Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google-i G1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2009 09:18:07 vasta tsitaadiga

chazz kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Browserile on võimalik tegelikult multi-touch külge pookida - custom ROMiga. Out of the box seda tõesti ei ole.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2009 19:18:53 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Lootsite tõesti, et suurfirmad annavad teile oma äristrateegiast nii lihtsalt teada?

Tegelikult ei.
Aga samas ... unistamine on tasuta! icon_lol.gif icon_razz1.gif

EDIT: Esimene Android saabub Eestisse augustis
AM kirjutas:
Kauaoodatud Androidi opsüsteemiga mobiilid on Eestisse jõudmas - esimesena ei tule siia mitte Google´i enda Android-telefon, mida valmistab HTC, vaid hoopis Samsung I7500.

Nagu lubati Samsungi esindusest, võib Androidiga telefon jõuda siia juba augusti alguses.

Samsung I7500 on nutitelefon, millel on 3,2-tolline puutetundlik AMOLED-ekraan ning 7,2 Mbit/s HSDPA ja WiFi ühilduvus.

Samsung I7500 võimaldab kasutada kõiki Google’i teenuseid, mis kaasnevad Androidiga: nt Google Search, Google Maps, Gmail, YouTube, Google Calendar ja Google Talk. Google’i kaardifunktsioonid (Google Maps) kasutavad sisseehitatud GPSi. Android Marketist saab osta kõikvõimalikke lisaprogramme.

Samsung I7500 pakub eredalt 3,2-tolliselt puutetundlikult AMOLED-ekraanilt videote vaatamiset ja paljude levinud koodekite tuge, telefonis on 5-megapiksline kaamera. Telefoni paksuseks on ainult 11,9 mm.

Samsung I7500 jõuab enamikus Euroopa riikides müügile 2009. aasta juunis, Balti riikidesse aga augustis. Kevadel teatas esimese Android-telefoni valmistaja HTC, et lähiajal neilt Android-telefone veel Balti ja Soome turule oodata pole, seega saab Samsungile au olla arvatavasti esimene ametlik Android-telefoni maaletooja siinmail.


EDIT: Natuke uut infot HTC rindelt Hero teemadel ...

Alustuseks kasutajaliides ...

Link

... näeb igati nämma välja. icon_biggrin.gif

Ja teadaolev tehniline info:
  • 3.2-tolline puutetundlik ekraan
  • 320 x 480 pikslit
  • Kaamera 5.0 megapikslit (autofookusega)
  • 528 MHz Qualcomm MSM7200A protsessor
  • 512 MB ROM, 288 MB RAM
  • 3.5 mm kõrvaklapi pistik
  • Quadband GSM/EDGE, WiFi, GPS, compass
  • MicroSD
  • FIashi tugi icon_exclaim.gif
  • Aku mahutavus: 1350 mAh
  • Kõneaeg: kuni 420 minutit (WCDMA) ja kuni 470 minutit (GSM)
  • Ooteaeg: kuni 750 tundi (WCDMA) ja kuni 440 tundi (GSM)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j6nks
HV veteran


liitunud: 14.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2009 00:37:43 vasta tsitaadiga

http://germandia.ee/20/mobiilid/index.php?firma=Google&mobiil=G1_Android
Kas tõesti saada juba? Tellimisel küll, aga lootust on icon_lol.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2009 02:14:49 vasta tsitaadiga

7000.- icon_eek.gif Jubedat hinda tahavad ikka saada. Väljamaalt saab umbes 1500.- soodsamalt. Kui veab siis isegi 2000.-
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2009 02:21:53 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
7000.- icon_eek.gif Jubedat hinda tahavad ikka saada. Väljamaalt saab umbes 1500.- soodsamalt. Kui veab siis isegi 2000.-

1500 jagu odavamalt saab juba ka siit foorumist. icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2009 02:46:08 vasta tsitaadiga

Normaalne thumbs_up.gif Ega neid netist alla 5000.- suurt saagi tegelikult.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2009 02:59:49 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Normaalne thumbs_up.gif Ega neid netist alla 5000.- suurt saagi tegelikult.

