Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gameshare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2009 14:24:35 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
pakkuda fallout 3 kõik 5 dlc´d, ühekaupa ei müü. 4 komplekti saadaval, ühe komplekti hind 170,-


EU DLC
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2009 14:42:21 vasta tsitaadiga

Mul samuti EU ja unustasin mainida et kontol lisaks ka veel Linger in shadows
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
annu333
HV kasutaja
annu333

liitunud: 01.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2009 18:15:22 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
pakkuda fallout 3 kõik 5 dlc´d, ühekaupa ei müü. 4 komplekti saadaval, ühe komplekti hind 170,-


Naljamees icon_lol.gif Mis vahet sellel on kas ostan sinu käest 170 v PS Store'st 156. Mõnel on ikka hea huumorimeel.

Seda ma share'miseks ei nimetaks.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 01:27:42 vasta tsitaadiga

annu333 kirjutas:
aise kirjutas:
pakkuda fallout 3 kõik 5 dlc´d, ühekaupa ei müü. 4 komplekti saadaval, ühe komplekti hind 170,-


Naljamees icon_lol.gif Mis vahet sellel on kas ostan sinu käest 170 v PS Store'st 156. Mõnel on ikka hea huumorimeel.

Seda ma share'miseks ei nimetaks.


naljamees loe uuest. KÕIK 5 (Broken Steel, Anchorage, Mothership Zeta, Pitt, Point Lookout) saad minu käest 170 eest, PSN´is maksavad need kokku 40£. ühekaupa ei müü selles mõttes, et kui tahab keegi osta siis ainult 5se komplektina.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
annu333
HV kasutaja
annu333

liitunud: 01.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 14:57:46 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
annu333 kirjutas:
aise kirjutas:
pakkuda fallout 3 kõik 5 dlc´d, ühekaupa ei müü. 4 komplekti saadaval, ühe komplekti hind 170,-


Naljamees icon_lol.gif Mis vahet sellel on kas ostan sinu käest 170 v PS Store'st 156. Mõnel on ikka hea huumorimeel.

Seda ma share'miseks ei nimetaks.


naljamees loe uuest. KÕIK 5 (Broken Steel, Anchorage, Mothership Zeta, Pitt, Point Lookout) saad minu käest 170 eest, PSN´is maksavad need kokku 40£. ühekaupa ei müü selles mõttes, et kui tahab keegi osta siis ainult 5se komplektina.


Aa srry lugesin valesti, viimasel ajal juhtub seda tihti icon_smile.gif

sell juhul kuhu raha kanda icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl963
HV kasutaja
Carl963

liitunud: 18.10.2009




sõnum 18.10.2009 19:04:41 vasta tsitaadiga

Kui keegi tahab siis omalt poolt on pakkuda PAIN + 1 ostetud map + 1 ostetud tegelane . hinda võib tingida ja vahetust pakkuge ka julgesti icon_wink.gif
PSN:zlatake123-
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
imbchill
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 16:38:55 vasta tsitaadiga

Kas keegi on PSN carde ka juba soetanud ja kasutanud? Ise tellisin kaks 50 eurost kaarti ära. Väidetavalt peab vastavalt konto registreeringu maa kaardi ostma.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 17:33:03 vasta tsitaadiga

imbchill, mina olen aru saanud, et UK kontoga töötavad ainult naeltega kaardid; EU kontodega eurodega kaardid icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl963
HV kasutaja
Carl963

liitunud: 18.10.2009




sõnum 20.10.2009 17:48:25 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
imbchill, mina olen aru saanud, et UK kontoga töötavad ainult naeltega kaardid; EU kontodega eurodega kaardid icon_rolleyes.gif

ostad nds ja ps3 mänge ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 18:28:43 vasta tsitaadiga

OT:
Carl963, icon_eek.gif icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
imbchill
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 19:45:03 vasta tsitaadiga

Carl963 kirjutas:
beastbeats kirjutas:
imbchill, mina olen aru saanud, et UK kontoga töötavad ainult naeltega kaardid; EU kontodega eurodega kaardid icon_rolleyes.gif

ostad nds ja ps3 mänge ?


mis nds mänge? ps3 omasid on küll plaanis osta icon_lol.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2009 03:22:27 vasta tsitaadiga

http://playstation.joystiq.com/2009/10/20/oddworld-abes-oddysee-and-exoddus-hopping-to-psn-this-thursday/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gerhard
HV vaatleja
gerhard

liitunud: 13.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2009 12:00:42 vasta tsitaadiga

aga kas täismänge ei sa sharida ? mõtlen just et malukakas sharis mulle burnout paradise cityt
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 21.10.2009 12:02:50 vasta tsitaadiga

Mängud mis on PSN'is saab jagada. (On erandeid ja mänge millel on 24h lukk, aga 99% juhtudel saab kõike muid mänge jagada)

