Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 56, 57, 58  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.07.2009 17:33:02 vasta tsitaadiga

Kui kaua siis peaks üht head mängu tegema et see oleks korralikult tasakaalus ja mängitav? Kas on mõni teine võrgus mängitav RTS kus eri osapooltel on kardinaalselt erinevad üksused ning mäng on ka mõistlikus tasakaalus? Starcraft oli seda, kas on mõnigi teine mis on ligilähedaseltki võrreldava keerukuse-kvaliteediga?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 17:55:07 vasta tsitaadiga

Ho Ho, ära unusta, et ka starcrafti on patchidega omajagu lihvitud.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.07.2009 18:04:21 vasta tsitaadiga

Jah, on kuid välja tuleku hetkelgi oli see juba üsnagi talutavas olukorras, War 3 puhul oli asi veidi paremgi kuna tol oli korralik beta faas. Eks nad praegu üritavad asja võimalikult palju lihvida et betas ei peaks hakkama mõttetute bugidega kaklema. Võrreldes enamuse teiste RTS'idega kus vastaspoolt eristavad peaasjalikult unitite värv siis on developeri poolt asjade käima panek ikka midagi hoopis karmimat.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 18:32:31 vasta tsitaadiga

no näiteks mängu S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl esimene "announcement" oli aastal 2001, pidevad edasilükkumised erinevatel põhjustel võtsivad aega 6 aastat enne kui mäng aastal 2007 poelettidele jõudis icon_razz.gif

tsitaat:
The game was first announced in November 2001 and had its release date, originally in 2003, pushed back several times. Meanwhile hundreds of screenshots of the game had been released, as well as dozen preview video clips, accompanied by other forms of promotion by GSC, such as inviting fans to their offices in Kiev to play the current build of the game. However, due to the delays some considered Stalker to be vaporware.[13]

In late December 2003, a pre-alpha build of the game was leaked to peer-to-peer file sharing networks. This build, marked as version 1096, inadvertently acted as a fully-functional tech demo of Stalker's engine, despite its lack of NPC enemies and fauna.[14]

At the end of April 2009, due to popular demand GSC Game World released "xrCore" build 1935, dated October 18 2004.[15] It uses a completely different physics engine with many cut monsters, levels, and vehicles. It was also significantly larger than Shadow of Chernobyl. It is however somewhat unstable, but features the full game along with a "fully functional ALife system". It is currently available for free download from the GSC servers and mirrors.[16]

In February 2005, THQ expressed desire to see the game released toward the end of its 2006 fiscal year (March 31, 2006) but maintained that no release date had been set.[17] In October, 2005, THQ confirmed that Stalker would not be out "until the second half of THQ's 2007 fiscal year - October 2006 at the earliest."[18] In February 2006, THQ revised this possible release window, saying the game would not be in stores until the first quarter of 2007.[19]

In an interview at the Russian Gameland Awards, PR Manager Oleg Yavorsky indicated that release was planned for September 2006.

In 2006, the game came 9th in Wired's Vaporware '06 award.

icon_exclaim.gif "THQ ran a competition in January 2007 offering the lucky winners the chance to play the beta version of Stalker, in a 24 hour marathon session. The event, scheduled to take place on January 24, 2007, was subsequently changed to a 12 hour session days before it was supposed to occur. On the morning of the event, the winners were met at the venue by the THQ staff that had organized the event, who were embarrassed to report that they had been unable to get any copies of the game" icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif . In late February GSC managed to release a public beta. A multiplayer demo was released to the public on March 15, 2007.

On March 2, 2007, it was announced that the game went gold.

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 12:30:16 vasta tsitaadiga

Ho Ho, viimane näide potentsiaalist - ra3. tõsi küll, lõpptulemus on ea-le kohane.

edit:
the pillars of pc gaming: why starcraft 2 lan play matters (arstechnica)

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 22.07.2009 11:51:29 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 14:29:10, muudetud 1 kord
tagasi üles
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2009 13:52:48 vasta tsitaadiga

http://www.gamespot.com/news/blogs/rumor-control/909119209/26978805/starcraft-ii-slipping-into-2010.html

Starcraft II slipping into 2010?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 30.07.2009 14:35:23 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 14:29:46, muudetud 1 kord
tagasi üles
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2009 15:30:42 vasta tsitaadiga

slipping? mis mõttes?

blizz pole poole sõnagagi öelnud, et sc2 tänavu välja tuleks
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.07.2009 15:54:42 vasta tsitaadiga

http://ve3d.ign.com/articles/news/48385/Blizzard-Aims-To-Release-Starcraft-2-This-Year

"During the chat, lead designer Dustin Browder and producer Chris Sigaty reveal that they are aiming to release "Starcraft 2" this year."

