Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  eRepublik märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 114, 115, 116  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2009 21:12:45 vasta tsitaadiga

ja firma pean organisatsiooni alt ostma/tegema? ehk et ennem pean kasutajalt kulda kandma organistasiooni kontole?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2009 21:15:02 vasta tsitaadiga

Jah
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 08.08.2009 21:19:51 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
ja firma pean organisatsiooni alt ostma/tegema? ehk et ennem pean kasutajalt kulda kandma organistasiooni kontole?



Lisaks veel, et firmasid kolida ei saa. Kui teed firma siis tehakse see sinna kus organisatsioon parasjagu on. Kui tahad teise riiki oma toodanugut müüa siis pead selleks 20 kulla eest litsentsi ostma.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2009 21:21:19 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
striker13 kirjutas:
ja firma pean organisatsiooni alt ostma/tegema? ehk et ennem pean kasutajalt kulda kandma organistasiooni kontole?



Lisaks veel, et firmasid kolida ei saa. Kui teed firma siis tehakse see sinna kus organisatsioon parasjagu on. Kui tahad teise riiki oma toodanugut müüa siis pead selleks 20 kulla eest litsentsi ostma.


seda juba tean.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 00:57:02 vasta tsitaadiga

http://www.erepublik.com/en/company/absolute-corp--188076
Et siis ostsin omale Q1 Majade tööstuse Absolute Corp ning ootaks töörahvast juurde icon_wink.gif
Liitute, vaatan teie skilli üle ning kohendan ka palka vastavalt!

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 10:54:47 vasta tsitaadiga

Kjaups. Mul Rahandusministeeriumi ehitusfirma all on hunnik vastkoolitatud ehitajaid, mine kutsu neid üle!
http://www.erepublik.com/en/company/eestonian-def-const-college-191784
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lennnukas
HV kasutaja
Lennnukas

liitunud: 24.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 14:34:44 vasta tsitaadiga

Lantos relvad müügiks !
21 kulda+ kümmekond relva ning head töötajad icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 09.08.2009 16:51:23 vasta tsitaadiga

Lennnukas kirjutas:
Lantos relvad müügiks !
21 kulda+ kümmekond relva ning head töötajad icon_wink.gif


Lantos tõmbab äri eEestis kokku?

Lennufirma ma tal ajasin pankroti juba icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lennnukas
HV kasutaja
Lennnukas

liitunud: 24.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 17:45:39 vasta tsitaadiga

Relvaäri on natukene raske hetkel jahh...Hakkan import äriga tegelema hoopis icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 09.08.2009 18:08:46 vasta tsitaadiga

Lennnukas kirjutas:
Relvaäri on natukene raske hetkel jahh...Hakkan import äriga tegelema hoopis icon_wink.gif


Sa ei ole Lantos ju..

Aa sa oled ta relvafirma ära ostnud ja pole vaevunud nime vahetama? Veider..
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lennnukas
HV kasutaja
Lennnukas

liitunud: 24.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 19:33:45 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin, et nimi on kah midagi väärt icon_wink.gif
Praegu elab nimi edasi juba järgmise omaniku käes.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 09.08.2009 19:36:59 vasta tsitaadiga

Lennnukas kirjutas:
Ma mõtlesin, et nimi on kah midagi väärt icon_wink.gif
Praegu elab nimi edasi juba järgmise omaniku käes.


Mind küll Lantose nimi ei sümpatiseeri, välismaalane kes viib raha siit välja...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leonard
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2009




sõnum 09.08.2009 19:41:37 vasta tsitaadiga

Lugesin kahe päeva jooksul terve antud teema läbi. 99lk icon_lol.gif

Selline lihtne küsimus kogenumatele mängijatele. Mida tähendab täpsemalt lühend TO?
Minu aru saamist mööda on see riigi vastu tegutsemine läbi valitsuse. On mul õigus?

