Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 424, 425, 426 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 02:00:22 vasta tsitaadiga

MitchriX kirjutas:
good god, kas läpakas boxi ei küta nii? icon_biggrin.gif

No tegelikult pole vahet kuidas sa oma xboxi hoiad. Kui ta peab surema siis ta ka sureb, ükskõik kas sa hoiad teda nagu sitta pilpa peal, või mitte.
Tean Xboxi 2006 aasta algusest mida olen nüüdseks 2x tühjendanud saepuru ja tolmu vildist ja töötab ikka nagu uuena.
Samas olen hoidnud käes mitmeid surnud Falconeid ja Xenone mida on ilusti koheldud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 02:13:43 vasta tsitaadiga

MitchriX kirjutas:
good god, kas läpakas boxi ei küta nii? icon_biggrin.gif

läppar mul seal peal ainult siis kui vaja kasutada. see siiski IBM x60, mis on vaja jahe ise.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 02:16:11 vasta tsitaadiga

Jahutab boxi.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.08.2009 04:31:24 vasta tsitaadiga

asdasd kirjutas:
Oot. Mille järgi sa siin nii prohvetlikult seda wolfensteini saasta astet määrad. Anna natuke aluseid oma argumentidele muidu näed internetis suht troll välja. Arkham asylum on tõenäoliselt parem, kuid wolf ei tundu ka videote põhjal sugugi nõrk olevat. V.a. see et keegi ei näe sellel mingit suursugust originaalset omapära. Mängitavus võib sellegipoolest hea olla.
Eile päeval mängisin MP'd ja see on täielik saast. Kohe tõsiselt
Minu jaoks on ja jääb Wolfenstein MP mänguks ning kuna seal on see täielik null, siis kadus ka mu huvi selle mängu vastu täielikult

Batman tundus demo põhjal päris huvitav
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Superman-
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 29.01.2009




sõnum 19.08.2009 11:50:22 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/microsoft-gamescom-conference-live-report
Microsoft gamescom conference

Edit: Fable 3 tuleb 2010 ja rohkem ei midagi uut.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saabas94
HV vaatleja
saabas94

liitunud: 07.01.2009




sõnum 19.08.2009 11:52:05 vasta tsitaadiga

Huvitav, et kas elite hind langeb eestis pärast 30augusti hinnalangust praegusele pro tasemele 3999.-?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 12:18:11 vasta tsitaadiga

Skeptik sul asi ikka väga kokku kuivanud varasemate piltidega. Loodame, et asi ikka paraneb icon_razz.gif

Minu setup hetkel kuni uute riiulite saabumiseni:
pilt
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 19.08.2009 12:25:42 vasta tsitaadiga

-Superman- kirjutas:
http://www.eurogamer.net/articles/microsoft-gamescom-conference-live-report
Microsoft gamescom conference

Edit: Fable 3 tuleb 2010 ja rohkem ei midagi uut.


Jälle üks haige fänn üritab spinnida head uudist.
Fable 3 koos oma kõigi uuendustega on nii suur asi, et sellest piisab. Oleks see ps3 konverents olnud, oleks kohalik külalollike uudist taevani kiitnud.
Peter Molyneux rääkis muide ka sellest, et Fable 2 tuleb allalaaditanava kahes osas ja esimene osa on tasuta.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 13:27:36 vasta tsitaadiga

GamePointsNow.com jälle ikaldab? Piisav raha on kontol olemas ja limiit on 10000.- EEK. müstiline sait on ikka see icon_eek.gif
tsitaat:
Game Points Now Ltd has cancelled your order. Your credit card won't be charged.
Reason: Other (describe below)
Comments from Game Points Now Ltd: "Error 1: Cannot supply code. Error 1: We cannot supply you with a code at this time.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 19.08.2009 13:45:35 vasta tsitaadiga

Tundub et neil koodid otsas hetkel icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 13:49:21 vasta tsitaadiga

