Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Starman tõstab koduinterneti kiiruse 100 megabitini märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Spioon
HV vaatleja
Spioon

liitunud: 11.08.2008




sõnum 08.10.2009 16:01:29 vasta tsitaadiga

Kui ma endale starmani kodupaketi tellisin, siis pidin 2 nädalat ootama. 15 sept. tellisin ja 29 tulid panema sisse.
Või on neil esmakorras need super paketi kasutajad, kellele "lubati 100 megabitist netti?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jarmos
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2009




sõnum 08.10.2009 16:12:47 vasta tsitaadiga

Helistasin siis eile Starmani ja klienditeenindaja rõõmuks tellisin kohe ära endale. Nüüd helistati, et ei suuda pakkuda mulle (Tallinna kesklinna, kortermajja) seda enne jaanuarit kindlasti. Mul hakkab tekkima tunne, et nad rohkem meediakära pärast tulid sellega välja praegu ja tegelikult süsteem pole valmist veel. Pagan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 08.10.2009 16:14:18 vasta tsitaadiga

jarmos, miks sa seda jura tellida tahtsid? icon_lol.gif
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.10.2009 16:24:21 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
jarmos, miks sa seda jura tellida tahtsid? icon_lol.gif
Sest paremat pole võtta ? Elioni DigiTV ühendus on aeglasem ja optilist ei pruugi majas olla.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 08.10.2009 16:25:24 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
jarmos, miks sa seda jura tellida tahtsid? icon_lol.gif


+1

_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 08.10.2009 16:26:03 vasta tsitaadiga

No vaieldamatult on 30 Mbit/s palju parem kui 6 Mbit/s, samas see mahupiirang peaks isegi raha peale vihased inimesed mõtlema panema. Tõmbad paar 1080p rippi ja lupsti 6 Mbit/s tagasi. Ma pole veel suutnud kusagilt välja lugeda, kauaks "patustaja" kiirus piiratakse. Nädalaks? Kuuks? Igavesti?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.10.2009 16:29:11 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
No vaieldamatult on 30 Mbit/s palju parem kui 6 Mbit/s, samas see mahupiirang peaks isegi raha peale vihased inimesed mõtlema panema. Tõmbad paar 1080p rippi ja lupsti 6 Mbit/s tagasi. Ma pole veel suutnud kusagilt välja lugeda, kauaks "patustaja" kiirus piiratakse. Nädalaks? Kuuks? Igavesti?
Organiseerid siis oma tõmbamised väljapoole piiranguaega?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spioon
HV vaatleja
Spioon

liitunud: 11.08.2008




sõnum 08.10.2009 16:46:12 vasta tsitaadiga

Nagu ma aru saan, siis starmani super paketi kasutajatel on neti kiirus nii 30 megabitini?

Ma kasutan kolmik kodupaketti ja netikiirus on ka samasse kanti.
Elioni lehelt: Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 29.8 kuni 35.7 Mbps.
Starmani lehelt: 29.6 Mbit/s
Ruuter: 26.2 Mbit/sec
Speedtest:

Või on pooled kasutajad ajanud mingid paketid ja asjad sassi, kuna starmani koduleht väidab, et tõi 7 oktoobrile, ehk eile uue paketi. Uue kolmikpaketi nimi on SuperKolmik!
Kui ta uue paketi tõi alles eile, siis pole arvatavasti paljud sellega liitunud?

_________________
Windows 7(Ultimate) 64-bit. Intel Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz, 4GB RAM, Nvidia Geforce 9800GT
Windows 7(Ultimate) 64-bit. Intel Core2 Duo CPU T5750 @ 2.00GHz, 4GB RAM, Nvidia Geforce 9500M GS
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aphextwin
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2005




sõnum 08.10.2009 16:57:33 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
Ma pole veel suutnud kusagilt välja lugeda, kauaks "patustaja" kiirus piiratakse. Nädalaks? Kuuks? Igavesti?


Tõenäoliselt igavesti, ka tulevasteks eludeks, sest niisugune meeletu internetitarbija ei saa Starmani arvates olla mitte midagi muud kui üks hingetu monstrum. Elajas! Ja elajas peab oma tegude eest vastutama.

Starman käitub nagu mingi suure suuga filantroop, kes lubab avada kõigile asotsiaalidele suure hubase supiköögi, tegelikkuses ulatab selle asemel vaid mõnele soovijale viilukese leiba, pomisedes samal ajal habemesse: "No on näljased! Jäle, kuidas ikka õgida võivad, raisk!"
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2009 17:15:25 vasta tsitaadiga

aphextwin kirjutas:
ihvike kirjutas:
Ma pole veel suutnud kusagilt välja lugeda, kauaks "patustaja" kiirus piiratakse. Nädalaks? Kuuks? Igavesti?


