Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Entropia Universe märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2009 23:00:22 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:

Mind on tegelikult jätkuvalt häirinud, et skill tuleb kole aeglaselt. Kõmmutan just rifle punkte 3000-ni. Ja no mingi tund aega, et sain 3 levelit, vabandust punkti juurde. Ok ennem uue taseme algust ta tulebki aeglaselt. Aga ikkagi kuidagi maru aeglaselt annab. Proovin küll nõrgemaid loomi lasta, küll tugevamaid. Nõrgemad nagu annaksid rohkem. Aga see võib petlik tunne olla. Relvaks Breer M3a ja käsirelvaks Breer P3a. Noh nagu okey valikud.
Handgun on mingi 1300 punkti ja see isegi jookseb hetkel..aga ilmselt sellest, et punkte lihtsalt vähe. Ja seda kõike 5 aasta peale kokku mis ma seal olen olnud icon_smile.gif Ok, mänguaega on vast 1 aasta kokku tulnud kui pidevalt võtta.

Edit: Aitäh SanSiim, profession levelite kaudu saab seda paremini aru jah.

Equ

konkreetse relvatüübi skillipunktide lisandumine sõltub otseselt relva läbipõletatud tt-st..teed rohkem decayd saad rohkem punkte.. mingil määral kuuldavasti ka mobist (mõnega saab tavalisest pisut rohkem-pole ise eriti testinud (proovisin mulmuni ja ambu vahet ja ei olnud erilist-mulmun andis ainult rohkem defensive skille). tahad kiiret progressi mine blp relvade peale-laskekiirus on suurem ja lasu decay ka laseritest üldjuhul suurem.. eco? blp relvadel üldiselt kehvem, mõnede eranditega..
1300 punkti peal on progress veel turbokiirendusega:P kuskil 3500-4500 kandis tuleks nagu järjest kõrgenev sein ette.. praegu olen 6300 rifle punktiga ja paarisaja pedi ammo peale tulevad ainult mõned üksikud punktid (Apis+Dante combo üldjuhul jahil). Samas see paarsada pedi ammot läbi täristada ei ole ka mingi kunst, moonasöömine läheb relvade suurenemisega ka vastavalt suuremaks..
nõrgemate ja tugevamate loomadega tuleb ka pisike vahe-igal tapmisel saad teatud gaine ja väiksema hp-ga elukatega tuleb neid pisut tihemini sest tapad sama ammoga rohkem..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaalapoeg
HV kasutaja


liitunud: 21.06.2003




sõnum 19.07.2009 17:36:23 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Keegi seda on näinud? Ei tea millal Cryengine 2 EU-sse ka tuleb.
http://www.youtube.com/watch?v=BYwcKQ6CVcQ

EEE, cry VU on testimises, augusti lõpp september peaks ehk laivi tulema. cheki seda www.entropiagateway.com seal on mitu head teaserit sellest, kuidas näeb entropia välja uues kuues. Neil on praegu käsil final test, ehk livetest.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxtom
HV kasutaja
yxtom

liitunud: 30.05.2007




sõnum 12.08.2009 17:04:05 vasta tsitaadiga

kuna paljud suve- ja muidu puhkusel EUst siis võibolla polegi eriti levinud uudis, et alates 14august torrentist (eriti kärsitutele) ja 17august läbi tavalise startup kliendi tuleb VU10 + väga segane aeg koos osaliselt mittetöötavate "featuuridega" icon_confused.gif ... aga ka kordumatu ja eripärase loodiga. Viimast siis lubas MA... aga noh... eks see vähe dünaamiline jälle ole icon_lol.gif

vähe täpsemalt siit: http://www.entropiagateway.com/2009/08/version-update-100-announcement/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 18:55:40 vasta tsitaadiga

yxtom, praegune loot ongi väga masendav. Kõik viimased korrad kui olen proovinud aretada midagi, siis mingi 500pedi on päeva miinus olnud icon_evil.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 19:50:27 vasta tsitaadiga

Ma ei usu, et loot paremaks muutub icon_smile.gif Pigem üritavad vanu ja uusi mängijaid tagasi meelitada.

