Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Test Drive: Unlimited märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75, 76, 77  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 05.06.2009 16:17:40 vasta tsitaadiga

Hmm, siian ikka parim auto mäng thumbs_up.gif Ehk oskab keegi öelda, kas PC jaoks mingit püsikiiruse hoidjat/ gaasi sujuvat andmist on? Tahaks rahulikult cruisida kuid gaas põhjas/pidur põhjas on seda ebamugav teha.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2009 16:22:22 vasta tsitaadiga

Gaasi sujuvaks andmiseks on pedaalid või gamepad. Klaviatuuriga minuteada soovitud tulemust saavutada ei ole võimalik.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 05.06.2009 16:28:29 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Gaasi sujuvaks andmiseks on pedaalid või gamepad. Klaviatuuriga minuteada soovitud tulemust saavutada ei ole võimalik.



Manual käigukast. Lükkad mingi 2-3 käigu sisse ja lased ringi. Pöörded on muidugi pärkavad piirajas icon_biggrin.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2009 16:42:39 vasta tsitaadiga

inc, kima siis gaas põhjas ringi mõne aeglasema autoga icon_razz.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 05.06.2009 17:23:46 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
Ramones kirjutas:
Gaasi sujuvaks andmiseks on pedaalid või gamepad. Klaviatuuriga minuteada soovitud tulemust saavutada ei ole võimalik.



Manual käigukast. Lükkad mingi 2-3 käigu sisse ja lased ringi. Pöörded on muidugi pärkavad piirajas icon_biggrin.gif

Krt küll. Tahaks ikka rahulikult cruisida, mitte nii, et salongis olles tunduks, et kohe lendab midagi läbi ploki kaane icon_lol.gif


..aga kas TDU´le on üldse homebrew ehk amatööride tehtuid lisa vidinaid/programme?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2009 17:35:32 vasta tsitaadiga

Inc,

Maitia, kas seal on aga vaadata võid ju ikkagi: www.tduaddons.com

või kirjuta google-sse nt "tdu addons"

sealt kaudu vb saad midagi!

PS! KAS KEEGI OSKAB ÖELDA; KUIDAS SAADA TÖÖLE DODGE CHARGER R/T MUDEL?

mul koguaeg viskab mängust välja, kui dodge chargeri-t ostma lähen või mingit muud autot, mis asendab mingit mudelit:S

Kas on võimalik lisada nt DODGE CHALLENGERILE laiemaid rehve alla?(need kitsad standard on kuidagi LIIGA KITSAD:P)


Tänud KÕIGILE kes oskavad aidata!

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NSR25
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2009 18:39:56 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
PS! KAS KEEGI OSKAB ÖELDA; KUIDAS SAADA TÖÖLE DODGE CHARGER R/T MUDEL?

mul koguaeg viskab mängust välja, kui dodge chargeri-t ostma lähen või mingit muud autot, mis asendab mingit mudelit:S

Kas on võimalik lisada nt DODGE CHALLENGERILE laiemaid rehve alla?(need kitsad standard on kuidagi LIIGA KITSAD:P)


Tänud KÕIGILE kes oskavad aidata!


Minul aitas magic map. http://forum.tdu-central.com/showthread.php?t=3739
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
titusmaior
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2009




sõnum 30.08.2009 22:01:04 vasta tsitaadiga

Tere, troopiliste saarte ja karmide autode rahvas!

Olete praegu ainulaadse sündmuse tunnistajaks, nimelt esmakordselt elus registreerin ennast mingi foorumi kasutajaks ja käesolev on ka esimene postitus minu poolt mis tahes foorumisse üleüldse. Seega juba fenomen omaette. Aga põhjus selleks on paraku nukker: tahan Oahu'd aga ei saa.
Põhjuseta vahetasin oma 8600 loodetavalt parema 8800 gt vastu ja nüüd enam TDU ei toimi. Et ikka enne siia postitamist proovisin ka ühtteist, uninstal/reinstal korduvalt (tegemist on download versiooniga, seega peaks olema by default 1.66), driverite update, isegi PSU upgrade ja lisaks muud väljamaakeelsed foorumid vaadatud. Kahtlustasin kõrgeid temperatuure ja proovisin speeedfani ja rivatunerit. Ikka ei saa.
Niisiis, pärast installi ja uue profiili loomist saab defeault video settingutega mängida umbes 5-10 min. siis hangub kogu süsteem ja aitab ainult "pistik seinast välja". Kui siis uuesti proovida, siis saab menüüst edasi ja sõitma ainult 5 sek. Kohe viskab ekraanile punased "kajakad", st lainelisi suvalisi säbrulisi asju kogu ekraanitäie ja kogu süsteem seisab. Siis updatesin mingeid drivereid, tuli 190.62. Lisaks tundub, et asi läheb hullemaks just siis, kui puutuda video settinguid mängu sees. By default video parameetritega saab natuke kihutada, aga midagi peenemat ei anna proovidagi.
Kui on kellelgi miskisuguseid häid soovitusi, mis ka "arvutiblondile" sobivad, siis kuulaks neid heameelega. (Olen ka näinud, et vahest soovitatakse ka OSi reinstalli, aga see käib meile paraku küll üle mõistuse)



