Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 246, 247, 248 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 21:19:36 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
centraaL kirjutas:
Kui mul 12mb 70-kanali pakett on Elionist, kas VLC'ga näeb ikka ainult seda 14-15 kanalit? MTV Eesti jms läbi ei tule.
ETV,K2,TV3,ETV2,K11,Seitse ja AloTV neid näed

Mul on veel mõned kanalid kusjuures. BBC Prime, BBC World, MUZTV, MCM Pop, Rai Uno, Eurosport, Discovery Channel, Boomerang, RBK.

Aga kas digiboxi läpparisse ei anna ühendada otse? Seal peaks USB port ja mõni veel olema kui ma ei eksi.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 21:25:41 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
Ega keegi ei oska oletada, kas elion saab mu modemi (Thomson TG784) parooli ära muuta? Tahtsin uue parooli panna aga ilmselt kopeerisin selleks pagan teab mille icon_biggrin.gif Asjaga liitudes muidu nad ütlesid, et nad saavad kõne peale ka wifi sisse lülitada, järelikult peaks neil ju ligipääs olemas olema mu seadmele?

Modemit resettida ka ei taha, pärast jälle tükk tööd, et kogu wifi otsas olev kola normaalselt tööle saada ja seadistada uuesti icon_neutral.gif


Helista Tehnilisele toele, nemad aitavad icon_wink.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 22:10:50 vasta tsitaadiga

centraaL kirjutas:
salatoimik kirjutas:
centraaL kirjutas:
Kui mul 12mb 70-kanali pakett on Elionist, kas VLC'ga näeb ikka ainult seda 14-15 kanalit? MTV Eesti jms läbi ei tule.
ETV,K2,TV3,ETV2,K11,Seitse ja AloTV neid näed

Mul on veel mõned kanalid kusjuures. BBC Prime, BBC World, MUZTV, MCM Pop, Rai Uno, Eurosport, Discovery Channel, Boomerang, RBK.

Aga kas digiboxi läpparisse ei anna ühendada otse? Seal peaks USB port ja mõni veel olema kui ma ei eksi.
sellist TV kaarti vaja kuhu digiboxi saab taha lükata
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 09:25:22 vasta tsitaadiga

Aho!
Tellisin omale linna Elioni DigiTV+hyperi. Kas tõesti on TV6 juba rauas?
Elioni infost sain sellise vastuse:
tsitaat:
Alates 08.10.09
Eesti põhipaketis asub TV6 kanalikohal nr 6,
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 13.10.2009 09:29:00 vasta tsitaadiga

jah TV6 on elionis juba mitmed päevad kättesaadav icon_smile.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 10:26:31 vasta tsitaadiga

see on elioni DTV põhjal tehtav tabel?
http://www.ekspress.ee/2009/10/13/edetabelid/45505-dtv-septembri-vaadatuim-saade-oli-eesti-otsib-superstaari

(vähemalt mulle tundub, kuna elionil õige kergem sellist asja välja pakkuda)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 13.10.2009 13:13:28 vasta tsitaadiga

kellelgi veel ETV'd võimatu vaadata? Endal teised kanalid normaalsed aga ETV artifacte täis :/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 13.10.2009 13:28:39 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
see on elioni DTV põhjal tehtav tabel?
http://www.ekspress.ee/2009/10/13/edetabelid/45505-dtv-septembri-vaadatuim-saade-oli-eesti-otsib-superstaari

(vähemalt mulle tundub, kuna elionil õige kergem sellist asja välja pakkuda)


Kunagi Visioonist Lahenduseni konverentsil räägiti digitv võimalustest ja üks teema oli just vaatamisstatistika tegemine. Muidu tehti seda ju suhteliselt väikese grupi inimeste arvestuses. Samuti räägiti sellest, et tulevikus saavad ka reklaami hakata pakkuma vastavalt sihtgrupile. Kui ikka peres lapsi ei ole siis pampersi reklaame ei lasta. See muidugi tulevikuteema. Mulle isiklikult meeldiks see küll, kui pakutakse reklaame, mis on minu profiili järgivad. Nii saaks firmad efektivsemalt reklaami teha ja ma ei näeks pampersi ega prostamol uno reklaame..
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 13.10.2009 13:40:49 vasta tsitaadiga

arva, no zuum tv või viasati kohta ei saaks sellist infot koguda, kes mida vaatab, kuigi digiTV needki.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 13.10.2009 13:50:50 vasta tsitaadiga

need kes rääkisid seal olid Elioni esindajad
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 14:36:45 vasta tsitaadiga

d-scorpion kirjutas:
kellelgi veel ETV'd võimatu vaadata? Endal teised kanalid normaalsed aga ETV artifacte täis :/

Eile õhtul ruudutas siin ka korralikult - teised olid ok

_________________
rohkem liha riigile


viimati muutis aksel 13.10.2009 16:12:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 14:44:16 vasta tsitaadiga

Ent see Elioni statistika, kui täpne see samas on ..

