Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Autorikaitse kiusas poemüüjat laulu ümisemise eest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 10:56:19 Autorikaitse kiusas poemüüjat laulu ümisemise eest vasta tsitaadiga

link :: minut.ee


Autorikaitse üle maailma näitab end aegajalt vaimuhädades vaevleva hiiglasena - küll kaevatakse kohtusse surnud inimesi, ahistatakse legaalsel teel omandatud plaatide varundajaid ning minnes aegajalt kaebustega vastuollu ka omaenda põhimõtetega. Inglismaa autorikaitse PRS (Performing Right Society) suutis enda margi täis teha kaevates poemüüja peale, kes laulis avalikult poes.

A&T toidupoeketi kaupluses töötav Sandra Burt sai ehmatuse osaliseks kui talle teatati, et teda võidakse trahvida tänu "esituse ebaseaduslikkusele". Kogu teema algas aasta varem kui PRS pani poe valiku ette - kas pritsida pappi või panna külastajate meelelahutuseks mõeldud raadio kinni. Muusikast puudust tundev proua Burt otsustas oma lemmiklaule laulda kaupade üles seadmisel. Kus tegijaid, seal nägijaid - PRS otsustas esinemislitsentsita müüjatari kohtusse kaevata ja tuhandeid naelsterlingeid kahjutasu nõuda. Avalikkuse pahameeletormi tõttu autorikaitsjad taandusid ning vabandasid asjaosaliste ees.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 10:59:08 vasta tsitaadiga

mida kuradit..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janek87
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 25.10.2009 12:18:33 vasta tsitaadiga

tule taevas appi
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 12:21:40 vasta tsitaadiga

no see on ikka idiootsuse tipu ligidal!
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 12:30:15 vasta tsitaadiga

Raha hakkas vist otsa saama ja oli kusagilt juurde vaja saada...
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 13:38:36 vasta tsitaadiga

omg

Varsti kui laul kummitab, siis hakatakse ka trahvi küsima. icon_biggrin.gif

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 25.10.2009 13:53:32 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
omg

Varsti kui laul kummitab, siis hakatakse ka trahvi küsima. icon_biggrin.gif

siis kaebad kohtusse raadiojaama, kes seda laulu lasi, nemad omakorda artisti jne.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 14:04:22 vasta tsitaadiga

Sellised autorikaitse debiilikud tuleks seina äärde ritta panna ja maha lasta.
No tõsiselt, mida kuradit?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 14:11:27 vasta tsitaadiga

"..sellist jama on raske kommenteerida.."
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 14:34:30 vasta tsitaadiga

Pole paha!!
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 16:56:34 vasta tsitaadiga

Aix kirjutas:
"..sellist jama on raske kommenteerida.."

+1 icon_neutral.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardo
HV vaatleja
hardo

liitunud: 28.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 18:53:25 vasta tsitaadiga

Oh jah... thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 18:55:42 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Aix kirjutas:
"..sellist jama on raske kommenteerida.."

+1 icon_neutral.gif


Sanitaarlask?
Ime et veel mõtlemise eest pappi ei küsita... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 25.10.2009 19:16:23 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Aix kirjutas:
"..sellist jama on raske kommenteerida.."

+1 icon_neutral.gif


Sanitaarlask?
Ime et veel mõtlemise eest pappi ei küsita... icon_neutral.gif


küll see aeg ka tuleb icon_cry.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 21:24:39 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Raha hakkas vist otsa saama ja oli kusagilt juurde vaja saada...


Pigem 1 000 000 000 000 numbrist jäi mõni tuhat puudu ja tahtsid seda summat ilusaks muuta.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2009 11:26:35 vasta tsitaadiga

Keegi võiks mingi häbiposti valmis meisterdada, et kes kõik helged pead seal autorikaitse ühingutes töötavad.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 26.10.2009 11:54:07 vasta tsitaadiga

Inglismaa autorikaitse kiusas ju ka mingit naist, kes kuskil kohvikus külastajatele oma laule laulis. thumbs_down.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 26.10.2009 12:54:34 vasta tsitaadiga

Irw, tuleb eredalt meelde mõne aasta tagune juhtum, kui meil Tarbijakaitse (jah, mitte autorikaitse - nendega on teisi lugusid) hakkas mitmelt arvutipoodnikult nõudma, et miks ei ole igal müüdaval CD toorikul kaasas eraldi eestikeelset kasutusjuhendit. Pärast paarinädalast pinnimist siiski jäeti asi pooleli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2009 13:03:41 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Sanitaarlask?

