Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gameshare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 14.08.2009 02:47:21 [PS3] Gameshare vasta tsitaadiga




I. Mis on Gameshare?

- Gameshare on PS3 featuur, et PSN mängu on võimalik kuni 2 PS3 peal aktiveerida. Põhimõtteliselt ühe mängu hind läheb kahe inimese vahel jagamiseks.

- Võimalik on ka kaks fantoom-slotti luua.


viimati muutis iDemon 18.08.2014 17:01:49, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 14.08.2009 02:57:08 vasta tsitaadiga

hea teema, lööks ka kaasa mõne huvitava mänguga thumbs_up.gif. Olen jaganud ka nii juba ja töötab väga hästi icon_razz1.gif
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€


viimati muutis malukas 14.08.2009 03:16:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 14.08.2009 03:10:31 vasta tsitaadiga

Esimene grupp.

[Fat Princess] [PSN] $14.99 on hind. Ehk 165.- EEK. Jagada viieks on 35 krooni huvilise pealt.

1. iDemon
2. -
3. -
4. -
5. -


Teine grupp.

[Zen Pinball] [PSN] $9.99 on hind. Ehk 110.- EEK. Jagada viieks on 25.- krooni huvilise pealt.

1. iDemon
2. -
3. -
4. -
5. -
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2009 06:37:03 vasta tsitaadiga

viska mind mõlemasse gruppi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2009 08:24:26 vasta tsitaadiga

osade mängudega peab see sheeritava konto PS3´e jääma muidu ei toimi mäng.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2009 08:30:48 vasta tsitaadiga

Minu arust mitte osadega vaid kõigiga. Kas selles on siis midagi halba? Sa ei pea ju sinna kontole sisse logima, et mängida. Pealegi kui parool muudetud siis ei saagi sisse logida.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2009 08:37:03 vasta tsitaadiga

kui keegi tahab osta siis mul on allalaetav burnout paradise (big surf, cops n robbers, party pack, legegendary cars, boost cpecial cars ja toybike). kõik mis vajalik mängu 100% tegemiseks, toycar on ka vajalik aga selle saab big surf saarel billboardide lõhkumise eest.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 14.08.2009 10:11:24 vasta tsitaadiga

aise, burnoudist oleks küll huvitatud icon_razz.gif. Mis hinda küsiksid kui jagad?
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2009 10:21:59 vasta tsitaadiga

iDemon, oled ise nõus neid ostma icon_rolleyes.gif
Ettepanek: kes tahab oma "kama" jagada, pangu kirja millega täpsemalt tegu ja palju raha tahab per nägu (eeldusel, et 5 masina vahel jagatakse) icon_idea.gif
P.S keegi kuskil on "silmanud" ka nimekirja, kus kirjas mida jagada ei saa (nt. GT5:P jms.) icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
imbchill
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2009 10:48:25 vasta tsitaadiga

Olen väga huvitatud Street Fighter II Turbo HD Remixist. Kui viite inimest ei leia olen nõus kõik kulud katma.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2009 10:53:36 vasta tsitaadiga

Jagada ei saa kindlasti PSN-is saada olevaid PS3 täismänge (k.a GT5: Prologue). Need on mõeldud ainult ühele masinale.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 14.08.2009 12:55:45 vasta tsitaadiga

Ideepoolest võiks nii teha, et kes on huvilised mingisse gruppi tsiteerivad seda gruppi kellegi postist ja lisavad end.
Praegu on siis :

tsitaat:

[Fat Princess] [PSN] $14.99 on hind. Ehk 165.- EEK. Jagada viieks on 35 krooni huvilise pealt.

1. iDemon
2. Tom-D
3. -
4. -
5. -


tsitaat:

[Zen Pinball] [PSN] $9.99 on hind. Ehk 110.- EEK. Jagada viieks on 25.- krooni huvilise pealt.

1. iDemon
2. Tom-D
3. -
4. -
5. -


aise, ma oleks ka tollest Burnoudi DLC'st huvitatud. (EU versioonile)
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2009 13:09:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

[Fat Princess] [PSN] $14.99 on hind. Ehk 165.- EEK. Jagada viieks on 35 krooni huvilise pealt.