Mina ei tea isiklikult kedagi, kes peale teleka vaatamist ka Amino boksi välja lülitaks.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 13.10.2009 14:46:38 vasta tsitaadiga

ma tegelikult olen ammu tahtnud küsida, kas seda peaks tegema või ei? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 15:18:51 vasta tsitaadiga

Mina lülitan boxi peale vaatamise lõppu ooterežiimile. Elektrikulu väiksem ja arvutile rohkem riba saadaval.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 13.10.2009 15:50:55 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
jah TV6 on elionis juba mitmed päevad kättesaadav icon_smile.gif

Lõpuks ometi!
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 16:25:45 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
Ent see Elioni statistika, kui täpne see samas on ..

Mina ei tea isiklikult kedagi, kes peale teleka vaatamist ka Amino boksi välja lülitaks.
Ent samas on see box sees ja ei vaata enamustel ikka öösel ja päeval kui tööl ollakse. Vaadatumad saated ikka õhtuti ja enamus vahib siis ka telekat. seega see 100 siia sinna eriti ei mängi rolli. Ise näiteks lülitan boxi välja (kätte juba liigutus sisse harjunud)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2009 16:27:17 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Mina lülitan boxi peale vaatamise lõppu ooterežiimile. Elektrikulu väiksem ja arvutile rohkem riba saadaval.

+1
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 13.10.2009 17:26:49 vasta tsitaadiga

Ei lülita välja boxi välja. Tavaliselt jääb viimati vaadatud kanalile, mis on üldjuhul mõni lastekas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 22:38:38 vasta tsitaadiga

Kas see box annab mõne kanali puhul 5.1 heli ka välja läbi heliväljundi?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 22:42:59 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Kas see box annab mõne kanali puhul 5.1 heli ka välja läbi heliväljundi?


Mina küll pole näinud veel ühtegi kanalit Elioni poolt, millel oleks 5.1 heli. Vähemalt ressiiveril on alati näidanud 2 kanalit, kui AC3 heli on olnud.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 22:47:10 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
carlking kirjutas:
Kas see box annab mõne kanali puhul 5.1 heli ka välja läbi heliväljundi?


Mina küll pole näinud veel ühtegi kanalit Elioni poolt, millel oleks 5.1 heli. Vähemalt ressiiveril on alati näidanud 2 kanalit, kui AC3 heli on olnud.


Mingi hetk RTL või PRO7 kandis midagi 5.1 heliga üle. (jalgpall oli vist ei mäleta täpselt)
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 22:50:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

jalgpall


seda ma kindlasti vaataksin 5.1 heliga icon_lol.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 14.10.2009 00:21:45 vasta tsitaadiga

carlking, oled sa kunagi jalkat otse tribüünidel vaadand? see oleks päris pull tglt icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
addamsEST
HV kasutaja
addamsEST

liitunud: 27.08.2006




sõnum 14.10.2009 00:24:23 vasta tsitaadiga

Seda pole siin vist arutatud aga teema järgmine

Tahaks 3 digiboxi kodus tööle saada
Kas on see üldse võimalik? Kui on siis mida tuleks ruuteris modida
Reaalselt 3 boxi korraga töötaksid suht vähe, nii et ühenduse taha ei tohiks asi jääda kuna praegu kaks boxi töötasid siis download oli 500-600kb/s +...
(Boxi ostan nagunii, kui see lahendus ei tööta siis läheb teise kohta)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 00:43:15 vasta tsitaadiga

addamsEST kirjutas:
Seda pole siin vist arutatud aga teema järgmine

Tahaks 3 digiboxi kodus tööle saada
Kas on see üldse võimalik? Kui on siis mida tuleks ruuteris modida
Reaalselt 3 boxi korraga töötaksid suht vähe, nii et ühenduse taha ei tohiks asi jääda kuna praegu kaks boxi töötasid siis download oli 500-600kb/s +...
(Boxi ostan nagunii, kui see lahendus ei tööta siis läheb teise kohta)


