|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
10.09.2009 15:35:11
kõvaketta taastamine |
|
|
kuidas ma saaksin oma kõvaketta uuesti taastada formatt on tegemata aga mingi asja ma nihu keerasin, et ketas on näha aga formatti tahab.
oleks hea, kui saaks 100% taastada, väga vajalikud asjad olid peal.
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gizmoz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
10.09.2009 15:43:43
|
|
|
lase chdsk või fix , kui aga juba format tehtud kasuta getdataback ja saad asjad tagasi , küll aga OS sellel puhul läheb üle laskmisele vast.
viimati muutis Gizmoz 10.09.2009 15:45:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
10.09.2009 15:44:00
|
|
|
| getdataback (tasuline) jms programmid on olemas. Siin päris mitmeid teemasid ja postitusi selles osas. Otsides leiad ka tasuta alternatiive.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
10.09.2009 16:03:55
|
|
|
õnneks format tegemata
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gizmoz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
10.09.2009 16:10:53
|
|
|
| Mis Operatsiooni süsteem? XP? Vista? idee peaks sama olema , pane plaat sisse mine recovery consooli , ja chdisk , fixmbr
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
10.09.2009 17:08:53
|
|
|
Sellelt kettalt saab kõik vajaliku veel täiesti kätte.
Ja pole vaja ilmtingimata mingit formaatimist ega fdiski ega fixmbr-i jms. vaja, sest taastus loeb maha Sinu ketta vana formaadi.
Viimatine ketas, mida ise taastasin, oli samuti "formaatimata" ja ketta taastusel oli sellest täiesti ükskõik.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
11.09.2009 12:38:58
|
|
|
teise arvutisse slavena
MiniPE XT
Live linux
variante on veel
vaata ,kas ja kuidas ligi saad. MiniPEl on palju parandus- ja taastusprogesid. Edu!
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
16.09.2009 12:05:18
|
|
|
küsin ka küsimuse.
Nimelt on mul üks läpaka ketas, millel peal winXP ja see on pandud mul USB kaudu toimiva arvuti järele. Mingine aeg andis see XP-ga ketas saba. tuli lihtsalt ette riistvaraline error. ei tea täpsemalt mis juhtus. Proovin ka getdataback progega sealt saada pildifaile kätte. Küsimus siis, kas sellel XP kettal on failisüsteem FAT või NTFS??
Niisama ligi ei saa. Süsteem saab küll aru, et on seade USB kaudu järel, aga Hard Disk Drive all ei näita seda ketast.
Proovisin ka Rcover My Files progega, aga see jookseb kokku peale seda kui miskine 7 pildifaili on leidnud.
Mida teha?? Soovitusi ja näpunäiteid.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
16.09.2009 13:15:27
|
|
|
kettal on see failsüsteem, mille sina sinna määrasid
kui ketas ise siiski tundub töötavat, siis ehk teist välist karpi proovida
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
16.09.2009 13:18:22
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
kettal on see failsüsteem, mille sina sinna määrasid
kui ketas ise siiski tundub töötavat, siis ehk teist välist karpi proovida |
mina pole sinna seda failisüstemi pannud. seal peal on juba ostes XP olnud. ketas on pärit fujitsu siemensi läpakast. mis süteemi peale nad tavaliselt panevad?
Karp töötab ka, kuna teine läpaka ketas toimib ilusti selle karbiga.
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
16.09.2009 14:24:45
|
|
|
| Gizmoz kirjutas: |
| Mis Operatsiooni süsteem? XP? Vista? idee peaks sama olema , pane plaat sisse mine recovery consooli , ja chdisk , fixmbr |
mis plaadi ma sisse panen?
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gizmoz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
16.09.2009 14:32:10
|
|
|
| Opsüsteemi
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
16.09.2009 14:37:14
|
|
|
ma sellist kohta küll ei leidnud xp plaadiga nagu recovery consool.
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
16.09.2009 14:41:24
|
|
|
| KIVIKUJU kirjutas: |
| XYZ kirjutas: |
kettal on see failsüsteem, mille sina sinna määrasid
kui ketas ise siiski tundub töötavat, siis ehk teist välist karpi proovida |
mina pole sinna seda failisüstemi pannud. seal peal on juba ostes XP olnud. ketas on pärit fujitsu siemensi läpakast. mis süteemi peale nad tavaliselt panevad?
