Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  eRepublik märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 114, 115, 116  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 16:11:20 vasta tsitaadiga

Nu arvutame siis:
2 lennupiletit maksaks 22,6 EEK ehk ca 0,45 kulda.
4 welnessi taastamine kinkidega maksab 11 EEK ehk ca 0,23 kulda.

Hetkel odavaim house on FRA 3,15 kulda.
Selle äratoomine läheks kuludena siis kokku 3,83 kulda.
Ma müüksin 3,7 kullaga ja kasutaja ei pea siis ise vaeva nägema.

Eesti Oma Kaitse pakub ka töökohti. Kuigi väljas olevad pakkumised on väiksema palgaga, siis olen valmis maksma rohkem, kui tuleb korraliku welnessiga töötaja. Skill 3 võiks saada 9 EEK, skill 4 võiks saada 12 EEK, skill 5 võiks saada 16 EEK, võibolla isegi rohkem kui skill keskmisest kõrgem. Suurendan oma töötajatel palku koguaeg vastavalt tootlikkuse tõusule ja turu olukorrale. Töökoht kogu eluks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 16:12:19 vasta tsitaadiga

mixkamitte, miks peaks seda 4 wellnessi taastama üldse kinkidega? icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 16:41:05 vasta tsitaadiga

tekkis selline küsimus, et kui ma näiteks täna töötan ära, siis lähen sellest töökohast ära teise kohta tööle, kas ma saan samal päeval seal veel 1 korra töötada, ehk siis nagu 2 korda päevas?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 29.07.2009 16:44:53 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
tekkis selline küsimus, et kui ma näiteks täna töötan ära, siis lähen sellest töökohast ära teise kohta tööle, kas ma saan samal päeval seal veel 1 korra töötada, ehk siis nagu 2 korda päevas?


ei

_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 20:28:45 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
mixkamitte, miks peaks seda 4 wellnessi taastama üldse kinkidega? icon_rolleyes.gif

Sest samal päeval teisiti ei saagi. Teine võimalus on osta toitu (toidu kaudu kiirelt suurendamine on veelgi kallim). Kolmas võimalus on jätta järgmisel päeval 1x sõdimata. Viimane võimalus on jättagi endale madal welness.


Eks igaüks teeb oma valikud. Üldiselt mida kogenum mängija, seda püsivam welness tal on ning seda ta ka hoiab. Sisuliselt siis pidevalt 95-100.

Selge on see, et kui welnessi hoidmine ning aegajalt sõdimata jätmine oluline ei ole, siis võid üldse mitte raha raisata isegi Q1 toidu ostmisele. Kaotad nii päevas max 4 welnessi, aga samas jätad iga kolmandal päeval korra sõdimata ja saad hoida ka kõrget welnessi.

Vot ei oska öelda midagi. Paljud, sealhulgas mina, eelistab siiski osta maja ja toitu, hoida welnessit pidevalt kõrgena, et tagada endale hea töökoht ja max palk. Ning raiskan raha võimaluse korral (ja sõdade korral kindlasti) relvadele...

Üldiselt, mängija, kes ostab maja, peab ehk welnessist lugu. See kes maja ei osta, sellel tõesti kama ka -4 welnessist. Aga isetoomise kasust ei saa aru, et ma müün maja hinnaga maja odavaim hind + 2 lennupiletit, milleks -4 welnessit seal kõrval niisama kaotada?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauno_
HV kasutaja
rauno_

liitunud: 18.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 21:09:08 vasta tsitaadiga

Niih, mõtlesin,et teen brasiilias oma firma. Organisatsiooni tegin ära juba aga kuskohast saab vaadata mida tasuks toota?

Ostsin Q2 õli firma ära juba.
Kui kellelgi Q2 õli vaja siis küsige, saan pakkumise teha. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 21:39:41 vasta tsitaadiga

Ettevõtlusega on ikka nii, et huvitav on ise riskida ja oma nahal tunda. Endal on excelis ülevaatlik tabel olemas erivate Eesti tegevusalade tulukuse kohta kehtivate palgatasemete, tooriaine hindade ja müügihindade juures, aga selle jagamisel ei oleks mõtet, sest võtaks teistelt mänguilu ära.

