|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
06.10.2009 11:23:38
|
|
|
Kas see 150 euro piir kehtib ühtemoodi nii usast kui hiinast tellides?
Kusagil oli vist ka selline asi, et kui tellin eraisiku käest siis on üks piirmäär ka kui firma käes siis teine piirmäär. Oskab keegi selle kohta mingit linki anda?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
06.10.2009 12:41:57
|
|
|
| krusu70 kirjutas: |
... Huvitav miks mu paypal adre unverified on  |
väljaspool USA saab vaid väheseid aadresse kinnitada, isegi kui tahad Eesti oma kinnitada siis ei saa seda teha, mõned panevad kirja, et "we don't ship to unverified addresses" aga siiani pole probleemi olnud
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rokkar15
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2005
|
07.10.2009 12:16:09
|
|
|
Ei hakka kõike läbi lugema, kirjutan parem Kas Hansapanga NPNK Debit kaardiga ei saa paypalis kasutada? Küsib seal Security code, aga mul ei eksisteerigi seda. Ja teine küsimus, näiteks kui sõber kannab raha oma Paypali kontolt minu Paypali kontole, kas ma saan seda raha kasutada Ebay arvete maksmiseks (ilma et peaksin oma pangakaarti registreerima hakkama)?
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
07.10.2009 12:16:18
|
|
|
| Rokkar15 kirjutas: |
Ei hakka kõike läbi lugema, kirjutan parem Kas Hansapanga NPNK Debit kaardiga ei saa paypalis kasutada? Küsib seal Security code, aga mul ei eksisteeri seda. Ja teine küsimus, näiteks kui sõber kannab raha oma Paypali kontolt minu Paypali kontole, kas ma saan seda raha kasutada Ebay arvete maksmiseks? |
Eesti deebetkaarti ei saa PayPal'is kasutada.
Saad küll seda raha kasutada maksmiseks
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rokkar15
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2005
|
07.10.2009 12:35:31
|
|
|
Tänud !!
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
09.10.2009 18:00:42
|
|
|
Tellisin eBay kaudu sellelt sepalt 14.09.2009 kaks 16GB USB pulka.
~nädal peale ostu tuli eBaylt teade, et "This listing (220471838224) has been removed, or this item is not available." Otsest põhjust öeldud ei olnud. Ei osanud tähelepanu pöörata, sest väidetavalt oli asi juba päev peale ostu shipitud. Samuti polnud kasutajal viimase ~kuu jooksul negatiivseid komme. Nüüd on aga lood hoopis teised.
Imelik on ka see, et praegugi tal hunnik kraami müügis.
Kui suur võimalus mul raha tagasi saada on?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
09.10.2009 18:17:54
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Tellisin eBay kaudu sellelt sepalt 14.09.2009 kaks 16GB USB pulka.
~nädal peale ostu tuli eBaylt teade, et "This listing (220471838224) has been removed, or this item is not available." Otsest põhjust öeldud ei olnud. Ei osanud tähelepanu pöörata, sest väidetavalt oli asi juba päev peale ostu shipitud. Samuti polnud kasutajal viimase ~kuu jooksul negatiivseid komme. Nüüd on aga lood hoopis teised.
Imelik on ka see, et praegugi tal hunnik kraami müügis.
Kui suur võimalus mul raha tagasi saada on? |
http://pages.ebay.com/help/buy/protecting.html
ebays ei tohiks küll probleemi olla raha tagasisaamisega.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
09.10.2009 18:26:01
|
|
|
Noh, ostust pole veel kuud möödaski, ma veel sinna ei pöördu.
Aga kuidas mina üldse tõestama pean, et ma miskit saanud pole?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wings
HV vaatleja
liitunud: 06.10.2009
|
09.10.2009 19:14:24
|
|
|
Kui kiiresti on võimalik tagasi tõmmata tehingut Paypalis, mille sa oled äsja sooritanud? Tegu ei ole mingi eBay esemega, vaid ma müün ühte virtuaal esemet. Mulle lihtsalt saadetaks 150$ ja ma tahan kindel, et seda mult käest ära ei tõmmataks hiljem.