Skeptik, mul oli sama jama üks õhtu. Siis saatsin kirja sinna, et mis teema on ja järgmine hommik tuli vastus, et proovige uuesti - ajutine kama. Proovisin ja sain kohe koodi kätte.
See on vist üks gamepointsnow tüüpviga.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tipp
HV kasutaja
Tipp

liitunud: 25.02.2007




sõnum 19.08.2009 18:49:04 vasta tsitaadiga

Mis hinnaga praegu 20GB kettaid ka kasutatult müüakse?
_________________
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 19:17:22 vasta tsitaadiga

asdasd kirjutas:
Skeptik, mul oli sama jama üks õhtu. Siis saatsin kirja sinna, et mis teema on ja järgmine hommik tuli vastus, et proovige uuesti - ajutine kama. Proovisin ja sain kohe koodi kätte.
See on vist üks gamepointsnow tüüpviga.

ma polegi sealt viimased korrad saanud. juhtun vist koguaeg selle jama otsa. icon_mad.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 19.08.2009 19:23:10 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
asdasd kirjutas:
Skeptik, mul oli sama jama üks õhtu. Siis saatsin kirja sinna, et mis teema on ja järgmine hommik tuli vastus, et proovige uuesti - ajutine kama. Proovisin ja sain kohe koodi kätte.
See on vist üks gamepointsnow tüüpviga.

ma polegi sealt viimased korrad saanud. juhtun vist koguaeg selle jama otsa. icon_mad.gif


ega sa pole ainus kes selle jama otsa kogu aeg satub. ma loobusin sealt kohast ostmast, kuna mul oli ka pidevalt probleemid, ma saan hakkama US accounti ja maximuscards'iga, kuna selle kohaga on minul ainult positiivsed kogemused. kahju et enne ei teinud US oma, sest keegi "tarkur" kunagi mainis siin HV's et UK on parem.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz88
HV kasutaja
hentz88

liitunud: 22.03.2005




sõnum 19.08.2009 21:01:45 vasta tsitaadiga

On kellelgi veel juhtunud, et play and charge kiti aku ei võta enam voolu sisse? Väga kummaline pole poolteist kuud enam mänginud ja nüüd mängima asudes oli aku tühi, mis siis ikka juhe järgi ja üks hetk tuli põleb et aku täis. Eemaldasin juhtme ja kuskil poole minutipärast lülitab puldi välja et aku tühi. Ühesõnaga et aku ei pea voolu

EDIT: Sain toimima.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 19.08.2009 21:48:59 vasta tsitaadiga

Käisin ProGamesis ja kirjutasin suurem osa mänge hindadega:


saints row - 299
dirt - 299
50 cent - 499
pgr4 - 299
NHL 2k9 - 399
nba street homecourt - 299
ballers - 299
soul calibur - 499
DMC4 - 549
r6w - 299
the club - 299
Army of two - 499
tiger woods 08 - 299
facebreaker - 499
lost planet - 499
Strangehold - 299
oblivion - 299
condemned - 299
Bioshock - 299
test drive -299
Skate - 299
Gears of war - 299
Table tennis - 299
Final fantasy - 299
King kong - 199
Hitman - 299
COD3 - 299
Crackdown - 299
MOTO GP 07 - 199
Perfect Dark 0 - 149
mingi vana lord of the rignsi mäng originaal xbox - 149
Godfather oli vist 299 või 199

50% Korvis oli NHL 2k7 - 99 eek
Ja NBa Live 07 - 199 eek.



muu eriti huvitav ei olnud x_x.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 19.08.2009 22:56:38 vasta tsitaadiga

Fable 3 trailer http://www.youtube.com/watch?v=g-VEWuStpOU
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 02:45:27 vasta tsitaadiga

võin nüüd confirmida, et ka need kohad töötavad EU punktide ostuks thumbs_up.gif

www.xboxliveuk76.com
www.instantxboxcards.com
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 20.08.2009 10:54:34 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
võin nüüd confirmida, et ka need kohad töötavad EU punktide ostuks thumbs_up.gif

www.xboxliveuk76.com
www.instantxboxcards.com


instantxboxcards.com lehel on 4200 punkti odavamad ja 2100 punkti kallimad kui gamepointsnow lehel. Kuidas siis on kas töötas probleemideta ja tuli kohe kohale või oli mingi ooteaeg ka?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 13:59:07 vasta tsitaadiga

shizny kirjutas:
Skeptik kirjutas:
võin nüüd confirmida, et ka need kohad töötavad EU punktide ostuks thumbs_up.gif

www.xboxliveuk76.com
www.instantxboxcards.com


instantxboxcards.com lehel on 4200 punkti odavamad ja 2100 punkti kallimad kui gamepointsnow lehel. Kuidas siis on kas töötas probleemideta ja tuli kohe kohale või oli mingi ooteaeg ka?

