Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Uncharted 2: Among Thieves märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 16.10.2009 16:13:02 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
ja mis keelab programmeerijal seda teha? Võiks natukegi midagi uut luua. Sellistes kohtades tekib tunne nagu mängiks mingid vana mängu jälle uuesti.
Näide kus on hea ja huvitav AI on L4Ds. Isegi solos suudavad nad mind ehmatada. Ja ma ei saa aru miks teised mängutootjad seda ei oska või taha teha.


Et progeme lõvile(kollile) automaadi pihku ja paneme nad kahel jalal kõndima ja kastide taha vajruma ja juba ongi mäng palju parem?
Ja zombid peavadki ehmatama, aga käituvad nad küll selle malli järgi, et läbi raskuste tähtede poole ehk läbi kuulide inimliha poole. See, kui nad hakkaks juba varjuma ja mingeid haaranguid korraldama läheks juba ulme valdkonda!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 16:40:10 vasta tsitaadiga

Kasutage palun spoilereid, ise arvasin, et kollid taas mängus aga samas ei tahtnud seda kusagilt lugeda enne kui mänginud.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 16.10.2009 16:46:36 vasta tsitaadiga

oli ka mäng täna postkasti jõudnud, kanadast tellitud. katsun õhtul korra pelada ka.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carisma
HV vaatleja
carisma

liitunud: 23.02.2007




sõnum 16.10.2009 19:27:09 vasta tsitaadiga

game.co.uk-st pandi limited edition teele 13 okt. ja täna oli postkastis. ja õnneks veel vaba nädalavahetus icon_biggrin.gif
_________________
PSN: Karmodos
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 19:31:27 vasta tsitaadiga

carisma, mul pole thumbs_down.gif Eks järgmine kuu toovad alles nagu ikka thumbs_down.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 21:01:41 vasta tsitaadiga

Jaapani versiooni box art on küll a'la Bollywood icon_biggrin.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 16.10.2009 21:53:30 vasta tsitaadiga

oh see 10x parem kui see teine. ikka mingi stiil, teine on elugeneric.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 21:56:45 vasta tsitaadiga

Minu meelest väga kena. Meenutab kah sellist tavalist Drew Struzan'i postrit nagu selline asi peakski.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2009 02:31:30 vasta tsitaadiga

omg. Karp on küll mõnus. Oleks kõikide PS3 mängude pakendid sellised
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2009 16:41:28 vasta tsitaadiga

<on siis keegi küüned taha saanud ja asja masinasse ka lükanud.
On norm?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 17.10.2009 16:55:25 vasta tsitaadiga

Ma olen näinud kuidas mõned mängivad, end aoma pole kohal veel. Andricos on teisipäevast juba toode laos ning need kes sealt ostsid said vist kolmap. mängida juba.
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2009 17:02:01 vasta tsitaadiga

malukas, seal räme kallis icon_smile.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2009 17:06:23 vasta tsitaadiga

OT:
PlatoonSgtElias, seda muidugi, aga saad kohe mängida ja ei pea kalendrisse ristikesi tegema ning postitöötajaid kiruma icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paanz
HV vaatleja
paanz

liitunud: 13.12.2007




sõnum 17.10.2009 18:07:53 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
<on siis keegi küüned taha saanud ja asja masinasse ka lükanud.
On norm?


Norm on vast lahjalt öeldud icon_smile.gif
Maitseid on erinevaid, aga isiklikult arvan, et mäng on super hea. Enamus SP läbi juba tehtud ja läheb veel mitmeid kordi uuele ringile erinevate tasemete ja MP juures.

_________________
PSN: Paanz
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nemsis
HV kasutaja
nemsis

liitunud: 25.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2009 19:34:51 vasta tsitaadiga

Selle aasta GOTY kandidaat on see mäng kindlasti.
Sain eile mängu kätte, hakkasin viiest mängima ja lõpetasin öösel kell kaks. Täna siis lõpetasin. Raske oli pulti maha panna isegi süüa polnud aega icon_biggrin.gif
Komentaariks veel, et kui kellelegi vähegi esimene osa meeldis, siis meeldib ka teine osa.
Hindeks annaks 10/10
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 18.10.2009 00:41:59 vasta tsitaadiga

siiski andricos ja poodes hind oli 1099kr ei jätkunud teda üheks päevakski,läksid nagu soojad saiad 14 tulid nad lattu ja 15nda päeval kell 2 polnud neid kuskil üheski poes
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 18.10.2009 03:40:34 vasta tsitaadiga

enamvähem ühe istumisega sai nüüd asi läbi tehtud (pole ammu viitsinud niipalju järjest teleka/konsoolitaga istuda), uncharted1 mulle meeldis väga, teine osa oli veel vingem :)
platinum trophy on järgmisena kavas ja siis hunnikuga MP'd :)
igale ps3 omanikule kohustuslik mäng.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 18.10.2009 09:50:58 vasta tsitaadiga

