Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield Heroes märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 29.07.2009 08:31:14 vasta tsitaadiga

Jäin ilma jälle icon_sad.gif

Keegi võiks PSi peale saata, oleks väga tänulik icon_biggrin.gif

______

Haige mäng ikka :S pool tundi otsin serverit aga ei saa mitte kuhugile sisse lvl 1 royal sõduriga:S Nüüd loobusin ja proovin lvl8 national commandoga, ehk sellega saab.

Serveri värk on neil ikka väga sitasti tehtud :S
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 10:56:57 vasta tsitaadiga

Battlefundsidega on sellised lood, et 200 BF'ga te ühtegi püsivat eset osta ei saa. Soovitan mitte raisata ära ajutiste 30 päeva esemetele ja hoida kuni saate veel BF juurde.

Taas kord on siiralt hea meel näha inimesi, kes nõus loobuma asjadest (koodidest), mida nad ei vaja. Samas tulevikus (kui vähegi aega/viitsimist on) võiksite vaadata, kellele annate. Olen paar korda päris mitmelt HV kasutajalt koode saanud ja küsimise peale neid ka mõnele AHV'ile laiali jaganud. Tagantjärgi kahetsen, et nii kergekäeliselt ja nendele kasutajatele koodid välja andsin, sest siin teemas, on päris mitu inimest, kes neid koode tunduvalt rähkem oleks väärinud (näiteks dominus).

Nii et kui kellelgi on mõni XP boost kood üle, andke see dominusele. Ei ütle ka ise koodidest ära, mängin endiselt aktiivselt.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 15:31:47 vasta tsitaadiga

Niu. Poleks pidanud eile varem magama minema :(
*Emo Panda*

Kuidas BFH-s hakkama saada
tsitaat:
Tip 6: Don't be reckless... Running straight into a group of enemies does not really do wonders for your Kill/Death ratio. Maybe you get a couple of hit-point in the process but you’re not really doing your team a favor. Instead, keep a distance and try to do some damage from a far if the group sticks together or wait for your teammates to back you up. Again, use your surroundings here!

tsitaat:
Tip 30: Be quiet!... Running in guns blazing might be the 'cooler' thing to do, but don't. Especially when you're approaching a tank or an unsuspecting enemy, be quiet and wait for the perfect moment to ambush your enemy. The element of surprise can be a powerful ally.

Gunneriga on mul vastupidi. Jooksen alati sinna kus rohkem rahvast ja lasen tina :)
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FraanCh
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2006




sõnum 29.07.2009 19:53:43 vasta tsitaadiga

Ise commando. Level 10 kohe, suht meeldiv mäng. Serverite kamm käib pinda, ja tankidega mapid ka suht häirivad commandodele xD
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 29.07.2009 20:58:45 vasta tsitaadiga

proovisin ka seda mängu. olen soldier.

kas ma uusi relvi peale automaadi ja pumpa ei saagi ? :I

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 29.07.2009 21:03:27 vasta tsitaadiga

FraanCh, mind küll ei häiri :0 Paned stealthi peale ja jookseed õigel ajal ligi ja viskad selle TnT. Ja siis ühekorra veel samamoodi ja peaksgi tank maas olema.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 29.07.2009 21:13:22 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
proovisin ka seda mängu. olen soldier.

kas ma uusi relvi peale automaadi ja pumpa ei saagi ? :I


Püstoleid saad ka.

Kas vahepeal on üks uus püstol juurde tulnud või? Minu meelest closed-betas seda (Florens fuzzy) ei olnud?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 22:07:39 vasta tsitaadiga

Keegi lahke hing leiaks mulle 7day XP koodi kuskilt?
Tuhlan pikemat aega mööda veebi ja ei leia :/
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 22:10:18 vasta tsitaadiga

Ega isegi ei ütleks sellest xp boostist ära.
Huvitav, et mulle seda maili ei tulnud. Kõik linnukesed on nagu pandud ja medali koodi ja selle 200 se koodi sain.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 29.07.2009 22:15:58 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Keegi lahke hing leiaks mulle 7day XP koodi kuskilt?
Tuhlan pikemat aega mööda veebi ja ei leia :/


Mul oleks ka vaja :/


Täna tegin soldieriga ja sain lvl 6ks icon_smile.gif Suht mõnus on tegelt soldieriga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 29.07.2009 22:54:54 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin täna, et peaksin hakkama puhtalt SS'i mängima. Seal saab ikka xp'd matchis 2000-3000 kui teistes saab 1000-2000.

