Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 16:31:22 vasta tsitaadiga

AVGN?

viimati muutis XATM092 16.10.2009 16:32:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 16.10.2009 16:33:48 vasta tsitaadiga

XATM092, yep icon_biggrin.gif. Angry Video Game Nerd


_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andrusny
Kreisi kasutaja
andrusny

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.10.2009 16:55:16 vasta tsitaadiga

Täiesti äratuntav. Lahe!
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
valdur55
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2009




sõnum 16.10.2009 19:19:42 vasta tsitaadiga

Tahaks sellist elukat mis oleks linuxi sümbol (pingviin). Pilt võiks sisaldada veel windowsi sümbolit (logo või mõni muu asi mis iseloomustaks win-i)
Nende kahe tegelase vahel käiks mingi võitlus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 16.10.2009 23:56:58 vasta tsitaadiga

Ok, thanks REQ eest.


_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.10.2009 13:49:16 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


üldiselt polegi sellist asja mis sellise mõtte oleks tekitand: armas
aga see husky kutsikas on küll mega armas. btw, huskydel enamasti erinevat värvi silmad. ägedam oleks, kui vasak silm oleks roheline thumbs_up.gif ehk siis pildil vasakul pool olev silm icon_wink.gif

aihaa, kunagi oli mingi lehekülg, kus sinu joonistatud AHVid üleval olid, sh. ka minu rokkiv tiigri-kutsikas. kas see leht veel olemas? kui on, siis mis aadressiks? kadus mul ära kuhugi sellest pildist suur versioon. icon_sad.gif

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrusny
Kreisi kasutaja
andrusny

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.10.2009 14:06:51 vasta tsitaadiga

http://flacko.mikk36.eu/
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.10.2009 14:13:36 vasta tsitaadiga

andrusny kirjutas:
http://flacko.mikk36.eu/


tänud thumbs_up.gif

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 17.10.2009 15:54:54 vasta tsitaadiga

proovi gif failile panna Adaptive palett.

pilt küll CS4'st aga äkki on CS3's ka selline valik?

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andrusny
Kreisi kasutaja
andrusny

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.10.2009 18:15:01 vasta tsitaadiga

see viga peaks olema salvestamisel, uuri salvestamisel transparentsi valikuid. Selline täpiline on vist error diffusion valik. Pane full transparentsi siis jäävad kindlad piirjooned ja ainult tühi osa jääb tühjaks ja joonistamisel ära kasuta mingit pool-läbipaistvust, kuna gifil see puudub, tehaksegi selline punktiline osa siis.
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 17.10.2009 19:04:35 vasta tsitaadiga

Ahsoo, ok thanks icon_smile.gif.

Veel paar T särki sõpradele




_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 01:00:21 vasta tsitaadiga

Ka üks REQ vahepeal:
Üks AHV, kes agressiivse stiiliga klaverit mängib icon_smile.gif
(klassikalises mõttes klaverit - suur, must, kontserdil, mustad-valged klahvid) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 12:00:21 vasta tsitaadiga

OT:
Flacko, mis trükiga täpsemalt tegu ja palju hinnaks ka tuli icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 18.10.2009 14:24:36 vasta tsitaadiga

Presstrükk ja hind oli 1 särgi kohta mingi 175 kanti xD. See naine ütles seal et see on parim kui teha valgele sest siis ei kulu ära ja teise tehnikaga tehakse seda. Mustale tehti mingi kilest jama, sellepärast ära tuligi.


EDIT*
Vaatasin seda asja mida Djpvx ütles ja mul ei ole sellist asja CS3s :/

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 14:38:00 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:

Kasutan Intuos 5 Wacom tabletit joonistamiseks.

Väike vigade parandus. Wacom Intuos 3 A5, arvatavasti. Intuos viieni on veel aega icon_biggrin.gif

Aga areng on märgatav, ole tubli ja tee edasi icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tolka15
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 14:58:08 vasta tsitaadiga

Väga võimas kunstioskus. Juba pikemalt teemat jälginud ja imestan, et seda ei ole väga rakendatud rahalisel eesmärgil icon_eek.gif.
Minu meelest igasugustesse lasteraamatute illustratsioonideks sobiks ideaalselt selline lõbus tegelaste kujutamine thumbs_up.gif.