Tundub üsna asjalik jah. Endal pole võimalust ühe istumisega asja läbi teha ja seega jätkub teda kauemaks. Eile jõudsin alles kolmanda peatükini icon_smile.gif
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 18.10.2009 14:23:07 vasta tsitaadiga

Ülihea mäng demo põhjal öeldes, kindelalt peab selle ära ostma. Meeldis väga
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 14:24:34 vasta tsitaadiga

homeworld1 kirjutas:
Ülihea mäng demo põhjal öeldes, kindelalt peab selle ära ostma. Meeldis väga

Demo oli ju ainult MP mina selle põhjal küll ei suuda midagi järeldada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 14:34:33 vasta tsitaadiga

xxlmaster, noo selle ostuga ei saa kuidagi alt minna icon_lol.gif Goty suht kindlalt
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 18.10.2009 14:34:53 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
homeworld1 kirjutas:
Ülihea mäng demo põhjal öeldes, kindelalt peab selle ära ostma. Meeldis väga

Demo oli ju ainult MP mina selle põhjal küll ei suuda midagi järeldada :roll:

igaüks suudab erinevalt :)
ma oleks selle mängu siis ka ostnud kui ta ainult MP oleks olnud, sinna demosse sai ikka hulga aega maetud, rohkem kui ühtegi teise demosse siiani :P
see, et sel mängul hea SP saab olema oli juba niigi selge :P
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 14:36:54 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
xxlmaster, noo selle ostuga ei saa kuidagi alt minna icon_lol.gif Goty suht kindlalt

Ei selge see et hea asi ja kindlasti ostan selle aga "hetkel" ei hakka veel ostma kuna ise kohe rootsi ja pleis jääb koju tolmu koguma icon_razz1.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 18.10.2009 16:10:53 vasta tsitaadiga

kas keegi on proovinud seda koodi ka kasutada mis uk special editioniga kaasa tuli?
mu psn konto (soome) ütleb, et kas on vale kood või juba kasutatud. kui ma nüüd ühe teise konto alt mis mul uk'sse regatud on, selle koodi ära kasutan, kas ma oma soome kontoga saan neid kuldseid relvasi jms kasutada?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 16:19:16 vasta tsitaadiga

Labukana, põhimõtteliselt tegu ju DLC icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 18.10.2009 16:38:36 vasta tsitaadiga

igaksjuhuks küsin, mõtlesin et äkki on mingi ainult sellele kontole piiratud millega koodi sisestan vms :P
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 18:26:06 vasta tsitaadiga

ma panin selle koodi ära. UK kontole. XMB teema sain küll.
multiplayerit pole veel proovinud seega kuldseid relvi pole veel näinud
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 18.10.2009 18:41:17 vasta tsitaadiga

tahaks just teada kas kuldsed relvad (ja vist mingid MP skinid olid?) mu põhikontol ka tööle hakkavad.
keegi kel konto soome vms (mitte uk) regatud ja special edition game.co.uk'st on ehk proovinud juba seda koodi sisestada?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 18:47:35 vasta tsitaadiga

Krt ma ikka tellin ka homme vist ära icon_razz.gif
Kes kust tellis mis hinnaga ja kuna kätte sai?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 22:20:50 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
tahaks just teada kas kuldsed relvad (ja vist mingid MP skinid olid?) mu põhikontol ka tööle hakkavad.
keegi kel konto soome vms (mitte uk) regatud ja special edition game.co.uk'st on ehk proovinud juba seda koodi sisestada?


milles probleem. 1. miks sa ise ei proovi? 2. miks ta ei peaks hakkama?
konto kontoks, aga regioon on siiski sama ju.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 18.10.2009 22:40:37 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:
Labukana kirjutas:
tahaks just teada kas kuldsed relvad (ja vist mingid MP skinid olid?) mu põhikontol ka tööle hakkavad.
keegi kel konto soome vms (mitte uk) regatud ja special edition game.co.uk'st on ehk proovinud juba seda koodi sisestada?


milles probleem. 1. miks sa ise ei proovi? 2. miks ta ei peaks hakkama?
konto kontoks, aga regioon on siiski sama ju.

