|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
TombcaT
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
12.10.2009 10:12:41
|
|
|
| Nemad ei hinda Damage´i all ainult visuaalset jurapura, vaid ka seda, et vale käiguvahetus kahjustab mootorit ning käigukasti...jne. Oskamatu siduri kasutamine võib kaasa tuua praktiliselt katkestuse.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.10.2009 10:14:48
|
|
|
Damage kohta
| Tech Analysis: Forza 3 Demo | DigitalFoundry kirjutas: |
So, what's the big deal with crash damage any way? The bottom line is that it's a hugely important part of games that purport to be racing simulators. High speed racing is synonymous with danger, and risk must carry the threat of dire consequences... the days of ramming opponents with impunity and bouncing harmlessly off solid walls should be well behind us. The danger principle is one of the core philosophies behind Burnout, and it is interesting to note that the Criterion game's over-the-top, enhanced crashes are still vastly more realistic graphically than anything seen in Forza 3.
Interestingly though, Forza 3's model appears to have much in common with the latest work by Polyphony Digital on Gran Turismo 5. While our first impressions of the crash damage in GT5 at gamescom were not so positive, recent footage from the Tokyo Game Show suggests that Polyphony has made big, big improvements over the GC code. Removable body parts have been joined by localised damage. Whether it is dynamically generated, or pre-determined like Forza 3 is something we won't be able to confirm until there's better video or preferably some hands-on code to analyse.
It wouldn't surprise us at all if the damage is indeed pre-determined on both games. The Burnout titles have the luxury of using non-licensed cars; Criterion are the lords and masters of their creations and can do with them whatever they see fit. Both Forza and GT5 don't have that luxury, and it may well be the case that the developers need to get manufacturer sign-off on all the in-game representations of their vehicles. Detachable parts and pre-determined damage would be a convenient solution. |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
13.10.2009 02:35:07
|
|
|
wired.com vms andis 80/100 ainult sellepärast kuna video editimis võimalused, mis on seal mängus tähtsuselt viimasel kohal ei ole nii head kui mõnes teises mängus.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d-scorpion
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2008
|
13.10.2009 09:34:34
|
|
|
| Kuid seda nad lubasid(kas oli E3 või TGS kus mainiti seda)! Gametrailersi bonus roundis on sellest juttu.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
13.10.2009 10:29:22
|
|
|
tegemist siiski autosõidusimuga, mitte bollywood tycooniga
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
13.10.2009 10:35:51
|
|
|
väidetavalt on see siiski väga suur osa communityst, kes pmtselt muud ei teegi kui filme ja skinne.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
13.10.2009 14:28:14
|
|
|
nad väidavad et kaamera nurgad jne ei ole nii paindlikud aga see on naljanumber et nõutakse umbes adobe tasemel editimis võimalusi. sellest poleks üldse juttu tehtudki kui seda poleks üldse mängu lisatudki. võtku seda kui väikest boonust mis oleks võinud sama hästi olemata olla ja hinnaku sellisel kujul nagu ta on. videode tegemine on tähtsal kohal aga kui arvestada mida seal üldse teha saab siis paneks selle tõesti viimasele kohale. umbes kui GT5's puuduks asi täielikult, ei ole mida võrrelda ja anname kõrgemad punktid sellepärast mängule.
veel üks geniaalne lause nende ülevaatest.
"Hard to share custom cars and movies with those who don’t own the game."
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
13.10.2009 19:16:55
|
|
|
| Demos olevas replay mode's oli juba kõvasti rohkem valikuid, kaameraid ja vidinaid kui enamus konsooli racer'ites. Näiteks äsja mängisin just Dirt2'te (üllatavalt hea mäng isegi) ja seal olevas replay mode's on ainult Fast Forward ja Rewind. Isegi salvestada minuarust ei saa. Sellegipoolest on dirt2'e replayd palju ägedamad (graafika, damage, slow motion hüpped).
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
15.10.2009 19:52:43
|
|
|
| Yay, sain GAMElt kirja, et mu tellimust processitakse. Võiksid juba ãra ka shippida. Et nüüd ometi Royal Mail kõike ära ei rikuks.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
15.10.2009 20:03:05
|
|
|
Mis staatus game.co.uk lehel on?
Mul on Preorder asemele pandud nüüd Pending.
15/10/2009 Your order is waiting for authorisation and release for packing.
