Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Forza Motorsport 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 12.10.2009 10:12:41 vasta tsitaadiga

Nemad ei hinda Damage´i all ainult visuaalset jurapura, vaid ka seda, et vale käiguvahetus kahjustab mootorit ning käigukasti...jne. Oskamatu siduri kasutamine võib kaasa tuua praktiliselt katkestuse.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.10.2009 10:14:48 vasta tsitaadiga

Damage kohta
Tech Analysis: Forza 3 Demo | DigitalFoundry kirjutas:
So, what's the big deal with crash damage any way? The bottom line is that it's a hugely important part of games that purport to be racing simulators. High speed racing is synonymous with danger, and risk must carry the threat of dire consequences... the days of ramming opponents with impunity and bouncing harmlessly off solid walls should be well behind us. The danger principle is one of the core philosophies behind Burnout, and it is interesting to note that the Criterion game's over-the-top, enhanced crashes are still vastly more realistic graphically than anything seen in Forza 3.

Interestingly though, Forza 3's model appears to have much in common with the latest work by Polyphony Digital on Gran Turismo 5. While our first impressions of the crash damage in GT5 at gamescom were not so positive, recent footage from the Tokyo Game Show suggests that Polyphony has made big, big improvements over the GC code. Removable body parts have been joined by localised damage. Whether it is dynamically generated, or pre-determined like Forza 3 is something we won't be able to confirm until there's better video or preferably some hands-on code to analyse.

It wouldn't surprise us at all if the damage is indeed pre-determined on both games. The Burnout titles have the luxury of using non-licensed cars; Criterion are the lords and masters of their creations and can do with them whatever they see fit. Both Forza and GT5 don't have that luxury, and it may well be the case that the developers need to get manufacturer sign-off on all the in-game representations of their vehicles. Detachable parts and pre-determined damage would be a convenient solution.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2009 02:35:07 vasta tsitaadiga

wired.com vms andis 80/100 ainult sellepärast kuna video editimis võimalused, mis on seal mängus tähtsuselt viimasel kohal ei ole nii head kui mõnes teises mängus. rofl.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 13.10.2009 09:34:34 vasta tsitaadiga

Kuid seda nad lubasid(kas oli E3 või TGS kus mainiti seda)! Gametrailersi bonus roundis on sellest juttu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 10:29:22 vasta tsitaadiga

tegemist siiski autosõidusimuga, mitte bollywood tycooniga icon_rolleyes.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 13.10.2009 10:35:51 vasta tsitaadiga

väidetavalt on see siiski väga suur osa communityst, kes pmtselt muud ei teegi kui filme ja skinne.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2009 14:28:14 vasta tsitaadiga

nad väidavad et kaamera nurgad jne ei ole nii paindlikud aga see on naljanumber et nõutakse umbes adobe tasemel editimis võimalusi. sellest poleks üldse juttu tehtudki kui seda poleks üldse mängu lisatudki. võtku seda kui väikest boonust mis oleks võinud sama hästi olemata olla ja hinnaku sellisel kujul nagu ta on. videode tegemine on tähtsal kohal aga kui arvestada mida seal üldse teha saab siis paneks selle tõesti viimasele kohale. umbes kui GT5's puuduks asi täielikult, ei ole mida võrrelda ja anname kõrgemad punktid sellepärast mängule.

veel üks geniaalne lause nende ülevaatest.
"Hard to share custom cars and movies with those who don’t own the game."
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 19:16:55 vasta tsitaadiga

Demos olevas replay mode's oli juba kõvasti rohkem valikuid, kaameraid ja vidinaid kui enamus konsooli racer'ites. Näiteks äsja mängisin just Dirt2'te (üllatavalt hea mäng isegi) ja seal olevas replay mode's on ainult Fast Forward ja Rewind. Isegi salvestada minuarust ei saa. Sellegipoolest on dirt2'e replayd palju ägedamad (graafika, damage, slow motion hüpped).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2009 19:52:43 vasta tsitaadiga

Yay, sain GAMElt kirja, et mu tellimust processitakse. Võiksid juba ãra ka shippida. Et nüüd ometi Royal Mail kõike ära ei rikuks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.10.2009 20:03:05 vasta tsitaadiga

Mis staatus game.co.uk lehel on?