Anyway. Kaks huvilist veel!

tsitaat:
[Lumines Supernova] [PSN] 14.99 / Oleks 165.- EEK mäng / ehk 35.- EEK huvilise pealt

1. iDemon
2. seguplönn
3. zipzic
4. -
5. -
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2009 12:06:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mängud mis on PSN'is saab jagada. (On erandeid ja mänge millel on 24h lukk, aga 99% juhtudel saab kõike muid mänge jagada)

Paraku kõiki mänge ei saa samaaegselt mängida erinevates masinates - vist kunagi sai GT5P nii proovitud (äkki malukas mäletab) icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 21.10.2009 12:16:26 vasta tsitaadiga

Jah, sellepärast viitasin 24h lukule. Üks kasutaja mängib ära, ning 24h möödudes saab teine seda mängida. / Vist peaks nii toimima? /
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 21.10.2009 12:26:00 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Jah, sellepärast viitasin 24h lukule. Üks kasutaja mängib ära, ning 24h möödudes saab teine seda mängida. / Vist peaks nii toimima? /


Nii see asi on jah kahjuks.

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gerhard
HV vaatleja
gerhard

liitunud: 13.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2009 19:25:37 vasta tsitaadiga

aga kas on paljudel see 24h värk ?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 22.10.2009 10:07:06 vasta tsitaadiga

gerhard kirjutas:
aga kas on paljudel see 24h värk ?

Suurtel mängudel nagu GT5 prologue, Warhawk jne.. muudel pole

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kohv
HV kasutaja
Kohv

liitunud: 04.07.2009




sõnum 22.10.2009 23:23:47 vasta tsitaadiga

Ega keegi pole ikka huvitatud Shatterist? Ja kas keegi oskab öelda, mis asi see detuned täpsemalt on? Suhteliselt odav oli icon_rolleyes.gif
_________________
PSN: Kurjam
Twitter: @Vahtra
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl963
HV kasutaja
Carl963

liitunud: 18.10.2009




sõnum 23.10.2009 12:50:04 vasta tsitaadiga

Kohv kirjutas:
Ega keegi pole ikka huvitatud Shatterist? Ja kas keegi oskab öelda, mis asi see detuned täpsemalt on? Suhteliselt odav oli icon_rolleyes.gif
mina oleksin . kas vastu huvitab sind PAIN `?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seguplönn
HV kasutaja
seguplönn

liitunud: 20.03.2008




sõnum 23.10.2009 16:17:37 vasta tsitaadiga

shatter tundub lahe, tehke rühm.

taustamuusika thumbs_up.gif

_________________
fallaces sunt rerum species
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXism
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007




sõnum 23.10.2009 17:00:41 vasta tsitaadiga

[Trine] [PSN] $19.99/220.- EEK / 45.- EEK.

1.eXism
2.
3.
4.
5.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 23.10.2009 17:18:35 vasta tsitaadiga

eXism kirjutas:
[Trine] [PSN] $19.99/220.- EEK / 45.- EEK.

1.eXism
2.iDemon
3.
4.
5.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seguplönn
HV kasutaja
seguplönn

liitunud: 20.03.2008




sõnum 23.10.2009 17:30:57 vasta tsitaadiga

ossa! icon_biggrin.gif

iDemon kirjutas:
eXism kirjutas:
[Trine] [PSN] $19.99/220.- EEK / 45.- EEK.

1.eXism
2.iDemon
3.seguplönn
4.
5.

_________________
fallaces sunt rerum species
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2009 00:40:25 vasta tsitaadiga

seguplönn kirjutas:
ossa! :D

iDemon kirjutas:
eXism kirjutas:
[Trine] [PSN] $19.99/220.- EEK / 45.- EEK.

1.eXism
2.iDemon
3.seguplönn
4.EstonianBeast
5.


Sain omale just selle Trine niiet huvi enam pole. Minu koht siis vaba
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl963
HV kasutaja
Carl963

liitunud: 18.10.2009




sõnum 24.10.2009 09:39:13 vasta tsitaadiga

eXism kirjutas:
[Trine] [PSN] $19.99/220.- EEK / 45.- EEK.

