|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
05.06.2009 16:17:40
|
|
|
Hmm, siian ikka parim auto mäng Ehk oskab keegi öelda, kas PC jaoks mingit püsikiiruse hoidjat/ gaasi sujuvat andmist on? Tahaks rahulikult cruisida kuid gaas põhjas/pidur põhjas on seda ebamugav teha.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
05.06.2009 16:22:22
|
|
|
| Gaasi sujuvaks andmiseks on pedaalid või gamepad. Klaviatuuriga minuteada soovitud tulemust saavutada ei ole võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
05.06.2009 16:28:29
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| Gaasi sujuvaks andmiseks on pedaalid või gamepad. Klaviatuuriga minuteada soovitud tulemust saavutada ei ole võimalik. |
Manual käigukast. Lükkad mingi 2-3 käigu sisse ja lased ringi. Pöörded on muidugi pärkavad piirajas
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
05.06.2009 16:42:39
|
|
|
inc, kima siis gaas põhjas ringi mõne aeglasema autoga .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
05.06.2009 17:23:46
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| Ramones kirjutas: |
| Gaasi sujuvaks andmiseks on pedaalid või gamepad. Klaviatuuriga minuteada soovitud tulemust saavutada ei ole võimalik. |
Manual käigukast. Lükkad mingi 2-3 käigu sisse ja lased ringi. Pöörded on muidugi pärkavad piirajas  |
Krt küll. Tahaks ikka rahulikult cruisida, mitte nii, et salongis olles tunduks, et kohe lendab midagi läbi ploki kaane
..aga kas TDU´le on üldse homebrew ehk amatööride tehtuid lisa vidinaid/programme?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
05.06.2009 17:35:32
|
|
|
Inc,
Maitia, kas seal on aga vaadata võid ju ikkagi: www.tduaddons.com
või kirjuta google-sse nt "tdu addons"
sealt kaudu vb saad midagi!
PS! KAS KEEGI OSKAB ÖELDA; KUIDAS SAADA TÖÖLE DODGE CHARGER R/T MUDEL?
mul koguaeg viskab mängust välja, kui dodge chargeri-t ostma lähen või mingit muud autot, mis asendab mingit mudelit:S
Kas on võimalik lisada nt DODGE CHALLENGERILE laiemaid rehve alla?(need kitsad standard on kuidagi LIIGA KITSAD:P)
Tänud KÕIGILE kes oskavad aidata!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NSR25
HV kasutaja
liitunud: 24.06.2007
|
05.06.2009 18:39:56
|
|
|
| metallika kirjutas: |
PS! KAS KEEGI OSKAB ÖELDA; KUIDAS SAADA TÖÖLE DODGE CHARGER R/T MUDEL?
mul koguaeg viskab mängust välja, kui dodge chargeri-t ostma lähen või mingit muud autot, mis asendab mingit mudelit:S
Kas on võimalik lisada nt DODGE CHALLENGERILE laiemaid rehve alla?(need kitsad standard on kuidagi LIIGA KITSAD:P)
Tänud KÕIGILE kes oskavad aidata! |
Minul aitas magic map. http://forum.tdu-central.com/showthread.php?t=3739
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
titusmaior
HV vaatleja
liitunud: 30.08.2009
|
30.08.2009 22:01:04
|
|
|
Tere, troopiliste saarte ja karmide autode rahvas!
Olete praegu ainulaadse sündmuse tunnistajaks, nimelt esmakordselt elus registreerin ennast mingi foorumi kasutajaks ja käesolev on ka esimene postitus minu poolt mis tahes foorumisse üleüldse. Seega juba fenomen omaette. Aga põhjus selleks on paraku nukker: tahan Oahu'd aga ei saa.
Põhjuseta vahetasin oma 8600 loodetavalt parema 8800 gt vastu ja nüüd enam TDU ei toimi. Et ikka enne siia postitamist proovisin ka ühtteist, uninstal/reinstal korduvalt (tegemist on download versiooniga, seega peaks olema by default 1.66), driverite update, isegi PSU upgrade ja lisaks muud väljamaakeelsed foorumid vaadatud. Kahtlustasin kõrgeid temperatuure ja proovisin speeedfani ja rivatunerit. Ikka ei saa.