Kui vähegi viitsimist, siis kas võiksid teha minulegi ühe pildikese icon_smile.gif, inspiratsiooniks siis midagi tecktoniku tantsimisest (nt käteasend võtta sellet pildilt icon_smile.gif) link pildile
Tegelaseks võiks mingi muheda naeratusega tiigrinäoga olevus olla icon_biggrin.gif, seljas must t-särk(kui võimalik sinise TCK kirjaga),jalas valged teksad ja valged jalanõud.
Kui mõni parem idee, siis ei pea kõigest sellest kinni pidama thumbs_up.gif

_________________
M: Philips õuevalgustid 4tk
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 18.10.2009 19:07:18 vasta tsitaadiga

Saatsin huvipärast AS Fifaale kirja oma joonistustest, võibolla saab neile ka ilusaid pilte pakkuda
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!


viimati muutis Flacko 20.10.2009 18:22:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 02:04:28 vasta tsitaadiga

Loodan, et sind tööle võtavad icon_smile.gif
Selline vabast ajast heategevus peaks üks päev ikka mingi sissetulekuni kah viima thumbs_up.gif

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.10.2009 18:04:24 vasta tsitaadiga

Lol wtf (Isegi ei teadnud et midagi sellist juhtub irw)

SCoolest 2009 raames toimus suurejooneline Škoda joonistusvõistlus, mille raames üle 150 lapse Uue Škoda Yeti maskotti joonistas. Nüüd on kõikide kontakti jätnud joonistajate pildid septembri kuu jooksul www.skoda.ee lehel üleval olnud ning nii enim hääli saanud autor kui ka Škoda maja lemmik on selgunud.

Kodulehe külastajate lemmikuks osutus Brit-Lauren.
Auto 100 Tallinn valis oma lemmikuks Merlyn Kotljatr'i.

Palju õnne!

Võitjatega võetakse ühendust lähipäevil.


Seda ei oodanud xD. Ja jälle mu nimi valesti icon_biggrin.gif


http://www.skoda.ee/?pid=1116&pic=47&lang=1
icon_cool.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wolli
HV kasutaja
Wolli

liitunud: 26.02.2007




sõnum 20.10.2009 18:08:02 vasta tsitaadiga

Flacko, u can do better than that....


(Järgnev jutt käis pildi kohta, mille ta kahjuks siit teemast eemaldas... ärge kohe kõrri karake :S)
Vahepeal olid su tööd lausa fantastilised... nägid nendega vist rohkem vaeva.. olid korralikult värvitud ja varjutatud... oleks juba öelnud et areng on vägagi märgata... aga nüüd see viimane pilt icon_sad.gif nii lohakas... Lootsin et seda ilusat stiili jätkub kauemaks...

_________________
http://Teezkut.deviantart.com/gallery
Teen igasugust trükiettevalmistust, logosid, plakateid ja muid graafikaelemente!


viimati muutis Wolli 20.10.2009 20:16:47, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.10.2009 18:28:27 vasta tsitaadiga

See on lihtsalt teistsugune stiil... alati püüan erinevas stiilis joonistada.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 18:30:58 Teiste tööd vasta tsitaadiga

Aga teiste tööd midagi paremat polnud.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.10.2009 18:38:43 vasta tsitaadiga

Ärge praegu REQe küsige, ma vajan pisut aega oma tööde tegemiseks. Tänud!!

Teen niipea edasi kui võimalik. Lihtsalt viimasel ajal pean muud asju tegema.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 18:47:59 vasta tsitaadiga

Wolli kirjutas:
aga nüüd see viimane pilt icon_sad.gif nii lohakas... Lootsin et seda ilusat stiili jätkub kauemaks...
Vaadates sealseid teisi töid võib kindel olla, et täiuslikuma joonistuse puhul oleks Flacko töö lihtsalt diskvalifitseeritud icon_razz.gif

Besides, see ei olnud mingi püsiv stiilimuutus, vaid väike 10min kritseldus (nagu mulle öeldi). icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 20.10.2009 18:51:07 vasta tsitaadiga