Ja milliseid kahjusid riigile sellega üldjuhul tuuakse? Äkki saaks mõned näited.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 09.08.2009 19:46:36 vasta tsitaadiga

Leonard kirjutas:
Lugesin kahe päeva jooksul terve antud teema läbi. 99lk icon_lol.gif

Selline lihtne küsimus kogenumatele mängijatele. Mida tähendab täpsemalt lühend TO?
Minu aru saamist mööda on see riigi vastu tegutsemine läbi valitsuse. On mul õigus?

Ja milliseid kahjusid riigile sellega üldjuhul tuuakse? Äkki saaks mõned näited.


PTO on see, et minnakse riiki karjaga kus pole väga palju elanikke, hääletatakse ennast valitsusse, varastatakse riigikassa ning tõmmatakse maksud kolosaalseks. Rikutakse riik ära ühesõnaga.

TO lihtsalt on see, et vallutatakse riigi alad, ning saadakse kontroll vb mõne HIGH-raw materjali ala üle, + vallutaja riik saab endale maksud...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 09.08.2009 20:15:12 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
PTO on see, et minnakse riiki karjaga kus pole väga palju elanikke, hääletatakse ennast valitsusse, varastatakse riigikassa ning tõmmatakse maksud kolosaalseks. Rikutakse riik ära ühesõnaga.

TO lihtsalt on see, et vallutatakse riigi alad, ning saadakse kontroll vb mõne HIGH-raw materjali ala üle, + vallutaja riik saab endale maksud...


TO = Take Over ?

aga PTO? P... Take Over?

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 09.08.2009 20:17:39 vasta tsitaadiga

Mart352, Political Take Over, ehk kongress võetakse üle.
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 21:27:58 vasta tsitaadiga

Mis oleks hetkel Eesti Q1 majade normaalne müügi/ostu hing?
Selle eGobbas Company Toolsi järgi hakkab alla 260 eegu viima miinuste poole icon_confused.gif Palgad on ka täitsa turu keskmised (mõned kõvemad on tiba kõrgema palgalised).

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 09.08.2009 22:58:25 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Mis oleks hetkel Eesti Q1 majade normaalne müügi/ostu hing?
Selle eGobbas Company Toolsi järgi hakkab alla 260 eegu viima miinuste poole icon_confused.gif Palgad on ka täitsa turu keskmised (mõned kõvemad on tiba kõrgema palgalised).


Nii täpselt panedki, et kasumit teeniksid icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2009 09:18:13 vasta tsitaadiga

Q1 maja hind võiks olla Eesti turul vahemikus 175-200 EEK-i, 260 on natuke palju.

Aga loodan, et su majaprojekti saadab edu. Firmaomanikuna on ikka jama vaadata, kui vähesed saavad eEestis aru majade vajalikkusest.
Hea kui turule tuleks ka Q2 ja Q3 majafirma - siis oleks põhiredel täidetud.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.08.2009 09:40:07 vasta tsitaadiga

Ma ei mõista, miks on üldsegi maailmaturul olemas Q4 majad. Neil pole praktilist väärtust, kuna pisut veel raha juurde pannes saab parima maja.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2009 10:35:32 vasta tsitaadiga

Pakun tööd H.R. Group Food'is. Palgad peaksid suht head olema
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 10.08.2009 11:03:51 vasta tsitaadiga

ArchMage, sina pead pisut juurde panema, et saada Q5 maja, firmaomanik peab 200 kulda juurde panema..
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smir
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004




sõnum 10.08.2009 11:37:13 vasta tsitaadiga

Tegin orksi eEstonia community, liituge beer_yum.gif
http://www.orkut.com/Main#Community.aspx?cmm=92823027
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2009 12:24:21 vasta tsitaadiga

Igatahestänaosteti 260 + maksud eest maja ära thumbs_up.gif Kui nii hoida, siis saaksin iga maja pealt kuni 10 eeku kasumit (juhul kui midagi peeti ei lähe)
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2009 16:26:55 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Ma ei mõista, miks on üldsegi maailmaturul olemas Q4 majad. Neil pole praktilist väärtust, kuna pisut veel raha juurde pannes saab parima maja.
Natuke on suhteline asi. Ma olen ikka liikunud ise edasi nii, et kõigepealt Q1 maja, siis see müüki ja siis Q2 maja, siis see müüki ja siis Q3 maja jne.