Ja kui chargeback toimukski, ning kui see õnnestuks teisel inimesel kiiresti, siis kuidas oleks võimalik seda probleemi vältida? Peaksin kohe selle raha oma teisele kontole saatma? Kolmandalt kontolt ei tohiks ju enam raha tagasi saada tõmmata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.10.2009 20:07:15
|
|
|
| tsitaat: |
Ei tohiks selline asi otse võimalik olla. Kuid saad teha nii, et kannad soovitud summa oma AU kaardilt mõne abivalmis tegelase PP kontole ja see siis võtab selle sealt oma Eesti pangaarvele ja kannab edasi sinu eesti pangaarvele.
|
Keegi siit tahab vahendajaks olla?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
09.10.2009 21:12:39
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| tsitaat: |
Ei tohiks selline asi otse võimalik olla. Kuid saad teha nii, et kannad soovitud summa oma AU kaardilt mõne abivalmis tegelase PP kontole ja see siis võtab selle sealt oma Eesti pangaarvele ja kannab edasi sinu eesti pangaarvele.
|
Keegi siit tahab vahendajaks olla? |
Oleneb asjaoludest. Räägi lähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.10.2009 21:24:16
|
|
|
Olemas, polegi enam vaja, Sampo automaat võttis mu kaardi lõpuks vastu, swed ja SEB ei osanud väljamaa kaardiga muffigi teha.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
11.10.2009 20:09:52
|
|
|
Mis see 1,5 euri jääbki nüüd mu paypal kontole tolknema või?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
11.10.2009 21:40:29
|
|
|
kusjuures mul on see viimane 1.5€ (uus kinnitus seoses eelmise kaardi aegumisega) pidanud PP kontol vapralt vastu juba oma 10 makset...
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
11.10.2009 22:13:51
|
|
|
Tegin uue tellimuse hongist ja jah, ei näpi keegi seda 1,5 euri.
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
11.10.2009 22:22:04
|
|
|
| strohher kirjutas: |
| Tegin uue tellimuse hongist ja jah, ei näpi keegi seda 1,5 euri. |
tuleb ümber konvertida USD-sse.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
11.10.2009 22:29:10
|
|
|
Kaua teil dealextremist kaup on kohale tulnud. Tahaks juba habet ajada!
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
11.10.2009 22:32:47
|
|
|
| strohher, shippimise hetkest ~5-20 päeva. Tavaliselt seal 10 päeva kandis.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
11.10.2009 22:35:34
|
|
|
ceemic, tuleb postkontorisse või uksetaha?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
11.10.2009 22:35:59
|
|
|
| strohher kirjutas: |
| Kaua teil dealextremist kaup on kohale tulnud. Tahaks juba habet ajada! |
eesti posti trackingulaadne teenus: http://teavitus.post.ee/
ilmselt juba vana asi, aga ise avastasin alles see nädal. saad päeva või paar enne postiteadet teada, et pakk eestis.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
11.10.2009 22:39:50
|
|
|
ehk siis Transaction ID?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
11.10.2009 22:40:55
|
|
|
| hong kongi saadetiste puhul seesama trackingu number kujul ala RBXXXXXXXXHK vms
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
11.10.2009 22:52:36
|
|
|
Odavad pakid on siiski lihtsaadetisega ning neid trackida ei saa!
Lihtpakid tulevad postkasti, kuid kui sinna ei mahu, siis peab ise kandekeskusesse järele minema. Tähitud tuuakse uksetaha, ning antakse allkirja vastu. Tihti aga laisad postitöötajad neid uksetaha vedada ei viitsi, niiet saab ikkagi kandekeskusesse ronida...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
11.10.2009 23:00:38
|
|
|
ceemic, siinkandis veetakse õnneks kõik uksetaha, isegi kui kodus pole. Tänu taevale, et siin sellist kräppi nagu mingi kandekeskus pole...
Tegelt teemasse ka et Ebays kui paned max bid´i mingi mitu korda suurema summa kui bid´dimis aste on, siis pmst rakendub see aint ühe astmena?
Ehk siis järgmine aste lisatakse kui keegi pakub üle (nagu auto bid?). Pmst pakkusin kogemata ennast üle, kuid vaatasin et bid ei rakendunud, kuigi näitab et max bid on see mida ma hiljem pakkusin...
