|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
RyDos
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2007
|
08.10.2009 15:24:16
... |
|
|
solgin nüüd teemat veel nati majanetiga..
kysimuse peale kas majanet hakkab kah sama kiirusega yhendust pakkuma sain vastuseks:
Tere
Arvan, et meil tuleb samuti aga selle vahega, et hinda me ei tõsta
Lugupidamisega
Kuno Orgla
OMA MajaNet OÜ
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
08.10.2009 15:59:23
Re: ... |
|
|
| RyDos kirjutas: |
solgin nüüd teemat veel nati majanetiga..
kysimuse peale kas majanet hakkab kah sama kiirusega yhendust pakkuma sain vastuseks:
Tere
Arvan, et meil tuleb samuti aga selle vahega, et hinda me ei tõsta
Lugupidamisega
Kuno Orgla
OMA MajaNet OÜ |
Ma solgin kah korra..
Ses suhtes, et MajaNet'il ju praegugi piisavalt viisakas ühendus, samas, võibolla toru laiemaks venitamine leevendab veidi tipptunnil trügimist..
See taktika on algusest peale olnud, et kuutasu on kindel, kiirused on ajapikku kasvanud.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
08.10.2009 16:43:19
|
|
|
Mul Keilas Majanet on täielikult piiratud. MA olen seal vist väga mustas nimekirjas nende juures Kiirus on piiratud 2Mbiti peale. Kunagi oli reklaam koridoris kus lubasid kuni 8 Mbitti. Aga ühendus on väga ebastabiilne ka ja ping pidevalt üle 100 tipptundidel. Kuno ignob mu kiirusekohaseid meile juba ammu
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
08.10.2009 16:51:59
|
|
|
| softis kirjutas: |
Kuskil mingi kaart või aadresside loetelu ka on, kus see pakett levib?  |
Soovid elukohta vahetada?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
08.10.2009 17:46:02
|
|
|
salatoimik, kuna töö otseselt nõuab suurte failide pidevat edasi-tagasi liigutamist kodus olles, siis ilmselt peabki nii tegema
Kahjuks palgatõusu enne uut aastat oodata ei ole
Mul on siuke karvane tunne, et enamus neist 100 000st kortermajast on kuskil põldude ääres olevates uusrajoonides.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
08.10.2009 17:53:14
|
|
|
Lisaks pole vaja unustada et veevärk ja ka kanalisatsioon on osadele luxus,las naudivad oma 100-t
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
08.10.2009 18:49:15
|
|
|
| softis kirjutas: |
salatoimik, kuna töö otseselt nõuab suurte failide pidevat edasi-tagasi liigutamist kodus olles, siis ilmselt peabki nii tegema
Kahjuks palgatõusu enne uut aastat oodata ei ole
Mul on siuke karvane tunne, et enamus neist 100 000st kortermajast on kuskil põldude ääres olevates uusrajoonides. |
mujal yle eesti ka ikka hyperkiire internet olemas, mitte ainult tlna suurlinnas
rapla korrusmajad enamjaolt selle yhenduse valmidsuega olemas
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fr3nzy
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2008
|
08.10.2009 19:31:37
|
|
|
Mul mure selline, ei taha nagu elionile seda 500.- maksta, et mul otsa ära vahetaks korterisse tuleval cat-5 kaablil (hetkel tavalise tel. liinina kasutusel). Et äkki keegi oskab öelda mis järjekorras need juhtmed sinna RJ-45 otsiku külge lähevad?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fr3nzy
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2008
|
08.10.2009 19:36:31
|
|
|
Ma ei tea midagi sellest, minul jookseb korterisse cat-5 praegu ja elionist öeldi et tuleb sinna rj-45 ots panna et saaksin ka seda 100/20 netti lõpuks nautida
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
08.10.2009 19:49:44
|
|
|
| frenzo kirjutas: |
Ma ei tea midagi sellest, minul jookseb korterisse cat-5 praegu ja elionist öeldi et tuleb sinna rj-45 ots panna et saaksin ka seda 100/20 netti lõpuks nautida  |
viimati muutis Etz 08.10.2009 19:57:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fr3nzy
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2008