Peace!

_________________
iag
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2009 22:02:30 vasta tsitaadiga

Kuumeneb vast üle... Ilmselt oleks kõige mõttekam jahutus kas ära vahetada, või siis lasta kellelgi vahetada millegi parema vastu.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2009 22:03:48 vasta tsitaadiga

Vanad draiverid võtsid enne uute peale panekut maha ikka?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2009 22:06:23 vasta tsitaadiga

Profiilis on Vista kirjas - sellel ei ole üldiselt vanade draiverite mahavõtt kohustuslik. Võib muidugi proovida.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2009 22:09:10 vasta tsitaadiga

äkki pole kastis piisav õhuringlus. Proovi mängida ilma külje kaaneta.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 30.08.2009 22:16:22 vasta tsitaadiga

vahest pillub sul artifakte ette ja see on märk sellest et GPU võib kannis olla või jääb su PSU uue kaardi jaoks nõrgaks ... muude mängudega probleeme ei ole?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
titusmaior
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2009




sõnum 30.08.2009 22:24:39 vasta tsitaadiga

MOikkyt

Suured tänud, et viitsisite kohe vastata! Kohe näha, et tõelised austajad! Ülekuumenemine oli mul ka mure, aga proovisin ilma küljekaaneta ja puha, aga ei olnud vahet. aga et arvate, et temp ikkagi võiks probleem olla? tahtsin muide ise ka seda proovida, aga speedfan proigrammiga ei osanud leida, kus on log file, kus ta neid näitusid registreerib. kui TDU hangub, siis ma ju ei tea, kas tõusis temp või mitte. enne TDU käivitamist oli speedfani arvates GPU temp 56C

_________________
iag
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.08.2009 22:28:41 vasta tsitaadiga

kust kaardi ostsid?
garantii?

speedfanil tuleb optionitest enableda logging ja siis eraldi määrata, misasju logitakse.
logifail peaks olema selle enda kataloomas, .csv formaadis.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 30.08.2009 22:30:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
titusmaior
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2009




sõnum 30.08.2009 22:33:06 vasta tsitaadiga

Mirigon, pean tunnistama, et on muude mängudega ka natuke probleeme. näiteks mul on Black and White 2 demo ja see ei käivitu nüüd üldse. ütleb, et fatal error: could not create 3d device. Mõtlesin, et see on miski dx10/dx9 probleem, aga TDU peaks ju installima ka dx9 ja rohkem mu mõistus ei võta.

Suured tänud veelkord neile, kes vastata viitsisid!

Edit:

Kaardi ostsin Brusselsesteenwegi pealt : link
Garantiiga on nii, et on.
PPS: Speedfanil (4.39) ei ole justkui Options menüüd. Configure - Temperatures alt saab panna GPU logged linnukese, aga ei oska seejärel seda logi leida. kui see üldse nii abiks saaks olla. Kas see logib kuni hangumiseni?

