Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ML Arvutid + Enter märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2009 15:32:48 vasta tsitaadiga

lolz kirjutas:
Kellelgi on kogemusi, kui ML-ist läppar tellida, kaua sellega aega läheb ning millal maksma peab, kas kohe tellides või millalgi hiljem?


Oleneb, kas jupid on laos olemas. Hetkeseisuga tellitakse need tarnijalt vastavalt vajadusele.
Võib minna 3 päeva kuni nädal. Üldiselt küsitakse raha ette. Aga oleneb summast.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 10.09.2009 16:19:55 vasta tsitaadiga

Klm_on, võimalus ka maksta 50% ainult ette !
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Online

sõnum 10.09.2009 16:59:22 vasta tsitaadiga

Läpakatest rääkides, siis sattus silma, et ML-i kodulehelt igasugused "mänguri" läpakad ära kadunud ja ainult madalama otsa pillid jäänud alles.

Mul oli endal kunagi kasutada samase jahutusega MSI passiivkaart aga see oli 7900GS. Mul töötas veatult ja mõistlikel temperatuuridel.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 183
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capmoq
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2009




sõnum 10.09.2009 20:09:01 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Ehk oleks õige kontrollida oma seinast tulevat elektrit?

Kui mul oleks elektriga probleeme, siis oleks mul 5.1 kõlarikomplekt, monitor ja printer ammu juba kutud.

sander85 kirjutas:

toitekal siis juhtme külgeühendamise ajaks väljalülitamise võimalust polnud? enamustel uuematel masinatel ikka see nupuke olemas.. aga üldiselt tundub kogu see lugu olevat mingi toiteprobleem.. lambist nii palju erinevat riistvara järjest läbi kõrvetada ei saa..

Võib-olla oligi asi selles, sest see nupp oli sisselülitamise asendisse jäetud (ma alles pärast märkasin seda).

mikk36 kirjutas:
Kas olen ainus kellele tundub et tegu on alusetu laimuga?

Kuidas saab see laim olla? Arvuti on 6 korda paranduses käinud ja ikka ei tööta korralikult. See veedab rohkem aega seal garantiis kui mu kodus. Lihtsalt annan inimestele teada, et ML-ist ei tasu mingit lauaarvutit osta (igatahes mina ei vaata kunagi enam selle poe poole). Loodetavasti levib see teema ka edasi, sest asi on suht tõsine. Nende parandamisoskusele/klienditeenindusele võib küll küsimärgi taha panna. Pealegi 4. korral ütlesin veits karmimalt, et ei viitsi enam garantiis käia ja tehku see asi juba korda. Mingi kuri vanamees vastas umbes nii: "Sa kao minema, me vaatame ise, mida sellega peale hakkame". Olin tõsiselt hämmastuses.

Zuulu kirjutas:
Ostsin ML-ist paar aastat tagasi ülalmainitud arvutikomplekti 790V (C2D, 7950 GT, Intel Bad Axe 2). Juba esimesel päeval hakkasid intensiivsed 3-d rakendused kokku jooksma ja hakkima.
Kahtlustasin kohe, et kuskil on midagi üle kuumenenud. Mõõtsin GPU tuumatemperatuuri ära ja tohoh = 15-20 sekundit mängu ja temperatuur kerkis 120*C icon_eek.gif . Võtsin kasti lahti ja avastasin et kaart on passiivse jahutusega. Päris massive radikas oli kusjuures, aga ikkagi, ebaadekvaatne. Kuna mul kiire aeg oli siis kohe ML-i poole ei pöördunud. Paari kuu pärast andis graafikakaart otsad. Helistasin ML'i ja rääkisin mis probleem on. Ütlesid, et vahetavad kaardi välja ja paigaldavad korpusesse lisajahuti. Jätsin asja katki sest mul oli üks vaba R3870.
Lühidalt, see konkreetne MSI 7950 GT(passiivjahutusega) on kehv kaart ja ML oleks pidanud juba müües antud komplektile lisajahuti paigaldama.

Mul oli sama kaart. 1 a töötas normaalselt, aga siis hakkas jurama. Mida nad reklaamivad 790V-d kui mingit jõhkrat mänguriarvutit! Ostes plekkisin 18 kilo selle eest. Tõesti kahju, et Eesti oma enda firmad ei seisa klientide eest. Muideks 4. ja 5. kord testisid nad arvutit mõlemal korral 1 nädala. Ütlesid, et peab täiskoormusele vastu. Viimane kord peale "jõhkrat testimist" panin Company of Hoeroes'i käima ja arvuti jooskis pärast iga 5 minutit kinni. Nimelt kõige naljakam asi on see, et see mäng tuli videokaardiga kaasa (tehase poolt ja et saaks näidata, kui võimas ja kõva kaart see on). Selline lugu siis..