Ja see loot on läbi huntimise ainult jälle? Meh.

Andke teada kui asi hoo sisse saab.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yxtom
HV kasutaja
yxtom

liitunud: 30.05.2007




sõnum 13.08.2009 09:52:06 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
yxtom, praegune loot ongi väga masendav. Kõik viimased korrad kui olen proovinud aretada midagi, siis mingi 500pedi on päeva miinus olnud icon_evil.gif


njah... eks ta ole. Samas, endal olid sellised numbrid kevadel (ikka päris hirmus oli icon_lol.gif ) tegin 4kuud pausi ja nüüd tundub, et nagu oleks parem. Tuleb 1:1 kokku vähemalt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2009 11:37:30 vasta tsitaadiga

Tre,

Ahaa, väga hää uudis. Nii, et see saab siis olema CryEngine2 peal lõpuks, download 4GB eat.gif Annab tirida jälle icon_smile.gif

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2009 16:14:33 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Tre,

Ahaa, väga hää uudis. Nii, et see saab siis olema CryEngine2 peal lõpuks, download 4GB eat.gif Annab tirida jälle icon_smile.gif

Equ


download fail on jah 4Gb aga lahti installides vajab 10Gb ruumi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2009 20:21:35 vasta tsitaadiga

Ei tea kas 400peedi eest saaks omale ka seda "uber" looti või oleks see raiskuläinud raha?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yxtom
HV kasutaja
yxtom

liitunud: 30.05.2007




sõnum 14.08.2009 11:44:42 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Ei tea kas 400peedi eest saaks omale ka seda "uber" looti või oleks see raiskuläinud raha?


njah... ega seda palju pole, samas... kui mitte SGA ajal siis millal veel tasuks oma õnne proovida? Sinu mõnest eelnevast postist aru saanud, et eelistaksid jahile midagi muud... kaevad? Siis poleks ju paha "leida" ehk kasvõi OA101 UL? icon_razz1.gif
Nagu Marco väidab: "A range of unique never-to-be-dropped-again items..." ehk siis just esemed, mitte korraks elevust tekitav 200K ATH jälle...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2009 15:15:37 vasta tsitaadiga

yxtom kirjutas:

njah... ega seda palju pole, samas... kui mitte SGA ajal siis millal veel tasuks oma õnne proovida? Sinu mõnest eelnevast postist aru saanud, et eelistaksid jahile midagi muud... kaevad? Siis poleks ju paha "leida" ehk kasvõi OA101 UL? icon_razz1.gif
Nagu Marco väidab: "A range of unique never-to-be-dropped-again items..." ehk siis just esemed, mitte korraks elevust tekitav 200K ATH jälle...

UL poleks paha jah kaevamise käigus leida. Aga kui endale tuleks 200k ATH siis hüppaks lakke ja laulaks "Oo happy days!" icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SanSiim
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2008




sõnum 14.08.2009 18:02:35 vasta tsitaadiga

FYI natukene tulevast kuldajast...

Second Golden Age
Q: Does the Second Golden Age (SGA) begin as soon as VU10.0 comes online?
A: No. It will be announced when it starts.
Q: How long will the Second Golden Age last?
A: At least one month.
Q: What do you mean by “a range of unique never-to-be-dropped-again items”? Will there be just one of each item, or do you mean that they are limited to SGA?
A: The items are exclusive and will only drop in SGA.
Q: Will the SGA special items be Limited or Unlimited?
A: Unlimited.
Q: What amount of exclusive items will be dropped?
A: There will be more than a thousand SGA-exclusive items to be found. There will even be a few Modified FAP's SGA edition in the midst.
Q: Is there a stats difference of a Modified FAP’s SGA Edition compared to a “normal” Modified FAP?
A: Yes, there will be some difference.
Q: Will there be nice items dropping at the nooby end of the spectrum?
A: Everyone, from hardcore vets to casual players, will have a shot.
Q: Will miners and crafters also be able to loot SGA items?
A: Yes.


