Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Shadow Complex märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2009 00:46:00 [X360] Shadow Complex vasta tsitaadiga

Shadow Complex



  • Koduleht: siin
  • Arendaja: Epic Games & Chair Entertainment
  • Väljaandja: Microsoft Game Studios
  • Stiil: action-adventure sidescroller
  • Väljalaske kuupäev: 19. august 2009
  • Kirjeldus:
    tsitaat:
    In Shadow Complex, gameplay is centered on exploration and fast-paced combat as you gather game-altering power-ups and an arsenal of futuristic weapons to overcome obstacles, thwart legions of enemies, and delve into a mysterious open game world. The original single-player adventure is set in a compelling universe based upon the best-selling novel, Empire, by Orson Scott Card.

  • Multiplayer: -
  • Uudised ja eelvaade: Gamespot
  • Ülevaade: Gamespot
  • Screenshotid: Gamespot
  • Videod: Gametrailers

Shadow Complex: Proving Grounds
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 15.08.2009 00:48:27 vasta tsitaadiga

Loodan et sellel IP piirangut pole.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 15.08.2009 00:49:14 vasta tsitaadiga

Metroidvania!
Valmistun mängides GBA Castlevania: Harmony of Dissonance'i icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 15.08.2009 10:30:03 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Loodan et sellel IP piirangut pole.


Seda minagi... Ammu pole ühtegi arcade mängu nii suure huviga oodanud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 15.08.2009 10:53:47 vasta tsitaadiga

Mul see mäng puudu, siis on kõik Summer of Arcaded olemas ja saan 800ms tasuta
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 17.08.2009 22:06:16 vasta tsitaadiga

Igaljuhul metacriticu järgi saab SC väga häid hinnanguid. Kindel ost ühesõnaga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 17.08.2009 22:14:35 vasta tsitaadiga

Mitu punkti see maksma hakkab?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2009 22:25:07 vasta tsitaadiga

estplayer kirjutas:
Mitu punkti see maksma hakkab?

1200 ehk $15 eeldatavasti
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kamps28
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2009




sõnum 17.08.2009 22:25:47 vasta tsitaadiga

1200 pointsi ja väidetavalt 10 tundi ühe läbimiskorra peale. pole sugugi paha suhe:)
_________________
elades ekraanil
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2009 23:17:33 vasta tsitaadiga

Eurogamer 9/10
IGN 9.4/10
Giantbomb 5/5

Ootame kolmapäeva icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2009 23:40:09 vasta tsitaadiga

IGN Shadow Complex Video Review (HD)

viimati muutis SKG 18.08.2009 00:22:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 17.08.2009 23:43:44 vasta tsitaadiga

http://twitter.com/geoffkeighley

kellel näkkab kellel mitte, Mina igatahes magama.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 17.08.2009 23:44:34 vasta tsitaadiga

Skeptik, see video peakski olema "Understanding Automatic Door FAIL"? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 00:23:05 vasta tsitaadiga

estplayer kirjutas:
Skeptik, see video peakski olema "Understanding Automatic Door FAIL"? icon_biggrin.gif

kindlasti mitte icon_lol.gif tänud tähelepanu juhtimast. link parandatud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 18.08.2009 00:54:46 vasta tsitaadiga

Shadow Complexis tundub olevat ka see achievement tracker, mida gearsis nähti. Aga noh, see ongi ju samadelt tegijatelt.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 19.08.2009 13:05:48 vasta tsitaadiga

http://marketplace.xbox.com/en-US/games/offers/00000001-0000-4000-8000-0000584108f6

Shadow Complex saadaval.

Holy crap 835MB

IP PIIRANGUT EI OLE, YAY!

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 13:36:42 vasta tsitaadiga

Flacko, super thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 19.08.2009 14:04:15 vasta tsitaadiga

Huvitav mäng tundub. Alguses mõtlesin et see on täielikult 3D, kuid ei ole. On 2,5D ja meenututab pisut contrat, saad turnida igalpool ja karata ning tulistada. Erinevad värvid seinad asjad tähendavad erinevate relvade kasutamist. Suht huvitav tundub, ma alguses kartsin et mingi igav on aga ei. Puzzlesi on ka ja salakohti.