1. iDemon
2. Tom-D
3. beastbeats
4. -
5. -

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2009 14:59:41 vasta tsitaadiga

aise, samuti burnoudi DLC-st huvitatud ja kas neil regiooni ei ole peal? endal UK mäng, eeldan, et sul USA-st ostetud DLC, läheb ka minul ikka tööle?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 14.08.2009 15:01:43 vasta tsitaadiga

hondaa kirjutas:
aise, samuti burnoudi DLC-st huvitatud ja kas neil regiooni ei ole peal? endal UK mäng, eeldan, et sul USA-st ostetud DLC, läheb ka minul ikka tööle?


ütlen ära juba, et ei lähe thumbs_down.gif, kui tal just PAL DLC pole mingit moodi ostetud.

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2009 15:36:02 vasta tsitaadiga

hondaa kirjutas:
aise, samuti burnoudi DLC-st huvitatud ja kas neil regiooni ei ole peal? endal UK mäng, eeldan, et sul USA-st ostetud DLC, läheb ka minul ikka tööle?


USA PSN´st ostetud mäng ja kõik lisad ka sealt. kui oleks UK mäng siis US ostetud lisad sellega ei toimiks ja vastupidi.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 14.08.2009 20:59:44 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on PSN mänge müüa peale Wipeout HD, Fury-AddOni ja BF1943 siis andke teada. icon_wink.gif (PSX/PSP mänge mitte pakkuda)

Kui saaks ehk huvilisi veel grupidesse siis võiks juba uued teha. icon_smile.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 14.08.2009 21:06:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

[Fat Princess] [PSN] $14.99 on hind. Ehk 165.- EEK. Jagada viieks on 35 krooni huvilise pealt.

1. iDemon
2. Tom-D
3. Beastbeats
4. Malukas
5. -

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kohv
HV kasutaja
Kohv

liitunud: 04.07.2009




sõnum 15.08.2009 13:01:41 vasta tsitaadiga

Kui mul on soome PSN kasutaja ja teil on mängud ostetud USA ja UK poest, kas mul ikka asjad töötaksid?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2009 13:05:01 vasta tsitaadiga

märgin teema ära, majapidamises 1 väike inimene tegeleb ka sellega.
et see grupi jagamine toimuks nii, et keegi ostab midagi ära, siis kannan mina pisikese inimese eest raha kellegi arvele?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 15.08.2009 13:06:13 vasta tsitaadiga

Kohv kirjutas:
Kui mul on soome PSN kasutaja ja teil on mängud ostetud USA ja UK poest, kas mul ikka asjad töötaksid?

Töötavad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2009 13:11:44 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

[Fat Princess] [PSN] $14.99 on hind. Ehk 165.- EEK. Jagada viieks on 35 krooni huvilise pealt.

1. iDemon
2. Tom-D
3. beastbeats
4. aise
5. -
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 15.08.2009 13:46:50 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
märgin teema ära, majapidamises 1 väike inimene tegeleb ka sellega.
et see grupi jagamine toimuks nii, et keegi ostab midagi ära, siis kannan mina pisikese inimese eest raha kellegi arvele?
Yep, ning pärast poole saad emaili ja parooli millega sisse logida, selle alt tirid too x-mängu ära ja siis võid selle Useri kustutada.

Paistab et Fat Princessi grupp on koos.

tsitaat:
1. iDemon
2. Tom-D
3. beastbeats
4. malukas
5. aise


Praegu ostab siis kokkuleppel kasutaja malukas mängu ning seejärel jagab oma konto. Malukas võiks siis kõigile grupis oma pangakonto/nime saata sõnumiga.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2009 13:55:25 vasta tsitaadiga

iDemon, väga hea. ma lasen pisikesel inimesel midagi välja vaadata ja siis vaatab, kas annab koopereeruda ka.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXism
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007




sõnum 15.08.2009 14:53:51 vasta tsitaadiga

võiksite BF 1943 jaoks grupi teha icon_smile.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2009 14:56:45 vasta tsitaadiga

eXism, täismängudega nii teha ei saa (kui üks mängib, siis teised ei saa)...
P.S kui mul mäng PS3'e laetud, kas saan PSP'le ka sealt "kopeerida" või läheb eraldi mängujaamana "kirja" icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 15.08.2009 15:46:15 vasta tsitaadiga

