Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 227, 228, 229 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2009 13:07:36 vasta tsitaadiga

Ja Euronics müüb fat-i 4,5 tuhandega: http://www.euronics.ee/25/section.aspx/ShowProductDetail/ProductId/19824
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2009 13:17:23 vasta tsitaadiga

kui GT5 peaks tõesti sel aastal veel välja tulema, oleks juba põhjust PS3 näol omale jõulukink teha
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2009 15:17:56 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Hind?
6999.-

Ent lisaks saab mingit Maxima raha, seda ~2800.- eest.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2009 16:24:46 vasta tsitaadiga

Vahet pole - ikka täitsapers*es hinda tahavad thumbs_down.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 21.09.2009 16:28:22 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Vahet pole - ikka täitsapers*es hinda tahavad (n)

kui see maxima raha on reaalsed 2800 krooni, mille eest saab näiteks süüa osta (juhul kui oled harjunud maximas käima), siis polegi tegelt kõige hullem pakkumine :) 4199.- ps3 eest siis. (võibolla aga peksan segast ja see 2800 maxima krooni tähendab et sa osaled mingi panni loosimisel, pole kursis)
midagi muud peale söögi sealt aga nähtavasti osta ei tasu, mängud kirve hinnaga nagu mujalgi jms.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2009 16:35:12 vasta tsitaadiga

OT:
tsitaat:

kui see maxima raha on reaalsed 2800 krooni, mille eest saab näiteks süüa osta

MAXIMA 1 raha võrdub 1 EEK; mille eest saab mingi % ulatuses järgnevatelt ostudelt tasaarveldust...
P.S alkoholi MAXIMA raha eest osta paraku ei saa, kuigi õlu on seal odav icon_sad.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 21.09.2009 16:58:11 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Ja Euronics müüb fat-i 4,5 tuhandega: http://www.euronics.ee/25/section.aspx/ShowProductDetail/ProductId/19824


See 80Gb-ne 3 mängu (Motorstorm 2, Infamous, GTA4) 4999.- on isegi parem pakkumine: http://www.euronics.ee/25/section.aspx/ShowProductDetail/ProductId/19819
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2009 19:00:24 vasta tsitaadiga

Ja kaupsis on vana paks ps3 ainult 6999.- icon_eek.gif icon_lol.gif Aga see uus on küll inetu pardipoeg...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 21.09.2009 19:24:10 vasta tsitaadiga

mina küll ei kurda, peitsin ta ilusti teleka alla lahtisesse sahtlisse ära. ruumi ei võta ja häält ei tee... kahju, et mänge veel pole, peab demodega rahulduma icon_lol.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Superman-
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 29.01.2009




sõnum 21.09.2009 20:18:13 vasta tsitaadiga

lol. Sain veel ühe MAG beta key. 2. juba olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 22.09.2009 13:24:33 vasta tsitaadiga

Väga huvitav..

http://www.gamezine.co.uk/news/formats/playstation3/sega-leaks-sony-s-plans-ps2-emulation-on-ps3-$1328865.htm

PS2 mängude tugi vist ikka tuleb.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 13:30:19 vasta tsitaadiga

weasel, ma loen küll sellest uudisest välja, et Sony plaanib ka PS2 mängud PSN "port'ida"; popimad asjad (nt. GTA) plaadil välja anda icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 22.09.2009 13:30:51 vasta tsitaadiga

Veider, et sedalaadi suurfirma ei suuda säärases olulises asjas otsusele jõuda.
Tsirkus selle PS2 toe ümber käib tont teab kui kaua juba. Kas Sony näeb selles tasuta reklaami võimalust? Minu meelest tuli koos Slimi välja tulekuga taas ametlik kinnitus et PS 2 tuge ei saa olema ja nüüd siis hakkab jälle otsast peale icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 22.09.2009 13:34:30 vasta tsitaadiga

No Sony viimasel ajal ei suuda ju midagi otsustada - vibratsioon on 'eelmise generatsiooni' tehnoloogia ja PS3 le ei tule kunagi, PS3 Slimi ei tule kunagi, pricecuti ei tule kunagi etc.
Ehksiis ilmselt on emulatsiooni ikka peaegi oodata icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 22.09.2009 13:46:55 vasta tsitaadiga

Ma arvan ka, et tuleb. Sony on päris hea inertsiga praegu ja tasub momenti hoida.

Samas:

"Backwards compatibility is off the table," Sony America marketing man John Koller told Kotaku.