Siin enam-vähem suurusjärgud ja astme maksumus:
Q1 maja - 4 kulda
Q2 maja - 8 kulda (vahe eelmisega +4 kulda)
Q3 maja - 16 kulda (vahe +8 kulda)
Q4 maja - 24 kulda (vahe +8 kulda)
Q5 maja - 37 kulda (vahe + 13 kulda)

Nagu näha, siis Q4 ja Q5 maja hinnavahe on ikka päris suur, et tasub vahepeal Q4 peal olla küll. Muideks kui töötad Q1 firmas, siis piisab ka Q3 majast.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 10.08.2009 17:43:57 vasta tsitaadiga

100 lehte täis! thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 10.08.2009 17:46:49 vasta tsitaadiga

3GHZ kirjutas:
100 lehte täis! thumbs_up.gif beer_yum.gif


Äärmiselt mõttekas postitus icon_evil.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2009 17:54:59 vasta tsitaadiga

Lisaks on mul vaid 83 lehte.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 10.08.2009 20:45:32 vasta tsitaadiga

rem4605, mis sul sellest?
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 10.08.2009 20:50:13 vasta tsitaadiga

3GHZ, aga mis meil sellest?

3GHZ kirjutas:
100 lehte täis! thumbs_up.gif beer_yum.gif



Vaata SETI teemat https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=7213

Kui eRepublik-u teema ka nii kaugele mingi ime läbi peaks jõudma siis võib kilgata. siin alles ~2500 posti vs SETI 10 000 icon_cool.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 11.08.2009 00:18:13 vasta tsitaadiga

http://www.erepublik.com/en/article/spanyol-epic-fail-16k-gold-spanish-epic-fail-16k-g-889497/1/20 - ouch
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 11.08.2009 00:44:12 vasta tsitaadiga

Mart352, miks on selline postitus on nii tohutu mure?
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!


viimati muutis 3GHZ 11.08.2009 17:11:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vex
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 11.08.2009 14:43:20 vasta tsitaadiga

Sooviks laenu oma ettevõtte q3-peale ajamiseks, vaja on 12g, ja tagasi maksan kuu aja pärast 15.
Org Meie Maa
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olav
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 11.08.2009 15:50:46 vasta tsitaadiga

Täna oli eRepublikul uus puuk varuks- eile sain Hard Worker medali ning täna veel ühe (koos kullaga).

e: Üleliigne medal ja kuld läinud...


viimati muutis olav 11.08.2009 22:01:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vihane
HV kasutaja
vihane

liitunud: 30.01.2006




sõnum 11.08.2009 19:49:45 vasta tsitaadiga

Smir kirjutas:
Tegin orksi eEstonia community, liituge beer_yum.gif
http://www.orkut.com/Main#Community.aspx?cmm=92823027


kasutame otsingu nuppi enne kui uue klubi teeme icon_lol.gif

http://www.orkut.com/Main#Community.aspx?rl=cpn&cmm=84935181

E: tundub või hakkab eRepis eestlaste arvukus arenema ? täna vaatasin ~50 uut jorssi kui tavaliselt tuleb päevas 10-20, ja praegu pole isegi pool nö. päeva läbi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smir
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004




sõnum 11.08.2009 22:54:48 vasta tsitaadiga

Jees, leidsin kui oli juba tehtud, aga ega küll küllale liiga ei tee icon_smile.gif
Liituge ja saatke sõpradele referrer linke, tõstke eesti iivet! icon_smile.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 12:31:42 vasta tsitaadiga

