Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Motiivid autode pildistamiseks? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 72, 73, 74  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2009 13:59:44 vasta tsitaadiga

Sain täna lõpuks natuke aega, et oma Saabist paar korralikumat pilti teha:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2009 14:14:43 vasta tsitaadiga

Küljesumpad oleks teema! icon_smile.gif

Võin vist kahtlemata öelda, et ilusam, kui minu oma oli... icon_lol.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 09.09.2009 14:21:16 vasta tsitaadiga

üks sumpa tulebki küljelt ju icon_rolleyes.gif
a masin on uhke, pildid on head thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2009 15:36:29 vasta tsitaadiga

Lepa kirjutas:

Spoiler Spoiler Spoiler


kenad klõpsud. masin on ise ka tipp topp pill thumbs_up.gif

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 09.09.2009 15:37:54 vasta tsitaadiga

Musta läikivat autot ikka väga raske pildistada. Võiks natukene rohkem valgust auto saada, et säritada pikemalt. Praegu kõik ühtlaselt must ning ei tuvasta mingit disaini autol.
_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2009 17:25:39 vasta tsitaadiga

Tänud! Detaili oleks järeltöötlusega saanud rohkem välja keerata küll, aga omale meeldib just nii rohkem... ühtlane tume šokolaad. Kuigi vaatasin enne isegi, et natuke pikem säritus oleks tõesti parema tulemuse/toorfaili andnud. Samuti oleks pidanud kohapeal custom WB määrama. learning by doing ja järgmine kord targem.

Täispikka küljesumpat enam ei taha, praegune variant, kus mõlemalt poolt keerab enne tagumist ratast välja, sobib justkui paremini. Kuigi ega ka see lahendus kauaks jää - talvel läheb stock sumpa ja lasen aparaadi korralikult madalaks icon_cool.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2009 19:04:28 vasta tsitaadiga

Lepa, stock on metsikult pihlakaoks, läbi sealt miskit ei tule. icon_smile.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2009 20:10:33 vasta tsitaadiga

Eks näis, püksid tulevad ilmselt natuke paremini hingavad... Samas ega sellest aparaadist kiiret niiehknaa ei saa, olgugi et 1.7L kone läheb peale. Aga see hoopis teine teema ja rohkem ühe teise foorumi jutt icon_razz.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2009 20:59:43 vasta tsitaadiga

Ilus küülik! icon_smile.gif
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2009 22:22:23 vasta tsitaadiga

2. pildi võttenurk ja 1. pildi taust oleks 5+ tulemus icon_smile.gif
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 10.09.2009 11:45:10 vasta tsitaadiga

Devil is in the details:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipelgas
HV kasutaja
zipelgas

liitunud: 07.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2009 16:24:48 vasta tsitaadiga


_________________
Overkill is just about enough!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 10.09.2009 16:32:40 vasta tsitaadiga

zipelgas, jama. nagu oleks suvalt p6llult masina leidnud ja sellest kunnnsti pildi teind....
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2009 17:10:08 vasta tsitaadiga

Kus see põld seal pildil on icon_smile.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 10.09.2009 17:10:39 vasta tsitaadiga

seal kivihunniku taga icon_wink.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2009 17:11:34 vasta tsitaadiga

Võibolla tõesti, kuid maa tundub nii kivine. Mäe taga on karjäär icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 10.09.2009 21:49:44 vasta tsitaadiga

mustvalgeks on ainult siis mõtet keerata kui valgustingimused on paigas..
see laev on ka halval päeval sinna veetud. pole taevast ega midagi...