Nüüd on siis "on the table" jälle.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 22.09.2009 13:47:33 vasta tsitaadiga

Jep, enne jõule oleks hea müügipoint.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 13:53:06 vasta tsitaadiga

Ei taha mina uskuda, et PS3 oma riistvaraga puhtalt softi tasemel PS2'te emuleerida jõuab.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 22.09.2009 13:55:23 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Ei taha mina uskuda, et PS3 oma riistvaraga puhtalt softi tasemel PS2'te emuleerida jõuab.

Pigem käib jah jutt lisakiibist.
Eks see üks jõulude eelne kõvatamine ole...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 22.09.2009 13:57:23 vasta tsitaadiga

No kui Xbox360 suudab Xboxi asju emuleerida, siis kahtlen et PS3 PS2 ei jaksaks. Pealegi mõned mudelid juba tegid seda osaliselt eniveis :S Kindlasti, nagu XB, mitte kõiki asju, aga suuremat osa kindlasti.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 22.09.2009 16:25:20 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Ei taha mina uskuda, et PS3 oma riistvaraga puhtalt softi tasemel PS2'te emuleerida jõuab.

why not? Ps3-l on horsepowerit ikka sitta kanti ju.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 16:29:57 vasta tsitaadiga

Ja Euroopa 60GB PS3-l ongi ju software emulation see PS2 mängude toetus? icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 16:33:46 vasta tsitaadiga

Hmm, aga kui asi aint softis siis miks üldse 40GB ja 80GB mudelitel toetus ära kadus icon_question.gif icon_confused.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 22.09.2009 16:43:43 vasta tsitaadiga

Seal oli PS2 GPU chip ikkagi ka, aga Emotion Engine emuleeriti.
Aga siiski, ma arvan et lihtsalt nad peavad tegema midagi sarnast nagu Microsoft, ehksiis iga mängu jaoks on väike patch, mis ütleb kuidas täpselt emuleerida. Eks see võtab aega ja raha ja siis võib juba ju selle eest uuesti täishinda küsida icon_razz.gif A loodetavasti tuleb disc emu ka ikka.

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 16:49:13 vasta tsitaadiga

Ei ole ainult tarkvaraline see Euroopa 60GB BC. On pooleldi tarkvaraline ja pooleldi riistvaraline - emaplaadil puudub Emotion Engine, olemas on Graphics Synthesizer. USA/Jaapani launch-mudeli emaplaadil on aga olemas mõlemad.

EDIT: What he said. Arvan, et emulaatorit eraldiseisva karbitootena ei tule, küll aga hakatakse sarnaselt Xbox Originals'i seeriaga PSN kaudu müüma PS2 mänge, millesse on emulaator juba sisse kodeeritud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 17:00:54 vasta tsitaadiga

PS2 emuleerimine ei ole tänapäeval mingi müügipunkt enam, seda ei tule, sest mitte mingit majanduslikku põhjendust ei ole. Millal enne on sony midagi teinud, et lihtsalt mõnda üksikut fanni rõõmustada?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 17:03:23 vasta tsitaadiga

sukelduja, müügipunkt on see, et kel veel suur PS2 mängude kogu (neid inimesi ei ole mitte vähe), PS3 peale meelitada. saavad oma kogu samaks jätta, aga samas ka uusi PS3 mänge soetada.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 17:38:52 vasta tsitaadiga

see, kellel on suur mängude kogu, on ikkagi juba suur mängusõber. ei kujuta ette, et selline isik on siiani jäänud eelmise generatsiooni juurde ja ootab mingit müstilist BC, et vanu mänge veel kunagi mängida saaks... tal on juba olemas PS2 nende jaoks.

see trall BC üle on ikka naljakas küll. otsest vajadust pole, lihtsalt asi mille üle vinguda.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 17:40:47 vasta tsitaadiga

Ei tea midagi. Minul on mõned PS2 mängud riiulil ning seega BC tõukaks mind ilusti ostu poole. icon_razz.gif



Samas seda teeb ka Demon's Souls X_x
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pakter
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2009




sõnum 22.09.2009 18:11:20 vasta tsitaadiga

pealuu kirjutas:
kas sa tahad et keegi su eest ära ostaks või mis sul arusaamatuks on jäänud?
kui tahad ps2 mänge mängida siis kas ostad kellegi käest 60gb ps3 (poest ilmselt neid enam ei leia) või ostad mõne uuema ja eraldi juurde ps2. kui ps2 mängud ei ole olulised siis on ainult sinu ja su rahakoti otsustada kas lähed poodi ostma või ostad kellegi käest kasutatuna ps3 konsooli (peaks saama odavamalt kui poest).
kõik. nii lihtne ongi.