|
08.10.2009 19:50:48
|
|
|
Sorry, ei ole eriti pädev sellel alal kas crossover või patch?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.10.2009 19:54:44
|
|
|
| Patch
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
08.10.2009 19:57:09
|
|
|
| frenzo kirjutas: |
Sorry, ei ole eriti pädev sellel alal kas crossover või patch? |
Straight Trough kaabli pead tekitama...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
08.10.2009 22:25:10
|
|
|
lubati täna siis kiirem nett sisse lülitada, ei ole suudetud ikka seda teha. Helistasin õhtul, öeldi, et päev pole veel läbi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar81
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2009
|
08.10.2009 22:45:30
|
|
|
Ja mis sellest kasu on kui mind seal õnnitletakse ,et ma saan kasutada seda. Saadan tellimuse ära ja siis öeldakse et ikka ei saa tehhnilistel põhjustel. Ja vastust ootan 3 päeva juba mis see tehniline põhjus täpsemalt on. P*rsse see Elion paras POMM alla panna neile tainastele.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
08.10.2009 22:49:38
|
|
|
Ma ootan juba 7 päeva ja tehniliselt on majas olemas ja Cat5 jookseb ka tuppa. Selle kuu lõpuks kõik korda saab siis oleks tore, ei tahaks eriti jõuludeni oodata
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.10.2009 23:28:01
|
|
|
tsitaat eile elioni lehelt
Okt 07, 2009 17:55
.Elioni tänase pressiteate sõnul 200 klienti on saanud kiire neti ja 25 000 on kontrollinud võimalust. Hämmastavalt väikesed numbrid.
Kui pooled kontrollijad maha kanda, siis umbes iga kümnes, kellel on võimalik teenust saada, on üldse viitsinud huvi tunda asja vastu. Oleks arvanud, et nii huvi kui sisselülitamine 7 päeva jooksul (hetkel tempo ca 30 klienti päevas) on suurem.
Nädalaga on siis Elion suutnud tekitada teenusega teoreetilist lisakäivet 200 klienti korda 100 krooni kuus ehk 20 000 krooni. Tunduvad väikesed numbrid. impro
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
08.10.2009 23:39:58
|
|
|
Mul oleks küll huvi aga ei jõuda maale metsa see kaabel nii pea. Hea, et ADSL ~8,5Mbiti ära venitab.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prj
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2008
|
09.10.2009 00:34:18
|
|
|
Uurisin elionist...
Kui elate ühistus, kus ei ole optikat, siis juhul, kui rajate CAT5 100mbit/s sisevõrgu, veetakse optika ühistuni tasuta...
Vähemalt nii mulle öeldi...
Saadan projekti ühistu juhatusele läbivaatamiseks ja loodetavasti veel sellel aastal kaabeldan maja ära... Õnneks on 27 korterit ainult, nii et alla 10k-ga saab hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
09.10.2009 09:35:29
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
tsitaat eile elioni lehelt
Okt 07, 2009 17:55
.Elioni tänase pressiteate sõnul 200 klienti on saanud kiire neti ja 25 000 on kontrollinud võimalust. Hämmastavalt väikesed numbrid.
Kui pooled kontrollijad maha kanda, siis umbes iga kümnes, kellel on võimalik teenust saada, on üldse viitsinud huvi tunda asja vastu. Oleks arvanud, et nii huvi kui sisselülitamine 7 päeva jooksul (hetkel tempo ca 30 klienti päevas) on suurem.
Nädalaga on siis Elion suutnud tekitada teenusega teoreetilist lisakäivet 200 klienti korda 100 krooni kuus ehk 20 000 krooni. Tunduvad väikesed numbrid. impro |
No mida ma seal ikka sellest sajasest ühendusest kontrollin, kui nad ei suuda mulle "aeglase" võrguga Digi-TV'dki pakkuda.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
09.10.2009 10:17:03
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
Spoiler 
| jeesus188 kirjutas: |
tsitaat eile elioni lehelt
Okt 07, 2009 17:55
.Elioni tänase pressiteate sõnul 200 klienti on saanud kiire neti ja 25 000 on kontrollinud võimalust. Hämmastavalt väikesed numbrid.