Alcatel jaama küljes oleks ma usun tehniliselt võimalik, kuid normaalset internetikasutust ei saa seejuures võimaldada. Elion paraku 3 vaatajakoha lahendust ei paku ADSL2+ lahendusele, küll on lihtsalt teostatav optikaga korrusmaja võrgus.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 14.10.2009 00:51:22 vasta tsitaadiga

addamsEST, eks proovi järgi icon_smile.gif
tehniliselt oleks vist võimalik, kui 2 boksi näitaksid ühte kanalit
kui 1<arvuti, siis lükka boksid switchi taha. jään tulemusi ootama thumbs_up.gif
võin sulle isegi boksi laenata icon_rolleyes.gif

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 01:23:08 vasta tsitaadiga

kunagi sai ruckuste (ühel ruckuse seadmel ju mitu võrgukaabli auku (switchi eest justkui)) abil ühendatud 2 digiboxi ühe vaatajakohaga ühenduse taha ja toimis ... siis miks ei võiks ka 3 töötada kui liin kannatab, kuid siin oleks abiks ilmselt kui oleks ka teinevaatajakoht korralikult tellitud ning aktiveeritud, sest 12Mbit/s ühendusega peale 3digiboxi ei jätaks neti jaoks küll mitte miskit
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 07:54:05 vasta tsitaadiga

Jep täitsa võimalik. 2 boxi läheb switchi taha. Ainuke mure see ,et Elionis saab registreerida 2 boxi, kolmas boks pole su paketiga seotud ja näitab ainult nelja Eesti kanalit. Striimi jätkub kõigile kolmele. Ka võib esineda aga kõigi kolme teleka vaatamisel anomaaliaid - vahetad ühest telekas kanalit ja teise teleka pilt jääb seisma.
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 14.10.2009 10:25:46 vasta tsitaadiga

forint kirjutas:
Jep täitsa võimalik. 2 boxi läheb switchi taha. Ainuke mure see ,et Elionis saab registreerida 2 boxi, kolmas boks pole su paketiga seotud ja näitab ainult nelja Eesti kanalit. Striimi jätkub kõigile kolmele. Ka võib esineda aga kõigi kolme teleka vaatamisel anomaaliaid - vahetad ühest telekas kanalit ja teise teleka pilt jääb seisma.


kolmanda boxi regad ühendusele mis on naabri/sõbra/ema nimel olevale lahendusle icon_lol.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaars
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2009




sõnum 14.10.2009 11:03:44 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
forint kirjutas:
Jep täitsa võimalik. 2 boxi läheb switchi taha. Ainuke mure see ,et Elionis saab registreerida 2 boxi, kolmas boks pole su paketiga seotud ja näitab ainult nelja Eesti kanalit. Striimi jätkub kõigile kolmele. Ka võib esineda aga kõigi kolme teleka vaatamisel anomaaliaid - vahetad ühest telekas kanalit ja teise teleka pilt jääb seisma.


kolmanda boxi regad ühendusele mis on naabri/sõbra/ema nimel olevale lahendusle icon_lol.gif

regad teisele nimele, siis tulevad kanalid ka läbi, ruuteriks peaks olema 545/784 või uue softiga vanem ruuter, millel on automaatne pesa konf. jaamaks peaks olema Alcatel ja 2 dbox vaatajakoha võimalus aktiveeritud. Kindlasti töötaks sellisel juhul ilusti kui korraga töötavad max 2 dboxi. 3 korraga võib tõesti anomaaliaid hakata esinema, kuna liinikonf on 16mbit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 11:22:23 vasta tsitaadiga

...... vahet pole
_________________
 Lae pildid -> pilt.io


viimati muutis ufo56 14.10.2009 15:52:18, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 14.10.2009 11:25:49 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 17:13:00, muudetud 1 kord
tagasi üles
addamsEST
HV kasutaja
addamsEST

liitunud: 27.08.2006




sõnum 14.10.2009 14:31:16 vasta tsitaadiga

Ranirahn kirjutas:
Nagu ma aru sain, siis tahetakse täpselt sama pilti mitmest telekast vaadata. Miks siis mitu boxi on vaja? Jagada võib olla boxist tulev signaal laiali hoopis?

