Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 27.07.2009 17:53:54 vasta tsitaadiga

andres.kislenko@hotmail.co.uk <-- võiks keegi siia ka saata, tahaks sõbraga koos ja üksteise vastu mängida icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torque
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2005




sõnum 27.07.2009 18:15:49 vasta tsitaadiga

Laske siia ka palun üks beta key kui võimalust on digitaal900@gmail.com.
Võiksite kas või laenata accounti tirisin piratebayst mängu ja nüüd oleks aint accounti vaja ma parooli ära ei vaheta.


viimati muutis Torque 29.07.2009 17:06:25, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2009 10:56:13 vasta tsitaadiga

Sooviks ka ühte invite-i drizzl3@hotmail.com
_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri851
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 29.07.2009 10:26:49 vasta tsitaadiga

henri851 kirjutas:
Sooviks ka invite haamer@hotmail.com.


icon_razz1.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatl4nd
HV vaatleja
Fatl4nd

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 16:52:55 vasta tsitaadiga

Sai mõned mängud tehtud ja esmamulje on suhteliselt positiivne, kuigi see on harjumatu ,et algul ei tea mis spellid vastastel on. Muidu graafika on dotaga võrreldes ikka väga hea ja gameplay ka täitsa võrreldav.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 29.07.2009 19:07:47 vasta tsitaadiga

Väga viis mäng ju, algul panin offline et natuke aru saada spellidest, see oli aint suht koht igav ja tegin pausi, siis läksin onlaini ja papahh, asi on ikka väga mõnus ajaviide imo icon_smile.gif (Pole Dota mänginud ise kordagi, no flames please), kui releasitakse siis on kindel ost ka vist, kõva mäng. Demigod on selle juures üks väike junn imo. Graafika oli ilus aga gameplay ja liiga väike valik herode vahel oli mõttetu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 29.07.2009 19:49:12 vasta tsitaadiga

Saate email PMina. Mul 2 invitet veel. Ja kindlasti Joinige channelisse "eesti" seal vahepeal cs 15 matsi online icon_razz.gif. Koguaeg saab eestlaste vahel teha mängu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatl4nd
HV vaatleja
Fatl4nd

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2009 10:16:01 vasta tsitaadiga

Kaua mängima peab et ise invite saada?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2009 12:25:38 vasta tsitaadiga

Fatl4nd kirjutas:
Kaua mängima peab et ise invite saada?

see sõltub sellest palju neil uute kutsete järgi vajadust on, hetkel tõenäoliselt mitte eriti enam.

phoronix.com sai 2000 võtit, millest pooled on juba välja jagatud.
pakun et neil juba piisavalt beta testijaid.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mahl
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2007




sõnum 30.07.2009 13:06:42 vasta tsitaadiga

Väga väga oleks vaja ühte invite.
On kellelgi ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2009 00:41:20 vasta tsitaadiga

Sooviks ka ühte kui keegi tore hing lahkelt jagab icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FraanCh
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2006




sõnum 01.08.2009 15:35:33 vasta tsitaadiga

Võtaks ühe key ka, ise dota pelaja niiet heameelega prooviks icon_razz.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Superman-
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 29.01.2009




sõnum 01.08.2009 21:24:49 vasta tsitaadiga

Beta juba ammu olemas thumbs_up.gif
Väga hea mäng thumbs_up.gif
Üks beta key jäi veel üle icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 02.08.2009 10:20:56 vasta tsitaadiga

:=) mäng on väga hea. peab ainult herodega kohanema...

