|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
arrow
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2004
|
04.11.2009 14:43:06
aidake taastada Windows xp OEM kleepsult CD-key |
|
|
Väljakutse fotomanipuleerijatele
Toodi mulle üks puhtaks tehtud laptop, millele oli vaja installida Windows XP, põhja all oli ka OEM litsentsi kleeps, aga sealt õige koodi välja lugemine on minu silmade ja oskuste puhul võimatu. Uut OEM litsentsi kah osta ei tahaks.
Seega, palun proovige, kas teil õnnestub.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2003
|
04.11.2009 14:55:06
|
|
|
CPDQ7-B8KYV-FQ3KC-.TDQCR-FB(3 või 8)VD
Proovi midagi sellist
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
04.11.2009 15:05:34
|
|
|
| See viimane osa on jah suure tõenäosusega FB3VD, kuid sellele eelnev XXQCR on küll wild guess. TD on hea pakkumine, aga kui pihta ei lähe, siis tuleb hakata lihtsalt julmalt läbi proovima, jättes võimatud variandid kõrvale ja esialgu eeldades, et esimene täht on T.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mehaanic
Aeg Maha 2a

liitunud: 22.02.2004
|
04.11.2009 15:11:58
|
|
|
CPDQ7-B8KYV-FQ3KC-TQQCR-FB3VD
mina sain selle kohe teen võrdluse ära siis kinnitan üle
viimane ikka FBBVD
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2003
|
04.11.2009 15:23:46
|
|
|
| hea pakkumine, viimases võib küll olla BB mitte B3
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mehaanic
Aeg Maha 2a

liitunud: 22.02.2004
|
04.11.2009 15:32:07
|
|
|
pange pilditöötlusproged tööle
erinevate toonide all võib paremini arusaada mis seal täpsemalt on
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
addamsEST
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2006
|
04.11.2009 16:00:56
|
|
|
CPDQ7-B8KYV-FQ3KC-TQQCR-FB6VD
oleks minu pakkumine
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2003
|
04.11.2009 16:08:22
|
|
|
| viimases ühendis 6 ei saa kindlasti olla, kuna üleval pool on ka kontuur olemas ja sinna sobiks 3, 8 või äärmisel juhul B
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
04.11.2009 16:11:01
|
|
|
| mehaanic kirjutas: |
pange pilditöötlusproged tööle
erinevate toonide all võib paremini arusaada mis seal täpsemalt on |
Selleks vaja RAW faili. Light equalizeriga saaks jah üsna palju välja tuua.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
04.11.2009 16:28:28
|
|
|
Pilditöötlusprogedest pole sellise asja puhul eriti midagi abi. Võib-olla mingi spetsvalgustusega, kui oleks võimalik see kleeps sealt eemaldada ja läbi valgustades pilti teha, oleks võimalik tuvastada mingisugune paberi tiheduse erinevus trükitud ja mittetrükitud koha vahel. Võib-olla mingi jääkkeemia trükivärvist, mis oleks sügavamal paberis. Aga ei tasu igasugu CSI jura nii tõsiselt võtta, kui ikka midagi näha pole, siis ikka pole. Aga viimases ühendis on siiski suhteliselt kindlasti 3. Väga väikese tõenäosusega võib see ka 8 olla, kuid väga ebatõenäoline on 8 vasaku serva selline täielik kulumine, kui kõrvalolevad tähed on suhteliselt korras. Seega 99% 3.
EDIT: Kui korralikult uurida ja tähti üksteise peale paigutada, siis tundub äärmiselt tõenäoline, et selles eelviimases loetamatus jadas on teine täht/number midagi ümmargust, näit Q, O, C või 6. Ükski neist ei ole minu arvates eelisseisus, iseasi kui selle key koostamises on mingi loogika mis mõnda neist välistab. Tegelt loogiline tundub, et 0 ja O on liiga sarnased ja neid sellises kohas ei kasutataks. Seega Q, C või 6, võimalik on ka S.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
04.11.2009 16:34:10
|
|
|
| RAWi sa A520-st välja ei pigista millega antud pildid tehtud on aga tõepoolest kui oleks see võimalus siis võiks sealt midagi juurde pigistada.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mehaanic
Aeg Maha 2a

liitunud: 22.02.2004
|
04.11.2009 19:43:42
|
|
|
"Aga ei tasu igasugu CSI jura nii tõsiselt võtta" pingutad kohe tõsiselt sellise lausega üle
tegelikult näeb ja eristab silm erineval erinevate toonide ja värvide juures mida püüdsin öelda
võrreldes lähemalt viimaseid tähti mida me näeme?