mõlemas oli ooteaeg mõned tunnid. kumbki pole automaatne teenus. esimene saatis sisseskännitud kaardist foto, teine saatis lihtsalt koodi. maksmine ainult läbi PayPal-i.


edit:
icon_idea.gif Colin McRae™: DiRT™2 DEMO will be available later today on Xbox Live Marketplace. ESRB: T (Teen).
http://twitter.com/Microsoft_Xbox/status/3425264206


hehe, väljas juba, 942MB, tõmbab icon_cool.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mercury1
HV kasutaja
mercury1

liitunud: 20.03.2007




sõnum 20.08.2009 14:09:30 vasta tsitaadiga

hei, kas kellelgi seda "hard drive transfer kit`i" on laenata Pärnu kandis, oleks vaja korra asjad 20 GB pealt 120 GB peale lasta....poest ei hakka vist eraldi ostma seda kui aint korra vaja läheb....võin nö kasutamis tasu ka maksta icon_smile.gif
_________________
By the time you realise this signature does not say anything it will be too late to stop reading it.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 14:33:13 vasta tsitaadiga

Skeptik, ah mine perse, mul ei näita seal lives mingit dirt 2 demo thumbs_down.gif

Palun visake keegi mulle 24h kood beer_yum.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 14:35:25 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Skeptik, ah mine <b>piix</b>, mul ei näita seal lives mingit dirt 2 demo thumbs_down.gif

Palun visake keegi mulle 24h kood beer_yum.gif
24H kood ei anna sulle Goldi eeliseid. Seega DiRT2 demo vast ikka ei saa.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 14:36:10 vasta tsitaadiga

irw, platuun vana xboxi kunni ja sellist asja ei tea... icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 14:38:12 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Skeptik, ah mine <b>piix</b>, mul ei näita seal lives mingit dirt 2 demo thumbs_down.gif

Palun visake keegi mulle 24h kood beer_yum.gif

Silver memberid saavad ju demod nädal hiljem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 14:48:19 vasta tsitaadiga

tra tahtsin proovida dirt2 demo, live enam tasuta ei saa thumbs_down.gif proovisin uue konsooli peal aga ütleb et live kontosi on päeva jooksul liiga palju tehtud, oma 1kuust live kaarti üles ka ei leia, mingu putsi see xbox oma livega
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tipp
HV kasutaja
Tipp

liitunud: 25.02.2007




sõnum 20.08.2009 15:13:29 vasta tsitaadiga

kellelgi 20GB ketast pole müügiks?
_________________
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 15:38:24 vasta tsitaadiga

Asi selline... tahtsin media centre sharinguks panna koos tööle PC ja Xbox360.

Konsoolil kenasti nett taga , samuti PC-l ( Win 7). Konsool andis selle Tv code´i , läksin pc-ga Media Centresse, panin koodi sisse, hakkab konsooliga ühendust otsima ja jääb vastuseta. Sama sai on konsoolist pannes Test Connection with PC vms ning vastus jääb saamata. Panin muidu Firewalli ka off´i , kuid ka see ei aidanud. Samas networkis on 1 arvuti veel ( xp), kuid ka sellega ei saa connectitud.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 20.08.2009 16:54:09 vasta tsitaadiga

kellelgi punkte on üle? Ostaks 1200 punkti ära nt 175.- eest, et Shadow Complex tõmmata.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 19:04:41 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, osta siis ps3, tunduvalt v2hem probleeme jne. See psn on tasuta ja k6ik demod jne saavad k6ik samal ajal
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 19:19:50 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
PlatoonSgtElias, osta siis ps3, tunduvalt v2hem probleeme jne. See psn on tasuta ja k6ik demod jne saavad k6ik samal ajal