Keegi kutsus? icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2009 13:15:26 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Etz kirjutas:
Sanitaarlask?

Keegi kutsus? icon_rolleyes.gif

Inglismaa vajab sind!
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 26.10.2009 13:46:24 vasta tsitaadiga

Täitsa jubedad inimesed need autorikaitsjad ikka.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TALIBAN
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2009 13:57:14 vasta tsitaadiga

Ma usun et selline möödalaskmine ajas nii mõnegi seni ausa kodaniku vihale ja kes nüüdsest täie rauaga neid autorikaitse õigusi rikuvad. Kui Eestis ka siukest asja juhtuks siis ausalt öelda, ma never ever enam ei ostaks poest muusikaplaate.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2009 13:57:56 vasta tsitaadiga

Idioodid.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2009 14:12:02 vasta tsitaadiga

Varsti hakatakse autoriõiguste kaitsjaid põhjusega samamoodi küttima nagu pedofiile.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2009 14:44:56 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Varsti hakatakse autoriõiguste kaitsjaid põhjusega samamoodi küttima nagu pedofiile.


No kui sellist lollustega tegeletakse nagu artiklis kirjas oli, siis miks ka mitte. icon_eek.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2009 15:11:25 vasta tsitaadiga

Singing a song is illegal in England? England must be one fucked up country if that's true.. Rubbish!
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 26.10.2009 15:17:09 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Aix kirjutas:
"..sellist jama on raske kommenteerida.."

+1 icon_neutral.gif


Sanitaarlask?
Ime et veel mõtlemise eest pappi ei küsita... icon_neutral.gif


see aeg ei ole enam kaugel, lähima paarikümne aasta jooksul muutub mõtlemise eest vangi panemine ka tavaliseks. Mõtlesid midagi illegaalselt tirida, istuma, mõtlesid kedagi maha lüüa, istuma. Lõid kellegi päriselt maha, tubli, anname tingimisi.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxtom
HV kasutaja
yxtom

liitunud: 30.05.2007




sõnum 26.10.2009 17:52:53 vasta tsitaadiga

eino jah... idiootsus.

samas... KEEGI kaebas ju! Vat see on tase!
elav fantaasia... mammi laseb viisikest kui pulgakommi automaati täidab... keegi kuuleb seda... ja järgmise sammuna helistab... ??? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
njahh
HV kasutaja


liitunud: 28.02.2007




sõnum 27.10.2009 00:17:35 vasta tsitaadiga

No kui käid kontserdil/klubis ja mõnda laulu kaasa laulad siis on ka turjas... icon_biggrin.gif Väga tore!!
_________________
asd
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 27.10.2009 00:21:02 vasta tsitaadiga

njahh kirjutas:
No kui käid kontserdil/klubis ja mõnda laulu kaasa laulad siis on ka turjas... icon_biggrin.gif Väga tore!!


krt andsid siin autorikaitsjatele äriidee. Suur kontsert veebruaris eestisse tulemas ning eks seal hakatakse siis laksama neile kes ansambliga kaasa laulavad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2009 07:53:59 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
Etz kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Aix kirjutas:
"..sellist jama on raske kommenteerida.."

+1 icon_neutral.gif


Sanitaarlask?
Ime et veel mõtlemise eest pappi ei küsita... icon_neutral.gif


see aeg ei ole enam kaugel, lähima paarikümne aasta jooksul muutub mõtlemise eest vangi panemine ka tavaliseks. Mõtlesid midagi illegaalselt tirida, istuma, mõtlesid kedagi maha lüüa, istuma. Lõid kellegi päriselt maha, tubli, anname tingimisi.


Pigem võib tekkida olukord, kus mõtlemine keelatakse üldse ära ning hakatakse promoma mingi kindla programmi järgi elamist. On seda üritatud juba aastatuhandeid ja näiteks tõsised usuhullud propageerivad seda praegugi. Asi on selles, et kui ka leiutataks süsteem lugemaks ja salvestamaks inimese mõtteid, siis ma ei usu, et suudetaks leiutada meetod, mis aitab kindlalt tõestada, et inimene antud hetkel just seda mõtles, mis salvestati. Aju ja teadvus on sügavamad asjad kui teadlased arvata oskavad, seega ei saa lubada, et kõik mõtted salvestusse lähevad või et valesignaale ei tule icon_cool.gif Nii ongi lihtsam mõtlemine keelu alla panna ja arendada meetodeid, mis võimaldavad inimese enda maailma asendada välise programmiga.

