Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6300/6300i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2008 01:06:21 vasta tsitaadiga

Minuomal andis nüüd saba sisselülitamis nupp.
Või midagi hullemat.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 22.09.2008 14:25:44 vasta tsitaadiga

Huvitav et meil HV-s pole veel keegi jutuks võtnud korraliku järeltulijat selle massinale.
6300i on juba varsti kuu müügis ja keegi ei muljeta kuida siis esimene seeria 40 WIFI telefon toimib icon_rolleyes.gif
Igastahes ma mõtlesin et näpiks seda nati ja muljetaks või vastaks AHV-ide uudihimulikele küsimustele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arakel
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2003




sõnum 29.09.2008 13:29:41 vasta tsitaadiga

Kas seda wifi ühendust saab ka niisama netis kolamiseks kasutada või on ainult neti kõnede jaoks?
Mis eesmärk on nedel sinistel tulukestel?
Ei oska saata sms-i "suvalisel numbril", st. peab otsima kontaktide alt. Mis moodi saab saata otse nubrit sisestades?

beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2008 17:53:29 vasta tsitaadiga

1. WiFi-t saab kasutada netis surfamiseks ka.
2. Sinised tulukesed annavad näiteks vilkumisega märku, kui on vastamata kõne või SMS tulnud.
3. Mida sa sellega mõtled? Sõnumi kirjutamise aken on jagatud kaheks - Sõnum ja Adressaat. Mõlema välja vahel saad liikuda ja saad Adressaadi väljale kohe numbri sisestada ilma seda nimekirjast otsimata. Saad isegi mitme inimese numbrid sisestada. Pärast sisestamist liigud Sõnumi väljale tagasi ja vajutad Saada.
Kommentaarid: 690 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arakel
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2003




sõnum 30.09.2008 18:12:14 vasta tsitaadiga

Kas neti kasutamiseks wifiga on vaja mingi konto ka teha vms?
Kui ma telefoni wifi võrku ühendan, siis näitab wifi levi jne, kuid kui netti lähen (Veeb) alt, siis tekib üles E märk (ruudu sisse).Nagu mäletan, et see märk näitab, et telefon on GPRS levis ja ühendatud (proovisin ka ilma wifita netti minna, siis ilmus täpselt sama märk).Seega, kuidas ma tean, et tel kasutab wifit, mitte GPRS ühenust?

Jah vilguvad tõesti, pole varem märganud icon_redface.gif

Saab jah numbri ka otse sisestada, see krdi semikooloni märk ajas seal segasusse, kuigi veits tüütu on eraldi nr sisestuse peale panna pidrevalt.

Tänud vastamast.

(ma muidu uuriks manualist ka, kuid hetkel ei ole seda käepärast.)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2008 18:26:34 vasta tsitaadiga

E = EDGE ehk siis tavalisel 6300 peal kiireim võimalik ühendus. 6300i peal on järgmine samm sellest WiFi.
Uuri, äkki 6300i puhul saab panna Konfiguratsiooni alt telefoni küsima millist ühendust kasutada.

Muide, kodulehel peaks Nokial isegi eestikeelne kasutusjuhend allalaadimiseks olemas olema icon_wink.gif
Kommentaarid: 690 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.09.2008 19:50:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Uuri, äkki 6300i puhul saab panna Konfiguratsiooni alt telefoni küsima millist ühendust kasutada.

BY default juba küsib mida kasutada tahad icon_rolleyes.gif
Aga suht nadid küsimused tõesti gop, selleks olemas manual icon_idea.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arakel
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2003




sõnum 01.10.2008 10:28:19 vasta tsitaadiga

See krdi manual ei aita eriti http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_6300i_UG_en.pdf
Viga on ilmselt minus, kuid mina sealt välja ei loe, kuidas seadistada oma tel nii, et netti saaks WLAN kaudu minna.
Googlis on ka üldine jutt, et väga hea tel ja saabs kasut wifit jne, kuid otseselt mingit õpetust ei leidnud.