Jep. Aga kui sa pead nüüd silmas seda mu ostusoovi, siis pole ma ka kusagil öeldnud, et see telefon peab olema tingimata uus.
5000.- oleks uue isendi puhul küll juba hind, mille puhul vaataksin ka oma rahakoti suunas. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2009 12:44:33 vasta tsitaadiga

Ei tegelikult ma sinu soovi eriti silmas ei pidanudki. icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2009 12:47:19 vasta tsitaadiga

Sry, et teemat risustan aga mis teeb selle android opsüs'i niivõrd eriliseks?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chazz
Code Monkey
chazz

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2009 21:26:44 vasta tsitaadiga

Täna oli mõnus hetk G1-ga. Tegin factory reset-i ja peale seda enam ei saa Google accountiga sisse logida kuna arvatavasti defaultina kasutab T-Mobile seadeid, et interneti kasutada. icon_evil.gif

Nii ma 30 min olin teadmisega, et nüüd on mul klots. Õnneks leidsin netist, et samal lehel, kus küsitakse Google account andmeid, saab sisestada oma APN-i. Vedas beer_yum.gif

/Jaanus
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 20:50:32 vasta tsitaadiga

Nokia Androidi telefoni ei tee. Nagu näha, on Nokia end vastandanud Google'le ning koostööd teha ei kavatse. icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 21:22:39 vasta tsitaadiga

Eraser, miks peakski? Nokia ameleb aastakümneid juba Symbiani ja Maemoga. Android on vaid vari Maemost imo.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 14:31:03 vasta tsitaadiga

Ega peakski. Näib, et nad on ei hoia ennast mitte ainult Google'st eemal, vaid saadavad nende suunas pigem pilkavaid noote.
Maemo kohta niipalju, et see on turul olnud juba üsna mõnda aega ja pole küll kindlasti niipalju uudistekünnist ületanud, kui Google oma Androidiga. Seega Nokial on kahtlemata põhjust olla vähemalt natukene närvilinegi.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 14:36:54 vasta tsitaadiga

Eraser, Maemo jooksutab Firefox 3.5 aga Android? Skype nativis? Andoidil on veel pikk tee käia icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2009 23:13:00 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Andoidil on veel pikk tee käia icon_wink.gif

Kahtlemata on. Ei väidagi vastupidist.
Aga just Nokia enda käitumine näitab, et nad on selle teema osas natuke siiski juba pabinas.

Kui võtta siia juurde veel see, et Nokia kaotab turgu praegu just nutitelefonide osas ning kui vaadata ka seda, et aastane kasum langes 66 protsenti, siis on näha, et neil siiski on põhjust mures olla.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2009 23:23:56 vasta tsitaadiga

Eraser, yeah, iPhone on tõsine konkurent. Muu pole euroopas piisavalt tegija et mõjutada Nokiat. HTC on nishitoode veel praegu (tõsi küll, hea nishitoode). Ei usuks, et Nokia just pabinas on. Pigem on lihtsalt laialdasem Maemo telefoni testimine ehk põhjustanud meil natuke suuremat poleemikat.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 12:51:42 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
iPhone on tõsine konkurent.

Jep. Ja mäletame ka ehk seda aega, kuidas selle kohta öeldi, et see pole küll mingi arvestatav asi. Oli üks selline tuntud onu, kes nii arvas. icon_razz1.gif
d3t kirjutas:
HTC on nishitoode veel praegu (tõsi küll, hea nishitoode).