Minumeelest on see väga tervitatav proovida midagi teistsugust. ka suured kunstnikud on teinud igasuguseid stiile. kui sa vaid ühe juurde jääd, siis pole sinus mingit arengut, ma soovitaks isegi rohkem ja abstraktsemalt proovida. see, et mõnele ei meeldi ei tähenda, et see halb peaks olema. joonistatakse ikkagi oma sisetundest lähtuvalt ja kui inimesel on just selliste piltide tegemise tuju, siis miks ka mitte, kes see keelata saab. Kunst on ikkagi kunstniku sisemaailma väljendus.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
idegraaf
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008




sõnum 20.10.2009 19:39:04 vasta tsitaadiga

Flacko, Kas sa joonistad enne paberile > siis scanner > siis flash.Olen proovinud ka flashis joonistada,kuid see piin.
Suurepärased tööd,kuid arenguruumi on. icon_wink.gif

_________________
http://facebook.com/lihtcnc
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.10.2009 19:44:33 vasta tsitaadiga

Nope, kõik KOHE flashis.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
idegraaf
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008




sõnum 20.10.2009 19:47:09 vasta tsitaadiga

Suurepärane kujutlusvõime.
_________________
http://facebook.com/lihtcnc
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.10.2009 19:52:03 vasta tsitaadiga

Seetuleb tegelt suht random (kui on see hoog peal)

Minule tekitab müstikat see et kuidas inimesed viitsivad neid pabereid ja asju scännida iga pildi jaoks, kui lihtsam on ju kohe arvutis icon_razz.gif. Alati müstika minu jaoks.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wolli
HV kasutaja
Wolli

liitunud: 26.02.2007




sõnum 20.10.2009 20:18:06 vasta tsitaadiga

amdude, punktiir ja teised.... ma ei kommenteerinud seda, et ta seal võistlusel osales...
vaid seda pilti, mille ta kahjuks siit teemast eemaldas...

_________________
http://Teezkut.deviantart.com/gallery
Teen igasugust trükiettevalmistust, logosid, plakateid ja muid graafikaelemente!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.10.2009 20:32:00 vasta tsitaadiga

Vabandust Wolli icon_cry.gif icon_cry.gif

Kuid ma tegin seda sellepärast et ma ei tahtnud et sa pahandaksid kui seda pilti uuesti näed ja eemaldasin sellepärast, kuna stiil ei meeldinud siis ei tee enam selles stiilis. Ennem ei teadnud, nüüd tean, inimestele ei meeldinud - enam nii ei tee. Ma pean olema inimeste vastu hea ja nende meeltmööda olema, kui ei meeldi see või too, siis eemaldan et ta seda enam nägema ei peaks, PEAASI ET MA ENAM EI PAHANDAKS TEISI



Väga vabandan kõige ees, enam selliseid koledaid pilte ei tule! Ja vabandan veel selle ees kui keegi minus nüüd pettuma pidi!!! icon_cry.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wolli
HV kasutaja
Wolli

liitunud: 26.02.2007




sõnum 20.10.2009 20:37:03 vasta tsitaadiga

Me juba rääkisime sellest ja ma sain aru, et kõik on korras...?!
Sa ei pea minu pärast siin teemas või oma elus mingeid muudatusi tegema...

Sa ei pea olema inimestele meeltmööda... vajadusel lihtsalt kriitikaga arvestama... seda ei tule ju ainult minult või minule...

_________________
http://Teezkut.deviantart.com/gallery
Teen igasugust trükiettevalmistust, logosid, plakateid ja muid graafikaelemente!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hotrat
HV kasutaja
hotrat

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 22:16:01 vasta tsitaadiga

Tahaks ka seda "maha laidetud" pilti näha.. Kõige tähtsam ikka iseenda meeltmööda olla icon_wink.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 20.10.2009 22:16:05 vasta tsitaadiga

wolli ma kommenteerisin ka pilti icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 22.10.2009 19:54:16 vasta tsitaadiga



La la la..