Mul on Preorder asemele pandud nüüd Pending.
15/10/2009 Your order is waiting for authorisation and release for packing.
07/10/2009 Your order is currently held as a Preorder
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2009 20:05:26 vasta tsitaadiga

Oooh sweet. Saab siis juba järgmisel nädalavahetusel sõitma hakata icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.10.2009 21:30:02 vasta tsitaadiga

Saabus ka just email staatuse muutmise kohta thumbs_up.gif

Edit:
Status: HELD (Awaiting authorisation, no further action needed.)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2009 22:25:50 vasta tsitaadiga

15/10/2009 Your order is held for credit checking.

hah, paistab, et tuleb ikka õigeks päevaks kohale icon_biggrin.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.10.2009 12:09:12 vasta tsitaadiga

16/10/2009 Your order is currently being picked and packed.
icon_eek.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 13:10:50 vasta tsitaadiga

jep, sama siin icon_biggrin.gif kontolt on läinud 985,79.- (limited edition)
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.10.2009 13:11:34 vasta tsitaadiga

Kontolt veel läinud pole, lihtsalt bronnitud on.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 14:44:01 vasta tsitaadiga

16/10/2009 Your order is currently being picked and packed.
Raha ka bronnis mul.
renx09 kirjutas:
jep, sama siin icon_biggrin.gif kontolt on läinud 985,79.- (limited edition)

909,73 icon_cool.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 15:02:38 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
16/10/2009 Your order is currently being picked and packed.
Raha ka bronnis mul.
renx09 kirjutas:
jep, sama siin icon_biggrin.gif kontolt on läinud 985,79.- (limited edition)

909,73 icon_cool.gif


mis mõttes? said reward pts eest alet vä? see ei ole aus icon_razz.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 15:04:05 vasta tsitaadiga

Vahepeal oli mingi sooduskood, millega sai 5£ alla.
Tnx to amddude thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 15:07:47 vasta tsitaadiga

woo456, kuidas sa game-st neid koode saad? seal oli vist kirjas et "UK ja mingi_lühend_veel only"
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 16:41:22 vasta tsitaadiga

Huvitavalt on ära paigutatud asi kahele plaadile icon_razz1.gif Teisel plaadil on siis extra rajad ja autod?! Ning see content läheb otse kõvakettale
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 18:16:54 vasta tsitaadiga

Anisse kirjutas:
woo456, kuidas sa game-st neid koode saad? seal oli vist kirjas et "UK ja mingi_lühend_veel only"

No ükskord amddude ütles mingi discount codei (ma ei tea kust ta selle sai; tellimus pidi olema üle 50£), sisestasin selle ära ja -5£ tuli.

PlatoonSgtElias kirjutas:
Huvitavalt on ära paigutatud asi kahele plaadile icon_razz1.gif Teisel plaadil on siis extra rajad ja autod?! Ning see content läheb otse kõvakettale

Täpselt nii ongi.


Krdi Royal Mail rikubki ikka vist kõik ära. GAME saatis kirja, et streik toimub järgmine nädal. icon_evil.gif icon_evil.gif

game.co.uk kirjutas:
But have no fear! We are working hard to beat the strike with alternative options
to get your game to you for release day.

Aga no äkki GAME ikka suudab midagi teha.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 17.10.2009 11:07:36 vasta tsitaadiga

Streik toimub 22 ja 23 oktoober, selle aja peale peaks pakk juba UKst väljas olema.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.10.2009 11:44:11 vasta tsitaadiga

Khm, lugedes Royal Maili kodulehte näib nagu ei streigiks mitte Royal Mail vaid hoopis CWU (Communication Workers Union):
tsitaat:
The CWU has announced the intention to hold two national strikes next week, following their recent ballot of members.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 11:50:54 vasta tsitaadiga

Dispatched!

bananadance2.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.10.2009 12:13:49 vasta tsitaadiga

Yeaaaah
18/10/2009 Your order has been dispatched.
bananadance2.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2009 13:18:52 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Dispatched!

bananadance2.gif

mikk36 kirjutas:
Yeaaaah
18/10/2009 Your order has been dispatched.
bananadance2.gif

onfire.gif
Lõpuks ometi.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 18.10.2009 19:48:16 vasta tsitaadiga

Kas Shopto ka juba kellelegi rõõmsa sõnumi on saatnud või on Game ainus koht kes esialgu pakkide väljastamisega tegeleb?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2009 17:58:40 vasta tsitaadiga

Et põhimõtteliselt see tekst siis neile, kes Game.co.uk'st tellisid.

tsitaat:

Latest news:

RM Standard delivery....to be delivered by carrier pigeon, customers who chose this option must paint a red FM3 logo on the roof of their place of residence. Please note, Type of pigeon being used is known for low intelligence so your order could end up anywhere, also reliant on little or no wind.

Express delivery @£2.95.....customers who chose this option must paint a yellow FM3 logo on the roof of their place of residence. Please note, Highly intelligent pigeon used for this option. Possible drawback is these pigeons fly very fast and have been known to go blind in flight. This is very rare though.

Express delivery @£4.95 .....No need for customers who chose this option to paint anything on your roof, Your order will be delivered by cruise missile. Please note...if you chose this option please make sure you are at least 5 miles away from your property when you take delivery. You will be emailed in sufficient time.