Esiteks: Kas HTC ei lähe mitte natuke teemast välja? Sa võrdled praegu tarkvara riistvaraga. Ei ole minu meelest asjakohane võrdlus. Küsimus on siinjuures ju ikkagi operatsioonisüsteemis.
Teiseks: Android pole praeguseks enam ainult HTC seadmetes. Samsungi i7500 oli käe all küll juba väga viisakas. Pildid SE järgmistest Androidiga töötavatest mudelist näevad ka juba väga-väga head välja. Ka on lubanud suurem osa muudest suurematest tootjatest lubanud välja tulla oma Androidi telefonidega - paljud juba käesoleval aastal. SE vast enam siiski nishitooteks ei klassifitseeru. On teine nii Euroopas kui ka Eestis üsna populaarne tootja.
d3t kirjutas:
Ei usuks, et Nokia just pabinas on.

Sellele viitaks see, et Nokia on ise Google'i pihta salvavaid kommentaare saatnud. Kui nad ennast kindlalt tunneksid, siis nad seda ilmselt ei teeks ju? Samas on muidugi ka võimalus, et too Nokiat esindanud inimene oli Ballmeri suhtumisega tegelane.
d3t kirjutas:
Pigem on lihtsalt laialdasem Maemo telefoni testimine ehk põhjustanud meil natuke suuremat poleemikat.

Mis testimist sa silmas pead?
Ja kas pole mitte Nokia nutitelefonide sisuks mitte hoopis Symbian? Maemo on neil ju neti tabletite jaoks. Seega oleks ju eelkõige vaja võrrelda Symbiani ja Androidi? Vähemalt niikuaua, kuni Android ainult telefonides püsib.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 14:57:48 vasta tsitaadiga

Eraser kirjutas:
d3t kirjutas:
iPhone on tõsine konkurent.

Jep. Ja mäletame ka ehk seda aega, kuidas selle kohta öeldi, et see pole küll mingi arvestatav asi. Oli üks selline tuntud onu, kes nii arvas. icon_razz1.gif

Ega alguses ei osatud ju oodata, et seda hinda alla lastakse niipalju icon_wink.gif
Eraser kirjutas:
d3t kirjutas:
HTC on nishitoode veel praegu (tõsi küll, hea nishitoode).

Esiteks: Kas HTC ei lähe mitte natuke teemast välja? Sa võrdled praegu tarkvara riistvaraga. Ei ole minu meelest asjakohane võrdlus. Küsimus on siinjuures ju ikkagi operatsioonisüsteemis.
Teiseks: Android pole praeguseks enam ainult HTC seadmetes. Samsungi i7500 oli käe all küll juba väga viisakas. Pildid SE järgmistest Androidiga töötavatest mudelist näevad ka juba väga-väga head välja. Ka on lubanud suurem osa muudest suurematest tootjatest lubanud välja tulla oma Androidi telefonidega - paljud juba käesoleval aastal. SE vast enam siiski nishitooteks ei klassifitseeru. On teine nii Euroopas kui ka Eestis üsna populaarne tootja.

Nokia on hardwarecompany, seega tundub igati loogiline võrrelda HTC'ga. Kui sa tahad niiväga võrrelda OS süsteemiga, siis Symbianil on toetajaid palju (Nokia, Motorola, Sony Ericsson, NTT DoCoMo, Texas Instruments, Vodafone, Samsung, LG & AT&T) ning uusi telefone koos Symbian2 on oodata juba järgmise aasta alguses.
Eraser kirjutas:
d3t kirjutas:
Ei usuks, et Nokia just pabinas on.

Sellele viitaks see, et Nokia on ise Google'i pihta salvavaid kommentaare saatnud. Kui nad ennast kindlalt tunneksid, siis nad seda ilmselt ei teeks ju? Samas on muidugi ka võimalus, et too Nokiat esindanud inimene oli Ballmeri suhtumisega tegelane.

Niipalju kui mina tean pole Nokia teinud muud avaldust Androidi kohta kui seda, et see on yet-another-linux ja mitte midagi erilist.
Eraser kirjutas:
d3t kirjutas:
Pigem on lihtsalt laialdasem Maemo telefoni testimine ehk põhjustanud meil natuke suuremat poleemikat.