_________________
iag


viimati muutis titusmaior 30.08.2009 22:53:35, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2009 22:54:17 vasta tsitaadiga

sarnaseid probleeme on ka minul esinenud TDU-ga

aga niipea kui sain poest tutika TDU siis probleemid kadusid lõplikult!!!!

seega polnud mul õnneks arvutis jama vaid DOWNLOAD verisoonis mängus;)!!!!

mul küll tiba teine kaart(GIGABYTE 8800GTS 512MB) aga jah - mul näitab vahest isegi GPU tiba üle 60C;) ja seda enne mistahes mängu (tavaliselt on kuskil 55 ja 57 kraadi vahel)

TO titusmaior:
võibolla on sul toiteplokk lahja????
vb peaksid kas poest mängu muretsema või siis tegema format c: ja uuesti OS peale installima

(format c: kuna see võtaks kõik vana ja vigase jura maha


BTW: sõbral kah umbes sama arvuti
Q6600(vanem)
4GB mälu
8800GTS (vanem ehk G80)
ning vista 32 bit mingi versioon

ja töötab laitmatult(tal muide poest mäng soetatud)

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
titusmaior
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2009




sõnum 30.08.2009 22:59:03 vasta tsitaadiga

Tänud, Metallika!

Kui plaadipealne TDu jama ei tee, siis prooviks ehk sedagi. Aga miks peaksid need erinevad olema?? OSi uus install võrdub minu puhul paraku elu mõtte jaoks vastuse leidmisega, seega üsna võimatulaadne.

EDIT
Toide on:
RECOM 450plus
• Max output 450 Watt
• Mainboard connector 20+4 Pins
• Mainboard connector 4-Pins 1 x
• Power connector 4 Pins 12V 1 x
• Power connector IDE 4 x
• Power connector Floppy 1 x
• Power connector SATA 2 x
• Power connector PCI-E 6 pins 1 x
• Fan 120 mm
• + 3.3 V 25 A
• +12V1 20 A
• +12V2 20 A
• -12V 0.5 A
• +5V 25 A

_________________
iag


viimati muutis titusmaior 30.08.2009 23:03:37, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2009 23:02:58 vasta tsitaadiga

kui oled Tallinna inimene siis võin ju lubada enda TDU originaal plaadiga sul lasta proovida!!!!

tõmmatud versioonis ei pruugi(arvatavasti ka kindlasti ei saagi) üle neti mängida ning tõmmatud versioon on üldse ebastabiilne:S

ma ei oska seletada, et miks on ebastabiilne aga on lihtsalt

pidevalt jookseb mängust välja või ei lähe üldse käima(viskab mingi errori ette) "Don`t Send"(XP puhul)

aga jah
kui Tallinnast siis anan teada, laenan korraks oma tdu plaati;)


tundub olevat suht okei toide aga kas firma on ka hea???? seda ma ei oska öelda, kuna mulle tundmatu firma;)

mul igatahes 500W Blue Storm II ja see on toitnud TDU ilusti ära(max resolutsioonil ja kõik täis laksuga settingutel)

_________________


viimati muutis metallika 30.08.2009 23:08:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
titusmaior
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2009




sõnum 30.08.2009 23:07:35 vasta tsitaadiga

Suur tänu pakkumast, paraku viibitakse tallinnast 1500km kaugusel ja download versioon on ka originaal ja makstud (kui see võibolla jäi äkki kahtlaseks). Isegi online mängisin vanasti pisut, 8600 kaardiga.
kõik ideed on teretulnud.

_________________
iag
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2009 23:12:46 vasta tsitaadiga

ohh issand:D nii kaugel:D


pean sõpsiga konsulteerima, et mis võiks siis jama olla

aga arvatavasti ikkagi OS-i probleem;)

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2009 23:14:47 vasta tsitaadiga

ega sa proset klokkinud ei ole?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2009 23:20:30 vasta tsitaadiga

samas võib olla ka see, et kaart ei kannata mingi mängimist kui mängus resolutsiooni muuta -- ehk on vigane variant sulle kätte sattunud:S

siiski proovi ära mõni teine videokaart, mis oleks sarnane(või samasugune) beer_yum.gif

kui sama jama, siis proovi OS-i installi

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2009 23:29:27 vasta tsitaadiga

titusmaior, kahtlane tunne , et kaart ise lihtsalt peetis icon_neutral.gif . Vii garantiisse thumbs_up.gif .
Mis toide üleüldse on ?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2009 23:34:28 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
titusmaior, kahtlane tunne , et kaart ise lihtsalt peetis icon_neutral.gif . Vii garantiisse thumbs_up.gif .
Mis toide üleüldse on ?


titusmaior toide on:

EDIT
Toide on:
RECOM 450plus
• Max output 450 Watt
• Mainboard connector 20+4 Pins
• Mainboard connector 4-Pins 1 x
• Power connector 4 Pins 12V 1 x
• Power connector IDE 4 x
• Power connector Floppy 1 x
• Power connector SATA 2 x
• Power connector PCI-E 6 pins 1 x
• Fan 120 mm
• + 3.3 V 25 A
• +12V1 20 A
• +12V2 20 A
• -12V 0.5 A
• +5V 25 A

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
titusmaior
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2009




sõnum 30.08.2009 23:34:51 vasta tsitaadiga

Just see tunne ongi mulle tekkinud, et resolutsiooni muutmise järel mängida ei kannata. samas kui by default 640x400 (vms) saab peale uut TDU installi tõesti 5-10 min mängida.
kokkinud ei ole midagi. ei ole piisavalt aega.
vist tõesti tuleb poodi tagasi pöörduda kasvõi terve kastiga.
Kas nvidia driveritel võiks olla mingi roll selles? kas on vista+8800+q6600 kombinatsiooni jaoks äkki mingi stabiilsem driver?
(mõte OSi installist tekitab paraku tasakaaluhäireid ja soovi paar aastat liibanonis kõrbeoaasis liiva sahisemist kuulata.)

_________________
iag
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2009 23:46:22 vasta tsitaadiga

soovitan sul sealt küsida, seal kõik TARGAD koos;)
see on spetsiaalselt 8600 ja 8800 seeria koht;)


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=275295&start=5700

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2009 00:30:24 vasta tsitaadiga

kõige lihtsam on proovida mingit muud mängu, eelistatavalt midagi uuemat. demosid netis sitaks. kui teised mängud töötavad siis kaart ei saa pekkis olla. TDU on üleüldse kohati kapriisne.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2009 01:25:54 vasta tsitaadiga

DeTHiCa., mulle jäi tema jutust mulje , et teised mängud ka ei taha joosta .
Aga kui teised mängud koormuse all tõesti töötavad , siis ilmselt jah mängu enda viga .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 31.08.2009 11:12:50 vasta tsitaadiga

Kaku kaart arvutist välja ja vaata ega kondekad juhuslikult punnis pole?!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2009 11:37:51 vasta tsitaadiga

kas on mõnda eesti poodi, mis müüks kas plaadi peal või korralikku donwload versiooni TDU CAR PACK/MEGAPACK????

ning kui saab selle, siis kas sellega ikka netis ka mängida saab????

küsin, kuna tõmmatav variant(tasuta tõmmatav) ei lase -minul vähemalt

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2009 14:43:41 vasta tsitaadiga

No piraga muidugi ei saa netis mängida , see iseenesest mõistetav icon_rolleyes.gif .
Vaata Stockmanni plaadipoodi või kaubamaja 5ndale korrusele , kui nendes ei ole siis võid alati välismaalt tellida , midagi keerulist seal ei ole .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2009 14:50:40 vasta tsitaadiga

Ise tellisin sealt: http://www.gamesplanet.com/UK/produit.html?product_id=507&category_id=15
Peale maksmist saabus key + download link koheselt postkasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 03.09.2009 17:07:10 vasta tsitaadiga

ma võiksin oma legit TDU DVD copy kellelegi 100 eek maha müüa. tõenäoliselt ei jõua seda enam mängida. ps kui huvi.
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.09.2009 17:10:53 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
No piraga muidugi ei saa netis mängida , see iseenesest mõistetav icon_rolleyes.gif .
Vaata Stockmanni plaadipoodi või kaubamaja 5ndale korrusele , kui nendes ei ole siis võid alati välismaalt tellida , midagi keerulist seal ei ole .


see ilma plaadita ei taha eriti joosta seega soovitav on ikka osta koos plaadiga
kui see mäng välja tuli oli palju jama sellega et enamus kes selle ostsid läbi netti ja alla tõmmatavalt siis see mäng läks tööle aga online ei saanud
ja isegi peale seda patchi mis neil aint üks välja tuli olevat olnud probleeme ikka online saamiseks

mul endal on mõlemad nii carpack kui originaal plaat koos suure kaardiga ja no mängust on ammu juba kopp ees kuna ta ikkagi on suht mõttetu mäng
online pole mingi eriti kõva teema seal ka midagi kuna kui pordid on kinni siis enamus lihtsalt laagivad ja siis nad pakkuvad välja sulle et sa pead oma netil pordid avama et kõik oleks normaalne

mina pole porte avand ja ei kavatse seda ühe mängu pärast ka teha
selline asi ei ole normaalne et ma pean oma neti ohtlikumaks tegema et saaks mängu mängida

loodan et see niinimetatud teine osa tuleb vigade vabavam kui see osa ja et seal poleks selliseid probleeme nagu portide avamine ja ilma cd-ta mängimine
kuigi see uus osa on suht mõttetu mis pmst peaks olema esimesele osale update kuna nad ei tee mängule uut kaarti jne aint muudavad seda mingil määral ja lisavad uusi autosi ja offroad teemasi
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2009 20:06:11 vasta tsitaadiga

