Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: Shift märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.09.2009 20:41:27 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

aga ma suudan juba paremini seestvates sõita kui tagant vaates

Tagant vaates ma olen veendunud et ma esimest kurvi ei läbi esimesed tund aega icon_razz.gif See on puhta värd.
Bumper view is for me ja seda alates PSOne GT1 esimesest päevast beer_yum.gif
ise ka sõidan bumper view'ga
alguses sõitsin salongist, aga ei mäletagi miks bumperi peale üle läksin ja enam tagasi ei suuda minna icon_neutral.gif
xxlmaster kirjutas:

aga pampri pealt ei näe sa all orgu. Pead silmad punnis jälgima kaarti
aga bumper viewga ei vaata ma samas kordagi kaarti, küll aga jälgin teed icon_idea.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 20:47:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga bumper viewga ei vaata ma samas kordagi kaarti, küll aga jälgin teed

Mul sama point,HUD minimalistlik ja 3 korda läbides on rada suht peas kah,kuna need ikka korduvad eri mängudes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 20:49:23 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Mismõttes mouse support pätsiga?
Saab autot juhtida hiirega?


blink.gif shocking.gif doh.gif
tsitaat:
We've just released a quick update for Need for Speed SHIFT PC. The patch introduces LAN play and greater mouse control to the menus. To ensure the best online experience we will be updating the servers Tuesday at 5am EST. Once updated, they will require you have the new patch installed to be able to play the game online as different versions of the game exe could cause issues. If you have self-patched the game it's recommeded you re-install the original .exe before patching.
link
Igatahes sai täna kasutajaScart vaieldud ATI kaartide kohalt.
Kahjuks ei viitsinud enda perset teleka taha vedada et kõrgemat reso proovida aga selliste sätetega
Spoiler Spoiler Spoiler

Vedas mäng ennast väga ilusti välja. Alla 90 fpsi ei näinud
Spoiler Spoiler Spoiler

Nägin ka ära 120 fpsi ja seda ccc 9.9 (W7 jookseb isegi veel paremini 9.8ga)
However siiski asi"lagis" seega ei arva et viga on ATI kaardis
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 21:27:30 vasta tsitaadiga

a.i. kunagi rajalt välja ka sõidab ? ning vastaste välja rammimine on ikkka pääris raske millegipärast...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.09.2009 21:33:49 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
a.i. kunagi rajalt välja ka sõidab ? ning vastaste välja rammimine on ikkka pääris raske millegipärast...

Jumala tihti sõidab ju...
Ja vahest on ikka korralikud matsud ka rajal. thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taims11
HV kasutaja
taims11

liitunud: 15.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 21:42:41 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:

Nägin ka ära 120 fpsi ja seda ccc 9.9 (W7 jookseb isegi veel paremini 9.8ga)


Sinul on tegemist ka OC i7 protsessoriga... niipalju kui ma lugenud olen siis loeb ainult CPU kiirus ja seda 2 core, mäng ei kasuta rohkem kui 2 core (cache mängib ka arvatavasti rolli).
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.09.2009 21:59:50 vasta tsitaadiga

huvitav ma ka nagu küsisin kuskil ühe pildi kohta, kus oli madal GPU kasutus ati kaardil ja kehv FPS mängus, et mis CPU'ga tegu ja palju tal kasutus oli. millegi pärast sellele ei vastatud.

kuna endal peale kerget CPU klokkimist (C2 Q9300 2.5->3) hakkas mäng märksa sujuvamalt edenema.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 22:04:02 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
a.i. kunagi rajalt välja ka sõidab ? ning vastaste välja rammimine on ikkka pääris raske millegipärast...

Päris lõbus on mõnikord vaadata seda pasapilve enda ees kui AI välja laksab icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 22:13:45 vasta tsitaadiga

miks igakord kui ma seda mängu mängin, lõpetan alati ni,et see ajab mind närvi ja ma lihtsalt panen asja kinni ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 22:17:21 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
miks igakord kui ma seda mängu mängin, lõpetan alati ni,et see ajab mind närvi ja ma lihtsalt panen asja kinni ? icon_lol.gif

Hmmm eusa_think.gif äkki sa ei oska dance.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 22.09.2009 22:17:32 vasta tsitaadiga

Kui AI välja sõidab siis ikka korralikult icon_biggrin.gif iseenesest on pull vaadata kuidas nad kurvis otse lähevad vms.