Muidugi alati võib sihitust mööda põrutada icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 30.07.2009 16:59:28 vasta tsitaadiga

No ka 2011 pole välistatud.
_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 30.07.2009 20:18:27 vasta tsitaadiga

2011 vaatavad, et 12.12.2012 pole enam nii kaugel ja otsustavad oodata veits icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nils
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2009 21:22:54 vasta tsitaadiga

Ma ei saa absoluutselt aru, mida nad viivitavad selle reliisiga. Üritavad oodata paremaid turutingimusi ?Kaua sa ikka teed ühte mängu, mis pole isegi terve mäng(arvestades seda, et see on alles esimene osa triloogiast).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2009 22:36:13 vasta tsitaadiga

Kuna asi tuleb eelkõige MP põhine siis balanssi ajamine võtab kõvasti aega.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.07.2009 22:40:54 vasta tsitaadiga

Nils kirjutas:
Kaua sa ikka teed ühte mängu, mis pole isegi terve mäng
Oleneb, kas tegu on järjekordse EA konveieritootega seeriast Blah vol 8 või millegi nullist kirjutatuga tegelaste poolt, kes ei lase turule eriti tihti vigast, poolikut või viletsalt balanseeritud mängu.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 03.08.2009 11:49:22 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Nils kirjutas:
Kaua sa ikka teed ühte mängu, mis pole isegi terve mäng
Oleneb, kas tegu on järjekordse EA konveieritootega seeriast Blah vol 8 või millegi nullist kirjutatuga tegelaste poolt, kes ei lase turule eriti tihti vigast, poolikut või viletsalt balanseeritud mängu.


Sellest saavad kõik aru, aga jääb mulje nagu tehakse seda üle nädala pühapäeva õhtul kohvipausi ajal... Balanssi saab rassid nii või naa patchidega, nii oli see ka Starcraft 2 ja Warcraft 3-ga.

_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.08.2009 12:09:07 vasta tsitaadiga

DesertFox kirjutas:
Balanssi saab rassid nii või naa patchidega, nii oli see ka Starcraft 2 ja Warcraft 3-ga
Kas mäletad, kui pikk betaperiood oli WC3'l enne ametlikku releaset ja kui palju balanss selle aja jooksul muutus?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2009 23:37:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:
BREAKING NEWS: StarCraft II officially delayed to the first half of 2010. Full story soon.

http://twitter.com/gamespot/status/3152066130
tsitaat:
Blizzard's Starcraft 2 has officially been pushed to a 2010 release.

http://twitter.com/geoffkeighley/status/3152214447


edit:
http://pc.ign.com/articles/101/1011003p1.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 06.08.2009 18:54:06 vasta tsitaadiga

milline see esimene camp on terran?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2009 13:33:38 vasta tsitaadiga

Kes siis minuga koos testima hakkab? icon_smile.gif

http://sclegacy.com/news/28-scl/468-starcraft-legacy-contest-winners
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 13.08.2009 13:46:33 vasta tsitaadiga

Oakwarrior kirjutas:
Kes siis minuga koos testima hakkab? icon_smile.gif

http://sclegacy.com/news/28-scl/468-starcraft-legacy-contest-winners


nice, mis muud öelda.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 13.08.2009 13:46:34 vasta tsitaadiga

Oakwarrior kirjutas:
Kes siis minuga koos testima hakkab? icon_smile.gif

http://sclegacy.com/news/28-scl/468-starcraft-legacy-contest-winners


congrats..

_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 13.08.2009 16:12:22 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 14:30:08, muudetud 1 kord
tagasi üles
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2009 23:47:16 vasta tsitaadiga

IGN Video Preview (HD)

Gamespot Single-player Interview (HD)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 03:32:54 vasta tsitaadiga

Oakwarrior kirjutas:
Kes siis minuga koos testima hakkab? icon_smile.gif

http://sclegacy.com/news/28-scl/468-starcraft-legacy-contest-winners

äri maha. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 16:27:01 vasta tsitaadiga

Ma pigem mängiksin seda kui äriksin maha icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2009 21:31:41 vasta tsitaadiga

kas beta testimine käib juba?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 06.09.2009 12:49:49 vasta tsitaadiga

minu tada mitte
_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 06.09.2009 15:05:28 vasta tsitaadiga

Beta test hakkab raudselt 2010 pihta, teises pooles... siis 2a testitakse, et 2013 välja lasta mäng.
_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 15:05:31 vasta tsitaadiga

see on küll huvitav, täna sirvisin prismas digi ajakirja ja artiklis ajakirjanikud olid õnnelikud, et said mängida-proovida SC2 kui ka Diablo3.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
driimer
HV vaatleja
driimer

liitunud: 12.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 15:08:34 vasta tsitaadiga

No neid said proovida, nagu blizzardi kodukalt mäletan, Blizzcon 2009'l. Vahest sellest oligi ajakirjas juttu.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2009 15:54:46 vasta tsitaadiga

nii muuseas esimesst starcraftist on 11 aastat möödas
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 06.09.2009 16:52:45 vasta tsitaadiga

betat ise ootaks veel selle aasta lõpus... mäng ise võib vabalt 2010 teise poolde ka lükkuda, maksimum aasta lõppu
_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 06.09.2009 19:29:51 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 14:27:14, muudetud 1 kord
tagasi üles
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 07.09.2009 00:01:54 vasta tsitaadiga

tõsi jutt... hetkel seisab kogu beta battlenet taga. see tähendab et nad tahavad uue battleneti samaks ajaks juba toimima saada. muidugi ennem aasta lõppu ikkagi väga lootusi ülese ei kruvi, kuna tegu on ikkagi blazardiga.