Kui pooled kontrollijad maha kanda, siis umbes iga kümnes, kellel on võimalik teenust saada, on üldse viitsinud huvi tunda asja vastu. Oleks arvanud, et nii huvi kui sisselülitamine 7 päeva jooksul (hetkel tempo ca 30 klienti päevas) on suurem.
Nädalaga on siis Elion suutnud tekitada teenusega teoreetilist lisakäivet 200 klienti korda 100 krooni kuus ehk 20 000 krooni. Tunduvad väikesed numbrid. impro |
No mida ma seal ikka sellest sajasest ühendusest kontrollin, kui nad ei suuda mulle "aeglase" võrguga Digi-TV'dki pakkuda. |
x2
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.10.2009 14:20:07
|
|
|
prj, päris hea pakkumine, ehituad võrgu valmis, seejärel võid ju teenusepakkujad keldrisse ära tellida ning kaableid saavad kasutada kõik operaatorid kes cat5 peal teenust pakuvad kliendil vaba valik ühesõnaga.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
09.10.2009 15:52:36
|
|
|
| ---
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seebakas
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2005
|
09.10.2009 16:06:08
|
|
|
| noonius kirjutas: |
sama siin, miga, aga ega ma eriti ei usugi, mis juttu Elion ajab. Nende reklaamlausegi ajab naeru kihistama.
| tsitaat: |
| Tänaseks oleme hüperkiirusteks vajaliku võrguga katnud 100 000 kodu kortermajades. |
sada tuhat korterit kortermajades paistab natuke ülepingutatud number olevat. Igatahes minu korteris Mustamäel pole seda võimalik veel panna, kuigi istun Kodulahenduse otsas. No aga kui nad arvestasid kõik Kodulahenduse omanikud automaatselt nende alla, kes uue kiire neti võivad saada, siis tuleb vist 100 000 korterit täis küll. |
See on kõikide suurtemate linnade peale kokku, see 100 000 korterit.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prj
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2008
|
09.10.2009 16:22:39
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
prj, päris hea pakkumine, ehituad võrgu valmis, seejärel võid ju teenusepakkujad keldrisse ära tellida ning kaableid saavad kasutada kõik operaatorid kes cat5 peal teenust pakuvad kliendil vaba valik ühesõnaga. |
Noh mul ühistus sellist probleemi karta pole... pea kümme aastat on ainult Elion olnud ja ma arvan, et on samamoodi edasi ka. Kui välja arvata igasuguse õhust leviva kräpi.
Lokaalvõrk ehitatakse tasuta välja ka muide, aga seda tingimusel, et mingi X inimesi kasutab ühendust. Kui ise ehitad, siis neid ei huvita kui palju kasutab.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
09.10.2009 17:30:48
|
|
|
ju neid ikka natuke huvitab, sest cat5 võrgu elion ehitas minu majas välja juba ammu (siis kui korrusmaja pakkuma hakati) aga nüüd ülikiiret
ei ole võimalik tellida.
ise kahtlustan, et korrusmaja kliente polnud vist piisavalt ja seega ei hakatud vastavaid seadmeid niisama panema.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaars
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2009
|
09.10.2009 18:27:55
|
|
|
| chesm6mmi kirjutas: |
niisis minu saaga selline : mingi eelmise nädala neljap täitsin selle ankeedi ja reede hommiku helistati ja seletati et jah teile võimalik panna aga kodulahenduseks peab ümber regama, noo okei mis ikka sai ümber regatud ja ootama jäädud, täna siis päeval tuli mess lõpuks et asi peaks olema nüüd ümber lülitatud ja see 100 megane ühendus käes, koju jõudsin ja teste tegin tuli välja et oli ainult kodulahenduse peale ümber lülitatud korrusmaja pealt ja muud miskit, helistasin siis murelikult elioni et mis värk on, neiukene uuris siis natukene ja ütles et oiih jah vale profiil teile paandud ja poole tunnipärast on korras ja siis sajamegane nett ka olemas, nii oodatud 2h ja vaikus, helistasin uuesti, seekorda võttis vastu noormees nimega roman, seletasin suus uuuuuuesti kõik ära ja uuris jälle, ja siis ütles mulle et sorri aga teie aadressil ei olegi tehniliselt võimalik see ühendus , eeeet nagu mida perset???? palusin uurida tal uuesti ja selgeks teha teistega et kas siis saab vai eiii, ja siis lõpuks helistas uuesti see neiu kes vabandas veitsa ja ütles et ei ikka saab ja nüüd peaks olema, peale 15 mintsist ruuteri restarti sain ka siis ühenduse kuiggi natsa niru on, upload on küll kuskil max 22 aga download jääb sinna 40 piirimaile, siit ka küsimus et mul see speettouchi ruuter ilma wifita, ja seal taga linksys, et kas võib asi olla et need seadmed pidurdavad? |
linksys pidurdabki dd-wrt foorumis on ka juttu sellest, et linksyse prose ei vea välja.