Karp töötab ka, kuna teine läpaka ketas toimib ilusti selle karbiga. |
Oletada võiks NTFS-i aga küsi FS tehaselt endalt...
Ja teist karpi võid ikkagi proovida, ega sul kodustes tingimustes eriti palju variante selle laptopi kettaga pole
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
16.09.2009 21:00:48
|
|
|
ei mul ikka see taastamine ei õnnestu
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.09.2009 21:05:05
|
|
|
ärihai: Kui see ketas Sul Tallinnas on, siis võin ka abistava käe ulatada.
Viimatise, sarnase tegevuse korral, õnnestusid küll "taastamistööd".
Edu
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
16.09.2009 22:16:20
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
ärihai: Kui see ketas Sul Tallinnas on, siis võin ka abistava käe ulatada.
Viimatise, sarnase tegevuse korral, õnnestusid küll "taastamistööd".
Edu  |
palju abikäsi maksab?? ma ei saa ka vist hakkama getdataback jookseb kinni koguaeg. samas op süsteem (win 7) jääb kenasti töötama
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
17.09.2009 02:20:56
|
|
|
mummugi ei adu, misasja sa siis nihu tegid, ja kas sa ei tea et igast kettast peab olema koopia. kui mul masinas 8 ketast siis igale koopia teeb juba 16 kokku, huh ja neid masinaid ju kah tükki 16 nii et ...
r-studioga tegin viimati. aga see eeldab et ketas ise füüsiliselt korras on nii nagu daatabäkid ja muud sellised. hea oleks kui selleks on täiesti eraldi masin ja kui oskad võid diskeditiga kah asja paika ajada
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
17.09.2009 10:53:13
|
|
|
ma ei saa aru.
Kets usb boxis. Win saab aru, et usb Device on ühendatud. Teab ka mis kettaga tegu on (devices alt näitab ketta andmeid), aga ligi ei lase.
Getdataback hakkab ka tööle, avastab ketta ja hakkab sealt andmeid otsima. Mingi aja pärast jookseb getdataback proge kinni (mõnikord leiab isegi kuni 162 kausta üles selleks hetkeks). Vahest on paar mingit errorit avastanud, vahest mitte.
Sellise pildid olen ka teha saanud:
Peale paari sellist errorit kiilub kinni...
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gizmoz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
17.09.2009 10:56:29
|
|
|
| Ehk aru saadav et ketas plõksub või suri maha ?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
17.09.2009 11:03:54
|
|
|
| KIVIKUJU: Pildi järgi on Sul füülilisest kutu ketas. Sellest siis ka need veateated ja kinnijooksmised.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
17.09.2009 11:07:55
|
|
|
no aga ketas ju käib ringi (surin on kuulda) ja arvuti leiab ketta üles? Siis ei saa ta ju eriti kutu olla? või siiski saab?
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gizmoz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
17.09.2009 11:15:47
|
|
|
| Proovi korra Power Data Recovery. Äki annab teissugust tulemust
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
17.09.2009 11:18:02
|
|
|
KIVIKUJU: Täiesti kutu mitte, kuid mingid kettapiirkonnad / või sektorid on kindlasti kutud.
Tõenäoliselt on sellelt kettalt veel osa infot kättesaadav, kuid seda tuleb teha sel juhul veidi teistsuguste "teooriatega" - mitte terve ketas korraga, vaid kas osade või mingite kataloogide vms. kaupa.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
17.09.2009 11:18:53
|
|
|
aga saab seda osade kaupa kodustes tingimustes teha millegagi?? Või on ainus variant, et viia vastavasse kohta ning maksta korralik kopikas?
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
17.09.2009 11:23:54
|
|
|
Siis teaks öelda, kui on selline ketas nähtud, et palju infot koduste vahenditega veel kätte saab või ei.
Aga kohvipaksu pealt ennustama ei hakka.
Viiamtine - plõksuv - paukuv ketas andis umbes sellise tulemuse, et a 80% vajalikust infost sain kätte, ülejäänut mitte.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
17.09.2009 12:13:46
|
|
|
Power Data Recovery
saan kõik failid kätte
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
17.09.2009 13:04:32
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
Power Data Recovery
saan kõik failid kätte  |
mul jookseb sellega ka kokku. leiab küll üle 300 faili ja loeb ära 0,13% kettast ja siis on kõik...