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2009 23:07:21 vasta tsitaadiga

täna linnas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2009 00:31:26 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 14.09.2009 00:43:36 vasta tsitaadiga

päris head pidurid :p

sai veits pannimist tehtud:
http://vull.planet.ee/2/pann/pann2/
kui keegi viitsib vaadata, siis võib ülejäänud ka üles lasta icon_razz1.gif

_________________


viimati muutis vull 14.09.2009 00:48:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 14.09.2009 00:45:10 vasta tsitaadiga

vull, üksikud pildid on sellised, mis on nii teravad, kui ka üleni pildil:D
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 14.09.2009 00:49:56 vasta tsitaadiga

eks ta ole jah. 5kraadine vaateväli ja 100kmh vuravad autod teevad oma töö icon_razz1.gif
kõiki ei pand üles ka veel

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2009 07:08:09 vasta tsitaadiga

vull, Ei ole foto mees, kuid mulle meeldivad icon_cool.gif thumbs_up.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2009 07:35:26 vasta tsitaadiga

Vajab harjutamist veel veits, kuid neid esimesi lapsukesi pole mõtet ka kohe ilmale näitamiseks üles panna, vaid võibolla ongi parem, kui nad jäävad kõvakettale tolmu koguma. Nüüd mine mõnele ralli vms autoüritusele ja katseta seal seda panningut. Tee ääres tehtud panning on enam kui igav. icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 14.09.2009 09:04:43 vasta tsitaadiga

ei ole igav.
ma olen ise m6elnd, et peaks paigaldama autosse kaamera nii, et saaks vastutulevate autode juhtidest teha pilti. päris huvitav oleks vaadata, mis nägudega inimesed s6idavad. ja siis v6iks hiljem näiteks teiste maade juhtidega v6rrelda. samas v6iks ka autot vahetada, kust pildistada, näeks kas on mingi vahe juhtide emotsioonidele.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 14.09.2009 09:06:28 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif

on ka skuutreid pannitud, aga erilist vahet neil küll pole, pilt on pilt.
mootorspordi üritustel on vahe ainult kleepsudes sõidukite küljes ja mõnele mõjuvad ehk ka hobused icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2009 12:59:28 vasta tsitaadiga

jungleman, no minuarust on igav. Fotograafil endal on muidugi huvitav. Õppida ja siis rõõmsa näoga pilte vaadata kui midagi jälle välja tuli. icon_biggrin.gif


Ega ma halva pärast, muidugi võib harjutada jne, aga lihtsalt minu jaoks ei oma need tee ääres tehtud pildid erilist väärtust. Spordiürituste piltidel on vähemalt piltidel ülevaatlik eesmärk + üldiselt on autod ilusamad kui keskmine tänavapildi auto. icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShadowP
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2009




sõnum 14.09.2009 13:09:26 vasta tsitaadiga

Bmw E30 320i `87 - poolläikiva mattmusta värvkattega.

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 14.09.2009 13:12:36 vasta tsitaadiga

masin on aus.
aga seda värvi ei ole vast öösel k6ige parem pildistada?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 14.09.2009 13:14:33 vasta tsitaadiga

hea tekst icon_biggrin.gif nagu kõigil ei peakski see välja tulema vms..
pigem ikka niipidi asi, et tegin midagi ja näitan seda teistele ka
panin juurde veel-> http://vull.planet.ee/2/pann/pann2/

kui kedagi huvitab, siis võib mu kauguse nendest autodest välja arvutada - nurk oli 5 kraadi ja kaader hõlmab ~6m (mõne auto pikkuse järgi arvestades) - peaks saama küll vist icon_biggrin.gif
tegelt peaks proovima veel ava kinni panna ja pikemalt kaasa vedada icon_rolleyes.gif