Battlefield 1943 saab jagada. Ostsin ise kunagi malukalt 2 istekohta ja mängisime koos.
beastbeats, kas PSN mänge on võimalik PSP peale kopeerida? PSP mänge (ala FF VII) on vist tõesti võimalik, ning see ei lähe eraldi mängujaamana kirja minuteada.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2009 16:11:39 vasta tsitaadiga

iDemon, mul FFVII olekski vaja PSP'e peale saada...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 15.08.2009 16:24:32 vasta tsitaadiga

Peaks nii toimima - ühendad PSP USB kaabliga PS3'ga, PSP'l avad USB connection, PS3'l valid mängu välja, vajutad kolmnurka - copy.
Enne peab PSP selle PS3'ga registreeritud olema, siis saad huvi korral ka Remote Play kasutada (mis on amazing!).
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2009 16:32:25 vasta tsitaadiga

iDemon, tänud info eest - soetan suurema mälukaardi (praegune 32MB) ja proovin järele thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gerhard
HV vaatleja
gerhard

liitunud: 13.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2009 16:41:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

[Zen Pinball] [PSN] $9.99 on hind. Ehk 110.- EEK. Jagada viieks on 25.- krooni huvilise pealt.

1. iDemon
2. Tom-D
3. gerhard
4. -
5. -

iDemon kui kampa olete nõus võtma siis tuleks ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 16.08.2009 21:55:02 vasta tsitaadiga

Nii.

Praeguseks on siis kõik esimeses grupis saanud Fat Princessi või vähemalt konto andmed et tirida.
Kui keegi tunneb huvi mingi mängu vastu (näiteks kasutaja eXism soovib BF1943'i) siis tehke grupp siia teemase.

Praegu on siis :

tsitaat:
[Zen Pinball] [PSN] $9.99 on hind. Ehk 110.- EEK. Jagada viieks on 25.- krooni huvilise pealt.

1. iDemon
2. Tom-D
3. gerhard
4. malukas
5. -


tsitaat:
Grupp 3.

[Flower] [PSN] $9.99 Ehk 110.- EEK. Jagada viieks on 25.- krooni huvilise pealt.

1. iDemon
2. malukas
3.-
4.-
5.-




tsitaat:
Grupp 4.

[Battlefield 1943] [PSN] $14.99 ehk 165.- EEK on hind. Jagada viieks on 35.- krooni huvilise pealt.

1. eXism
2.-
3.-
4.-
5.-
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gerhard
HV vaatleja
gerhard

liitunud: 13.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2009 22:51:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:
[Zen Pinball] [PSN] $9.99 on hind. Ehk 110.- EEK. Jagada viieks on 25.- krooni huvilise pealt.

1. iDemon
2. Tom-D
3. gerhard
4. malukas
5. -


tsitaat:
Grupp 3.

[Flower] [PSN] $9.99 Ehk 110.- EEK. Jagada viieks on 25.- krooni huvilise pealt.

1. iDemon
2. malukas
3.gerhard
4.-
5.-




tsitaat:
Grupp 4.

[Battlefield 1943] [PSN] $14.99 ehk 165.- EEK on hind. Jagada viieks on 35.- krooni huvilise pealt.

1. eXism
2.gerhard
3.-
4.-
5.-
[/quote]
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 17.08.2009 09:23:50 vasta tsitaadiga

hei kas kedagi huvitaks Bomberman ja Worms...kui jah, siis oleksin käsi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gerhard
HV vaatleja
gerhard

liitunud: 13.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2009 11:24:31 vasta tsitaadiga

olen küll aga oleneb hinnast
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXism
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007




sõnum 17.08.2009 16:23:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:
[Fat Princess] [PSN] $14.99 on hind. Ehk 165.- EEK. Jagada viieks on 35 krooni huvilise pealt.