http://www.dd-wrt.com/phpBB2/viewtopic.php?p=356080
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
10.10.2009 21:56:37
|
|
|
| Nu kirjutas: |
ju neid ikka natuke huvitab, sest cat5 võrgu elion ehitas minu majas välja juba ammu (siis kui korrusmaja pakkuma hakati) aga nüüd ülikiiret
ei ole võimalik tellida.
ise kahtlustan, et korrusmaja kliente polnud vist piisavalt ja seega ei hakatud vastavaid seadmeid niisama panema. |
Sarnane case siingi, elioni poolt ehitatud kortermajja cat5 vórk, aga hyperkiirest pole haisugi
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
10.10.2009 22:34:14
|
|
|
| Motiv8 kirjutas: |
| Nu kirjutas: |
ju neid ikka natuke huvitab, sest cat5 võrgu elion ehitas minu majas välja juba ammu (siis kui korrusmaja pakkuma hakati) aga nüüd ülikiiret
ei ole võimalik tellida.
ise kahtlustan, et korrusmaja kliente polnud vist piisavalt ja seega ei hakatud vastavaid seadmeid niisama panema. |
Sarnane case siingi, elioni poolt ehitatud kortermajja cat5 vórk, aga hyperkiirest pole haisugi  |
Asi ikkagi eeldab ju optika vedamist sinu maija ja ka switchi vahetust
Selge ju see, et ca~20K investeeringut paljalt switchi (optika üle selle) näol ei tehta "lampi" , sest keegi "suva kohas, suva majas" tahtis 100/20 teenust....
Seetõttu ilmselt viidi sisse ka avalduste süsteem... koguneb piisavalt soovijaid, et asi end ära tasub... saate kah fiibri maija...
Kellele, see ei meeldi...
Võib alati "erilahendusena" elionist optika kasvõi oma "voodi kõrvale öökapini" tellida ja teenuse kah sinna 1Gbit/s kui rahakott kannatab...
viimati muutis Etz 10.10.2009 23:05:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
10.10.2009 22:44:16
|
|
|
100Gbit/s on reaalselt ja ka võimalik
eesti oludes muidugi teine teema
viimati muutis Etz 10.10.2009 23:02:09, muudetud 4 korda |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
10.10.2009 22:48:54
|
|
|
Nagu sai mainitud "teenused on vastavalt rahakotile" ja võimatu pole sisuliselt miski
viimati muutis Etz 10.10.2009 22:52:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
10.10.2009 22:51:08
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Nagu sai mainitud "teenused on vastavalt rahakotile2 ja võimatu pole sisuliselt miski  |
Kuule, ole hea mees ja kasuta mingitki spellerit. Silmad valutavad su teksti lugemisest.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
10.10.2009 23:07:55
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Selge ju see, et ca~20K investeeringut paljalt switchi (optika üle selle) näol ei tehta "lampi" , sest keegi "suva kohas, suva majas" tahtis 100/20 teenust....
|
sellest postist võis aru saada, et klientide arv pole oluline. või eeldab elion, et kui ühistu oma kuludega sisevõrgu ehitab siis järelikult on
teenusele huvi piisav nendepoolse (elioni siis) investeeringu ära tasumiseks.
| tsitaat: |
Uurisin elionist...