Samuti olen harjunud seestvaatega, mängudes kus seda ei ole siis kapoti pealt, imelik on see et mappi jälgida ma ei suuda, unustan alati ära et sellinne asi ka olemas icon_biggrin.gif Kohati on tundunud mulle et kui sõidad AI l hästi lähedal taga nö "berses sõitmine" siis ta nagu läheks närvi vms ja sõidab kergemini välja ? kas kellelgi on sama tunne tekkinud või järjekordne minu ettekujutis ?

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 22:19:38 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
Kui AI välja sõidab siis ikka korralikult icon_biggrin.gif iseenesest on pull vaadata kuidas nad kurvis otse lähevad vms.

Samuti olen harjunud seestvaatega, mängudes kus seda ei ole siis kapoti pealt, imelik on see et mappi jälgida ma ei suuda, unustan alati ära et sellinne asi ka olemas icon_biggrin.gif Kohati on tundunud mulle et kui sõidad AI l hästi lähedal taga nö "berses sõitmine" siis ta nagu läheks närvi vms ja sõidab kergemini välja ? kas kellelgi on sama tunne tekkinud või järjekordne minu ettekujutis ?

AI on selles mängus suht "targem" igatahes kui Gridis ning jah lolliks läheb küll ja kui mööda sõidab siis läheks nagu närvi ja üritab sind välja nügida.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 22.09.2009 22:21:38 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
matzz007 kirjutas:
Kui AI välja sõidab siis ikka korralikult icon_biggrin.gif iseenesest on pull vaadata kuidas nad kurvis otse lähevad vms.

Samuti olen harjunud seestvaatega, mängudes kus seda ei ole siis kapoti pealt, imelik on see et mappi jälgida ma ei suuda, unustan alati ära et sellinne asi ka olemas icon_biggrin.gif Kohati on tundunud mulle et kui sõidad AI l hästi lähedal taga nö "berses sõitmine" siis ta nagu läheks närvi vms ja sõidab kergemini välja ? kas kellelgi on sama tunne tekkinud või järjekordne minu ettekujutis ?

AI on selles mängus suht "targem" igatahes kui Gridis ning jah lolliks läheb küll ja kui mööda sõidab siis läheks nagu närvi ja üritab sind välja nügida.


nii ta on tõesti, gridis minumeelest AI tegi koguaeg ühesuguseid vigu ja need ei tundunud väga reaalsed, peaaegu alati oli tulemus spin mis kukkus kuidagi ebareaalselt neil välja.

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 22:24:08 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif just. Siin olen isegi näinud nn parim AI paneb isegi enne finishit välja icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 22:38:45 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
huvitav ma ka nagu küsisin kuskil ühe pildi kohta, kus oli madal GPU kasutus ati kaardil ja kehv FPS mängus, et mis CPU'ga tegu ja palju tal kasutus oli. millegi pärast sellele ei vastatud.

kuna endal peale kerget CPU klokkimist (C2 Q9300 2.5->3) hakkas mäng märksa sujuvamalt edenema.


Kes jõuab siin lehtede lennates midagi jälgida? Ma ju ütlesin, et keerates oma masinal prose 2.13 pealt 3 peale on mäng täiesti mängitav. Enne oli see võimatu.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReikoR
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2007




sõnum 22.09.2009 22:41:23 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Keegi seda updatei on proovinud? Ei leia küll nagu mingit hiirt v LANi icon_rolleyes.gif


LAN oli online'i all
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 22:44:14 vasta tsitaadiga

ReikoR, vb ei vaatanud aga mouse icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 22:50:11 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
puik17 kirjutas:
Mismõttes mouse support pätsiga?
Saab autot juhtida hiirega?


blink.gif shocking.gif doh.gif
tsitaat:
We've just released a quick update for Need for Speed SHIFT PC. The patch introduces LAN play and greater mouse control to the menus. To ensure the best online experience we will be updating the servers Tuesday at 5am EST. Once updated, they will require you have the new patch installed to be able to play the game online as different versions of the game exe could cause issues. If you have self-patched the game it's recommeded you re-install the original .exe before patching.
link