Seega tasuks igaühel proovida neid arvutusi ise teha (või webis olevate lehtede abil) ja siis võrrelda konkurentsiga.

Kui õlifirma ostetud, siis saab soovida ainult edu! icon_smile.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauno_
HV kasutaja
rauno_

liitunud: 18.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2009 21:39:27 vasta tsitaadiga

Niih, täna päeval vaatasin,et vist ei saagi enda firmat korralikult tööle aga nüüd viimased 4 tunniga on tulnud tööle 5 inimest juurde thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.07.2009 00:05:37 vasta tsitaadiga

Millal Q5 majad eEestisse tulevad?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 31.07.2009 00:17:59 vasta tsitaadiga

kodakondsust saab muuta ka?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2009 00:23:51 vasta tsitaadiga

Saab. Teise riiki kolides pakutakse sulle võimalust omandada selle riigi kodakondsus.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauno_
HV kasutaja
rauno_

liitunud: 18.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2009 00:53:23 vasta tsitaadiga

No ei tea mis nüüd lahti läks, tunni ajaga tuli 10 töötajat juurde.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2009 10:36:15 vasta tsitaadiga

kas see treeningsõda sai nüüd läbi w?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 01.08.2009 10:56:15 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
kas see treeningsõda sai nüüd läbi w?


Seal on tabel palju kindlalt sõdu tuleb http://spreadsheets.google.com/pub?key=tmrW3yRM73xpdSS9f6YmTrw&gid=3

Siiamaani on nad ülepäeva olnud. õhtul pärast 22:00- sõdid ära, käid haiglas. Siis järgmine päev kohe pärast 10:00-i saab uuesti sõdima minna ja haiglasse minna.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 01.08.2009 11:38:10 vasta tsitaadiga

rauno_ kirjutas:
Niih, täna päeval vaatasin,et vist ei saagi enda firmat korralikult tööle aga nüüd viimased 4 tunniga on tulnud tööle 5 inimest juurde thumbs_up.gif


Mul on lademetes vaja. Volhvram Inc, Võta ühendust ja tee hinna pakkumine.

Renka kirjutas:
mixkamitte, miks peaks seda 4 wellnessi taastama üldse kinkidega? icon_rolleyes.gif


Täpselt! Sõdid ühe korra 5x asemel 4x ja on raha kulutamata see wellness tagasi, ning nii ongi õige teha!

Samas hoiad kulda kokku ja ei pea teise tehingupoole taga ootama, et millal ta selle maja üle kannab ning kas tal üle ei lase.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olav
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 01.08.2009 11:44:19 vasta tsitaadiga

Müüa Q2 maja. Hinnaks 7 kulda või 350 krooni.
Võib siin ühendust võtta või eRepublikus kasutajaga Siil Udus.

e: Müüdud


viimati muutis olav 06.08.2009 17:58:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2009 15:43:24 vasta tsitaadiga

Jahin seda Q5 maja, mis peaks Eestis valmima nii 1-2 päeva pärast. Loodan, et keegi ette ei jõua. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 01.08.2009 15:45:17 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Jahin seda Q5 maja, mis peaks Eestis valmima nii 1-2 päeva pärast. Loodan, et keegi ette ei jõua. icon_rolleyes.gif


Kes ees see mees. icon_biggrin.gif Huvitav, mis ta hind olema hakkab?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.08.2009 16:22:13 vasta tsitaadiga

Keegi Lätis ei ela? tahaks odavalt toitu osta icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 01.08.2009 20:13:09 vasta tsitaadiga

rauno_ kirjutas:
Niih, mõtlesin,et teen brasiilias oma firma. Organisatsiooni tegin ära juba aga kuskohast saab vaadata mida tasuks toota?