#hon.gc

_________________


viimati muutis Sarin 03.08.2009 16:36:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandman111
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2008




sõnum 02.08.2009 13:30:55 vasta tsitaadiga

sooviks ka ühte sandman1111@hot.ee
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2009 14:25:03 vasta tsitaadiga

Mina ka! icon_smile.gif

Madisdm@hot.ee
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FraanCh
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2006




sõnum 02.08.2009 16:05:38 vasta tsitaadiga

fraanch@gmail.com Väga sooviks.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jolinar
HV kasutaja
Jolinar

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2009 19:14:47 vasta tsitaadiga

jolinar@jolinar.pri.ee oleks ka üks invite teretulnud icon_smile.gif
Aitäh!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2009 00:41:49 vasta tsitaadiga

pm, üks võti olemas.
//nvm
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dac
HV kasutaja
dac

liitunud: 16.07.2003




sõnum 03.08.2009 23:06:29 vasta tsitaadiga

You can use the link provided below to get your beta key. You will then create your account using the key by visiting http://beta.heroesofnewerth.com/create_account.php

http://beta.heroesofnewerth.com/whoWehAw713saef/facebook.php

You are allowed only 1 request for your key, so try not to make a mistake.

_________________
team nS
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 06.08.2009 13:50:31 vasta tsitaadiga

3 Uut keyd mul, kes tahab PM email.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
5c0rp
HV vaatleja
5c0rp

liitunud: 31.07.2005




sõnum 06.08.2009 18:57:27 vasta tsitaadiga

oleks väga tänulik, kui saaks ka ühe key. mikk.martin@gmail.com
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2009 10:43:06 vasta tsitaadiga

võtmed välja jagatud
privaat sõnum emaili aadressiga paluks

ärge siin küsige, läbustab teemat imo

PS leidsin väga haige video: icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
variousart
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 10.08.2009 13:40:01 vasta tsitaadiga

3 võtit on jagada.

Tuleb Pm'ida oma e-mail, kuhu ma kutse saata saan.

// Edit, key'd otsas praeguseks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2009 14:05:42 vasta tsitaadiga

Soovin. Visake PMi või emailile. THX
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mhmh
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2008




sõnum 10.08.2009 14:36:54 vasta tsitaadiga

Päris hea mäng.Eile oli ~15k mängijat online samaaegselt.Tundub,et hon saab olema vägagi edukas.
Ainsad asjad,mis eriti ei istu on see rõve(Üli "zoomed in" & mitte pööratav )kaamera ja monoloogid,mis kohati hiilgavad kehva "voice actinguga" ning ajuvabadusega.
Unustasin veel selle "cartoony" graafika,see on kah IMO miinus aga sellega vast harjub ära.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 18:22:31 vasta tsitaadiga

3 invite ära jagada... kes soovib viskaku PS-iga email mulle...

edit: jagatud

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2009 22:54:49 vasta tsitaadiga

mul oleks ka vaja...
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2009 00:00:42 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
mul oleks ka vaja...


viska mail ps-i icon_smile.gif

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 15.08.2009 00:17:33 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
mul oleks ka vaja...

kutse saadetud
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2009 23:41:57 vasta tsitaadiga

eks kui kellelgi läheb invitesi vaja siis mul veel 3 üle...

visaku ps-i mail kes tahab...


edit: otsas nüüdseks icon_smile.gif

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henn
HV vaatleja

liitunud: 03.11.2007




sõnum 16.08.2009 14:43:08 vasta tsitaadiga

kui kellelgi veel üle on, siis oleksin vägagi huvitatud.. jäin DotA-ga kuidagi hiljaks, kuid uue kommuuniga võiks tõesti liituda.. ette tänades icon_wink.gif

henri_piiroja@hotmail.com
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2009 22:35:50 vasta tsitaadiga

Sain Drizzle'lt, aga sõber, kes on tõeline dota fanatt, jäi ilma. Ehk on keegi nõnda hää..?