Anna andeks.
Ütlen ausalt, ei ole viitsinud uurida selle mängu kohta mingeid pätse jne.
Kõik mis räägitakse, loen siit. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 22:52:28 vasta tsitaadiga

xxlmaster, Sul on vabsee ulme fps icon_eek.gif Mul üle 90 ei lähe kuidagi icon_confused.gif Aga lagist asi kaugel. Pole kordagi nägu läbi käinud. Nagu siid jookseb thumbs_up.gif


Homme proovin, mul fps peaks ka ikka samasse auku minema(mul vist windowd on "on") icon_rolleyes.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 22:57:36 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
xxlmaster, Sul on vabsee ulme fps icon_eek.gif Mul üle 90 ei lähe kuidagi icon_confused.gif Aga lagist asi kaugel. Pole kordagi nägu läbi käinud. Nagu siid jookseb thumbs_up.gif


Homme proovin, mul fps peaks ka ikka samasse auku minema(mul vist windowd on "on") icon_rolleyes.gif

Vaat ma ei oska seletada seda "laggi" kohati nagu esineb(ja fps sellel hetkel ei kuku) kerge jõnks. Aru saada et ei ole asi õige icon_rolleyes.gif
Algul mõtlesin et tõesti fps suurel ekraanil 1920x1080 kukub aga sellel resol samade sätetega 70+ icon_rolleyes.gif
E.
tsitaat:

(mul vist windowd on "on")

Vaevalt icon_lol.gif Ei usu et nii päris mängida saab beer_yum.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 00:17:37 vasta tsitaadiga

Kui mäng läbi saab ja tegijate nimed jooksma hakkavad, siis hakkavad kõrvad sitavett jooksma. Huvitav, kas see ongi soundtrack?
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 00:55:35 vasta tsitaadiga

xxlmaster, microstutter mõtled?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 04:33:15 vasta tsitaadiga

Tirisin mingi sepa savegame, tra, tier 4 autodega niiiii easy sõita icon_biggrin.gif a noh pelan normal tasemega. Müstika ikka icon_smile.gif
Veyron oli väga mugava juhitavusega ja kiire, Lamborghinid ka superhead, driftimiseks eriti head. Tahaks aint teada kuda Reventonit lahti saada?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 04:35:28 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, sa mängid rooliga nagunii icon_rolleyes.gif
peaks ka jõuluvanale kirjutama, et ühe G25 tooks
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 07:55:46 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
PlatoonSgtElias, sa mängid rooliga nagunii icon_rolleyes.gif
peaks ka jõuluvanale kirjutama, et ühe G25 tooks


Sul on ka rool ju.
Misa undad.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 10:42:09 vasta tsitaadiga

See, kuidas Shift jookseb, sõltub tõesti vist rohkem prosest, sest nagu ma juba enne ütlesin, suudab minu 4850 1920x1080 vabalt välja vedada (kõik high, AA ja AF 2x) ning ei mingit lag'i. Sain just tier 3'e ning sama klassi tuuninguga GT500 on päris hea auto (või olen ma lihtsalt juba selle ameeriklasega nii ära harjunud) Veyroniga sõit oli küll kohutav igatahes: nagu mingi marutaudis jänese seljas sõidaks.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 11:44:40 vasta tsitaadiga

No mul prose just malt pole icon_neutral.gif Aga üle 100 pole fps-i näinud.
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 12:14:52 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
No mul prose just malt pole icon_neutral.gif Aga üle 100 pole fps-i näinud.

Nvidia jamad whistle.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 12:32:29 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Cb4 kirjutas:
No mul prose just malt pole icon_neutral.gif Aga üle 100 pole fps-i näinud.

Nvidia jamad whistle.gif icon_lol.gif


Jeah icon_lol.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 12:32:36 vasta tsitaadiga

Cb4, järsku vsync peal icon_lol.gif
tegelt mis vahet sel on kui min fps on mingi 40 näiteks siis on ju kõik korras ? milles nagu probleem aru ei saa
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 12:34:15 vasta tsitaadiga

Mul alla 60 ei lange, kuid kui siin mõnel on 120, siis ma ei saa aru mille arvelt icon_smile.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 12:46:28 vasta tsitaadiga