Aga, jah, ei imesta, kui hakatakse peedistama ka tänavamuusikuid. Nood ju ei maksa oma esitatud repertuaari pealt mitte mingit maksu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDumbass
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2009




sõnum 29.10.2009 15:39:41 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
SurfData kirjutas:
Etz kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Aix kirjutas:
"..sellist jama on raske kommenteerida.."

+1 icon_neutral.gif


Sanitaarlask?
Ime et veel mõtlemise eest pappi ei küsita... icon_neutral.gif


see aeg ei ole enam kaugel, lähima paarikümne aasta jooksul muutub mõtlemise eest vangi panemine ka tavaliseks. Mõtlesid midagi illegaalselt tirida, istuma, mõtlesid kedagi maha lüüa, istuma. Lõid kellegi päriselt maha, tubli, anname tingimisi.


Pigem võib tekkida olukord, kus mõtlemine keelatakse üldse ära ning hakatakse promoma mingi kindla programmi järgi elamist. On seda üritatud juba aastatuhandeid ja näiteks tõsised usuhullud propageerivad seda praegugi. Asi on selles, et kui ka leiutataks süsteem lugemaks ja salvestamaks inimese mõtteid, siis ma ei usu, et suudetaks leiutada meetod, mis aitab kindlalt tõestada, et inimene antud hetkel just seda mõtles, mis salvestati. Aju ja teadvus on sügavamad asjad kui teadlased arvata oskavad, seega ei saa lubada, et kõik mõtted salvestusse lähevad või et valesignaale ei tule icon_cool.gif Nii ongi lihtsam mõtlemine keelu alla panna ja arendada meetodeid, mis võimaldavad inimese enda maailma asendada välise programmiga.

Aga, jah, ei imesta, kui hakatakse peedistama ka tänavamuusikuid. Nood ju ei maksa oma esitatud repertuaari pealt mitte mingit maksu.

lähme kohe põranda alla ja hakkame selle vastu mässama

_________________
shit happens
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2009 05:01:42 vasta tsitaadiga

Seaduse järgi elades on täitsa kellad ikka. Igatemoodi võib keerata. Minnakse lolliks sellega... youtube pannakse kinni kuna keegi ei oma seal õigusi ja kõik muud asjad, varsti pannakse terve internet nii kinni kuna kellelgi pole millegi eest õigust. Kõikidele uudiste lehtedele on vaja ju eraldi autori käest luba küsida kas nende tehtud pilti võib lisada ikka uudistesse, seda vastust ootad niikaua kuna uudis on ajalugu icon_lol.gif HV peaks siis vist ise kah luba küsima alati kui pealehele pilte paneb uudistest icon_lol.gif Täielik absurd aga noo ei saa ju vastu icon_biggrin.gif kui tahetakse siis tõmmatakse ikka sellised trahvid peale, et vähe pole.

Kui paljudel on inimestel HV-s avataride eest õigused olemas? icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 31.10.2009 23:05:17 vasta tsitaadiga

Olemas, kuna pilt on avaldatud Creative Commonsi all icon_razz.gif
_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2009 14:14:24 vasta tsitaadiga

No ma loodan, et Flacko lubab kasutada seda icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixvilll
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2008




sõnum 09.11.2009 10:26:12 vasta tsitaadiga

Ma kujutan ette, milline on autorikaitsjate pereelu. Kui keegi pereliige vähekenegi ümiseb, siis peab lauapeal olevasse purki kohe pappi laduma, muidu on kellad. Või teine äärmus, "agendid" käivad mööda linna diktofonidega ja kui on kuulda laulu ümisemist, siis kohe trahviraamat välja ja kviitung hammastevahele, nagu valesti parkimise eest. Või luuakse lausa AUPO. thumbs_up.gif
_________________
regret all the things i have done wrong...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Autorikaitse kiusas poemüüjat laulu ümisemise eest
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.