|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
centraaL
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2006
|
12.10.2009 21:19:36
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| centraaL kirjutas: |
| Kui mul 12mb 70-kanali pakett on Elionist, kas VLC'ga näeb ikka ainult seda 14-15 kanalit? MTV Eesti jms läbi ei tule. |
ETV,K2,TV3,ETV2,K11,Seitse ja AloTV neid näed |
Mul on veel mõned kanalid kusjuures. BBC Prime, BBC World, MUZTV, MCM Pop, Rai Uno, Eurosport, Discovery Channel, Boomerang, RBK.
Aga kas digiboxi läpparisse ei anna ühendada otse? Seal peaks USB port ja mõni veel olema kui ma ei eksi.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
12.10.2009 21:25:41
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
Ega keegi ei oska oletada, kas elion saab mu modemi (Thomson TG784) parooli ära muuta? Tahtsin uue parooli panna aga ilmselt kopeerisin selleks pagan teab mille Asjaga liitudes muidu nad ütlesid, et nad saavad kõne peale ka wifi sisse lülitada, järelikult peaks neil ju ligipääs olemas olema mu seadmele?
Modemit resettida ka ei taha, pärast jälle tükk tööd, et kogu wifi otsas olev kola normaalselt tööle saada ja seadistada uuesti  |
Helista Tehnilisele toele, nemad aitavad
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.10.2009 22:10:50
|
|
|
| centraaL kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| centraaL kirjutas: |
| Kui mul 12mb 70-kanali pakett on Elionist, kas VLC'ga näeb ikka ainult seda 14-15 kanalit? MTV Eesti jms läbi ei tule. |
ETV,K2,TV3,ETV2,K11,Seitse ja AloTV neid näed |
Mul on veel mõned kanalid kusjuures. BBC Prime, BBC World, MUZTV, MCM Pop, Rai Uno, Eurosport, Discovery Channel, Boomerang, RBK.
Aga kas digiboxi läpparisse ei anna ühendada otse? Seal peaks USB port ja mõni veel olema kui ma ei eksi. |
sellist TV kaarti vaja kuhu digiboxi saab taha lükata
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
13.10.2009 09:25:22
|
|
|
Aho!
Tellisin omale linna Elioni DigiTV+hyperi. Kas tõesti on TV6 juba rauas?
Elioni infost sain sellise vastuse:
| tsitaat: |
Alates 08.10.09
Eesti põhipaketis asub TV6 kanalikohal nr 6, |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
13.10.2009 09:29:00
|
|
|
jah TV6 on elionis juba mitmed päevad kättesaadav
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d-scorpion
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2008
|
13.10.2009 13:13:28
|
|
|
| kellelgi veel ETV'd võimatu vaadata? Endal teised kanalid normaalsed aga ETV artifacte täis :/
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
13.10.2009 13:28:39
|
|
|
Kunagi Visioonist Lahenduseni konverentsil räägiti digitv võimalustest ja üks teema oli just vaatamisstatistika tegemine. Muidu tehti seda ju suhteliselt väikese grupi inimeste arvestuses. Samuti räägiti sellest, et tulevikus saavad ka reklaami hakata pakkuma vastavalt sihtgrupile. Kui ikka peres lapsi ei ole siis pampersi reklaame ei lasta. See muidugi tulevikuteema. Mulle isiklikult meeldiks see küll, kui pakutakse reklaame, mis on minu profiili järgivad. Nii saaks firmad efektivsemalt reklaami teha ja ma ei näeks pampersi ega prostamol uno reklaame..
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
13.10.2009 13:40:49
|
|
|
| arva, no zuum tv või viasati kohta ei saaks sellist infot koguda, kes mida vaatab, kuigi digiTV needki.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
13.10.2009 13:50:50
|
|
|
| need kes rääkisid seal olid Elioni esindajad
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
13.10.2009 14:36:45
|
|
|
| d-scorpion kirjutas: |
| kellelgi veel ETV'd võimatu vaadata? Endal teised kanalid normaalsed aga ETV artifacte täis :/ |
Eile õhtul ruudutas siin ka korralikult - teised olid ok
_________________ rohkem liha riigile
viimati muutis aksel 13.10.2009 16:12:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
13.10.2009 14:44:16
|
|
|
Ent see Elioni statistika, kui täpne see samas on ..