Kas keegi teab mõnda SS only serverit. mul juba 3 VV only't bookmarkitud
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 29.07.2009 22:57:05 vasta tsitaadiga

Mis see SS on? mingi mapi lühend vms?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2009 22:58:22 vasta tsitaadiga

seaside skirmish

kalle78, kuidas tuleb 3k punkte ära, kui üks meeskond sõidab teistest lihtsalt üle ja mäng on läbi 4 minutiga?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 30.07.2009 10:37:16 vasta tsitaadiga

Siis peab olema ülesõitjate eesotsas ^^, SS'i mängud on mul enamasti normaalselt pikad isegi kui lõppeb 20-0 v 30-0


neway , väike meeldetuletus


TÄNA lõppeb 200 battlefundsi ja beta medalite kehtivus
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2009 21:25:16 vasta tsitaadiga

See mingi imbetsill. Leidsin postkastist ainult ühe kirja temalt, milles ta koode nõudis. Samas nagu mingit eelnevat suhtlust selle tegelasega ei mäleta .p
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 01.08.2009 15:09:00 vasta tsitaadiga

Mingi kahtlane värk

mida rohkem mängin seda madalamaks läheb elo ja seda kõrgemaks läheb fr
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.08.2009 19:59:56 vasta tsitaadiga

elo?
fr?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2009 20:05:05 vasta tsitaadiga

eesti919, elo = http://en.wikipedia.org/wiki/Elo_rating_system
fr= frame rate

E: ajasitegi mänguisu peale.
Aadige "thewaux" ja lähme tulistame veidi.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 01.08.2009 21:04:25 vasta tsitaadiga

fr= frag rate siiski
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 02.08.2009 07:22:32 vasta tsitaadiga

mis on loogiline ?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2009 12:01:57 vasta tsitaadiga

Ise olen alles lvl 9 Gunner, kasutaja on t2ring ja peamine hero keda kasutan on Originaal. Kes kunagi koos viitisb mängida, võiks lisada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 02.08.2009 14:47:22 vasta tsitaadiga

miks ma mängu tööle ei saa?

installitud kõik ilusasti, login sisse, play now, tekib uus aken, kus otsib uuendusi ja rohkem ei toimu midagi icon_neutral.gif

_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 02.08.2009 15:23:47 vasta tsitaadiga

Kui kaua ootasid?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXism
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007




sõnum 02.08.2009 17:21:16 vasta tsitaadiga

davidco, tee reinstall
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 06.08.2009 09:51:53 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


icon_smile.gif Päris hea soldier kohta icon_biggrin.gif ei campanud ega midagi, koguaeg olin actionis. Hea mäng oli, lucky oli täiega et surma ei saanud, kuid vahepea oli hp mingi 3 jne icon_biggrin.gif

Ja see 6th sense ka sitaks hea asi ikka. Kui võtad lippu, paned peale ja näed kui keegi on tulemas ja oskad oodata.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 06.08.2009 11:27:13 vasta tsitaadiga

päris hea, 6th sense on jah mõnus kuid üle 1 punkti pole mõtet panna


ise lasin eile

Spoiler Spoiler Spoiler



see 13-3 kutt oli poole ajast afk aga ikka võitsime ^^

vp'sid vaid 5 kuna tulin poole roundi pealt sisse

on ka paremaid skoore kuid see oli jube rabelemine
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 06.08.2009 13:44:28 vasta tsitaadiga

Kuidas te nii palju xp saate?

Ise üritan küll koguaeg lippe võtta jne kuid üle 2000 ei saa kuidagi icon_sad.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 06.08.2009 14:16:21 vasta tsitaadiga

pead lihtsalt omama lõtva saab üle 2000. Mul rekord 4700.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2009 15:20:02 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
Kuidas te nii palju xp saate?
Ise üritan küll koguaeg lippe võtta jne kuid üle 2000 ei saa kuidagi :(

Lippude korjamisega ei saa enam kõige paremini XP. Vanasti võisid käia baasist paasi ja ajada sellise jõhkra XP hunniku kokku, et jaanipäeval isegi alkohol verre ei imendu.

Kui tahad nüüd palju punkte saada, siis on 4 võimalust.
1. Oma jõhkralt nagu eelpool üks postitaja mainis (kuldsed sõnad)
2. Hangi endale tank ja wrench
3. Kasuta XP boost (33% lisa XP)
4. Otsi vastase baasist mõni AFK mängija ja tapa teda korduvalt :)lollol
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2009 01:59:32 vasta tsitaadiga

hey

Kui kellelgi on veel seda: 31 august on viimane kuupäev, mil saab aktiveerida 7-päeva-XP-kiirendus koode.
võib mulle ps -i saata.
Oleks tänulik.

Hetkel mängin enamasti char nimega: Metsamees12
Täiesti lampi nimi.

Meel on hea et seda mängu proovisin. Natukenegi uut meelelahutust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2009 02:04:19 vasta tsitaadiga

Tegin uue konto, hero-ks commando : anAccident.
lv. 20.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2009 08:00:29 vasta tsitaadiga

Mängus tehti ajalugu.

Eile alustas keegi tore BFH kogukonna liige suuremat kontoärandamis kampaaniat, mille käigus saatis välja hulgaliselt kirju stiilis "Tere mina olenmoderaator BFH foorumist ja nüüd anna mulle oma sünniaeg, kontoga seotud eposti aadress ja parool kthxbye:P".

Üllatavalt leidus kergeusklike kasutajaid, kelle ajas säärane ekiri segadusse ning terased granaadid nagu nad on, päriti BFH foorumist siis aru, et kas ikka on tegemist ametliku kirjaga ja mis toimub.