1. eXism
2. -
3. -
4. -
5. -


tekkis ka huvi icon_smile.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 00:06:50 vasta tsitaadiga

Tere kas võib siia kirjutada mis mänge mul müügiks pakkuda oleks? Kaasa arvatud Inferno pool, GTI club+game pack1 ja veel palju palju mänge + DLC (EU)
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 19.08.2009 00:09:25 vasta tsitaadiga

Mis hinnaga? Räägime PM'is lähemalt.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 19.08.2009 16:25:10 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
Tere kas võib siia kirjutada mis mänge mul müügiks pakkuda oleks? Kaasa arvatud Inferno pool, GTI club+game pack1 ja veel palju palju mänge + DLC (EU)

Sa beast ikka oma ostetud mänge müüd või jagad kellegi kontot? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 20:58:09 vasta tsitaadiga

Nikson, konto on ikka minu, miks sa arvad et ma kellegi teise kontot hakkan müüma ja pealegi kust ma kellegi teise konto v6tan?:O
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HHE
HV kasutaja
HHE

liitunud: 19.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 21:13:41 vasta tsitaadiga

EstBeast saada PS oma mängudest koos hindadega thumbs_up.gif
+ märgin ka teema ära.

_________________
PSN: vonHeix
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 21:28:33 vasta tsitaadiga

Kohe saadan.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kohv
HV kasutaja
Kohv

liitunud: 04.07.2009




sõnum 22.08.2009 17:49:17 vasta tsitaadiga

Ega keegi mängust Shatter juhuslikult huvitatud pole? Või on kellelgi hoopis müüa?

viimati muutis Kohv 23.08.2009 20:23:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 22.08.2009 18:43:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

[Zen Pinball] [PSN] $9.99 on hind. Ehk 110.- EEK. Jagada viieks on 25.- krooni huvilise pealt.

1. iDemon
2. Tom-D
3. gerhard
4. malukas
5. iDemon


Kuna paistab et huvilisi sellele pole, siis võtan endale teise "istekoha" veel, annan ühele tuttavale.
Antud mängu kasutaja/parooli saab maluka käest kui raha on talle üle kantud.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 24.08.2009 14:30:28 vasta tsitaadiga

kellelgi zuma Deluxet pole jagada?
_________________
eGun ftw
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 14:58:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Grupp 3.

[Flower] [PSN] $9.99 Ehk 110.- EEK. Jagada viieks on 25.- krooni huvilise pealt.

1. iDemon
2. malukas
3. gerhard
4. Tom-D
5.-


Praegu olen iga mängu tõmmates teinud uue kasutaja. Kas on kuidagi võimalik ka mingi muu valemiga neid mänge tõmmata, sest neid kasutajaid tekib ikka päris palju juba ja kustutada neid ka ei saa, sest siis mängud ei tööta. On kellelgi mingi muu nipp soovitada? icon_confused.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 15:01:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kustutada neid ka ei saa, sest siis mängud ei tööta.

Kindel või, teiste kasutajatega mängida ju saab...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 15:10:06 vasta tsitaadiga

Jah, kunagi kustutasin mingi kasutaja ära millega ühe mängu tõmbasin ja pärast see mäng enam tööle ei läinud. Õnneks olid tolle kasutaja sisselogimise andmed alles, tegin uuesti selle kasutaja ja re-downloadisin mängu ja kõik töötas jälle. Miskipärast kustutamine ei lase enam selle kontoga ostetud mängu mängida.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 24.08.2009 15:10:49 vasta tsitaadiga

Kui kasutaja kustutada, siis selle kasutajaga seotud PSN mäng(ud) ei tööta/lähevad trialiks tagasi.
Soovitaks nendele uutele kasutajatele nimeks panna too PSN mängu nimi, siis on teada mis mäng on millise konto jaoks.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 15:14:52 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

kustutada neid ka ei saa, sest siis mängud ei tööta.

Kindel või, teiste kasutajatega mängida ju saab...


mängu peal kolmnurk ja info, siis kõige all on selline lause, et ei toimi kui kustutad vastava kasutaja (ei tea kas kõikidel mängudel nii aga nendel mis minul on kõigil sama).

[quote="Tom-D"]
tsitaat:
Grupp 3.

[Flower] [PSN] $9.99 Ehk 110.- EEK. Jagada viieks on 25.- krooni huvilise pealt.

1. iDemon
2. malukas
3. gerhard
4. Tom-D
5. aise
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gameshare mine lehele 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.