TheDJ kirjutas:
capmoq, tunnen kaasa, karm lugu

Tänud!


Vähemalt üks hea asi selle katkiminemise juures: Sain endale lõpuks HV kasutaja tehtud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paulie
Kreisi kasutaja
Paulie

liitunud: 06.08.2005




sõnum 10.09.2009 20:22:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kui vea parandamine või toote väljavahetamine ei tule kõne alla või kui müüja ei tee seda mõistliku aja jooksul, võib tarbija nõuda hinnaalandust või kogu tehingu tühistamist. Hinnaalandusest võib piisata näiteks kodumasina pinnadefekti hüvitamiseks. Tehingu tühistamise õigus on tarbijal siis, kui ei ole tegemist väheolulise puudusega ning toodet ei õnnestu mõistlikel tingimustel parandada või välja vahetada. Tarbija ei pea nõustuma, kui talle pakutakse hüvituseks ostuhinna tagastamise asemel kaupluse kinkekaarti või hoopis teistsugust toodet.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.09.2009 20:29:36 vasta tsitaadiga

capmoq kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Ehk oleks õige kontrollida oma seinast tulevat elektrit?

Kui mul oleks elektriga probleeme, siis oleks mul 5.1 kõlarikomplekt, monitor ja printer ammu juba kutud.
Kõik seadmed ei ole nii tundlikud voolukõikumistele.

capmoq kirjutas:
sander85 kirjutas:

toitekal siis juhtme külgeühendamise ajaks väljalülitamise võimalust polnud? enamustel uuematel masinatel ikka see nupuke olemas.. aga üldiselt tundub kogu see lugu olevat mingi toiteprobleem.. lambist nii palju erinevat riistvara järjest läbi kõrvetada ei saa..

Võib-olla oligi asi selles, sest see nupp oli sisselülitamise asendisse jäetud (ma alles pärast märkasin seda).
Sellist probleemi ei tohiks sellegipoolest normaalses elektrivõrgus tekkida et seadme ühendamisel kohe pauk käib, tõenäoliselt oli toiteplokk vigane ja võimalik on et juhul kui sul oli elektrivõrk kahtlane, siis see võis selle esile kutsuda.

capmoq kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Kas olen ainus kellele tundub et tegu on alusetu laimuga?

Kuidas saab see laim olla? Arvuti on 6 korda paranduses käinud ja ikka ei tööta korralikult. See veedab rohkem aega seal garantiis kui mu kodus. Lihtsalt annan inimestele teada, et ML-ist ei tasu mingit lauaarvutit osta (igatahes mina ei vaata kunagi enam selle poe poole). Loodetavasti levib see teema ka edasi, sest asi on suht tõsine. Nende parandamisoskusele/klienditeenindusele võib küll küsimärgi taha panna. Pealegi 4. korral ütlesin veits karmimalt, et ei viitsi enam garantiis käia ja tehku see asi juba korda. Mingi kuri vanamees vastas umbes nii: "Sa kao minema, me vaatame ise, mida sellega peale hakkame". Olin tõsiselt hämmastuses.
See kahtlus käis pigem selle kohta, et kaks uut kasutajat (üks mõned nädalad, teine verivärske, kurdavad enamvähem samas stiilis probleemide üle.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 10.09.2009 20:46:15 vasta tsitaadiga

miks sa tahad osta 7 miljoni kroonise maksuvõlaga manduvast firmast arvuteid, kui suure tõenäosusega niigi madala kvaliteediga ML-ile ei tee aasta pärast mitte keegi garantiid ja isegi juppe pole kusagilt võtta???
ML Arvutid AS
10.09.2009 seisuga on maksuvõlg 6 798 665 krooni
10.09.2009 seisuga on ettevõttel intressivõlg 639 529 krooni

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2009 21:22:02 vasta tsitaadiga

[quote="mikk36"]

capmoq kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Kas olen ainus kellele tundub et tegu on alusetu laimuga?

