Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla
1600 px
25%
[ 7 ]
1400 px
11%
[ 3 ]
1200 px
62%
[ 17 ]
hääli kokku : 27
autor
Härra
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2007
23.10.2009 17:12:05
Ei ole midagi väga erilist, aga siin ta on
Spoiler
_________________ 13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
37
tagasi üles
Sold OUT
no credit
liitunud: 30.07.2002
23.10.2009 17:13:32
Miks ei võiks siia teemasse laiemaid pilte lubada? Jube nõme on mingit kribu vaadata. Linkige siis vähemalt originaali või vähemalt mingi 1600px laiusele
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
5 ::
1 ::
81
tagasi üles
Fabulous
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2007
23.10.2009 17:19:26
Ohh minu ing. keel on naq. ta on - ei Kommentaari
Kommentaarid: 2 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
1
tagasi üles
HighEnd
HV veteran
liitunud: 24.03.2007
23.10.2009 19:37:33
Härra , super ju
Kommentaarid: 11 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
10
tagasi üles
jaakte
HV vaatleja
liitunud: 05.02.2008
23.10.2009 21:22:54
käisin kiilu proovimas, ND4
Manus
Kommentaarid: 3 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
3
tagasi üles
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
23.10.2009 21:25:25
carlking kirjutas:
Miks ei võiks siia teemasse laiemaid pilte lubada? Jube nõme on mingit kribu vaadata. Linkige siis vähemalt originaali või vähemalt mingi 1600px laiusele
Enamusel ei ole 24" 1920*1080 kuvareid.
Kommentaarid: 215 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
2 ::
182
tagasi üles
Sold OUT
no credit
liitunud: 30.07.2002
23.10.2009 21:33:02
Tuleb investeerida
Rühm on ühtne, kui ühel on, siis on teistel ka
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
5 ::
1 ::
81
tagasi üles
HighEnd
HV veteran
liitunud: 24.03.2007
23.10.2009 22:33:29
carlking , hea pilt on ka väiksema resoga hea.
Kommentaarid: 11 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
10
tagasi üles
DonNiger
HV Guru
liitunud: 14.03.2005
23.10.2009 23:23:17
Ämblikust veel mõned
Spoiler
F..cked up
Spoiler
Ei ole reklaam
Spoiler
_________________ Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
2 ::
116
tagasi üles
Fabulous
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2007
Kommentaarid: 2 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
1
tagasi üles
Steff.
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.01.2006
24.10.2009 23:52:14
link :: Casino
Selline ta siis seekord sai.
Rohkelt ja värvitu monitor
Kuid tulemus läks vist normaalselt meelega on natukene üle vindi.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
41
tagasi üles
jaakte
HV vaatleja
liitunud: 05.02.2008
25.10.2009 11:33:31
Tänks Fabulous
Sama koht horisontaalkaadrina
See nüüd pole just päris sama
Kommentaarid: 3 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
3
tagasi üles
Fabulous
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2007
25.10.2009 11:36:16
Spoiler
Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
1
tagasi üles
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
25.10.2009 12:02:27
Klõps viljandis - huvitav on see et JPG-sse exportides tuli räigelt noise juurde.
Spoiler
Kommentaarid: 41 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
41
tagasi üles
DonNiger
HV Guru
liitunud: 14.03.2005
25.10.2009 12:11:15
Fabulous , mõnusad, kui tiba heledamad saaks seinale riputada.
_________________ Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
2 ::
116
tagasi üles
Fabulous
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2007
25.10.2009 12:18:32
see tuleke oleks võinud rohkem puu varju jääda, muidu hää
Kommentaarid: 2 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
1
tagasi üles
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
26.10.2009 10:35:13
Spoiler
Kommentaarid: 45 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
44
tagasi üles
sacher
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2008
26.10.2009 15:35:28
käisin jänkide kummipaati ka vaatamas. pildi kohta nii palju, et läbi klaasi ning ilgelt piixu ilmaga ning pimedas
Spoiler
_________________ no shit sherlock
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
29
tagasi üles
monty11
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.04.2006
26.10.2009 17:12:52
Sai nädalavahetusel Muhumaad väisatud:
Kiviaed
Spoiler
Samblik
Spoiler
Samblikud
Spoiler
Embus
Spoiler
Puhkehetk
Spoiler
Kasesalu
Spoiler
_________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
Tule ja kiika minu fotomaailma .
