|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mis tootja sülearvutit põhiliselt kasutad? |
| Acer |
|
4% |
[ 23 ] |
| Alienware |
|
0% |
[ 1 ] |
| Apple |
|
7% |
[ 36 ] |
| ASUS |
|
4% |
[ 24 ] |
| Compaq |
|
1% |
[ 8 ] |
| Dell |
|
26% |
[ 135 ] |
| Fujitsu/Fujitsu-Siemens |
|
7% |
[ 37 ] |
| Gateway |
|
0% |
[ 2 ] |
| HP |
|
13% |
[ 70 ] |
| IBM |
|
6% |
[ 35 ] |
| Lenovo |
|
10% |
[ 52 ] |
| LG |
|
0% |
[ 0 ] |
| ML / Ordi / Desknote jt. kodumaised |
|
6% |
[ 35 ] |
| MSI |
|
2% |
[ 13 ] |
| Panasonic |
|
0% |
[ 1 ] |
| Samsung |
|
3% |
[ 19 ] |
| Sony |
|
1% |
[ 7 ] |
| Toshiba |
|
1% |
[ 8 ] |
| Muu tootja |
|
0% |
[ 5 ] |
|
| hääli kokku : 511 |
|
| autor |
|
Birgit
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2007
|
27.05.2009 18:55:43
|
|
|
FS Lifebook S7020
Üldiselt olen rahul, aga ventikas käib tihti pinda. Eriti kui näiteks loengus istudes hakkab möirgama. Ei aidanud ka ventika vahetus. Olen pidanud leppima tõsiasjaga, et selle puhul on see normaalne. Plaan on käimasoleva aasta sees see siiski välja vahetada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
27.05.2009 19:55:07
|
|
|
Dell Latitude D400
Väga rahul aparaadiga, väike, kerge ja kiire
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.05.2009 22:43:48
|
|
|
Birgit, 7020 on vendi vahetuse suhtes kõige kehvem fusi.. täielikult laiali tuleb lammutada.. ja vent on kallis.
kapipeal vedeleb 2 piduste emaplaatidega 6120t..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Birgit
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2007
|
28.05.2009 13:02:39
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Birgit, 7020 on vendi vahetuse suhtes kõige kehvem fusi.. täielikult laiali tuleb lammutada.. ja vent on kallis. |
Õnneks vahetati garantii korras.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.05.2009 18:59:23
|
|
|
70st eepc1000h st neli on garantiis käinud ja 1 läheb kohe kadunud kettaga. ordi enduro 5900BF a.ka. compal HT00 e on remondiootel 3. vigaste apaceri mäludega on neid remondis juba käinud 2. 1 hangus ja ühel oli graafikakaart tuksis karbist võttes..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
29.05.2009 19:54:19
|
|
|
Asus G1S läks parematele jahimaadele, töötas muidu ilusti aga ei olnud graafikakaardi temperatuuridega rahul. kasutasin teda 1,5a ja kuna tootmisest maas siis maksti 100% raha tagasi 8)
nüüd Dell E6400 ja väga rahul
|
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
29.05.2009 22:19:12
|
|
|
| Apple Macbook.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
30.05.2009 03:33:52
|
|
|
Dell XPS M1210
|
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
30.05.2009 17:55:36
|
|
|
| HP Compaq 2510p
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
01.06.2009 11:57:44
|
|
|
Mõnda aega juba jälle IBM/Lenovo kasutada, seekord T61. Enam käed ei higista klaviatuuril, nagu Ordi AL51-ga, hoopis parem plastik
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
01.06.2009 16:38:50
|
|
|
Kodus: Apple MacBook 1.1
Tööl: 1) HP NC6320
2) Lenovo T61
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
01.06.2009 16:51:14
|
|
|
| Packard Bell
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mrxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2003
|
01.06.2009 17:04:47
|
|
|
| Kodus kasutuses Dell XPS1330, Dell Latitude D430 ja MacBook Unibody
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KuuMaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.04.2007
|
01.06.2009 20:54:11
|
|
|
Dell XPS 1330
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
01.07.2009 10:55:52
|
|
|
DELL D630, väga rahul. eriti akuga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
homeworld1
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2008
|
01.07.2009 14:35:54
|
|
|
| Lenovo IdeaPad S10e
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
25.07.2009 17:15:22
|
|
|
| Desknote 650 wide (ASUS Z96J)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rixvilll
HV kasutaja
liitunud: 22.08.2008
|
25.07.2009 21:18:35
|
|
|
Tööd rügab teha FS Amilo l1310G, mida on kõvasti järele aidatud. Vahetatud enamus tähtsaid sõlmi (ketas, prose, ram, wifi ja aku) Kiirust tuli ikka hulgi juurde. Uue akuga peab 4,5h ja 3a vana akuga veab 2h filmi ära (WL kõigest 9%). Välimuselt nagu uus, sest on ikka tõsiselt hästi hoitud. Järelikult rügab veel edasigi tööd teha, kui ikka hoolt kanda tema eest.