Tõenäoliselt igavesti, ka tulevasteks eludeks, sest niisugune meeletu internetitarbija ei saa Starmani arvates olla mitte midagi muud kui üks hingetu monstrum. Elajas! Ja elajas peab oma tegude eest vastutama.

Starman käitub nagu mingi suure suuga filantroop, kes lubab avada kõigile asotsiaalidele suure hubase supiköögi, tegelikkuses ulatab selle asemel vaid mõnele soovijale viilukese leiba, pomisedes samal ajal habemesse: "No on näljased! Jäle, kuidas ikka õgida võivad, raisk!"

Päeva parim post.Just sellises stiilis nagu mulle meeldib icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Pealegi 101% õige pealekauba icon_wink.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 08.10.2009 19:53:18 vasta tsitaadiga

Nojah, jääb siis kaabli vedamine ja selle juustuga liitumine ära, lasen KÕuga edasi
Oleks see pakett siis ikka stabiilne 100/6 olnud, oleks hakanud mõtlema, aga nüüd pole enam midagi mõelda.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jarmos
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2009




sõnum 08.10.2009 21:59:13 vasta tsitaadiga

noh, nagu juba öeldud, siis Elioni optika siia majja ilmselt lähiajal ei jõua, kuna kokku on majas ehk mingi 16 korterit. Ja no 30 mbit on tõesti parem kui praegune 6 mbit. Vahe on hinnaliselt ka suhteliselt väike ning see mahupiirang pole hullu, kuna põhiline tööaeg on mul ikka enne neid kellaaegu. Mu meelest on mõistmatu lihtsalt see, et reklaamitakse, kuid kokkuvõttes ikka ei saa. Nagu ka Elionil, nähtavasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2009 22:04:45 vasta tsitaadiga

jarmos kirjutas:
Mu meelest on mõistmatu lihtsalt see, et reklaamitakse, kuid kokkuvõttes ikka ei saa. Nagu ka Elionil, nähtavasti.

No vähemalt Elion ei reklaami 200/100 pakkudes ainult 100/20.Hea seegi

Üldises optika puhumises võiks siiski rohkem selgust olla.See aasta vot teeme selles linnaosas töid,vot järgmine aasta seal jne.Saaks mingi selguse majja.Muidu on nii, et inimene helistab-öeldakse saad,helistab uuesti-öeldakse et ei saa jne nagu siin ühel oli icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anim
HV kasutaja
anim

liitunud: 19.05.2005




sõnum 08.10.2009 22:25:18 vasta tsitaadiga

starmani loos ainuke vähegi positiivne asi see, et aasta lõpuni saab selle paketi 299.- eest kuus, tean et elionis saab 0.- eest aga asi seegi...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007




sõnum 08.10.2009 22:45:14 vasta tsitaadiga

anim kirjutas:
starmani loos ainuke vähegi positiivne asi see, et aasta lõpuni saab selle paketi 299.- eest kuus, tean et elionis saab 0.- eest aga asi seegi...


Ma pole kuskilt selle kampaania tingimusi leidnud kuid olen täiesti kindel, et see vaid uutele klientidele. 3 kuud vms ei tohi olla ühtegi nende teenust kasutanud.
Niiet starman ei saa paraku nii teenuse enda kui pakkumiste suhtes elionile ligilähedalegi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2009 23:19:57 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
anim kirjutas:
starmani loos ainuke vähegi positiivne asi see, et aasta lõpuni saab selle paketi 299.- eest kuus, tean et elionis saab 0.- eest aga asi seegi...


Ma pole kuskilt selle kampaania tingimusi leidnud kuid olen täiesti kindel, et see vaid uutele klientidele. 3 kuud vms ei tohi olla ühtegi nende teenust kasutanud.
Niiet starman ei saa paraku nii teenuse enda kui pakkumiste suhtes elionile ligilähedalegi.


jap, ma arvan ka, et see on uutele klientidele. küsisin siis täna meili teel, et kas ma saan ka siis 299.- maksta aasta lõpuni- vastust pole päevaga tulnud icon_sad.gif (N)
Vanu kliente ei hoita, vaid uusi "rabatase" juurde... icon_evil.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 09.10.2009 00:27:11 vasta tsitaadiga

Kui mujal maailmas on levinud mahupiirangud siis Eestis see ei ole. Südamest loodan, et see ei saa harjumuseks ka teistele operaatoritele. Mul pole rasket seletada kuidas saab päevas 30gb andmesidet täis (ei see ei ole torrent vaid lihtlabased kodu serverid) siis ma oletan, et Starman seda küll ei aktsepteeri ega tee erandit. Järgi jääb Elioni hüperkiire internet ja STV Saturn, millest kumbki minu majja kahjuks ei levi, nuta või peast välja aga ei levi.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003




sõnum 09.10.2009 07:30:51 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
T1000 kirjutas:
anim kirjutas:
starmani loos ainuke vähegi positiivne asi see, et aasta lõpuni saab selle paketi 299.- eest kuus, tean et elionis saab 0.- eest aga asi seegi...