Ostsin Q2 õli firma ära juba.
Kui kellelgi Q2 õli vaja siis küsige, saan pakkumise teha. thumbs_up.gif


noh? Mul aega väga pole.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauno_
HV kasutaja
rauno_

liitunud: 18.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2009 03:32:31 vasta tsitaadiga

45 õli saaksin müüa, kuna firma pankrotis ja rohkem pole.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Megahit
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2009




sõnum 02.08.2009 03:48:37 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Eks see enamusel lähegi nii, et esimene firma pankrot.
Endal läks sama moodi esimesega icon_smile.gif
Aga teinekord olin ettevaatlikum ja sain ka kasumiga tootva firmad käima icon_smile.gif


viimati muutis Megahit 02.08.2009 03:53:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 02.08.2009 10:18:55 vasta tsitaadiga

Firma kasumiga tootmine ja mitte pankrotti ajamine sõltub ikka oskusest ka. icon_rolleyes.gif
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 02.08.2009 10:33:42 vasta tsitaadiga

Keegi mulle relvi tahab müüa? Pange hinnapakkumine, vaja 10tk neid.
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 02.08.2009 11:41:16 vasta tsitaadiga

rauno_ kirjutas:
45 õli saaksin müüa, kuna firma pankrotis ja rohkem pole.


Mis viga on siis?

Vaheta veits kulda rahaks, ning tõmba firma käima, ma võin sult suht normaalse hinnaga õli koguaeg osta, et klientuurist puudu ei tule.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2009 12:14:03 vasta tsitaadiga

Masendav. Nägin pealt, kuidas Q5 maja tuli ja läks. Turule ei jõudnudki.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauno_
HV kasutaja
rauno_

liitunud: 18.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2009 13:00:42 vasta tsitaadiga

Et töötajaid saada tuli maksta rohkem palka kui nende pealt teenisin.
Hetkel üritan kulda maha müüa,et saaks raha siis üritan uuesti firma jalule saada.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2009 13:11:59 vasta tsitaadiga

Ma nüüd Q5 maja omanik icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2009 13:27:46 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
ArchMage kirjutas:
Keegi saaks mulle Q5 maja annetada, et seda osta saaks? Ise olen kongressis. Annaks kulda samal väärtusel + pisut tippi.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 02.08.2009 22:01:08 vasta tsitaadiga

http://www.erepublik.com/en/article/intervjuu-lazocracy-eestlasest-liikmega-megahit-iga--880441/1/20


icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 03.08.2009 23:03:22 vasta tsitaadiga

Müüks oma Q2 maja 6,5 kulda icon_wink.gif kasutaja on Karupoeg

Keegi oskab soovitada,kas osta Q5 maja või mõelda firma peale?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 03.08.2009 23:22:37 vasta tsitaadiga

V0ltage, ma valiks firma.

Niih, 3 referali veel level 6ks saada ja society builderi medal käes icon_smile.gif

Mingi 10 päeva läheb icon_biggrin.gif

Üks on lvl 5 ja 33 /35 exp vaja - oleks ammu juba 5 goldi käes aga tüüp muutus lvl 5 peal ebaaktiivseks. Läheb 2 päeva
Veel üks lvl 5 25/35 exp - samuti muutus ebaaktiivseks icon_sad.gif Läheb mingi 10 päeva
Üks lvl 4 21/35 exp - aktiivne. Sellega ei ole viitsinud arvestada kuid suht kiiresti peaks saama lvl 6 icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 03.08.2009 23:29:01 vasta tsitaadiga

veab sul icon_biggrin.gif
aga siis mõelda,kuhu ja mis firma asutada,väga feilida ka ei tahaks.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lennnukas
HV kasutaja
Lennnukas

liitunud: 24.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2009 23:49:40 vasta tsitaadiga

Lantos relvad otsib usinaid töötajaid.
Hinnavaatlejatele suurem palk icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 03.08.2009 23:54:32 vasta tsitaadiga

Lennnukas kirjutas:
Lantos relvad otsib usinaid töötajaid.
Hinnavaatlejatele suurem palk icon_wink.gif


skill 5.14 ja wellness alati üle 90.
Mart352 --> http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1456280

job market-is 15 EEK palk aga mis muidu pakuks siis?

