Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2009 11:23:38 vasta tsitaadiga

Kas see 150 euro piir kehtib ühtemoodi nii usast kui hiinast tellides?

Kusagil oli vist ka selline asi, et kui tellin eraisiku käest siis on üks piirmäär ka kui firma käes siis teine piirmäär. Oskab keegi selle kohta mingit linki anda?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2009 12:41:57 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
... Huvitav miks mu paypal adre unverified on icon_confused.gif


väljaspool USA saab vaid väheseid aadresse kinnitada, isegi kui tahad Eesti oma kinnitada siis ei saa seda teha, mõned panevad kirja, et "we don't ship to unverified addresses" aga siiani pole probleemi olnud
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rokkar15
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2005




sõnum 07.10.2009 12:16:09 vasta tsitaadiga

Ei hakka kõike läbi lugema, kirjutan parem icon_smile.gif Kas Hansapanga NPNK Debit kaardiga ei saa paypalis kasutada? Küsib seal Security code, aga mul ei eksisteerigi seda. Ja teine küsimus, näiteks kui sõber kannab raha oma Paypali kontolt minu Paypali kontole, kas ma saan seda raha kasutada Ebay arvete maksmiseks (ilma et peaksin oma pangakaarti registreerima hakkama)?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2009 12:16:18 vasta tsitaadiga

Rokkar15 kirjutas:
Ei hakka kõike läbi lugema, kirjutan parem icon_smile.gif Kas Hansapanga NPNK Debit kaardiga ei saa paypalis kasutada? Küsib seal Security code, aga mul ei eksisteeri seda. Ja teine küsimus, näiteks kui sõber kannab raha oma Paypali kontolt minu Paypali kontole, kas ma saan seda raha kasutada Ebay arvete maksmiseks?

Eesti deebetkaarti ei saa PayPal'is kasutada.
Saad küll seda raha kasutada maksmiseks icon_smile.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rokkar15
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2005




sõnum 07.10.2009 12:35:31 vasta tsitaadiga

Tänud !! icon_smile.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2009 18:00:42 vasta tsitaadiga

Tellisin eBay kaudu sellelt sepalt 14.09.2009 kaks 16GB USB pulka.
~nädal peale ostu tuli eBaylt teade, et "This listing (220471838224) has been removed, or this item is not available." Otsest põhjust öeldud ei olnud. Ei osanud tähelepanu pöörata, sest väidetavalt oli asi juba päev peale ostu shipitud. Samuti polnud kasutajal viimase ~kuu jooksul negatiivseid komme. Nüüd on aga lood hoopis teised.
Imelik on ka see, et praegugi tal hunnik kraami müügis.
Kui suur võimalus mul raha tagasi saada on?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2009 18:17:54 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Tellisin eBay kaudu sellelt sepalt 14.09.2009 kaks 16GB USB pulka.
~nädal peale ostu tuli eBaylt teade, et "This listing (220471838224) has been removed, or this item is not available." Otsest põhjust öeldud ei olnud. Ei osanud tähelepanu pöörata, sest väidetavalt oli asi juba päev peale ostu shipitud. Samuti polnud kasutajal viimase ~kuu jooksul negatiivseid komme. Nüüd on aga lood hoopis teised.
Imelik on ka see, et praegugi tal hunnik kraami müügis.
Kui suur võimalus mul raha tagasi saada on?


http://pages.ebay.com/help/buy/protecting.html

ebays ei tohiks küll probleemi olla raha tagasisaamisega.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2009 18:26:01 vasta tsitaadiga

Noh, ostust pole veel kuud möödaski, ma veel sinna ei pöördu.
Aga kuidas mina üldse tõestama pean, et ma miskit saanud pole?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wings
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2009




sõnum 09.10.2009 19:14:24 vasta tsitaadiga

Kui kiiresti on võimalik tagasi tõmmata tehingut Paypalis, mille sa oled äsja sooritanud? Tegu ei ole mingi eBay esemega, vaid ma müün ühte virtuaal esemet. Mulle lihtsalt saadetaks 150$ ja ma tahan kindel, et seda mult käest ära ei tõmmataks hiljem.

Ja kui chargeback toimukski, ning kui see õnnestuks teisel inimesel kiiresti, siis kuidas oleks võimalik seda probleemi vältida? Peaksin kohe selle raha oma teisele kontole saatma? Kolmandalt kontolt ei tohiks ju enam raha tagasi saada tõmmata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2009 20:07:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ei tohiks selline asi otse võimalik olla. Kuid saad teha nii, et kannad soovitud summa oma AU kaardilt mõne abivalmis tegelase PP kontole ja see siis võtab selle sealt oma Eesti pangaarvele ja kannab edasi sinu eesti pangaarvele.



Keegi siit tahab vahendajaks olla?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 09.10.2009 21:12:39 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
tsitaat:

Ei tohiks selline asi otse võimalik olla. Kuid saad teha nii, et kannad soovitud summa oma AU kaardilt mõne abivalmis tegelase PP kontole ja see siis võtab selle sealt oma Eesti pangaarvele ja kannab edasi sinu eesti pangaarvele.



