Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Nokia sülearvuti võib tulla juba oktoobris märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.08.2009 22:11:42 Nokia sülearvuti võib tulla juba oktoobris vasta tsitaadiga

link :: Äripäev


Maailma suurim mobiiltelefonide tootja Nokia teatas täna, et hakkab tootma sülearvuteid, kirjutab uudisteagentuur Reuters Äripäev vahendusel. Viimaste kvartalite jooksul on Nokia marginaalid kahanenud ning analüütikud on mures, et sisenemine niigi üliõhukeste marginaalidega arvutiturule kahandab neid veelgi. "Me teame väga hästi marginaalide tasemeid, mis arvutitööstuses valitsevad," kinnitas Reutersile mobiiltelefonide divisjoni juht Kai Öistämö. "Oleme liikunud sinna lahtiste silmadega," lisas ta.

Ettevõtte esimene sülearvuti Nokia Booklet 3G kasutab Microsofti tarkvara ja Inteli protsessorit Atom, aku kestvuseks on 12 tundi ning arvuti ise kaalub 1,25kg.

Detailsed andmed ning hinna annab Nokia teada 2. septembril. Nokia asjadega kursis oleva allika sõnul hakkab arvuti kasutama Microsofti sügisel turule tulevat operatsioonisüsteemi Windows 7, mis peaks müüki tulema 22. oktoobril.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raadio13
HV kasutaja
raadio13

liitunud: 18.02.2008




sõnum 24.08.2009 23:16:57 vasta tsitaadiga

see saab huvitab. ei tea mis nad head välja mõtlevad siis icon_biggrin.gif
_________________
eestimaa tuleb täita lasetaga
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 23:46:44 vasta tsitaadiga

Eks ta ole. Arvutitootjad tulevad järjest telefonidega välja ning vastukaaluks siis üritavad telefonitootjad arvutiturust oma ampsu saada.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 23:58:56 vasta tsitaadiga

Täpsemalt arvutist endast siis ka pisut. Tegu peaks olema 10" ekraaniga netbookiga (ekraani paksus väidetavalt 20mm), millel nagu nimigi vihjab on 3,5G modem sees, lisaks sellele on seadmel ka integreeritud GPS seade. GPS seadmega on väidetavalt võimalik kasutada Nokia Maps kaardirakendust. Netbookile harjumatu omadusena võib tuua välja seadmel ka HDMI väljundi ning väidetavalt HD ekraani. Ülejäänud andmed peaksid tulema jah 2 sept toimuval nokia conventionil.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 25.08.2009 00:00:12 vasta tsitaadiga

12h akut ka veel tagatippu, tundub päris killer asi olevat.

Aga proseks ikka atom..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2009 01:26:40 vasta tsitaadiga

välimusega on nokia küll täiega 10sse pannud icon_biggrin.gif üks ilusamatest läpakatest imo thumbs_up.gif


Link
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2009 01:32:01 vasta tsitaadiga

Ei tea mis asja hinnaks võib kujuneda.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2009 01:41:11 vasta tsitaadiga

Palju on ilmselt hea määratlus.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 25.08.2009 08:15:20 vasta tsitaadiga

Kui ikka reaalselt ka 12h akuaega tuleb, siis väga 5+ asi saab olema.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2009 09:44:49 vasta tsitaadiga

Motiv8 kirjutas:
Kui ikka reaalselt ka 12h akuaega tuleb, siis väga 5+ asi saab olema.

12 tundi on siis kui wifi-t, sinihammast jne ei kasuta ja filme ei vaata.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xecroy
HV kasutaja
xecroy

liitunud: 23.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2009 10:15:47 vasta tsitaadiga

CommandsRef kirjutas:
Motiv8 kirjutas:
Kui ikka reaalselt ka 12h akuaega tuleb, siis väga 5+ asi saab olema.

12 tundi on siis kui wifi-t, sinihammast jne ei kasuta ja filme ei vaata.


Mul pidas rüperaali aku reaalselt 2 nädalat vastu kui kordagi ei kasutanud. icon_biggrin.gif


Parameetritelt paistab väga OK, aga minu arust annab küll välimus soovida. Ehk on oma käes ilusam kui pildil.

_________________
Kõige suurem pidur on alati ketas. Naudi inimväärset elu, osta SSD!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MONGO
HV kasutaja
MONGO

liitunud: 17.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2009 10:35:52 vasta tsitaadiga

Tundub väga super asi, imo välimus küll väga hea thumbs_up.gif aga atom rikub mega asja ära, muidu võiks lausa igapäevakasutusse sellise lükata lauale juraka kuvari külge aga see ikka liiga jõuetu et miskit asjalikku sellega teha
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.08.2009 10:41:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga atom rikub mega asja ära

Atom tagab piisavalt pika akukestvuse ja jõudluse ja samas sarnase võimsustarbega ULV prose ajaks hinna kõrgeks

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 25.08.2009 10:42:41 vasta tsitaadiga

CommandsRef kirjutas:
Motiv8 kirjutas:
Kui ikka reaalselt ka 12h akuaega tuleb, siis väga 5+ asi saab olema.