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 22.10.2009 23:26:17 vasta tsitaadiga

Aiman juba vaikselt:D
_________________
WROMD.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 23.10.2009 13:24:37 vasta tsitaadiga

icon_razz.gif








EDIT:

Foorumi jaoks möeldud, kui keegi pointless cräppi suust välja ajab, võite kasutada seda


_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wolli
HV kasutaja
Wolli

liitunud: 26.02.2007




sõnum 23.10.2009 14:54:39 vasta tsitaadiga

Lahe icon_biggrin.gif nüüd õmbled riide peale ja ongi HV-l oma maskott icon_biggrin.gif
_________________
http://Teezkut.deviantart.com/gallery
Teen igasugust trükiettevalmistust, logosid, plakateid ja muid graafikaelemente!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 23.10.2009 15:38:54 vasta tsitaadiga

ta pidi sellega minema panka röövima
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2009 08:27:52 vasta tsitaadiga

mr. socko icon_lol.gif
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 24.10.2009 11:17:34 vasta tsitaadiga

ma ei saa kuidagi karvkatet peale, ükskõik mismoodi panna, rikub ära icon_neutral.gif icon_sad.gif icon_cry.gif

faking fliis rsk. Ma ei leidnud ju karvasemat beezi ja see eriti ei sobiks kah Flackole, vb hästi väiksekarvaline kuid proovisin igatmoodi, kui tükkidena panin, nägi lapik välja, kui üher suure tüki tegin, jälle ei sobi, voldid jne jäävad igalepoole.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 24.10.2009 11:19:56 vasta tsitaadiga

selleks neid tükidena õmmeldaksegi.

kuskil selliste asjade tegemise õppetusi pole?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 24.10.2009 11:29:59 vasta tsitaadiga

Olen vaadabud a nad kasutavad karvasemaid, kuid ma ei leidnud siit poest kuskil karvast. vb üks võimalus oleks osta valget värvi, teha ta üleni valgeks ja siis mingi spreiga tega ta beeziks.

http://www.matrices.net/furring.asp

üks on see lk

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 25.10.2009 23:38:47 vasta tsitaadiga

Suurim tänu Flackole,et viitsis jantida mu jänksiga icon_smile.gif
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 28.10.2009 12:54:20 vasta tsitaadiga

Palun palun icon_lol.gif

EDIT:

Väike üllatus minu poolt HVlastele -

http://flacko.mikk36.eu/kaka.swf

http://flacko.mikk36.eu/part1.swf

http://flacko.mikk36.eu/part2v2.swf

EDIT: hmm, tea miks ta nii koledasti näitab seda icon_rolleyes.gif

Ehk siis videod, kus ma näitan kuidas ma joonistan, seekord mitte speed uppitud, vaid täiesti tavalise kiirusega, et näete kaua ma ühte pilti täpselt teen.

Ühe pidin tükkideks tegema kun avastasin et C kettal vähe ruumi icon_biggrin.gif

Also, need failid on suht suure mahuga , hoiatan seda juba ette!!

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 14:10:53 vasta tsitaadiga

Flacko palus, et ma laseks mingi video youtube'i üles, nii et siin ta on.


Link
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 28.10.2009 15:23:35 vasta tsitaadiga

Thänks xD. ma teen ühe video veel, kus näitan kuidas ma animeerin icon_biggrin.gif

Shit, nüüd ma suutsin küll arvuti kooma ajada Grr. Pisut laggyvõitu tuleb see animeerimisvid icon_biggrin.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 15:39:38 vasta tsitaadiga

See oli küll hea video thumbs_up.gif keegi võiks laulue nimed ka teada anda PS'i
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 15:40:41 vasta tsitaadiga

Flacko, sa lasteraamatut ei taha kokkupanna joonistustest? icon_rolleyes.gif
Väike lugu ka juurde näiteks
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 28.10.2009 16:43:29 vasta tsitaadiga

Hoiatan ette et see teine vid on 24 minutit pikk, ehk mingi kiire eluka tegin, kus näitan kuidas ma seda animeerisin icon_razz.gif

Ehk siis selline värk. Videot renderdab veel..


Ooook, here they are!!


Tegin 2 versiooni, 24m pikk ja 4m pikk, kes tahavad näha aeglasemalt ja originaalis kuidas ma seda teen jne, vajutage video number üks, kes tahavad kiiremas korras näha, vajutage video number 2.




Video 1 :
http://flacko.mikk36.eu/Flackoanimating.wmv
Laulud: Scooter - Ti Sento, Scooter - J'adore Hardcore, Crazy Loop - crazy fool (ma ma ma), Music Instructor - Electro city, c-bool - house baby, Scarf - club inferno, O zone - Balla Da li

Video 2:
http://flacko.mikk36.eu/Flackoanimatingspedup.wmv
Laul: Music Instructor Electro City

Parem klõps ja save. icon_smile.gif.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.