mina näen et sobivad lõppu ainult kaks BB mitte 3 ega 8
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arrow
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2004
|
04.11.2009 19:57:29
|
|
|
| ma ise natuke tuunisin pilti ja mulle tundus esimese ühendi esimene täht kulunud 0 või suur O, sest selle alumine kaar on suurendatult jupp maad pikem kui kolmandas ühendis, kus on kindlalt C
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2003
|
04.11.2009 19:59:31
|
|
|
| üldiselt 0 ja O ei kasutata litsentsidel, kuna neil on väga keeruline vahet teha.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
addamsEST
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2006
|
04.11.2009 19:59:35
|
|
|
| arrow kirjutas: |
| ma ise natuke tuunisin pilti ja mulle tundus esimese ühendi esimene täht kulunud 0 või suur O, sest selle alumine kaar on suurendatult jupp maad pikem kui kolmandas ühendis, kus on kindlalt C |
Oled sa pakutud variandid läbi proovinud ?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zeppelin
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2002
|
04.11.2009 20:11:12
|
|
|
| mrxx kirjutas: |
| üldiselt 0 ja O ei kasutata litsentsidel, kuna neil on väga keeruline vahet teha. |
XP litsentsi puhul saavad kasutusel olla ainult järgmised tähed/numbrid: BCDFGHJKMPQRTVWXY2346789
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
04.11.2009 20:45:41
|
|
|
Tunduvalt lihtsam on võtta see, vigase koodiga Meedia ja Microsofti esindusest läbi käia.
Seda siis seetõttu, et ribakoodi / tootekoodi järgi saab tuvastada nii selle, et mis firma kaudu antud Meedia liikus ja et mis kood on sellele konkreetsele Meediale väljastatud.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arrow
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2004
|
04.11.2009 21:10:01
|
|
|
nonii, proovisin kõikvõimalikke kombinatsioone ja ei tuhkagi. huvitav, mis neljanda pesa esimene täht võiks olla (peale T)
edit: see on Mikrolinki oma pool aastat vana kõigest
edit 2: Pisipehme vastas mulle, et litsentsi tingimuste kohaselt on kleepsukulumise puhul litsents lõppenud
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elar
HV kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
04.11.2009 22:00:24
|
|
|
| Neljanda grupi 2 esimest sümbolit võiksid olla ka J9
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2003
|
04.11.2009 22:02:42
|
|
|
| windowsi peaksid saama aktiveeritud telefoni teel, siis ei küsita litentsilt numbreid vaid pead ette lugema numbrid mis kuvatakse sul telefoni teel registreerimis aknas.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cuculus
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armin81
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
05.11.2009 01:36:11
|
|
|
Mina paneks viimaseks FB6VD
_________________ Otsid mööblit? Uuri Siit või Siit.
Soovid kolida? Vaata Siia. |
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
05.11.2009 09:14:40
|
|
|
| mehaanic kirjutas: |
"Aga ei tasu igasugu CSI jura nii tõsiselt võtta" pingutad kohe tõsiselt sellise lausega üle
tegelikult näeb ja eristab silm erineval erinevate toonide ja värvide juures mida püüdsin öelda
võrreldes lähemalt viimaseid tähti mida me näeme?
mina näen et sobivad lõppu ainult kaks BB mitte 3 ega 8
 |
Ah, tead, ära aja soga. Invertisid ära, näed nüüd midagi rohkem või? Informatsiooni sellest pilti juurde ei tekkinud. Samuti ei näe ma kohe mitte kuidagi, miks sinna 3 ei võiks sobida. Ma ei saa ainult aru, kuidas keegi saab tuima järjekindlusega sinna 6 pakkuda. Ei ole võimalik.
Elar pakkus väga hea variandi sinna loetamatusse kohta. J on väga hea pakkumine esimeseks sümboliks. Teine võib siis olla siis tuttavast ümmarguste jadast, kaasa arvatud 9.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ibndaud
HV kasutaja
liitunud: 14.06.2003
|
05.11.2009 10:13:16
|
|
|
Kõigil pakkumistel sama mure- esimene täht ei ole ilmselt C.
seega
(Q/G)PDQ7 B8KYV FQ3KC T?Q(C/Q)R FB(3/8)VD
ahjaa- neljas seeria kus on küsimärk- seal on ilmselt number, sest tavaliselt igas seerias on üks number kah sisse pandud.