Hetkel hea palgaga koht olemas aga alati tuleks võimalusi uurida äkki tuleb midagi paremat icon_smile.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2009 00:33:57 vasta tsitaadiga

Skill 5.5 ja wellness alati 100.
Palju palka pakud?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lennnukas
HV kasutaja
Lennnukas

liitunud: 24.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2009 00:55:43 vasta tsitaadiga

Esialgu 17.5 EEK pakuks Skill 5.2 eest.
Skill 5.5 eest 18EEK.
Üldiselt üritan hinnavaatlejatele määrata nii kōrge palga kui vōimalik, ilma kahjumit teenimata.
Seega palgas tuleb korrigeerimisi vastavalt tootlikusesele.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2009 01:03:35 vasta tsitaadiga

Ühte hea manu skilliga töötajat oleks vaja ka Awesomest relvad firmasse.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jüri Öö
HV kasutaja
 Jüri Öö

liitunud: 31.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2009 01:08:38 vasta tsitaadiga

Küsimus. Kui teen uue kasutaja, kas oleks siis mõttekas kasutada kellegi "referrer" linki?
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 04.08.2009 01:26:02 vasta tsitaadiga

Jüri Öö kirjutas:
Küsimus. Kui teen uue kasutaja, kas oleks siis mõttekas kasutada kellegi "referrer" linki?


jah, ilmselt küll.

Kastuta minu oma. alkirjas olemas icon_cool.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2009 01:39:24 vasta tsitaadiga

Lennnukas kirjutas:
Skill 5.5 eest 18EEK.

Paistab, et mu praegune tööandja loeb ka seda foorumit. Palk tõusis just 17EEK->18EEK. icon_smile.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lennnukas
HV kasutaja
Lennnukas

liitunud: 24.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2009 10:35:42 vasta tsitaadiga

Éxxon, Näed...Aktiivsus tasub end alati ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2009 10:39:36 vasta tsitaadiga

kas enda firmas toodetud asju saab ise kuidagi ilma makse maksmata ka osta?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 04.08.2009 10:58:19 vasta tsitaadiga

v0ltage, palju sul kulda on?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lennnukas
HV kasutaja
Lennnukas

liitunud: 24.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2009 11:53:13 vasta tsitaadiga

Võtan laenuks 4 kulda. Hiljem maksaksin 4.5 tagasi.
Tagatiseks on mul firma, mille väärtus on vähemalt 20 kulda.
Tagasimakse leiaks aset kahe nädala jooksul.

Profiil.

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1492608
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 04.08.2009 11:53:40 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
v0ltage, palju sul kulda on?

31 kulda+Q2 maja
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2009 12:23:14 vasta tsitaadiga

Lennnukas, v6ta yhendust organisatsiooniga Seraco... Tegelen v2ikest viisi laenude jagamisega. icon_wink.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2009 12:38:48 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
kas enda firmas toodetud asju saab ise kuidagi ilma makse maksmata ka osta?

Teoreetiliselt saab, aga ei ole ilus tegevus. Riik on meil ühine, miks seda petma peaks?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2009 12:44:25 vasta tsitaadiga

mixkamitte kirjutas:
striker13 kirjutas:
kas enda firmas toodetud asju saab ise kuidagi ilma makse maksmata ka osta?

Teoreetiliselt saab, aga ei ole ilus tegevus. Riik on meil ühine, miks seda petma peaks?


Aga miks mitte? icon_biggrin.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 04.08.2009 12:50:47 vasta tsitaadiga

striker13, sest eEesti eelarve on niigi miinuses.
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  eRepublik mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 114, 115, 116  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.