Kommentaarid: 4 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
4
tagasi üles
Steff.
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.01.2006
27.10.2009 00:18:05
link :: Rotermann II
Midagi sellist kah...
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
41
tagasi üles
namstoop
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
27.10.2009 00:34:00
Steff. , meeldib
Ma juba ammust aega mõtlen et peaks minema sinna rajoonikesse pikemalt fotokaga hängima, omapäraseid ja ilusaid kohti on palju. Siiani saanud sealt rohkem läbi joosta ja möödaminnes paar klõpsu ka.
_________________verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
1 ::
63
tagasi üles
Matti
HV veteran
liitunud: 24.01.2007
27.10.2009 00:49:42
namstoop kirjutas:
Steff. , meeldib
nõus, väga hea nurga alt võetud
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
96
tagasi üles
Mihkel.
HV Guru
liitunud: 16.06.2003
27.10.2009 00:53:23
Taevas on mõnusalt esile toodud. Nagu oleks HDR aga mustvalgeks keeratud.
Kommentaarid: 92 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
82
tagasi üles
SilverR
HV vaatleja
liitunud: 20.01.2007
Kommentaarid: 1 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
1
tagasi üles
sputnik
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2003
02.11.2009 14:07:23
Spoiler
Spoiler
_________________deviantART
tagasi üles
sacher
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2008
02.11.2009 15:09:42
pakane näpistab
Spoiler
ajahambast räsitud
Spoiler
_________________ no shit sherlock
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
29
tagasi üles
Fabulous
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2007
02.11.2009 16:05:21
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Ing. keele kohta mitte kobiseda
Kommentaarid: 2 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
1
tagasi üles
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
02.11.2009 17:22:33
Fabulous kirjutas:
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Ing. keele kohta mitte kobiseda
Ma just kobiseks Tänapäeval ei ole ju väga keeruline kontrollida oma valitud fraasi õigekeel eelnevalt netis üle - kasvõi selles kohas . Kirjutamine vigases inglise keeles jätab sinust lihtsalt sellise innuka wannabe-dude'i mulje. Oskajaid ajab see lihtsalt muigama kuid head muljet sinust ka ei teki.
Piltidest kah, liiga sigrimigri ja ühes toonis, miski ei peata pilku ega sunni süvenema. Sellised motiivid vajavad lihtsustamist ehk kõik mittevajalik pildilt minema. Kadreerimine tuleb väga hoolikalt ja mõtestatult teha
Kommentaarid: 26 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
26
tagasi üles
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
03.11.2009 00:38:54
His Master's Voice
Spoiler
Kommentaarid: 45 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
44
tagasi üles
Fabulous
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2007
04.11.2009 17:23:36
Voltveti mõis ja park.
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
1
tagasi üles
pents
HV kasutaja
liitunud: 23.03.2005
05.11.2009 11:19:33
sputnik kirjutas:
Spoiler
Spoiler
Kutsapilt on lahe
Kommentaarid: 13 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
13
tagasi üles
monty11
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.04.2006
05.11.2009 16:14:50
@Fabulois, mis fetiš sul nende raamidega on?
Sai igavusest tilkasid pildile püütud:
Plahvatus
Spoiler
Häll
Spoiler
3x
Spoiler
Avatud konserv
Spoiler
Kummardus
Spoiler
_________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
Tule ja kiika minu fotomaailma .
Kommentaarid: 4 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
4
tagasi üles
kents
HV vaatleja
liitunud: 03.08.2009
05.11.2009 18:54:46
monty11 , Kõik on head , kolmas meeldib kõige enam . Mismoodi nende tilkade püüdmine käib ?
tagasi üles
sacher
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2008
05.11.2009 20:45:51
monty11 , plahvatus meeldib ilgelt. lisan omaltpoolt ka ühe "tilga"
Spoiler
_________________ no shit sherlock
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
29
tagasi üles
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
Kommentaarid: 19 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
17
tagasi üles
monty11
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.04.2006
06.11.2009 12:56:26
Mina püüan neid tilkasid välgu ja 105mm macroga. Tilgad väljuvad tavalisest tilgutisüsteemist.
