel reeglina lihtsalt enam võimalik. HV teenustega õnneks seda muret pole, seega üritame lähtuda inimlikust aspektist ja vähemtähtis pole ka asjaolu, et HV on siiski huvitatud, et kasutaja saaks, mida soovib ja selleks ei ole "ühekäelise piraadi" efekt ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kn5
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2008
|
01.12.2009 02:36:13
|
|
|
| raul141 kirjutas: |
| Ma eksinud pole, aga peab ikka natuke vaeva nägema, et aru saada, mis teenust nüüd tahan kasutada. Et paar korda vist teenust kasutanud ja teisel korral ikka jään vaatama, mis see nüüd oligi, mida ma eelmine kord tegin.......... Ei tea kas selgemaks seda saabki teha, aga huvitav, et otse foorumist ei saa panka. See oleks kiirem voimalus voibolla? |
täpselt minu mõtted.
| H_K kirjutas: |
Kõigepealt üritan omale ID kaardiga seda krediiti hankida aga pidevalt ikaldub, sertifikaadi ja PIN'i küsib ilusti ära ja siis IE väidab, et lehelt ei ole sertifikaat kättesaadav, Firefox jääb lihtsalt igavesti mõttesse...
Muidu ID kaardindus pankades ja mujal nagu toimiks... |
proovi IE-ga.
ma Firefoxi all polegi ID-kaarti tööle saanud. panka minnes kasutan explorerit.
_________________ ehitushuvilisi?
mänguhuvilisi?
viimati muutis kn5 01.12.2009 02:40:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|