Kui elate ühistus, kus ei ole optikat, siis juhul, kui rajate CAT5 100mbit/s sisevõrgu, veetakse optika ühistuni tasuta...
Vähemalt nii mulle öeldi... |
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
11.10.2009 00:28:28
|
|
|
Upload.ee suutis 200MB faili üles laadida 1:25 ning näitas keskmiseks kiiruseks 2238KB/s. Sama faili alla laadides tuli maksimaalseks kiiruseks ~8000KB/s juurde. Telekas käis samuti.
Eks see 100 mega on esialgu siiski suhteliselt kasutu, seda eriti väljaspool Eestit. Marketingu jaoks oleks samas naljakas olnud ka pakkuda 75 megast netti , seega saan Elionist aru. Minu jaoks teeb selle paketi magusaks ikkagi upload, millega tõesti on faile jagada palju kiirem ja hõlpsam . Lisa 99 eeku läheb õigesse kohta.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.10.2009 00:51:10
|
|
|
| Nu kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
Selge ju see, et ca~20K investeeringut paljalt switchi (optika üle selle) näol ei tehta "lampi" , sest keegi "suva kohas, suva majas" tahtis 100/20 teenust....
|
sellest postist võis aru saada, et klientide arv pole oluline. või eeldab elion, et kui ühistu oma kuludega sisevõrgu ehitab siis järelikult on
teenusele huvi piisav nendepoolse (elioni siis) investeeringu ära tasumiseks.
| tsitaat: |
Uurisin elionist...
Kui elate ühistus, kus ei ole optikat, siis juhul, kui rajate CAT5 100mbit/s sisevõrgu, veetakse optika ühistuni tasuta...
Vähemalt nii mulle öeldi... |
|
Klientide arv polegi oluline... infra peab ära tasuma...
>Võta ja arvutan ise.. 8 Krt Maja VS 60 Krt maja...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
11.10.2009 00:55:55
|
|
|
| Plin500 kirjutas: |
Upload.ee suutis 200MB faili üles laadida 1:25 ning näitas keskmiseks kiiruseks 2238KB/s. Sama faili alla laadides tuli maksimaalseks kiiruseks ~8000KB/s juurde. Telekas käis samuti.
Eks see 100 mega on esialgu siiski suhteliselt kasutu, seda eriti väljaspool Eestit. Marketingu jaoks oleks samas naljakas olnud ka pakkuda 75 megast netti , seega saan Elionist aru. Minu jaoks teeb selle paketi magusaks ikkagi upload, millega tõesti on faile jagada palju kiirem ja hõlpsam . Lisa 99 eeku läheb õigesse kohta. |
Ajab ila jooksma
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
11.10.2009 15:44:17
|
|
|
selline loll kyss, et kas kuskil korrusmajas on elionil gigabit portidega svitsid ka?
kui 100m on, siis see mu 88mbit, mis otse arvuti taga asuvast kaablist tuleb, on suht ideaalne tulemus ju..
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virus152
HV vaatleja

liitunud: 05.03.2009
|
11.10.2009 15:56:19
|
|
|
Kui on soov eestipäraselt kirjutada, siis võiks kasutada ju eestikeelset sõna kommutaator
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.10.2009 19:39:54
|
|
|
| Gigabit pordid on vaid sisenevad, klientide pordid kõik 100Mbit/s
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ccplazza
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007

|
11.10.2009 22:38:51
|
|
|
| Kust ma saan teada, et mul on fiiber majas? Kasutan Elioni Korrusmaja Lahendust, kas mul oleks võimalik see 100M internet endale tellida, kui mul oleks DTV kodulahendus. Olen lugenud, et need kellel korrusmaja lahendus, et neil majas juba fiiber.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
11.10.2009 22:40:33
|
|
|
| ccplazza kirjutas: |
| Kust ma saan teada, et mul on fiiber majas? Kasutan Elioni Korrusmaja Lahendust, kas mul oleks võimalik see 100M internet endale tellida, kui mul oleks DTV kodulahendus. Olen lugenud, et need kellel korrusmaja lahendus, et neil majas juba fiiber. |
Äkki siis küsid elionist mis sul seal on ja mida tellida saad?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|