Nii et alguses saab paar päeva (nädal-paar) niisama ringi tujata ja avastada, sest põhimõtteliselt on kõik ringi tehtud ja osad TPd tuleb isegi uuesti avastada omale. Tõenäoliselt on ka kõik Amethera nüüd avatud.

A igaljuhul aega on selle SGA-ga veel icon_razz.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2009 21:43:40 vasta tsitaadiga

Torrent üleval.
http://www.planetcalypso.com/download/
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vaalapoeg
HV kasutaja


liitunud: 21.06.2003




sõnum 17.08.2009 12:31:03 vasta tsitaadiga

Niih, selle vana planeediga jätsime hüvasti ja eks näeme, kaua võtab aega mede hingede transport uuele Calypsole icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matsu
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2008




sõnum 17.08.2009 21:00:13 vasta tsitaadiga

Sai ka siis tiritud see VU 10 endale, kui aus olla juba, siis oli ta mul juba esimesel ööl olemas, kui see välja tuli icon_biggrin.gif
Mis seal ikka, kui Golden age pihta hakkab, tuleb 1k peedide eest kuule osta ja minna seiklema :p. Seda juhul kui arvuti veab uut VU-d välja, kuna rami on nats vähesevõitu.
Seepeale ka küsimus, et kellelgi pole mingeid 1-2gb rame vedelemas müügiks vms?
Ahjaa kas keegi teist EEEE klannis on ka? Mõtlesin, et kui jalad alla saan mängus oleks tore EEEE-ga liituda, on seal normaalsed inimesed koos? aktiivsed?

_________________
To start press any key. Where is the any key?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2009 21:25:32 vasta tsitaadiga

Mossemees,Lugzan,Aadu,hundu on EEEE-st.. või vähemalt olid mingi aeg tagasi
Hundu vist siin foorumis ei käi.. väga aktiivne see soc ei tundu hetkel olevat
enamjaolt aktiivsed eestlased mööda eri soce laiali..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanSiim
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2008




sõnum 17.08.2009 21:33:02 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
Mossemees,Lugzan,Aadu,hundu on EEEE-st.. või vähemalt olid mingi aeg tagasi
Hundu vist siin foorumis ei käi.. väga aktiivne see soc ei tundu hetkel olevat
enamjaolt aktiivsed eestlased mööda eri soce laiali..


Oi neid on seal veel mõned ikka aktiivselt: mina SanSiim, fuffel, yxTom, CEO Kalevipoeg muidugi icon_razz.gif, von Toits, hixxy555 käib kah vahest ja siis paar uuemat liiget kelle nime ma ei mäleta ^^. Ja kaks nime on mis mul lihtsalt meelde ei tule praegu icon_razz.gif. A ilmselt SGA ajal läheb asi natuke aktiivsemaks kah!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 00:05:26 vasta tsitaadiga

SanSiim kirjutas:
aht0 kirjutas:
Mossemees,Lugzan,Aadu,hundu on EEEE-st.. või vähemalt olid mingi aeg tagasi
Hundu vist siin foorumis ei käi.. väga aktiivne see soc ei tundu hetkel olevat
enamjaolt aktiivsed eestlased mööda eri soce laiali..


Oi neid on seal veel mõned ikka aktiivselt: mina SanSiim, fuffel, yxTom, CEO Kalevipoeg muidugi icon_razz.gif, von Toits, hixxy555 käib kah vahest ja siis paar uuemat liiget kelle nime ma ei mäleta ^^. Ja kaks nime on mis mul lihtsalt meelde ei tule praegu icon_razz.gif. A ilmselt SGA ajal läheb asi natuke aktiivsemaks kah!