07/10/2009 Your order is currently held as a Preorder
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
15.10.2009 20:05:26
|
|
|
Oooh sweet. Saab siis juba järgmisel nädalavahetusel sõitma hakata
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
15.10.2009 21:30:02
|
|
|
Saabus ka just email staatuse muutmise kohta
Edit:
Status: HELD (Awaiting authorisation, no further action needed.)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
15.10.2009 22:25:50
|
|
|
15/10/2009 Your order is held for credit checking.
hah, paistab, et tuleb ikka õigeks päevaks kohale
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.10.2009 12:09:12
|
|
|
16/10/2009 Your order is currently being picked and packed.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
16.10.2009 13:10:50
|
|
|
jep, sama siin kontolt on läinud 985,79.- (limited edition)
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.10.2009 13:11:34
|
|
|
| Kontolt veel läinud pole, lihtsalt bronnitud on.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
16.10.2009 14:44:01
|
|
|
16/10/2009 Your order is currently being picked and packed.
Raha ka bronnis mul.
| renx09 kirjutas: |
jep, sama siin kontolt on läinud 985,79.- (limited edition) |
909,73
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
16.10.2009 15:02:38
|
|
|
| woo456 kirjutas: |
16/10/2009 Your order is currently being picked and packed.
Raha ka bronnis mul.
| renx09 kirjutas: |
jep, sama siin kontolt on läinud 985,79.- (limited edition) |
909,73  |
mis mõttes? said reward pts eest alet vä? see ei ole aus
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
16.10.2009 15:04:05
|
|
|
Vahepeal oli mingi sooduskood, millega sai 5£ alla.
Tnx to amddude
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
16.10.2009 15:07:47
|
|
|
| woo456, kuidas sa game-st neid koode saad? seal oli vist kirjas et "UK ja mingi_lühend_veel only"
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
16.10.2009 16:41:22
|
|
|
Huvitavalt on ära paigutatud asi kahele plaadile Teisel plaadil on siis extra rajad ja autod?! Ning see content läheb otse kõvakettale
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
16.10.2009 18:16:54
|
|
|
| Anisse kirjutas: |
| woo456, kuidas sa game-st neid koode saad? seal oli vist kirjas et "UK ja mingi_lühend_veel only" |
No ükskord amddude ütles mingi discount codei (ma ei tea kust ta selle sai; tellimus pidi olema üle 50£), sisestasin selle ära ja -5£ tuli.
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Huvitavalt on ära paigutatud asi kahele plaadile Teisel plaadil on siis extra rajad ja autod?! Ning see content läheb otse kõvakettale |
Täpselt nii ongi.
Krdi Royal Mail rikubki ikka vist kõik ära. GAME saatis kirja, et streik toimub järgmine nädal.
| game.co.uk kirjutas: |
But have no fear! We are working hard to beat the strike with alternative options
to get your game to you for release day.
|
Aga no äkki GAME ikka suudab midagi teha.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
17.10.2009 11:07:36
|
|
|
| Streik toimub 22 ja 23 oktoober, selle aja peale peaks pakk juba UKst väljas olema.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.10.2009 11:44:11
|
|
|
Khm, lugedes Royal Maili kodulehte näib nagu ei streigiks mitte Royal Mail vaid hoopis CWU (Communication Workers Union):
| tsitaat: |
| The CWU has announced the intention to hold two national strikes next week, following their recent ballot of members. |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
18.10.2009 11:50:54
|
|
|
Dispatched!
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.10.2009 12:13:49
|
|
|
Yeaaaah
18/10/2009 Your order has been dispatched.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
18.10.2009 13:18:52
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Dispatched!
 |
| mikk36 kirjutas: |
Yeaaaah
18/10/2009 Your order has been dispatched.
 |
Lõpuks ometi.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TombcaT
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
18.10.2009 19:48:16
|
|
|
| Kas Shopto ka juba kellelegi rõõmsa sõnumi on saatnud või on Game ainus koht kes esialgu pakkide väljastamisega tegeleb?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
19.10.2009 17:58:40
|
|
|
Et põhimõtteliselt see tekst siis neile, kes Game.co.uk'st tellisid.
| tsitaat: |
Latest news:
RM Standard delivery....to be delivered by carrier pigeon, customers who chose this option must paint a red FM3 logo on the roof of their place of residence. Please note, Type of pigeon being used is known for low intelligence so your order could end up anywhere, also reliant on little or no wind.