mõtlesin et ehk keegi on testinud.
kui kasutan seda oma uk kontoga ja see mu soome kontoga ei tööta, siis on kood raisus sisuliselt, sest uk kontoga ma ei mängi.
koodidega betad näiteks ei ole tihtipeale jagatavad + see online content on justsee mis mind huvitab.
sama regioon, aga uk kood soome kontoga igatahes ei tööta.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 22:46:59 vasta tsitaadiga

seal koodi taga peituvad kuldsed relvad ja miski limited-time boonus mängusisese raha jaoks. kaua see boonus kestab?

minu mag'i beta funkab ilusti, kuigi tõmbasin selle läbi "gameshare"'i
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 15:13:27 vasta tsitaadiga

Kas game.co.uk peab peale dispatched veel midagi kirjutama? Täna jälle pole midagi tulnud icon_mad.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 19.10.2009 15:15:22 vasta tsitaadiga

Ei tule enam midagi sinna lisaks. Uuri postkontorist.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 19.10.2009 15:43:16 vasta tsitaadiga

mulle saadeti eelmine teisip. HMV-st ära juba ja ikka kohal pole icon_neutral.gif. Mõni pakk mis neljap. saadeti UK-st jõudis ka täna kohale.
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 19.10.2009 16:51:41 vasta tsitaadiga

game.co.uk'st special edition pandi posti teisipäeval, jõudis kohale reedel, shopto.net'ist postitati teisipäeval ja jõudis täna (esmaspäev) kohale. (statistika mõttes :P)
aga jah, eesti post on nii ebastabiilne, et sellised poolenädalased kõikumised ei üllata eriti, pigem üllatas see, et asjad nii ruttu kätte sain. (paar uk'st üleeelmine nädal tellitud vinüülplaati on endiselt kusagil postis kinni)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 16:53:19 vasta tsitaadiga

Ma just pidin ka mainima et ega see eesti post ka väga tasemel ei ole.
Viimased pakid mis saatnud olen. Vahet ei ole kas 80 v 200km kohale on jõudnud 4 päevaga thumbs_up.gif icon_mad.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 17:00:41 vasta tsitaadiga

Kas keegi juba SP läbi ka teinud - mis pikkus tundides on icon_question.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 19.10.2009 17:07:25 vasta tsitaadiga

mul võttis hard törts alla 10 tunni aga kohati tundus endale ka et liigselt kiirustan :P
kui korralikumalt aareid taga ajada ja vähe ringi kolada läheb tund kaks kauem ehk.
praegu kütan crushingut juba :)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 19:46:22 vasta tsitaadiga

Labukana, pandi teele 13.okt ja täna ikka pole midagi thumbs_down.gif postkontor ei tea asjast üldse midagi...
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 19:48:10 vasta tsitaadiga

kui suur vahe ja mis vahet on hardil ja crushingul?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 19.10.2009 19:55:26 vasta tsitaadiga

Milles jah see erinevate raskusastmete vahe seisneb? Rohkem vastaseid või parem AI?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 19.10.2009 19:57:13 vasta tsitaadiga

crushingul saad vähe lihtsamini surma ja ehk on mõned vastased rohkem, midagi ületamatut seal aga ei tundu, uncharted 1 crushing tundus ehk törts raskem.
AI kohta ei oska väga öelda, uurind pole ja ise eriti aru ei saa, üsna agressiivsed on need vastased niikuinii :)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 19.10.2009 20:01:23 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, Kus kohast tellisid mängu?
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 21:42:25 vasta tsitaadiga

oeh oleks pidanud alustama hardiga oleks saanud easy ja normali trophy ka kätte. nüüd peab mitu korda läbi tegema :S
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 19.10.2009 21:43:49 vasta tsitaadiga

aga kui lõpuni tegid easy või mediumiga kas crushing mode tuli lahti icon_question.gif
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 20.10.2009 08:54:13 vasta tsitaadiga

crushing avaneb siis kui hardiga läbi teha.
võtsin muidu julguse kokku ja sisestasin oma selle koodi sisse oma uk konto alt. kõik õnneks toimis ja nüüd saan oma soome kontoga neid kuldseid relvasi kasutada. ühtlasi sain mingid 2 multiplayer skinni, pättide poolepeal saan olla mingi maikaga neeger uncharted 1'est ja baseballshirt nate on teine skin.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 20.10.2009 09:59:20 vasta tsitaadiga

Damn, peab ka hardiga uuesti alustama siis.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 20.10.2009 13:46:30 vasta tsitaadiga

Kas keegi müüa ei taha seda Uncharted 2: Among Thieves ? icon_biggrin.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 20.10.2009 14:29:37 vasta tsitaadiga

sain mängu kätte ja fallout goty ka.

füük. nüüd ei pea vist aasta aega ühtegi mängu soetama thumbs_up.gif

plaanin uncharted1 ja uncharted2 100% läbi saada.
falloudi ka.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Uncharted 2: Among Thieves mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.