Ma praktiliselt igapäevane seal ja näed, e mäletatagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanSiim
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2008




sõnum 18.08.2009 01:10:45 vasta tsitaadiga

Ahjaaa icon_biggrin.gif

Sry, pole sattunud väga sinuga samal ajal online viimasel ajal icon_razz.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 03:08:05 vasta tsitaadiga

vaalapoeg kirjutas:
Niih, selle vana planeediga jätsime hüvasti ja eks näeme, kaua võtab aega mede hingede transport uuele Calypsole icon_razz.gif

väidetavalt paar päeva.. http://www.massively.com/2009/08/15/planet-calypso-formerly-entropia-universe-converts-to-cryengin/

krt kolmapäeval vist tööle.. kas näebki enne järgmise nädala lõppu:(
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matsu
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2008




sõnum 18.08.2009 16:49:35 vasta tsitaadiga

Iagathes soovitan soojalt pangakaardid koju jätta, kui kuhugi lähete, muidu raiskate ära selle.
Deposit Deposit Deposit.

_________________
To start press any key. Where is the any key?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 13:31:42 vasta tsitaadiga

Tre,

Sai ka siis VU10.0 peale pandud. 4GB sikutamist ja sai ära uuendatud. Mingi pool tundi juba 3ndat korda uuesti enda välimust üles kõpitsetud. Samas ka Controlite määramise kohta. Suht tüütu, et jälle kõik seaded kadunud ja hakka uuesti määrama. Oma tunnike läks kokku kõige tagasi sättimise peale, et oleks nii nagu varem. Edasi sai siis mindud natuke uut maailma uurima. Eks suht ilus tõesti, kuigi mitte midagi revolutsioonilist. Päikeseloojangu kuma tagant ja varjud ehitiste pealt ning maast - see oli väga kena. Kõik on natuke ümaram ja kenam. Teine asi mis kohe silma hakkas on kohe peale suuremaid uuendusi tavapäraseks saanud bugid. 2 korda viskas mängust välja. Lisaks vana teleporteri jama tundub on ka see. Nimelt läksis Fort Argusesse ja teleporterist kukkusin läbi maa hoopis merre nii, et kogu Argus koos teleporteri ja muude hoonetega kuskil pilvedes rippusid. Pidin tükk aega käima kaardi järgi mere kaldani kus läks väga madalaks ja sealt kuidagi sain maapeale tagasi nii, et kandma ka hakkas icon_biggrin.gif Kogu Arguse läänepoolne külg on nüüd PvP tsooniks tehtud. Ühtegi kolli ei õnnestunud seal veel näha. Jätkame maadeavastamist ja vast tulevad kiired bugfixid ka kohe peale..

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 19.08.2009 15:22:04 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka graafika ära. Mängust midagi välja ei jaganud aga trippisin niisama ringi natuke. Suht lol kukkusin kuskilt kaljult alla, tüüp sügas kukkumise ajal pead. icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Matsu
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2008




sõnum 19.08.2009 17:17:20 vasta tsitaadiga

Mnjaa, pragu patchib mul seda teemat.
Arvatavasti pean veidike rami juurde ostam, kuna hetke eelduste järgi ei tohiks mul välja vedada ja kui veab, siis halvasti.

_________________
To start press any key. Where is the any key?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 20:08:13 vasta tsitaadiga

Mida ma valesti teen? Uus client torrenti kaudu tõmmatud, lasin vanale peale, ei funka. Uninstall mõlemale, uuele uus install, sama..
http://www.upload.ee/image/164743/EU1.jpg

Hea, et proovida pole saanud veel icon_eek.gif
http://www.entropiaforum.com/forums/technical/160360-attention-potentially-dangerous-bug.html
http://www.entropiaforum.com/forums/technical/160310-vu-10-ate-my-video-card.html
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SanSiim
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2008




sõnum 19.08.2009 20:22:50 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Mida ma valesti teen? Uus client torrenti kaudu tõmmatud, lasin vanale peale, ei funka. Uninstall mõlemale, uuele uus install, sama..
http://www.upload.ee/image/164743/EU1.jpg