Mis testimist sa silmas pead?
Ja kas pole mitte Nokia nutitelefonide sisuks mitte hoopis Symbian? Maemo on neil ju neti tabletite jaoks. Seega oleks ju eelkõige vaja võrrelda Symbiani ja Androidi? Vähemalt niikuaua, kuni Android ainult telefonides püsib.

Jälgi turgu, sügisel peaksid aimu saama, et Maemo pole enam ainult tabletitel icon_wink.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chazz
Code Monkey
chazz

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 23:28:02 vasta tsitaadiga

ArvutiMaailma ülevaade HTC Magic kohta. Ei viitsi hetkel seda ise lugeda icon_razz1.gif

Edit: midagi erilist seal ei olnud icon_smile.gif

/Jaanus
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thoppers
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 27.07.2009 21:36:44 vasta tsitaadiga

mul võib olla ka veitsa rumal küsimus. Et olen lugend siis veitsa selle Google G1 kohta, ja on kirjutatud, et see töötab ainult t-mobile võrgus. Aga kui ta on unlockitud, kas siis ta töötab teistes võrkudes ka ? nt. elisa vms.? oleks väga tore kui keegi oskaks vastata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2009 16:43:22 vasta tsitaadiga

thoppers kirjutas:
Aga kui ta on unlockitud, kas siis ta töötab teistes võrkudes ka ? nt. elisa vms.?

Jep. Ikka töötab

EDIT: Näib, et esimene Google'i telefon on siis Eestis ka müügil. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2009 19:23:14 vasta tsitaadiga

8999 "veidi krõbe" hind AM arvates? doh.gif
Linuxiga masinad peaksid ju ikka odavamast otsast olema, aga see hind on ju täitsa jabur icon_rolleyes.gif
HTC Touch Pro + WM 6.1 on sama hinnaga.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2009 19:28:54 vasta tsitaadiga

9k-d on jaburalt suur hind. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2009 19:30:21 vasta tsitaadiga

Aga ka see AM-i artikli autor arvas, et asi sellega üritab Photopoint lihtsalt "koorida turult rammusama koore". 9k selle telefoni eest on küll jõhker! icon_razz1.gif

Samsung Galaxy oli Saksas lettidel hinnaga veidi üle 7000, mis on pea kahe tonnine vahe Magicuga. Käes hoidmise järgi meeldis omale Samsungi isend kordades rohkem. Seega on oodata, et järgmiste Androidi seadete hind ka ajaga kukub. HTC näiteks pidavat praegu välja töötama n.ö. "säästu telefone", mis kasutavad Androidi.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2009 20:53:20 vasta tsitaadiga

kujutan ette, et säästu-Android-HTC maksab parimal juhul 7k icon_razz1.gif
HTC hinnapoliitikast pole ma siiani aru saanud: tehniliste andmete poolest kuidagi eriti ei hiilga, kuid monster-hind. miks? ülekaaluline disainiosakond, kes küsib rohkem leiba?

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2009 21:41:44 vasta tsitaadiga

HTC Magic on EMTs müügil. 7990.-
link

Võiks odavam olla. Näiteks HTC Touch Diamond 2, mis on välismaal kallim, kui Magic, on EMTs sama hinnaga. Tahavad esimese Androidiga telefoni pealt ikka mõnuga nöörida.

Ma ilmselt hangin ka selle telefoni omale lähiajal. Küll aga mitte EMTst - liiga kirves on minu jaoks. Tuleb kõvasti odavam kellegi käest ebay.co.uk-st osta.


viimati muutis woo456 08.08.2009 21:44:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2009 21:44:37 vasta tsitaadiga

Väga hea. (Natsa kõrge veel siiski, aga sellegipoolest samm õiges suunas.) Ikkagi tuhande võrra parem kui Photopointis! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chazz
Code Monkey
chazz

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 09:28:01 vasta tsitaadiga

Tele2 pakub Herot - http://www.tele2.ee/pood.html#p_733 icon_question.gif icon_eek.gif Ja sama hinnaga nagu Magic icon_lol.gif

/Jaanus
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 10:01:23 vasta tsitaadiga

htc.ee's on ka Hero olemas.
http://htc.ee/htc-hero/ Samuti sama hinnaga, mis Magic.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 10:35:32 vasta tsitaadiga

Mnjah, kui nüüd neid kahte vastastikku panna, siis Hero on iga kell atraktiivsem. icon_wink.gif
Samas, kui valida kolme viimase androidi telefoni hulgast, siis ilmselt vaataks ise ikkagi Samsung Galaxy poole.
arm2004 kirjutas:
ülekaaluline disainiosakond, kes küsib rohkem leiba?