Keegi siit tahab vahendajaks olla?

Oleneb asjaoludest. icon_rolleyes.gif Räägi lähemalt.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2009 21:24:16 vasta tsitaadiga

Olemas, polegi enam vaja, Sampo automaat võttis mu kaardi lõpuks vastu, swed ja SEB ei osanud väljamaa kaardiga muffigi teha.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 11.10.2009 20:09:52 vasta tsitaadiga

Mis see 1,5 euri jääbki nüüd mu paypal kontole tolknema või?
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2009 20:37:06 vasta tsitaadiga

Jah, põhimõtteliselt kuni järgmise makseni
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2009 21:40:29 vasta tsitaadiga

kusjuures mul on see viimane 1.5€ (uus kinnitus seoses eelmise kaardi aegumisega) pidanud PP kontol vapralt vastu juba oma 10 makset... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2009 21:52:03 vasta tsitaadiga

No kui maksed on USD või mõnes muus valuutas, siis seda minu teada ei puututagi
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 11.10.2009 22:13:51 vasta tsitaadiga

Tegin uue tellimuse hongist ja jah, ei näpi keegi seda 1,5 euri.
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2009 22:22:04 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Tegin uue tellimuse hongist ja jah, ei näpi keegi seda 1,5 euri.


tuleb ümber konvertida USD-sse.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 11.10.2009 22:29:10 vasta tsitaadiga

Kaua teil dealextremist kaup on kohale tulnud. Tahaks juba habet ajada!
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2009 22:32:47 vasta tsitaadiga

strohher, shippimise hetkest ~5-20 päeva. Tavaliselt seal 10 päeva kandis.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 11.10.2009 22:35:34 vasta tsitaadiga

ceemic, tuleb postkontorisse või uksetaha?
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2009 22:35:59 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Kaua teil dealextremist kaup on kohale tulnud. Tahaks juba habet ajada!

eesti posti trackingulaadne teenus: http://teavitus.post.ee/

ilmselt juba vana asi, aga ise avastasin alles see nädal. saad päeva või paar enne postiteadet teada, et pakk eestis.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 11.10.2009 22:39:50 vasta tsitaadiga

ehk siis Transaction ID?
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2009 22:40:55 vasta tsitaadiga

hong kongi saadetiste puhul seesama trackingu number kujul ala RBXXXXXXXXHK vms
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2009 22:52:36 vasta tsitaadiga

Odavad pakid on siiski lihtsaadetisega ning neid trackida ei saa!

Lihtpakid tulevad postkasti, kuid kui sinna ei mahu, siis peab ise kandekeskusesse järele minema. Tähitud tuuakse uksetaha, ning antakse allkirja vastu. Tihti aga laisad postitöötajad neid uksetaha vedada ei viitsi, niiet saab ikkagi kandekeskusesse ronida...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2009 23:00:38 vasta tsitaadiga

ceemic, siinkandis veetakse õnneks kõik uksetaha, isegi kui kodus pole. Tänu taevale, et siin sellist kräppi nagu mingi kandekeskus pole...

Tegelt teemasse ka et Ebays kui paned max bid´i mingi mitu korda suurema summa kui bid´dimis aste on, siis pmst rakendub see aint ühe astmena?
Ehk siis järgmine aste lisatakse kui keegi pakub üle (nagu auto bid?). Pmst pakkusin kogemata ennast üle, kuid vaatasin et bid ei rakendunud, kuigi näitab et max bid on see mida ma hiljem pakkusin...
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2009 23:34:15 vasta tsitaadiga

krusu70, automaatselt pakutakse väikseima sammuga üle jah, põdema ei pea.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2009 23:45:33 vasta tsitaadiga

krt jah, siin kesklinnas ei tooda vist kunagi uksetaha, icon_neutral.gif
saan aru ka postiljonist tegelikult, neil vist siinkandis kümneid kortermaju vaja teenindada ja kõiki pakke ikka seljas ei vea või siis selle pisikese ratastega käruga. Kirju, reklaame, ajalehti/ajakirju jms juba mitmete kilodega. icon_smile.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 01:06:44 vasta tsitaadiga

ceemic, krt seda ma mõtlesin et kui AH on nt. 9.98 ja ma hea südamlikult 10 pakkusin siis too ei rakendunudki.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muri666
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 01:31:41 vasta tsitaadiga

mitu päeva on ebay kui saad raha tagasi nõuda? Hiinast tuleb küll kaua, aga üle 30 päeva juba jooksnud ja ei tea kas teha complain paypalis?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 08:32:38 vasta tsitaadiga

muri666, mul tulid samuti 2 viimast saadetist lihtkirjana sealt üle 30 päeva. Sinul on 45 päeva alates maksmisest complaint teha...