Hea, et proovida pole saanud veel icon_eek.gif
http://www.entropiaforum.com/forums/technical/160360-attention-potentially-dangerous-bug.html
http://www.entropiaforum.com/forums/technical/160310-vu-10-ate-my-video-card.html


Postitasin sulle EFi juba vastuse a võin siia kah panna:
http://www.entropiaforum.com/forums/technical/159334-side-side-configuration-error.html
Seitsmes postitus seal.

Ja kui tahad, et kohe mängu minnes kõik graafika täiesti põhjas poleks siis:
http://www.entropiaforum.com/forums/technical/160259-how-set-graphics-options-before-character-screen.html
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 22:40:32 vasta tsitaadiga

Tänud Siim aga ei aidanud. Homme üritan uuesti pusida. Tahaks kangesti neid VU10.0 prille saada. Pärast äkki ei tulegi hilise logimisega.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 01:04:00 vasta tsitaadiga

Tre,

Mul oli sama viga alguses aga siis tegin korra arvutile restardi peale installi ja hakkas tööle ClientLoader. Igaks juhuks käivitasin selle "Run as Administrator"-iga kah. Aga bugisid on palju. Täna sai 2 tundi veedetud. 3 CTD-d, 2 korda kadusid teleporterid ära (aitas sisse-välja logimine), 1 korra kukkusin läbi maapinna ja imelikul kombel vette, mis oleks nagu maa-all olnud..brr, 1 kord sisse logides olin hoopis kaardi teises otsas võrreldes sellega kus enne välja logimist olin, siis vana tuttav "mobid jäävad asjade taha kinni" viga. Üks vend jalutas läbi põõsa minupoole ja jäi põõsasse kinni icon_biggrin.gif Lisaks mitmel korral majades sai kuskilt seintest läbi jalutada, siis järsku polnud üldse seina, keerasid ringi ja sein tagasi. Jäin ise ühekorra lõksu sellepärast. Võtsin mingi 4-5 linna uuesti läbi ja niipalju kui rahvas seal juttu ajas siis enamus olid suht pahased. Üks vend ütles päris ilmekalt "Kas nad tõesti seda testisid ka ennem live ülespanekut?!" Süsteemi lag on ka päris tuntav aga see on alati iga uue VU-ga nii olnud, huvilisi palju. Arvutilt nõuab kõvasti võhma kah. Kui eelmise versiooniga olid kõik asjad max-is siis nüüd max seadetega võttis masina ohkima, pannes Mediumi peale oli juba enamvähem, kuigi graafilist ilu jäi vähemaks. Samas süsteemi nõuete poolest peaks saama maxiga tegelt mängida. Eks asi vaba kõvasti lappimist ja optimeerimist veel.


Huvitavamate asjade poolest mõned. Relva käsitlemised on huvitavamaks tehtud. Lastes relv õhkab kuuma ja õhk virvendab. Granaadiheitja tegi päris efektse paugu. Kogu planeet on sootuks muudetud. Mitte midagi peale linna umbkaudsete asukohtade ei ole sama sisuliselt. Ka linna sisemused on totaalselt teised. Sellesmõttes on huvitav, nagu mängiks esimest päeva - mitte midagi tuttavat ega tuttavat kohta ei meenu. Planeeti on tehtud reljeefilt ja looduse poolest huvitavamaks.


Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 01:57:25 vasta tsitaadiga

Matsu kirjutas:
Mnjaa, pragu patchib mul seda teemat.
Arvatavasti pean veidike rami juurde ostam, kuna hetke eelduste järgi ei tohiks mul välja vedada ja kui veab, siis halvasti.

pooleteise giga rammiga veab sujuvamalt kui "vanas".. mahub ilusti mällu ära (ca 1Gb mälukasutuse piirimail) ega haki pidevalt..
aga seaded peavad siis enamus "low" olema..

akmuul ka viimaks sisse õnnistatud icon_smile.gif hetkeks võttis **** lahti aga õnneks oli tüüp martiali/shadow armoris ja 5b-ga


tund hiljem sain Stoikowilt ikkagi kuuli icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 02:14:41 vasta tsitaadiga

Hmm. Nende bugidega hea sweatida või suuri kolle lõksu püüda icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 08:56:57 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Hmm. Nende bugidega hea sweatida või suuri kolle lõksu püüda icon_smile.gif


Sweatimine, ME, ja TP chipid ei tööta ennem VU 10.2
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 23:51:46 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
Matsu kirjutas:
Mnjaa, pragu patchib mul seda teemat.
Arvatavasti pean veidike rami juurde ostam, kuna hetke eelduste järgi ei tohiks mul välja vedada ja kui veab, siis halvasti.

pooleteise giga rammiga veab sujuvamalt kui "vanas".. mahub ilusti mällu ära (ca 1Gb mälukasutuse piirimail) ega haki pidevalt..
aga seaded peavad siis enamus "low" olema..

akmuul ka viimaks sisse õnnistatud icon_smile.gif hetkeks võttis **** lahti aga õnneks oli tüüp martiali/shadow armoris ja 5b-ga


tund hiljem sain Stoikowilt ikkagi kuuli icon_rolleyes.gif icon_lol.gif


Vaatan et sulle tekitas ainult 1 dmg, mis armor sul oli ja millega tulistati sind?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2009 01:16:20 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:

Vaatan et sulle tekitas ainult 1 dmg, mis armor sul oli ja millega tulistati sind?

pole aimugi millega.. relva model oli tal vana UL seeria oma.. nagu mk2 jms olid.. vilksamisi nägin enne kui ta fappima kukkus
ta jahtis mulaakf ja muluk-hire globalite järgi otsustades,seega polnud otseselt pk peale väljas..ilmselt lendas rohelist täppi "uudistama"

hermese/infiltratori/eoni segu+3E(L) armoriks..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 22.08.2009 17:31:37 vasta tsitaadiga

kellelgi see win 7´ga ka jookseb?
_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 23.08.2009 00:52:19 vasta tsitaadiga

Wilts, mul jookseb, aga ei viitsi vist nolifema hakata, tirin maha kohe selle.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vaalapoeg
HV kasutaja


liitunud: 21.06.2003




sõnum 24.08.2009 15:25:21 vasta tsitaadiga

Win 7 ga jookseb küll. ei ole mingit muret.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2009 18:32:03 vasta tsitaadiga

Kas lühematel avataridel on ka mingeid eeliseid mängus?
ala väiksem hitbox? Küsin kuna enne VU 10.0 jooksis suht palju kääbuseid ringi.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2009 20:28:13 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Kas lühematel avataridel on ka mingeid eeliseid mängus?
ala väiksem hitbox? Küsin kuna enne VU 10.0 jooksis suht palju kääbuseid ringi.


Ainuke eelis on PvP-s (ise ka nüüd päkapikk) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2009 21:13:33 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
Ainuke eelis on PvP-s (ise ka nüüd päkapikk) icon_biggrin.gif

Siis küll veidi jama. Proovisin ka päkapikku teha aga tuli selline keskmine ikkagi. Ei saa aru kuidas mõni vend megatilluke on.