Niisiis, pärast installi ja uue profiili loomist saab defeault video settingutega mängida umbes 5-10 min. siis hangub kogu süsteem ja aitab ainult "pistik seinast välja". Kui siis uuesti proovida, siis saab menüüst edasi ja sõitma ainult 5 sek. Kohe viskab ekraanile punased "kajakad", st lainelisi suvalisi säbrulisi asju kogu ekraanitäie ja kogu süsteem seisab. Siis updatesin mingeid drivereid, tuli 190.62. Lisaks tundub, et asi läheb hullemaks just siis, kui puutuda video settinguid mängu sees. By default video parameetritega saab natuke kihutada, aga midagi peenemat ei anna proovidagi.
Kui on kellelgi miskisuguseid häid soovitusi, mis ka "arvutiblondile" sobivad, siis kuulaks neid heameelega. (Olen ka näinud, et vahest soovitatakse ka OSi reinstalli, aga see käib meile paraku küll üle mõistuse)
Peace!
_________________ iag |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
30.08.2009 22:02:30
|
|
|
| Kuumeneb vast üle... Ilmselt oleks kõige mõttekam jahutus kas ära vahetada, või siis lasta kellelgi vahetada millegi parema vastu.
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
30.08.2009 22:03:48
|
|
|
Vanad draiverid võtsid enne uute peale panekut maha ikka?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
30.08.2009 22:06:23
|
|
|
| Profiilis on Vista kirjas - sellel ei ole üldiselt vanade draiverite mahavõtt kohustuslik. Võib muidugi proovida.
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
30.08.2009 22:09:10
|
|
|
| äkki pole kastis piisav õhuringlus. Proovi mängida ilma külje kaaneta.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirigon
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2007
|
30.08.2009 22:16:22
|
|
|
| vahest pillub sul artifakte ette ja see on märk sellest et GPU võib kannis olla või jääb su PSU uue kaardi jaoks nõrgaks ... muude mängudega probleeme ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
titusmaior
HV vaatleja
liitunud: 30.08.2009
|
30.08.2009 22:24:39
|
|
|
MOikkyt
Suured tänud, et viitsisite kohe vastata! Kohe näha, et tõelised austajad! Ülekuumenemine oli mul ka mure, aga proovisin ilma küljekaaneta ja puha, aga ei olnud vahet. aga et arvate, et temp ikkagi võiks probleem olla? tahtsin muide ise ka seda proovida, aga speedfan proigrammiga ei osanud leida, kus on log file, kus ta neid näitusid registreerib. kui TDU hangub, siis ma ju ei tea, kas tõusis temp või mitte. enne TDU käivitamist oli speedfani arvates GPU temp 56C
_________________ iag |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
30.08.2009 22:28:41
|
|
|
kust kaardi ostsid?
garantii?
speedfanil tuleb optionitest enableda logging ja siis eraldi määrata, misasju logitakse.
logifail peaks olema selle enda kataloomas, .csv formaadis.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 30.08.2009 22:30:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
titusmaior
HV vaatleja
liitunud: 30.08.2009
|
30.08.2009 22:33:06
|
|
|
Mirigon, pean tunnistama, et on muude mängudega ka natuke probleeme. näiteks mul on Black and White 2 demo ja see ei käivitu nüüd üldse. ütleb, et fatal error: could not create 3d device. Mõtlesin, et see on miski dx10/dx9 probleem, aga TDU peaks ju installima ka dx9 ja rohkem mu mõistus ei võta.
Suured tänud veelkord neile, kes vastata viitsisid!
Edit:
Kaardi ostsin Brusselsesteenwegi pealt : link
Garantiiga on nii, et on.
PPS: Speedfanil (4.39) ei ole justkui Options menüüd. Configure - Temperatures alt saab panna GPU logged linnukese, aga ei oska seejärel seda logi leida. kui see üldse nii abiks saaks olla. Kas see logib kuni hangumiseni?