Ma pole kuskilt selle kampaania tingimusi leidnud kuid olen täiesti kindel, et see vaid uutele klientidele. 3 kuud vms ei tohi olla ühtegi nende teenust kasutanud.
Niiet starman ei saa paraku nii teenuse enda kui pakkumiste suhtes elionile ligilähedalegi.


jap, ma arvan ka, et see on uutele klientidele. küsisin siis täna meili teel, et kas ma saan ka siis 299.- maksta aasta lõpuni- vastust pole päevaga tulnud icon_sad.gif (N)
Vanu kliente ei hoita, vaid uusi "rabatase" juurde... icon_evil.gif


Vana klient saab ka uue paketiga liitudes aasta lõpuni 299.- kuumaksega ( asi seegi )
Kommentaarid: 358 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 287
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 09.10.2009 08:35:00 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Üldises optika puhumises võiks siiski rohkem selgust olla.See aasta vot teeme selles linnaosas töid,vot järgmine aasta seal jne.Saaks mingi selguse majja.Muidu on nii, et inimene helistab-öeldakse saad,helistab uuesti-öeldakse et ei saa jne nagu siin ühel oli :lol:


Mure on selles, et võrguehitus sõltub investeeringute suurusest, need sõltuvad omakorda rahast ja raha toovad sisse needsamad kliendid, kes ootavad, millal võrk nendeni laieneb. :) Kõigele lisaks on taustal MaSu, mis ilmselgelt takistab ISP'del omaalgatuslikult võrgu massilist laiendamist.

Seega kahjuks tõesti pole siin head ja mugavat lahendust kliendile. Kiire nett tuleb su majja siis kui tuleb. "When its ready" või kuidas see ütlemine oligi.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gizmik
HV vaatleja
gizmik

liitunud: 02.07.2006




sõnum 09.10.2009 09:36:36 vasta tsitaadiga

naljakas, kui ma vaatan kodulehelt teenuseid, mida minu majja pakutakse, siis on super pakett olemas. klienditeenindaja väitis, et ei ole võimalik. ning paketis on selgelt kirjas 30/2 mbps. powerboostist ja mahupiirangust pole juttu.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 09.10.2009 10:19:43 vasta tsitaadiga

Super pakett hinnaga 599.- ja mahupiirang õhtusel ajal 15GB/nädalas.

* Kui eelmisest allalaadimiskanali kasutamisest on möödunud 3 sekundit, käivitub automaatselt PowerBoost kiirusega 100 Mbit/s mahule 10 MB. Ülejäänud info allalaadimise maksimaalne kiirus on 30 Mbit/s. PowerBoosti kiirus võib muutuda sõltuvalt võrgu üldisest koormusest.

Nothanks, lasen kodu kolmikpaketiga edasi, nagunii eriline sikutaja pole ja kettaruumigi vaid 30GB vaba icon_razz.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2009 10:54:15 vasta tsitaadiga

Celeron kirjutas:
Super pakett hinnaga 599.- ja mahupiirang õhtusel ajal 15GB/nädalas.

* Kui eelmisest allalaadimiskanali kasutamisest on möödunud 3 sekundit, käivitub automaatselt PowerBoost kiirusega 100 Mbit/s mahule 10 MB. Ülejäänud info allalaadimise maksimaalne kiirus on 30 Mbit/s. PowerBoosti kiirus võib muutuda sõltuvalt võrgu üldisest koormusest.

Nothanks, lasen kodu kolmikpaketiga edasi, nagunii eriline sikutaja pole ja kettaruumigi vaid 30GB vaba icon_razz.gif



tead. ma mõtlesin sama icon_smile.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 09.10.2009 11:44:30 vasta tsitaadiga

Starmani kliente üllatab superinterneti aeglus
Allikas: http://www.epl.ee/artikkel/479858
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 09.10.2009 12:11:31 vasta tsitaadiga

Päris korralik õigustatud bashimine on vähemalt lahti läinud. Starman kas teeb järeldused või lepib sellega, et järgmise aasta algusest on see pakett surnud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003




sõnum 09.10.2009 12:15:30 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
Päris korralik õigustatud bashimine on vähemalt lahti läinud. Starman kas teeb järeldused või lepib sellega, et järgmise aasta algusest on see pakett surnud.


surnud juba ju, ehk siis sündis surnult.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Starman tõstab koduinterneti kiiruse 100 megabitini mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.