Hämmastav on selle firma juures muidugi see, mäng on juba pool aastat nii kaugel omadega, et teised firmad laseks selle ammu müüki. SDiiski ootamine on küll piinarikas, aga soovin neile edu thumbs_up.gif

sorry kui jutt beer_yum.gif ne sai liiga icon_lol.gif

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2009 11:40:21 vasta tsitaadiga

Kui ma õigesti mäletan, siis oli kuskil teemas SC mod mis parandab pildiliselt tänapäeva kuvarisse ja reso samuti. Aga ma ei leia seda, googles üritasin otsida, aga ma ei tea mis märksõna peaks olema.

Äkki keegi teab?


viimati muutis FD 08.09.2009 19:19:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2009 14:00:34 vasta tsitaadiga

http://www.atomicmpc.com.au/News/149076,starcraft-2-tech-trees-released.aspx
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2009 15:07:36 vasta tsitaadiga

DesertFox kirjutas:
Beta test hakkab raudselt 2010 pihta, teises pooles... siis 2a testitakse, et 2013 välja lasta mäng.

Sügavalt kahtlen et peale 2010-t on reliis icon_rolleyes.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2009 08:40:48 vasta tsitaadiga

FD kirjutas:
Kui ma õigesti mäletan, siis oli kuskil teemas SC mod mis parandab pildiliselt tänapäeva kuvarisse ja reso samuti. Aga ma ei leia seda, googles üritasin otsida, aga ma ei tea mis märksõna peaks olema.

Äkki keegi teab?
Hmm, otseselt hi res tekstuuride mod'i vist pole kuna see eeldaks absoluutselt kõiki 2D objektide uuestijoonistamist. Kui on siis ainult resovärk. Siin on miskit: http://www.campaigncreations.org/forum/index.php?topic=1345.0
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2009 18:06:25 vasta tsitaadiga

Beta tuleb Nov-Dec, see tuli otse Dustin Browderilt (kellel on vist juba võrdlemisi siiber sellest kuidas kõik kellega ta kohtub küsivad millal beeta tuleb)
Mäng ise tuleb loodetavasti 2010 ikka välja. Arvestades seda et beetat plaanitakse lüpsta 4-6 kuud võib oodata seda enne järgmise suve lõppu icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 11.09.2009 10:50:33 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 14:27:39, muudetud 1 kord
tagasi üles
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 10:04:46 vasta tsitaadiga

Ilusat vaatamist: Battle Report IV HD
http://www.gametrailers.com/video/battle-report-starcraft-ii/57845
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 20.10.2009 11:07:54 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 14:27:59, muudetud 1 kord
tagasi üles
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 20.10.2009 14:22:16 vasta tsitaadiga

ei tea... hästi läheb, siis julgeks pakkuda, et ennem aasta lõppu... aga krt seda teab, blizard lihvib nii julmalt, et nende beta on parem, kui mõne teise firma juba letile lastud mäng.
_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 20.10.2009 19:00:31 vasta tsitaadiga

Ma olen ka üks nendest kes on oodand seda mängu juba pikalt. Eelenvat osa sai omal ajal mängida segaseks ja alles ilusti sai proovitutki.

Mäng võiks juba välja tulla, seda on venitatud ikka õige pikalt.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 20.10.2009 19:23:03 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 14:28:23, muudetud 1 kord
tagasi üles
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.10.2009 19:54:08 vasta tsitaadiga

Kui on teada et mäng on buge täis ja balansist väljas siis pole seda mõtet kohe lasta testida, see tekitaks lihtsalt lõppematu bugreportide floodi mis suuremas osas olid juba varem teada, ehk siis tekitaksid nad sellega omale tööd juurde.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 20:38:40 vasta tsitaadiga

eks mõni patch ikka tagantjärgi tuleb, vaevalt et nad nii kergelt pääsevad, ei tea ühtegi korralikku mängu millele poleks paikkasid järgi tehtud
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ranirahn
külaline






sõnum 20.10.2009 20:52:04 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 14:24:22, muudetud 1 kord
tagasi üles
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 22:49:03 vasta tsitaadiga

Tüübid on ikka õigel teel. Natuke tobe on kui 1-2 kuud hiljem hakkad mingite pätsidega jändama, nagu praegusel ajal. Oota , uus trend on no Dedicated servers and no bug fixses sest konsoolid võtavad oma. Õnneks on SC2 Platforms: PC. Mängust nii palju et hakkas silma terranite need suured tüübid (ei viitsi nime uurida) Reklaamiti kunagi välja et nad on aeglased kuid suure tulejõuga. Antud videos raiped lidusid nagu jänesed kuid tulejõud oli väiksem. Samas Nuke oli lahe. Kahju et vastaste emalaeva võimsust ei näinud. Värvid on ka päris head , mitte mingi multika teema. Lõpuks on asi ikka Strateegias mitte ainult suures armees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 56, 57, 58  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.