Kuidas saab see laim olla? Arvuti on 6 korda paranduses käinud ja ikka ei tööta korralikult. See veedab rohkem aega seal garantiis kui mu kodus. Lihtsalt annan inimestele teada, et ML-ist ei tasu mingit lauaarvutit osta (igatahes mina ei vaata kunagi enam selle poe poole). Loodetavasti levib see teema ka edasi, sest asi on suht tõsine. Nende parandamisoskusele/klienditeenindusele võib küll küsimärgi taha panna. Pealegi 4. korral ütlesin veits karmimalt, et ei viitsi enam garantiis käia ja tehku see asi juba korda. Mingi kuri vanamees vastas umbes nii: "Sa kao minema, me vaatame ise, mida sellega peale hakkame". Olin tõsiselt hämmastuses.


Mina arvan, et viga võiks otsida toiteplokist või sinu elektrisüsteemist. Kuna toiteploki vahetusest ei piisanud ja viga kordus, siis järelikult on ikkagi suure tõenäosusega viga sinu elektrisüsteemis.
Ja ML-i tehnikute pädevuse asemel ma seaks sinu oskused kahltuse alla. Ükski selline firma ei saa lubada endale mingeid suvalisi vennikesi arvuteid parandama.
Jah ma olen nõus, et tehnikud teevad ka vigu ja mõnikord vead korduvad, aga mõtle nüüd peaga. Täpselt sama viga 4-5 korda järjest. Välja on vahetatud pmst kogu arvuti peale emaplaadi ja ketta ning viga ikka kordub.
Ja ma oleks ise samamoodi selle "vanamehe" asemel vastanud, kui mingi tont käib ja möliseb, endal kodus mingi elektrisüsteemi rike. Sellest hoolimata ta üritab leida lahendusi ja küsimata vahetab jupi välja. Klient on kuningas senikaua, kuni ta ennast vastavalt ülal peab.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McNeo
HV kasutaja
McNeo

liitunud: 27.04.2004




sõnum 10.09.2009 23:31:07 vasta tsitaadiga

Klm_on kirjutas:
Ükski selline firma ei saa lubada endale mingeid suvalisi vennikesi arvuteid parandama.
Jah ma olen nõus, et tehnikud teevad ka vigu ja mõnikord vead korduvad, aga mõtle nüüd peaga. Täpselt sama viga 4-5 korda järjest. Välja on vahetatud pmst kogu arvuti peale emaplaadi ja ketta ning viga ikka kordub.


Ehk siis, endast lugupidav firma sellise stsenaariumi järgi, vahetab välja kõiK, natukenegi kahtlased detailid. Kaaasaarvatud MB, kaasaarvatud.. ma ei tea mis. Pmst klient saab uue toote; üksnes kast on vana. Ja kui siis kah ei tööta.. siis ilmselt lihtsaim lahendus kreedit ja lugu läbi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2009 09:02:46 vasta tsitaadiga

Mul oli tööl kah kunagi ca 7-8 aastat tagasi ühe ML-i masinaga pidev piix... kõvaketas andis järjest varred... tollel vahetati kah mitmel korral juppe... lõpuks kõik jupid... peale korpuse... ja sama jama jätkus... millegipärast ei tahetud korpust vahetada (ülejäänud juppide asemel, mida mõnda oli juba mitu korda vahetatud, kasvõi). Ja see masin oli UPS-i taga.
Lõpuks sai asja mingi juppide kooslusega pidama (ilma korpust vahetamata siiski).

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capmoq
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2009




sõnum 11.09.2009 14:36:00 vasta tsitaadiga

[quote="Klm_on"]
mikk36 kirjutas:


capmoq kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Kas olen ainus kellele tundub et tegu on alusetu laimuga?

Kuidas saab see laim olla? Arvuti on 6 korda paranduses käinud ja ikka ei tööta korralikult. See veedab rohkem aega seal garantiis kui mu kodus. Lihtsalt annan inimestele teada, et ML-ist ei tasu mingit lauaarvutit osta (igatahes mina ei vaata kunagi enam selle poe poole). Loodetavasti levib see teema ka edasi, sest asi on suht tõsine. Nende parandamisoskusele/klienditeenindusele võib küll küsimärgi taha panna. Pealegi 4. korral ütlesin veits karmimalt, et ei viitsi enam garantiis käia ja tehku see asi juba korda. Mingi kuri vanamees vastas umbes nii: "Sa kao minema, me vaatame ise, mida sellega peale hakkame". Olin tõsiselt hämmastuses.