Kusjuures nende piltide põhjal, mis netis sellest HTC "säästutelefonist" on, pole minu arvates mitte ükski disainer nende poole vaadanudki. icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 10:46:34 vasta tsitaadiga

Milline see nö säästutelefon on?

Ahjaa. Üks põhjus, miks mina ei tahaks Samsung Galaxy't, oleks see, et HTC toodetud telefonidel on taga palju suurem community (loe: forum.xda-developers.com). Ja nii on võimalik kasutada erinevaid custom-ROM'e nt Hero ROMid vms.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 10:57:08 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Milline see nö säästutelefon on?

Spoiler Spoiler Spoiler

Nimeks peaks muidu olema HTC Click.
woo456 kirjutas:
Ahjaa. Üks põhjus, miks mina ei tahaks Samsung Galaxy't, oleks see, et HTC toodetud telefonidel on taga palju suurem community (loe: forum.xda-developers.com). Ja nii on võimalik kasutada erinevaid custom-ROM'e nt Hero ROMid vms.

Jep. Oma point siin on. icon_wink.gif

Ise suutsin vahepeal saada üles HTC Dreami ostusoovist (meeldib ta mulle siiani), aga Android Donut'i sellele tehniliste piirangute tõttu enam peale panna ei saa.
Silma hoian praegu peal muidu SE Xperial. Väga viis näeb välja aga odav ta ka kindlasti pole. Nende kasutajaliidese osas olen praegu aga veel kahevahel. icon_confused.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 11:10:08 vasta tsitaadiga

Eraser kirjutas:
, aga Android Donut'i sellele tehniliste piirangute tõttu enam peale panna ei saa.

Mitte, et ma seda osta tahaks, aga mis oleks selle põhjuseks? Nii huvi pärast.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 14:24:09 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Eraser kirjutas:
aga Android Donut'i sellele tehniliste piirangute tõttu enam peale panna ei saa.

Mitte, et ma seda osta tahaks, aga mis oleks selle põhjuseks? Nii huvi pärast.

Sisemälu on liiga vähe. Tegelikult, kui ise ei karda süsteemiga jännata, siis pidi sellest puudusest ka mööda saama. Rooted telefoni omanikel on sellevõrra elu magusam.
Väike täpsustus ka. Kirjutasi enne Android Donut, aga tegelikult oleksin pidanud kirjutama Android 2.0.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 14:44:00 vasta tsitaadiga

Aga kas Magic'ule läheb Android 2.0 peale?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 15:08:09 vasta tsitaadiga

Ei ole küll veel ühstki allikast kuulnud, et ei peaks minema.

Eks neil ole selle mälu osas ka erinevus ikkagi olemas.

HTC Dream
ROM: 256 MB
RAM: 192 MB

HTC Magic
ROM: 512 MB
RAM: 288 MB
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 15:29:49 vasta tsitaadiga

Muidu Magic'ut on kaks versiooni, üks millel on RAM'i 192MB ja teine millel on 288MB.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2009 16:03:31 vasta tsitaadiga

Küsimus peaks küll olema püsimälus (ROM) mitte RAM-is, kuna G1-s polevat piisaval ruumi, et sinna OP-süsteemi paigaldada. Häkid, mis seda võimaldavad, lubaval lihtsalt OP-süsteemi paigaldamisel kasutada mälukaarti.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phrog
HV kasutaja
phrog

liitunud: 18.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2009 14:34:10 vasta tsitaadiga

kas keegi on siit raatsinud endale Hero muretseda?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2009 17:48:03 vasta tsitaadiga