E: Key olemas thumbs_up.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine


viimati muutis Metsjeesus 18.08.2009 12:16:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 17.08.2009 17:48:25 vasta tsitaadiga

mul pole enam kiisi
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatl4nd
HV vaatleja
Fatl4nd

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 15:50:46 vasta tsitaadiga

Saatke PS kes keys tahab. 3 üle
EDIT: otsas


viimati muutis Fatl4nd 25.08.2009 10:41:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 03:58:24 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
Noname kirjutas:
mul oleks ka vaja...

kutse saadetud


tänud, oli juba prügikastis aga leidsin üles thumbs_up.gif

krt asi oli proovimist väärt, ülihea mäng, tunduvalt parem kui warcraft 3 baasil thumbs_up.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 19.08.2009 11:34:56 vasta tsitaadiga

Hon'i saab siis Pre-Purchase
Ainult 30 USA dollarit.

Kui (eel)ostad mängu siis saad:
* Säilitada om beta hüüdnime
* Mängus sees teisi ärritada (Taunt)
* Spetsiaalne mängusisene ikoon
* Unikaalne nime värv
* Beta kutseid sõpradele
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 19.08.2009 15:03:01 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
Hon'i saab siis Pre-Purchase
Ainult 30 USA dollarit.

Kui (eel)ostad mängu siis saad:
* Säilitada om beta hüüdnime
* Mängus sees teisi ärritada (Taunt)
* Spetsiaalne mängusisene ikoon
* Unikaalne nime värv
* Beta kutseid sõpradele


Mis see taunt on? :I

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uffik
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2005




sõnum 19.08.2009 15:04:30 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on veel kiisi, siis oleksin vägagi huvitatud beer_yum.gif

E: Tänud crazyxman-le
Üks tulihingeline huviline oleks veel, kes sooviks kutset saada, et kui kellelgi on võimalust icon_smile.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]


viimati muutis uffik 20.08.2009 12:50:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 19.08.2009 19:19:17 vasta tsitaadiga

Mul üks key on veel, saada ps.

Ja selle taunt koha pealt, ma tean mis ta tähendab aga ma ei oska seda seletada :S

edit, saatsin ära ja võtmed on mul nüüd otsas.


viimati muutis crazyxman 20.08.2009 11:06:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 19.08.2009 19:23:39 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
Mul üks key on veel, saada ps.

Ja selle taunt koha pealt, ma tean mis ta tähendab aga ma ei oska seda seletada :S


icon_biggrin.gif

aga jah. mäng igati hea. "tänapäeva male"

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blAus
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2009




sõnum 21.08.2009 12:22:17 vasta tsitaadiga

Hei!

Olen ka DotA't üsna kaua mänginud, et sooviks siis selle Heroes of Newerth'i ka ära proovida, aga puudub beta key. Kellel on siis ära anda siis paluks murphologic@hotmail.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandm2n
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2009




sõnum 22.08.2009 20:27:38 vasta tsitaadiga

kui on veel kellelgi beta keyd jagada siis oleks superlux

mail: sandm2n@gmail.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 01:25:25 vasta tsitaadiga

ühe beta key võiks saata keegi: teremadis@gmail.com
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 24.08.2009 14:09:53 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
ühe beta key võiks saata keegi: teremadis@gmail.com


saatsin.

2 alles.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2009 22:29:24 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
Noname kirjutas:
ühe beta key võiks saata keegi: teremadis@gmail.com


saatsin.

2 alles.
suured tänud, preorder?
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 25.08.2009 02:52:48 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Sarin kirjutas:
Noname kirjutas:
ühe beta key võiks saata keegi: teremadis@gmail.com


saatsin.

2 alles.
suured tänud, preorder?


jup

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 25.08.2009 10:18:07 vasta tsitaadiga

Sarin, oskad sa öelda kas beta statsid kanduvad preorder vendadel ka üle või resetitakse need launchiks?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OnuUno89
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2009 11:41:38 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel mõni beta key üle? Sooviksin saada ühte raunoe1@gmail.com
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 25.08.2009 17:10:18 vasta tsitaadiga

Keyd otsas.

gloom , ma pole uurinud seda aga ise mõtlen sama asja. isiklikult loodan, et nullitakse ja see oleks suht loogiline ka.
ja mu statse vaadates lausa peab resetima icon_smile.gif
aga eks näib.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.