Mina arvan, et viga võiks otsida toiteplokist või sinu elektrisüsteemist. Kuna toiteploki vahetusest ei piisanud ja viga kordus, siis järelikult on ikkagi suure tõenäosusega viga sinu elektrisüsteemis.
Ja ML-i tehnikute pädevuse asemel ma seaks sinu oskused kahltuse alla. Ükski selline firma ei saa lubada endale mingeid suvalisi vennikesi arvuteid parandama.
Jah ma olen nõus, et tehnikud teevad ka vigu ja mõnikord vead korduvad, aga mõtle nüüd peaga. Täpselt sama viga 4-5 korda järjest. Välja on vahetatud pmst kogu arvuti peale emaplaadi ja ketta ning viga ikka kordub.
Ja ma oleks ise samamoodi selle "vanamehe" asemel vastanud, kui mingi tont käib ja möliseb, endal kodus mingi elektrisüsteemi rike. Sellest hoolimata ta üritab leida lahendusi ja küsimata vahetab jupi välja. Klient on kuningas senikaua, kuni ta ennast vastavalt ülal peab.


Mul on kodus 3 arvutit samas vooluvõrgus. Välja on vahetatud videokaardid ja emaplaat ning eelviimasel korral ka toiteplokk (mis POLE TERVE ARVUTI). Voolukõikumisi ja probleeme pole, sest elan linnas. Mu maja on ehitatud ja elektrisüsteem paigaldatud 2007ndal aastal. Mis mõttetut saasta sa ajad, kui ise ei tea, mida ma üle olen elanud. Sa mingi ML-i fan we? Arvuti töötas mu sõbra 2 aastat vana 8600 GT-ga 4 kuud ilma ÜHEGI tõrketa. Sa mu esimest commentit lugesid üldse? Mõtled, et oled mingi kõva ärapanija siin foorumis, kui mind maha teed? Usun, et tean arvutitest rohkem kui sina. Ja kui sinu jutu järgi oligi viga toiteplokis, siis miks nad seda oma "testimise" ajal ülesse ei leidnud? Kas mind peaks kottima, mis sellel arvutiga viga on? Ma maksin kõva raha selle eest (ostsin veel express garantii) ja mul on vaja, et asi töötaks.
"Klient on kuningas senikaua, kuni ta ennast vastavalt ülal peab." - Mis ma peaks seal garantiis elama, kuni minu arvuti garantii lõpuni? Mõtle ka oma kapsaga, ennem kui midagi ütled.
Nüüd ML helistas ja teatas, et toiteplokk oli vigane.

wirx kirjutas:
miks sa tahad osta 7 miljoni kroonise maksuvõlaga manduvast firmast arvuteid, kui suure tõenäosusega niigi madala kvaliteediga ML-ile ei tee aasta pärast mitte keegi garantiid ja isegi juppe pole kusagilt võtta???
ML Arvutid AS
10.09.2009 seisuga on maksuvõlg 6 798 665 krooni
10.09.2009 seisuga on ettevõttel intressivõlg 639 529 krooni


Ostsin selle arvuti 2.5 aastat tagasi..

Paulie kirjutas:
tsitaat:
Kui vea parandamine või toote väljavahetamine ei tule kõne alla või kui müüja ei tee seda mõistliku aja jooksul, võib tarbija nõuda hinnaalandust või kogu tehingu tühistamist. Hinnaalandusest võib piisata näiteks kodumasina pinnadefekti hüvitamiseks. Tehingu tühistamise õigus on tarbijal siis, kui ei ole tegemist väheolulise puudusega ning toodet ei õnnestu mõistlikel tingimustel parandada või välja vahetada. Tarbija ei pea nõustuma, kui talle pakutakse hüvituseks ostuhinna tagastamise asemel kaupluse kinkekaarti või hoopis teistsugust toodet.


Viiendal korral sinna minnes esitasin neile sama tsitaadi. Vastus oli selline: "Eesti pole tegelikult ühtegi seadust sellise asja kohta. Kõik peab olema kokkuleppeline kliendi ja firma vahel." Selle teistsuguse toote all pakkusid nad mulle mu vana "modifitseeritud ja testitud" arvutit tagasi.

EDIT: Nüüd ma tean miks Klm_on ML-i nii jõhkralt kaitseb. Koostöö partner ju. Siin teemas on täiesti mõttetu ta postitusi lugeda, sest see partnerlus toob kaasa ainult üksteise kaitsmist. Peaks väitma, et suhteliselt gay, kui partnerluse pärast teistele pähe istutakse (ja tegelikku teemat välditakse).


viimati muutis capmoq 11.09.2009 16:59:20, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2009 14:43:33 vasta tsitaadiga

Ma ei ole ML-i koostööpartner icon_smile.gif.
Tahaks teada, mis sind sellele järeldusele viis.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.09.2009 14:46:52 vasta tsitaadiga

capmoq: Kui Sa oleks viitsinud sedasama ML-i teemat eespoolt "kammida", siis mul on siin teemas 2x kirjutatud olukorrast, kus ma olen omaniku - koos rahakotiga, poodi saatnud uut toiteplokki ostma, kuna Microlingis remondis käies ei vahetatud kummalgi juhul poolkutut toiteplokki välja.