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
17.09.2009 13:27:48
|
|
|
KIVIKUJU: Aga, nagu eespool juba mainisin, jooksebki kokku, kuna Sul on tegu füüsiliselt kutu kettaga.
Nii, et kui kunagi mulle 2L-se Coca-Cola + šokolaadi teed, siis võin huvi pärast uurida, et kas õnnestub Su kõvakettaga mingile sõbralikule kokkuleppele jõuda või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
17.09.2009 13:31:49
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
KIVIKUJU: Aga, nagu eespool juba mainisin, jooksebki kokku, kuna Sul on tegu füüsiliselt kutu kettaga.
Nii, et kui kunagi mulle 2L-se Coca-Cola + šokolaadi teed, siis võin huvi pärast uurida, et kas õnnestub Su kõvakettaga mingile sõbralikule kokkuleppele jõuda või mitte.  |
kus kandis sa ise asud? Ma vaatan, kui masu veidi leebemaks muutub siis võib ikka
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
17.09.2009 14:04:04
|
|
|
| KIVIKUJU kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
KIVIKUJU: Aga, nagu eespool juba mainisin, jooksebki kokku, kuna Sul on tegu füüsiliselt kutu kettaga.
Nii, et kui kunagi mulle 2L-se Coca-Cola + šokolaadi teed, siis võin huvi pärast uurida, et kas õnnestub Su kõvakettaga mingile sõbralikule kokkuleppele jõuda või mitte.  |
kus kandis sa ise asud? Ma vaatan, kui masu veidi leebemaks muutub siis võib ikka  |
| ot: |
möhh
ega see masu nii hull ka ei ole, et selliseid asju osta ei jõua |
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
17.09.2009 14:09:23
|
|
|
ja kui muidu ei saa, siis juhindu ühest tõnis mäe poolt lauldud laulukesest...
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
17.09.2009 14:12:14
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
| KIVIKUJU kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
KIVIKUJU: Aga, nagu eespool juba mainisin, jooksebki kokku, kuna Sul on tegu füüsiliselt kutu kettaga.
Nii, et kui kunagi mulle 2L-se Coca-Cola + šokolaadi teed, siis võin huvi pärast uurida, et kas õnnestub Su kõvakettaga mingile sõbralikule kokkuleppele jõuda või mitte.  |
kus kandis sa ise asud? Ma vaatan, kui masu veidi leebemaks muutub siis võib ikka  |
| ot: |
möhh
ega see masu nii hull ka ei ole, et selliseid asju osta ei jõua |
|
okei okei. ma niivõrd selle paari kümpi pärast ei põegi
Tahtsin sellega öelda, et pakkumine arvesse võetud ja kontateerun miski aeg
aga ikkagi, kus kandis asud?
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
21.09.2009 12:15:49
|
|
|
| KIVIKUJU kirjutas: |
ma ei saa aru.
Kets usb boxis. Win saab aru, et usb Device on ühendatud. Teab ka mis kettaga tegu on (devices alt näitab ketta andmeid), aga ligi ei lase.
Getdataback hakkab ka tööle, avastab ketta ja hakkab sealt andmeid otsima. Mingi aja pärast jookseb getdataback proge kinni (mõnikord leiab isegi kuni 162 kausta üles selleks hetkeks). Vahest on paar mingit errorit avastanud, vahest mitte.
Sellise pildid olen ka teha saanud:
Peale paari sellist errorit kiilub kinni... |
Tuttav pilt, enda tütre arvutis olev Maxtori 20 GB ketas pildus GetDataBackiga sama pilti. Ise valisin "Yes to All" ning kui data oli teisele vindile kanditud, siis peale formatit ning teste osutus ketas korrasolevaks. Arvatavasti oli parditabel vähe segi, sest data oli 100% alles ja loetav.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
21.09.2009 12:28:54
|
|
|
mul ei aita "Yes to All" ka. lihtsalt kinni jookseb ja kõik. eks ma miski aeg viin vastavasse kohta.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
21.09.2009 16:42:14
|
|
|
Mina jooksutasin seda MiniPE XT plaadilt. Muidu ei saanud ligi , sinine surm väitis "unmountable boot volume" olema.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
12.10.2009 09:15:51
|
|
|
Failide taastamise kohta veel üks küsimus- kuigi ma eeldan, et see on võimatu. Kas failidele jääbka mingi info külge? Selles suhtes, et kus kaustas nad asetsesid jne? Sain nüüd tahanteada, käest taastatud andmed tagasi ja need on läbisegi ja igast muid jura pilte ka hulgas (netis käimistest tekkinud). Et ui kuidagi saaks taastada pildid nagu nad algselt kaustades oleks, siis saaks igast suva failid kaustadena ära kustutada ja näiteks My Pictures" jms kaustad alles jätta. Kui on mingi selline võimalus siis palun informeerige mind
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
12.10.2009 09:32:57
|
|
|
nüüd hakkad sorteerima. otsid *.jpg sid ja reastad nimelsielt või suuruse järgi või kuupäeva järgi..