Aga jah. VU 10.0 on ubernõudlik. Graafikakaart suht praeb kui ringi joosta. Samas üsna kena pilt icon_smile.gif

p.s - Iga uue VU-ga keeratakse "Beauty Salon" tüüpidele perse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SanSiim
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2008




sõnum 25.08.2009 21:37:49 vasta tsitaadiga

Kui väga väikseks tahad ennast teha, siis pead minema ilukirurgi juurde icon_razz.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matsu
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2008




sõnum 25.08.2009 23:18:17 vasta tsitaadiga

SanSiim, muideks gratz selle 2 millionilise postiga icon_wink.gif
_________________
To start press any key. Where is the any key?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2009 01:05:21 vasta tsitaadiga

On keegi mingit ulme looti ka siis saanud?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2009 02:26:45 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
On keegi mingit ulme looti ka siis saanud?

~220 pedine Eps (BAHQ) ja Binford (BA Evolution) Akmuuli tsoonis.. (Screenie EF-i pvp globalite threadis mingi nädal tagasi Selene´i nime all[killmessides nende nimed "kaotasin" ära-hea tava]) rohkem midagi..

isegi tavalise globali saamine jahil hetkel suht raske
kaevandamine tundub 2x kehvem kui oli vu9..

Dominus kirjutas:
jeanman kirjutas:
Ainuke eelis on PvP-s (ise ka nüüd päkapikk) icon_biggrin.gif

Siis küll veidi jama. Proovisin ka päkapikku teha aga tuli selline keskmine ikkagi. Ei saa aru kuidas mõni vend megatilluke on.

Külasta Sorgi. Vähendas samm-sammult.. igakord kui tegi kasvuvähendusoperatsiooni ja selle kinnitas, nihkus kasvu alampiir järgmise operatsiooni jaoks allapoole.. iga vähendus oli vist ca 2pedi.. ei mäleta täpselt see oli aasta alguses kui ise tema juures käisin.. mingist punktist enam kasvu väiksemaks ei saanud.. siis tuli veel korra relogida et kaameravaate kõrgus avatari uue pikkusega kokku jookseks..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanSiim
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2008




sõnum 26.08.2009 14:17:51 vasta tsitaadiga

Matsu kirjutas:
SanSiim, muideks gratz selle 2 millionilise postiga icon_wink.gif


Tänud icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaalapoeg
HV kasutaja


liitunud: 21.06.2003




sõnum 28.08.2009 11:19:50 vasta tsitaadiga

NUnii SGA hakkas pihta... tehke aga nüüd kilode kaupa depot ja lammutama icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matsu
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2008




sõnum 28.08.2009 11:44:48 vasta tsitaadiga

Arr... müüge mulle keegi 1gb ddr ram, praegu on mängitav, aga pole päris see mis vaja.
Raha juba ootab kontol.

_________________
To start press any key. Where is the any key?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaalapoeg
HV kasutaja


liitunud: 21.06.2003




sõnum 28.08.2009 12:39:38 vasta tsitaadiga

Just ostsin omale 1gb 400 3200 pulga. Krt, odavam on vist emaplaat välja vahetada, kui vanu mälusid osta. 1gb on 400 krooksu :S
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matsu
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2008




sõnum 29.08.2009 12:31:13 vasta tsitaadiga

ei tea, poes on jah kallis see lõbu.
Aga siit foorumist sain ühe 285.-, töötab, värki särki, ilus noh.
Aga samas seegi raha, kuid ikkagi odavam kui poes.


Plaanisin ka endal siin arvuti sisu välja vahetada, kuna praegune suht vana ja streigib vahetevahel. Kuid avastasin, et odavam tuleb terve uus kast osta.

_________________
To start press any key. Where is the any key?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2009 19:57:31 vasta tsitaadiga

mõni nende SGA vihjete üle ka on juurelnud? icon_smile.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2009 12:29:25 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
mõni nende SGA vihjete üle ka on juurelnud? icon_smile.gif


Ei vaeva ennast sellega, olen täitsa kindel et 90 prossa sga itemitest saavad valitud näod ja 10 siis suvalised, seega pole mõtet eriti erutuda ja pead murda icon_biggrin.gif

Vaatan, et sa põhiliselt nüüd PVP4-s.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Entropia Universe mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.