Nii, et ei midagi uut siin päikse all - kõik, mida peetakse uueks ja enneolematuks, on ammu nähtud vana.

Uudishimulik küsimus, et kui oled pikalt arvutitega Sina peal, miks Sa siis valest käitumisest aru ei saanud, et toiteplokk kutu on. icon_wink.gif Seda näeb isegi BIOS-ist, kui pinged segi / valed on. Rääkimata siis suvalise testri omamisest...
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.09.2009 15:19:08 vasta tsitaadiga

capmoq, 8600GT tarbib oluliselt vähem voolu kui eelnevalt arvutis olnud 7950GT, seetõttu toimis sellega edaspidi ka normaalselt.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capmoq
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2009




sõnum 11.09.2009 16:58:46 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
capmoq: Kui Sa oleks viitsinud sedasama ML-i teemat eespoolt "kammida", siis mul on siin teemas 2x kirjutatud olukorrast, kus ma olen omaniku - koos rahakotiga, poodi saatnud uut toiteplokki ostma, kuna Microlingis remondis käies ei vahetatud kummalgi juhul poolkutut toiteplokki välja.

Nii, et ei midagi uut siin päikse all - kõik, mida peetakse uueks ja enneolematuks, on ammu nähtud vana.

Uudishimulik küsimus, et kui oled pikalt arvutitega Sina peal, miks Sa siis valest käitumisest aru ei saanud, et toiteplokk kutu on. icon_wink.gif Seda näeb isegi BIOS-ist, kui pinged segi / valed on. Rääkimata siis suvalise testri omamisest...

Ma olen postitusi lugenud, aga mitte kõiki. Asi ongi selles, et esimene toiteplokk oli korras. Ainuke viga, mis seal olla võis, oli see, et toitekas oli liiga lahja (400W).

mikk36 kirjutas:
capmoq, 8600GT tarbib oluliselt vähem voolu kui eelnevalt arvutis olnud 7950GT, seetõttu toimis sellega edaspidi ka normaalselt.

Kui Sa mu esimest postitust lugesid, siis ka mulle pandi 3ndal korral 8600 GT peale. See läks 1 kuuga. Muideks kõik kaardid olid MSI omad ja heatsinkidega. Ka mu sõbra 8600 GT (Asuse Extreme Gamer ning selleks ajaks juba 1.5 aastat vana kaart) oli heatsingiga, kuid töötas tõrgeteta. Millest selline vahe siis?

Klm_on kirjutas:
Ma ei ole ML-i koostööpartner icon_smile.gif.
Tahaks teada, mis sind sellele järeldusele viis.

Ei ole koostööpartner? Miks sa siis järgneva postituse sellisel kujul postitasid?

Klm_on kirjutas:
Selline teade liigub ringi siis:

Hea koostööpartner,

Teatame, et alates 10.09.2009 sulgeme Tartus Riia tänaval asuva ML arvutisalongi.
Lõuna-Eesti ärikliente teenindame edaspidi e-kanali www.arvutid.ee ja Tallinna esindussalongi kaudu.

ML toodete järelteenindus jätkub Tartus läbi teeninduspartnerite nagu see on toiminud senini.

Uued kontaktid:

ML arvutisalong - Sakala 19, Tallinn 10141
myyk@arvutid.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r5e71
HV vaatleja
r5e71

liitunud: 03.11.2008




sõnum 11.09.2009 17:34:17 vasta tsitaadiga

Selle capmoqi teema peale võib öelda, et ML ei oska korralikke komplekte kokku panna, vähemalt antud komplekti puhul (nagu näha siis jupid omavahel kokku hästi ei klappinud). Kirsiks oli veel uus/vigane toiteplokk. Karta on, et ML lendab nagu Enter-gi. thumbs_down.gif
_________________
<(^.^,)>
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 11.09.2009 19:38:41 vasta tsitaadiga

r5e71 kirjutas:
ML ei oska korralikke komplekte kokku panna, vähemalt antud komplekti puhul (nagu näha siis jupid omavahel kokku hästi ei klappinud).

