Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV bowling märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.07.2009 21:56:22 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
olite vist veits purjakil ka icon_lol.gif
mängu järgi vaadates olin ma neitsimaarja icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 03.07.2009 00:22:33 vasta tsitaadiga

üsna ränk vise oli see
kõrvalajale viskasin tagurpidi bowlinguga pihta "kurikale"
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 11:24:15 vasta tsitaadiga

toimub lähiajal ka midagi?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 07.07.2009 12:43:40 vasta tsitaadiga

eile toimus :lol
nii libe kui mina loopisime annast Kuulsaali seinale - kuu rekordid icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 13:22:00 vasta tsitaadiga

noh sinna siis enam HinnaVaatluse ürituste nime all mängima vist minna ei saa icon_razz.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.07.2009 17:00:26 vasta tsitaadiga

Karm Laks kirjutas:
eile toimus :lol
nii libe kui mina loopisime annast Kuulsaali seinale - kuu rekordid icon_lol.gif
208p tuli, täitsa tiptop kuulsaali kohta


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.07.2009 20:15:25 vasta tsitaadiga

Assa
viskasin kuulis 211
kuu rekord
kõrval oli otsemees
viskas 6 mängu keskmise 156
ma 150,
kuid tabelisse võrr ei pääsenud thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 09.07.2009 23:23:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Assa
viskasin kuulis 211



irwe viskasin 212 täna
skillpommitamine käis
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.07.2009 20:24:13 vasta tsitaadiga

Kas kedagi huvitaks väike HV turniir kuulsaalis päevasel ajal, kui tunnihinne on 69.-
11-18 on odav hind, õlle ka 2=1

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2009 20:52:22 vasta tsitaadiga

ikka kui piisavalt rahvast kokku tuleb
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relle
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2009




sõnum 27.07.2009 18:17:42 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Kas kedagi huvitaks väike HV turniir kuulsaalis päevasel ajal, kui tunnihinne on 69.-
11-18 on odav hind, õlle ka 2=1


Kui kuupäev ja kellaaeg sobib, siis mina ja hessu oleme tulijad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frygor
Kreisi kasutaja
frygor

liitunud: 07.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 20:37:10 vasta tsitaadiga

lööks ka see nädal kampa. aint aega teada vaja teada varakult. icon_razz.gif
_________________
Hunt kriimsilm 9 ametiga!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2009 21:46:38 vasta tsitaadiga

Suudad enne septembrit asja ää korraldada, siis oleks kah tulija suure tõenäosusega.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.08.2009 17:19:30 vasta tsitaadiga

Viskasin zellus just 255p icon_cool.gif
parandasin senist rekordit 7p
karm laks oli tunnistaja

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.08.2009 20:55:55 vasta tsitaadiga

zomg icon_eek.gif Mu parim üldse on mingi 150 vist icon_biggrin.gif Sügisel peaks kuhugi uuesti mängima minema, siis sinu, libe, vean treeneriks kaasa icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2009 21:40:57 vasta tsitaadiga

kas siis toimub midagi?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.08.2009 21:48:47 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
zomg icon_eek.gif Mu parim üldse on mingi 150 vist icon_biggrin.gif Sügisel peaks kuhugi uuesti mängima minema, siis sinu, libe, vean treeneriks kaasa icon_biggrin.gif
ma olen sitt treener, viskan hästi ainult täis peaga

täna oli erand, enne kui teine õlle oli otsas, viskasin rekordi

karm laks minu õpetust kuulda ei võta ja tema rekord 244p thumbs_up.gif

ma olen sitt pedagoog

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.08.2009 23:06:34 vasta tsitaadiga

No ega mul midagi täis peaga põulimise vastu pole icon_biggrin.gif
paremini kui mina mängid nii või naa...
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2009 23:43:15 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Viskasin zellus just 255p icon_cool.gif
parandasin senist rekordit 7p
karm laks oli tunnistaja