Küsin siin üle, tahan töökohta vahetada. Ootan nüüd, kuni eelmisest kohast saab minema aga; valiks riiki kuid seda pole nimekirjas... Kuidas saada Somaalia piraadiks?
_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 13:40:30 vasta tsitaadiga

dzombe kirjutas:
Küsin siin üle, tahan töökohta vahetada. Ootan nüüd, kuni eelmisest kohast saab minema aga; valiks riiki kuid seda pole nimekirjas... Kuidas saada Somaalia piraadiks?
somaaliat, nagu valdavat enamust muidki aafrika riike, pole erepublikus
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 21:49:28 vasta tsitaadiga

Siiani otsin tööliseid. Nüüd ka Apsolute Corp puiduvarustaja!
Kuhu oleks kasulikum Q1 maja müüa, et kas eEestis koos maksudega 273 või eUSAs koos maksudega 251 (sealsel turul siis kõikse madalam hind)?
Ja ostke ikka julgelt maju mult icon_razz.gif Rõhutan, et madalamalt maksudega kui 273 on raskem ära anda. Ise saan vaid 10 EEKi kasumit ning toormaterjal eEestis on päris valusa hinnaga icon_confused.gif
Ja kuidas saaks teistest riikidest puitu osta? Buy raw materialsis olen riike lappanud, kuid kellelgi ei paista eEestisse müügi jaoks litsentsi olevat thumbs_down.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Megahit
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2009




sõnum 12.08.2009 22:16:50 vasta tsitaadiga

Sa võid enda orgiga lennata sinna riiki kus kõige odavam puit on ja siis osta 20 ja donateda enda firmale. Aega võtab, aga kasulik.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 22:52:25 vasta tsitaadiga

Sai Q5 maja muretsetud.
EstMX Forest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Megahit
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2009




sõnum 12.08.2009 23:25:32 vasta tsitaadiga

10 people you invited to eRepublik have reached level 6 and you are now known as a Society Builder. An amount of 5 Gold was added to your account as a reward for your achievement.
Ehk siis sain society builder medali icon_smile.gif)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2009 11:49:19 vasta tsitaadiga

Mul kolm invite veel vaja jagada, siis saan kaks tükki kohe icon_razz.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 13.08.2009 12:28:55 vasta tsitaadiga

Megahit kirjutas:
10 people you invited to eRepublik have reached level 6 and you are now known as a Society Builder. An amount of 5 Gold was added to your account as a reward for your achievement.
Ehk siis sain society builder medali icon_smile.gif)


Same here icon_smile.gif

Raidor, mul kah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2009 15:07:03 vasta tsitaadiga

Üks Q2 maja on müügis - 7,5 kulda (rahvusvahelise turu hinnad: http://erepublik.ws/prices/house/q2 )
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2009 15:51:58 vasta tsitaadiga

Mida oleks kasulikum teha, kas arendada firma Q3'e või teha uus Q2 firma, mis toodab midagi muud?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 13.08.2009 16:02:27 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Mida oleks kasulikum teha, kas arendada firma Q3'e või teha uus Q2 firma, mis toodab midagi muud?


oleneb kõik ju sellest mis firmat sa q3mele plaanid teha ja mis q2 sa plaanid teha, issand kui rumal küsimus :S.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onufred
Kreisi kasutaja
onufred

liitunud: 20.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2009 16:04:27 vasta tsitaadiga

jah sul oleks mõttekam äri ajamine lõpetada, kui selliseid küsimusi küsid icon_smile.gif
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2009 13:58:41 vasta tsitaadiga

Kas esimeseks firmaks oleks mõttekas asutada maavara firma?
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 15.08.2009 14:01:57 vasta tsitaadiga

high regioonis, miks mitte?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  eRepublik mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 114, 115, 116  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.