Thanks

http://forums.forzamotorsport.net/forums/thread/3072313.aspx

Tundub, et asi on tõsine.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 19.10.2009 18:05:52 vasta tsitaadiga

TombcaT kirjutas:
Kas Shopto ka juba kellelegi rõõmsa sõnumi on saatnud või on Game ainus koht kes esialgu pakkide väljastamisega tegeleb?

http://twitter.com/shoptonet/status/4992309654
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.10.2009 18:17:04 vasta tsitaadiga

amddude, see kehtib neile, kel saadetakse alles nüüd ülehomme ja edasi välja kaup, Eestisse saadeti juba välja ja streigi ajaks peaks tegelikult juba Eestis oleva saadetised.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 20.10.2009 09:23:16 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
TombcaT kirjutas:
Kas Shopto ka juba kellelegi rõõmsa sõnumi on saatnud või on Game ainus koht kes esialgu pakkide väljastamisega tegeleb?

http://twitter.com/shoptonet/status/4992309654


Sain ShopTO´lt kirja, et nad panevad paki homme teele, lootuses pakk enne streiki ära saata. Tuleb jääda siis lootma thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 23.10.2009 08:30:50 vasta tsitaadiga

Täna hommikul sain kätte, saaks nüüd koju juba icon_mad.gif
Oli Gamest tellitud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2009 08:33:28 vasta tsitaadiga

Käes! onfire.gif Tahaks ka juba mängima asuda. icon_cry.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2009 09:01:31 vasta tsitaadiga

piilusin ka tund tagasi postkasti, polnd veel midagi icon_cry.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.10.2009 12:35:12 vasta tsitaadiga

Vaatas ka postkastist pakk vastu icon_cool.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sull
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.10.2009 13:28:50 vasta tsitaadiga

Hommikul veel ei olnud (panndi kah 18. Game'ist teele). Kuid mul on 80% pakkidest tulnud teise postiljoni tiiruga, mis toimub 13-14 paiku. Nii, et varsti teen veel teise "lõunapausi" töölt ning piilun postkasti.

Igaksjuhuks küsiks, kas need, kes kätte said, tellisid tavalise või LCE variandi?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.10.2009 13:33:05 vasta tsitaadiga

LCE
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sull
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.10.2009 13:34:22 vasta tsitaadiga

Naiss. Siis peaks ootama mind sama pakike icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 23.10.2009 13:44:22 vasta tsitaadiga

LCE on paks ja vähemalt mul ei mahtunud postkasti, õnneks tädike lasi kella.
Seega kui ei ole tasub postkontorisse minna ja küsida kas äkki nende käes.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2009 14:16:16 vasta tsitaadiga

Mul mahtus LCE igatahes postkasti ära. Väike postkast sul? icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sull
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.10.2009 14:41:23 vasta tsitaadiga

Ja mul polegi seda postkastis. Samas on postkast suuruse poolest täitsa okei....
Peab hakkama Eesti Post'i tülitama ja skeemitama hakkama

EDIT: Ja pärast kahte kõnet ongi vajalik info käes. Haabersti kandekeskusesse minek!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 23.10.2009 17:46:33 vasta tsitaadiga

Mul väitis ka RoyalMaili tracker, et pakk oli juba eile Eestisse jõudnud. Eesti Posti trackeril pole muidugi halli aimu asjast. Sai siis kõne tehtud ja asi sai kähku korda. Homme hommikul postkontorisse minek. icon_razz1.gif Kellel on probleeme tasub kindlasti helistada Eesti Posti sest ega nemad oma taguotsasid ennem ei liiguta kui ora perses on. icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2009 21:43:59 vasta tsitaadiga

Normaalne. Minu Brütalist ja Forzast pole postkontoril aimugi... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2009 23:08:36 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Normaalne. Minu Brütalist ja Forzast pole postkontoril aimugi... thumbs_down.gif


sama siin

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 24.10.2009 03:39:55 vasta tsitaadiga

Mul ka Brütal teadmata kadunud, kuid vähemalt Forza LCE-ga on nädalavahetus sisustatud. thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sull
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.10.2009 04:56:08 vasta tsitaadiga

Uhh, raske on magama minna.
Igatahes katsetasin natukene Photo Mode'i ning tegin paar klõpsu....
Kõige lemmikum, Focus RS.





Natukene Pimpimist kah....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2009 05:02:52 vasta tsitaadiga

kellelgi mäng läbi ka juba? icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.10.2009 11:18:57 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, 3.9% alles @ lvl13 icon_lol.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2009 11:24:30 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
kellelgi mäng läbi ka juba? icon_biggrin.gif

doh.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Forza Motorsport 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.