**
pemm kaob küll õhtupimedusse ära

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2009 13:22:11 vasta tsitaadiga

vull, kust sa seda välja lugesid, et kõigil välja ei peaks tulema? Ma lihtsalt rääkisin, et jube sisutühjad on need pildid. Aga olgu, las ta olla, ega nende siinne olemasolu mind ei sega ka. icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShadowP
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2009




sõnum 14.09.2009 13:31:12 vasta tsitaadiga

Seda matti ei olnud jah kõige parem pildistada. Kui ümbruses on valgust küll, siis ikka ei tule välja see. Värc lihtsalt neelab seda. Nüüd kui teeme uuesti millalgi siis võtan paar lampi kaasa icon_razz.gif
Samuti on plaanis teha mõnus sess kuskil laohoones. See aga on teine muusika ja kui valmis on siis annan teada icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 14.09.2009 14:32:45 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
vull, kust sa seda välja lugesid, et kõigil välja ei peaks tulema? Ma lihtsalt rääkisin, et jube sisutühjad on need pildid. Aga olgu, las ta olla, ega nende siinne olemasolu mind ei sega ka. icon_wink.gif

näita sisukat panningut siis icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2009 14:39:28 vasta tsitaadiga

vull, nagu ma mainisin:
Mihkel. kirjutas:
Spordiürituste piltidel on vähemalt piltidel ülevaatlik eesmärk + üldiselt on autod ilusamad kui keskmine tänavapildi auto. icon_smile.gif


Selle loogika kohaselt:
Spoiler Spoiler Spoiler


Aitab otist minu poolt. icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 14.09.2009 17:02:18 vasta tsitaadiga

noh jah... paned neid 14tk ritta siis on sama igav ja tahad juba videot näha...
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2009 18:04:02 vasta tsitaadiga

Minu versioon Rocca katusest:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozzu
Kreisi kasutaja
ozzu

liitunud: 21.01.2007




sõnum 20.09.2009 13:32:16 vasta tsitaadiga

See pilt oleks vb isegi ilma autota ilusam.
Auto kaob ära kuidagi.

_________________
Ostan mustvalge ekraaniga nokia telefone. PS!
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 20.09.2009 16:43:37 vasta tsitaadiga

Bmw E36 325i - Mauritius Blau.

Spoiler Spoiler Spoiler

Selline läige jne. on taotuslik!
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 16:57:37 vasta tsitaadiga

Materjali justkui on, arengut mitte.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 20.09.2009 22:44:59 vasta tsitaadiga

No on liiga tume, midagi pole näha :/ Pildi teeb valgus. Pildil on kõike muu peale valguse :/
_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 21.09.2009 09:15:51 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Materjali justkui on, arengut mitte.
Võtsid sõnad suust.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 21.09.2009 14:06:45 vasta tsitaadiga

Kõik kadreeringud on sellised, et vist halvemini võtta ei saakski.
_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 23.09.2009 09:33:48 vasta tsitaadiga

Veel pilte Bmw E36st icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 09:42:09 vasta tsitaadiga

Fabulous, mingi hägu või karvasus on piltide peal, ma ei saagi aru, kas JPEG pakkimisest või kaamerast... tõenäoliselt siiski esimesest, sest <50kb pildilt polegi midagi väga oodata icon_razz1.gif

Minu ülejäänud audigalerii.
Öised interjööripildid on käest kiiruga tehtud, rohkem selleks, et midagi kuulutusse panna oleks icon_wink.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 12:51:31 vasta tsitaadiga

_marek, hea galerii thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 13:10:07 vasta tsitaadiga

Fabulous, miks viimasel pildil bemmi katus kraanaks muutub? icon_eek.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 23.09.2009 13:15:28 vasta tsitaadiga

MelesMeles, tuunitud bemm noh beer_yum.gif
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2009 23:25:03 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 24.09.2009 23:26:17 vasta tsitaadiga

Ardo, valgustus on hea, kadreering on kuidagi naljakas veidi. natu tahaks paremale veidi ruumi juurde...
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2009 23:30:23 vasta tsitaadiga

Selline variant on kah:
Spoiler Spoiler Spoiler

Auto nurk sai veidi kiiruga & lohakalt valitud.

Tagant tehtud pildi rikub ära välgu peegeldus (& ega põlenud veljed ka kasu ei too):
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Motiivid autode pildistamiseks? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 72, 73, 74  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.