See leveli stiil meenutab pisut Unchartedit. Kivid ja rohelus jne icon_razz.gif.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 19.08.2009 15:35:37 vasta tsitaadiga

see tüüp näeb ka välja nagu Nathan Drake ja sama voice actor on ka icon_razz.gif

E:
päris lahe on, kuigi kontroll on veider natuke algul.
Aga ikkagi väga tahaks HD aga full 2D Castlevaniat icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 16:11:24 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
Aga ikkagi väga tahaks HD aga full 2D Castlevaniat icon_smile.gif
Jeesh. Symphony of the Nighti olen ma juba kõriauguni mänginud.

Shadow Complex ei avalda siiani eriti muljet. 65% Downloaded kah ainult, nii et rohkem ei saakski vast öelda praegu.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 16:27:18 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Shadow Complex ei avalda siiani eriti muljet. 65% Downloaded kah ainult, nii et rohkem ei saakski vast öelda praegu.

doh.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 19.08.2009 22:08:09 vasta tsitaadiga

SC ostetud!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 00:13:46 vasta tsitaadiga

Gamespot Video Review (HD)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.08.2009 00:48:19 vasta tsitaadiga

Hyperspeed FTW. Mõnus on joosta nii kiiresti icon_biggrin.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 20.08.2009 11:56:24 vasta tsitaadiga

Keegi punktidega saaks aidata? Maksaks ~ 175.-?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.08.2009 12:09:27 vasta tsitaadiga

Nüüd ma jäin kinni seal mängus. Ei saa kuidagi sinna sinise riba kohta (tead see joon mis tekib kuhu minema peab)
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 12:10:30 vasta tsitaadiga

mängisin täna öösel 5-ni seda... uskumatult hea asjaga ikka hakkama saadud icon_eek.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.08.2009 13:48:54 vasta tsitaadiga

On jah, ma olen nii addicted icon_redface.gif Eriti need kohad kus tuleb neid värvilisi kohti leida need on nii põnevad.

Mäng läbi icon_razz.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2009 14:32:10 vasta tsitaadiga

Siinkohal teen veidi reklaami, et kui see mäng meeldib, siis peaks ka Castlevania: Symphony of the Night (800MSP) peale minema. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 20.08.2009 20:02:52 vasta tsitaadiga

või mõni GBA / DSi Castlevania või Metroid Fusion, Super Metroid või Metroid Zero Mission icon_smile.gif
Wiile SuperMetroid Wii Virtual Consoles olemas ka.

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.08.2009 00:55:48 vasta tsitaadiga

Persse küll, püüdsin teha achid et tee mäng läbi 13% asjadega või vähem, a mõndasi asju tuli mängu käigus võtta, kaasaarvatud see krdi hook ja mul tuli 14%, mängu save läks ka nii et enam varem ei saand kui 14% GRR..
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 21.08.2009 01:03:19 vasta tsitaadiga

Ma saan seda mängu esimes korda mängida alles pühapäeval. Can't wait!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.08.2009 01:08:59 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif, hea mäng on
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2009 15:00:43 vasta tsitaadiga

Proovisin ka triali ära,kuid arvatavasti Batmani demo mida vahetult enne seda proovisin spoilis üldmulje ära ,kui mõnest muust ostust kunagi peaks punkte ülejääma siis ostan vast kah.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2009 15:17:37 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
thumbs_up.gif, hea mäng on

Kui palju tal ajaliselt umbes gameplay´d ka on?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.08.2009 15:22:12 vasta tsitaadiga