Mul oli naabril ka masinas algselt üks ATi kaart.. arvuti bsod-is ja igast muud hädad.. käis kaks korda paranduses.. siis vahetati video ümber thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McNeo
HV kasutaja
McNeo

liitunud: 27.04.2004




sõnum 21.09.2009 20:05:07 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
ML Arvutid AS
10.09.2009 seisuga on maksuvõlg 6 798 665 krooni
10.09.2009 seisuga on ettevõttel intressivõlg 639 529 krooni


Aru ma ei saa, mida nad venitavad. Oleks siis tegu kahjumiga (mille numbreid annab nii ja naa kirjutada), aga tegu on võlaga. Mida nad loodavad? Miskit mega riikliku hanke võitmist või? Kas tõesti onu Säm tuleb ja sahistab mõned miljonid riigile ja muudele võlausaldajatele. Pange putka kinni; parem õudne lõpp, kui lõputu õudus.

21.09.2009 seisuga on maksuvõlg 6 876 730 krooni
21.09.2009 seisuga on ettevõttel intressivõlg 661 866 krooni

ps. kui onu Säm mõtleks investeerimise peale, siis teda huvitab kindlasti tasuvuse aeg. Aga 7 milli investeerida teemasse, mis muutub päevadega, ja kasumit tooks aastakümnetega, kui palju neid Sämme oleks. Palju lihtsam oleks neil Sämmidel kümmekond maja ära osta, ja siis kolme aasta pärast maha müüa.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 22.09.2009 09:21:12 vasta tsitaadiga

Minuteada on ML on palunud pankrotikaitset, aga kohus vist pole veel otsustanud kas antakse aega nn saneerimiseks, või antakse võimalus maksuametil nõuda ettevõtte pankrotti. Reaalselt on muidugi sellist summat väga raske puhaskasumina tagasi teenida. Riigihankeid hetkel ei tehta riigieelarve kärbete tõttu ning ega siis riigihangetega pole kunagi teeninud, ainult suur käivet on saanud näidata. ja nagu eespool arvati, vaevalt et keegi tahab täna miljoneid panna maksuameti võla kustutamiseks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 22.09.2009 10:32:28 vasta tsitaadiga

riigil on jah suht puuks, mul mitu valda-kooli olnud, kes läppari tellivad, saadan arve ja kui nädalal pärast uurin, et miks tasutud ei ole, saan vastuseks, et vallal polnud siiski piisavalt raha või ei lubatud kõrgemalt poolt osta, kuigi vaja oleks...
kurb muidugi, kui microlink, mis peaks olema vanim ja suurim kodumaiste arvutite tootja pillid kokku pakib

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 22.09.2009 12:30:07 vasta tsitaadiga

Kui neil oleksid ammu tavainimeste jaoks konkurentsivõimelised hinnad, siis nad praegu nii ei kiratseks.
See ülepaisutatud hindadega riigihangete seebimull pole elujõuline enam, üllatus üllatus.
Ei saagi enam maksumaksjaid niimoodi kaudselt lüpsta, oh dear. Paras neile.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 30.09.2009 00:39:01 vasta tsitaadiga

http://www.e24.ee/?id=169612
Kohus kinnitas ML Arvutid saneerimiskava.
ML Arvutid vastu on nõudeid kokku 31 miljonit krooni.
Viimane lause: Harju maakohus kuulutas septembri alguses välja ML Arvutid tütarfirma ASi Enter Itmarket pankroti. Tundub, et ikka oli tütarfirma.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bv
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2009




sõnum 30.09.2009 01:20:17 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga, ML Arvutite kliendid võivad varsti garantiist ainult und näha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McNeo
HV kasutaja
McNeo

liitunud: 27.04.2004




sõnum 30.09.2009 06:27:51 vasta tsitaadiga

bv kirjutas:
Ühesõnaga, ML Arvutite kliendid võivad varsti garantiist ainult und näha?


Ma ei kujuta küll ette, millal ja mil moel need võlad kustutatud saab. Lisaks maksuvõlale ju suured võlad ka tarnijatele. Aga klientidele hea sõnum, et vähemasti esialgu putkat kinni ei panda. Eks elu näitab..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ATK
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2006




sõnum 30.09.2009 15:23:08 vasta tsitaadiga

MLArvuti ja Free36 liitusid juunis, sellest tuli ka see, et Enter muutus MLA tütarettevõtteks, enne oli Free36 oma.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ML Arvutid + Enter mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.