Kas siin on keegi, kes oskab teoretiseerida, mis efektid võiksid tulla veest kõrgema või madalama viskoossusega ainete puhul?
_________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
Tule ja kiika minu fotomaailma .
Kommentaarid: 4 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
4
tagasi üles
sacher
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2008
06.11.2009 17:48:53
monty11 kirjutas:
Mina püüan neid tilkasid välgu ja 105mm macroga. Tilgad väljuvad tavalisest tilgutisüsteemist.
Kas siin on keegi, kes oskab teoretiseerida, mis efektid võiksid tulla veest kõrgema või madalama viskoossusega ainete puhul?
100% tõde ei ole, kuid minu arusaamade põhjal veest viskoossem aine ei lagune nii lihtsalt- üleslendav juga pikem ning "säbrulisem" või kuna takistus on suurem-lühem ning sirge? aga proovi- tilguta toiduõli ning piiritust ning võrdle tulemit.
_________________ no shit sherlock
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
29
tagasi üles
SilverR
HV vaatleja
liitunud: 20.01.2007
Kommentaarid: 1 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
1
tagasi üles
bright
analyzer
liitunud: 05.11.2001
06.11.2009 20:38:59
päris lahe lavastus, valgusega võiks veel vaeva näha
_________________ Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
133
tagasi üles
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
06.11.2009 20:39:37
SilverR, ma ei tea, mind natuke häirib see prillidest peegelduv pilt. Muidu superhea ideega ja pilt ise ka hea.
Kommentaarid: 26 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
26
tagasi üles
kleptomaan
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2006
06.11.2009 23:30:50
Keegi tänasest lumest pilte tegi?
_________________iphone.pri.ee - Kõik maailma iPhone uudised eesti keeles
Kommentaarid: 1 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
1
tagasi üles
kents
HV vaatleja
liitunud: 03.08.2009
07.11.2009 01:21:32
Proovisin ka esimest korda tilkadega möllata . Päris huvitav oli ,
Spoiler
tagasi üles
SilverR
HV vaatleja
liitunud: 20.01.2007
07.11.2009 02:18:29
bright kirjutas:
päris lahe lavastus, valgusega võiks veel vaeva näha
Selle kohta kommenteeriks, et kasutada oli vaid Sigma kaamera välk ja mingi vene stuudiovälk. Väga tulemust oodata sellest kombinatsioonist polegi
Kommentaarid: 1 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
1
tagasi üles
monty11
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.04.2006
07.11.2009 11:34:15
Raskus
Spoiler
Erinevus
Spoiler
Peitus
Spoiler
Kalja kah
Spoiler
Sigrimigri
Spoiler
Sadu
Spoiler
_________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
Tule ja kiika minu fotomaailma .
Kommentaarid: 4 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
4
tagasi üles
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
07.11.2009 16:45:54
Head pildid, monty11 !
Kommentaarid: 26 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
26
tagasi üles
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
07.11.2009 17:56:09
Spoiler
Spoiler
_________________ Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
194
tagasi üles
sacher
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2008
07.11.2009 21:03:35
MelesMeles kirjutas:
Spoiler
Spoiler
käisitegi astangul ära?
_________________ no shit sherlock
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
29
tagasi üles
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
07.11.2009 21:05:10
Korduvalt
Sinna tagasiminekuks on kalamehekummikuid vaja
_________________ Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
194
tagasi üles
Spooky
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2005
07.11.2009 21:39:26
Spoiler
Kommentaarid: 69 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
65
tagasi üles
monty11
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.04.2006
08.11.2009 02:16:19
Spooky , mõnus meeleolu pilt! Mõned krutskid on sees, aga ikkagi meeldib.
_________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
Tule ja kiika minu fotomaailma .
Kommentaarid: 4 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
4
tagasi üles