Kes tunnistab, et karm laks seal oli kõneall oleval päeval?
Eks see bowling on mul vähe tahaplaanile jäänud, kuid enda mälusoppidest otsides meenutusi, ei leia ma sealt teadmisi sinu stabiilsusest.
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.08.2009 06:10:45 vasta tsitaadiga

Cofy kirjutas:
libe kirjutas:
Viskasin zellus just 255p icon_cool.gif
parandasin senist rekordit 7p
karm laks oli tunnistaja

Kes tunnistab, et karm laks seal oli kõneall oleval päeval?
Eks see bowling on mul vähe tahaplaanile jäänud, kuid enda mälusoppidest otsides meenutusi, ei leia ma sealt teadmisi sinu stabiilsusest.
icon_rolleyes.gif
icon_lol.gif

olin seal ja võitsin libe kuuli omale icon_lol.gif lõpus
Rhino riiulis puhkamas tsellus
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.08.2009 09:54:21 vasta tsitaadiga

Cofy kirjutas:
libe kirjutas:
Viskasin zellus just 255p icon_cool.gif
parandasin senist rekordit 7p
karm laks oli tunnistaja

Kes tunnistab, et karm laks seal oli kõneall oleval päeval?
Eks see bowling on mul vähe tahaplaanile jäänud, kuid enda mälusoppidest otsides meenutusi, ei leia ma sealt teadmisi sinu stabiilsusest.
icon_rolleyes.gif
eile oli avg 160 lõpus, 7h mängisime
esimese 20 mängu avg oli 175p thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2009 10:33:40 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
7h mängisime

Muljetavaldav thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2009 10:48:49 vasta tsitaadiga

libe, sul näppudele ei hakka? mängisin ükskord 9h jutti Al Mare-s ja pärast olid näpud suht sardellid
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.08.2009 11:15:53 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
libe, sul näppudele ei hakka? mängisin ükskord 9h jutti Al Mare-s ja pärast olid näpud suht sardellid

lõpus mängid kuulidega millel on suuremad sõrmeaugud icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.08.2009 12:57:16 vasta tsitaadiga

Palju üldse plekib 7h juttu mängimine?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 06.08.2009 14:52:40 vasta tsitaadiga

kampaaniaga ja suvel odavam
http://kuulsaal.ee/

loopisin kuulis tunni , mannetu tulemus - kuu tabelisee oleks saanud aga ei viitsinud kassasse minna et markerit küsida
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.08.2009 11:17:30 vasta tsitaadiga

Kes tahab zellusse 12 paiku põulima tulla siis härra on seal
167.-/h ja 3's tund tasuta
ja kes teab millal härra jälle 201/239 viskab

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.08.2009 16:48:04 vasta tsitaadiga

Karm Laks kirjutas:
Cofy kirjutas:
libe kirjutas:
Viskasin zellus just 255p icon_cool.gif
parandasin senist rekordit 7p
karm laks oli tunnistaja

Kes tunnistab, et karm laks seal oli kõneall oleval päeval?
Eks see bowling on mul vähe tahaplaanile jäänud, kuid enda mälusoppidest otsides meenutusi, ei leia ma sealt teadmisi sinu stabiilsusest.
icon_rolleyes.gif
icon_lol.gif

olin seal ja võitsin libe kuuli omale icon_lol.gif lõpus
Rhino riiulis puhkamas tsellus
oma kuuli võitsin tagasi icon_cool.gif
minu kullakallis rhino pro

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.08.2009 20:48:19 vasta tsitaadiga

Teate mehed, mitte õlle ole see mis mehe peale 9h põuli murrab, vaid puhas jaks.
Kurat suren siin, aga panen lõpuni icon_cool.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 08.08.2009 20:58:26 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
haige vend , vaata et ikka arvet suudad lõpus maksta
tra und ka ei tule , Saku lendab alla liiter minutis
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.08.2009 21:39:58 vasta tsitaadiga

Mul raha praegu on
õnneks
paistab et teen HV kestvusrekordi
9+h
võitsin veel õlle et edasi teha