_________________ regret all the things i have done wrong... |
|
| tagasi üles |
|
 |
pennu
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2002
|
26.07.2009 02:28:01
|
|
|
| asus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hendrique
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2003
|
26.07.2009 02:57:35
|
|
|
| IBM ja Lenovo võiksid koos üks variant olla?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
26.07.2009 03:03:43
|
|
|
IBM x24
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
26.07.2009 17:09:29
|
|
|
T400 ja macbook hetkel..
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
27.07.2009 16:25:58
|
|
|
Acer Aspire One D250 Hea mängida suvel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
26.09.2009 20:25:57
|
|
|
muretsesin acer aspire 7730G- vahetatud prosega -siiamaani toiminud laitmatult
Acer Aspire 7730G
4089 MB (DDR2-667 DDR2 SDRAM)
Mobile DualCore Intel Core 2 Extreme X9100, 3,06 GHz (11.5 x 267) (Intel Cantiga PM45)
NVIDIA GeForce 9600M GT (512 MB)
Hitachi HTS543232L9A300 ATA Device
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
26.09.2009 20:31:31
|
|
|
mis firma alla prestigo läheb?
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
26.09.2009 22:13:16
|
|
|
ikka ja ainult DELL Latitude D seeria
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-kasutaja-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2007
|
27.09.2009 00:48:39
|
|
|
Vana hea Compaq Evo N400c
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Peter
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2001
|
27.09.2009 02:39:57
|
|
|
Dell Inspiron 2650.
6-s aastat kohe vanuseks,ikka kestab.
Alati võiks parem olla.Aga asja ajab veel ära.
_________________ BMW R35 vajab juppe |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
27.09.2009 04:04:00
|
|
|
Lenovo X61 Tablet
Suht: Once you go black you never go back ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rainer9968
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
27.09.2009 10:13:32
|
|
|
| Kasutada HP 6910p ja Samsung R55
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
28.09.2009 09:56:04
|
|
|
| ranel kirjutas: |
| mis firma alla prestigo läheb? |
prestigio
eks see 'muu' alla lähe
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
28.09.2009 10:23:32
|
|
|
| Mis möllad, kirjutas: |
| ranel kirjutas: |
| mis firma alla prestigo läheb? |
prestigio
eks see 'muu' alla lähe  |
mis loom too selline on?
ise kasutan IBM'i
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
28.09.2009 10:29:57
|
|
|
Kodus HP Pavilion ja Lenovo R500, tööl FJS LB S7110
|
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
28.09.2009 10:31:20
|
|
|
lenovo t61, peale lenovo kasutamist, ei oska teistest enam midagi arvata
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| tagasi üles |
|
 |
CurJam
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
28.09.2009 20:51:28
|
|
|
X24 -> X60 Tablet
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Refused
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2005
|
28.09.2009 20:54:15
|
|
|
Lenovo T400
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ak_47
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
29.09.2009 10:34:58
|
|
|
| Hp pavilion.Täpsemalt 2 tükki: 1)ligi 3a. vana,ilma probleemideta2)2 a. läheb - ilma probleemideta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
05.10.2009 21:40:00
|
|
|
hp nx8220 ja siitsamast HVst pärit. Rahul, aga mälu oleks aeg juurde soetada.....
jah see oli vihje
Muideks olen oma läpatsiga rahul, esimene oma arvuti ja noh, eks ost oli raha taga ka. Aga ei arvanud, et sellise hinna eest ise nii rahule jään. Wifi OK, Aku 2h ja on ok minu jaoks. Välimus on oma aja kohta OK. Mina kasutan enamuse ajast lauakana.
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| tagasi üles |
|
 |
sykrot
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2007
|
05.10.2009 23:02:44
|
|
|
ASUS
1,5 aastat juba vastu pidanud ja arvan, et peab veel 2 aastat kindlasti .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mk3turbo
HV vaatleja
liitunud: 11.09.2009
|
08.10.2009 23:18:18
|
|
|
ikka vana hea IBM T43... kestab veel 2aastat kindlasti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
09.10.2009 08:18:10
|
|
|
| Dell Latitude e6400 nüüd ja väga rahul. Ennem oli Fujitsu mis ära suri.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smartuser
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2007
|
09.10.2009 08:54:05
|
|
|
Kunagi oli IBM x600, väga hea läppar oli... nüüd HP ja Acer, andmed profiilis...
_________________ ...et sa näeksid, et ma siin olin... |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
30.01.2010 09:27:30
|
|
|
lu1de,
ull lugu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
31.01.2010 12:16:21
|
|
|
Nüüdseks siis acer aspire 5738dg
Spoiler 
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better!
viimati muutis Tiiger15 21.02.2010 11:36:59, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
31.01.2010 12:22:59
|
|
|
HP NC6000
Dell 640m
Macbook Black
Kasutusel: HP 700en
Tahan Mac'i tagasi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
31.01.2010 13:05:05
|
|
|
Asus UL30A
Spoiler 
viimati muutis asjameez 31.01.2010 19:59:31, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|