_________________ dumb...dumber...dumbest.......................................................microsoft |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mehaanic
Aeg Maha 2a

liitunud: 22.02.2004
|
05.11.2009 11:21:28
|
|
|
| tuleb ikka huupi proovida ega midagi üle ei jää
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
05.11.2009 12:51:44
|
|
|
| ibndaud kirjutas: |
| Kõigil pakkumistel sama mure- esimene täht ei ole ilmselt C. |
Terav tähelepanek, tundub, et nii ongi. Tõenäoliselt siis G.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
05.11.2009 15:05:41
|
|
|
Äkki on GPDQ7 B8KYV FQ3KC T9QCR FB3VD
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arrow
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2004
|
05.11.2009 15:16:46
|
|
|
olen vist kõik-võimalikud variandid läbi proovinud, samas ise kah enam kindlalt öelda ei oska, kuna süsteem läheb juba liiga sassi (liiga palju x-e)
Mikrolink ütles, et Microsoft KEELAB neil müüdud OEM koode säilitada ja Microsoft ütleb viisakalt - soetage uus litsents
Nii, et mis muud mul üle jääb
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
05.11.2009 15:55:16
|
|
|
1. Kindel et sul on OEM meedia, mitte mingine muu variant? OEM key ei sobi iga meediga.
2. Võta nüüd kõik foorumi soovitused ja tee tabel erinevatest kombinatsioonidest - arv peaks alla saja jääma:), kui loogiliselt enda jaoks selgeks teed, mis tähed on võimalikud, mis mitte. Tabel valmis, siis saad proovima hakata ja ristikesi tõmmata - pärast on endal ülevaade olemas, mida oled proovinud, mida mitte. Ainult süsteemselt lähenedes saad sa kindel olla, et oled kõike proovinud.
3. Minu arvates ei saa esimese bloki esimene täht olla G, kuna tsekkisin kontoris olemasolevatelt litsentsidelt - G tähe sisseminev konks on liiga eriline, et see antud pildilt nö. "täielikult" kaotsi minna võiks. Samamoodi ei ole mu meelest Q seal võimalik.
seega minu arvates võiks kombinatsioonid moodustada järgmiselt:
CPDQ7 B8KYV FQ3KC **QCR FB*VD
1. tärnike - võimalikud variandid - T, J (esimesena pakuks J)
2. tärnike - võimalikud variandid - päris palju siin tegelikult:D - eks võta mingi ports ette ja pane variandid kirja - vali nende hulgast: BCDGJQ23689
3. tärnike - võimalikud variandid - B, 3, 8 (EDIT: suurima tõenäosusega on seal siiski 3, kuna ei leidu jälgi B ega 8 osadest)
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arrow
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2004
|
05.11.2009 16:20:23
|
|
|
| meedia kindlalt OEM, oli läpakaga kaasas. Tegin tabeli, panin muutujad sisse, proovisin kõigiga, aga ei tuhkagi. Saadan omaniku uut litsentsi ostma, eks siis teen edasi. Tema läpakas, tema mure
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
05.11.2009 21:31:59
|
|
|
Samas väga hea müügitaktika MS poolt. trükkida OEM litsents kuivatuspaberile ja siis see läppari põhja alla kleepida. Sest seal ta peaks max 6 kuuga igal juhul ära kuluma ja nii saab jälle uue litsentsi müüa.
Ma usun, et kui kohtusse pöörduda, saab MS lutti.
_________________ Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43 |
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arrow
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2004
|
05.11.2009 23:09:11
|
|
|
| tegelt arvan, et mingi süü on ka Mikrolingil, kuna see kleeps oli täpselt sellisesse kohta kleebitud, et ta kindlasti ära kuluks, oleks ta kuskil keskkohas olnud, siis arvan, et kulumise periood oleks pikem
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
luke skywalker
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2002
|
06.11.2009 16:56:00
|
|
|
| QPDQ7 B8KYV FQ3KC TDQCR FBBVD Sain ma oma pilditöötluse tulemusel igatahes.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|