thumbs_up.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 12.10.2009 12:35:58 vasta tsitaadiga

Keegi on DX-st tellides kasutanud ka Drop Shipment and Gift Service (Removes DX logo from package) ? On sellel mõtet?
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 08:51:08 vasta tsitaadiga

Miks mul PayPal igalt ülekandelt, mis kellegi teise kontole teen, teenustasu võtab? On ta seda alati teinud?
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 10:29:15 vasta tsitaadiga

[VaHuR], sest PayPal sellest (vahendusteenus) elatubki icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...


viimati muutis beastbeats 14.10.2009 10:48:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 14.10.2009 10:36:35 vasta tsitaadiga

beastbeats, kumb siis, kas eBay või PayPal?
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 14.10.2009 14:33:05 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Miks mul PayPal igalt ülekandelt, mis kellegi teise kontole teen, teenustasu võtab?

PayPal ei salli vahendajaid. Osta ilusti kellegi käest midagi, siis ei pea ka vahendustasu maksma. icon_smile.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline14
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 14.10.2009 15:51:57 vasta tsitaadiga

Mul siis selline probleem, et tahan lisada krediitkaarti infot aga tuleb selline kiri:
Before you can add this credit card to another account, you must contact the PayPal Credit Card Team at cardproblems@paypal.com. A customer service representative will respond to your request shortly. If you would rather add a different credit card to your PayPal account, you may do so at any time. Thank you for your cooperation.

Mida tegema peaks, mis ma saadan neile siis ja mis ma kirjutan nagu??? icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 15:53:53 vasta tsitaadiga

Võtad nendega viisakalt ühendust ja mainid, et sulle, Nimi Nimi, tuli seoses bla bla selline kiri ning paluti võtta ühendust.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 15:54:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mida tegema peaks, mis ma saadan neile siis ja mis ma kirjutan nagu???



Kirjutadki seda, et tahad seda kaarti sellele kontole lisada. Tekstist saan nii aru, et selle kaardiga on ka teine konto seotud juba

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline14
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 14.10.2009 16:05:55 vasta tsitaadiga

Ongi seotud aga ma lasin vana konto maha mingi muu jama oli seal ja nüüd ongi jama eks ma üritan võtta aga nad ei taha mu kirjale vastata
kas ma peaks panema krediitkaardi andmed ka sinna kirja??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 20:24:56 vasta tsitaadiga

Olen tellinud 2 korda Hiinast Soome riideid, kuna sinna saatmine odavam. Esimesel korral tuli ilusti kohale. Tuli kiri koju, et postkontorisse järgi läheks ja sain kätte. Nüüd teine kord tuli kiri, et pean minema lennujaama tolli.
Milles võib viga olla ?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 20:31:59 vasta tsitaadiga

Sixten, pead vast mõne Soome oludega kursis inimeselt küsima.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marauder
HV kasutaja
marauder

liitunud: 09.05.2005




sõnum 14.10.2009 23:17:04 vasta tsitaadiga

Sixten, ilmselt tellisid suurema summa eest, kui eelmine kord ja nüüd lihtsalt tollimaks tuleb maksta?
_________________
tellin ebayst kola.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2009 16:52:34 vasta tsitaadiga

Mis vahet sel on, kas ma tellin suurema summa eest või mitte ? Muideks, esimene kord tellisin 2100.- eest ja see kord 1300.-
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline14
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 15.10.2009 17:50:00 vasta tsitaadiga

Nüüd siis asi järgmine sain selle krediidi jama korda aga nüüd siis selline tekst:::
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.
Mis nagu tegema peab või nii kes on targem?? icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 15.10.2009 19:16:47 vasta tsitaadiga

Skyline14 kirjutas:
Nüüd siis asi järgmine sain selle krediidi jama korda aga nüüd siis selline tekst:::
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.
Mis nagu tegema peab või nii kes on targem?? icon_question.gif

Täpselt seda, mis selles teates öeldud. Võtad selle pangaga ühendust kes sulle selle kaardi väljastad ja küsid milles asi.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaak82
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 10:36:12 vasta tsitaadiga

Kaart aegunud, arvel pole piisavalt raha jms. vaata ikka ise järgi.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline14
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 16.10.2009 14:04:19 vasta tsitaadiga

Jaak82 kirjutas:
Kaart aegunud, arvel pole piisavalt raha jms. vaata ikka ise järgi.

kaart aegub 11.2009 aasta ja raha peab olema kohe olemas siis kaardil kui teen?? icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2009 14:18:02 vasta tsitaadiga

DOH! kui sul pole KREDIITKAART (deebetkaart VISA ja krediitkaart VISA on näiteks erinevad asjad), siis peab muidugi raha peal olema. millest sa maksad siis, õhust?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline14
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 16.10.2009 16:39:41 vasta tsitaadiga

Aga on krediitkaart ja ma pole midagi isegi ostma hakand vaid tahan siduda kaarti paypaliga ju icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.