Kuigi sellel korral andis pahalaste kurjade plaanide vorm ja läbimõeldus soovida, oli vähemalt kontoandmete vargusekatse ajastus ideaalne. EA/DICE ametlikud esindajad nädalavahetusel internetti ei kasuta ning tegelevad peamiselt mahepõllundusega. BFH kogukonda abipolitseinikud ehk vabatahtlike seast valitud moderaatorid olid küll platsis, aga tekkinud paanika ohjeldamisega härrad ei tegelenud (või tegid seda salaja).

Kes teab sinu konto parooli AH?!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 10.08.2009 11:11:29 vasta tsitaadiga

mina ise ei tea oma konto parooli, küll aga teab firefox
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2009 20:49:45 vasta tsitaadiga

Timberg on mõnus BFH biznisman icon_smile.gif

btw, kui keegi veel PC Gamer jne. ajakirju loeb/tellib siis privage mulle palun.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2009 15:05:51 vasta tsitaadiga


Link

Endiselt on tegemist ääretult tõsise mänguga. Alla 29a. ei soovita.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2009 16:29:47 vasta tsitaadiga

Tõsiselt närvi ajavad sellised algajad, kes nii teevad.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2009 16:51:47 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Tõsiselt närvi ajavad sellised algajad, kes nii teevad.

See on pro tegelikult.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2009 20:20:05 vasta tsitaadiga

Timberg, Siis jah kui vastasele teed nii, aga kui enda tiimi kaaslastele teed, jätad endast tropi mulje.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 12.08.2009 07:59:38 vasta tsitaadiga

heh, see on "pro" . mängu foorumit tuleb rohkem lugeda
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 12.08.2009 20:30:22 vasta tsitaadiga

Mingi haige kamm on. Tegin selle nö tutoriali ära ja nüüd koguaeg disconnected või ei leia serverit vms...
Tahaks mängida, aga streigib nagu teine icon_sad.gif

Või siis see "match making" jääb igavaseks lihtsalt edasi tagasi tõmblema.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 22:32:59 vasta tsitaadiga

Relog. Ja vali Infantry maps only.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 13.08.2009 00:19:35 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Relog. Ja vali Infantry maps only.

Njah ikka läheb match makinguga mingi 5 minutit ja siis läheb korraks ekraan mustaks - põmm jälle disconnected.
Ühe korra sain mängu mingi paar lasku teha, siis oli jube läg ja viskas jälle välja.
Teistes mängudes normaalne ping ja ühendus ei jama...

-e- Nvm nüüd sain juba mürada veits icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2009 19:22:09 vasta tsitaadiga

Mul sama kamm, ei saa mängu icon_sad.gif

või siis viskab välja kohe
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2009 12:16:12 vasta tsitaadiga

Väljavõte ametlikust foorumist...
"Mysterious Black... Pig?"
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2009 12:27:27 vasta tsitaadiga

See peaks victory villages tehtud pilt olema vist? Aga kus täpsemalt?
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 15.08.2009 13:29:26 vasta tsitaadiga

Ripub ju krt posti küljest. Küla lihuniku silt. Milles küsimus ?

ja see ripub vasakut kätt guardposti juures kui national cafe juurest tulla
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 15.08.2009 18:14:27 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Video
Endiselt on tegemist ääretult tõsise mänguga. Alla 29a. ei soovita.

Uskumatu et Machinima.com sellist avalikku griefimis paska näitab, see leht on ikka väga alla läinud.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2009 19:06:37 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=zb9YB1XDjB0
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 17.08.2009 13:33:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hello Heroes!

In the next few days we will be deploying a new technical update. This update brings fixes for some of the most common problems:

- We know joining a friend's game in Heroes can be somewhat tricky. We’ve been working on a new feature to help improve this for you. Now, when you attempt to join a friend who’s game is full, you will be added to a queue to join automatically when a space comes up.

- We hate cheaters and hackers as much as you do. With this update we’ve implemented some new things to make their life MUCH harder.

- Quite a few of you have been experiencing “Error 15”. For the vast majority of the unlucky this should have now gone away.

While we’ve been working on this technical update, we’ve also been hard at work on a whole new content update. More on what you will find in that very soon!

Here’s the update list in full:

* Exploit Fix: Fixed an issue that permitted a number of exploits and cheats being used by players.
* Bug Fix: Fixed an issue that was causing error 15 in a large number of servers
* Feature: Added support for queuing when trying to join a friend or a bookmarked server
* Bug Fix: The game will update/patch properly now, even if you have updated your version of PunkBuster manually
* Bug Fix: Fixed an issue with banner ads not appearing correctly
* Bug Fix: Bookmarked Servers should now correctly display online/offline status
* Bug Fix: Fixed a number of bugs related to VIP system
* Bug Fix: Fixed a number of server side crashes
* Bug Fix: Added text strings that were missing
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 00:50:35 vasta tsitaadiga

- We know joining a friend's game in Heroes can be somewhat tricky. We’ve been working on a new feature to help improve this for you. Now, when you attempt to join a friend who’s game is full, you will be added to a queue to join automatically when a space comes up.

- We hate cheaters and hackers as much as you do. With this update we’ve implemented some new things to make their life MUCH harder.

hea kraam
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield Heroes mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.