_________________ iag
viimati muutis titusmaior 30.08.2009 22:53:35, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
30.08.2009 22:54:17
|
|
|
sarnaseid probleeme on ka minul esinenud TDU-ga
aga niipea kui sain poest tutika TDU siis probleemid kadusid lõplikult!!!!
seega polnud mul õnneks arvutis jama vaid DOWNLOAD verisoonis mängus;)!!!!
mul küll tiba teine kaart(GIGABYTE 8800GTS 512MB) aga jah - mul näitab vahest isegi GPU tiba üle 60C;) ja seda enne mistahes mängu (tavaliselt on kuskil 55 ja 57 kraadi vahel)
TO titusmaior:
võibolla on sul toiteplokk lahja????
vb peaksid kas poest mängu muretsema või siis tegema format c: ja uuesti OS peale installima
(format c: kuna see võtaks kõik vana ja vigase jura maha
BTW: sõbral kah umbes sama arvuti
Q6600(vanem)
4GB mälu
8800GTS (vanem ehk G80)
ning vista 32 bit mingi versioon
ja töötab laitmatult(tal muide poest mäng soetatud)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
titusmaior
HV vaatleja
liitunud: 30.08.2009
|
30.08.2009 22:59:03
|
|
|
Tänud, Metallika!
Kui plaadipealne TDu jama ei tee, siis prooviks ehk sedagi. Aga miks peaksid need erinevad olema?? OSi uus install võrdub minu puhul paraku elu mõtte jaoks vastuse leidmisega, seega üsna võimatulaadne.
EDIT
Toide on:
RECOM 450plus
• Max output 450 Watt
• Mainboard connector 20+4 Pins
• Mainboard connector 4-Pins 1 x
• Power connector 4 Pins 12V 1 x
• Power connector IDE 4 x
• Power connector Floppy 1 x
• Power connector SATA 2 x
• Power connector PCI-E 6 pins 1 x
• Fan 120 mm
• + 3.3 V 25 A
• +12V1 20 A
• +12V2 20 A
• -12V 0.5 A
• +5V 25 A
_________________ iag
viimati muutis titusmaior 30.08.2009 23:03:37, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
30.08.2009 23:02:58
|
|
|
kui oled Tallinna inimene siis võin ju lubada enda TDU originaal plaadiga sul lasta proovida!!!!
tõmmatud versioonis ei pruugi(arvatavasti ka kindlasti ei saagi) üle neti mängida ning tõmmatud versioon on üldse ebastabiilne:S
ma ei oska seletada, et miks on ebastabiilne aga on lihtsalt
pidevalt jookseb mängust välja või ei lähe üldse käima(viskab mingi errori ette) "Don`t Send"(XP puhul)
aga jah
kui Tallinnast siis anan teada, laenan korraks oma tdu plaati;)
tundub olevat suht okei toide aga kas firma on ka hea???? seda ma ei oska öelda, kuna mulle tundmatu firma;)
mul igatahes 500W Blue Storm II ja see on toitnud TDU ilusti ära(max resolutsioonil ja kõik täis laksuga settingutel)
_________________

viimati muutis metallika 30.08.2009 23:08:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
titusmaior
HV vaatleja
liitunud: 30.08.2009
|
30.08.2009 23:07:35
|
|
|
Suur tänu pakkumast, paraku viibitakse tallinnast 1500km kaugusel ja download versioon on ka originaal ja makstud (kui see võibolla jäi äkki kahtlaseks). Isegi online mängisin vanasti pisut, 8600 kaardiga.
kõik ideed on teretulnud.
_________________ iag |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
30.08.2009 23:12:46
|
|
|
ohh issand:D nii kaugel:D
pean sõpsiga konsulteerima, et mis võiks siis jama olla
aga arvatavasti ikkagi OS-i probleem;)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
30.08.2009 23:14:47
|
|
|
| ega sa proset klokkinud ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
30.08.2009 23:20:30
|
|
|
samas võib olla ka see, et kaart ei kannata mingi mängimist kui mängus resolutsiooni muuta -- ehk on vigane variant sulle kätte sattunud:S
siiski proovi ära mõni teine videokaart, mis oleks sarnane(või samasugune)
kui sama jama, siis proovi OS-i installi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
30.08.2009 23:29:27
|
|
|
titusmaior, kahtlane tunne , et kaart ise lihtsalt peetis . Vii garantiisse .