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
11.10.2009 23:34:15
|
|
|
| krusu70, automaatselt pakutakse väikseima sammuga üle jah, põdema ei pea.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
11.10.2009 23:45:33
|
|
|
krt jah, siin kesklinnas ei tooda vist kunagi uksetaha,
saan aru ka postiljonist tegelikult, neil vist siinkandis kümneid kortermaju vaja teenindada ja kõiki pakke ikka seljas ei vea või siis selle pisikese ratastega käruga. Kirju, reklaame, ajalehti/ajakirju jms juba mitmete kilodega.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
12.10.2009 01:06:44
|
|
|
| ceemic, krt seda ma mõtlesin et kui AH on nt. 9.98 ja ma hea südamlikult 10 pakkusin siis too ei rakendunudki.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muri666
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2004
|
12.10.2009 01:31:41
|
|
|
| mitu päeva on ebay kui saad raha tagasi nõuda? Hiinast tuleb küll kaua, aga üle 30 päeva juba jooksnud ja ei tea kas teha complain paypalis?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
12.10.2009 12:35:58
|
|
|
Keegi on DX-st tellides kasutanud ka Drop Shipment and Gift Service (Removes DX logo from package) ? On sellel mõtet?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
14.10.2009 08:51:08
|
|
|
| Miks mul PayPal igalt ülekandelt, mis kellegi teise kontole teen, teenustasu võtab? On ta seda alati teinud?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.10.2009 10:29:15
|
|
|
[VaHuR], sest PayPal sellest (vahendusteenus) elatubki
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
viimati muutis beastbeats 14.10.2009 10:48:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
14.10.2009 10:36:35
|
|
|
beastbeats, kumb siis, kas eBay või PayPal?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
14.10.2009 14:33:05
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
| Miks mul PayPal igalt ülekandelt, mis kellegi teise kontole teen, teenustasu võtab? |
PayPal ei salli vahendajaid. Osta ilusti kellegi käest midagi, siis ei pea ka vahendustasu maksma.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skyline14
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2009
|
14.10.2009 15:51:57
|
|
|
Mul siis selline probleem, et tahan lisada krediitkaarti infot aga tuleb selline kiri:
Before you can add this credit card to another account, you must contact the PayPal Credit Card Team at cardproblems@paypal.com. A customer service representative will respond to your request shortly. If you would rather add a different credit card to your PayPal account, you may do so at any time. Thank you for your cooperation.
Mida tegema peaks, mis ma saadan neile siis ja mis ma kirjutan nagu???
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
14.10.2009 15:53:53
|
|
|
| Võtad nendega viisakalt ühendust ja mainid, et sulle, Nimi Nimi, tuli seoses bla bla selline kiri ning paluti võtta ühendust.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.10.2009 15:54:25
|
|
|
| tsitaat: |
Mida tegema peaks, mis ma saadan neile siis ja mis ma kirjutan nagu???
|
Kirjutadki seda, et tahad seda kaarti sellele kontole lisada. Tekstist saan nii aru, et selle kaardiga on ka teine konto seotud juba
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skyline14
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2009
|
14.10.2009 16:05:55
|
|
|
Ongi seotud aga ma lasin vana konto maha mingi muu jama oli seal ja nüüd ongi jama eks ma üritan võtta aga nad ei taha mu kirjale vastata
kas ma peaks panema krediitkaardi andmed ka sinna kirja??
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
14.10.2009 20:24:56
|
|
|
Olen tellinud 2 korda Hiinast Soome riideid, kuna sinna saatmine odavam. Esimesel korral tuli ilusti kohale. Tuli kiri koju, et postkontorisse järgi läheks ja sain kätte. Nüüd teine kord tuli kiri, et pean minema lennujaama tolli.
Milles võib viga olla ?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
14.10.2009 20:31:59
|
|
|
| Sixten, pead vast mõne Soome oludega kursis inimeselt küsima.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marauder
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
14.10.2009 23:17:04
|
|
|
Sixten, ilmselt tellisid suurema summa eest, kui eelmine kord ja nüüd lihtsalt tollimaks tuleb maksta?
_________________ tellin ebayst kola. |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
15.10.2009 16:52:34
|
|
|
| Mis vahet sel on, kas ma tellin suurema summa eest või mitte ? Muideks, esimene kord tellisin 2100.- eest ja see kord 1300.-
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skyline14
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2009
|
15.10.2009 17:50:00
|
|
|
Nüüd siis asi järgmine sain selle krediidi jama korda aga nüüd siis selline tekst:::
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.
Mis nagu tegema peab või nii kes on targem??
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
15.10.2009 19:16:47
|
|
|
| Skyline14 kirjutas: |
Nüüd siis asi järgmine sain selle krediidi jama korda aga nüüd siis selline tekst:::
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.
Mis nagu tegema peab või nii kes on targem??  |
Täpselt seda, mis selles teates öeldud. Võtad selle pangaga ühendust kes sulle selle kaardi väljastad ja küsid milles asi.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaak82
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.02.2003
|
16.10.2009 10:36:12
|
|
|
| Kaart aegunud, arvel pole piisavalt raha jms. vaata ikka ise järgi.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skyline14
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2009
|
16.10.2009 14:04:19
|
|
|
| Jaak82 kirjutas: |
| Kaart aegunud, arvel pole piisavalt raha jms. vaata ikka ise järgi. |
kaart aegub 11.2009 aasta ja raha peab olema kohe olemas siis kaardil kui teen??
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
16.10.2009 14:18:02
|
|
|
DOH! kui sul pole KREDIITKAART (deebetkaart VISA ja krediitkaart VISA on näiteks erinevad asjad), siis peab muidugi raha peal olema. millest sa maksad siis, õhust?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skyline14
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2009
|
16.10.2009 16:39:41
|
|
|
Aga on krediitkaart ja ma pole midagi isegi ostma hakand vaid tahan siduda kaarti paypaliga ju
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|