WLAN seadistusi on küll erinevaid, kuid ei ole seal selgelt valikut, millist ühendusviisi kasutada vms.
Veebiseadete all on konto ainult Elisa Internet ja Elisa WAP ja konfiguratsiooni all on Elisa, Elisa Estonia ja Vaikimisi - see nagu viitaks ka Elisa teenustele.
Eelistatud pöörduspunkt on Elisa WAP, teisi valikuid ei ole.

icon_neutral.gif

Tänud asjalike nõuannete eest.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 01.10.2008 13:40:50 vasta tsitaadiga

gop, Pole enam hetkel käepärast masinat,aga KINDLALT on interneti seadete või brauseri seadete all olemas koht kus saad määrata mis pöörduspunkti kasutad või et telefon küsiks enne ühendust.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arakel
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2003




sõnum 01.10.2008 15:04:47 vasta tsitaadiga

Ok, sain vist pihta.
Ühendamisel nüüd tuleb ette selline valik:
Otsi WLAN võrke
G Elisa WAP
Ära küsi

Aga mis vahe on konfiguratsiooni seade all neil kolmel valikul:
Vaikimisi
Elisa
Elisa Estonia

Milline neist peaks kasutusel olema?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 01.10.2008 15:09:09 vasta tsitaadiga

gop, Elisa Estonia,see valik tekib sinna kui vahetad sim kaarti ja sulle tulevad OTA uued seaded.
Samuti tulevad sinna seaded kui tellid neid veebist või sõnumiga.
Tegelikult peavad seal olema iga võrgu kohta ühed ja dubleeritud proofilid võid kustutada.
Kahjuks on tegu Nokia s40 seeria telefonidega,kus nende neti profiilide haldamisega on kokkukeeratud üks ajaloo segasemaid asju üldse icon_razz.gif
Erinevalt Nokia S60 ja SE telefonidest
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2008 21:34:51 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kuidas sellel telefonil aku vastu peab, võrreldes Nokia E50'ga.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005




sõnum 14.12.2008 02:52:53 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Oskab keegi öelda kuidas sellel telefonil aku vastu peab, võrreldes Nokia E50'ga.

E50 pole küll kasutanud, kuid olen kuulnud et e50l kestab aku 1-2 päeva, sama on ka n6300, rääkides päevas ~30min, kasutada päevas kokku umbes 30min muusikat ja üle kahe päeva ei saa.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2008 19:18:40 vasta tsitaadiga

Mina küll E50 ei ole nii palju suutnud rääkida, et mul ühe päevaga aku tühjaks saaks icon_biggrin.gif Kasutan küll tihti GPRS'i ja BT'd.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-eestlane-
HV vaatleja
-eestlane-

liitunud: 25.02.2006




sõnum 01.08.2009 20:42:44 vasta tsitaadiga

Tevist!! Mul käis mobla remondis, aga kui nüüd ma mälukaardi sisse panin, küsib minult parooli. Omast arust ma pole kll sellele mingit parooli peale pannud. Selline küsimus, et kas sellel on mingi vaikimisi parool. Kui ei ole, siis kas kuidagi saab selle parooli alt ära, nii et seda uuesti kasutada saaks??
Tänud vastajaile!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ken26
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2008




sõnum 17.08.2009 00:36:16 vasta tsitaadiga

Ei tea kas teemast läbi käind või mitte, aga kuna selle telefoni aku on väga lahjake, nagu seda ka siin mainitud, siis panin BL-5C aku sisse, noaga nüsisin veidi ülemist aku osa, et sisse mahuks.
Akut tuli tunduvalt juurde, aga 2 päeva ikka laadimata ei saanud.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2009 09:55:17 vasta tsitaadiga

-eestlane- kirjutas:
Tevist!! Mul käis mobla remondis, aga kui nüüd ma mälukaardi sisse panin, küsib minult parooli. Omast arust ma pole kll sellele mingit parooli peale pannud. Selline küsimus, et kas sellel on mingi vaikimisi parool. Kui ei ole, siis kas kuidagi saab selle parooli alt ära, nii et seda uuesti kasutada saaks??
Tänud vastajaile!

Turvakood selleks parooliks pole?
ken26 kirjutas:
Ei tea kas teemast läbi käind või mitte, aga kuna selle telefoni aku on väga lahjake, nagu seda ka siin mainitud, siis panin BL-5C aku sisse, noaga nüsisin veidi ülemist aku osa, et sisse mahuks.
Akut tuli tunduvalt juurde, aga 2 päeva ikka laadimata ei saanud.

Imelik, kui jutt käib 6300 mudelist, siis selle aku peab mul küll pea nädala vastu ööpäevaringselt sisselülitatuna. Kontrolli, et sul poleks ebavajalikud funktsioonid sisse lülitatud. 6300i puhul kontrolli, et su mobiil ei otsiks automaatselt WiFi võrke. See võib ka akut kurnata.
Kommentaarid: 690 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ken26
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2008




sõnum 17.08.2009 10:31:27 vasta tsitaadiga

Nädal? icon_eek.gif Mul ei olnud lauapeal vedeledeski niikaua.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2009 12:25:51 vasta tsitaadiga