Mina ei tea isiklikult kedagi, kes peale teleka vaatamist ka Amino boksi välja lülitaks.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
13.10.2009 14:46:38
|
|
|
ma tegelikult olen ammu tahtnud küsida, kas seda peaks tegema või ei?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
13.10.2009 15:18:51
|
|
|
| Mina lülitan boxi peale vaatamise lõppu ooterežiimile. Elektrikulu väiksem ja arvutile rohkem riba saadaval.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
13.10.2009 15:50:55
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
jah TV6 on elionis juba mitmed päevad kättesaadav  |
Lõpuks ometi!
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.10.2009 16:25:45
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
Ent see Elioni statistika, kui täpne see samas on ..
Mina ei tea isiklikult kedagi, kes peale teleka vaatamist ka Amino boksi välja lülitaks. |
Ent samas on see box sees ja ei vaata enamustel ikka öösel ja päeval kui tööl ollakse. Vaadatumad saated ikka õhtuti ja enamus vahib siis ka telekat. seega see 100 siia sinna eriti ei mängi rolli. Ise näiteks lülitan boxi välja (kätte juba liigutus sisse harjunud)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
13.10.2009 16:27:17
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| Mina lülitan boxi peale vaatamise lõppu ooterežiimile. Elektrikulu väiksem ja arvutile rohkem riba saadaval. |
+1
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
13.10.2009 17:26:49
|
|
|
| Ei lülita välja boxi välja. Tavaliselt jääb viimati vaadatud kanalile, mis on üldjuhul mõni lastekas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.10.2009 22:38:38
|
|
|
Kas see box annab mõne kanali puhul 5.1 heli ka välja läbi heliväljundi?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
13.10.2009 22:42:59
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Kas see box annab mõne kanali puhul 5.1 heli ka välja läbi heliväljundi? |
Mina küll pole näinud veel ühtegi kanalit Elioni poolt, millel oleks 5.1 heli. Vähemalt ressiiveril on alati näidanud 2 kanalit, kui AC3 heli on olnud.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forint
HV veteran

liitunud: 15.04.2003
|
13.10.2009 22:47:10
|
|
|
| koputaja kirjutas: |
| carlking kirjutas: |
| Kas see box annab mõne kanali puhul 5.1 heli ka välja läbi heliväljundi? |
Mina küll pole näinud veel ühtegi kanalit Elioni poolt, millel oleks 5.1 heli. Vähemalt ressiiveril on alati näidanud 2 kanalit, kui AC3 heli on olnud. |
Mingi hetk RTL või PRO7 kandis midagi 5.1 heliga üle. (jalgpall oli vist ei mäleta täpselt)
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.10.2009 22:50:27
|
|
|
seda ma kindlasti vaataksin 5.1 heliga
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
14.10.2009 00:21:45
|
|
|
carlking, oled sa kunagi jalkat otse tribüünidel vaadand? see oleks päris pull tglt
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
addamsEST
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2006
|
14.10.2009 00:24:23
|
|
|
Seda pole siin vist arutatud aga teema järgmine
Tahaks 3 digiboxi kodus tööle saada
Kas on see üldse võimalik? Kui on siis mida tuleks ruuteris modida
Reaalselt 3 boxi korraga töötaksid suht vähe, nii et ühenduse taha ei tohiks asi jääda kuna praegu kaks boxi töötasid siis download oli 500-600kb/s +...
(Boxi ostan nagunii, kui see lahendus ei tööta siis läheb teise kohta)
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
14.10.2009 00:43:15
|
|
|
| addamsEST kirjutas: |
Seda pole siin vist arutatud aga teema järgmine
Tahaks 3 digiboxi kodus tööle saada
Kas on see üldse võimalik? Kui on siis mida tuleks ruuteris modida
Reaalselt 3 boxi korraga töötaksid suht vähe, nii et ühenduse taha ei tohiks asi jääda kuna praegu kaks boxi töötasid siis download oli 500-600kb/s +...