Ma ei uurinud :$ kuid ma arvan et mingi 7-8h. Kuid see eest fun mäng icon_biggrin.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 21.08.2009 15:34:47 vasta tsitaadiga

esimene playthrough olla tavaliselt 6-10h, aga üks challenge on teha läbi alla 2h icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kamps28
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2009




sõnum 21.08.2009 17:08:35 vasta tsitaadiga

lisaks muidugi challenge packs, mis on täitsa tehtav (pooled siiamaani läbitud) ja normaalse inimese aju ei lõhke proovides, nagu bionic commando RA omadega mässates. mul on hetkel ca 50% kaardist lahti (normal keerukus, ajan 100% esemeid taga) ja mänguaega kogunenud 4,5 tundi. veidi veider on see level 50 achievement. tundub läbimõtlemata, sest poolel teel on mu level 15 ja xp-d tiksub juurde üsna aegamisi. keegi 200/200 ka püüdmas on?
_________________
elades ekraanil
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.08.2009 17:28:09 vasta tsitaadiga

XP jääb siis ka sulle alles kui uue mängu teed icon_razz.gif. ma ise jahin ka 200/200. alguses püüan saada see less than 13% items
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kamps28
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2009




sõnum 21.08.2009 23:16:23 vasta tsitaadiga

ahah. vot seda fakti ma ei teadnudki. siis on ehk võimalik isegi, huvitav, kas kõrgemal keerukusel jagatakse kogemuspunkte ka enam? paljud rollikad kasutavad seda nippi, et mängurit ekstreemsele ligi meelitada. tavaliselt tipneb see muidugi vandumise ja pisaratega icon_smile.gif
_________________
elades ekraanil
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 22.08.2009 04:18:26 vasta tsitaadiga

2 päevaga 100% tehtud ja 95% proving groundist ka. Viimane proving grounds viskas lõpuks üle, muidu oleks 100 ka seal saanud. Ei suuda kuidagi seinal joostes 2 seina vahel hüpata ülespoole torus joostes. Pole siiani aru saanud, mis suunas ja millal pulti liigutama peaks, et teise seina peal edasi jookseks... icon_evil.gif
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 24.08.2009 02:10:46 vasta tsitaadiga

Heh tuleb välja (pärast läbi tegeist) tutoriale katsudes, et lõpetasin mängu ilma seda invincibilty asja saamata. Naljakas.

Aga Summer of Arcade on sellega ikka väga kõva lõpu saanud. See aasta oli ka ikka väga uhke.

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 18:44:41 vasta tsitaadiga

väga hea mäng, normaliga läks lõpp küll liiga lihtsaks. Huvitav mitu korda peab läbi tegema et lvl 50 saada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 24.08.2009 18:46:58 vasta tsitaadiga

ma normaliga sain lvl 16, kuigi itemeid migni 50 vms, et ilmselt korra hardiga ja korra üks 100% normaliga ja olekski icon_smile.gif
aga seda 3% runi ei pidanudki enne saama teha kui lvl 50 käes.

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 24.08.2009 19:20:27 vasta tsitaadiga

Hey kutid, kuidas ma saaks mängu 14% asjadega läbi tehtud? On soovitusi mida ei tohi korjata või on võimalik teatud asjadest loobuma mis story pärast TULEB kätte saada? ma sain enamvähem kõik esemed mida vaja oli a ikka tuli 15% icon_evil.gif . MA aiman et see elude suurenemise värki ei tohi ma alguses vist saada..
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 19:43:36 vasta tsitaadiga

Mitte midagi mittekohustuslikku ei tohi üles võtta.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 24.08.2009 19:54:09 vasta tsitaadiga

A mängu nii ei saagi läbi teha siis et näiteks teatud upgrade lihtsalt ei võta?
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 20:09:56 vasta tsitaadiga

Minu teada tuleb ainult mööda sinist joont joosta ilma, et mõne upgrade'i otsa koperdaksid.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 20:35:04 vasta tsitaadiga

yay, Contra icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 24.08.2009 22:28:15 vasta tsitaadiga

Flacko, loe seda walkthroughd - pmtselt pead enne lvl 50 kätte saama ja kõik kullakangid üles otsima, siis saad vabalt - http://www.giantbomb.com/guides/master-challanges-and-minimalist-walkthough/1325/ (spoilereid täis icon_smile.gif )

Aga muideks, siin ka hidden ending (ei spoili icon_biggrin.gif )


Link
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Shadow Complex mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.