Kas sul on viimane tarkvara telefonil? See võib ka aku kestvust mõjutada. Muidugi mul on telefon garantiiremondis ka käinud seoses mälukaardipesa jamaga. Kes teab, mida nad veel seal muutsid icon_rolleyes.gif
Peaaegu nädala (+/- paar päeva sõltuvalt tööalaste kõnede arvukusest) peab igatahes vastu, kui lasen aku täiesti nulli ja siis uuesti täis. Laadimine toimub enamasti väljalülitatud olekus - SonyEricssonist sissejäänud harjumus icon_razz.gif Poole pealt akut laadima pannud igatahes pole.
Kommentaarid: 690 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ken26
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2008




sõnum 17.08.2009 19:51:14 vasta tsitaadiga

Enam mul seda telefoni pole, unustasin mainida, aga tarkvara ei olnud uus. Igastahes, veab teil! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 25.09.2009 01:28:28 vasta tsitaadiga

Installisin Gmaili rakenduse, kuid nüüd avades annab errori: "Rakendusel ei olnud võimalik ühte või mitut soovi teostada, kuna polnud piisavalt mälu" jne. Telefonis on 5 mb vaba mälu, kaardil 100 mb. Mida ta ajab nagu?!

Lisaks on sellel telefonil päris äge featuur - kui telefon on EGEt kasutades Thinkpad T41 touchpadi läheduses, hakkab kursor kiirguse vms mõju liikuma. icon_smile.gif

Betamax, mis selle viimase tarkvara number vms on? Seda saab vist lihtsalt usb kablaga ja nokia softiga netist tõmmata, eks?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2009 10:30:41 vasta tsitaadiga

mad kirjutas:
Betamax, mis selle viimase tarkvara number vms on? Seda saab vist lihtsalt usb kablaga ja nokia softiga netist tõmmata, eks?


Nokia 6300
V05.50
14-08-07
RM-217

Language:
V05.50
14-08-07
RM-217

PC Suite'i kaudu saab tarkvara uuendada küll. Ma ise pole pärast telefoni garantiis käimist uuendanud, kuna pole põhjust olnud.
Viimasel ajal on närvi hakanud ajama SurfPorti kasutamine, kuna see jooksutab telefoni enda brauseri kokku ja tulemuseks telefoni restart. Ja selline asi on juhtunud ainult SurfPorti kasutades. Eriti see mind ei morjenda, kuna installisin Opera Mini, aga EMT teenussõnumites olevaid linke avab automaatselt ikkagi ainult telefoni enda brauseriga.

mad kirjutas:
Installisin Gmaili rakenduse, kuid nüüd avades annab errori: "Rakendusel ei olnud võimalik ühte või mitut soovi teostada, kuna polnud piisavalt mälu" jne. Telefonis on 5 mb vaba mälu, kaardil 100 mb. Mida ta ajab nagu?!

Telefoni välja-sisse oled lülitanud? Äkki tal on lihtsalt mõistus umbe jooksnud? Ega sul taustal pleier vms. ei tööta? Mul igatahes tiris Opera Mini kaudu kenasti alla ja installis ära. Probleeme pole olnud.

mad kirjutas:
Lisaks on sellel telefonil päris äge featuur - kui telefon on EGEt kasutades Thinkpad T41 touchpadi läheduses, hakkab kursor kiirguse vms mõjul liikuma. icon_smile.gif

Päris huvitav. Laua peal on üks T42 - peaks ka proovima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 690 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 26.09.2009 18:35:08 vasta tsitaadiga

Tänan tarkvaranumbri eest!
Huvitav, minu oma jooksis vahel ka Postimehe/EPL online uudiste lugemise peale kokku, surfporti pole kasutanud. Telefoni lülitan välja iga öö, seega juhe ei tohiks koos olla. Mis Opera Minisse puutub, siis sellega saan ilusti meilid loetud, aga Gmaili enda rakendus on minuarust kordades mugavam - jääb kursori ja nooleklahvidega jebimine ära.
Aga jah, sebin juhtme, uuendan tarkvara ja vaatan siis edasi, tänud veelkord. icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2009 12:27:45 vasta tsitaadiga

Ups, ma sain aru, et tahtsid mu telefoni tarkvara numbrit. Viimase tarkvara kohta ma ei oska öelda. Eks PC Suite'is on näha.
Lisaks olen seda telefoni laadinud ainult väljalülitatud olekus ja alles siis, kui pildi lõplikult tasku viskab. Ülejäänud aja on telefoni ööpäevaringselt sisse lülitatud.
Kommentaarid: 690 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 28.09.2009 12:41:36 vasta tsitaadiga

Ei, sesmõttes, et ma pole mobiiltelefonide terminoloogias väga tugev, aga ma küll ma PcSuitest vaatan. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6300/6300i mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.