12 tundi on siis kui wifi-t, sinihammast jne ei kasuta ja filme ei vaata.


8-10h wifi vói 3g-ga internetis surfamist oleks tore, aga kahtlen ka, et see 12h on "up to" ja laboritingimustes.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2009 10:43:41 vasta tsitaadiga

Nuh tegu on siiski netbookiga seega atom annab talle pika aku kestvuse. Nokia ei üritagi macbook airiga vms võistelda. Täpsemalt peaks proseks tulema siis Intel Atom Z530. Muidugist oleks võinud ka ULV prosesid arvatavasti kastudada aga need oleks hinna ma usun, et piisavalt ülesse toonud.. Engadgeti väitel peaks siiski asi suutma 720p videoga hakkama saada, eks näsi küll kui asi testijate kätte jõuab...
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2009 23:13:54 vasta tsitaadiga

link :: Nokia Booklet 3G mini laptop unveiled

Nokia enda juttu kah,eks näis.
Turg kuhu sisenevad on karm.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 26.08.2009 13:28:58 vasta tsitaadiga

Väidetavalt tuleb siis hinnaks $799. Polegi kóige hullem, aga eurodes tuleb hind kindlasti tunduvalt kallim.

http://www.engadget.com/2009/08/25/nokia-booklet-3g-to-run-799/
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2009 14:42:05 vasta tsitaadiga

No tavaliselt võib dollari ja euri võrdsustada, et saada umbkaudne euroopa hind. Mingi 12000-13000 eeku siis äkki.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2009 14:46:48 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
No tavaliselt võib dollari ja euri võrdsustada, et saada umbkaudne euroopa hind. Mingi 12000-13000 eeku siis äkki.


ja see on umbes 2x rohkem kui esmapilgul mõistlik oleks icon_smile.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TULNUK
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003




sõnum 27.08.2009 17:13:48 vasta tsitaadiga

Sellise hinnaga pole tegu enam netbookiga ja Sony Vaiod ja kerged Lenovod tunduvad juba mõtekamad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.08.2009 17:30:35 vasta tsitaadiga

Kerget Sony Vaiot selliste speksidega vist ei saa? icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 27.08.2009 17:43:37 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kerget Sony Vaiot selliste speksidega vist ei saa? icon_rolleyes.gif

Sony Vaio saab selliste specidega veel väiksemas formaadis icon_rolleyes.gif



1.8GHZ Atom, HDSPA, GPS, 256GB SSD ja muu (bluetooth, webcam, LED-screen, HDMI-out etc..) ja seda juba selle aasta Q1-st.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.08.2009 17:47:36 vasta tsitaadiga

Päris asine riistapuu küll thumbs_up.gif
Palju sellise täislaksuga aparaadi hind on?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 28.08.2009 21:11:18 vasta tsitaadiga

1.5 kuud tagasi tellisin ühe Jaapanist, top specsidega läks tsipa üle 20k. Pull on see, et ekraan on 8" ja reso seejuures 1600 x 768, samas kallimate vaiode ekraanid on minu kogemuste põhjal parimad.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2009 14:17:30 vasta tsitaadiga

Niih asi ametlik... väikene kokkuvõte nokia worldil ametlikust infost siis:
    Dimensions
    Weight (max) 1250 g
    Dimensions (max) 264 x 185 x 19.9 mm

    CPU and Chipset
    Intel Atom Z530, 1.6 GHz
    Intel Poulsbo US15W, fanless design

    Memory and Storage
    RAM: 1 GB, DDR2, 533 Mhz, soldered down
    HDD: 120 GB, 1.8”/5mmH/SATA, 8 MB cache, 4200 RPM

    Display
    10.1”, 1280×720 pixels, glass window

    Battery
    16 cell, 56.8 Wh, Li-Ion prismatic, removable design

    Connectivity
    802.11 b/g/n, 2T2R
    BT 2.1 + EDR
    Inbuilt 3G modem (data calls only). Different variants: WCDMA: 850/1900/2100 or WCDMA 900/2100 or no modem.
    All modem variants have GSM and GPRS
    Assisted-GPS

    I/O ports
    1 x HDMI 1.2 out
    3 x USB 2.0
    1 x headphone out (OMTP 3.5 mm) – with OMTP headsets also functions as audio in
    1 x DC-in
    1 x SD card reader
    1 x SIM / USIM slot

    Camera and microphone
    1.3 MP front facing camera with integrated microphone

    Keyboard
    Frame keyboard
    2 physical layouts: US (78 keys, 17 mm pitch, 1.8 mm stroke) and UK (79 keys, 16.7 mm pitch, 1.8 mm stroke)

    Other
    Accelerometer

    Inbox contents
    Nokia Booklet 3G
    BC-1S battery
    AC/DC power adapter
    Quick setup guide and warranty instructions
    Headset WH-205
    USB charging multi-cable CA-126