Millegipärast on alati mingi kallima ostu puhul tunne et olen saanud petta sellepärast uuringi et milline oleks kõige õigem osta PS3 80GB on nii erineva hinnaga 5490.-kuni 7800.-küsimus on selles et kas naa d on ühesugused ja keegi tahab lihtsalt saada sama masinaeest rohkem raha või on mingi erinevus neil siiski olemas????
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 18:23:18 vasta tsitaadiga

helga, PS2 omanikke on veel väga palju ja arvata võib, et enamusel pole ka ainult paari mängu. BC-d nad nüüd vaevalt ootavad, kuid see oleks paljudele ajendiks PS3 ostuks, sest ka juba olemasolev library on seal siis mängitav.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 22.09.2009 18:27:09 vasta tsitaadiga

Pakter kirjutas:
pealuu kirjutas:
kas sa tahad et keegi su eest ära ostaks või mis sul arusaamatuks on jäänud?
kui tahad ps2 mänge mängida siis kas ostad kellegi käest 60gb ps3 (poest ilmselt neid enam ei leia) või ostad mõne uuema ja eraldi juurde ps2. kui ps2 mängud ei ole olulised siis on ainult sinu ja su rahakoti otsustada kas lähed poodi ostma või ostad kellegi käest kasutatuna ps3 konsooli (peaks saama odavamalt kui poest).
kõik. nii lihtne ongi.


Millegipärast on alati mingi kallima ostu puhul tunne et olen saanud petta sellepärast uuringi et milline oleks kõige õigem osta PS3 80GB on nii erineva hinnaga 5490.-kuni 7800.-küsimus on selles et kas naa d on ühesugused ja keegi tahab lihtsalt saada sama masinaeest rohkem raha või on mingi erinevus neil siiski olemas????


Mul on jälle tunne et poest ostetud asjad on sellised rip offid, et ala maksad mingi konsooli eest 6k a kaasa ei saa krt mängugi. Wtf noh! Isegi kasutatult on palju suurem võimalus mingigi mäng kaasa saada (Ma sain lausa 40+ mängu oma PS3 ostuga kaasa, 4 pulti, kaamera ja singstari mikkrid)

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 22.09.2009 18:45:14 vasta tsitaadiga

Helga, mina nt oleks selline küll icon_smile.gif
Eksiis selles genis tõmbab rohkem Xboxi poole, aga samas on mul riiulis mõned PS2 reliisid ja ilge ports veel mida mängida tahaks, eriti kuna ps3 oskab need HD teleka jaoks ilusaks teha. Seega mind näiteks võiks softipõhine BC küll üle ostubarjääri lükata, eriti selliste 4k ringis hindadega icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 19:20:08 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
helga, PS2 omanikke on veel väga palju ja arvata võib, et enamusel pole ka ainult paari mängu. BC-d nad nüüd vaevalt ootavad, kuid see oleks paljudele ajendiks PS3 ostuks, sest ka juba olemasolev library on seal siis mängitav.

Aga neil on ps2 juba olemas. Aga masina ostmine vanade mängude mängimiseks ei lähe Sonyle kohe üldse korda ( kuna masinat müüakse kahjumiga). Sony tahab et need kliendid ostaksid uusi mänge. Sony marketingi masin on vägagi võimeline inimese ajud uue masina ostmiseks ära komposteerima, aga tavalisele reklaamiklipile või posterile lisa rida "mängib ka ps2 mänge" ei mõju inimesele kohe üldse. Lihtsalt ei mõju. Sony on seda teemat kindlasti kasutajate peal põhjalikult uurinud ja tulemus on nagu ta praegu on. Kui juba virtualiseerimistarkvara ei saanud ümberteha slimi jaoks, siis ei tule emulaatorit ammugi. PS2 toetus oli kasulik ps3 turuletuleku faasis, mil polnud piisavalt uusi mänge, praegu on emulaator sonyle selgelt kahjulik.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 22.09.2009 19:43:25 vasta tsitaadiga

Minu teada enam ei müü nad kahjumiga seda...
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 21:53:38 vasta tsitaadiga

malukas kirjutas:
Minu teada enam ei müü nad kahjumiga seda...