Mis toide üleüldse on ?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
30.08.2009 23:34:28
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
titusmaior, kahtlane tunne , et kaart ise lihtsalt peetis . Vii garantiisse .
Mis toide üleüldse on ? |
titusmaior toide on:
EDIT
Toide on:
RECOM 450plus
• Max output 450 Watt
• Mainboard connector 20+4 Pins
• Mainboard connector 4-Pins 1 x
• Power connector 4 Pins 12V 1 x
• Power connector IDE 4 x
• Power connector Floppy 1 x
• Power connector SATA 2 x
• Power connector PCI-E 6 pins 1 x
• Fan 120 mm
• + 3.3 V 25 A
• +12V1 20 A
• +12V2 20 A
• -12V 0.5 A
• +5V 25 A
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
titusmaior
HV vaatleja
liitunud: 30.08.2009
|
30.08.2009 23:34:51
|
|
|
Just see tunne ongi mulle tekkinud, et resolutsiooni muutmise järel mängida ei kannata. samas kui by default 640x400 (vms) saab peale uut TDU installi tõesti 5-10 min mängida.
kokkinud ei ole midagi. ei ole piisavalt aega.
vist tõesti tuleb poodi tagasi pöörduda kasvõi terve kastiga.
Kas nvidia driveritel võiks olla mingi roll selles? kas on vista+8800+q6600 kombinatsiooni jaoks äkki mingi stabiilsem driver?
(mõte OSi installist tekitab paraku tasakaaluhäireid ja soovi paar aastat liibanonis kõrbeoaasis liiva sahisemist kuulata.)
_________________ iag |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
31.08.2009 00:30:24
|
|
|
| kõige lihtsam on proovida mingit muud mängu, eelistatavalt midagi uuemat. demosid netis sitaks. kui teised mängud töötavad siis kaart ei saa pekkis olla. TDU on üleüldse kohati kapriisne.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
31.08.2009 01:25:54
|
|
|
DeTHiCa., mulle jäi tema jutust mulje , et teised mängud ka ei taha joosta .
Aga kui teised mängud koormuse all tõesti töötavad , siis ilmselt jah mängu enda viga .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirigon
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2007
|
31.08.2009 11:12:50
|
|
|
| Kaku kaart arvutist välja ja vaata ega kondekad juhuslikult punnis pole?!
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
03.09.2009 11:37:51
|
|
|
kas on mõnda eesti poodi, mis müüks kas plaadi peal või korralikku donwload versiooni TDU CAR PACK/MEGAPACK????
ning kui saab selle, siis kas sellega ikka netis ka mängida saab????
küsin, kuna tõmmatav variant(tasuta tõmmatav) ei lase -minul vähemalt
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
03.09.2009 14:43:41
|
|
|
No piraga muidugi ei saa netis mängida , see iseenesest mõistetav .
Vaata Stockmanni plaadipoodi või kaubamaja 5ndale korrusele , kui nendes ei ole siis võid alati välismaalt tellida , midagi keerulist seal ei ole .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
03.09.2009 17:07:10
|
|
|
ma võiksin oma legit TDU DVD copy kellelegi 100 eek maha müüa. tõenäoliselt ei jõua seda enam mängida. ps kui huvi.
_________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
03.09.2009 17:10:53
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
No piraga muidugi ei saa netis mängida , see iseenesest mõistetav .