1.eXism
2.
3.
4.
5.

kas seal trophyd ka on ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXism
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007




sõnum 24.10.2009 11:12:17 vasta tsitaadiga

33 trofeed on
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2009 11:55:59 vasta tsitaadiga

+ Platinum, pidi 3 päevaga vabalt saama. Üritan ta siis oma kogumikku lisada
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 24.10.2009 15:13:27 vasta tsitaadiga

siukest asja kirjutab :

This PS3 system cannot be activated. This content cannot be used. 5 PS3 systems are already activated for your account. To active this system, you must deactivate another PS3 system.

keegi teab sellest midagi, kuidas aidata?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2009 16:42:09 vasta tsitaadiga

Probleem siis selles et Konto on juba 5 ps3-el kasutusel ( 1te kontot saab 5 ps3 peal kasutada) nii et keegi peab kas konto deaktiveerima või muidu sa ei saagi m2ngu t6mmata
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 24.10.2009 16:45:34 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
Probleem siis selles et Konto on juba 5 ps3-el kasutusel ( 1te kontot saab 5 ps3 peal kasutada) nii et keegi peab kas konto deaktiveerima või muidu sa ei saagi m2ngu t6mmata
Kuidas ma seda deaktiveerin?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXism
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007




sõnum 24.10.2009 17:13:22 vasta tsitaadiga

Sina vist ei saagi, aga nendest viiest keegi saab.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl963
HV kasutaja
Carl963

liitunud: 18.10.2009




sõnum 24.10.2009 17:34:16 vasta tsitaadiga

PAIN
1.Carl963
2.
3.
4.
5.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 24.10.2009 17:39:12 vasta tsitaadiga

kes minuga on diili teinud hakake deaktiveerima ruttu icon_smile.gif muidu homeworld jääb ilma
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2009 20:29:46 vasta tsitaadiga

.detuned on üks haige mäng...positiivses mõttes. Nendele siis kes trophysid jahivad on see kerge 100% ise sain mingi 15 miniga vist
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 25.10.2009 11:34:14 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
kes minuga on diili teinud hakake deaktiveerima ruttu icon_smile.gif muidu homeworld jääb ilma


Kui need, kes sinuga diili on teinud deaktiveerivad, siis ei saa nemad enam mängida neid mänge mis selle konto küljes on.

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 25.10.2009 13:29:23 vasta tsitaadiga

malukas kirjutas:
Sarin kirjutas:
kes minuga on diili teinud hakake deaktiveerima ruttu icon_smile.gif muidu homeworld jääb ilma


Kui need, kes sinuga diili on teinud deaktiveerivad, siis ei saa nemad enam mängida neid mänge mis selle konto küljes on.


siis on lugu kergelt pusis

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 14:34:41 vasta tsitaadiga

Olen tiba uudishimulik ja küsin siis miks pusis?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 25.10.2009 19:08:38 vasta tsitaadiga

sest nagu ma aru saan saab viiele kontot anda ja rohkem kellegagi shaarida ei saa? räägin kasutajast mitte 5x downloaditud mängudest
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 25.10.2009 19:27:30 vasta tsitaadiga

Täpselt nii see ongi, sellepärast soovitataksegi teha ühe mängu jagamiseks eraldi konto.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 19:33:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sest nagu ma aru saan saab viiele kontot anda ja rohkem kellegagi shaarida ei saa?

Tegelikult ikka neljale - kokku 5 masinat icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 19:47:38 vasta tsitaadiga

Pakkuda konto myyki: Kontol on :
Trine
Zombie Acalypse
.detuned
COD5 MAP PACK 1 , 2 , 3
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 25.10.2009 19:51:42 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
Pakkuda konto myyki: Kontol on :
Trine
Zombie Acalypse
.detuned
COD5 MAP PACK 1 , 2 , 3


Tee teema omale ja müü seal.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXism
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007




sõnum 25.10.2009 21:00:22 vasta tsitaadiga

eXism kirjutas:
[Trine] [PSN] $19.99/220.- EEK / 45.- EEK.

1.eXism
2.iDemon
3.seguplönn
4.
5.


igastahes, võtke ligi icon_lol.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 25.10.2009 21:30:50 vasta tsitaadiga

Kas seda kahekesi ka saab ühe konsooli peal mängida? icon_rolleyes.gif
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eXism
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007




sõnum 25.10.2009 23:20:18 vasta tsitaadiga

ikka, see peakski põhimõtteliselt co-op olema
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 25.10.2009 23:23:57 vasta tsitaadiga

eXism kirjutas:
[Trine] [PSN] $19.99/220.- EEK / 45.- EEK.

1.eXism
2.iDemon
3.seguplönn
4.malukas
5.

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gerhard
HV vaatleja
gerhard

liitunud: 13.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 23:32:44 vasta tsitaadiga

malukas kirjutas:
eXism kirjutas:
[Trine] [PSN] $19.99/220.- EEK / 45.- EEK.

1.eXism
2.iDemon
3.seguplönn
4.malukas
5gerhard
.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl963
HV kasutaja
Carl963

liitunud: 18.10.2009




sõnum 26.10.2009 10:07:52 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
Pakkuda konto myyki: Kontol on :
Trine
Zombie Acalypse
.detuned
COD5 MAP PACK 1 , 2 , 3

.detuned huvitaks . kui palju ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gameshare mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.