http://technology.timesonline.co.uk/tol/news/tech_and_web/article6808050.ece
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F3nya
HV kasutaja
F3nya

liitunud: 09.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 22:36:31 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, kui ma ostan USA PSNist PS1 mängu, kas se hakkab töötama minu PAL konsooliga?
Nagu mäletan PS1 mängude plaatidel oli ju regioni lukk, mis on PSNi versioonidega keegi teab?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 22:39:01 vasta tsitaadiga

Nendel pole regioonilukku. Nii et vastus on "töötab küll".
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 22.09.2009 22:39:24 vasta tsitaadiga

Kust siis hetkel kõige soodsam oleks osta PS3 slim?icon_smile.gif Ja mis hinnaga...
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 22:51:40 vasta tsitaadiga

jigsaw813 kirjutas:
Kust siis hetkel kõige soodsam oleks osta PS3 slim?icon_smile.gif Ja mis hinnaga...


need ehk?
http://www.sonycenter.ee/37540.28.39304.39308.0.1/
http://www.sonyshop.ee/?sisu=tootekataloog&lang=est&kat=70&mid=5
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 22:51:42 vasta tsitaadiga

Kasutaja suurpealik müüs vist natuke odavamalt, kui poes icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 22.09.2009 22:55:16 vasta tsitaadiga

Slimidel ei ole kampaaniaid kus mänge kaasa antakse? icon_rolleyes.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F3nya
HV kasutaja
F3nya

liitunud: 09.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 23:37:16 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
Nendel pole regioonilukku. Nii et vastus on "töötab küll".

Big thx vastuse eest! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 01:57:56 vasta tsitaadiga

"PS2 emulator for PS3" = "SCEA wants to sell all PS2 titles on PSN"
http://www.joystiq.com/2009/09/22/rumor-leaked-minutes-from-sega-sony-meeting-reveal-ps2-and-drea/
jigsaw813, enne pühi peaksid mõned bundled müügile tulema, nagu ka arvatavasti 250GB mudel icon_rolleyes.gif
P.S F3nya, saad neid ka PSP peal mängida thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 23.09.2009 03:32:24 vasta tsitaadiga

F3nya kirjutas:
vabarna kirjutas:
Nendel pole regioonilukku. Nii et vastus on "töötab küll".

Big thx vastuse eest! thumbs_up.gif
ei maksa siis unustada, et usa poest ostetud mängude lisad tuleb samuti usa poest osta/tõmmata. plaatidel mängudega samamoodi, r1 plaatide lisad usa ning r2 plaatide lisad euroopa ps store-st.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 07:28:23 vasta tsitaadiga

Kuna küsimus oli PS1 mängude kohta, millel ei ole tõmmatavaid lisasid, siis ma ei taibanud täpsustada. Aga jah, õige jutt.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 15:37:28 vasta tsitaadiga

jigsaw813,
verkkokauppa.com (fin)
Slim koos postiga 5080.-
Slim ilma postita 4680.-
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 23.09.2009 15:38:37 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
jigsaw813,
verkkokauppa.com (fin)
Slim koos postiga 5080.-
Slim ilma postita 4680.-

sama hea mis amazon.co.uk-st tellida siis.. sealt sai 1 mängu + hdmi kaabli ka lisaks. hind tuli sama kui mitte väiksem mõned kümned kroonid
edit: ahjaa, siin mõned postid ülevalpool laideti minu mõte amazonist osta maha, kuna ei ole hea pakkumine vms..

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 15:42:03 vasta tsitaadiga

virx, mis postiga - Tallinna inimene käib ise ära icon_biggrin.gif
limp, Amazon'i tuleb asi ju postiga garantiisse saata thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 23.09.2009 15:52:07 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
virx, mis postiga - Tallinna inimene käib ise ära icon_biggrin.gif
limp, Amazon'i tuleb asi ju postiga garantiisse saata thumbs_down.gif

ja tahad väita et soome minna ja sinna kauplusse seda viia on lihtsam? ajaliselt ja rahaliselt võtab vast isegi sama kaua aega ju?
edit: laeva pileti hind ka juurde icon_smile.gif aga see nii väga seda hinda ei upita, eriti kui keegi läheb sinna, kel asja ka

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 24.09.2009 19:16:17 vasta tsitaadiga

Nonoh. PS3 Slim sells 1 million units in 3 weeks. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 227, 228, 229 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.