Juba olemas kui profiili kiikaksid tal.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 19:24:36 vasta tsitaadiga

http://www.vg247.com/2009/08/20/ffxiv-tretton-didnt-say-launch-timing-exclusive-at-e3-says-tanaka/
Loodame, et siis tuleb kah !
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 19:42:42 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
PlatoonSgtElias, osta siis ps3, tunduvalt v2hem probleeme jne. See psn on tasuta ja k6ik demod jne saavad k6ik samal ajal
ps3-e ei soovitaks vaenlasele kah icon_razz1.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven`
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2009




sõnum 20.08.2009 19:48:58 vasta tsitaadiga

http://www.amazon.co.uk/ClimaxDigital-DC60-USB2-0-capture-source/dp/B001DERJZ6/ref=sr_1_3?ie=UTF8&s=electronics&qid=1250786887&sr=8-3

Ega kellelgi sellise USB-ga tegemist pole olnud?
Oleks vaja osta läpakale, aga tavalise VGA-ga ei saa vist kõrvaklappe ühendada samal ajal, või kuidas?

E// Sain vastuse.


viimati muutis Sven` 20.08.2009 21:54:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nuubkook
HV kasutaja
Nuubkook

liitunud: 26.06.2008




sõnum 20.08.2009 21:44:30 vasta tsitaadiga

tychoon kirjutas:
kellelgi punkte on üle? Ostaks 1200 punkti ära nt 175.- eest, et Shadow Complex tõmmata.
oleks ka huvitatud sama hinnaga nendest punktidest
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 22:12:10 vasta tsitaadiga

kas punkte saab oma kontolt kellelegi teisele ka anda?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 22:13:43 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
kas punkte saab oma kontolt kellelegi teisele ka anda?

ei saa
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chras
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 20.08.2009 22:16:35 vasta tsitaadiga

Nuubkook kirjutas:
tychoon kirjutas:
kellelgi punkte on üle? Ostaks 1200 punkti ära nt 175.- eest, et Shadow Complex tõmmata.
oleks ka huvitatud sama hinnaga nendest punktidest


sooviks samuti, kui võin 200 ka plekkida, kui kellelgi on siis andku teada
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 20.08.2009 22:23:53 vasta tsitaadiga

Skeptik palju sul see väike klavi maksma läks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 20.08.2009 22:24:54 vasta tsitaadiga

1200 punkti kaupa ei müüdagi. ainult 2100 mis on siis 18 naela.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tipp
HV kasutaja
Tipp

liitunud: 25.02.2007




sõnum 20.08.2009 22:41:03 vasta tsitaadiga

Tipp kirjutas:
Mis hinnaga praegu 20GB kettaid ka kasutatult müüakse?

_________________
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 22:43:24 vasta tsitaadiga

Oleneb, 300-500kr. Isiklikult ostsin HV kasutajalt ketta 300krooniga.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 22:43:46 vasta tsitaadiga

Tipp, vastati juba ju su küsimusele - ca 300.-eek
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 22:57:57 vasta tsitaadiga

d-scorpion kirjutas:
Skeptik palju sul see väike klavi maksma läks?

http://www.ak.ee/index.php?action=look&lookid=64180
headset on ka kaasas
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nuubkook
HV kasutaja
Nuubkook

liitunud: 26.06.2008




sõnum 20.08.2009 23:02:18 vasta tsitaadiga

Fuck tahaks täiega seda Trial HD-d icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.08.2009 23:08:58 vasta tsitaadiga

See mäng võib vihale ajada eriti viimastes levelites icon_biggrin.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nuubkook
HV kasutaja
Nuubkook

liitunud: 26.06.2008




sõnum 20.08.2009 23:12:46 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
See mäng võib vihale ajada eriti viimastes levelites icon_biggrin.gif
kusjuures demos juba täiega ajabki aga tahaks ikkagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 23:41:39 vasta tsitaadiga

Nuubkook kirjutas:
<b>piix</b> tahaks täiega seda Trial HD-d icon_biggrin.gif
sekundeerin. Demo olen mänginud ja julmalt sõltuvust tekitav mäng on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 20.08.2009 23:44:46 vasta tsitaadiga

Nuubkook kirjutas:
Flacko kirjutas:
See mäng võib vihale ajada eriti viimastes levelites icon_biggrin.gif
kusjuures demos juba täiega ajabki aga tahaks ikkagi icon_biggrin.gif


Challengid on huvitavad, eriti Hill Climb ja Delivery.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 21.08.2009 00:20:30 vasta tsitaadiga

kui kellelgi on 20 hd müüa oleks ka huvitatud.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 424, 425, 426 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.