Cb4, Kusjuures ise olin ka üllatunud kui vaatasin. Mäng arvatavasti cf ei söö seega 1 kaardi kohta päris tubli tulemus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.09.2009 12:48:59 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Tirisin mingi sepa savegame, tra, tier 4 autodega niiiii easy sõita icon_biggrin.gif a noh pelan normal tasemega. Müstika ikka icon_smile.gif
Veyron oli väga mugava juhitavusega ja kiire, Lamborghinid ka superhead, driftimiseks eriti head. Tahaks aint teada kuda Reventonit lahti saada?
tier 4 masinad tuleb lahti mängida ja siis võta ja osta icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 13:32:42 vasta tsitaadiga

Kas keegi rooli peale kõrvale vaateid on ka saanud kuidagi sättida. Oleks päris asjalik asi mõnikord(car battle)kõrvale vaadata kas kedagi on v mis toimub aga pole just tore numbpadini küüritada vahepeal icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 23.09.2009 14:16:53 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Kas keegi rooli peale kõrvale vaateid on ka saanud kuidagi sättida. Oleks päris asjalik asi mõnikord(car battle)kõrvale vaadata kas kedagi on v mis toimub aga pole just tore numbpadini küüritada vahepeal icon_rolleyes.gif


Vot, kui sa rooliga pelad siis minu teada ei saagi neid nuppe sättida sinna ja isegi kui saab siis ei ole see eriti mugav..
Siin tulebki mängu TrackIR kasulikus icon_biggrin.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KristjanRa
HV kasutaja
KristjanRa

liitunud: 24.02.2009




sõnum 23.09.2009 15:27:38 vasta tsitaadiga

Äkki kellelgi on pakkuda savegame mis oleks tier 3 kandis kuskil?
Enda oma on corrupt :S
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 15:48:29 vasta tsitaadiga

KristjanRa, http://tinyurl.com/n5jswk
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KristjanRa
HV kasutaja
KristjanRa

liitunud: 24.02.2009




sõnum 23.09.2009 15:55:11 vasta tsitaadiga

Ma ei taha mingeid 100% mängitud mänge, tier 3 kandis oleks hea.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 15:59:19 vasta tsitaadiga

KristjanRa, mitu tähekest ?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 23.09.2009 16:10:33 vasta tsitaadiga

Kas ainult mulle tundub, et patch on sipa loadingu aegu vähendanud? icon_razz1.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 16:13:40 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Kas ainult mulle tundub, et patch on sipa loadingu aegu vähendanud? icon_razz1.gif

Ei tea, mul see päts absull ei toimigi. Pole LANi aga Mousei icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KristjanRa
HV kasutaja
KristjanRa

liitunud: 24.02.2009




sõnum 23.09.2009 16:19:48 vasta tsitaadiga

100+ aga mitte tier 4 peal
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 23.09.2009 16:25:15 vasta tsitaadiga

Mafia, sama siin minuarust icon_eek.gif kuid mouse support mitte essugi thumbs_down.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 23.09.2009 16:41:26 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
Mafia, sama siin minuarust icon_eek.gif kuid mouse support mitte essugi thumbs_down.gif


Imelik, mul on mouse support ja LAN, kõik olemas icon_confused.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.09.2009 16:43:56 vasta tsitaadiga

seda mouse supporti pole siis, kui kasutatakse cracki
patch nimelt vahetab exe faili ära icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 23.09.2009 17:02:46 vasta tsitaadiga

no ma ei taha plaati ära kriipida kuid muud vist üle ei jää icon_biggrin.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 17:17:23 vasta tsitaadiga

Pätsi juhendis on ju selgelt öeldud et soovituslikult copyda tagasi originaal .exe thumbs_up.gif
Kui ei loe juhendidt siis on vast oma viga ja pira meestel seda enam icon_neutral.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 17:18:36 vasta tsitaadiga

Ma ka ei saa aru, miks mäng tõmbleb kui palju autosi ees, fps on hea aga pilt ujub nagu thumbs_down.gif mõnel hetkel siis
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 23.09.2009 17:49:27 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Ma ka ei saa aru, miks mäng tõmbleb kui palju autosi ees, fps on hea aga pilt ujub nagu thumbs_down.gif mõnel hetkel siis


wtf? sinu profiilis oleva masinaga? icon_eek.gif

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 19:16:49 vasta tsitaadiga

Mul muidu jookseb kõik kenasti, aga nt kui mõnele objektile/opponendile vastu puutun, siis tekib lääg. Ei tea millest see küll põhjustatud? Ükskõik kui nulli tõmmatud graafikaga sama jama. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: Shift mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.