(Boxi ostan nagunii, kui see lahendus ei tööta siis läheb teise kohta) |
Alcatel jaama küljes oleks ma usun tehniliselt võimalik, kuid normaalset internetikasutust ei saa seejuures võimaldada. Elion paraku 3 vaatajakoha lahendust ei paku ADSL2+ lahendusele, küll on lihtsalt teostatav optikaga korrusmaja võrgus.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
14.10.2009 00:51:22
|
|
|
addamsEST, eks proovi järgi
tehniliselt oleks vist võimalik, kui 2 boksi näitaksid ühte kanalit
kui 1<arvuti, siis lükka boksid switchi taha. jään tulemusi ootama
võin sulle isegi boksi laenata
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
14.10.2009 01:23:08
|
|
|
| kunagi sai ruckuste (ühel ruckuse seadmel ju mitu võrgukaabli auku (switchi eest justkui)) abil ühendatud 2 digiboxi ühe vaatajakohaga ühenduse taha ja toimis ... siis miks ei võiks ka 3 töötada kui liin kannatab, kuid siin oleks abiks ilmselt kui oleks ka teinevaatajakoht korralikult tellitud ning aktiveeritud, sest 12Mbit/s ühendusega peale 3digiboxi ei jätaks neti jaoks küll mitte miskit
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forint
HV veteran

liitunud: 15.04.2003
|
14.10.2009 07:54:05
|
|
|
| Jep täitsa võimalik. 2 boxi läheb switchi taha. Ainuke mure see ,et Elionis saab registreerida 2 boxi, kolmas boks pole su paketiga seotud ja näitab ainult nelja Eesti kanalit. Striimi jätkub kõigile kolmele. Ka võib esineda aga kõigi kolme teleka vaatamisel anomaaliaid - vahetad ühest telekas kanalit ja teise teleka pilt jääb seisma.
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
14.10.2009 10:25:46
|
|
|
| forint kirjutas: |
| Jep täitsa võimalik. 2 boxi läheb switchi taha. Ainuke mure see ,et Elionis saab registreerida 2 boxi, kolmas boks pole su paketiga seotud ja näitab ainult nelja Eesti kanalit. Striimi jätkub kõigile kolmele. Ka võib esineda aga kõigi kolme teleka vaatamisel anomaaliaid - vahetad ühest telekas kanalit ja teise teleka pilt jääb seisma. |
kolmanda boxi regad ühendusele mis on naabri/sõbra/ema nimel olevale lahendusle
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaars
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2009
|
14.10.2009 11:03:44
|
|
|
| darkside kirjutas: |
| forint kirjutas: |
| Jep täitsa võimalik. 2 boxi läheb switchi taha. Ainuke mure see ,et Elionis saab registreerida 2 boxi, kolmas boks pole su paketiga seotud ja näitab ainult nelja Eesti kanalit. Striimi jätkub kõigile kolmele. Ka võib esineda aga kõigi kolme teleka vaatamisel anomaaliaid - vahetad ühest telekas kanalit ja teise teleka pilt jääb seisma. |
kolmanda boxi regad ühendusele mis on naabri/sõbra/ema nimel olevale lahendusle  |
regad teisele nimele, siis tulevad kanalid ka läbi, ruuteriks peaks olema 545/784 või uue softiga vanem ruuter, millel on automaatne pesa konf. jaamaks peaks olema Alcatel ja 2 dbox vaatajakoha võimalus aktiveeritud. Kindlasti töötaks sellisel juhul ilusti kui korraga töötavad max 2 dboxi. 3 korraga võib tõesti anomaaliaid hakata esinema, kuna liinikonf on 16mbit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
14.10.2009 11:22:23
|
|
|
...... vahet pole
_________________
Lae pildid -> pilt.io
viimati muutis ufo56 14.10.2009 15:52:18, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ranirahn
külaline
|
14.10.2009 11:25:49
|
|
|
...
viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 17:13:00, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
addamsEST
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2006
|
14.10.2009 14:31:16
|
|
|
| Ranirahn kirjutas: |
| Nagu ma aru sain, siis tahetakse täpselt sama pilti mitmest telekast vaadata. Miks siis mitu boxi on vaja? Jagada võib olla boxist tulev signaal laiali hoopis? |
3 boxi ja kõigis peaks saama vaadata eri kanaleid.