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 08.08.2009 22:07:11 vasta tsitaadiga

helistasin Seewaldisse juba , kohe tulevad
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.08.2009 22:09:48 vasta tsitaadiga

Sitta,
ma teen palga lõpuni
skillgame
krt
keegi siin hvs
ei raatsi pelada
teen üksi HV rekordi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2009 11:52:04 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif

mis seis on, jõudsid koju ka või?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2009 14:12:20 vasta tsitaadiga

Täna Z-i loopima kell 18:30 umbes icon_cool.gif
Kui keegi rohkem ei tule siis üksi ka ei viitsi loopima minna icon_confused.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.08.2009 13:48:50 vasta tsitaadiga

No tuli mõni AHV veel loopima? icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2009 14:25:29 vasta tsitaadiga

Eile sai reintsiga käidud - no kohe kuidagi ei vedanud
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2009 14:56:13 vasta tsitaadiga

Mul käsi siiani valus.
Juba enne mängu oli veidi kangi nügimisest haige.
See on kui korralikult sooja ei tee icon_lol.gif
Parimaks tulemuseks oli mul 175
Oleks 176 saanud oleks 2 õllet saanud aga pidin kohe jalka äss olema icon_biggrin.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2009 14:59:23 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Oleks 176 saanud oleks 2 õllet saanud aga pidin kohe jalka äss olema icon_biggrin.gif
Ja seda kaks korda!
hea mees ikka icon_lol.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2009 15:00:00 vasta tsitaadiga

Vahel ei vea icon_lol.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 23.08.2009 04:25:30 vasta tsitaadiga

small update et teema ei kustuks icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.08.2009 00:33:31 vasta tsitaadiga

täna oli krt average 158p ja parim 202p icon_mad.gif
napilt läks 201p mööda
viimane kurikas kukkus õnnetult icon_evil.gif icon_evil.gif

vähemalt olen kuulsaalis kuuparim praegu icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

karm laks asendas 176p 188punktiga natukene peale pildi tegemist

Roy Munson
The Big Lebowski

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kannahanna
HV Guru
kannahanna

liitunud: 07.05.2007




sõnum 24.08.2009 21:41:48 vasta tsitaadiga

Käisin tibidega bowlimas, sain 83 punni ühe mänguga icon_biggrin.gif rekord ja võitsin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 24.08.2009 22:14:23 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


võtsime ka portsu diplomeid kaasa möödaminnes nagu alati , 175sed ka kuskil vedelevad
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.08.2009 22:16:50 vasta tsitaadiga

klubiliige nr 9 icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.08.2009 01:46:25 vasta tsitaadiga

Karm Laks, kus sinu diplom on siis? icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 28.08.2009 23:46:56 vasta tsitaadiga

lol
õhtuks toon pildid , teises korteris need veel
häbiväärsed +175 efforts kuigi rekordi 244 viskasin kuulis mingi aeg
and there they are


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.08.2009 23:49:33 vasta tsitaadiga

karm, et 175 klubiliige nr oli 951
aga 200p klubiliige olin nr 9 icon_lol.gif never

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.09.2009 19:31:20 vasta tsitaadiga

praegu zelluloosis, paris hasti laheb, esimene game oli kohe 225p ja parim tahvlil
nuudseks 2x176 visanud, viimase sain veel turkeyga lopus
12 game average hetkel 171,6p
2x200+ visanud icon_cool.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.09.2009 09:35:00 vasta tsitaadiga

esimene game jaigi parimaks, paraku
samas hea paev oli
27 mangu peale oli avg 168,4p
tip top
kahjuks polnud konkurentsi thumbs_down.gif

kokku 3x176p - 6xõlle ja nuh, ma i kka päris läbi, kuna ikka täpselt täis
tra kokku panin vist 10 õlle
igatahes ei suuda asja hablada thumbs_down.gif

edit:

eksisin icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV bowling mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.