3 boxi ja kõigis peaks saama vaadata eri kanaleid.
Põhiliselt vaadatakse elutoas kus veidi suurem telekas, vähem magamistubades.


Edit:
Reede või laupäeval peaksin saama testida
eks annan tulemustest teada siis.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 14:52:47 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, kuidas saaks digiboxi ühendada sellise läppariga: http://www.epood.ee/product.php?pID=d5756748da7d4fc61bb0b1bcba6e6d4d&j=5&comments=1 icon_biggrin.gif

Teine variant oleks DVI/AGP ühendustega LCD ekraanile, kuidas sellele võimalik oleks?
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 14.10.2009 20:48:56 vasta tsitaadiga

expresscard tv kaardiga...
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 21:09:47 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
expresscard tv kaardiga...

Oskad mõnda konkreetset soovitada?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 21:22:42 vasta tsitaadiga

Ilma tv-kaardita pole võimalik?
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 14.10.2009 21:30:44 vasta tsitaadiga

digibox > RCA > video converter (nt: http://oomipood.ee/?t=k_ki&i=TELL_CMP-TELVIEW1 ) > VGA
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 21:36:15 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
digibox > RCA > video converter (nt: http://oomipood.ee/?t=k_ki&i=TELL_CMP-TELVIEW1 ) > VGA

see on väga vale asi ikka
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 14.10.2009 21:42:26 vasta tsitaadiga

mille poolest see siis ei toimiks? mitte et ma sel sügavat mõtet näeks..

EDIT: jah tõesti vastupidist oleks vaja, mille ka kindlasti leiab
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 21:49:32 vasta tsitaadiga

4Multimania ruudutab vahelduva eduga... suht algusest peale. Kellelgi veel?
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.10.2009 09:39:06 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
4Multimania ruudutab vahelduva eduga... suht algusest peale. Kellelgi veel?

Jep. Ja päris korralikult ruudutab + heli ka katkendlik.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrka20
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2005




sõnum 15.10.2009 11:44:54 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
4Multimania ruudutab vahelduva eduga... suht algusest peale. Kellelgi veel?


Elion on teadlik sellest ja tegeleb selle probleemiga.

_________________
______________________________________
Kui on valida kahe halva vahel, siis vali uuem!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 15.10.2009 12:02:36 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
kaspar00 kirjutas:
Ega keegi ei oska oletada, kas elion saab mu modemi (Thomson TG784) parooli ära muuta? Tahtsin uue parooli panna aga ilmselt kopeerisin selleks pagan teab mille icon_biggrin.gif Asjaga liitudes muidu nad ütlesid, et nad saavad kõne peale ka wifi sisse lülitada, järelikult peaks neil ju ligipääs olemas olema mu seadmele?

Modemit resettida ka ei taha, pärast jälle tükk tööd, et kogu wifi otsas olev kola normaalselt tööle saada ja seadistada uuesti icon_neutral.gif


Helista Tehnilisele toele, nemad aitavad icon_wink.gif


e-mail'i peale tegid ka ära, väga positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
petskets
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2009 18:31:51 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi VLCRec nimelist programmi vedele kuskil?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2009 18:52:59 vasta tsitaadiga

petskets, äkki see sobib: http://rapidshare.com/files/211730982/VLCRec_1.0.0.1.rar
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2009 18:57:48 vasta tsitaadiga

petskets kirjutas:
Ega kellelgi VLCRec nimelist programmi vedele kuskil?
Teises arvutis olemas icon_smile.gif aga sinna täna lähedale ei satu icon_sad.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
petskets
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2009 19:00:09 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
petskets, äkki see sobib: http://rapidshare.com/files/211730982/VLCRec_1.0.0.1.rar

Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 13:50:35 vasta tsitaadiga

Üks n00b küsimus vahele.

Kas lisaks IPTV seadmele on vajalik tellida ka Elionist mingi kanalite pakett, et näeks Digi-TV-d VLC Playeriga?
Hetkel korrusmaja vms, kus ainult internet.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 14:05:01 vasta tsitaadiga

asjameez kirjutas:
Üks n00b küsimus vahele.

Kas lisaks IPTV seadmele on vajalik tellida ka Elionist mingi kanalite pakett, et näeks Digi-TV-d VLC Playeriga?
Hetkel korrusmaja vms, kus ainult internet.
DTV pead tellima (ilmselt sa seadmeid ilma tellimuseta ei saa)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 246, 247, 248 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.