Express delivery @£2.95.....customers who chose this option must paint a yellow FM3 logo on the roof of their place of residence. Please note, Highly intelligent pigeon used for this option. Possible drawback is these pigeons fly very fast and have been known to go blind in flight. This is very rare though.
Express delivery @£4.95 .....No need for customers who chose this option to paint anything on your roof, Your order will be delivered by cruise missile. Please note...if you chose this option please make sure you are at least 5 miles away from your property when you take delivery. You will be emailed in sufficient time.
Thanks |
http://forums.forzamotorsport.net/forums/thread/3072313.aspx
Tundub, et asi on tõsine.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.10.2009 18:17:04
|
|
|
| amddude, see kehtib neile, kel saadetakse alles nüüd ülehomme ja edasi välja kaup, Eestisse saadeti juba välja ja streigi ajaks peaks tegelikult juba Eestis oleva saadetised.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TombcaT
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
20.10.2009 09:23:16
|
|
|
Sain ShopTO´lt kirja, et nad panevad paki homme teele, lootuses pakk enne streiki ära saata. Tuleb jääda siis lootma
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
23.10.2009 08:30:50
|
|
|
Täna hommikul sain kätte, saaks nüüd koju juba
Oli Gamest tellitud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
23.10.2009 08:33:28
|
|
|
Käes! Tahaks ka juba mängima asuda.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
23.10.2009 09:01:31
|
|
|
piilusin ka tund tagasi postkasti, polnd veel midagi
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.10.2009 12:35:12
|
|
|
Vaatas ka postkastist pakk vastu
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sull
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2004
|
23.10.2009 13:28:50
|
|
|
Hommikul veel ei olnud (panndi kah 18. Game'ist teele). Kuid mul on 80% pakkidest tulnud teise postiljoni tiiruga, mis toimub 13-14 paiku. Nii, et varsti teen veel teise "lõunapausi" töölt ning piilun postkasti.
Igaksjuhuks küsiks, kas need, kes kätte said, tellisid tavalise või LCE variandi?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.10.2009 13:33:05
|
|
|
| LCE
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sull
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2004
|
23.10.2009 13:34:22
|
|
|
Naiss. Siis peaks ootama mind sama pakike
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
23.10.2009 13:44:22
|
|
|
LCE on paks ja vähemalt mul ei mahtunud postkasti, õnneks tädike lasi kella.
Seega kui ei ole tasub postkontorisse minna ja küsida kas äkki nende käes.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
23.10.2009 14:16:16
|
|
|
Mul mahtus LCE igatahes postkasti ära. Väike postkast sul?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sull
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2004
|
23.10.2009 14:41:23
|
|
|
Ja mul polegi seda postkastis. Samas on postkast suuruse poolest täitsa okei....
Peab hakkama Eesti Post'i tülitama ja skeemitama hakkama
EDIT: Ja pärast kahte kõnet ongi vajalik info käes. Haabersti kandekeskusesse minek!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TombcaT
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
23.10.2009 17:46:33
|
|
|
Mul väitis ka RoyalMaili tracker, et pakk oli juba eile Eestisse jõudnud. Eesti Posti trackeril pole muidugi halli aimu asjast. Sai siis kõne tehtud ja asi sai kähku korda. Homme hommikul postkontorisse minek. Kellel on probleeme tasub kindlasti helistada Eesti Posti sest ega nemad oma taguotsasid ennem ei liiguta kui ora perses on.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
23.10.2009 21:43:59
|
|
|
Normaalne. Minu Brütalist ja Forzast pole postkontoril aimugi...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
23.10.2009 23:08:36
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Normaalne. Minu Brütalist ja Forzast pole postkontoril aimugi...  |
sama siin
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qodopob
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2008
|
24.10.2009 03:39:55
|
|
|
Mul ka Brütal teadmata kadunud, kuid vähemalt Forza LCE-ga on nädalavahetus sisustatud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sull
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2004
|
24.10.2009 04:56:08
|
|
|
Uhh, raske on magama minna.
Igatahes katsetasin natukene Photo Mode'i ning tegin paar klõpsu....
Kõige lemmikum, Focus RS.
Natukene Pimpimist kah....
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.10.2009 05:02:52
|
|
|
kellelgi mäng läbi ka juba?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.10.2009 11:24:30
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
kellelgi mäng läbi ka juba?  |
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|