Test Drive Unlimited 2 - mängu välja tulek

viimane, mida tean, et lubati 2008 aastal:P

TDU 2 välja tulekust on kellelgi update-i?

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 04.09.2009 18:02:10 vasta tsitaadiga

Vikipeedia ütleb niimoodi: Release date(s): Maybe in 2010/2011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2009 14:20:26 vasta tsitaadiga

Tahaks loota et järgmine osa toimub ikka kusagil mujal , mitte samas kohas jälle icon_neutral.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2009 14:53:04 vasta tsitaadiga

Samas kohas väidetavasti ning muutustega:D

Autode listi täiendus, ilmastiku olude muutumine, öösel sõitmine, baggy/maasturite värk .......vist midagi veel

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 05.09.2009 15:29:11 vasta tsitaadiga

TDU2 jaoks peaks ju eraldi teema juba olemas olema ju? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2009 16:07:56 vasta tsitaadiga

SIIN
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 19.09.2009 00:29:16 vasta tsitaadiga

Ma näen neid RUF-e Wiesmanni poes, aga osta ei saa. Kuna need lahti lähevad?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2009 00:59:52 vasta tsitaadiga

Enamikke peaks kohe saama ostma ju ? Võibolla sul raha puudu ? icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 19.09.2009 12:32:21 vasta tsitaadiga

Ta ei lase valida Wiesmannist mööda. St ma näen neid teisi. Rahas pole probleem. Teistes poodides näeb ka neid autosid, mille jaoks raha pole.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2009 18:28:21 vasta tsitaadiga

Huvitav icon_eek.gif . Pätsid peal ikka ?
Edit: Uurisin järgi , need RUF-id on ainult selle lisapakiga , täitsa ära harjunud selle lisapakiga et ei mäletagi mida ilma selleta ei saa icon_lol.gif . Soovitan sul selle muretseda , sigahea autode valik .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 19.09.2009 18:53:34 vasta tsitaadiga

Lisapakk oli, aga peale seda tuli veel mingi päts. Nüüd kõik korras. Sellepärast hakkasingi uuesti tegema, et RUF-e proovida.

Minu arust on TDU parim automäng läbi aegade. Ükski teine ei saa ligilähedalegi.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 19.09.2009 18:56:41 vasta tsitaadiga

üldiselt n6usun, kui ainult teed korralikumad oleks seal küngaste peal. icon_smile.gif
TDU2 on selles osas kindlasti parem, kui see ükskord välja tuleb.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 21:40:46 vasta tsitaadiga

RUF-id ei taha eriti teepeal püsida , vähemalt minul icon_lol.gif .
Samas ainus kord kui üritasin sõitu teha oli siis kui ma olin mitu tundi järjest Exige-ga ringi vuranud .
Aga nüüd selline küsimus , et kuidas oleks võimalik oma muusikat mängus mängima panna ( ilma et peaks winampi vms kasutama ) ?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 20.09.2009 21:47:59 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Aga nüüd selline küsimus , et kuidas oleks võimalik oma muusikat mängus mängima panna ( ilma et peaks winampi vms kasutama ) ?


Mänguga kaasasolnud manualis on täitsa kirjutatud selle kohta.

või loe seda
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=3705869#3705869

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 20.09.2009 21:48:05 vasta tsitaadiga

Netis kuskil mingi õpetus ka selle kohta. MP3-d tuli kuhugi kausta kopeerida lihtsalt.

http://www.gamespot.com/pc/driving/testdriveunlimited/show_msgs.php?topic_id=m-1-41969787&pid=932277

_________________
PSN: weaselEST


viimati muutis weasel 20.09.2009 21:48:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Test Drive: Unlimited mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75, 76, 77  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.