Aruvutimaailmas on nüüd ka artikkel HTC Herost.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phrog
HV kasutaja
phrog

liitunud: 18.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2009 20:12:30 vasta tsitaadiga

Hero tundub ikka igati tip-top aparaat olema.
võiks isegi muretseda, ainuke mõte on see, et ehk jääb tuleviku perspektiivis raudvara aeglaseks.
takvaraga probleemi kindlasti ei hakka olema.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2009 20:30:10 vasta tsitaadiga

phrog kirjutas:
võiks isegi muretseda, ainuke mõte on see, et ehk jääb tuleviku perspektiivis raudvara aeglaseks.

Sama mõtte otsa olen ka ise komistanud, aga samas selle järgi ei saaks endale ühtegi tehnikavidinat osta, kuna varem või hiljem jäävad nad ju ikka ajale jalgu. icon_razz1.gif
phrog kirjutas:
takvaraga probleemi kindlasti ei hakka olema.

Aga kui riistvara jalgu jääb, siis ta jääbki ju ilmselt tarkvarale jalgu. Umbes selline seis nagu G1 ja Android 2.0-ga.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phrog
HV kasutaja
phrog

liitunud: 18.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2009 21:01:47 vasta tsitaadiga

samas võib oodata, kuni herot hakatakse rohkem tarnima ning uued mudelid välja tulevad. järelturgu vaja. hetkel ebays polnud ühtegi kasutatud eksemplari.
sinna aga läheb veel tõenäoliselt väga palju aega..
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.08.2009 09:46:03 vasta tsitaadiga

Kas see Hero töötab siis Android 2.0-ga? Võiks miks see riistvara jalgu peaks jääma? Mingeid überappe nagunii telefonis kasutama ei hakka - ikka helistamine, sms, email ja veeb.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 09:57:37 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Kas see Hero töötab siis Android 2.0-ga?

Ei ole kuulda olnud, et ei peaks 2.0-ga töötama. Kõlakad räägivad, et Android 2.0 tuleb veel sellel aastal.
weasel kirjutas:
Võiks miks see riistvara jalgu peaks jääma?

See on nagu selline üleüldine põhimõte. Riistvara jääb ju alati (rohkemal või vähemal määral) tarkvarale jalgu. Androidimaailmast on juba näide G1 näol olemas (mõni leht tagasi oli siin teemas juba juttu sellest, et G1 ei toeta Androidi versiooni 2.0).
weasel kirjutas:
Mingeid überappe nagunii telefonis kasutama ei hakka - ikka helistamine, sms, email ja veeb.

Kõik see on olemas ja toimib alates Android 1.0-st. Ent samas tuleb nende uuendustega juurde mitmeid ihaldusväärseid omadusi, millest ei tahaks ilma jääda. Android 2.0-ga tuleb muuhulgas näiteks ka system-wide search, kõlakad käivad ka multitouchi kohta ja rida muid uusi funktsioone.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 18:44:21 vasta tsitaadiga

Hero'l juba on multitouch. icon_wink.gif

BTW, ma tellisin omale HTC Magic'u ära.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phrog
HV kasutaja
phrog

liitunud: 18.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 18:59:08 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Hero'l juba on multitouch. icon_wink.gif


tahtsin just sama öelda.
ja kas mitte Hero'l polegi peal Android 2?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 19:15:32 vasta tsitaadiga

Ei, Hero'l on Android 1.5, millel on peal Sense UI.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phrog
HV kasutaja
phrog

liitunud: 18.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 19:53:41 vasta tsitaadiga

kui saad oma aparaadi kätte siis tee review kui viitsid icon_wink.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 20:20:04 vasta tsitaadiga

No eks ma proovi, kuigi ma eriline kirjamees just pole. Peab teistest ülevaadetest hinti võtma. icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google-i G1 mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.