    Software
    Operating System: Windows 7 Starter Edition, Home Premium or Professional
    MS Office Small Business 60 day trial
    MS Internet Explorer 8
    HDD protection utility, Hotkey utility , Knock Control utility, Power Profile Switcher, Battery Life utility
    Nokia Update Manager
    Ovi Suite
    Ovi Maps Gadget
    Social Hub
    F-Secure Internet Security 2010 trial


EDIT: mingisugune imelik video ka koorunud http://www.youtube.com/watch?v=XEwKwdHVg0s&fmt=22
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 02.09.2009 17:32:31 vasta tsitaadiga

Hinnaks, siis 570 euri.
http://www.fudzilla.com/content/view/15329/1/
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.09.2009 19:04:42 vasta tsitaadiga

ca 8900 EEK

Polegi nii katastroofiliselt hull, arvestades mis selle eest saab thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2009 22:08:01 vasta tsitaadiga

paar asja mis panevad pead vangutama. 1,8" hdd ja kinni joodetud mälu (1gb rami ei ole piisav imo). paneb mõtlema kas targem on see nokia release ajal osta või siis touch screeniga asuse tablet/netbook icon_neutral.gif samas sellel nokial on niipalju muid lisasid (gps, hdmi, 3g, alu korpus ...), et need kaaluvad need paar miinust üle vist
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 05:11:13 vasta tsitaadiga

ootaks äkki enne ver.2 kui surutise ajal poolikut asja omada. icon_rolleyes.gif
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 08:09:44 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
paar asja mis panevad pead vangutama. 1,8" hdd ja kinni joodetud mälu (1gb rami ei ole piisav imo). paneb mõtlema kas targem on see nokia release ajal osta või siis touch screeniga asuse tablet/netbook icon_neutral.gif samas sellel nokial on niipalju muid lisasid (gps, hdmi, 3g, alu korpus ...), et need kaaluvad need paar miinust üle vist

Eraldi mälu sloti pole?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 14:27:39 vasta tsitaadiga

Huvitav mitu punkti Windows 7 Performance punkte annab sellele uuele läpparile?
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 02:05:33 vasta tsitaadiga

LAN otsa ka pole. Mitte, et see nüüd suur puudus oleks, aga märgin ikkagi.
Kermetis hind 429.- €

LINK

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 28.02.2011 11:23:27 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
LAN otsa ka pole. Mitte, et see nüüd suur puudus oleks, aga märgin ikkagi.
Kermetis hind 429.- €

LINK


Noh selline hind on juba päris hea, kui võtta mis spekki selle eest saab, täiesti konkurentsi võimeline masin thumbs_up.gif
Muidugi kvaliteedist ei tea me veel midagi.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 19:55:26 vasta tsitaadiga

Hind Kermetis juba 399,- Nii need arvutite hinnad lngevad...
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2011 11:12:11 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=sgbjHTC_aFs&NR=1
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 20:03:12 vasta tsitaadiga

notebookcheck.net review: Nokia Booklet 3G Netbook

tsitaat:
Pro

+ Built-in 3G UMTS module
+ Given scope of delivery
+ Practical power adapter
+ Low noise emissions
+ Impressive battery life and power consumption

Contra

- Poor workmanship
- No upgrade options
- Small input devices
- Glossy display layer
- Average display brightness and contrast
- Weak application performance
- Moderate stereo speakers
- High price despite obsolete hardware


Ekraan on ikka päris saast
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 21.08.2011 12:24:17 vasta tsitaadiga

Lubati kaks aastat tagasi Oktoobriks, aga pole siiani Eestis saadaval, ei tea kas sellel lingil http://www.kermet.ee/sulearvutid-Nokia/ 399€ on see arvuti ka reaalselt kohal, arvatavasti siiski ainult tellitav.
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 17:22:34 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Lubati kaks aastat tagasi Oktoobriks, aga pole siiani Eestis saadaval, ei tea kas sellel lingil http://www.kermet.ee/sulearvutid-Nokia/ 399€ on see arvuti ka reaalselt kohal, arvatavasti siiski ainult tellitav.


Näitab, et laoseis 1tk. Ju siis ikka on kohapeal.

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 24.08.2011 17:24:24 vasta tsitaadiga

no need kes selle läpaka endale soomest ära ostsid on üldiselt rahul olnud. Väike, kerge, 3G jms vidinad olemas, aku peab piisavalt.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaxxy
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 13:44:03 vasta tsitaadiga

Oman sellist, kuid windows 7 on küllalt uimane, ka SSD ketast kasutatdes. Linuxit kardab samuti st, et olen proovinud uuemad sorti peale väänata, kuid jääb kohe alguses installimisel toppama. Vähe on softe mida laseb kuidagi peale panna, aga ka kuidagi läbi häda. Tahaks nagu ubuntut peale laadida, aga ei saa. Äkki on kellelgil kogemusi linuxi vallas.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Nokia sülearvuti võib tulla juba oktoobris
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.