Põhiliselt vaadatakse elutoas kus veidi suurem telekas, vähem magamistubades.
Edit:
Reede või laupäeval peaksin saama testida
eks annan tulemustest teada siis.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
centraaL
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
14.10.2009 20:48:56
|
|
|
expresscard tv kaardiga...
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
14.10.2009 21:09:47
|
|
|
| djpvx kirjutas: |
| expresscard tv kaardiga... |
Oskad mõnda konkreetset soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
centraaL
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2006
|
14.10.2009 21:22:42
|
|
|
| Ilma tv-kaardita pole võimalik?
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
14.10.2009 21:36:15
|
|
|
see on väga vale asi ikka
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
14.10.2009 21:42:26
|
|
|
mille poolest see siis ei toimiks? mitte et ma sel sügavat mõtet näeks..
EDIT: jah tõesti vastupidist oleks vaja, mille ka kindlasti leiab
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
14.10.2009 21:49:32
|
|
|
4Multimania ruudutab vahelduva eduga... suht algusest peale. Kellelgi veel?
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
15.10.2009 09:39:06
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| 4Multimania ruudutab vahelduva eduga... suht algusest peale. Kellelgi veel? |
Jep. Ja päris korralikult ruudutab + heli ka katkendlik.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrka20
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2005
|
15.10.2009 11:44:54
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| 4Multimania ruudutab vahelduva eduga... suht algusest peale. Kellelgi veel? |
Elion on teadlik sellest ja tegeleb selle probleemiga.
_________________ ______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem! |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
15.10.2009 12:02:36
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| kaspar00 kirjutas: |
Ega keegi ei oska oletada, kas elion saab mu modemi (Thomson TG784) parooli ära muuta? Tahtsin uue parooli panna aga ilmselt kopeerisin selleks pagan teab mille Asjaga liitudes muidu nad ütlesid, et nad saavad kõne peale ka wifi sisse lülitada, järelikult peaks neil ju ligipääs olemas olema mu seadmele?
Modemit resettida ka ei taha, pärast jälle tükk tööd, et kogu wifi otsas olev kola normaalselt tööle saada ja seadistada uuesti  |
Helista Tehnilisele toele, nemad aitavad  |
e-mail'i peale tegid ka ära, väga positiivne
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
petskets
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2003
|
15.10.2009 18:31:51
|
|
|
| Ega kellelgi VLCRec nimelist programmi vedele kuskil?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.10.2009 18:57:48
|
|
|
| petskets kirjutas: |
| Ega kellelgi VLCRec nimelist programmi vedele kuskil? |
Teises arvutis olemas aga sinna täna lähedale ei satu
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
petskets
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2003
|
15.10.2009 19:00:09
|
|
|
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
16.10.2009 13:50:35
|
|
|
Üks n00b küsimus vahele.
Kas lisaks IPTV seadmele on vajalik tellida ka Elionist mingi kanalite pakett, et näeks Digi-TV-d VLC Playeriga?
Hetkel korrusmaja vms, kus ainult internet.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.10.2009 14:05:01
|
|
|
| asjameez kirjutas: |
Üks n00b küsimus vahele.
Kas lisaks IPTV seadmele on vajalik tellida ka Elionist mingi kanalite pakett, et näeks Digi-TV-d VLC Playeriga?
Hetkel korrusmaja vms, kus ainult internet. |
DTV pead tellima (ilmselt sa seadmeid ilma tellimuseta ei saa)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|