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
12.10.2009 10:37:25
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| nüüd hakkad sorteerima. otsid *.jpg sid ja reastad nimelsielt või suuruse järgi või kuupäeva järgi.. |
sorteerimised tehtud. erinevad failitüübid erinevates kaustades.
Kuupäevalisele sorteerimisele mõtlesin ma ise ka korra, aga sedaviisi sorteerimine ei vabasta mind mingitest interneti thumbnail-piltidest (või mis iganes moodi neid nimetatakse).
EDIT: kuupäeva järgi sorteerimine ei anna tulemusi, kuna failidel ei ole mitte algne kuupäev, vaid taastamise kuupäev...
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
12.10.2009 10:38:44
|
|
|
suurus ja nimed. netist tuleb enamasti ölksöldkösdlköglködgl k(sisiis)blabla d.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
12.10.2009 10:58:02
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| suurus ja nimed. netist tuleb enamasti ölksöldkösdlköglködgl k(sisiis)blabla d. |
failinimed on ka lihtsalt file ja siis mingi number või recovered_file ja mingi number.
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
12.10.2009 12:30:44
|
|
|
sis view thurntails ja kustutama
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
12.10.2009 13:55:49
|
|
|
KIVIKUJU: Aga sellisel kujul see taastus / recover (Sinu kutult kõvakettalt) oli ka ainus võimalik variant.
Sest kui tehtuks taastus nimede või kuupäevadega, siis saaksid (kümned) tuhanded pildid / failid, millest mitte üks ei avaneks.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
12.10.2009 14:29:53
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
KIVIKUJU: Aga sellisel kujul see taastus / recover (Sinu kutult kõvakettalt) oli ka ainus võimalik variant.
Sest kui tehtuks taastus nimede või kuupäevadega, siis saaksid (kümned) tuhanded pildid / failid, millest mitte üks ei avaneks.  |
ma täitsa usun. ma lihtsalt lootsin, et äkki on miskine proge, mis suudab failiga kaasas olevat infot lugeda ja siis selle infoga ka miskit asjalikku peale hakata
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
12.10.2009 14:37:26
|
|
|
KIVIKUJU: See pole nii lihtne, kuna failiga olev info võib olla suure tõenäosusega hoopis mõne teise faili oma. Ja siis on fail nimetud ühe nimega, kuid tegelikult on tegu hoopis mõne muu formaadiga. Ja siis nad ei avanegi.
Ja kui Sa nüüd võrdled neid 2-e (kettale salvestatud) otsingupaketti A ja B, siis näed, et ka erinevad otsinguprogrammid on selles suhtes käitunud täpselt ühtmoodi.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gizmoz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
14.10.2009 10:14:35
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
KIVIKUJU: See pole nii lihtne, kuna failiga olev info võib olla suure tõenäosusega hoopis mõne teise faili oma. Ja siis on fail nimetud ühe nimega, kuid tegelikult on tegu hoopis mõne muu formaadiga. Ja siis nad ei avanegi.
Ja kui Sa nüüd võrdled neid 2-e (kettale salvestatud) otsingupaketti A ja B, siis näed, et ka erinevad otsinguprogrammid on selles suhtes käitunud täpselt ühtmoodi. |
Ot puht huvi pärast , mida konkreetselt sa siis Kettaga tegid et andmeid taastada ? Otsisid teise samasuguse ketta ja vahetasid plaadi ära? Või proovisid andmeid kätte saada mingi softiga ?
Alar
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
14.10.2009 10:29:37
|
|
|
Gizmoz: Tegemist oli füüsiliste Bad Sektoritega kettaga ja mis oli lisaks veel ka üle formaaditud.
Ja sellelt samalt kettalt noppisin siis tarkvaraliselt välja niipalju infot, kui veel kätte oli võimalik saada.
Kogu lugu.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|