Vaata Stockmanni plaadipoodi või kaubamaja 5ndale korrusele , kui nendes ei ole siis võid alati välismaalt tellida , midagi keerulist seal ei ole . |
see ilma plaadita ei taha eriti joosta seega soovitav on ikka osta koos plaadiga
kui see mäng välja tuli oli palju jama sellega et enamus kes selle ostsid läbi netti ja alla tõmmatavalt siis see mäng läks tööle aga online ei saanud
ja isegi peale seda patchi mis neil aint üks välja tuli olevat olnud probleeme ikka online saamiseks
mul endal on mõlemad nii carpack kui originaal plaat koos suure kaardiga ja no mängust on ammu juba kopp ees kuna ta ikkagi on suht mõttetu mäng
online pole mingi eriti kõva teema seal ka midagi kuna kui pordid on kinni siis enamus lihtsalt laagivad ja siis nad pakkuvad välja sulle et sa pead oma netil pordid avama et kõik oleks normaalne
mina pole porte avand ja ei kavatse seda ühe mängu pärast ka teha
selline asi ei ole normaalne et ma pean oma neti ohtlikumaks tegema et saaks mängu mängida
loodan et see niinimetatud teine osa tuleb vigade vabavam kui see osa ja et seal poleks selliseid probleeme nagu portide avamine ja ilma cd-ta mängimine
kuigi see uus osa on suht mõttetu mis pmst peaks olema esimesele osale update kuna nad ei tee mängule uut kaarti jne aint muudavad seda mingil määral ja lisavad uusi autosi ja offroad teemasi
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
03.09.2009 20:06:11
|
|
|
Test Drive Unlimited 2 - mängu välja tulek
viimane, mida tean, et lubati 2008 aastal:P
TDU 2 välja tulekust on kellelgi update-i?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
o-u-t-r-o
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2007
|
04.09.2009 18:02:10
|
|
|
| Vikipeedia ütleb niimoodi: Release date(s): Maybe in 2010/2011
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
05.09.2009 14:20:26
|
|
|
Tahaks loota et järgmine osa toimub ikka kusagil mujal , mitte samas kohas jälle .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
05.09.2009 14:53:04
|
|
|
Samas kohas väidetavasti ning muutustega:D
Autode listi täiendus, ilmastiku olude muutumine, öösel sõitmine, baggy/maasturite värk .......vist midagi veel
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
05.09.2009 15:29:11
|
|
|
TDU2 jaoks peaks ju eraldi teema juba olemas olema ju?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
05.09.2009 16:07:56
|
|
|
| SIIN
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
19.09.2009 00:29:16
|
|
|
Ma näen neid RUF-e Wiesmanni poes, aga osta ei saa. Kuna need lahti lähevad?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
19.09.2009 00:59:52
|
|
|
Enamikke peaks kohe saama ostma ju ? Võibolla sul raha puudu ?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
19.09.2009 12:32:21
|
|
|
Ta ei lase valida Wiesmannist mööda. St ma näen neid teisi. Rahas pole probleem. Teistes poodides näeb ka neid autosid, mille jaoks raha pole.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
19.09.2009 18:28:21
|
|
|
Huvitav . Pätsid peal ikka ?
Edit: Uurisin järgi , need RUF-id on ainult selle lisapakiga , täitsa ära harjunud selle lisapakiga et ei mäletagi mida ilma selleta ei saa . Soovitan sul selle muretseda , sigahea autode valik .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
19.09.2009 18:53:34
|
|
|
Lisapakk oli, aga peale seda tuli veel mingi päts. Nüüd kõik korras. Sellepärast hakkasingi uuesti tegema, et RUF-e proovida.
Minu arust on TDU parim automäng läbi aegade. Ükski teine ei saa ligilähedalegi.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jungleman
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.08.2005
|
19.09.2009 18:56:41
|
|
|
üldiselt n6usun, kui ainult teed korralikumad oleks seal küngaste peal.
TDU2 on selles osas kindlasti parem, kui see ükskord välja tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
20.09.2009 21:40:46
|
|
|
RUF-id ei taha eriti teepeal püsida , vähemalt minul .
Samas ainus kord kui üritasin sõitu teha oli siis kui ma olin mitu tundi järjest Exige-ga ringi vuranud .
Aga nüüd selline küsimus , et kuidas oleks võimalik oma muusikat mängus mängima panna ( ilma et peaks winampi vms kasutama ) ?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
20.09.2009 21:47:59
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
| Aga nüüd selline küsimus , et kuidas oleks võimalik oma muusikat mängus mängima panna ( ilma et peaks winampi vms kasutama ) ? |
Mänguga kaasasolnud manualis on täitsa kirjutatud selle kohta.
või loe seda
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=3705869#3705869
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|